Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 18:39   #121
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Top Shop - złożone dnia 8.02.2013

Wysłane dnia - 12.02.2013
Otrzymane dnia - 19.02.2013

Lista:
1. kaniusia19 - mam wpłatę
http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...84&pageSize=20 rozmiar - 6, 32 f
2. angela_6 - mam wpłatę
http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...1&pageSize=200 rozmiar - 8, 4 f
http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...er&pageSize=20 rozmiar - 8, 4 f
http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...DY&pageSize=20 rozmiar - 12, 15 f
http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...4&pageSize=200 rozmiar - 10, 20 f

Wyliczenia:
Suma - 91,5 f
Przesyłka - 6 f : 3 osoby = 2f/osobę
Pobrało - 467,94 pln
1 f = 5,12 pln

1. kaniusia19 - list polecony priorytetowy
32 f + 2 f przesyłka = 34 f
(wpłacone 91,60 + 78 = 169,60 pln)
34 x 5,12 = 174,08 pln
174,08 - 169,60 = dopłata 4,48 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - (00)859007734583077810
duża koperta bąbelkowa - 1,90 pln
wysłana dnia - 20.02
4,48 + 7,30 + 1,90 = dopłata 13,68 pln (dopłacone)

2. angela_6 - paczka polecona priorytetowa
20 f + 15 f + 4 f + 4 f + 2 f przesyłka = 45 f
(wpłacone 238,50 pln)
45 x 5,12 = 230,40 pln
238,50 - 230,40 =
zostało 8,10 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - (00)259007733161531681
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 20.02
11 + 2,99 = 13,99 - 8,10 = dopłata 5,89 pln (dopłacone)

__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-02-27 o 15:52
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 22:56   #122
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

New Look - złożone dnia 12.02.2013

Wysłane dnia - 15.02.2013
Otrzymane dnia - 28.02.2013

Lista:
1. magda20003 - mam wpłatę
http://www.newlook.com/shop/womens/t...hirt_270064919 rozmiar - 12, 16,99 f
2. kasiek87 - mam wpłatę
http://www.newlook.com/shop/womens/t...Low+to+High%29 rozmiar - 10, 5 f
http://www.newlook.com/shop/womens/t...hirt_259672441 rozmiar - 10, 4,99 f

Wyliczenia:
Suma - 31,98 f
Pobrało - 163,65 pln
Przesyłka - 5 f : 2 osoby = 2,5 f/osobę
1 f = 5,12 pln

1. magda20003 - list polecony priorytetowy
16,99 f + 2,5 f przesyłka = 19,49 f
19,49 x 5,12 = 99,80 pln
(wpłacone 98 pln)
99,80 - 98 = dopłata 1,80 pln + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00259007731282007160
koperta bąbelkowa - 1,49 pln
wysłana dnia - 2.03
1,80 + 1,49 + 7,30 = dopłata 10,59 pln (dopłacone)

2. kasiek87 - list polecony priorytetowy
5 f + 4,99 f + 2,5 f przesyłka =12,49 f
12,49 x 5,12 = 63,95 pln
(wpłacone 81 pln)
81 - 63,95 = zostało 17,05 pln
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00259007731282007085
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 2.03
17,05 - 7,30 - 2,49 =
zwrot 7,26 pln (zwrócone dnia 4.03)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-03-06 o 19:38
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:50   #123
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Dorothy Perkins - złożone dnia 21.02.2013

Wysłane dnia - 25.02.2013
Otrzymane dnia - 28.02.2013

Lista:
1. uzunia - mam wpłatę
http://www.dorothyperkins.com/webapp...t=1&geoip=home rozmiar - 20, 14 f
http://www.dorothyperkins.com/webapp...ductId=9251825 rozmiar - 20s, 15 f
2. Rvda88 - mam wpłatę
http://www.dorothyperkins.com/webapp...ka&pageSize=20 rozmiar - 12, 22 f
3. asia_aisa - mam wpłatę
http://www.dorothyperkins.com/webapp...ductId=9254223 rozmiar - 9, 35 f
http://www.dorothyperkins.com/webapp...ductId=8983375 rozmiar - XL, 65 f
4. Pati368 - mam wpłatę
http://www.dorothyperkins.com/webapp...&resultCount=1 rozmiar - 10, 28 f

Wyliczenia:
Suma - 140,25 f
Przesyłka - 6 f : 4 osoby = 1,5 f/osobę (dzielę na 4 osoby, bo ja sobie wcześniej zamówiłam )
Kod 25% - (-44,75 f)
Pobrało - 705,96 pln
1 f = 5,04 pln

1. uzunia - paczka polecona priorytetowa
14 f + 15 f = 29 f - 7,25 (kod 25%) = 21,75 f + 1,5 f przesyłka = 23,25 f
23,25 x 5,04 = 117,18 pln
(wpłacone 125 pln)
125 - 117,18 = zostało 7,82 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583680
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 2.03
11 + 2,99 = 13,99 - 7,82 - 2 (zostało z zamówienia z DP z 7.01.2013) = dopłata 4,17 pln (dopłacone)


2. Rvda88 - list polecony priorytetowy
22 f - 5,5 (kod 25%) = 16,5 f + 1,5 f przesyłka = 18 f
18 x 5,04 = 90,72 pln
(wpłacone 100 pln)
100 - 90,72 = zostało 9,28 pln + 1,46 (zostało z zamówienia z New Looka z dn. 1.08.2012) = zostało 10,74 pln
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00259007731282007153
koperta bąbelkowa - 1,99 pln
wysłana dnia - 2.03
10,74 - 7,30 - 1,99 = zwrot 1,45 pln (przechodzi do kolejnego zamówienia)

3. asia_aisa - paczka polecona priorytetowa
35 f + 65 f = 100 f - 25 (kod 25%) = 75 f + 1,5 f przesyłka = 76,50 f
76,50 x 5,04 = 385,56 pln
(wpłacone 416 pln)
416 - 385,56 = zostało 30,44 pln
przesyłka - 14,50 pln
nr nadania - 00259007733161583604
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 4.03
30,44 - 14,50 = zwrot 15,94 pln (poproszę o nr konta z danymi do zwrotu)

4. Pati368 - list polecony priorytetowy
28 f - 7 (kod 25%) = 21 f + 1,5 f przesyłka = 22,5 f
22,5 x 5,04 = 113,40 pln
(wpłacone 119 pln)
119 - 113,40 = zostało 5,60 pln
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00259007731282007078
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 2.03
7,30 + 2,49 = 9,79 - 5,60 = dopłata 4,19 pln
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-03-05 o 21:49
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 22:41   #124
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

River Island - złożone dnia 28.02.2013

Wysłana dnia - 1.03.2013
Otrzymana dnia - 7.03.2013

Lista:

1. LadyI - mam wpłatę
http://www.riverisland.com/women/sal...-skirt--633506 rozmiar - 8, 10 f
2. DiRosso - mam wpłatę
http://www.riverisland.com/women/sal...-blazer-629989 rozmiar - 8, 40 f
3. franca_hela - mam wpłatę
http://www.riverisland.com/women/sal...r-shoes-629249 rozmiar - 5, 20 f

Wyliczenia:
Suma - 78 f
Przesyłka - 8 f : 3 osoby = 2,67 f/osobę
Pobrało - 394,52 pln
1 f = 5,06 pln

1. LadyI - list polecony priorytetowy
10 f + 2,67 f przesyłka = 12,67 f
12,67 x 5,06 = 64,12 pln
(wpłacone 60 pln)
64,12 - 60 = dopłata 4,12 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00559007734527222572
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 11.03
4,12 + 2,49 + 7,30 = dopłata 13,91 pln (dopłacone)


2. DiRosso - paczka polecona priorytetowa
40 f + 2,67 f przesyłka = 42,67 f
42,67 x 5,06 = 215,92 pln
(wpłacone 217,30 pln)
217,30 - 215,92 = zostało 1,38 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583543
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 11.03
11 + 2,99 = 13,99 - 1,38 = dopłata 12,61 pln

3. franca_hela - paczka polecona priorytetowa
20 f + 2,67 f przesyłka = 22,67 f
22,67 x 5,06 = 114,72 pln
(wpłacone 111,30 pln)
114,72 - 111,30 =
dopłata 3,42 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733207556449
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 11.03
3,42 + 11 = dopłata 14,42 pln (dopłacone)

__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-03-15 o 20:13
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 12:05   #125
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

F&F (Tesco) - złożone dnia 6.03.2013

Wysłane dnia - 6.03.2013
Otrzymane dnia - 12.03.2013

Lista:
1. surka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=11
2. AgneseInes - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=22
3. salviae - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=24
4. candace1 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=44
5. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=40
6. miskowa - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=28
7. alb - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...7&postcount=27
8. Kulkaaga - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=29
9. acha131321 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=39
10. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=41

Wyliczenia:
Suma rzeczy: 278 f
Kod -15% - 41,70 f
Po odliczeniu 15% - 241,25 f
Przesyłka - 4,95 f : 11 osób = 0,45 f/osobę
Pobrało - 1223,23 pln
1 f = 5,08 pln

1. surka - list polecony priorytetowy
6 + 7 + 3 + 8 = 24 f - 3,6 f (kod 15%) = 20,47 f + 0,45 f przesyłka = 20,92 f
(wpłacone 88,40 + 41,60 pln + 57,20 pln za Select = 187,20 pln)
20,92 x 5,08 = 106,28 pln
187,20 - 106,28 = zostało 80,92 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00759007734564573976
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 12.03
80,92 - 9,30 - 2,49 = zwrot 68,53 pln (zwrócone dn. 12.03)


2. AgneseInes - paczka polecona priorytetowa
7 + 6 + 10 = 23 f - 3,45 f (kod 15%) = 19,55 f + 0,45 f przesyłka = 20 f
(wpłacone 125 pln)
20 x 5,08 = 101,60 pln
125 - 101,60 = zostało 23,40 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161531575
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 14.03
23,40 - 11 - 2,99 = zwrot 9,41 pln (przechodzi do kolejnego zamówienia)

