Aparaty ortodontyczne cz. XI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 18:07   #1501
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez Zussska Pokaż wiadomość

Dawno się nie odzywalam, bo życie z aparatem się układa, ząbki się prostują i tutaj moje pytanie - miałam cofniętą dwójkę, teraz wychodzi do przodu, ale zęby niestety nie rozchodzą się w stronę wyrwanej 5-tki, tylko w stronę jedynki, jedynki zaczynają na siebie nachodzić.
Dopowiem, że mam aparat miesiąc, wizytę na pocz sierpnia. Czy powinnam się skontaktować z orto? Czy też czekać?
myślę, że tak musi być, one się na początku nie będą układać idealnie moje idą nie w tą stronę co trzeba, robią mi się gorsze szpary niż miałam, a orto mówi ' spokojnie, tak musi być'. to jej ufam też jestem na początku i chyba na razie zęby się muszą trochę 'rozbujać', a potem orto po kolei będzie eliminować wszystkie niedociągnięcia
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:38   #1502
Agnesik_
Raczkowanie
 
Avatar Agnesik_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 136
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Drogie aparatki ! Jestem z wami już od czasu założenia aparatu, nie udzielałam się tu zbyt wiele ale śledziłam wasze wypowiedzi i zmagania dot. aparatu. Mogę się pochwalić zdjęciem łuku dolnego po 1,5 roku. jeszcze czekam na górę za dwa tygodnie i będę mogła się chwalić pięknym uśmiechem . Ogółem mówię wam...opłaca się cierpieć te bóle, jechać na proszkach przeciwbólowych i kaszkach żeby uzyskać taki efekt
Agnesik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:46   #1503
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Agnesik_ wrzuć fotki, pochwal się
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:47   #1504
Agnesik_
Raczkowanie
 
Avatar Agnesik_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 136
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
Agnesik_ wrzuć fotki, pochwal się
Jak tylko pozbędę się góry to postaram się wrzucić
Agnesik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 09:14   #1505
Rollergirl
Raczkowanie
 
Avatar Rollergirl
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 320
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Hej,
Od kilku lat zastanawiam sie nad aparatem, chociaz wszyscy twierdza ze mam ladne i rowne zeby. Mi sie raz podobaja a raz nie. Wiec zwracam sie do Was z prosba o ocene Czy warto wydawac tyle pieniedzy i meczyc sie przy takiej wadzie jak ja mam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (11,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,9 KB, 127 załadowań)
Rollergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 09:17   #1506
NatkaZzzz
Raczkowanie
 
Avatar NatkaZzzz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Dziewczyny proszę powiedzcie po jakim czasie od założenia aparatu zaczęłyście jeśćbez bólu zebów "normalne" jedzenie? Ja jestem na razie tylko na papkach, zupach i jogurtach ;/ a marzy mi się tościk
__________________
Zapraszam na mojego modowego bloga http://blonde-shopaholic.blogspot.com
NatkaZzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 09:23   #1507
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rollergirl Pokaż wiadomość
Hej,
Od kilku lat zastanawiam sie nad aparatem, chociaz wszyscy twierdza ze mam ladne i rowne zeby. Mi sie raz podobaja a raz nie. Wiec zwracam sie do Was z prosba o ocene Czy warto wydawac tyle pieniedzy i meczyc sie przy takiej wadzie jak ja mam?
Jasne,że warto. Proste zęby to inwestycja na całe życie. Najlepiej idź na konsultację do ortodonty i wszystkiego się dowiesz.
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 11:35   #1508
Ula05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 136
GG do Ula05
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
tyle dobrze,że nie przez cały okres leczenia, ja się chyba załamię jak mi ściągną hassa i znowu jakieś żelastwo założą ten łuk podniebny to jeszcze jakoś ścierpię
z łukiem już żyję ok przyzwyczaiłam się i jem normalnie czyli w moim przypadku miękko i gotowane jakoś nie jem pizzy czy ciężkostrawnych potraw z przełykaniem śliny ciężko no i jak piję coś słodkiego to muszę popić wodą bo mi się klei w buzi jestem w połowie leczenia jeszcze 6 mikro śrub mnie czeka ale to za jakieś 5 mieś
Ula05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 12:04   #1509
tchompson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

