Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 18:06   #121
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Minka Pokaż wiadomość
Ciekawe, co masz na mysli droga PINK (bez 69 rzecz jasna)...??? Dziwny ten Twoj post
to że wiele osób zarejestrowanych teraz czyli w kwietniu 2008 wchodzi od razu na pod-forum Konkursy i pisze swoje pierwsze posty (na ogół na tym poprzestając) w tym właśnie wątku o to Pink chodziło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 18:42   #122
Minka
Raczkowanie
 
Avatar Minka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 39
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to że wiele osób zarejestrowanych teraz czyli w kwietniu 2008 wchodzi od razu na pod-forum Konkursy i pisze swoje pierwsze posty (na ogół na tym poprzestając) w tym właśnie wątku o to Pink chodziło
Aaaa ! dzieki za wyjasnienie ;-)
__________________
Minka
Minka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 18:47   #123
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

a co mnie to obchodzi czy ktoś się rejestrował w kwietniu tego roku i się wypowiada na tym forum. Dziewczyny-nie przesadzajcie...
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 19:02   #124
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez bleu88 Pokaż wiadomość
a co mnie to obchodzi czy ktoś się rejestrował w kwietniu tego roku i się wypowiada na tym forum. Dziewczyny-nie przesadzajcie...
a tam nie przejmuj się mnie np to bardzo smieszy przynajmniej wiadomo, że większośc tych osób jest jakoś związana z konkursem bleu nie mówię, że wszyscy
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:05   #125
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

hehe, ależ ja się wcale nie przejmuję, tylko się zastanawiam czy nie ma innych tematów :-D
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:05   #126
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Minka Pokaż wiadomość
Ciekawe, co masz na mysli droga PINK (bez 69 rzecz jasna)...??? Dziwny ten Twoj post
Może nie tym tonem.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:33   #127
magnoliada
Raczkowanie
 
Avatar magnoliada
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 227
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

mój faworyt to 27! świetnie wpasowuje się w temat konkursu.
magnoliada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 21:45   #128
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez magnoliada Pokaż wiadomość
mój faworyt to 27! świetnie wpasowuje się w temat konkursu.
I o tym właśnie mówię
Pierwszy post i pani trafiła na Konkursy akurat
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 22:21   #129
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
I o tym właśnie mówię
Pierwszy post i pani trafiła na Konkursy akurat
pamiętam, że jak zalogowałam się na wizażu napierw siedziałam na jakiś takich babskich wątkach, konkursy odkryłam kilka miesięcy temu
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 23:01   #130
Techno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

mój faworyt to 28, potem na drugim 36 i trzecie dla 9
moje spojrzenie na temat wygląda tak skoro dżungla ma być miejska niech da się w tym wyjść na ulicę
hehe jestem praktycznym człowiekiem, dlatego w zupełnści nie rozumiem zachwytu nad pracą nr 3 albo 39, przepraszam ale dla mnie to jest masakra. Tak po zatym czym się tu różni miejska dżungla od zwykłej dżungli dżungli, hehe

mimo tego praktycznego spojrzenia w moich oczach pięknym się zdał makijaż nr 11, gratuluję pomysłowości

w pracy nr 28 wspaniale dobrane kolorki, a aranżacja to już w ogóle odlotowa,
36 uważam za najbardziej pasujący do tematu, rewelacja
kolorki wydają mi się trochę podobne dlatego oba bardzo przypadły mi do gustu
9 jest piękne, sama wkrótce zrobię sobie takie kreski

pozdrawiam i gratuluję pomysłów
Techno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 23:11   #131
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Chcę tylko przypomnieć, że ma to być ocena prac NA KONKURS a nie przypadkowych makijaży na ulicy.
Jak można wysyłać DO KONKURSU zdjęcie twarzy, która jest kompletnie nieprzygotowana i na zdjęciu ewidentnie się świeci...
Jedynie prace 28, 44 i 3 są ok. W 3 róż położony nierówno a szkoda..
Poza tym widzimy nierówne brwi, "podbite oko" i tym podobne.

Edytowane przez Studio MHR
Czas edycji: 2008-04-10 o 00:26
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 23:42   #132
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Sczerze mówiąc większość makijaży jest bardzo zwyczajna, tak samo maluję sie na codzień Jedynie kilka prac jest bardziej "odkrywczych"
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 00:21   #133
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze


kilka zatem słów.... poprzedzonych cytatami:


cyt:
7
Podoba mi się bardzo W moim stylu.Nie naćkane,subtlnie podkreślone.O to chodzi.

Hm... brak oczu i ust; rozświetlenie jest ale też ładnie świeci się cały pas, który nie powinien... kto się zna, ten wie, gdzie

cyt:
16
Starannie wykonany,nieprzeładowany. Chętnie tak sama się umaluję.

