Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 11:38   #1501
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Lecę na uczelnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:38   #1502
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Polecam garnier color naturals 113 pięknie wyszedł

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=15
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:39   #1503
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak nie masz mocnego trądziku to nie wiem po co retinoidy Je sie traktuje jako ostateczność...
Antybiotyki brałaś? Krotki są ropne może? Robiłaś badania na bakterie Propionibacterium Acnes albo gronkowca?

Propioni najczesciej wywołują trądzik, gronkowiec tez,a mało kto wie że go ma bo generalnie większość ludzi jest po prostu nosicielem i organizm traktuje go jako naturalną flore. Ale czasem właśnie tradzik wysypuje

no ja też własnie nie wiem po co aż tka silne leki skoro nie mam aż takiej masakry na buzi... jak zakryje sie podkładem i korektorem to nic nie widać po za tym nie mam tego na całej buzi tylko na czole i brodzie... a Retinoidy mogą mi jeszcze pogorszyć stan mojej buzi i tego sie boje że to będzie za silne dla mnie...Bo ja mam mieszaną ale i wrażliwą cerę
Nie brałam antybiotyków krostki są ropne tzn jak je wyciskalam kilka razy to leci z nich taka jakby woda, ale to jest początek ropki chyba
Badań też nie robiłam ale wydaje mi się, że właśnie mam gronkowca i to może być przyczyną
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:41
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:43   #1504
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no ja też własnie nie wiem po co aż tka silne leki skoro nie mam aż takiej masakry na buzi... jak zakryje sie podkładem i korektorem to nic nie widać po za tym nie mam tego na całej buzi tylko na czole i brodzie... a Retinoidy mogą mi jeszcze pogorszyć stan mojej buzi i tego sie boje że to będzie za silne dla mnie...Bo ja mam mieszaną ale i wrażliwą cerę
Nie brałam antybiotyków krostki są ropne tzn jak je wyciskalam kilka razy to leci z nich taka jakby woda, ale to jest początek ropki chyba
Badań też nie robiłam ale wydaje mi się, że właśnie mam gronkowca i to może być przyczyną
Zmień lekarza Retinoidy naprawde przepisuje sie jako ostatecznosc, i w silnych postaciach gdzie absolutnie żadne inne leki nie działały.
Podstawowym leczeniem jeśli chodzi o trądzik są antybiotyki właśnie, bo tak jak pisałam bakterie taki zwykły najczesciej wywoluja...

Jakbyś miała na brodzie tylko mozna by sie pokusić o badania hormonów, bo i one mogą byc przyczyna, wtedy mamy trądzik hormonalny a to są tez właśnie podskórne, bolące góle, zazwyczaj broda, szyja, boczne zewnętrzne części policzków. W większości np jak sie bierze tabletki anty to problem znika, ale tylko wtedy kiedy hormonem który "psuje" jest testosteron.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:45
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:45   #1505
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
A czym to się objawia?


Ty też tak masz?
Ja się zastanawiam czy nie powinnam zrezygnować z farbowania przez to bo może skoro tak ulegają uszkodzeniom to mogą mi się kruszyć? a ja chcę zapuszczać
Jak miałam całe naturalki to były fajne przy myciu, mięciutkie, tyle że lepiej mi jest w jaśniejszych no i mam dylemat - lepiej wyglądać i męczyć się przy myciu, czy gorzej wyglądać a mieć zdrowe włosy
przekarmienie wlosow= nie ukladaja sie, elektryzuja koltunia lub tez przetluszczaja wypadaja....
mi sie nie krusza poki co ale napewno ciaglym rozjasnianiem sa zmeczone zreszta i tak ciagle robie cuda zeby byly nawilzone co czasem staje sie meczacedlatego zamierzam je przyciemic lekko aby nie robic juz odrostu rozjasniaczem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:48   #1506
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zmień lekarza Retinoidy naprawde przepisuje sie jako ostatecznosc, i w silnych postaciach gdzie absolutnie żadne inne leki nie działały.
Podstawowym leczeniem jeśli chodzi o trądzik są antybiotyki właśnie, bo tak jak pisałam bakterie taki zwykły najczesciej wywoluja...

