My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-02, 14:53   #121
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

dobra, cążki w sklepie dla mnie odłożone, dziewczyna powiedziała, że nie ma problemu, a tż przygotowany już psychicznie, że będzie ściągał kłaki jeszcze się spytał czy zarobi za to 50zł
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 15:21   #122
happymouseee
Przyczajenie
 
Avatar happymouseee
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Ja również łykam biotebal dodatkowo cynk
Czy to coś daje? Heh, moje wlosy rosna baaaaardzo wolno. Przynajmniej ja nie widze zadnej roznicy ;/ a jesli chodzi o wypadanie to tez nic na razie nie zauwazyłam. A ponad pol opakowania poszło.. tzn około 2 tyg.
happymouseee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:25   #123
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
U mnie na razie nic się nie dzieje, na szczęscie, zobaczymy jak z działaniem No i cały czas szukam czegoś co jeszcze może dać moim włosom kopa. Cel to 20cm w ciągu roku, bo tyle mam czasu
20cm? WOW! Ja mam nadzieję, że mi 30 cm przybędzie w 2 lata! Da rady więcej? Powiedz Lana czego używasz? I jaki masz typ włosów!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja za to chcę coś w tym stylu.. więc włosy długie trzeba mieć

massie - no idzie ku dobremu niby bliżej niż dalej do celu

Piękne też bym mogła mieć takie coś. Jednak zawsze dobrze czułam się w rozpuszczonych.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez happymouseee Pokaż wiadomość
Ja również łykam biotebal dodatkowo cynk
Czy to coś daje? Heh, moje wlosy rosna baaaaardzo wolno. Przynajmniej ja nie widze zadnej roznicy ;/ a jesli chodzi o wypadanie to tez nic na razie nie zauwazyłam. A ponad pol opakowania poszło.. tzn około 2 tyg.

Myślę, że 2 tygodnie to trochę za mało na ocenę. Trzeba przynajmniej 2-3 miesiące w przypadku włosów!
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:29   #124
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Aga dzialasz juz ????

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:51   #125
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Flądra to mikstura którą Scrabble piekła przez 2 godziny ma działać na porost pachnie cudnie flądrą
No kochana całe 5 godzin w piekarniku flądra dochodziła. A dla zainteresowanych flądra to ugotowana biotyna, czarna herbata, olej rycynowy, pieprz cayenne i coś tam chyba jeszcze...



FELCIA 30 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ! Wszystkiego Najlepszego

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?
Można Opowiadaj o co chodzi

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Wczoraj wtarłam Jantara, dziś zużyję resztę i zacznę wcieranie wody brzozowej

Możr się także dziś zmobilizuję do zrobienia zdjęcia...
Mi bejbiki rosną chyba po każdej wcierce. Co rusz je zmieniałam a te karakanki wciąż się pojawiały, chociaż wcale nie są mi potrzebne.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Mówisz o tym z Evy? Jak to? Przecież to dość sensowne rypadło Ale może u Ciebie jest z nim tak jak u mnie z Familijnymi - niby SLS a włosy niedomyte... A ja odstawiłam oleje, moje kłaki, a dokładniej skalp dziwnie ostatnio na olejowanie reaguje - włosy mi się bardziej sypią jak czache naoliwie, co mu się porobiło? Także nie wiem jak ja to wszystko zużyję - oleje zalegają w szafie... [COLOR="Silver"]
Mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ura-style.html
Ne wiem co jest grane? Do tego wróciło mi podrażnienie, to dopiero zagadka. Czaszka mnie swędzi ale tylko w jednym miejscu na samym czubku głowy. Chyba jednak Head and shoulders kupię.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
oj tak też lubię "nowe" włosy , od kilku miesięcy chodzę jak jeż , na całej głowie małe kłujące włosy - co odrosną już na długość że ich prawie nie czuć pojawia się nowy bardzo mi się zagęściły włosy- na razie przy głowie na kilka centymetrów, ale co będzie jak urosną? no normalnie busz
zarosły mi bardzo ładnie zakola ( które już miałam dość nie fajne ) i linia grzywki przy głowie się przesunęła do przodu krzywą mam w jednym miejscu .

zmyłam wczoraj w końcu olejek myłam głowę i w szoku byłam jak mało włosów mi wychodzi , na szczotce kilka włosów, w wannie praktycznie zero - chyba dało sporo mi to wcieranie i mycie różnymi specyfikami wzmacniającymi cebulki, na porost i na wypadanie włosów, dawno już mi tak mało włosów nie wypadało


moja pielęgnacja w ostatnim tygodniu :

