Staraczki 2023 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-04-04, 07:48   #1501
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
U mnie 13 dpo i biało w tym miesiącu boli jakoś bardziej, może dlatego, że robiłam owulaki i mierzyłam temp, chyba w kwietniu to sobie odpuszczę
Przykro mi Tak czekałam na info od Ciebie, bo miałyśmy się spotkać w grudniu na porodówce A tu niestety ani ja ani Ty... Też mi jest w tym miesiącu bardziej ciężko, bo czułam się ciążowo i byłam praktycznie pewna, że się udało No coz, boli ale nie ma co się załamywać. Kupiłam żel poprawiający płodność, wczoraj jeszcze wiesiołek i testy owulacyjne. Może w końcu się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 07:51   #1502
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
To był 3. cykl
Ok czyli początek starań. To na spokojnie wywaliłabym testy owu na najbliższy cykl (chociaż oczywiście sama ich używałam w każdym z nastu cykli, poza jednym jedynym, tym udanym).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 08:37   #1503
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Gratulacje i nie martw się terminem bo jest małe prawdopodobieństwo że urodzi się dokładnie w wyznaczonym terminie



Teraz ważę ok 47. Wzrostu mam 1,64 i dość szczupła jestem, ale nie jakąś chuda

Dziękuję taka mam nadzieję, że będzie dzień po lub przed terminem. W sumie już 2 listopada jest ok jak dla mnie . Ciekawe, czy będzie październikowe czy już listopadowe. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale ja urodziłam się praktycznie 2 tygodnie po wyznaczonym terminie. I bardzo dobrze, bo urodziny miałabym raz na 4 lata - moja mama miała tp na 29 lutego 🤪. Także mamy szczęście do ciekawych dat hehe.

Wow to jesteś szczuplutka. Ja żałuję, że nie zdążyłam schudnąć przed ciążą, prztylo mi się 6 kg

Ateris z USG wychodzi końcówka 8 tygodnia











Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez izan1222
Czas edycji: 2023-04-04 o 08:40
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 09:15   #1504
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Dziękuję taka mam nadzieję, że będzie dzień po lub przed terminem. W sumie już 2 listopada jest ok jak dla mnie . Ciekawe, czy będzie październikowe czy już listopadowe. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale ja urodziłam się praktycznie 2 tygodnie po wyznaczonym terminie. I bardzo dobrze, bo urodziny miałabym raz na 4 lata - moja mama miała tp na 29 lutego 🤪. Także mamy szczęście do ciekawych dat hehe.

Wow to jesteś szczuplutka. Ja żałuję, że nie zdążyłam schudnąć przed ciążą, prztylo mi się 6 kg

Ateris z USG wychodzi końcówka 8 tygodnia











Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja urodziłam się dzień po terminie, a synka urodziłam trzy dni przed terminem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 11:34   #1505
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
U mnie 13 dpo i biało w tym miesiącu boli jakoś bardziej, może dlatego, że robiłam owulaki i mierzyłam temp, chyba w kwietniu to sobie odpuszczę

Ja również myślę że dobrym pomysłem będzie dać sobie spokój z tymi pomiarami nie będziesz się tak spinać i nakręcać
Myślę że spokój i Komfort psychiczny gra tutaj istotną rolę
Ściskam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 11:44   #1506
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ok czyli początek starań. To na spokojnie wywaliłabym testy owu na najbliższy cykl (chociaż oczywiście sama ich używałam w każdym z nastu cykli, poza jednym jedynym, tym udanym).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, myślę, że trochę za bardzo obsesyjnie do tego podeszłam. Chciałabym jeszcze na spokojnie się pocieszyć seksem bez presji, a czytając tyle historii jak długo ludzie się starają łatwo popaść w pewną paranoję, że i u nas coś jest nie tak. Muszę zejść z mojego chłopa. W latach 80-90 ludzie mega dużo palili, nie chodzili na siłkę i jogę, a dzieci mieli.

Carmelove ściskam! Umawiamy się zatem na styczeń!
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 12:00   #1507
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
Tak, myślę, że trochę za bardzo obsesyjnie do tego podeszłam. Chciałabym jeszcze na spokojnie się pocieszyć seksem bez presji, a czytając tyle historii jak długo ludzie się starają łatwo popaść w pewną paranoję, że i u nas coś jest nie tak. Muszę zejść z mojego chłopa. W latach 80-90 ludzie mega dużo palili, nie chodzili na siłkę i jogę, a dzieci mieli.

Carmelove ściskam! Umawiamy się zatem na styczeń!