Jakbyś miała na brodzie tylko mozna by sie pokusić o badania hormonów, bo i one mogą byc przyczyna, wtedy mamy trądzik hormonalny a to są tez właśnie podskórne, bolące góle, zazwyczaj broda, szyja, boczne zewnętrzne części policzków. W większości np jak sie bierze tabletki anty to problem znika, ale tylko wtedy kiedy hormonem który "psuje" jest testosteron.


No własnie myśle czy nie wybrać sie na te badania hormonalne. A co do lekarzy to ciągle zmieniam i zmieniam i ten u którego teraz byłam jest ponoc jednym zl epszych wiec juz sama nie wiem co zrobić....

Chyba po prostu bede musiała pogodzić sie z tym co mam na buzi i przyzwyczaić do tego.

Wyszło na to kochana ze Ty mi więcej pomogłaś niż sam lekarz....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:52   #1507
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

weszłam do Was iii... dziękuję Kitko, Asia nie wiem co takiego zrobiłam, bo przecież nic nadzwyczajnego ale tak strasznie mi miło


Lady za☠☠☠isty obraz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Garnier 113 żółcieje :P przynajmniej mojej koleżance bo ma złoto i na początku ładnie ale potem bleeeeeeee
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 11:55   #1508
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
No własnie myśle czy nie wybrać sie na te badania hormonalne. A co do lekarzy to ciągle zmieniam i zmieniam i ten u którego teraz byłam jest ponoc jednym zl epszych wiec juz sama nie wiem co zrobić....

Chyba po prostu bede musiała pogodzić sie z tym co mam na buzi i przyzwyczaić do tego.

Wyszło na to kochana ze Ty mi więcej pomogłaś niż sam lekarz....
Oj tam, nie ma sie co poddawać, tylko próbować . Trądzik ma wiele przyczyn, i od ich znalezienia powinno sie zaczynać leczenie. Przyczyny trzeba leczyć, nie skutki
Zrób najpierw na tego gronkowca badania Musiałabyś wymaz z krostki zrobić chyba. I gronkowiec to nic strasznego w większosci

Hormony to musiałabys skonsultować z jakimś lekarzem, bo to ci juz nie powiem od jakich dokladnie zależy to, wiem, że testosteron ale reszta nie mam pojęcia. I tez niektore badania trzeba robić w określonym dniu cyklu.

A lekarze... ciężko trafic na dobrego, zwlaszcza na NFZ, ile ja sie ginekologa naszukałam, do ilu sie nachodziłam, a jeden "lepszy" od drugiego

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:56
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:55   #1509
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

wstawiłam do albumu włosy zdjęcia mojej masakry wstydze sie tego bardzo ale moze dzięki temu ktoś mi p[omoże

bo nie chciało mi sie specjalnie nowego folderu zakładać
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:59   #1510
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
wstawiłam do albumu włosy zdjęcia mojej masakry wstydze sie tego bardzo ale moze dzięki temu ktoś mi p[omoże

bo nie chciało mi sie specjalnie nowego folderu zakładać
Patrząc po umiejscowieniu i głębokości zmian to wygląda mi to na hormonalny wysyp... Lekarzem nie jestem, wiadomo, ale spróbuj może teraz do endokrynologa iść. On też powinien wiedzieć co i jak i powie ci czy to może być to, da skierowanie na to co trzeba
Bo testosteron to raczej nie... po anty sie zmniejsza więc nie powinnas miec problemu w tej kwestii.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:01   #1511
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
weszłam do Was iii... dziękuję Kitko, Asia nie wiem co takiego zrobiłam, bo przecież nic nadzwyczajnego ale tak strasznie mi miło


Lady za☠☠☠isty obraz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Garnier 113 żółcieje :P przynajmniej mojej koleżance bo ma złoto i na początku ładnie ale potem bleeeeeeee
dziękuję Paulinko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 12:02   #1512
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Polecam garnier color naturals 113 pięknie wyszedł

