Plotkowy dla dietetyczek :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 23:32   #1501
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
haha jak widac Ogolnie to mam luzy
wiosna i luzy..... zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jestem!
Kupiłam sobie okulary w croppie,nie są to muchy ale naprawde wyjątkowo mi pasują do twarzy(chociaż widziałam jeszcze fajne muchy w orsay-u i wyglądałam całkiem,całkiem-ale były białe,więc wyglądałabym nieco dziwnie).Zakupiłam też tusz MF masterpiece i podkład IsaDora hydralight,jutro go przetesuje bo już dzisiaj nie mam siły,a tusz jest cudowny.No i jak zwykle w przerwie szaleństwia 'handlowego' wybrałam się do kina na Klątwe2,straszny film chwilami myślałam,że dostane zawału.
Dzień ogólnie udany na 4+ .
(Przyczepiam fotki rzęs,ale są bardzo kiepskie ponieważ coś mi okropnie aparat w telefonie strajkuje!) i na 2fotce mam palce na nosie,żeby któraś nie pomyślała,że mam taki nos
jak już tak fotkami rzucasz to ja bym bardzo chętnie obejrzała fotkę w nowych okularkach
to się obłowiłaś w fajne kosmetyki też mi się takie marzą, ale cóż zrobić jak 15 złotych na moim koncie zupełnie nie wykazuje tendencji do mnożenia się

u mnie cały dzień z greką, wieczorem całkiem miła randka (normalnie facet zagościł w moim życiu na stałe => czyt. wytrzymałam powyżej miesiąca , to chyba mały sukces ), a teraz powinnam iść spać, ale znając moje dobre serce (hahahaha) to pewnie jeszcze posprzątam ten bajzel który zrobiła moja siostra i jej znajomi zanim wyszli na imprezę....
i jak ja się mam wysypiać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 04:01   #1502
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jestem!
Kupiłam sobie okulary w croppie,nie są to muchy ale naprawde wyjątkowo mi pasują do twarzy(chociaż widziałam jeszcze fajne muchy w orsay-u i wyglądałam całkiem,całkiem-ale były białe,więc wyglądałabym nieco dziwnie).Zakupiłam też tusz MF masterpiece i podkład IsaDora hydralight,jutro go przetesuje bo już dzisiaj nie mam siły,a tusz jest cudowny.No i jak zwykle w przerwie szaleństwia 'handlowego' wybrałam się do kina na Klątwe2,straszny film chwilami myślałam,że dostane zawału.
Dzień ogólnie udany na 4+ .
(Przyczepiam fotki rzęs,ale są bardzo kiepskie ponieważ coś mi okropnie aparat w telefonie strajkuje!) i na 2fotce mam palce na nosie,żeby któraś nie pomyślała,że mam taki nos
No rzęsy boskie Naturalne takie śliczne, czy sprawka tuszu

Koniecznie napisz jak się sprawuje ten podkłady isadora Ty kupiłaś chyba ten do cery mieszanej Koleżanka ostatnio chyba ten sam zakupiła i sobie chwali

Ja miałam w planie Klątwa 2, ale doszłam do wniosku, że najgorszy na świecie jest niezbyt udany horror, a tu widzę, że się pomyliłam Padło na iluzjonistę, podobno super, ale mnie w kinie zabrakło, bo się uczyłam Życie jest niesprawiedliwe

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
to się obłowiłaś w fajne kosmetyki też mi się takie marzą, ale cóż zrobić jak 15 złotych na moim koncie zupełnie nie wykazuje tendencji do mnożenia się

u mnie cały dzień z greką, wieczorem całkiem miła randka (normalnie facet zagościł w moim życiu na stałe => czyt. wytrzymałam powyżej miesiąca , to chyba mały sukces ), a teraz powinnam iść spać, ale znając moje dobre serce (hahahaha) to pewnie jeszcze posprzątam ten bajzel który zrobiła moja siostra i jej znajomi zanim wyszli na imprezę....
i jak ja się mam wysypiać
Widzę, że podobna sytuacja jak na moim koncie pod koniec miesiąca. Ja byłam jeszcze u dermatologa i poszłam sobie zrealizować recepte i jak pani w okienku powiedziała uprzejmym głosikiem 48,30 gr nogi się pode mną ugieły No i wyszło, że kasy na jedzenie nie mam