3. salviae - paczka ekonomiczna
8 + 4 + 8 + 18 = 38 f - 5,7 f (kod 15%) = 32,3 f + 0,45 f przesyłka = 32,75 f
(wpłacone 203 pln)
32,75 x 5,08 = 166,37 pln
203 - 166,37 = zostało 36,63 pln
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733161531551
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 13.03
36,63 - 13 = zwrot 23,63 pln (zwrócone dn. 15.03)

4. candace1 - list polecony priorytetowy
6 + 12 = 18 f - 2,7 f (kod 15%) = 15,3 f + 0,45 f przesyłka = 15,75 f
(wpłacone 87 pln)
15,75 x 5,08 = 80,01 pln
87 - 80,01 = zostało 6,99 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00759007734564574003
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 12.03
9,30 + 2,99 = 12,29 - 6,99 = dopłata 5,30 pln (dopłacone)

5. Aalicia24 - list polecony priorytetowy
12 + 4,5 + 12 = 28,5 f - 4,275 (kod 15%) = 24,23 f + 0,45 f przesyłka = 24,68 f
(wpłacone 135 pln)
24,68 x 5,08 = 125,38 pln
135 - 125,38 = zostało 9,62 pln
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00759007734564573983
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 12.03
7,30 + 2,49 = 9,79 - 9,62 = dopłata 0,17 pln (rozliczone)


6. miskowa - list polecony priorytetowy
7 + 8 = 15 f - 2,25 f (kod 15%) = 12,75 f + 0,45 f przesyłka = 13,2 f
(wpłacone 83 pln)
13,2 x 5,08 = 67,06 pln
83 - 67,06 = zostało 15,94 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00759007734564396018
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 12.03
15,94 - 9,30 - 2,49 = zwrot 4,15 pln (uwzględnione przy zamówieniu z George z dn. 27.03)


7. alb - paczka polecona priorytetowa
4 + 5 + 2 + 7 + 3 = 21 f - 3,15 f (kod 15%) = 17,85 f + 0,45 f przesyłka = 18,3 f
(wpłacone 100 pln)
18,3 x 5,08 = 92,97 pln
100 - 92,97 = zostało 7,03 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161531636
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 12.03
11 + 2,99 = 13,99 - 7,03 =
dopłata 6,96 pln (dopłacone)

8. Kulkaaga - paczka polecona priorytetowa
10 + 3 + 7 + 3 + 3 + 8 = 34 f - 5,1 f (kod 15%) = 28,9 f + 0,45 f przesyłka = 29,35 f
(wpłacone 160 pln)
29,35 x 5,08 = 149,10 pln
160 - 149,10 = zostało 10,90 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161531599
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 12.03
11 + 2,99 = 13,99 - 10,90 = dopłata 3,09 pln (dopłacone)


9. acha131321 - paczka polecona priorytetowa
9 + 6 + 12 + 6 = 33 f - 4,95 (kod 15%) = 28,05 f + 0,45 f przesyłka = 28,5 f
(wpłacone 140 pln)
28,5 x 5,08 = 144,78 pln
144,78 - 140 = dopłata 4,78 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583413
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 12.03
11 + 4,78 = dopłata 15,78 pln (dopłacone)


10. nugat - list polecony priorytetowy
4 + 2 + 3 + 2 + 2,5 = 13,5 f - 2,025 f (kod 15%) = 11,48 f + 0,45 f przesyłka = 11,93 f
(wpłacone 65 pln)
11,93 x 5,08 = 60,61 pln
65 - 60,61 = zostało 4,39 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00759007734564573990
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 12.03
9,30 + 2,49 = 11,79 - 4,39 =
dopłata 7,40 pln (dopłacone)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-03-28 o 18:49
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:11   #126
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

F&F (Tesco) - złożone dnia 22.03.2013

Wysłane dnia - 23.03.2013
Otrzymane dnia - 28.03.2013

Lista:
1. poison0123 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=108
2. Kulkaaga - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=104
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=105
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=126
3. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=102
4. pannazet - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=96

Wyliczenia:
Suma - 106,45 f
Przesyłka - 4,95 f : 7 osób = 0,71 f/osobę
Pobrało - 549,75 pln
1 f = 5,17 pln

1. poison0123 - list polecony priorytetowy
3 + 1,5 + 1,5 = 6 f + 0,71 f przesyłka = 6,71 f
(wpłacone 36,40 pln)
6,71 x 5,17 = 34,70 pln
36,40 - 34,70 = zostało 1,70 pln
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00759007734564578506
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 29.03
7,30 + 2,49 = 9,79 - 1,70 = dopłata 8,09 pln (dopłacone)

2. Kulkaaga - paczka polecona priorytetowa
(wpłacone 420 pln)
169,12 + 55,38 + 158,78 = 383,28 pln
420 - 383,28 = zostało 36,72 plnprzesyłka - 14,50 pln
nr nadania - 00259007733207556081
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 28.03
36,72 - 14,50 = zwrot 22,22 pln (przeniesione na zamówienie z George)

Kulka1
10 + 4 + 2 + 2 + 4 + 5 + % = 32 f + 0,71 f przesyłka = 32,71 f
32,71 x 5,17 = 169,12 pln

Kulka2
3,5 + 3 + 3,5 = 10 f + 0,71 f przesyłka = 10,71 f
10,71 x 5,17 = 55,38 pln

Kulka3
9 + 3 + 3 + 3 + 4 + 8 = 30 f + 0,71 f przesyłka = 30,71 f
30,71 x 5,17 = 158,78 pln

3. antoinette - wysyłka z zamówieniem z George, M&S, Mothercare
3 + 3,5 = 6,5 f + 0,71 f przesyłka = 7,21 f
(wpłacone 80 pln)
7,21 x 5,17 = 37,28 pln
80 - 37,28 = zostało 42,72 pln (przeniesione na zamówienie z Mothercare)

4. pannazet - list polecony ekonomiczny
7 f + 0,71 f przesyłka = 7,71 f
(wpłacone 41,60 pln)
7,71 x 5,17 = 39,87 pln
41,60 - 39,87 =zostało 1,73 plnprzesyłka - 6,95 pln
nr nadania - 00759007734564578490
koperta bąbelkowa - 1,99 pln
wysłana dnia - 29.03
6,95 + 1,99 = 8,94 - 1,73 =
dopłata 7,21 pln (dopłacone)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-04-21 o 22:32
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 19:36   #127
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Marks&Spencer - złożone dnia 27.03.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 31.03.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 2.04.2013

Wysłane do mnie przez pośrednika dnia - 9.04.2013
Otrzymane dnia - 12.04.2013

Track: http://www.dpd.co.uk/tracking/quickt...&appmode=guest

Lista:
1. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...86&postcount=4
2. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=11
3. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...63&postcount=9
4. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=16

Wyliczenia:
Suma - 115,60 f
Przesyłka - darmowa
Pobrało - 603,19 pln
1 f = 5,22 pln

1. antoinette - wysyłka z zamówieniem z Mothercare, F&F, George
(wpłacone 298 + 138 z George = 436 pln + 67,63 pln dopłacone = 503,63 pln)
1,2 + 5,6 + 6,4 + 6,4 + 8 + 12 + 10,4 + 12 = 62 f
62 x 5,22 = 323,64 pln
323,64 + 114,62 = 438,26 + 70,53 pln koszty posrednika i wysyłki do PL = 508,79 pln
508,79 - 503,63 = dopłata 5,16 + 5 pln do dopłaty z Mothercare = dopłata 10,16 pln (przeniesione na Matalan)

2. ollka1994 - wysyłka z zamówieniem z George, Mothercare
(wpłacone 110 pln)
8 + 7,2 = 15,2 f
15,2 x 5,22 = 79,35 pln
wyliczenia przy zamówieniu z George

3. nugat - wysyłka z zamówieniem z Mothercare
(wpłacone 80 pln)
4,80 + 5,60 = 10,40 f
10,40 x 5,22 = 54,29 pln
54,29 + 8,81 pln koszty pośrednika i wysyłki do PL = 63,10 pln
80 - 63,10 = zostało 16,90 pln - 14,01 pln do dopłaty z Mothercare = zwrot 2,89 pln (przenoszę na Matalan)

4. Aalicia24 - wysyłka z zamówieniem z Mothercare
(wpłacone 57,20 pln)
6 f x 5,22 = 31,32 pln
31,32 + 5,08 pln koszty pośrednika i wysyłki do PL = 36,40 pln
57,20 - 36,40 = zwrot 20,80 pln + 7,12 pln zostało z Mothercare = zwrot 27,92 pln (przenoszę na Matalan)

Koszty pośrednika:
Koszt za wysyłkę: 28,8 GBP z VAT / 149,77 PLN z VAT (koszt za 1 paczkę do 20 kg) + 5 GBP / 24,68 PLN (koszt za przechowanie) + 5 GBP / 24,68 PLN (koszt za przepakowanie) = 199,13 PLN (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-07 o 21:48
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 11:21   #128
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

George - złożone dnia 27.03.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 28.03.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 30.03.2013

Wysłane do mnie przez pośrednika dnia - 9.04.2013
Otrzymane dnia - 12.04.2013

Track: http://www.dpd.co.uk/tracking/quickt...&appmode=guest

Lista:
1. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=234
2. Kulkaaga - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=255
3. jakropelka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=253
4. miskowa - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=246
5. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=265
6. isabell88 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=256

Wyliczenia:
Suma - 128,45 f
Przesyłka - 2,95 f : 6 osób = 0,5/osobę (liczę na 6 osób, bo ja nic nie brałam)
Pobrało - 669,03 pln
1 f = 5,21 pln

1. antoinette - wysyłka z zamówieniem z M&S, F&F, Mothercare
5 + 6,5 + 6 + 4 = 21,5 f + 0,5 f przesyłka do UK = 22 f
(wpłacone 138 pln)
22 x 5,21 = 114,62 pln
wyliczenia przy zamówieniu z M&S