Pewnie, ja też zaczynalałam popadać w paranoję mimo, że przecież byliśmy jeszcze przed takimi staraniami na 100% pełną parą. Nakręciłam się z góry, że jak mam PCOS, IO, hashimoto to to będzie długa batalia. I jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Każdy organizm jest inny i tyle. Nie ma co się skazywać z góry na straty teraz mnie śmieszy jak dzień przed zrobieniem testu zrobiłam staremu awanturę o za rzadkie przytulanki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-04, 12:02   #1508
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
Tak, myślę, że trochę za bardzo obsesyjnie do tego podeszłam. Chciałabym jeszcze na spokojnie się pocieszyć seksem bez presji, a czytając tyle historii jak długo ludzie się starają łatwo popaść w pewną paranoję, że i u nas coś jest nie tak. Muszę zejść z mojego chłopa. W latach 80-90 ludzie mega dużo palili, nie chodzili na siłkę i jogę, a dzieci mieli.

Carmelove ściskam! Umawiamy się zatem na styczeń!
Ja do was też dołączę. Widzimy się po nowym roku na porodówce.

U mnie dziś 7dc i mój organizm chyba lekko wariuje po odstawieniu tabletek. W sobotę skończyło się krwawienie z odstawienia, a dziś znów mam jakieś lekkie plamienie. Chyba jednak organizm potrzebuje czasu, żeby wrócić do normalnych cykli, nie wspomaganych hormonami.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 13:31   #1509
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Staraczki 2023

Coś mnie podkusiło, żeby dzisiaj testować. Kolejny test zmarnowałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 14:53   #1510
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Coś mnie podkusiło, żeby dzisiaj testować. Kolejny test zmarnowałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie denerwuj się
Jeszcze będzie cacy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 15:11   #1511
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

U mnie wszystko ok na ten moment, znów widziałam bijace serce. Niestety prowadzę ciążę w medicover na pakiet i tam na wizytach usg mam takie na sekundę a bardziej szczegółowe jak się umawia na samo usg ze skierowania. Ale mam założona kartę ciąży i termin porodu na 9 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-04, 15:14   #1512
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie wszystko ok na ten moment, znów widziałam bijace serce. Niestety prowadzę ciążę w medicover na pakiet i tam na wizytach usg mam takie na sekundę a bardziej szczegółowe jak się umawia na samo usg ze skierowania. Ale mam założona kartę ciąży i termin porodu na 9 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Elegancko
Ale to jest właśnie mi ud wszystkich pakietów medycznych czy NFZ ze nie do końca możemy czuć się zaopiekowane czy czasu za mało nam poświęcają
Przed to a wiele usg jeszcze wiec pewnie będzie i takie gdzie będziesz mogła dostatecznie nacieszyć oko tego ci życzę


Mnie mój chłop doprowadza do szału na tyle ze odechciało mi się nawet starań …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 15:19   #1513
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez SzumFal Pokaż wiadomość
Elegancko
Ale to jest właśnie mi ud wszystkich pakietów medycznych czy NFZ ze nie do końca możemy czuć się zaopiekowane czy czasu za mało nam poświęcają
Przed to a wiele usg jeszcze wiec pewnie będzie i takie gdzie będziesz mogła dostatecznie nacieszyć oko tego ci życzę


Mnie mój chłop doprowadza do szału na tyle ze odechciało mi się nawet starań …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak wlasnie jest na pakiet. Ale nic nie place za to a juz tyle badan zrobilam. Coś za coś. Niestety w Warszawie prowadzenie ciazy prywatnie gdzie miałabym piękne foteczki co wizytę to koło 400zl. Nie wykluczam że na połówkowe np pójdę jeszcze gdzieś prywatnie.
Ale z plusów, po wizycie u ginki miałam wizytę u przekochanej poloznej i mogłam podpytać o różne rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 15:25   #1514
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Coś mnie podkusiło, żeby dzisiaj testować. Kolejny test zmarnowałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Który dzień cyklu? Może za wcześnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie wszystko ok na ten moment, znów widziałam bijace serce. Niestety prowadzę ciążę w medicover na pakiet i tam na wizytach usg mam takie na sekundę a bardziej szczegółowe jak się umawia na samo usg ze skierowania. Ale mam założona kartę ciąży i termin porodu na 9 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 15:29   #1515
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie wszystko ok na ten moment, znów widziałam bijace serce. Niestety prowadzę ciążę w medicover na pakiet i tam na wizytach usg mam takie na sekundę a bardziej szczegółowe jak się umawia na samo usg ze skierowania. Ale mam założona kartę ciąży i termin porodu na 9 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super . Umawialas się już na prenatalne? Będziesz robić USG genetyczne czy coś jeszcze dodatkowo, bo ja zastanawiam się nad PAPPA, ale jak to statystyka to nie wiem czy jest sens



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 15:39   #1516
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Super . Umawialas się już na prenatalne? Będziesz robić USG genetyczne czy coś jeszcze dodatkowo, bo ja zastanawiam się nad PAPPA, ale jak to statystyka to nie wiem czy jest sens