-zero tabletek ( jak mowilam odstawiam biotynę)
-codziennie myję głowę szamponem babuni agaffi stymulującym wzrost - na zmianę z końskim
-na noc olejek brinhdaj na zmianę z olejkiem Khadi
- dwa razy w tygodniu maseczka peelingująca ( przy myciu głowy)
- 3 razy maseczka z łopianem ( na godzinę przed myciem)
- po umyciu maska zbożowa na 15 minut
- wcierka brzozowa w zakola
- na końce olejek kerastase

podsumowanie:
mniej więcej od ostatniego farbowania urosły mi włosy z centymetr może troszkę więcej .. ile minęło z 8 dni ? więc jak dalej będą tak rosły padnie na 3 centy ( takie minimum)w miesiącu ..
Ale pędzą Nie dziwię się, że zapasy tak szybko Ci topnieją. Zrób jakąś fotkę z podsumowaniem, będziesz naszą muzą
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:54   #126
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Hehe dpkladnie. Moze wieczorem wstawie wam moje zdjecie sprzed lat

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wstaw!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
dobra, ściągam je sama. prdole te wszystkie profesjonalistki idę po pracy po cążki do tulejek i albo ja je ściągnę, albo tż będzie walczył. te cążki wyniosą mnie mniej niż usługa pseudo cip.
No nie mogę... Co za babska!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
dobra, cążki w sklepie dla mnie odłożone, dziewczyna powiedziała, że nie ma problemu, a tż przygotowany już psychicznie, że będzie ściągał kłaki jeszcze się spytał czy zarobi za to 50zł
TŻ się wyszkoli i Ty będziesz prostować a on przedłużać
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:54   #127
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
Próbowała któraś z Was balsamu z enzymami pijawki lekarskiej?
Ja stosowałam przez jakiś miesiąc na noc przed myciem i nie zdziałał nic. Mam jeszcze z 1/3 opakowania, mało wydajny jest.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 18:00   #128
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ura-style.html
Ne wiem co jest grane? Do tego wróciło mi podrażnienie, to dopiero zagadka. Czaszka mnie swędzi ale tylko w jednym miejscu na samym czubku głowy. Chyba jednak Head and shoulders kupię.
No ja mam ten sam 2 butle Kurde to nie wiem o co chodzi, a jeszcze ja Ci go poleciłam

Czemu H&S? Zawsze omijałam te szampony szerokim łukiem, nie wiem czemu ale sie ich boje

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Dopiero co wątek został założony a my już 5 strony naskrobałyśmy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:22   #129
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;47129254]Wyczytałam, że leczycie z zakupoholizmu i ciągle zapuszczacie więc jest to wątek stworzony dla mnie Po podcięciu włosów o kilkanaście cm prawie błagam włosy na klęczkach żeby odrastały Liczę na przygarnięcie [/QUOTE]
Z zakupoholizmem nie radzimy sobie najlepiej ale jak coś to wiesz, wszystkie denkujemy
Witamy

Ale natłukłyście stron Tylko pół dnia mnie nie było...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
mam jeszcze dylemat co do faceta
Ogarniesz resztę to i faceta dopasujesz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
my tu z biotynowych rzeczy to lykamy we cztery -(chyba cztery?poprawcie mnie jak cos. moee lykala, ja, scrabble i massie-to na pewno)
biotyne puritan's pride. dawka 7500 mg. ja szalowych rezultatow nie zauwazylam, widocznie nie mialam niedoboru. ale wzmocnin wlosy pewnie wzmocnila..


Ja miałam Swanson 5 mg. W pierwszym miesiącu 100% przyrostu więcej (z 1 cm na 2) , w drugim 50% a w trzecim może 20-30%. Drugiej kuracji jeszcze nie robiłam.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
dobra, cążki w sklepie dla mnie odłożone, dziewczyna powiedziała, że nie ma problemu, a tż przygotowany już psychicznie, że będzie ściągał kłaki jeszcze się spytał czy zarobi za to 50zł
Cwaniaczek Trochę je pozgniataj i dobrze naolejuj, powinny dużo łatwiej się ześliznąć .