2. Kulkaaga - paczka polecona priorytetowa
6 + 5 + 5 + 7 = 23 f + 0,5 f przesyłka do UK = 23,5 f
(wpłacone 190 pln + 22,22 pln przeniesione z zamówienia z F&F = 212,22 pln)
23,5 x 5,21 = 122,44 pln + 19,42 pln koszty pośrednika i wysyłki do PL = 141,86 pln
212,22 - 141,86 = zostało 70,36 pln
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733207553295
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 14.04
70,36 - 13 = zwrot 57,36 pln (zwrócone dnia 24.04)

3. jakropelka - paczka polecona priorytetowa
5 + 7 + 5 + 6 = 23 f + 0,5 f przesyłka do UK = 23,5 f
(wpłacone 187,20 pln)
23,5 x 5,21 = 122,44 pln
brak legginsów (zwrot od sklepu 6 f = 29,86 f)
122,44 - 29,86 = 92,58 pln + 15 pln koszty pośrednika i wysyłki do PL = 107,58 pln
187,20 - 107,58 = zostało 79,62 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733207167690
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 14.04
79,62 - 11 - 2,99 = zwrot 65,63 pln (zwrócone dnia 30.04)

4. miskowa - paczka polecona priorytetowa
16 + 18 = 34 f + 0,5 f przesyłka do UK = 34,5 f
(wpłacone 200 pln + 4,15 pln - zamówienie z F&F z dn. 6.03 = 204,15 pln)
34,5 x 5,21 = 179,75 pln+ 28,70 pln koszty pośrednika i wysyłki do PL = 208,45 pln
208,45 - 204,15 = dopłata 4,30 pln + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733207167508
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 14.04
11 + 2,99 + 4,30 = dopłata 18,29 pln (dopłacone)

5. ollka1994 - wysyłka z zamówieniem z M&S, Mothercare - kurier UPS
6 + 4 = 10 f + 0,5 f przesyłka do UK = 10,5 f
(wpłacone 55 pln + 110 pln M&S = 165 pln)
10,5 x 5,21 = 54,71 + 79,35 = 134,06 pln + 21,29 pln koszty pośrednika i wysyłki do PL = 155,35 pln
165 - 155,35 = zostało 9,65 pln + 81 pln z Mothercare = zostało 90,65 plnprzesyłka - 24,99 pln
track: 1Z7E95446899853993 (UPS)
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 15.04
90,65 - 24,99 = zwrot 65,66 pln (przenoszę na zamówienie z My Little Pickle)

6. isabell88 - list polecony priorytetowy
6 + 8 = 14 f + 0,5 f przesyłka do UK = 14,5 f
(wpłacone 192,40 pln)
14,5 x 5,21 = 75,55 pln + 11,81 pln koszty pośrednika i wysyłki do PL = 87,36 pln
192,40 - 87,36 = zostało 105,04 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00359007731287434272
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 14.04
105,04 - 9,30 - 2,99 = zostało 92,75 pln (przenoszę na zamówienie z Macys)

Koszty pośrednika:
Koszt za wysyłkę: 28,8 GBP z VAT / 149,77 PLN z VAT (koszt za 1 paczkę do 20 kg) + 5 GBP / 24,68 PLN (koszt za przechowanie) + 5 GBP / 24,68 PLN (koszt za przepakowanie) = 199,13 PLN (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-04-30 o 00:10
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 23:09   #129
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Matalan - złożone dnia 26.03.2013 (zamówienie anulowane)

Lista:
1. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=67
2. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=62
3. ruda83 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=59
4. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...7&postcount=70
5. candace1 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=71

Wyliczenia:
Suma - 100,8 f
Przesyłka - darmowa
Kod 20% - 25,20 f
Pobrało - 525,99 pln
1 f = 5,22 pln

Pierwszy zwrot: 148,19 pln
Drugi zwrot: 339,13 pln
Kurs funta: 4,83 pln

1. nugat
5 + 5 + 8 + 8 = 26 f - 5,2 f (kod 20%) = 20,8 f
(wpłacone 108 pln)
20,8 x 5,22 = 108,58 pln

zwrot: 20,8 x 4,83 = oddali 100,47 pln - 0,58 pln = 99,89 pln + 2,89 zostało z M&S = do wykorzystania 102,78 pln (przenoszę na nowe zamówienie z Matalan)

2. antoinette
5,5 + 5 + 2 + 6 + 7 + 3,5 + 3,5 + 5,5 + 3,5 = 41,5 f - 8,3 f (kod 20%) = 33,2 f
(wpłacone 177 pln)
33,2 x 5,22 = 173,31 pln
177 - 173,31 = zostało 3,69 pln

zwrot: 33,2 x 4,83 = oddali 160,35 pln + 3,69 pln = 164,04 pln - 10,16 pln (dopłata z M&S) = do wykorzystania 153,88 pln (przenoszę na nowe zamówienie z Matalan)

3. ruda83
5 + 3 + 2,5 = 10,5 f - 2,1 f (kod 20%) = 8,4 f
(wpłacone 132,08 pln)
8,4 x 5,22 = 43,85 pln
132,08 - 43,85 = 88,23 pln

zwrot: 8,4 x 4,83 = oddali 40,57 pln + 88,23 pln = do wykorzystania 128,80 pln (przenoszę na Mothercare)

4. Aalicia24
9 + 9 + 3 + 3,5 = 24,5 f - 4,9 f (kod 20%) = 19,6 f
(wpłacone 120 pln)
19,6 x 5,22 = 102,32 pln
120 - 102,32 = 17,68 pln

zwrot: 19,6 x 4,83 = oddali 94,66 pln + 17,68 pln = 112,34 pln + 27,92 pln zostało z M&S = do wykorzystania 140,26 pln (przenoszę na nowe zamówienie z Matalan)

5. candace1
4 f - 0,8 f (kod 20%) = 3,2 f
(wpłacone 25 pln)
3,2 x 5,22 = 16,70 pln
25 - 16,70 = 8,30 pln

zwrot: 3,2 x 4,83 = oddali 15,45 pln + 8,30 pln = do wykorzystania 23,75 pln
(przenoszę na nowe zamówienie z Matalan)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-04-28 o 03:11
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 23:33   #130
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Mothercare - złożone dnia 2.04.2013

Wysłane dnia - 3.04.2013
Otrzymane dnia - 9.04.2013

Lista:
1. KatarzynaD - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=68
2. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=65
3. maganna - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=64
4. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=76
5. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=79
6. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=93
7. jjb - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=81
8. mazdrajka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=78
9. ruda83 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=87

Wyliczenia:
Suma - 163,85 f
Przesyłka - 15,95 f : 10 osób = 1,6 f/osobę
Kod 20% - (minus 24,85 f)
Pobrało - 849,93 pln
1 f = 5,19 pln

1. KatarzynaD - paczka polecona priorytetowa
10 f - 2 f (kod 20%) = 8 f + 1,6 f przesyłka = 9,6 f
(wpłacone 65 pln)
9,6 x 5,19 = 49,83 pln
65 - 49,83 = zostało 15,17 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733207553288
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 10.04
15,17 - 11 = zwrot 4,17 pln
(przeniesione na zamówienie z Gapa z dn. 24.09)

2. ollka1994 - wysyłka z zamówieniem z George, M&S
5 + 14,5 + 11 = 30,5 f - 3,2 f (kod 20%) = 27,3 f + 1,6 f przesyłka = 28,9 f
(wpłacone 231 pln)
28,9 x 5,19 = 150 pln
231 - 150 = zostało 81 pln (przenoszę na zamówienie z George)


3. maganna - paczka polecona priorytetowa
2,5 + 2,5 + 3,5 + 6 + 2,5 + 3,5 = 20,5 f - 1,5 f (kod 20%) = 19 f + 1,6 f przesyłka = 20,6 f
(wpłacone 120 pln)
20,6 x 5,19 = 106,92 pln
120 - 106,92 = zostało 13,08 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733207553271
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 10.04
13,08 - 11 = zwrot 2,08 pln (przechodzi do kolejnego zamówienia)

4. antoinette - wysyłka z zamówieniem George, M&S, F&F - paczka polecona priorytetowa
6 f - 1,2 f (kod 20%) = 4,8 f + 1,6 f przesyłka = 6,4 f
(42,72 pln przeniesione z F&F)
6,4 x 5,19 = 33,22 pln
42,72 - 33,22 = zostało 9,50 pln
przesyłka - 14,50 pln
nr nadania - 00259007733258588796
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 15.04
14,50 - 9,50 = dopłata 5 pln (przenoszę na wyliczenia z M&S)

5. nugat - wysyłka z zamówieniem z M&S - list polecony priorytetowy
6 f - 1,2 f (kod 20%) = 4,8 f + 1,6 f przesyłka = 6,4 f
(wpłacone 31 pln)
6,4 x 5,19 = 33,22 pln
33,22 - 31 = dopłata 2,22 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00359007731174676716
duża koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 16.04
2,22 + 9,30 + 2,49 = dopłata 14,01 pln (przenoszę na wyliczenia z M&S)

6. Aalicia24 - wysyłka z zamówieniem z M&S - list polecony priorytetowy
10 + 2,5 + 2,5 = 15 f - 3 f (kod 20%) = 12 f + 1,6 f przesyłka = 13,6 f
(wpłacone 90 pln)
13,6 x 5,19 = 70,59 pln
90 - 70,59 = zostało 19,41 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00259007731282115902
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 16.04
19,41 - 9,30 - 2,99 = zwrot 7,12 pln (przenoszę na wyliczenia z M&S)


7. jjb - list polecony priorytetowy
2,5 + 2,5 + 2,5 + 2,5 + 2,5 + 2,5 + 4 + 7 = 26 f - 4,40 f (kod 20%) = 21,6 f + 1,6 f przesyłka = 23,2 f
(wpłacone 160 pln)
23,2 x 5,19 = 120,41 pln
160 - 120,41 = zostało 39,59 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00359007731287440662
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 10.04
39,59 - 9,30 - 2,99 = zwrot 27,30 pln (zwrócone dnia 12.04)