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=15
Pięknie myślałam że ten odcień wychodzi cieplej
A używałyście Garnier Color Naturals 111 ?? Jeśli tak to jak wrażenia? ostatnio mnie korci żeby jej spróbować bo wellaton 12/1 mi żółknie szybko
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przekarmienie wlosow= nie ukladaja sie, elektryzuja koltunia lub tez przetluszczaja wypadaja....
mi sie nie krusza poki co ale napewno ciaglym rozjasnianiem sa zmeczone zreszta i tak ciagle robie cuda zeby byly nawilzone co czasem staje sie meczacedlatego zamierzam je przyciemic lekko aby nie robic juz odrostu rozjasniaczem
Rany julek, ja miałam tak zanim pofarbowałam, jak miałam naturalki to mi się bardziej kołtuniły i elektryzowały niż teraz nie wiedziałam czemu i byłam zdziwiona jak po farbie zrobiły się milutkie po wyschnięciu i w ogóle się nie plączą (no poza momentem mycia). Więc może miałam wtedy przekarmione włosy bo miałam zdrowe i za dużo na nie ładowałam (pielęgnacja była taka jak teraz).
No właśnie, czasem to już się robi męczące - tyle czasu poświęcam pielęgnacji a przy myciu totalny kołtun Może spróbuję przyciemnić o ton - zrobię może Wbisem z L'oreala Albo faktycznie przestanę farbować
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:05   #1513
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
I ja sie witam

Infa
Sliczne

Encha
W pracy

Lady
Czekam na obraz
Za dwie godz ide w miasto bo mam 5 godz wolnego w pracy to zerke za pomadka

Ale jestem śnieta

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



Bardzo dobrze powiedziane
To sa o chcialam napisac
Ja bym nie dopuscila zeby mi psy w domu lały a co dopiero w łóżko
robiły
zgadzam sie.
zwierze jak dziecko trzeba uczyc zasad od malego- wezcie pod uwage ze lejdusia jest psem malym- i bedzie szybciej dojrzala plciowo- juz kolo 9mca bedzie doroslym psem... wiec czas nauki gdy jest najbardziej chlonna automatycznie sie skraca.
moja lola nie byla nigdy na zakazne szczepiona i zyje
nie mowiac ze szczepienie chroni przed danym wirusem, a one mutuja i to ze pies zaszczepiony nie daje gwarancji 100% ze nie zachoruje- i weci to mowia.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejjjj!



pasował by do ciebie bo to taki chilloutowy sweter



ahh dziękuje



wybrałam naklejki bo pieczątki za chiny mi nie wychodzą



naturalny pazur,a fakt były nierówności ale po tygodniu je poprawiałam



no coś tam kminiłam i wyszło




zdarzyło jej sie 3 razy i zazwyczaj na posciel, teraz po prostu odrazu jak wstanę będę ścielić łózko.
no dziś w nocy nasikała tak ze połowe było na macie połowe obok, chciałabym rozłożyć po całym domu ale moja mama coś jej zaraz przeszkadza i narzeka....
ona wychodzi na dwór na rękach nie trzymam jej cały czas w domciu jezdzi z nami autem siedzi z nami u TŻ-ta w domu a kaganiec już zamówiłam i bede ją uczyć, bo to sie robi mega męczące to ciągle sranie i sikanie w domu
twoja już 3 klio? to dobrze







tak tak podrosła już nieco ponad kilo waży



kurde spotykam sie z różnymi opiniami co do wyprowadzania i dlatego też sie boje ale to nie może być tak ze ona wiecznie mi sra i sika... wiec zamówialam kaganiec i zobaczymy czy sie z nim polubi! w sumie nie ma wyjscia zdam wam relacje jak cos sie posunie do przodu
kotka zakladaj kaganiec, ale dla mnie to glupota bo pies przez kazdy kaganiec i tak wacha ziemie... a np nosowka zaraza sie przez wywachanie jej czy to z ziemi czy np na butach mozesz kiedy do domu przyniesc- wiec jak ma chorowac to bedzie i tak.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lady można chyba częściej ja olejuje różnie, czasami ani razu w tygodniu a czasami 2-3 razy i nic się nie dzieje.
Tutaj dziewczyna pisze, że olejuje non stop https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2538