Z wysypaniem się ten sam problem

Ale muszę Wam powiedzieć, że bosko teraz ptaszki śpiewają
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 08:41   #1503
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Widzę, że podobna sytuacja jak na moim koncie pod koniec miesiąca. Ja byłam jeszcze u dermatologa i poszłam sobie zrealizować recepte i jak pani w okienku powiedziała uprzejmym głosikiem 48,30 gr nogi się pode mną ugieły No i wyszło, że kasy na jedzenie nie mam
Haha, miałam podobną sytuacje, tyle że nie wzięłam jednego leku z recepty i dzięki temu usłyszalam 'tylko' 29.78zł Dermatolog dał mi na recepcie szampon przeciwłupiezowy (pomijając fakt, że nie mam łupiezu!) za 20zł Nizox czy cos takiego.


No ja mam spacerk poranny zaliczony, zaraz uciekam na stepperek przed tv
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 10:22   #1504
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
wiosna i luzy..... zazdroszczę


jak już tak fotkami rzucasz to ja bym bardzo chętnie obejrzała fotkę w nowych okularkach
to się obłowiłaś w fajne kosmetyki też mi się takie marzą, ale cóż zrobić jak 15 złotych na moim koncie zupełnie nie wykazuje tendencji do mnożenia się

u mnie cały dzień z greką, wieczorem całkiem miła randka (normalnie facet zagościł w moim życiu na stałe => czyt. wytrzymałam powyżej miesiąca , to chyba mały sukces ), a teraz powinnam iść spać, ale znając moje dobre serce (hahahaha) to pewnie jeszcze posprzątam ten bajzel który zrobiła moja siostra i jej znajomi zanim wyszli na imprezę....
i jak ja się mam wysypiać
No miałam tam troche 'drobnych' uzbieranych i specialnie dla Ciebie fotka mojego nowego nabytku,gratis masz buziaka wirtualnego.To ten typek,którego poznałaś na imprezie.


Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
No rzęsy boskie Naturalne takie śliczne, czy sprawka tuszu

Koniecznie napisz jak się sprawuje ten podkłady isadora Ty kupiłaś chyba ten do cery mieszanej Koleżanka ostatnio chyba ten sam zakupiła i sobie chwali

Ja miałam w planie Klątwa 2, ale doszłam do wniosku, że najgorszy na świecie jest niezbyt udany horror, a tu widzę, że się pomyliłam Padło na iluzjonistę, podobno super, ale mnie w kinie zabrakło, bo się uczyłam Życie jest niesprawiedliwe
Ale muszę Wam powiedzieć, że bosko teraz ptaszki śpiewają
W sumie mam długie rzęsy naturalnie,ale też duża zasługa tuszu.Ten podkład jest beztłuszczowy i nawilżający dla cery normalnej i tłustej .Wczoraj się troche pomaziałam tym podkładem i kolorystycznie śliczny,pasuje mi do cery idealnie,póki co jestem zadowolona,ale jeszcze zdam relacje po dłuższym użytkowaniu.Jeżeli chodzi o Klątwe,to dla mnie poważnie była straszna(ale swoją drogą ze mnie jest straszny 'straszek').Pogoda jest śliczna,ale denerwuje mnie ten zimny wiatr.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg załacznik_111.jpg (36,9 KB, 19 załadowań)
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 12:45   #1505
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
No miałam tam troche 'drobnych' uzbieranych i specialnie dla Ciebie fotka mojego nowego nabytku,gratis masz buziaka wirtualnego.To ten typek,którego poznałaś na imprezie.



W sumie mam długie rzęsy naturalnie,ale też duża zasługa tuszu.Ten podkład jest beztłuszczowy i nawilżający dla cery normalnej i tłustej .Wczoraj się troche pomaziałam tym podkładem i kolorystycznie śliczny,pasuje mi do cery idealnie,póki co jestem zadowolona,ale jeszcze zdam relacje po dłuższym użytkowaniu.Jeżeli chodzi o Klątwe,to dla mnie poważnie była straszna(ale swoją drogą ze mnie jest straszny 'straszek').Pogoda jest śliczna,ale denerwuje mnie ten zimny wiatr.
piękne ślicznie wyglądasz, naprawdę
tak to ten z imprezy nie spodziewałam sie że na imprezie można poznać kogoś normalnego (chociaż czy jest normalny to się jeszcze może okazać, na razie jest okej )
daj koniecznie znać jak się podkład sprawuje też nad nim myślę bo na KWC na świetne opinie