8. mazdrajka - paczka polecona priorytetowa
10 + 2,5 + 1,75 + 2,5 + 2,5 + 2,5 = 21,75 f - 4,35 f (kod 20%) = 17,4 f + 1,6 f przesyłka = 19 f
(wpłacone 140 pln)
19 x 5,19 = 98,61 pln
140 - 98,61 = zostało 41,39 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733207553257
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 10.04
41,39 - 11 = zwrot 30,39 pln (zwrócone dnia 11.04.2013)

9. ruda83 - wysyłka z zamówieniem z Matalan - paczka lub kurier
10 f + 1,6 f przesyłka = 11,6 f
(kod nie obejmuje promocji 2 za 10 f)11,6 x 5,19 = 60,21 pln

128,80 pln z Matalan - 60,21 = zostało 68,59 pln (przenoszę na Matalan)

__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:52
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:37   #131
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Macy`s - zamówienie anulowane

1. ollka1994
wpłacone 340 + 240 = 580 pln - przenoszę na George

2. nugat
wpłacone 150 pln - przenoszę na George

3. isabell88
92,75 pln przeniesione z zamówienia z George - przenoszę na F&F
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-07 o 22:06
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 22:25   #132
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

New Look - złożone dnia 10.04.2013

Wysłane dnia - 12.04.2013
Otrzymane dnia - 24.04.2013

Lista:
1. moooo - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3622
2. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3629
3. agus9292 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3624
4. blackangel88 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3636

Wyliczenia:
Suma - 102,92 f
Przesyłka - darmowa
Pobrało - 523,70 pln
1 f = 5,09 pln

1. moooo
- paczka polecona priorytetowa
4,99 + 1,99 + 15 + 4,99 + 17,99 = 44,96 f
(wpłacone 238 pln)
44,96 x 5,09 = 228,85 pln
238 - 228,85 = zostało 9,15 pln
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733161583499
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 24.04
13 - 9,15 = dopłata 3,85 pln (dopłacone)

2. ollka1994 - paczka polecona priorytetowa
16,99 + 8,99 = 25,98 f
(wpłacone 140 pln)
25,98 x 5,09 = 132,24 pln
140 - 132,24 = zostało 7,76 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161531766
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 24.04
11 + 2,49 = 13,49 - 7,76 = dopłata 5,73 + 10,24 pln (dopłata z My Little Pickle) = dopłata 15,97 pln (przeniesiona na Matalan)

3. agus9292 - list polecony priorytetowy
9,99 + 9 = 18,99 f
(wpłacone 159 pln)
18,99 x 5,09 = 96,66 pln
159 - 96,66 = zostało 62,34 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 00359007731287476845
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 24.04
62,34 - 9,30 - 2,99 = zwrot 50,05 pln (zwrócone dnia 25.04)

4. blackangel88 - paczka polecona priorytetowa
12,99 f

(wpłacone 74,15 pln)
12,99 x 5,09 = 66,12 pln
74,15 - 66,12 = zostało 8,03 plnprzesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583512
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 25.04
11 - 8,03 =
dopłata 2,97 pln (dopłacone)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-04-27 o 22:30
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:11   #133
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Gymboree - złożone dnia 15.04.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 16.04.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 22.04.2013

Wysłane do Polski dnia - 14.05.2013
Otrzymane dnia - 24.05.2013

Lista:
1. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=168
2. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=169
3. elka_maja - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=171
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=172

Wyliczenia:
Suma - 224,15$
Promotional code - 23,22$
Tax - 15,18$ (rozliczony %-wo)
Przesyłka - darmowa
Pobrało - 738,94 pln
1$ = 3,30 pln

1. ollka1994
- wysyłka z Gymboree z dnia 8.05
(wpłacone 70 pln)
6,99 + 5,49 + 4,99 + 3,99 = 21,46$ - 2,146 (kod 10%) = 19,314$ + 1,46$ (tax) = 20,78$
20,78 x 3,30 = 68,58 pln
70 - 68,58 = zostało 1,42 pln
10,17 pln (wysyłka do PL) - 1,42 = dopłata 8,75 pln + 24,86 pln (prowizja dla pośrednika za wszystkie zamówienia) = dopłata 33,61 pln (dopłata uwzględniona przy Gymboree z dnia 8.05)

2. antoinette
- wysyłka z Gymboree z dnia 8.05
(wpłacone 77,10 pln)
8,99 + 9,49 + 5,49 = 23,97$ - 2,397 (kod 10%) = 21,573$ + 1,63$ (tax) = 23,21$
23,21 x 3,30 = 76,60 pln
77,10 - 76,60 = zostało 0,50 pln (przenoszę na Cartersa)
wyliczenia przy Cartersie

3. elka_maja - wysyłka z Gymboree z dnia 8.05
(wpłacone 260 + 70 + 300 pln = 630 pln)
4,99 + 4,99 + 4,99 + 17,99 + 16,99 + 11,49 + 13,99 + 15,49 + 13,99 + 4,99 + 18,95 + 20 = 148,85$ - 14,885 (kod 10%) = 133,97$ + 10,09$ (tax) = 144,06$
144,06 x 3,30 = 475,40 pln
630 - 475,40 = zostało 154,60 pln - 70,54 pln (wysyłka do PL) - 66,33 pln (prowizja dla pośrednika za wszystkie zamówienia) = zostało 4,21 pln (przenoszę na Gymboree z 8.05)


Prowizja dla pośrednika - 84$ (za wszystkie zamówienia łącznie z Gymboree z dn. 8.05)
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
84 x 3,34 = 280,56 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 72$
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
72 x 3,34 = 240,48 pln (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-27 o 22:23
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:30   #134
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

The Children's Place - złożone dnia 11.04.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 12.04.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 16.04.2013

Wysłane do Polski dnia - 14.05.2013
Otrzymane dnia - 24.05.2013

alb
(wpłacone 200 pln)
5 + 5 + 7 + 7 + 6 + 4,99 + 6 = 40,99$ - 20$ (kod) = 20,99$ + 5$ przesyłka + 1,89$ tax = 27,88$
200 - 92,37 = zostało 107,63 pln (przenoszę na Gymboree)

Suma - 27,88$
Pobrało - 92,37 pln
1$ = 3,32 pln


Prowizja dla pośrednika - 84$ (za wszystkie zamówienia łącznie z Gymboree z dn. 8.05)
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
84 x 3,34 = 280,56 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 72$
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
72 x 3,34 = 240,48 pln (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-26 o 18:56
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:17   #135
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Gymboree - złożone dnia 11.04.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 12.04.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 18.04.2013


Wysłane do Polski dnia - 14.05.2013
Otrzymane dnia - 24.05.2013

alb

http://www.gymboree.com/shop/dept_it...ed=0&fit_type= rozmiar - 7, 32,95$
(107,63 pln przeniesione z Gymboree)

Wyliczenia:
Suma - 56,90$
Gymbucks - 25$ (rozliczony %-wo)
Przesyłka - 5$ (rozliczona %-wo)
Tax - 2,68$
(rozliczony %-wo)

Suma - 39,58$
Pobrało - 131,23 pln
1$ = 3,32$

32,95 - 14,47 (Gymbucks) = 18,48$ + 2,90$ przesyłka w USA + 1,55 tax = 22,93$
22,93 x 3,32 = 76,13 pln
107, 63 - 76,13 = zostało 31,50 pln (przenoszę na Cartersa)



Prowizja dla pośrednika - 84$ (za wszystkie zamówienia łącznie z Gymboree z dn. 8.05)
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
84 x 3,34 =
280,56 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 72$
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
72 x 3,34 = 240,48 pln (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-26 o 18:59
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 10:05   #136
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

My Little Pickle - złożone dnia 12.04.2013

Wysłane dnia - 12.04.2013
Otrzymane dnia - 18.04.2013

ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...23&postcount=2

(65,66 pln przeniesione z George + 58 pln dopłacone = 123,66 pln)

9,99 + 9,99 + 4,5 f przesyłka = 24,48 f
24,48 x 5,09 = 124,61 pln
przesyłka - 7,30 pln
koperta bąbelkowa - 1,99 pln
nr nadania - 00359007731174677362
wysłana dnia - 18.04
124,61 - 123,66 = dopłata 0,95 + przesyłka w PL 7,30 + 1,99 = dopłata 10,24 pln (przenoszę na New Look)

Wyliczenia:

Suma - 48,96 f
Przesyłka - 9 f : 2 osoby = 4,5f/osobę
Pobrało - 249,09 pln
1 f = 5,09 pln
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-04-25 o 10:53
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:24   #137
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Matalan - złożone dnia 23.04.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 26.04.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 28.04.2013

Wysłane do Polski dnia - 15.05.2013
Otrzymane dnia - 21.05.2013

Lista:
1. candace1 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=101
2. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=100
3. alb - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=99
4. ruda83 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=105
5. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=117
6. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=103
7. adzienka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=118
8. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=115

Wyliczenia:
Suma - 182,40 f
Przesyłka - darmowa
Pobrało - 949,27 pln
1 f = 5,21 pln

1. candace1 - paczka polecona priorytetowa
(23,75 pln przeniesione z Matalan + dopłata 35 pln = 58,75 pln)
4 + 6 = 10 f - 2 (kod 20%) = 8 f
8 x 5,21 = 41,68 pln
58,75 - 41,68 = zostało 17,07 pln - 4,08 pln (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = zostało 12,99 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583437
wysyłka w kartoniku
wysłana dnia - 23.05
12,99 - 11 = zwrot 1,99 pln (zwrócone dnia 28.05)

2. antoinette - paczka polecona priorytetowa
(153,88 pln przeniesione z Matalan + dopłata 252 pln = 405,88 pln)
7 + 3,5 + 4 + 3,5 + 3,5 + 6 + 2 + 5 + 7 + 7 + 6 + 8 + 6 + 4,5 + 5,5 + 2 + 3,5 = 84 f - 16,8 (kod 20%) = 67,2 f
67,2 x 5,21 = 350,12 pln
405,88 - 350,12 = zostało 55,76 pln + 27,92 pln zostało z George = zostało 83,68 pln + 24,76 pln (zwrot za pajacyki z George) + 0,69 pln (zostało z F&F) =zostało 109,13 pln - 73,82 pln (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = zostało 35,31 pln
przesyłka - 26 pln
nr nadania - 00259007733161583406
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 24.05
35,31 - 26 = zwrot 9,31 pln (przenoszę na Gymboree z dnia 8.05)