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez happymouseee Pokaż wiadomość
Ja również łykam biotebal dodatkowo cynk
Czy to coś daje? Heh, moje wlosy rosna baaaaardzo wolno. Przynajmniej ja nie widze zadnej roznicy ;/ a jesli chodzi o wypadanie to tez nic na razie nie zauwazyłam. A ponad pol opakowania poszło.. tzn około 2 tyg.
2 tygodnie to jeszcze może być za krótko, poczekaj przynajmniej miesiąc, na wypadanie spróbuj kozieradki, może Tobie też pomoże

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
No ja mam ten sam 2 butle Kurde to nie wiem o co chodzi, a jeszcze ja Ci go poleciłam

Czemu H&S? Zawsze omijałam te szampony szerokim łukiem, nie wiem czemu ale sie ich boje

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Dopiero co wątek został założony a my już 5 strony naskrobałyśmy
To nie Twoja wina Chociaż wiesz co? Mi pasuje wszystko to co Tobie nie. Popatrz na ten ruski szampon i maskę z aloesem. Ty mi lepiej polecaj największe buble
H&S stosowałam z 10 lat przed CG i tą pielęgnacją. Kiedyś jak go tylko zamieniałam od razu dostawałam łupieżu. Od czasu CG przeciwłupieżowo stosowałam rycynowy z łopianowym i przez rok ani razu nie miałam łupieżu (no sorry, aż do dnia obrony ) . Nie wiem czy do niego wracać ale jak tyle lat mi pasował to może czas go przeprosić?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:28   #130
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1;47135161

[/COLOR
Ale pędzą Nie dziwię się, że zapasy tak szybko Ci topnieją. Zrób jakąś fotkę z podsumowaniem, będziesz naszą muzą
jutro zarzuce henne i zrobię , po miesiącu znowu ( niestety farbować muszę więc odrostów na nich nie będzie - mam siwą ścieżkę przez środek przedziałka )

podejrzewam o to maskę łopianową , zastąpiłam nią biotynę , a one nie zwolniły wcale
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:48   #131
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Scrabble = przepraszam za te 2 marne godziny faktycznie to było 5 chwała i cześć Ci za to

Massie właśnie kombinuję jak je dodać bo nie mam skanera - chyba zrobię zdjęcie zdjęcia

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

zdjęcie moich naturalnych włosów robione w Urzędzie Stanu Cywilnego dodane w albumie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 18:53   #132
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
[/COLOR]zdjęcie moich naturalnych włosów robione w Urzędzie Stanu Cywilnego dodane w albumie
hehe jakie fajne czorne loczki
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:54   #133
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Co to za wątek o fryzurach ślubnych się zrobił? ja brałam ślub 2 miesiące temu i miałam rozpuszczone, lekko pokręcone ale się rozprostowały od pogody, więc ostatecznie byłam bardziej rozczochrana niż jak bym nic z nimi nie robiła i na kij te 2 godziny z lokówką
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:57   #134
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Kusi mnie żeby obciąć grzywkę jak na tym filmie, co myślicie?

201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:57   #135
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Moee - u mnie zmiana o 100 %
po ślubie już zaczęłam kombinować z włosami i tak do dziś mi zostało
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:05   #136
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Moee - u mnie zmiana o 100 %
po ślubie już zaczęłam kombinować z włosami i tak do dziś mi zostało
Sylwia ja od 15 roku życia farbuję , swoje miałam blond chyba - nie pamiętam ,ale dość jasne, przeszłam już od czarnych, brąz po blond platynowy do rudych - i ruda chyba zemrę teraz za to siwa jestem jak nie zafarbuję odrostów

ale faktycznie z takich czarnych na blond .. mąż ma całkowicie inna kobitą w domu niż brał

Lusia plotkara noszę taką długość grzywki - jest to moja ulubiona długość przez to że się fajnie układa i ścinam do takiej długości
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2014-07-02 o 19:18
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:13   #137
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Sylwia ja od 15 roku życia farbuję , swoje miałam blond chyba - nie pamiętam ,ale dość jasne, przeszłam już od czarnych, brąz po blond platynowy do rudych - i ruda chyba zemrę teraz za to siwa jestem jak nie zafarbuję odrostów