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ginka mi powiedziała że da mi skierowanie na usg na wizycie za 3 tyg. Ta statystyka PAPPA też mnie zastanawia czy tylko nie stresuje niepotrzebnie kobiety. Nie mam pojęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 15:47   #1517
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Ja nie robiłam pappy, to właśnie tylko statystka i więcej z tego niepotrzebnych nerwów niż pożytku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 16:22   #1518
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Super . Umawialas się już na prenatalne? Będziesz robić USG genetyczne czy coś jeszcze dodatkowo, bo ja zastanawiam się nad PAPPA, ale jak to statystyka to nie wiem czy jest sens



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałam te testy w 3 ciazy po poronieniu 2giej
I szczerze mówiąc to mnie tylko w nerwy wprowadziło bo to jest zakres liczb które jak dla mnie byly druzgocące nie pamietam dokładnie ale np 1:298 ze moje dziecko będzie chore .. a drugi wynik miałam o 100 więcej szans na któraś trisomie
Mnie to zwaliło z nóg
Teraz ze względu na mój wiek są to badania zalecane i to nadal tylko statystyka
Ale młody mial NT po za granicami normy 2,7 (niby nie ma nic takiego jak norma w tej kwestii jednak prof tłumaczył ze przyjęło się ze do 2,5 jest Ok) ja jako laik na usg sama widziałam ze tam jest coś nie tak zanim lekarz mi to wyjaśnił
Koniec końców wszystko jest dobrze
Chyba chętnie bym to pominęła jeśli o mnie chodzi ..
rozważaliśmy amniopunkcję bo mówił ze jak coś to jest jeszcze czas na terminację ciąży jednak się nie zdecydowałam i bardzo dobrze zrobiłam
Ale zdjęcia z tego badania były super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

I mam film z usg na płycie czad !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 17:08   #1519
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Tak wlasnie jest na pakiet. Ale nic nie place za to a juz tyle badan zrobilam. Coś za coś. Niestety w Warszawie prowadzenie ciazy prywatnie gdzie miałabym piękne foteczki co wizytę to koło 400zl. Nie wykluczam że na połówkowe np pójdę jeszcze gdzieś prywatnie.
Ale z plusów, po wizycie u ginki miałam wizytę u przekochanej poloznej i mogłam podpytać o różne rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jeśli się uda będę prowadzić ciążę w medicoverze i zastanawiam sir jak to działa- już mi się zdarzyło,że ginekolog nie zrobił mi usg, tylko dal skierowanie i byłam tym mocno zaskoczona. Mam nadzieję,że jednak na wizytach ciążowych je robią...

Ja testuje dopiero koło 13.04, ale już mnie podbrzusze ciągnie i nie wiem czemu.

Ja myślałam o zrobieniu prywatnie badania Nifty czy czegoś pokrewnego 'dla spokoju'. Po tym co się słyszy w przypadku wad letalnych mam jakieś duże lęki w stylu 'co będzie, jeśli...'

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-04, 17:15   #1520
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Staraczki 2023

Ja prowadzę ciąże z pakietu ale PZU, znalazłam przychodnie gdzie jest 4 ginekologów i każdy ma bardzo dobre opinie. Po ostatniej wizycie jestem bardzo zadowolona. Usg trwało tyle ile powinno, wszystko mi pokazała, dostałam zdjęcie z opisem. Dodatkowo zalecenia, kartkę z tygodniami ciąży i jakie badania w danym czasie. Skierowanie na badania krwi i usg piersi. Też już mówiła że warto na genetyczne się zapisać i że warto zrobić test pappa. U mnie białko pappa jest w pakiecie, wolna podjednostkę muszę prywatnie zrobić. Ale fajnie bo też pierwsze usg genetyczne mam w pakieci. Będę się umawiać po kolejnej wizycie

W pierwszej ciąży dostałam po genetycznych super zdjęcia i filmik na pendrive. I chyba teraz umowie się w to samo miejsce
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 17:16   #1521
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Też jeśli się uda będę prowadzić ciążę w medicoverze i zastanawiam sir jak to działa- już mi się zdarzyło,że ginekolog nie zrobił mi usg, tylko dal skierowanie i byłam tym mocno zaskoczona. Mam nadzieję,że jednak na wizytach ciążowych je robią...

Ja testuje dopiero koło 13.04, ale już mnie podbrzusze ciągnie i nie wiem czemu.

Ja myślałam o zrobieniu prywatnie badania Nifty czy czegoś pokrewnego 'dla spokoju'. Po tym co się słyszy w przypadku wad letalnych mam jakieś duże lęki w stylu 'co będzie, jeśli...'