3. alb - wysyłka z zamówieniami z USA
(wpłacone 80 pln)
5 + 3 = 8 f- 1,6 (kod 20%) = 6,4 f
6,4 x 5,21 = 33,35 pln
80 - 33,35 = zostało 46,65 pln - 3,26 pln (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = zostało 43,39 pln (przenoszę na Cartersa)

4. ruda83 - paczka polecona priorytetowa - wysyłka z zamówieniem z Mothercare
(68,59 pln przeniesione z Mothercare)
5 + 5 + 5 = 15 f - 3 = 12 f
12 x 5,21 = 62,52 pln
68,59 - 62,52 = zostało 6,07 pln - 6,12 pln (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = dopłata 0,05 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733161583420
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 23.05
13 + 0,05 = dopłata 13,05 pln (dopłacone)

5. Aalicia24 - paczka polecona priorytetowa
(140,26 pln przeniesione z Matalan)
3 + 8 + 3,5 + 7 = 21,5 f - 4,3 (kod 20%) = 17,2 f
17,2 x 5,21 = 89,62 pln
140,26 - 89,62 = zostało 50,64 pln + 1,68 pln z George = zostało 52,32 pln - 20,10 pln (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = zostało 32,22 pln
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733161583468
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 23.05
32,22 - 13 = zwrot 19,22 pln (przeniesione na Gymboree z dnia 8.05)

6. nugat - paczka polecona priorytetowa
(102,78 pln przeniesione z Matalan)
2 + 2 + 3 + 5 + 4 = 16 f - 3,2 (kod 20%) = 12,8 f
12,8 x 5,21 = 66,69 pln
102,78 - 66,69 = zostało 36,09 pln + 62,64 pln z George = zostało 98,73 pln - 19,90 pln (Matalan II) =zostało 78,83 pln - 23,20 pln (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = zostało 55,63 pln
przesyłka - 14,50 pln
nr nadania - 00259007733161583529
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 23.05
55,63 - 14,50 = zwrot 41,13 pln (przeniesione na Gymboree z dnia 8.05)

7. adzienka - paczka polecona priorytetowa
(wpłacone 130 pln)
6 + 8 + 2,5 + 4 = 20,5 f - 4,1 (kod 20%) = 16,4 f
16,4 x 5,21 = 85,45 pln
130 - 85,45 = zostało 44,55 pln - 26,06 pln dopłata z George = zostało 18,49 pln - 20,43 (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = dopłata 1,94 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733161583505
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 23.05
1,94 + 13 = dopłata 14,94 pln (dopłacone)

8. ollka1994 - paczka polecona priorytetowa
(wpłacone 245 pln - 15,97 pln (dopłata z NL) = 229,03 pln)
9 + 8 =17 f - 3,4 (kod 20%) = 13,6 f
13,6 x 5,21 = 70,86 pln
229,03 - 70,86 = zostało 158,17 pln + 453,94 pln z George = zostało 612,11 - 399 pln (zamówienie z Next) = zostało 213,11 pln - 19 pln (wysyłka Nexta) =zostało 194,11 pln - 19,03 pln (koszty pośrednika i wysyłki do PL) = zostało 175,08 pln
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733161583451
wysłana dnia - 23.05
175,08 - 13 = zwrot 162,08 pln (przeniesione na Gymboree z dnia 8.05)

Matalan II - złożone dnia 26.04.2013


Wysłane do pośrednika dnia - 29.04.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 1.05.2013

Track: http://dm2.metapack.com/metatrack/tr...e=DMC0850ONWMS

nugat

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=136

(wpłacone 75 pln)
7 + 6 + 9 + 4,5 = 26,5 f - 10 f (kod) = 16,5 f + 1,75 f przesyłka = 18,25 f
18,25 x 5,20 = 94,90 pln
94,90 - 75 = dopłata 19,90 pln (przenoszę na Matalan I)

Wyliczenia:
Suma - 29,5 f
Przesyłka - 3,5 f : 2 osoby = 1,75 f/osobę
Pobrało - 153,24 pln
1 f = 5,20 pln


Koszty pośrednika:
Koszt za wysyłkę: 31,2 GBP z VAT/160,81 PLN z VAT (koszt za 1 paczkę do 30 kg) + 5 GBP/24,68 PLN (koszt za przechowanie) + 5 GBP/24,68 PLN (koszt za przepakowanie) =
210,17 PLN (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-06-08 o 01:22
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 21:51   #138
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

The Children`s Place - złożone dnia 22.04.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 23.04.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 26.04.2013

Wysłane do Polski dnia - 14.05.2013
Otrzymane dnia - 24.05.2013

alb
http://www.childrensplace.com/webapp...0001_-1_979832 kolor - white, rozmiar - 3T, 3,59$
http://www.childrensplace.com/webapp...0001_-1_979872 kolor - brite jade, rozmiar - 3T, 5,69$
http://www.childrensplace.com/webapp...001_-1_1015556 rozmiar - 3T, 6$

(wpłacone 50 pln)
3,59 + 5,69 + 6 = 15,28$ - 3,056 $ (kod 20%) = 12,22$ + 0,76 (tax) = 12,98$
12,98 x 3,36 = 43,62 pln
50 - 43,62 = zostało 6,38 pln (przenoszę na Cartersa)

Wyliczenia:
Suma - 22,54$
Przesyłka - darmowa
Tax - 1,52$ : 2 osoby = 0,76$/osobę
Pobrało - 75,70 pln
1$ = 3,36 pln


Prowizja dla pośrednika - 84$ (za wszystkie zamówienia łącznie z Gymboree z dn. 8.05)
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
84 x 3,34 = 280,56 pln (rozliczone %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 72$
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
72 x 3,34 = 240,48 pln (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-26 o 19:06
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 00:18   #139
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Carter`s & OshKosh - złożone dnia 1.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 3.05.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 6.05.2013

Wysłane do Polski dnia - 14.05.2013
Otrzymane dnia - 24.05.2013

Lista:
1. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1187
2. kreolka7 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1181
3. orenda - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1180
4. alb - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1188

Wyliczenia:
Suma - 190,74$
Przesyłka - 6$ : 5 osób = 1,2$/osobę
Tax - 11,23$ (rozliczony %-wo)
Pobrało - 637,34 pln
1$ = 3,35 pln

1. antoinette - wysyłka z Gymboree z 8.05
(wpłacone 144,80 pln)
6 + 15,60 + 8 + 15,60 + 8 = 53,2$ - 10,64$ (kod 20%) = 42,56$ + 1,2$ przesyłka w USA + 2,79$ tax = 46,55$
46,55 x 3,35 = 155,95 pln
155,95 - 144,80 = 11,15 pln - 0,50 pln (zostało z Gymboree) = dopłata 10,65 pln + 34,13 pln (wysyłka do PL) + 24,86 pln (prowizja dla pośrednika za wszystkie zamówienia) = dopłata 69,64 pln (dopłacone 69,64 pln)

2. kreolka7 - wysyłka z Gymboree z 8.05
(wpłacone 130 pln + 15 pln dopłata = 145 pln)
15 + 24 = 39$ - 7,8$ (kod 20%) = 31,2$ + 1,2$ przesyłka w USA + 2,11$ tax = 34,51$
34,51 x 3,35 = 115,61 pln
145 - 115,61 = zostało 29,39 pln - 16,69 pln (wysyłka do PL) - 13,75 pln (prowizja dla pośrednika za wszystkie zamówienia) = dopłata 1,05 pln (przenoszę na Gymboree z 8.05)

3. orenda - paczka polecona priorytetowa
(wpłacone 150 pln)
12 + 8 + 6 + 15,60 = 41,60$ - 8,32$ (kod 20%) = 33,28$ + 1,2$ przesyłka w USA + 2,21$ tax = 36,69$
36,69 x 3,35 = 122,92 pln
150 - 122,92 = zostało 27,08 pln - 17,80 pln (wysyłka do PL) - 11,17 pln (prowizja dla pośrednika) = dopłata 1,89 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733258419687
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 1.06
1,89 + 11 + 2,49 = dopłata 15,38 pln (dopłacone)

4. alb - paczka polecona priorytetowa
(31,50 pln przeniesione z Gymboree)
13,99$ - 2,798$ (kod 20%) = 11,20$+ 1,2$ przesyłka w USA + 0,75$ tax = 13,15$
13,15 x 3,35 = 44,06 pln
44,06 - 31,50 = 12,56 pln - 6,38 (zostało z TCP) = dopłata 6,18 pln + 33,46 pln (wysyłka do PL) + 27,36 pln (prowizja dla pośrednika za wszystkie zamówienia) = dopłata 67 pln - 43,39 pln (przeniesione z Matalan) = dopłata 23,61 pln
przesyłka - 14,50 pln
nr nadania - 00259007733207556425
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 25.05
23,61 + 14,50 = dopłata 38,11 pln (przenoszę na Gymboree z dn. 8.05)

Prowizja dla pośrednika - 84$ (za wszystkie zamówienia łącznie z Gymboree z dn. 8.05)
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
84 x 3,34 = 280,56 pln (rozliczone %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 72$
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
72 x 3,34 =
240,48 pln (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-06-08 o 01:23
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:52   #140
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

George - złożone dnia 2.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 3.05.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 13.05.2013

Wysłane do Polski dnia - 15.05.2013
Otrzymane dnia - 21.05.2013

Lista:
1. adzienka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=301
2. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=302
3. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=303
4. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=304
5. brazil133 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=307
6. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=300

Wyliczenia:
Suma - 207,45
Przesyłka - 2,95 : 7 osób = 0,43 f/osobę
Pobrało - 1068,68 pln
1 f = 5,16 pln

1. adzienka
(wpłacone 100 pln)
5 + 5 + 5 + 4 + 5 = 24 f + 0,43 f przesyłka = 24,43 f
24,43 x 5,16 = 126,06 pln
126,06 - 100 = dopłata 26,06 pln (przenoszę na Matalan)