No to stało się. Dzisiaj załozone oba łuki. Wyglądam jak idiota, brat się ze mnie śmiał z pół godziny. Teraz każde spotkanie z rodzina i znajomymi będzie ciężkie ale ja sobie wszystko zapamiętam. Jestem troche podłamany, nie wiem jak ja wytrzymam 1,5 roku...
tchompson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 12:12   #1510
Rollergirl
Raczkowanie
 
Avatar Rollergirl
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 320
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

To jest w dzisiejszych czasach ktos kto sie smieje z aparatu na zebach? Jakis zacofaniec Nie przejmuj sie bratem. Jeszcze Ci pozazdrosci zabkow.
Rollergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 12:40   #1511
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez NatkaZzzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie po jakim czasie od założenia aparatu zaczęłyście jeśćbez bólu zebów "normalne" jedzenie? Ja jestem na razie tylko na papkach, zupach i jogurtach ;/ a marzy mi się tościk
W sumie... od razu Mialam zakladane oby dwa luki jednoczesnie i nie bylo takiego dnia, bym nie mogla czegos zjesc W pierwszym tygodniu jadlam normalnie mieso, pizze na kruchym ciescie, jabka
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 14:01   #1512
tchompson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Ja jestem raptem kilka godzin po założeniu, też jem normalnie (trochę ostrożniej ) chociaż nie wiem czy "machina już ruszyła" bo w sumie nic nie czuje.
tchompson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:09   #1513
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Witam! Marzy mi się aparat... tylko kompletnie nie mam pojęcia od czego zacząć? Gdzie sie udać? Najpierw Do pierwseo lepszego dentysty na wizytę? Pomożcie Jaka jest cena za aparat, narazie na górne zęby ;>
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:12   #1514
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

NatkaZzzz, to na tościka jeszcze trochę poczekasz :< ja po założeniu aparatu (tak jak klajdla miałam oba łuki zakładane jednocześnie) nie mogłam zjeść nawet ugotowanej młodej kapusty (taka papkowata), bo była za twarda >_> no i w sumie musisz się nastawić, że przy zmianie drutów na cieńsze, grubsze (czy co tam będą z nimi robić ;p) czy ewentualnych wyciągach lub łańcuszkach też Cię będą boleć - ale nie zawsze i na pewno nie tak mocno jak od razu po założeniu

choć po wyciągach mnie bolały mocno, aż się zdziwiłam


Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Witam! Marzy mi się aparat... tylko kompletnie nie mam pojęcia od czego zacząć? Gdzie sie udać? Najpierw Do pierwseo lepszego dentysty na wizytę? Pomożcie Jaka jest cena za aparat, narazie na górne zęby ;>
idź od razu do ortodonty na konsultację u mojego ortodonty konsultacja chyba kosztowała 50 zł, ale nie jestem pewna, bo ogłaszał się w "Nowinach Jeleniogórskich" i zrobił tak, że jak ktoś przyszedł do niego z gazetą, to konsultację miał za darmo z tego co się orientuję to jeden łuk kosztuje od 1200 zł wzwyż, zależy po prostu od 'modelu' jaki będziesz miała... u mnie było chyba 2400 za jeden łuk, czy coś koło tego.

Edytowane przez Ayrine
Czas edycji: 2011-06-24 o 14:16
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:12   #1515
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

no więc mam zdjęcie rtg tej 1. i ewidentnie widać, że jest z nią coś nie tak i pewnie czeka mnie leczenie kanałowe, zastanawiam się tylko czy informować o tym moją orto która chciała ją leczyć dopiero za 2 lata (pisałam o tym chyba strone temu), czy iść zrobić z nią dla własnego dobra... mam nadzieje,że do sierpnia się wyrobię... jak myślicie czy to wpłynie jakoś na prostowanie zębów? dodam,że dalej mam szpary między jedynkami po rozciąganiu hassem, ale schodzą się powoli..ale czy właśnie to ,że będzie leczona ta jedynka to nie spowoduje,że się nie zejdą całkiem ?? mam nadzieje,że mnie orto nie okrzyczy :P
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?