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ona by mi dziś nie zrobiła usg gdybym nie poprosiła..Ale koniec końców zrobiła. Dla mnie najważniejsze było zobaczyć czy z maluchem ok, a nie omawianie wyników badań.. No ale muszę się do tego przyzwyczaić, że tak będzie to wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 17:40   #1522
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Super . Umawialas się już na prenatalne? Będziesz robić USG genetyczne czy coś jeszcze dodatkowo, bo ja zastanawiam się nad PAPPA, ale jak to statystyka to nie wiem czy jest sens



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może i za wcześnie, bo 7-8 dzień po owulacji (jakoś nie potrafiłam w tym cyklu dokładnie określić, bo objawy sobie a testy sobie, ale w tym czasie współżycie było kilka razy, więc teoretycznie na 100% trafiliśmy w bliskie okolice jajeczkowania), ale w tym cyklu gniecie mnie w podbrzuszu jak nigdy dotąd, więc myślałam, że to już... No ale pewnie jak zwykle sobie wmawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 17:48   #1523
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Może i za wcześnie, bo 7-8 dzień po owulacji (jakoś nie potrafiłam w tym cyklu dokładnie określić, bo objawy sobie a testy sobie, ale w tym czasie współżycie było kilka razy, więc teoretycznie na 100% trafiliśmy w bliskie okolice jajeczkowania), ale w tym cyklu gniecie mnie w podbrzuszu jak nigdy dotąd, więc myślałam, że to już... No ale pewnie jak zwykle sobie wmawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7-8 dzień to wcześnie, daj temu dzidziusiowi się spokojnie zagnieździć Może stąd to gniecenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 17:53   #1524
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Zdecydowanie za wcześnie 7, 8 dzień. Ja miałam blada kreskę jakoś 11 dpo. Wszystko jest możliwe jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 19:31   #1525
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Staraczki 2023

Dziewczyny ja gorąco polecam zrobić pełne 1 prenatalne. Pappa nie mówi tylko o ryzyku wad genetycznych ale także można ocenić stan lozyska i do 16tc włączyć acard, żeby zapobiec hipotrofii/ rzucawce. Trzeba być świadomym ze ryzyka chorób to nie diagnoza, ale jednak może podpowiedzieć czy zdecydować się na dalsza diagnostykę itd.

Do mnie w końcu @ zawitała może po kolejnym już zaczniemy, co mnie bardzo cieszy

Edytowane przez truskawaka
Czas edycji: 2023-04-04 o 19:38
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 19:43   #1526
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

Natalia_t też mi się wydaje, że powinnaś jeszcze jednak powtórzyć. Zapłodnienie może być dopiero w późniejszym dniu, czas na zagnieżdżenie... no i koniecznie daj znać, bo widzę że te objawy z podbrzusze mamy trochę podobne, wiec może i dla mnie jest nadzieja

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 19:48   #1527
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja gorąco polecam zrobić pełne 1 prenatalne. Pappa nie mówi tylko o ryzyku wad genetycznych ale także można ocenić stan lozyska i do 16tc włączyć acard, żeby zapobiec hipotrofii/ rzucawce. Trzeba być świadomym ze ryzyka chorób to nie diagnoza, ale jednak może podpowiedzieć czy zdecydować się na dalsza diagnostykę itd.

Do mnie w końcu @ zawitała może po kolejnym już zaczniemy, co mnie bardzo cieszy

Właśnie tak czytałam o tym teście pappa i rozmawiamy z mężem, że chyba się zdecydujemy, żeby zrobić usg genetyczne + pappę.


Owocnych starań! My dalej dzwonimy z dobrą nowiną. Dziś moje siostry się dowiedziały .
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 20:31   #1528
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Natalia_t też mi się wydaje, że powinnaś jeszcze jednak powtórzyć. Zapłodnienie może być dopiero w późniejszym dniu, czas na zagnieżdżenie... no i koniecznie daj znać, bo widzę że te objawy z podbrzusze mamy trochę podobne, wiec może i dla mnie jest nadzieja

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Po prostu staram się nie łudzić. No i jestem zła na siebie, że nie wytrwałam w postanowieniu odczekaniu do świąt (jednocześnie terminu miesiączki). Przecież i tak ten test mi nic nie dał, bo jeszcze może być różnie. No ale robiłam tak przez ostatni rok i pewnie dalej będę robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 20:40   #1529
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

Dziewczyny dostalam wyniki badan genetycznych i bedzie zdrowa dziewczyna!!! Jestem w ciezkim szoku bo nastawialismy sie na drugiego chlopaka! Nasz swiat stanie na glowie 😂
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-04, 21:03   #1530
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostalam wyniki badan genetycznych i bedzie zdrowa dziewczyna!!! Jestem w ciezkim szoku bo nastawialismy sie na drugiego chlopaka! Nasz swiat stanie na glowie 😂

Wow świetna wiadomość . Gratulacje i super, że będzie parka!
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.