2. ollka1994
(580 pln przeniesione z Macys)
2 + 7 + 15 = 24 f + 0,43 f przesyłka = 24,43 f
24,43 x 5,16 = 126,06 pln
580 - 126,06 = zostało 453,94 pln (przenoszę na Matalan)

3. Aalicia24
(wpłacone 120 pln)
6 + 2,5 + 7 + 4 + 3 = 22,5 f + 0,43 f przesyłka = 22,93 f
22,93 x 5,16 = 118,32 pln
120 - 118,32 = zostało 1,68 pln (przenoszę na Matalan)

4. nugat
(150 pln przeniesione z Macys)
4 + 5 + 4 + 3,5 = 16,5 f + 0,43 f przesyłka = 16,93 f
16,93 x 5,16 = 87,36 pln
150 - 87,36 = zostało 62,64 pln (przenoszę na Matalan)

5. brazil133 - paczka polecona ekonomiczna
(wpłacone 130 pln)
2,5 + 7 + 4 + 3 + 2 + 2,5 = 21 f + 0,43 f przesyłka = 21,43 f
21,43 x 5,16 = 110,58 pln
130 - 110,58 = zostało 19,42 pln - 10,60 (koszty posrednika i wysyłki do PL) = zostało 8,82 pln
przesyłka - 9,50 pln
nr nadania - 00259007733161583444
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 23.05
9,50 + 2,99 = 12,49 - 8,82 = dopłata 3,67 pln (dopłacone)

6. antoinette
(wpłacone 461 pln)
5 + 2 + 7 + 5 + 5 + 7 + 6 + 10 + 3 + 8 + 5 + 5 + 4 + 9 + 2,5 = 83,5 f + 0,43 f przesyłka = 83,93 f
83,93 x 5,16 = 433,08 pln
461 - 433,08 = zostało 27,92 pln (przenoszę na Matalan)
zwrot za pajacyki - 5 f = 24,76 pln (przenoszę na Matalan)


Koszty pośrednika:
Koszt za wysyłkę: 31,2 GBP z VAT/160,81 PLN z VAT (koszt za 1 paczkę do 30 kg) + 5 GBP/24,68 PLN (koszt za przechowanie) + 5 GBP/24,68 PLN (koszt za przepakowanie) =
210,17 PLN (rozliczone %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-27 o 17:12
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 18:07   #141
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

F&F (Tesco) - złożone dnia 5.05.2013

Wysłane dnia - 6.05.2013
Otrzymane dnia - 13.05.2013

Lista:
1. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=140
2. isabell88 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=139

Wyliczenia:
Suma - 91,95 f
Przesyłka - 4,95 f : 3 osoby = 1,65 f/osobę
Kod - (-10 f) - 10 f : 3 osoby = 3,33 f/osobę
Pobrało - 475,97 pln
1 f = 5,18 pln

1. antoinette - paczka polecona priorytetowa
2,5 + 2,5 + 2 + 3 + 9 + 8 + 12 = 39 f - 3,33 (kod) = 35,67 f + 1,65 f przesyłka = 37,32 f
(wpłacone 210 pln)
37,32 x 5,18 = 193,32 pln
210 - 193,32 = zostało 16,68 pln
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733161531728
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 13.05
16,68 - 13 - 2,99 = zwrot 0,69 (przenoszę na Matalan)

2. isabell88 - paczka polecona priorytetowa
2 + 5 + 7 + 6 + 6 = 26 f - 3,33 (kod) = 22,67 f + 1,65 f przesyłka = 24,32 f
(92,75 pln przeniesione z Macys)
24,32 x 5,18 = 125,98 pln
125,98 - 92,75 = dopłata 33,23 (dopłacone 50 pln)
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161531742
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 13.05
50 - 33,23 = 16,77 - 11 - 2,99 = zwrot 2,78 pln (zwrócone dnia 22.05)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-22 o 23:38
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 23:43   #142
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Next - złożone dnia 4.05.2013

Wysłane dnia - 6.05.2013
Otrzymane dnia - 7.05.2013

ollka1994 - mam wpłatę
http://www.nextdirect.com/pl/pl/shop...bsp%3bJumpsuit rozmiar - 12-18
http://www.nextdirect.com/pl/pl/shop...nbsp%3bDresses rozmiar - 12-18
http://www.nextdirect.com/pl/pl/shop...26nbsp%3bShoes kolor - pink, rozmiar 6
http://www.nextdirect.com/pl/pl/shop...26nbsp%3bShoes rozmiar - 6

Suma - 399 pln (odliczone przy zamówieniu z Matalan)
Przesyłka - darmowa

przesyłka (paczka ze zdeklarowaną wartością) - 19 pln (przenoszę na Matalan)
nr nadania - 00259007733161583482
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 10.05
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-14 o 00:27
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:07   #143
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Gymboree - złożone dnia 8.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 9.05.2013
Otrzymane przez posrednika dnia - 15.05.2013

Wysłane do Polski dnia - 20.05.2013
Otrzymane dnia - 1.06.2013

Lista:
1. alb - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=183
2. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=186
3. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=188
4. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=189
5. elka_maja - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=198
6. figa84 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=197
7. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=196
8. kreolka7 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=208

Wyliczenia:
Suma - 413,15$
Przesyłka - darmowa
Tax - 27,95$ (rozliczony %-wo)
Kod 10% - minus 42,80$
Pobrało - 1386,41 pln
1$ = 3,36 pln

1. alb - paczka polecona priorytetowa
9,89 + 2,99 + 2,99 + 1,49 + 1,49 + 2,09 = 20,94$ - 2,094 (kod 10%) = 18,85$ + 1,37$ tax = 20,22$
(wpłacone 100 pln)
20,22 x 3,36 = 67,94 pln + 8,43 pln (wysyłka do PL) = 76,37 pln
100 - 76,37 = zostało 23,63 pln
38,11 pln przeniesione z Cartersa - 23,63 = dopłata 14,48 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733258419670
koperta bąbelkowa - 1,99 pln
wysłana dnia - 1.06
14,48 + 11 + 1,99 = dopłata 27,47 pln (dopłacone 30 pln)
30 - 27,47 = zwrot 2,53 pln (poproszę o numer konta wraz z danymi do zwrotu)

2. nugat - list polecony priorytetowy
16,49 + 12,89 + 13,19 + 6,89 = 49,46$ - 4,946 (kod 10%) = 44,52$ + 3,24$ tax = 47,76$
(wpłacone 120 pln)
47,76 x 3,36 = 160,48 pln + 14,99 pln (prowizja dla pośrednika) + 19,87 pln (wysyłka do PL) = 195,34 pln
195,34 - 120 = dopłata 75,34 pln - 41,13 pln (przeniesione z Matalan) = dopłata 34,21 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 7,20 pln
nr nadania - 00359007731275910450
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 1.06
34,21 + 7,20 + 2,49 = dopłata 43,90 pln (dopłacone)

3. ollka1994 - wysyłka z Gymboree z dn. 15.04 - paczka polecona priorytetowa
18,71 + 13,17 + 7,19 + 9,89 + 5,09 + 6,89 = 60,94$ - 6,094 (kod 10%) = 54,85$ + 3,99$ tax = 58,84$
(162,08 pln przeniesione z Matalan)
58,84 x 3,36 = 197,71 pln + 24,48 pln (wysyłka do PL) = 222,19 pln
222,19 - 162,08 = dopłata 60,11 + koszty przesyłki w PL (dopłacone 110 pln)
110 - 60,11 = zostało 49,89 pln - 33,61 pln (Gymboree z dn. 15.04) = zostało 16,28 pln przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733258420195
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 1.06

16,28 - 11 - 2,99 = zwrot 2,29 pln (przeniesione na New Look)

4. antoinette - wysyłka z Gymboree z dn. 15.04 i Cartersem - paczka polecona priorytetowa
6,89 + 4,49 = 11,38$ - 1,138 (kod 10%) = 10,25$ + 0,75$ tax = 11$
(wpłacone 36,96 pln)
11 x 3,36 = 36,96 pln + 4,59 pln (wysyłka do PL) = 41,55 pln
dopłata 4,59
9,31 pln (przeniesione z Matalan) - 4,59 = zostało 4,72 pln
przesyłka - 13 pln
nr nadania - 00259007733258588871
wysyłka w kartonie
wysłana dnia - 3.06 (przepraszam za opóźnienie )
13 - 4,72 = dopłata 8,28 pln (uwzględniona przy zamówieniu z TCP z dn. 26.05)

5. elka_maja - wysyłka z Gymboree z dn. 15.04 - paczka polecona priorytetowa (ubezpieczona na 800 pln)
11,37 + 13,77 + 3,60 + 15,59 + 13,79 + 14,69 =72,81$ - 7,281 (kod 10%) = 65,53$ + 4,76$ tax = 70,29$
(wpłacone 350 pln)
70,29 x 3,36 = 236,18 pln + 29,26 pln (wysyłka do PL) = 265,44 pln
350 - 265,44 = zostało 84,56 pln + 4,21 pln (zostało z Gymboree z 15.04) = zostało 88,77 pln
przesyłka - 30,50 pln
nr nadania - 00259007733258588703
wysyłka w kartonie
pakowanie - 2 pln
wysłana dnia - 1.06
88,77 - 2 - 30,50 =
zwrot 56,27 pln (przeniesione na Crazy8)

6. figa84 - paczka polecona priorytetowa
14,69 + 12,59 + 12,89 = 40,17$ - 4,017 (kod 10%) = 36,16$ + 2,63$ tax = 38,79$
(wpłacone 160 pln)
38,79 x 3,36 = 130,34 pln + 12,18 pln (prowizja dla pośrednika) + 16,14 pln (wysyłka do PL) = 158,66 pln
160 - 158,66 = zostało 1,34 pln
przesyłka - 9,50 pln
nr nadania - 00259007733258419663
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 1.06
9,50 + 2,49 = 11,99 - 1,34 = dopłata 10,56 pln (dopłacone)