Tak, niezakamuflowane sińce i nierozświetlony niesymetrycznie źle rozprowadzony cień.... brak konturu ust, podkład zaginął w walce... poza tym pięknie się świeci

cyt:
28
Jeden mocniejszych, ale mimo wszystko jeszcze na co dzień.Podoba mi się stylizacja i dobranie kolorów.

Zgadzam się, tylko trochę więcej pigmentu na usta

cyt:
34
Piękny! Ciekawy zestaw kolorystyzny.Również to wersja mocniejsza, ale do przyjemnego przełknięcia na co dzień Super

Dobre zdjęcie, make-up ok, tylko trochę znowu kontur ust zginął... a szkoda.

cyt:
35
Naturalność,kolory ziemi.Zawsze i wszędzię będę zwracać na te atuty uwagę.

Na plażę może być. tuszowanie nie za bardzo


Poza tym generalnie nie widzę zrozumienia tematu... Gdzie tutaj MIEJSKA dżungla...? Nie powinno zatem być żadnych elementów organicznych...
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 00:49   #134
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
w dużej części, jesli nawet nie całości popieram byłoby wspaniale gdyby w konkursie mogły brac udział tylko amatorki, nawet tak uzdolnione jak kilka wizażanek na MM ( ale które nie zajmuja się wizażem na codzień, w sensie nie są stylistkami itp). No ale każdy miał prawo wziąć udział w konkursie, dlatego nie mozemy się czepiać, że część prac jest praktyznie..doskonała a co do tła..heh zauważyłam, że czasem własnie tak jest, że patrzy się na wszystko tylko nie na makijaż, czyli na: tło, ubiór, inne dodatki..szkoda
cyt: "...ale które nie zajmuja się wizażem na codzień, w sensie nie są stylistkami itp..."

A zdawało się, że to nie to samo.. a tutaj, no popatrz ;-)
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 01:00   #135
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Studio MHR Pokaż wiadomość
cyt: "...ale które nie zajmuja się wizażem na codzień, w sensie nie są stylistkami itp..."

A zdawało się, że to nie to samo.. a tutaj, no popatrz ;-)
czy ja twierdze, że wizażystka i stylista to dokładnie to samo? itp - jest celowe przecież jedna osobą może pełnić obie funkcje, no chyba że się mylę a tak w ogóle, podobają mi sie Twoje uwagi co do makijaży. Chętnie poczytałabym ich więcej, bo świetnie wychwytujesz wszelkie błedy, ale też widzisz zalety - heh widać, że się znasz
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 08:33   #136
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
czy ja twierdze, że wizażystka i stylista to dokładnie to samo? itp - jest celowe przecież jedna osobą może pełnić obie funkcje, no chyba że się mylę a tak w ogóle, podobają mi sie Twoje uwagi co do makijaży. Chętnie poczytałabym ich więcej, bo świetnie wychwytujesz wszelkie błedy, ale też widzisz zalety - heh widać, że się znasz
Dziękuję przede wszystkim za dobre słowo.
Co do cytatu- wybacz ale tak się odczytuje Twoją wypowiedź. Nie każdy stylista jest wizażystą (wyobraź sobie Jacykowa, jak Cię maluje....) i odwrotnie. Zauważam też starszliwe nadużywanie hasła "stylista" w ostatnim czasie.
Niestety moje komentarze prac nie mogą być inne. Jest to portal wizaż.pl a nie "chciałabym-malować.pl". Uważam, że nazwa zobowiązuje. Albo trzeba zmienić domenę albo zasady tym podobnych konkursów.
Jak napisałam- dla profesjonalisty niektóre z prac to niestety masakra.
W warunkach konkursu wyraźnie napisano też "bardzo ważne jest zrozumienie tematu". Prawda jest taka, że na jakichkolwiek zawodach byłaby dyskwalifikacja w 95% z tego właśnie powodu. Ciekawe co na to wszystko make-up artist z Arabesque, Pani Paulina....

Hm. Do poprawnych dodałabym jeszcze nr 15 (ale gdzie ta dżungla??) a najlepsze zdjecie to zdecydowanie 13... makjaż może też, choć nie bardzo widać, na jaką okazję... usta są... ale dżungli też brak...
Więcej już się nie będę znęcać i wszystkim życzę powodzenia.