ta sesja mnie wykończy
ja juz pisalam o tym wam wyczerpujaco.
codzienne olejowanie to glupota- bo i tak potem myjecie wlosy szamponem zeby to zmyc 2-3 razy- nie uwierze ze w jednym myciu macie zmyty olej a wtedy wysuszacie nadmieranie wlos.
bledne kolo.
nie mowiac ze wlos jak i skora sie przyzwyczaja- np. sprobujcie balsamowac cialo codziennie albo i kilka razy, a potem przestancie- zobaczycie jak skora platami sie luszczy i nadmiernie wysusza bo sie uzaleznia i traci naturalne czynniki obronne- np. po co ma sie sama natluszczac skoro chemiczny balsam/mleczko/olej/oliwka zrobia to za nia?
ale wiadomo kazdy moze robic co chce.
dodam ze on nadmiaru oleju wlosy moga zaczac wypadac i sa to fakty

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj u lekarza, pełne badania mi babka zrobiła, jeszcze skierowania mam, w koncu jakis konkret


Orientuje sie któraś czy moge wydrukowac okreslone strony z pliku pdf? Musze zaniesc do wydrukowania ksiazki, a mam w pdf i nie chce drukowac całych tylko poszczegolne strony
czeko te strony co chcesz drukowac skopiuj do worda sobie wiesz kopiuj-wklej i zapisz jako plik na plycie/penie czy dyskietce i zanies je normalnie do druku.
w kazdym punkcie wydruku odczytaja pdf.

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Dlaczego błędne koło?? Przecież olejowanie działa pozytywnie na włosy nawilża itp.

A co do Wellatonu 12/1 to do niedawna był wszędzie i na stronie też był. Ostatnio poznikał z pobliskich sklepów i ekspedientki mówiły ze nie dowożą im nowych dostaw, więc weszłam na stronę i teraz już go nie ma w dostępnych odcieniach
opisalam wam calosc procedury wyzej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:07   #1514
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Pięknie myślałam że ten odcień wychodzi cieplej
A używałyście Garnier Color Naturals 111 ?? Jeśli tak to jak wrażenia? ostatnio mnie korci żeby jej spróbować bo wellaton 12/1 mi żółknie szybko

Rany julek, ja miałam tak zanim pofarbowałam, jak miałam naturalki to mi się bardziej kołtuniły i elektryzowały niż teraz nie wiedziałam czemu i byłam zdziwiona jak po farbie zrobiły się milutkie po wyschnięciu i w ogóle się nie plączą (no poza momentem mycia). Więc może miałam wtedy przekarmione włosy bo miałam zdrowe i za dużo na nie ładowałam (pielęgnacja była taka jak teraz).
No właśnie, czasem to już się robi męczące - tyle czasu poświęcam pielęgnacji a przy myciu totalny kołtun Może spróbuję przyciemnić o ton - zrobię może Wbisem z L'oreala Albo faktycznie przestanę farbować
Nie używałam .. boje się zrobić aż tak jasne włosy .. mi po wszystkich farbach żółkną ale używam Joanny i jest ok
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:12   #1515
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Wiem, ale skoro ktoś tak czy inaczej ktoś ma myć włosy codziennie (np. ja - nawet jak nie używałam olejów to mi się mega szybko przetłuszczały) więc dodatkowe nawilżenie przed myciem chyba im dobrze zrobi
A Shakira z avka Cascady ma taki kolor jak ja naturalny zastanawiam się czy nie wrócić do natury bo u mnie nawet farbowanie wellatonem na wodzie 9% niesie za sobą szkody - włosy tępe po spłukaniu szamponu (fructis czysty blask lub ziaja aloesowa) tak że nie można ich palcami rozdzielić od farbowania minął miesiąc prawie, olej z pestek winogron 2x w tygodniu, maska biovax też z reguły 2 x w tygodniu (w inne dni niż olej), w pozostałe dni odżywki nivea, garnier karite, fructis czysty blask, bo bez tego włosów nie rozczeszę, nie suszę suszarką, nie prostuję, stosuję po myciu odżywkę bez spłukiwania ziaja żółta - mam włosy kręcone coś jak Cascada, tylko długość do ramion po wyschnięciu wyglądają ładnie, błyszczą się, są mięciutkie jak u dziecka, ale w trakcie mycia tępy kołtun
Czy to możliwe żeby moje włosy były tak podatne na zniszczenia/przesuszenie?