ale faktycznie z takich czarnych na blond .. mąż ma całkowicie inna kobitą w domu niż brał
dokładnie tak - zupełnie inną
ja długo nie farbowałam bo szkołę miałam prawie jak klasztorną - nie można było
ale za to potem to jak zaczęłam to skończyć nie mogę -od jasnego przez rude ,czerwone , brązowe , blondy itp i tak ciągle na nowo
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:16   #138
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
To nie Twoja wina Chociaż wiesz co? Mi pasuje wszystko to co Tobie nie. Popatrz na ten ruski szampon i maskę z aloesem. Ty mi lepiej polecaj największe buble
H&S stosowałam z 10 lat przed CG i tą pielęgnacją. Kiedyś jak go tylko zamieniałam od razu dostawałam łupieżu. Od czasu CG przeciwłupieżowo stosowałam rycynowy z łopianowym i przez rok ani razu nie miałam łupieżu (no sorry, aż do dnia obrony ) . Nie wiem czy do niego wracać ale jak tyle lat mi pasował to może czas go przeprosić?
Haha ok będę Cię na bieżąco informować o moich bublach A teraz na szybko przyszła mi do głowy maska z Biovaxa z olejami i ta do włosów ciemnych

Moja mama kupiła szampon z Dove - 100 lat nie używałam takich szamponów i mam ochotę go użyć

Jeśli H&S Ci pasował to wróć do niego Ja mam niczym nie uzasadnioną niechęć do tej marki, bo nigdy tego szamponu nie miałam, tak samo jeśli chodzi o produkty z Pantene Ten H&S to porządny rypacz?

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kusi mnie żeby obciąć grzywkę jak na tym filmie, co myślicie?

Mnie też się zawsze takie grzywki podobały Ale poradzisz sobie sama? Może warto się wybrać do fryzjera? Ta grzywka jest dość dobrze wycieniowana I chyba musi taka być żeby się układała

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Scrabble = przepraszam za te 2 marne godziny faktycznie to było 5 chwała i cześć Ci za to

Massie właśnie kombinuję jak je dodać bo nie mam skanera - chyba zrobię zdjęcie zdjęcia

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

zdjęcie moich naturalnych włosów robione w Urzędzie Stanu Cywilnego dodane w albumie

Jaka burza włosów!!!
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:23   #139
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Jestem juz. W końcu zdjela mi je typka ze sklepu bo tam tez robia warkovzyki itd :p

No i oczywiście mam jazdę że nie mam włosów ale! To mnie motywuje żeby wcierac milion specyfików żeby wyszły bh!

Wysłane z mojego miniusia.
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 19:27   #140
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Mnie też się zawsze takie grzywki podobały Ale poradzisz sobie sama? Może warto się wybrać do fryzjera? Ta grzywka jest dość dobrze wycieniowana I chyba musi taka być żeby się układała

Wlaśnie wybieram się do fryzjera więc pewnie u niego zrobie. Poza tym nie mam nożyczek fryzjerskich.

Wtarłam w siebie 50 ml kozieradki
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:33   #141
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Aguś będzie dobrze
Massie kręcone włosy sprawiają wrażenie że jest ich burza ale to tylko iluzja
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:34   #142
djura
Przyczajenie
 
Avatar djura
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 23
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Pukam cichutko

Na początku kwietnia drastycznie skróciłam włosy - sięgały niemal lini bioder, zostały do wysokości szczęki. Właściwie zaraz po tym jak się zobaczyłam w lustrze uznałam, że zapuszczam znów Od obcięcia minęły prawie dokładnie 3 miesiące, w tym czasie urosły o prawie 8 cm - nie znam się zupełnie, czy to jest szybkie czy wolne tempo przyrostu?
djura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:35   #143
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Jestem juz. W końcu zdjela mi je typka ze sklepu bo tam tez robia warkovzyki itd :p

No i oczywiście mam jazdę że nie mam włosów ale! To mnie motywuje żeby wcierac milion specyfików żeby wyszły bh!

Wysłane z mojego miniusia.
Nie no, masz przygody z tymi włosami Grunt że ściągnięte i możesz działać
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:40   #144
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez djura Pokaż wiadomość
Pukam cichutko

Na początku kwietnia drastycznie skróciłam włosy - sięgały niemal lini bioder, zostały do wysokości szczęki. Właściwie zaraz po tym jak się zobaczyłam w lustrze uznałam, że zapuszczam znów Od obcięcia minęły prawie dokładnie 3 miesiące, w tym czasie urosły o prawie 8 cm - nie znam się zupełnie, czy to jest szybkie czy wolne tempo przyrostu?