Edytowane przez Studio MHR
Czas edycji: 2008-04-10 o 09:13
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 08:47   #137
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

[QUOTE][/Jest to portal wizaż.pl a nie "chciałabym-malować.pl". Uważam, że nazwa zobowiązuje. QUOTE]

Właśnie o to mi chodzi.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 08:48   #138
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Na pewno czytałaś interpretacje tematu wielu osob tu się wypowiadających, i sama widzisz jak trudno było zrozumieć niektórym co może się kryć pod nazwą "miejsKa dżungla". Część osób twierdzi, że powinien być to makijaż na dzień, taki w jakim można się "pokazać" na ulicy, nie wzbudzający kontrowersji, ale przy tym mający "coś" w sobie, dla innych miejska dżungla to wręcz przeciwnie - totalne szaleństwo, feria barw itd. Dlatego dla części uczestników dyskfalifikacja byłaby nierozumiana, bo im przecież może się wydawać, że wszystko jest ok.Ciekawa jestem co sobie wyobrażali organizatorzy konkursu, jakich prac się spodziewali

Tak poza tym, myślę, że dla stałych bywalczyń wizażu, poziom konkursu wydaje się wysoki w porównaniu z np. poprzednim konkursem

a co do stylisty - zauważyłam że niektórzy właśnie tak chcą być nazywani, szczególnie widoczne to jest u fryzjerów
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 09:28   #139
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Thumbs up Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 09:38   #140
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Tak poza tym, myślę, że dla stałych bywalczyń wizażu, poziom konkursu wydaje się wysoki w porównaniu z np. poprzednim konkursem
...rany boskie...
a co do stylisty - zauważyłam że niektórzy właśnie tak chcą być nazywani, szczególnie widoczne to jest u fryzjerów
...tak... stylista fryzur... paznokci... brwi... rzęs... hm... są jacyś "po prostu" styliści..? ...nic więcej nie powiem...
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:21   #141
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

no cóż, nie każdy jest od razu profesjonalistą, ale to nie znaczy, że nie można wziąc udziału w konkursie i nie spróbowac swoich sił-chociażby dlatego, by usłyszec takie słowa krytyki (m.in).
Moje skromne zdanie jest takie, że jeśli chce się spróbowac, to należy brac udział w konkursach nie patrząc na to co inni powiedzą-obojętnie czy będzie się podobało czy nie, bo jak widzimy niektórym sie podobają makijaże np 3 i 39 a innych wręcz odpychają. Wszystko zależy od tego, czy się wstrzelisz w tę większośc.
poza tym, gdy ktoś jest początkujący, to dla niego wielka szansa, by się pokazac, a nawet się wybic. Popieram Kasię, która uważa, że poziom prac jest wysoki. Owszem jest. Widac ile jest pomysłów i każdy wykonal makijaże na swój sposob-tak jak potrafi. I trzeba się cieszyc z tego, że jest w ogóle tyle chetnych.

Edytowane przez bleu88
Czas edycji: 2008-04-10 o 11:51
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 11:57   #142
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Moja Droga
Z całym szacunkiem ale nie jest.
Wiem, że wszyscy się starają ale to jeszcze nie wszystko.
Ponoć uczysz się wizażu, tym bardziej mnie dziwi Twoje zdanie.
Co do make up nr 39... tutaj jest tylko pomysł. Wykonania nie ma niestety. Szkoda, bo sam pomysł mi się podoba. Samym pomysłem się niestety nic prawdziwego nie wygrywa.
Aby w przyszłości uniknąć tego typu rozczarowań i goryczy prawdziwych komentarzy poroponuję ADMINISTRATOROWI, Organizatorom lub Sponsorom przede wszystkim dzielić uczestniczki na 2 grupy. Amatorską i profi. Wszystko będzie ok.
Warto, bo z amatorek często można wyłyskać prawdziwe talenty.
Czego portalowi życzę
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 12:12   #143
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Studio MHR Pokaż wiadomość
Aby w przyszłości uniknąć tego typu rozczarowań i goryczy prawdziwych komentarzy poroponuję ADMINISTRATOROWI, Organizatorom lub Sponsorom przede wszystkim dzielić uczestniczki na 2 grupy. Amatorską i profi. Wszystko będzie ok.
Warto, bo z amatorek często można wyłyskać prawdziwe talenty.
Czego portalowi życzę
A po co dzielić? Biorące udział w konkursie dziewczyny-amatorki doskonale wiedzą, że będą miały ostrą konkurencje w osobach profesjonalistek, a wygra praca, która spodoba sie najbardziej. W końcu osoby głosujące też nie muszą być profesjonalistkami.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:26   #144
koniczynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 245
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Studio MHR fajnie tak sobie poszydzić z prac innych którzy się naprawde starali? Ciekawa jestem bardzo która praca jest Twoja też chętnie pokomentuje. A moze wogóle nie miałaś odwagi wystawiać swoich IDEALNYCH prac? Akurat o moich makijażach nie powiedziaś nic ale gdybyś spróbowala takim wszystkowiedzącym tonem sprowadzic moje umiejętności do zera to byłabym bardziej cięta. Każdy ma swoje zdanie ale spróbuj jednak zdobyć się na odrobinę wyrozumiałości i znaleźć tez dobre strony czegoś ,a nie tylko oschle krytykowac bo to nie zachęca do dalszego sdoskonalenia się, tylko wyjątkowo zaniża samoocenę i drugi raz takie osoby mogą już nie chcieć brać udziału w konkursie, bo co to za nagroda jeżeli zostaną jedynie ostro zjechane. Warto doceniać starania i próby. Pozdrawiam.
koniczynkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:42   #145
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Zaglosowalam na makijaze numer 3,13,15 i 39
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:45   #146
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Święta racja. Mnie się też dużo prac nie podoba, a raczej-nie są w moim guście, ale nie krytykuję, jestem rad, że mogę popatrzec na inne pomysły i może się do nich przekonac. Jak zostało powiedziane każdy ma inny gust i jednym się jedne prace podobają a innym nie.
Nie można tak od razu dyskwalifikowac, bo trochę róż jest nie równo, za mało pigmentu na ustach albo Bóg wie co jeszcze. Jestem zniesmaczona taką nietolerancyjnością i jednostronnością :-/
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:45   #147
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Szkoda, że na niektórych pracach bardziej góruje otoczenie, niż sam makijaż. Są wg mnie za bardzo przerysowane, niestety.. Na kilku pracach makijaż można sobie w sumie bardziej wyobrazić niż zobaczyć..