Czekoladowo dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję że masz rację
nadmierne olejowanie spowoduje wlasnie tez taka reakcje po umyciu wlosow- wlosy staja sie przesuszone i sianowate bo sa przeciazone.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
masz krecone wlosy i dlatego tak jest krecone sa bardziej porowate i bardziej ulegaja uszkodzeniom i sa ciensze
to tez prawda, ale jak widac wiele jest dodatkowych czynnikow jak czeste mycie, olejowanie itp. itd.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:15   #1516
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zgadzam sie.
zwierze jak dziecko trzeba uczyc zasad od malego- wezcie pod uwage ze lejdusia jest psem malym- i bedzie szybciej dojrzala plciowo- juz kolo 9mca bedzie doroslym psem... wiec czas nauki gdy jest najbardziej chlonna automatycznie sie skraca.
moja lola nie byla nigdy na zakazne szczepiona i zyje
nie mowiac ze szczepienie chroni przed danym wirusem, a one mutuja i to ze pies zaszczepiony nie daje gwarancji 100% ze nie zachoruje- i weci to mowia.


kotka zakladaj kaganiec, ale dla mnie to glupota bo pies przez kazdy kaganiec i tak wacha ziemie... a np nosowka zaraza sie przez wywachanie jej czy to z ziemi czy np na butach mozesz kiedy do domu przyniesc- wiec jak ma chorowac to bedzie i tak.
ale po tym co sie stało z niejednym moim psem boje sie straty... i dlatego też sie tak zachowuje.. a lady wącha buty
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:18   #1517
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale po tym co sie stało z niejednym moim psem boje sie straty... i dlatego też sie tak zachowuje.. a lady wącha buty
widzę, że ma coś po mnie lubi buty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:22   #1518
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
widzę, że ma coś po mnie lubi buty

a kapcia mi nosiła ale nie pozwoliłam i przestała
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:48   #1519
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

pojadę na miasto po obiadku

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

a kapcia mi nosiła ale nie pozwoliłam i przestała
słucha się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 12:52   #1520
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zdarzyło jej sie 3 razy i zazwyczaj na posciel, teraz po prostu odrazu jak wstanę będę ścielić łózko.
no dziś w nocy nasikała tak ze połowe było na macie połowe obok, chciałabym rozłożyć po całym domu ale moja mama coś jej zaraz przeszkadza i narzeka....
ona wychodzi na dwór na rękach nie trzymam jej cały czas w domciu jezdzi z nami autem siedzi z nami u TŻ-ta w domu a kaganiec już zamówiłam i bede ją uczyć, bo to sie robi mega męczące to ciągle sranie i sikanie w domu
twoja już 3 klio? to dobrze


kurde spotykam sie z różnymi opiniami co do wyprowadzania i dlatego też sie boje ale to nie może być tak ze ona wiecznie mi sra i sika... wiec zamówialam kaganiec i zobaczymy czy sie z nim polubi! w sumie nie ma wyjscia zdam wam relacje jak cos sie posunie do przodu
Kotka, dziewczyny Ci mówią, że one by wyprowadzały małą normalnie na dwór, ja tak nie robiłam, w sumie to i tak nie czekałam jak niektórzy (do 10 dni po trzecim szczepieniu) tylko wychodziłam kilka dni po drugim.. wet mi mówiła, że właśnie po tym pierwszym szczepieniu szczeniaki są najbardziej osłabione, i wtedy jest największe prawdopodobieństwo złapania wirusa..
ja na lajle chuchałam, bo u mojej kuzynki był przypadek, że sunia złapała parwowirozę - i widziałam przez co ona i domownicy przechodzili..

zrobisz jak uważasz, Twój psiak i Twoja decyzja ja trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się ułożyło


tak, lajla już 3 kg waży myślę, że dobije może tak do 6-7?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ta sesja mnie wykończy
u mnie ledwo co się zaczyna a też mnie już wykańcza
masa tego wszystkiego do ogarnięcia, oczywiście - tyle było wolnego, a ja zabieram się za to w ostatnim momencie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
I ja sie witam