wróciłam ze święcenia palmy (w prawdzie nie miałam palny, ale mniejsza z tym ) i biorę sie znów za grekę.... a słoneczko już tak mocno grzeje, że nawet wiatr nie przeszkadza ehhhhhhhhhhh
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 14:36   #1506
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

haha ja nie poszłam z palmą, bo cała ta otoczka palmowa wydaje mi się dziwna, i na samą myśl o wyjściu do kościoła dziwnie sie czuje hehe ;P

Myśle skąd tu wziąć notatki na wtorkowe kolokwium...
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 17:31   #1507
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
W sumie mam długie rzęsy naturalnie,ale też duża zasługa tuszu.Ten podkład jest beztłuszczowy i nawilżający dla cery normalnej i tłustej .Wczoraj się troche pomaziałam tym podkładem i kolorystycznie śliczny,pasuje mi do cery idealnie,póki co jestem zadowolona,ale jeszcze zdam relacje po dłuższym użytkowaniu.Jeżeli chodzi o Klątwe,to dla mnie poważnie była straszna(ale swoją drogą ze mnie jest straszny 'straszek').Pogoda jest śliczna,ale denerwuje mnie ten zimny wiatr.
Moje strasznie krótkie i do tego takie marne Ratuje się olejkiem rycynowym

Właśnie ten podkładzik ma kumpela. Razem z nią byłam na zakupach. Po cichu miałam nadzieję, ze kupi ten piankowy i sobie go od niej na kilka dni wezmę i wypróbuje, ale ona się uparła na ten drugi

Śliczne okularki i naprawdę Ci pasują Ja mam okrągłą buźkę i pewnie takie muchy niezbyt by mi pasowały Choć jak patrzę na fotkę to mam na nie ochotę Ale w sumie noszę zwykłe okulary, więc przeciwsłoneczne rzadko używam, bo w nich jestem ślepa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 17:33   #1508
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Wróciłam! Pobyt na wsi dobrze mi służy Słodkie obżarstwo tam było hah. Trzeba to jakoś pospalać
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 17:56   #1509
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
piękne ślicznie wyglądasz, naprawdę
tak to ten z imprezy nie spodziewałam sie że na imprezie można poznać kogoś normalnego (chociaż czy jest normalny to się jeszcze może okazać, na razie jest okej )
daj koniecznie znać jak się podkład sprawuje też nad nim myślę bo na KWC na świetne opinie

wróciłam ze święcenia palmy (w prawdzie nie miałam palny, ale mniejsza z tym ) i biorę sie znów za grekę.... a słoneczko już tak mocno grzeje, że nawet wiatr nie przeszkadza ehhhhhhhhhhh
Dziękuje.No to życze powodzenia i dużo cierpliwości.Też byłam dziś 'poświęcić palme' bo w sumie jej nie miałam

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Moje strasznie krótkie i do tego takie marne Ratuje się olejkiem rycynowym

Właśnie ten podkładzik ma kumpela. Razem z nią byłam na zakupach. Po cichu miałam nadzieję, ze kupi ten piankowy i sobie go od niej na kilka dni wezmę i wypróbuje, ale ona się uparła na ten drugi

Śliczne okularki i naprawdę Ci pasują Ja mam okrągłą buźkę i pewnie takie muchy niezbyt by mi pasowały Choć jak patrzę na fotkę to mam na nie ochotę Ale w sumie noszę zwykłe okulary, więc przeciwsłoneczne rzadko używam, bo w nich jestem ślepa
Również chciałam zakupić ten w piance,ale niestety nigdzie nie było testera nr50,a 51 był jak dla mnie za ciemny.Dziękuje wiesz co,trzeba po prostu mierzyć ja też nigdy nie mogłam dobrać do siebie okularów i w sumie znalazłam te muchy dopiero po 3godzinach poszukiwań,a na dodatek ochroniarz H&M posądził mnie o kradzież! ponieważ weszłam w swoich okularach,ale mierzyłam tamte,no i jak się okazało niby je ukradłam(te swoje).Zobaczył je dokładnie i powiedział 'Ok' po czym odparłam'wypadałoby przeprosić' syknął coś tam cichaczem i się spłoszył chłopaczyna.