Z całości prac mam jedną faworytkę i kilka prac wyróżniających się. Co ciekawe, znalazł się tam makijaż może niekoniecznie zdjęciowo dobrze przedstawiony (nie są to profesjonalne zdjęcia), ale widać, że modelka świetnie się czuje w tym makijażu
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:01   #148
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Szkoda, że na niektórych pracach bardziej góruje otoczenie, niż sam makijaż. Są wg mnie za bardzo przerysowane, niestety.. Na kilku pracach makijaż można sobie w sumie bardziej wyobrazić niż zobaczyć..

Z całości prac mam jedną faworytkę i kilka prac wyróżniających się. Co ciekawe, znalazł się tam makijaż może niekoniecznie zdjęciowo dobrze przedstawiony (nie są to profesjonalne zdjęcia), ale widać, że modelka świetnie się czuje w tym makijażu

To może powiedz, na jakie makijaże zagłosowałaś?
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:04   #149
Techno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Zaglosowalam na makijaze numer 3,13,15 i 39
hy a jak to Ci się udało? ja mogam tylko na jeden

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ale to nie zmienia mojego zdania że ten makijaż nie posiada żadnego uroku i napewno jego wykonanie jest łatwiejsze niż wykonanie cieniowania np. z użyciem tylu kolorów. To moje zdanie.
zgadzam się! niby skąd takie stwierdzenie, że najlepsze jest to gdzie się człowiek najwiecej natrudzi, uważam że prostsze rozwiązania nie rzadko mogą być o wiele lepsze
chyba nie zawsze dla dobrego efektu trzeba chodzić pod górkę
a może gdyby twórca dobrał inne kolory, może tego brakuje
co by nie było 39 uważam za klapę, ale jak na pracę do portfolio jakbanjbardziej sie nadaje, bo pokazuje zdolności techniczne choć bez zalet estetycznych
Techno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:17   #150
Minka
Raczkowanie
 
Avatar Minka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 39
Wink Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Może nie tym tonem.
Otoz to. Przyznaje bez bicia, ze moj post byl reakcja na Twoj ton (dodaje, ze reakcja calkowicie pokojowa, chociaz prowokujaca i lekkim z przymruzeniem oka ;-).

Bo w koncu - o ile Wizaz jest otwarty dla wszystkich zarejestrowanych, to czemu nowe osoby (zwiazane czy niezwiazane z konkursem) nie moglyby pojawiac sie tutaj i swobodnie komentowac (dopoki nie lamia regulaminu)...

Mnie na Wizazu nie bylo dlugo, nigdy przedtem nie komentowalam zadnego konkursu, nawet o nich nie wiedzialam, pojawilam sie po dluuugiej przerwie wczoraji i chociaz chcialam "isc" wprost na KWC i inne fora, "zajawka" zachecajaca do obejrzenia prac konkursowych na homepage-u natychmiast mnie wciagnela... Wiec co?

Nie rozumiem, czemu ma sluzyc taka podejrzliwosc? No i zgadzam sie zupelnie, ze to forum ma sluzyc komentowaniu prac konkursowych a nie innym sprawom. wiec juz ani slowa wiecej od mnie. Powiewam biala flaga.

Mam nadzieje, ze ton i tresc mojej reakcji cie zadowola. Aczkolwiek, zgadzac sie ze mna nie musisz...

P:S: nie mam na kompie polskiej diakrytyki, sorry
__________________
Minka
Minka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.