Edytowane przez oska99
Czas edycji: 2011-06-24 o 15:47
oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:58   #1516
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez zofija141 Pokaż wiadomość
Och...
Jak dawno mnie tu nie było. Tyle stron mam do nadrobienia że nie wiem do kiedy się wyrobię..
A tak przy okazji mam pytanie. Czy wam przy zakładaniu aparatu orto wlewała taki kwaśny plyn do ust.? Bo mi właśnie tak zrobiła i zastanawiam się czy wszystkim się tak robi.
mi pryskała takim kwaśnym w smaku preparatem a potem powietrzem

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie jeszcze,że orto powiedziała,że teraz mi założy cienki drucik(aktualnie mam bardzo gruby),na kontroli za kilka dni.Czy tak się robi?Te najcieńsze stosuje się ponoć do rozbujania zębów.Czy on nie będzie za delikatny,zęby nie zaczną znowu żyć własnym życiem?
mnie na następnej wizycie czeka przeklejenie zamków( założonych przez inna orto bo teraz mam nową )
powiedziała, że wtedy wrócimy do cieńszego łuku ponieważ gruby mógłby pozrywać zamki więc myślę że u Ciebie też o to chodzi
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 16:00   #1517
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rollergirl Pokaż wiadomość
Hej,
Od kilku lat zastanawiam sie nad aparatem, chociaz wszyscy twierdza ze mam ladne i rowne zeby. Mi sie raz podobaja a raz nie. Wiec zwracam sie do Was z prosba o ocene Czy warto wydawac tyle pieniedzy i meczyc sie przy takiej wadzie jak ja mam?
Wg mnie masz bardzo ładne, równiutkie zęby i aparat nie jest Ci potrzebny.
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Edytowane przez Felaa
Czas edycji: 2011-06-24 o 16:03
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 17:21   #1518
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez NatkaZzzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie po jakim czasie od założenia aparatu zaczęłyście jeśćbez bólu zebów "normalne" jedzenie? Ja jestem na razie tylko na papkach, zupach i jogurtach ;/ a marzy mi się tościk
Ja od razu jadłam... póki co, jestem z tym, których nic nie boli ale nie martw się! kilka dni i na pewno będziesz jeść "normalne" rzeczy
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 18:01   #1519
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Witam Was i jako aparatka pozwolę sobie do Was dołączyć
Moja przygoda z aparatem właściwie rozpoczęła się dość dawno temu. W podstawówce założono mi stały aparat,aby wyciągnąć cofniętą górną dwójkę i wyrównać górne zęby. Żeby tego było mało stwierdzono u mnie progenie tj.wysunięcie dolnej szczęki. Wszyscy lekarze zalecali mi operacje,ale że byłam mała to i tak musiałam czekać do ukończenia 18lat. Teraz mam 21lat i znowu noszę aparat. Po leczeniu stałym aparatem zęby wróciły do poprzedniego stanu,mimo,że wyrwano mi obie czwórki nie miały na tyle miejsca,żeby się pomieścić,a dolna szczęka została jeszcze bardziej uwydatniona. Obecnie mam aparat sprężynowy rozszerzający,który jest "zainstalowany" na stałe. Po 1,5miesiąca noszenia go już widzę efekty. Zęby faktycznie wyciągnęły się do przodu i zaczynają układać się tak jak powinny Niestety to dopiero 1/3 mojej drogi do pięknego uśmiechu. W sierpniu prawdopodobnie będę miała zakładany stały aparat,żeby zęby wyrównać pod względem kosmetycznym (teraz szczerze powiedziawszy nie wyglądają najlepiej) i niestety będą dostawiane czwórki,które zostały wyrwane jak byłam mała. Przy ostatniej wizycie miałam ściągane sprężyny i strasznie bolą mnie i kości i zęby. Ale warto trochę pocierpieć widząc takie efekty
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 18:45   #1520
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Witajcie!
Jako że właśnie mija 10 miesięcy (no dobra - za dwa dni dokładnie!) odkąd zaczęła się moja przygoda z aparatem, postanowiłam zrobić małe zestawienie Tylko się nie przestraszcie :P Na każdym kolażu zestawienie: 1 dzień - dziś.
Do ideału brakuje jeszcze dużo.... baaardzo dużo - jakieś 20 miesięcy :P Bo leczenie przewidziane na 2.5 roku, ale wydaje mi się, że jak na 10 miesięcy i biorąc pod uwagę mój kaloszowy wiek to dzieje się całkiem dobrze z tymi moimi zebiszczami Nie mam tylko pojęcia, po jaką cholerę robi mi się szpara między jedynkami, ale ufam mojemu orto, że tak ma być Zazwyczaj jak robię porządki, to najpierw robi się jeszcze większy bałagan, a dopiero potem błysk - wierzę, że w przypadku zębów jest podobnie )
Na dół nie ma co zwracać szczególnej uwagi, bo to dopiero miesiąc (aczkolwiek już czuję pewne zmiany - np. górnymi zębami nie zahaczam o zamki na dolnych, co miało miejsce tuż po założeniu).
Na kolory nie zwracajcie uwagi - raz, że nieco przekłamane przez mój prymitywny aparacik, dwa, że niestety zbiera mi się osad przy zamkach (papierosy i pepsi - a orto zabronił, tylko że tak jakoś właśnie nie udało mi się do końca posłuchać jego zaleceń :P).
No i cóż...zaczynam się zastanawiać, co będzie dalej z tymi moimi zebiskami, zwłaszcza z dwójkami, a zwłaszcza z jedną, która po kilkukrotnym plombowaniu ma taki kształt, że nawet jak się prosto ustawi, to wyglądać będzie beznadziejnie. Jedynki zresztą podobnie. Mam nadzieję, że orto coś i na to zaradzi.