Infa
Sliczne

Encha
W pracy
tak kochana, ale od rana siedzę i robię to to, to tamto na uczelnie podczytując Was jednym okiem

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
obraz w albumie nagimnastykowałam się, żeby zrobić w miarę proste fotki jęsli coś jest krzywo to wina mojego ujęcia wybaczcie ale nie jestem dobrym fotografem
ale faaaaajny

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jaki wybór wiele mi się podoba
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:54   #1521
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kotka, dziewczyny Ci mówią, że one by wyprowadzały małą normalnie na dwór, ja tak nie robiłam, w sumie to i tak nie czekałam jak niektórzy (do 10 dni po trzecim szczepieniu) tylko wychodziłam kilka dni po drugim.. wet mi mówiła, że właśnie po tym pierwszym szczepieniu szczeniaki są najbardziej osłabione, i wtedy jest największe prawdopodobieństwo złapania wirusa..
ja na lajle chuchałam, bo u mojej kuzynki był przypadek, że sunia złapała parwowirozę - i widziałam przez co ona i domownicy przechodzili..

zrobisz jak uważasz, Twój psiak i Twoja decyzja ja trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się ułożyło


tak, lajla już 3 kg waży myślę, że dobije może tak do 6-7?


u mnie ledwo co się zaczyna a też mnie już wykańcza
masa tego wszystkiego do ogarnięcia, oczywiście - tyle było wolnego, a ja zabieram się za to w ostatnim momencie


tak kochana, ale od rana siedzę i robię to to, to tamto na uczelnie podczytując Was jednym okiem


ale faaaaajny


jaki wybór wiele mi się podoba
dziękuję
dlatego ciężko było zdecydować się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:13   #1522
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Lady
byłam w rossku, chciałam kupić tego rimmela 700, ale na ręku wydawał mi się jakiś taki lekko w pomarańcz wpadający, taka brzoskwinka lekka
może jeszcze się na nią skuszę później podobał mi się bardzo też Twój koral
a z nudziaków wynalazłam maybellina nr 715 choco cream, kosztuje akurat 20 zł, wzięłam sobie i właśnie pomalowałam usta, kolor jest piękny, typowo nude w smaku znośna, zapach ładny słodyczowy a konsystencja jak dla mnie bomba, mięciutkie usta, super się rozprowadza
jak będziesz w rossku a nie znasz tego odcienia to sobie zerknij

a z tych rimmelów Kate Moss to ta nude ma nr 07 czy jak? patrzyłam na nią ale jakoś nie powaliła mnie ciemna się wydawała
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:22   #1523
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady
byłam w rossku, chciałam kupić tego rimmela 700, ale na ręku wydawał mi się jakiś taki lekko w pomarańcz wpadający, taka brzoskwinka lekka
może jeszcze się na nią skuszę później podobał mi się bardzo też Twój koral
a z nudziaków wynalazłam maybellina nr 715 choco cream, kosztuje akurat 20 zł, wzięłam sobie i właśnie pomalowałam usta, kolor jest piękny, typowo nude w smaku znośna, zapach ładny słodyczowy a konsystencja jak dla mnie bomba, mięciutkie usta, super się rozprowadza
jak będziesz w rossku a nie znasz tego odcienia to sobie zerknij

a z tych rimmelów Kate Moss to ta nude ma nr 07 czy jak? patrzyłam na nią ale jakoś nie powaliła mnie ciemna się wydawała
kochana luknę na tą 700
dzięki lubię ten coral on w pomarańcz wpada tylko ogólnie ta seria troszkę błyszczy po nałożeniu co mi akurat nie najlepiej pasuję bo uwielbiam matowe ale są ok
obadam dzisiaj jeszcze 715 i zaraz na stonce też zobaczę
ta seria kate a przynajmniej 10 którą mam pachnie malinami
ten nudziak z Kate to ten który ma Caskada 03
widziałam 14 naszą i była jakby brązowa