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Wróciłam! Pobyt na wsi dobrze mi służy Słodkie obżarstwo tam było hah. Trzeba to jakoś pospalać
Tylko jedzenia nie ograniczać

Historia mnie woła
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 20:50   #1510
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
D


Tylko jedzenia nie ograniczać

Historia mnie woła
Taaa nie ograniczać.. To i owo trzeba

A ja historię mam z głowy.. do jutra I jeszcze włoski jutro Jeeeju coś by mogło tę szkołę trafić , ale jeszcze tylko 3 dni i wolne A później(za tydzień) do Krakowa na wycieczkę hyhy ;D

No, ale poniekąd się z Wami łączę w bólu - idę czytać streszczenie "potopu" bo zostało mi 350 stron, a do jutra nie dam rady raczej przeczytać hyhy

Dobranoc
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 07:19   #1511
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Witam
Normalnie laski muszę się znowu poskarżyć na cały ród męski..
Spotkałam wczoraj mojego ex narzeczonego, niedoszłego męża..heheh przeszło 5 lat razem,a on teraz mi nawet cześć nie powiedział, odwrócił się gdzieś, głupio się śmiał, niby udawał że mnie nie widzi…za to jego laska mnie zlustrowałam od stóp do głów, masakra normalnie
Dla mnie takie zachowanie jest po prostu żałosne, teraz przynajmniej wiem że to był cham i prostak
Taka mała dygresja o poranku, miłego dnia
a super te okulary
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 18:33   #1512
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

oreganka-uu hamidło z niego poprostu.

A ja mam jutro koło a nie mam nawet notatek do nauki, ciul w to, trudno sie mówi, jedno koło nie zaliczone bedzie.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:25   #1513
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
Witam
Normalnie laski muszę się znowu poskarżyć na cały ród męski..
Spotkałam wczoraj mojego ex narzeczonego, niedoszłego męża..heheh przeszło 5 lat razem,a on teraz mi nawet cześć nie powiedział, odwrócił się gdzieś, głupio się śmiał, niby udawał że mnie nie widzi…za to jego laska mnie zlustrowałam od stóp do głów, masakra normalnie
Dla mnie takie zachowanie jest po prostu żałosne, teraz przynajmniej wiem że to był cham i prostak
Taka mała dygresja o poranku, miłego dnia
a super te okulary
Jestem w szoku - jak mogłaś z nim aż tyle lat wytrzymać Dobrze że nie jesteście razem, facet nie zasługuje na Ciebie i nigdy nie zasługiwał, chyba na żadną nie zasługuje - narpierw chyba musi dorosnąć
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:33   #1514
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

a ja jutro zaś piękna historia no po prostu nie wiecie jak ja się ciesze

Kochane, piesek mi zaginął... ;( uciekł mojej mamie i... nie ma go do teraz martwię się Już kilka razy tak było, że uciekł i przyszedł rano, ale ja za każdym razem boję się, że już nie wróci... Byliśmy go szukac, ale nadaremno, a w nocy i tak nic nie widać....Ehh... Boję się, że gdzies cierpi, ktoś go złapał czy coś... Ehh ...
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:39   #1515
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
a ja jutro zaś piękna historia no po prostu nie wiecie jak ja się ciesze

Kochane, piesek mi zaginął... ;( uciekł mojej mamie i... nie ma go do teraz martwię się Już kilka razy tak było, że uciekł i przyszedł rano, ale ja za każdym razem boję się, że już nie wróci... Byliśmy go szukac, ale nadaremno, a w nocy i tak nic nie widać....Ehh... Boję się, że gdzies cierpi, ktoś go złapał czy coś... Ehh ...