7. Aalicia24 - paczka polecona priorytetowa
13,17 + 19,77 + 8,97 + 11,37 + 16,17 + 9,59 = 79,04$ - 7,904 (kod 10%) = 71,14$ + 5,17$ tax = 76,31$
(wpłacone 120 + 160 pln = 280 pln)
76.31 x 3,36 = 256,41 pln + 23,96 pln (prowizja dla pośrednika) + 31,75 pln (wysyłka do PL) = 312,12 pln
312,12 - 280 = dopłata 32,12 - 19,22 pln (przeniesione z Matalan) = dopłata 12,90 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733258419731
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln

wysłana dnia - 1.06
12,90 + 11 + 2,99 = dopłata 26,89 pln (dopłacone)


8. kreolka7 - wysyłka z Cartersem - paczka polecona priorytetowa
10,79$ - 1,079 (kod 10%) = 9,712$ + 0,71$ tax = 10,43$
(wpłacone 50 pln)
10,43 x 3,36 = 35,05 pln + 4,35 pln (wysyłka do PL) = 39,40 pln
50 - 39,40 = zostało 10,60 pln - 1,05 pln (przeniesione z Cartersa) = zostało 9,55 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583659
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 1.06
11 + 2,49 = 13,49 - 9,55 =
dopłata 3,94 pln (uwzględnione przy TCP z dn. 26.05)


Prowizja dla pośrednika - 84$ (za wszystkie zamówienia łącznie z Gymboree z dn. 8.05)
Kurs $ = 3,34 pln (kurs Alior banku)
84 x 3,34 = 280,56 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 51$
Kurs $ = 3,37 pln (kurs Alior banku)
51 x 3,37 = 171,87 pln (rozliczona %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:44
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:30   #144
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

River Island - złożone dnia 9.05.2013

Wysłane dnia - 11.05.2013
Otrzymane dnia - 18.05.2013

Anulenka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1529

12 + 15 + 4 f przesyłka = 31 f
(wpłacone 153,70 pln)
31 x 5,17 = 160,27 pln
160,27 - 153,70 = dopłata 6,57 + koszty przesyłki w PL
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583536
koperta bąbelkowa - 2,49 pln
wysłana dnia - 20.05
6,57 + 11 + 2,49 = dopłata 20,06 pln (dopłacone)

Suma - 65 f
Przesyłka - 8 f : 2 osoby = 4 f/osobę
Pobrało - 335,83 pln
1 f = 5,17 pln
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-05-22 o 10:43
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:06   #145
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

New Look - złożone dnia 20.05.2013

Wysłane dnia - 26.05.2013
Otrzymane dnia - 7.06.2013

Lista:
1. ollka1994 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3736
2. Fixi Pixi - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3738
3. Maksiunio - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3733
4. moooo - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3732
5. agus9292 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3741

Wyliczenia:
Suma - 223,88 f
Przesyłka - darmowa
Pobrało - 1154,17 pln
1 f = 5,16 pln

1. ollka1994 - paczka polecona priorytetowa
9 + 15 + 7 + 15 + 20 = 66 f
(wpłacone 120 pln + 250 pln za TS + 2,29 pln przeniesione z Gymboree = 372,29 pln)
66 x 5,16 = 340,56 pln
372,29 - 340,56 = zostało 31,73 pln
przesyłka - 14,50 pln
nr nadania - 00259007733258588741
wysyłka w kartonie
pakowanie - 1 pln
wysłana dnia - 13.06
31,73 - 14,50 - 1 = zwrot 16,23 pln (zwrócone dn. 20.06)

2. Fixi Pixi - paczka polecona priorytetowa
24,88 f
(wpłacone 140,40 pln)
24,88 x 5,16 = 128,39 pln
140,40 - 128,39 = zostało 12,01 pln
przesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733207553301
wysyłka w kartonie
pakowanie - 1 pln
wysłana dnia - 8.06
12,01 - 11 - 1 = zwrot 0,01 gr (rozliczone)

3. Maksiunio - list polecony priorytetowy
8 + 7,99 = 15,99 f
(wpłacone 113,40 pln)
15,99 x 5,16 = 82,51 pln
113,40 - 82,51 = zostało 30,89 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania - 0359007731275923672
koperta bąbelkowa - 1,99 pln
wysłana dnia - 8.06
30,89 - 9,30 - 1,99 = zwrot 19,60 pln (zwrócone dnia 12.06)

4. moooo - list polecony priorytetowy
7 f x 5,16 = 36,12 pln
(wpłacone 43 pln)
43 - 36,12 = zostało 6,88 pln
przesyłka - 7,30 pln
nr nadania - 00359007731756768143
koperta bąbelkowa - 1,99 pln
wysłana dnia - 10.06
7,30 + 1,99 = 9,29 - 6,88 = dopłata 2,41 pln (dopłacone)

5. agus9292 - paczka polecona priorytetowa
11,98 + 17,99 + 7,99 = 37,96 f
(wpłacone 210,40 pln)
37,96 x 5,16 = 195,88 pln
210,40 - 195,88 = zostało 14,52 plnprzesyłka - 11 pln
nr nadania - 00259007733161583550
duża koperta bąbelkowa - 2,99 pln
wysłana dnia - 8.06
14,52 - 11 - 2,99 = zwrot 0,53 gr
(zwrócone dnia 12.06)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-06-23 o 15:46
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:57   #146
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Gymboree - złożone dnia 23.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 24.05.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 31.05.2013

Wysłane do Polski dnia - 18.06.2013
Otrzymane dnia - 29.06.2013

Lista:
1. elka_maja - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=253
2. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=255
3. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=256
4. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=257
5. kasia0968 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=258
6. kreolka7 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=263

Wyliczenia:
Suma - 169,33$
Przesyłka - darmowa
Tax - 11,44$ (rozliczony %-wo)
Pobrało - 579,14 pln
1$ = 3,43 pln

1. elka_maja
(wpłacone 150 pln)
9,99 + 6 + 6 + 6 = 27,99$ + 2,03$ tax = 30,02$
30,02 x 3,43 = 102,97 pln
150 - 102,97 = zostało 47,03 pln 10,99 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 11,51 pln przesyłka z USA do PL = 22,50 pln
47,03 - 22,50 = zostało 24,53 pln (przeniesione na zamówienie z Crazy8 z dn. 8.06)

2. nugat

(wpłata przy TCP)
12,99$ + 0,95$ tax = 13,94$
13,94 x 3,43 = 47,82 pln (przenoszę na TCP)

3. Aalicia24
(wpłacone 160 pln)
12,99 + 12,99 = 25,98$ + 2,98$ tax = 28,96$
28,96 x 3,43 = 99,34 pln
160 - 99,34 = zostało 60,66 pln + 15,60 pln (z Gymboree z dn. 24.05) = zostało 76,26 pln (przenoszę na TCP)

4. antoinette
(wpłacone 45 pln)
12,99$ + 0,95$ tax = 13,94$
13,94 x 3,43 = 47,82 pln
47,82 - 45 = dopłata 2,82 pln (przenoszę na TCP)

5. kasia0968
(wpłacone 170 pln)
12,99 + 12,99 + 12,99 = 38,97$ + 4,46$ tax = 43,43$
43,43 x 3,43 = 148,97 pln
170 - 148,97 = zostało 21,03 pln (przenoszę na Crazy8)

6. kreolka7
(wpłata z Gapem/Old Navy i TCP)
12,99$ + 0,95$ tax = 13,94$
13,94 x 3,43 = 47,82 pln (przenoszę na TCP)

Gymboree II - złożone dnia 24.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 27.05.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 4.06.2013

Wysłane do Polski dnia - 18.06.2013
Otrzymane dnia - 29.06.2013

Aalicia24 - mam wpłatę
http://www.gymboree.com/shop/dept_it...ed=0&fit_type= rozmiar - 4T, 12,99$

Wyliczenia:
Suma - 47,15$
Przesyłka - 5$ (rozliczona %-wo)
Tax - 3,18$ (rozliczony %-wo)
Pobrało - 162,92 pln
1$ = 3,46 pln

Aalicia24
(wpłacone 70 pln)
12,99 + 1,66$ przesyłka w USA + 1,07$ tax = 15,72$ x 3,46 = 54,40 pln
70 - 54,40 = zostało 15,60 pln (przeniesione na Gymboree z dn. 23.05)


Prowizja dla pośrednika - 76,51$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
76,51 x 3,32 = 254,01 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 80$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
80 x 3,32 = 265,60 pln (rozliczona %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:45
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 21:54   #147
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

The Children's Place - złożone dnia 26.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 27.05.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 29.05.2013

Wysłane do Polski dnia - 18.06.2013
Otrzymane dnia - 29.06.2013

Lista:
1. panna zet - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=159
2. nugat - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=160
3. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=161
4. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=162
5. kreolka7 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=163
6. adzienka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=167

Wyliczenia:
Suma - 128,21$
Przesyłka - darmowa
Tax - 8,67$ (rozliczony %-wo)
Pobrało - 441,36 pln
1$ = 3,45 pln

1. panna zet - list polecony priorytetowy
(wpłacone 84 pln)
11,20 + 6,40 = 17,60$ (po odliczeniu 20%) + 1,2$ tax = 18,80$
18,80 x 3,45 = 64,86 pln
84 - 64,86 = zostało 19,14 pln + 2,74 pln (zostało z Old Navy) = zostało 21,88 pln
10,11 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 10,58 pln przesyłka z USA do PL = 20,69 pln
21,88 - 20,69 =zostało 1,19 pln
przesyłka - 9,30 pln
nr nadania -
koperta bąbelkowa - 2,50 pln
wysłana dnia - 8.07
9,30 + 2,50 = 11,80 - 1,19 = dopłata 10,61 pln (dopłacone)