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-01-12 o 13:25
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:22   #1524
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kotka, dziewczyny Ci mówią, że one by wyprowadzały małą normalnie na dwór, ja tak nie robiłam, w sumie to i tak nie czekałam jak niektórzy (do 10 dni po trzecim szczepieniu) tylko wychodziłam kilka dni po drugim.. wet mi mówiła, że właśnie po tym pierwszym szczepieniu szczeniaki są najbardziej osłabione, i wtedy jest największe prawdopodobieństwo złapania wirusa..
ja na lajle chuchałam, bo u mojej kuzynki był przypadek, że sunia złapała parwowirozę - i widziałam przez co ona i domownicy przechodzili..

zrobisz jak uważasz, Twój psiak i Twoja decyzja ja trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się ułożyło


tak, lajla już 3 kg waży myślę, że dobije może tak do 6-7?
jezu... teraz jestem w kropce
wiem co to znaczy parwowoiroza ... 2 psy mi na to umarły teraz poczekam ... chyba ... a bede wynosić ją na rękach

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
słucha się
no " nie wolno " już zna
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:46   #1525
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

03 kate rimmel
wydaje mi sie ze trzeba poczekac moze u was ja wprowadza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rimmel 03 nude.jpg (65,7 KB, 24 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:15   #1526
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojej agatko... to chyba najmilsze co uslyszalam w zwiazku z pazurami jakie tworze
To mi tez miło
Sama prawda więc mozesz byc dumna
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Agatko-Guerlain to raczej na wiosnę

Adzi-ciachnęłam 5 cm bez mrugnięcia okiem nawet przez chwilę się zastanowiłam już będąc na fotelu czy nie ciachnąć wiecej, ale póki co 5 cm styknie

Asiu-ja sobie chwalę tą londe, co prawda trzymałam ją 10 min wiec nie wiem jak jasny kolor by wyszedł po 30 min
rzeczywisty w sztucznym to jak na fotce nr 1

Bunny-pazurki nieziemskie Ci wyszły pomysł super a wykonanie mistrzowskie..


wklejam fotki samoróbki
Ale masz fajny ten kolor Pisalam juz ze Tobie zawsze pieknie wychodzi
I wlosy w super kondycji


Ja lece na uczelnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:16   #1527
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

dziewczyny jaka polecacie wodę na całość bo na odrost chce 9% spróbować ost raz i chciałam na niecałe 10 min całość więc, myślałam żeby po koniec albo wymieszać troszkę wilgotne z tym co mam na odroście albo zmniejszyć wodę procentowo bo ost ostro regeneruje włoski bo strasznie je przez te rozjaśnianie prostowanie i wszystko poniszczyłam;/
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:17
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:44   #1528
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

dziewczyny, ta pomadka Kate 03 jest na all, tylko, że to jest tester ale nowy za 3zł i już kupiłam 03 i 08, a wcześniej od tej samej 01 i 05

a co do olejowania to teraz używam lnianego (jest najlepszy dla mnie z tych, które próbowałam:vatika, kokos czysty i oliwka BD dla mam) i zmywam tylko raz szamponem bez problemu, aktualnie garnier rumianek, a niektóre dziewczyny zmywają kokosa odżywką i podobno zmywa się bez problemu, ja nie próbowałam samą odżywką

Edytowane przez necia84
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:59
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 15:06   #1529
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ta pomadka Kate 03 jest na all, tylko, że to jest tester ale nowy za 3zł i już kupiłam 03 i 08, a wcześniej od tej samej 01 i 05

a co do olejowania to teraz używam lnianego (jest najlepszy dla mnie z tych, które próbowałam:vatika, kokos czysty i oliwka BD dla mam) i zmywam tylko raz szamponem bez problemu, aktualnie garnier rumianek, a niektóre dziewczyny zmywają kokosa odżywką i podobno zmywa się bez problemu, ja nie próbowałam samą odżywką
ja zmywalam odzywka i bylo ok ,zmywalnie
ale wlosy po myciu odzywka ,nie sa takie swieze i napewno nie na dluzej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 15:09   #1530
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja zmywalam odzywka i bylo ok ,zmywalnie
ale wlosy po myciu odzywka ,nie sa takie swieze i napewno nie na dluzej
no właśnie, dlatego nawet nie próbuję zmywać samą odżywką
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.