edit: kurde, mam jeszcze jedno zdjęcie, ale coś mi nie przyjmuje tego załącznika
Skoro nie mogę go załączyć wizażowo, to wklejam link do trzeciego zestawienia:
http://www.voila.pl/195/8x36i/?1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop8.jpg (115,1 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Desktop6.jpg (122,0 KB, 132 załadowań)
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168

Edytowane przez madzieeek
Czas edycji: 2011-06-24 o 19:03
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 19:32   #1521
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

madzieeek- widać różnice ale ciekawe czemu ta szpara się robi?
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:07   #1522
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

madzieek - niezły efekt widać różnicę
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:18   #1523
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Dzięki Dziewczyny! No właśnie nie wiem, po co ta szpara, ale jestem i tak dobrej myśli
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:25   #1524
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

heja
mało się udzielam, ale na bieżąco wszystko śledzę
dziewczyny wrzucam Wam fotki na chwilę bieżącą jak to u mnie wygląda!
przypomnę, że zakładałam 17.05.11 i mniej więcej z tego dnia jest pierwsze foto, a drugie jest dzisiejsze
jedynka ładnie zeszła na dół, teraz musze mi się ząbki cofnąć w miejsce wyrwanych czwórek! oceńcie jak to idzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0240.jpg (42,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.06.11.jpg (90,5 KB, 112 załadowań)
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:58   #1525
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Całkiem dobrze Ci to idzie, jak na moje skromne oko
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 21:05   #1526
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Dzięki
konkretnie nie wiem na jak długo przewidziane jest moje leczenie, mam nadzieje, że sprawnie pójdzie. Wydaje mi się, że wszystko jest na dobrej drodze
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 21:12   #1527
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

mrrrLady, bardzo wyraźnie widać różnice a powiedz mi, bo widzę ,że Twoja jedynka różni się od drugiej, ona jest martwa leczona kanałowo ? od razu zmieniła kolor ?
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 06:40   #1528
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez tchompson Pokaż wiadomość
Ja jestem raptem kilka godzin po założeniu, też jem normalnie (trochę ostrożniej ) chociaż nie wiem czy "machina już ruszyła" bo w sumie nic nie czuje.
ojjj poczujesz na drugi dzień hehe i trzeci a po tygodniu coraz mniej
głowa do góry, ze mnie się nikt nie śmiał a mam 27lat bo teraz to nic dziwnego, że ma się aparat na ząbkach
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 09:38   #1529
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

http://zyciegwiazd.onet.pl/270904,0,...ws_detail.html
na pocieszenie dla wszystkich kolega niech pokaże bratu, że nawet Tom Cruise nosił

oska99, zmartwiłaś mnie tym, że orto kazała Ci leczyć zęba dopiero za 2 lata;/

madzieek i reszta- super postępy
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:08   #1530
tchompson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
ojjj poczujesz na drugi dzień hehe i trzeci a po tygodniu coraz mniej
głowa do góry, ze mnie się nikt nie śmiał a mam 27lat bo teraz to nic dziwnego, że ma się aparat na ząbkach
Rzeczywiście dzisiaj czuje, że coś sie dzieje. Wielki ból to nie jest ale jak to ma trwać tydzień to z 5kg mi ucieknie a tego bym nie chciał. Nadchodzi czas papek
tchompson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.