8 w miesiące to super wynik, ja jak 6 osiągne to będzie super
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:34   #145
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Scrabble = przepraszam za te 2 marne godziny faktycznie to było 5 chwała i cześć Ci za to

zdjęcie moich naturalnych włosów robione w Urzędzie Stanu Cywilnego dodane w albumie
Ale miałaś fajne loki Dobra, wybaczam Powinnam chyba zrobić test flądry chociaż przez miesiąc ale zupełnie mi się nie chce.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kusi mnie żeby obciąć grzywkę jak na tym filmie, co myślicie?

Podoba mi się, jak moja podrośnie zrobię tym sposobem https://www.youtube.com/watch?v=RLFBhCOVx4E

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Haha ok będę Cię na bieżąco informować o moich bublach A teraz na szybko przyszła mi do głowy maska z Biovaxa z olejami i ta do włosów ciemnych


Jeśli H&S Ci pasował to wróć do niego Ja mam niczym nie uzasadnioną niechęć do tej marki, bo nigdy tego szamponu nie miałam, tak samo jeśli chodzi o produkty z Pantene Ten H&S to porządny rypacz? [COLOR="Silver"]
Oj akurat Biovaxa z olejami męczę od kilku miesięcy i nie spisuje się dobrze. Nie miałaś nigdy H&S? Niemożliwe Bardzo dobrze działał ale przy CG stwierdziłam, że jego czas nadszedł. Chyba niepotrzebnie okazuje się.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Jestem juz. W końcu zdjela mi je typka ze sklepu bo tam tez robia warkovzyki itd :p

No i oczywiście mam jazdę że nie mam włosów ale! To mnie motywuje żeby wcierac milion specyfików żeby wyszły bh!

Wysłane z mojego miniusia.
Dziwne uczucie co? Dlatego kupiłam sobie cały sprzęt, siadałam rano i kończyłam w nocy z nowymi włosami

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez djura Pokaż wiadomość
Pukam cichutko

Na początku kwietnia drastycznie skróciłam włosy - sięgały niemal lini bioder, zostały do wysokości szczęki. Właściwie zaraz po tym jak się zobaczyłam w lustrze uznałam, że zapuszczam znów Od obcięcia minęły prawie dokładnie 3 miesiące, w tym czasie urosły o prawie 8 cm - nie znam się zupełnie, czy to jest szybkie czy wolne tempo przyrostu?
Hej Włosy rosną Ci bardzo szybko, w tym tempie zanim się obejrzysz a będą znowu długie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:13   #146
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No kochana całe 5 godzin w piekarniku flądra dochodziła. A dla zainteresowanych flądra to ugotowana biotyna, czarna herbata, olej rycynowy, pieprz cayenne i coś tam chyba jeszcze...
Ok, teraz wiem

Jejku, jak Wy lecicie z tym wątkiem, dopiero co został założony a już 5 stron!

Co do ślubów. Jak na razie nie zamierzam i nawet nie mam pomysłu na fryzurę i to wszystko. Na pewno rozpuszczone bo w związanych źle wyglądam

Dzisiaj już działam. Pokrzywa już była, zaraz kubek drożdży a przed snem Kuracja Rzepa w skalp
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:34   #147
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Jestem dziś dumna z siebie. Najpierw wtarłam kozieradkę, a potem byla maska do ciemnych włosów z l'biotica i drożdzowa Agafi na skalp.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:38   #148
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

A ja byłam w biedrze po drożdże i na noc jeszcze czeka mnie olej czosnkowy

Wysłane z mojego miniusia.
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 22:34   #149
djura
Przyczajenie
 
Avatar djura
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 23
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Mam nadzieję, że nie zwolnią z tego tempa, co prawda fryzura zupełnie straciła fason przez ten przysrost, ale teraz jadę na miesiąc do pracy przy koniach, gdzie i tak niespecjalnie dbam o to jak wyglądam, a włosy mam i tak ciągle w kucyku. Jak wrócę to wyrównam i zacznę serio zapuszczać, szukam też czegoś co poradzi sobie z ich lekką tendencją do przesuszania, w tej chwili nie stosuję nic poza myciem Alterrą granatową (po długich poszukiwaniach i eksperymentach ten mi spasował i pozostaję wierna) a chyba wypadałoby zabrać się nie tylko za długość, ale też za jakość
djura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 22:40   #150
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

kurka a ja jutro dodatkowy dyżur mam przez ten przeklęty open heineken festival
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-23 18:14:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.