2. nugat
(wpłacone 100 pln - wpłata z Gymboree)
4,55 + 4,55 = 9,10$ (po odliczeniu 20%) + 0,62$ tax = 9,72$
9,72 x 3,45 = 33,54 pln
100 - 33,54 = zostało 66,46 pln - 47,82 pln (koszty zamówienia z Gymboree) = zostało 18,64 pln
8,72 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 9,12 pln przesyłka z USA do PL = 17,84 pln
18,64 - 17,84 = zostało 0,80 gr (przeniesione na zamówienie z Cartersa z dn. 6.06)

3. Aalicia24
(76,26 pln przeniesione z Gymboree)
4 + 3,56 + 2,40 = 9,96$ (po odliczeniu 20%) + 0,68$ tax = 10,64$
10,64 x 3,45 = 36,71 pln
76,26 - 36,71 = zostało 39,55 pln - 3,58 pln (dopłata z Disneya) = zostało 35,97 pln
29,04 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 30,36 pln przesyłka z USA do PL = 59,40 pln - 35,97 = dopłata 23,43 pln (przeniesiona na zamówienie z Cartersa z dn. 6.06)

4. antoinette
(wpłacone 132 pln)
2,4 + 3,2 + 4 + 2,4 + 6,4 + 4 + 4,8 + 4,8 + 5,6 = 37,6$ (po odliczeniu 20%) + 2,55$ tax = 40,15$
40,15 x 3,45 = 138,52 pln
138,52 - 132 = dopłata 6,52 pln + 2,82 pln (dopłata za Gymboree) + 9,74 (dopłata za Disney) - 4,35 pln (zostało z Crazy8) = dopłata 14,73 pln
39,43 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 41,23 pln przesyłka z USA do PL = dopłata 80,66 pln + 14,73 = dopłata 95,39 pln + 8,28 pln (dopłata za zamówienie z Gymboree z dn. 8.05) = dopłata 103,67 pln (przeniesiona na zamówienie z Cartersa z dn. 6.06)

5. kreolka7
(138,02 pln przeniesione z Old Navy)
6,4 + 2,39 = 8,79$ (po odliczeniu 20%) + 0,60$ tax = 9,39$
9,39 x 3,45 = 32,40 pln
138,02 - 32,40 = zostało 105,62 pln - 47,82 pln (koszty zamówienia z Gymboree) + 12,86 pln (zostało z Crazy8) = zostało 70,66 pln
14,92 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 15,60 pln przesyłka z USA do PL = 30,52 pln
70,66 - 30,52 = zostało 40,14 pln - 3,94 pln (dopłata za Gymboree z dn 8.05) = zostało 36,20 pln (przeniesione na zamówienie z Crazy8 z dn. 8.06)

6. adzienka
(wpłacone 110 pln)
9,32 + 2,39 + 2,39 + 3,99 + 3,2 + 4 + 5,6 = 30,89$ (po odliczeniu 20%) + 2,09$ tax = 32,98$
32,98 x 3,45 = 113,79 pln
113,79 - 110 = dopłata 3,79 pln
7,74 pln zostało z Old Navy - 3,79 pln = zostało 3,95 pln
37,24 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 38,94 pln przesyłka z USA do PL = dopłata 76,18 - 3,95 = dopłata 72,23 pln (dopłacone 75 pln)
75 - 72,23 = zostało 2,77 pln (przeniesione na zamówienie z Cartersa z dn. 6.06)


Prowizja dla pośrednika - 76,51$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
76,51 x 3,32 = 254,01 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 80$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
80 x 3,32 = 265,60 pln (rozliczona %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:48
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:58   #148
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Gap/Old Navy - złożone dnia 24.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 26.05.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 3.06.2013

Wysłane do Polski dnia - 18.06.2013
Otrzymane dnia - 29.06.2013

Lista:
1. adzienka - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=157
2. panna zet - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=155
3. Basiula83 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=156
4. kreolka7
- mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=162

Wyliczenia:
Suma - 102,13$
Przesyłka - darmowa
Tax - 6,01$ (rozliczony %-wo)
Pobrało - 351,54 pln
1$ = 3,45 pln

1. adzienka
(wpłacone 200 pln)
12,99 + 7,99 + 6,99 + 5,99 + 12 + 10 + 7,5 = 63,46$ + 3,86 tax = 67,32$
67,32 x 3,45 = 232,26 pln
232,26 - 200 = dopłata 32,26 (dopłacone 40 pln)
40 - 32,26 = zostało 7,74 pln (przenoszę na TCP)

2. panna zet
(wpłacone 32 pln)
7,99$ + 0,49$ tax = 8,48$
8,48 x 3,45 = 29,26 pln
32 - 29,26 = zostało 2,74 pln (przenoszę na TCP)

3. Basiula83
(wpłacone 35 pln)
7,5$ + 0,46$ tax = 7,96$
7,96 x 3,45 = 27,47 pln
35 - 27,47 = zostało 7,53 pln
2,98 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 3,11 pln przesyłka z USA do PL = 6,09 pln
7,53 - 6,09 = zostało 1,44 pln (przeniesione na zamówienie z VS)

4. kreolka7
(wpłacone 160 pln - wpłata z TCP)
6$ + 0,37$ tax = 6,37$
6,37 x 3,45 = 21,98 pln
160 - 21,98 = zostało 138,02 pln (przenoszę na TCP)


Prowizja dla pośrednika - 76,51$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
76,51 x 3,32 = 254,01 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 80$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
80 x 3,32 = 265,60 pln (rozliczona %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:45
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 23:31   #149
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Crazy8 - złożone dnia 29.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 31.05.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 6.06.2013

Wysłane do Polski dnia - 18.06.2013
Otrzymane dnia - 29.06.2013

Lista:
1. Dorka83 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=87
2. kreolka7 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=88
3. kata80 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=91
4. kasia0968 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=94
5. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=95
6. candace1 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=97

Wyliczenia:
Suma - 149,94$
Przesyłka - darmowa
Tax - 10,11$ (rozliczony %-wo)
Pobrało - 520,54 pln
1$ = 3,48 pln

1. Dorka83
(wpłacone 300 pln)
8,99 + 9,99 + 4,99 + 4,99 + 7,99 + 11,99 + 15,99 = 69,92$ + 4,72$ tax = 74,64$
74,64 x 3,48 = 259,75 pln
300 - 259,75 = zostało 40,25 pln27,84 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 29,11 pln przesyłka z USA do PL = 56,95 - 40,25 = dopłata 16,70 pln (przeniesiona za zamówienie z Cartersa z dn. 6.06)

2. kreolka7
(wpłacone 50 pln)
9,99$ + 0,68$ tax = 10,67$
10,67 x 3,48 = 37,14 pln
50 - 37,14 = zostało 12,86 pln (przenoszę na TCP)

3. kata80
(wpłacone 60 pln)
4,99 + 8,99 = 13,98$ + 0,95 tax = 14,93$
14,93 x 3,48 = 51,96 pln
60 - 51,96 = zostało 8,04 pln
5,59 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 5,85 pln przesyłka z USA do PL = 11,44 - 8,04 = dopłata 3,40 pln (przeniesiona na zamówienie z VS)

4. kasia0968
(wpłacone 100 pln)
4,99 + 3,99 + 4,99 = 13,97$ + 0,95 tax = 14,92$
14,92 x 3,48 = 51,93 pln
100 - 51,93 = zostało 48,07 pln + 21,03 pln (zostało z Gymboree) = zostało 69,10 pln
20,86 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 21,81 pln przesyłka z USA do PL = 42,67 pln
69,10 - 42,67 = zostało 26,43 pln (przeniesione na zamówienie z Crazy8 z dn. 8.06)

5. antoinette
(wpłacone 60 pln)
9,99 + 4,99 = 14,98$ + 1,011 tax = 15,99$
15,99 x 3,48 = 55,65 pln
60 - 55,65 = zostało 4,35 pln (przenoszę na TCP)

6. candace1
(wpłacone 32 pln)
8,99$ + 0,61 tax = 9,6$
9,6 x 3,48 = 33,41 pln
33,41 - 32 = dopłata 1,41 pln
4,13 pln zostało z Disneya - 1,41 pln = zostało 2,72 pln
8,36 pln prowizja dla pośrednika (12%) + 8,74 pln przesyłka z USA do PL = 17,10 pln - 2,72 = dopłata 14,38 pln (dopłacone)


Prowizja dla pośrednika - 76,51$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
76,51 x 3,32 = 254,01 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 80$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
80 x 3,32 = 265,60 pln (rozliczona %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:46
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:34   #150
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Megaan - zestawienie i status wszystkich zamówień

Disney Store - złożone dnia 29.05.2013

Wysłane do pośrednika dnia - 01.06.2013
Otrzymane przez pośrednika dnia - 4.06.2013

Wysłane do Polski dnia - 18.06.2013
Otrzymane dnia - 29.06.2013

Lista:
1. antoinette - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=41
2. Aalicia24 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=45
3. candace1 - mam wpłatę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=47

Wyliczenia:
Suma - 87,62$
Przesyłka - darmowa
Tax - 8,04$ (rozliczony %-wo)
Pobrało - 304,19 pln
1$ = 3,48 pln

1. antoinette
(wpłacone 120 pln)
4,99 + 4,99 + 8 + 3,99 + 3,99 + 8 = 33,96$ + 3,32$ tax = 37,28$
37,28 x 3,48 = 129,74 pln
129,74 - 120 = dopłata 9,74 pln (przenoszę na TCP)

2. Aalicia24
(wpłacone 90 pln)
24,50$ + 2,39$ tax = 26,89$
26,89 x 3,48 = 93,58 pln
93,58 - 90 = dopłata 3,58 pln (przenoszę na TCP)

3. candace1
(wpłacone 50 pln)
6 + 6 = 12$ + 1,18$ tax = 13,18$
13,18 x 3,48 = 45,87 pln
50 - 45,87 = zostało 4,13 pln (przenoszę na Crazy8)


Prowizja dla pośrednika - 76,51$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
76,51 x 3,32 = 254,01 pln (rozliczona %-wo)

Wysyłka do PL (lotnicza) - 80$
Kurs $ = 3,32 pln (kurs Alior banku)
80 x 3,32 = 265,60 pln (rozliczona %-wo)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia


Edytowane przez Megaan
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:46
Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 22:39:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.