Moje dwa pieski notorycznie uciekają Jednego już niestety nie ma. Uciekł w mroźną zimę i na szczęście ktoś go znalazł i zadzwonił do radia i powiadomił o znalezieniu zguby, ale kilka dni po tak się rozchorował, że niestety źle się to dla niego skończyło Drugi jak tylko lekko furtkę się uchyli to zwiewa, ale zazwyczaj po kilku dniach jak zgłodnieje wraca Na pewno podobnie będzie z Twoim
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:44   #1516
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
Witam
Normalnie laski muszę się znowu poskarżyć na cały ród męski..
Spotkałam wczoraj mojego ex narzeczonego, niedoszłego męża..heheh przeszło 5 lat razem,a on teraz mi nawet cześć nie powiedział, odwrócił się gdzieś, głupio się śmiał, niby udawał że mnie nie widzi…za to jego laska mnie zlustrowałam od stóp do głów, masakra normalnie
Dla mnie takie zachowanie jest po prostu żałosne, teraz przynajmniej wiem że to był cham i prostak
Taka mała dygresja o poranku, miłego dnia
a super te okulary
co za typ wydaje nam się że kogoś znamy przez wiele lat, a później potrafi się zmienić nie do poznania współczuję bardzo dobrze ze już z nim nie jesteś....

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
a ja jutro zaś piękna historia no po prostu nie wiecie jak ja się ciesze

Kochane, piesek mi zaginął... ;( uciekł mojej mamie i... nie ma go do teraz martwię się Już kilka razy tak było, że uciekł i przyszedł rano, ale ja za każdym razem boję się, że już nie wróci... Byliśmy go szukac, ale nadaremno, a w nocy i tak nic nie widać....Ehh... Boję się, że gdzies cierpi, ktoś go złapał czy coś... Ehh ...
mam nadzieję że psinka wróci.... znam dobrze ten ból, przepłakałam wiele nocy przez mojego psiaka... ale zawsze wracał... takie są pieski, mają swoje instynkty i ni przejmują się żę ich pani ich szuka i się martwi...
trzymaj się




a u mnie całkiem miło, jak już pisałam w owsiankowym zdałam tą głupią grekę, czuję sie jakby mi ktoś głaz zdjął z pleców nareszcie będę mogła trochę naprwdę odpocząć , bez wyrzutów sumienia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 22:33   #1517
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Znowu dzisiaj byłam na zakupach,kupiłam sobie żel do mycia twarzy z Lirene i krem na dzień również z Lirene,ostatnio na policzku pojawiło mi się kilka nieznanych osobników,nie umiem się ich pozbyć.Kiedyś dawno temu miałam małe problemy z cerą i lekarz rodzinny przepisał mi na twarz maść(antybiotyk) devercin.Cały czas używam tej maści ze wzgledu na hm,przyzwyczajenie? (chociaż twarz mam praktycznie czyściutką)albo i ostrożność,coby mi się nic nie pokazywało.Może powinnam odstawić ten antybiotyk,bo jest dość silny i strasznie mi wysusza skóre.
Aczkolwiek po kremach robią mi się często niemiłe niespodzianki i sama juz nie wiem co robić,może po prostu myć żelem i już?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 00:13   #1518
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 544
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
ostatnio na policzku pojawiło mi się kilka nieznanych osobników,nie umiem się ich pozbyć.
Wiosna przyszła, i pewnie w tym leży problem, bo co roku w marcu/kwietniu mam taką samą sytuację, zawsze coś wyskoczy na nosie. Ale wytłumaczenie na to jest: ciocia-dermatolog mówiła mi kiedyś, że w zimę powietrze zimne, mroźne i zawiewa "na sucho" przez co mniej paskudstwa zwanego łojem w skórze się wytwarza i buzia sucha ale gładsza, ale na wiosnę gdy robi się cieplej i wilgotniej oraz pocić się człowiek zaczyna, to skóra ma przesilenie, zmienia gęstość, coś tam z kolagenem i generalnie pryszcze na wczesną wiosnę to właśnie od pogody i zmian w powietrzu. Niedobra ta przyroda
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje się energię, a ludzie wciąż jeszcze mają dla siebie czas. Wciąż jeszcze ze sobą rozmawiają..."

stokrotka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 06:17   #1519
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Znowu dzisiaj byłam na zakupach,kupiłam sobie żel do mycia twarzy z Lirene i krem na dzień również z Lirene,ostatnio na policzku pojawiło mi się kilka nieznanych osobników,nie umiem się ich pozbyć.Kiedyś dawno temu miałam małe problemy z cerą i lekarz rodzinny przepisał mi na twarz maść(antybiotyk) devercin.Cały czas używam tej maści ze wzgledu na hm,przyzwyczajenie? (chociaż twarz mam praktycznie czyściutką)albo i ostrożność,coby mi się nic nie pokazywało.Może powinnam odstawić ten antybiotyk,bo jest dość silny i strasznie mi wysusza skóre.
Aczkolwiek po kremach robią mi się często niemiłe niespodzianki i sama juz nie wiem co robić,może po prostu myć żelem i już?
Davercin też miałam ale w postaci płynnej A co to za żel i krem To ten dla cery tłustej i mieszanej Lirene czy ten z serii młozieżowej Są jeszcze te z serii aptecznej

Ciekawa jestem skłdau kremu Jak jest parafina albo tym podobne rzeczy moze zapychać. Ja kremów Lirene nie używam, bo właśnie mnie zapychają

No i skóra może się przyzwyczaić zwłaszcza do preparatów z antybiotykami. Nie powinno się ich stosowac często, tylko sporadycznie.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 08:30   #1520
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez stokrotka007 Pokaż wiadomość
Wiosna przyszła, i pewnie w tym leży problem, bo co roku w marcu/kwietniu mam taką samą sytuację, zawsze coś wyskoczy na nosie. Ale wytłumaczenie na to jest: ciocia-dermatolog mówiła mi kiedyś, że w zimę powietrze zimne, mroźne i zawiewa "na sucho" przez co mniej paskudstwa zwanego łojem w skórze się wytwarza i buzia sucha ale gładsza, ale na wiosnę gdy robi się cieplej i wilgotniej oraz pocić się człowiek zaczyna, to skóra ma przesilenie, zmienia gęstość, coś tam z kolagenem i generalnie pryszcze na wczesną wiosnę to właśnie od pogody i zmian w powietrzu. Niedobra ta przyroda
Eh,oby to się szybko skończył,bo ja mam fioła na punkcie twarzy

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Davercin też miałam ale w postaci płynnej A co to za żel i krem To ten dla cery tłustej i mieszanej Lirene czy ten z serii młozieżowej Są jeszcze te z serii aptecznej

Ciekawa jestem skłdau kremu Jak jest parafina albo tym podobne rzeczy moze zapychać. Ja kremów Lirene nie używam, bo właśnie mnie zapychają

No i skóra może się przyzwyczaić zwłaszcza do preparatów z antybiotykami. Nie powinno się ich stosowac często, tylko sporadycznie.
W postaci płynnej też miałam,ale później zmieniłam na żel.Żel i krem jest z serii dla cery tłustej i mieszanej,musze powiedzieć,że żel jest naprawde fantastyczny(Lirene dermoprogram jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy) a krem lirene dermoprogram krem matująco nawilżający SPF5;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem_matuj-nawilz_ctim.jpg (19,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _jedwabisciekremowy_zel_do_mycia.jpg (13,3 KB, 1 załadowań)
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 17:54   #1521
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Eh,oby to się szybko skończył,bo ja mam fioła na punkcie twarzy


W postaci płynnej też miałam,ale później zmieniłam na żel.Żel i krem jest z serii dla cery tłustej i mieszanej,musze powiedzieć,że żel jest naprawde fantastyczny(Lirene dermoprogram jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy) a krem lirene dermoprogram krem matująco nawilżający SPF5;
fajne te kosmetyki ja ciągle myślę co z moim ryjkiem zrobić, zęby było dobrze, bo raz jest przesuszony, raz przetłuszczony, do ładu nie mogę dojść
myślę właśnie nad nowym kremem, wiec może na ten się skuszę

jestem totalnie padnięta, pół dnia na uczelni, później zakupy (ale kupiłam sobie płaszczyk wiosenny i się cieszę ), umyłam wszystkie okna, poleciałam na rehabilitację, na pocztę.... i teraz pozostało mi już tylko pójść spać
dobrze że jutro nie mam już zdjęć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 18:59   #1522
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
W postaci płynnej też miałam,ale później zmieniłam na żel.Żel i krem jest z serii dla cery tłustej i mieszanej,musze powiedzieć,że żel jest naprawde fantastyczny(Lirene dermoprogram jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy) a krem lirene dermoprogram krem matująco nawilżający SPF5;
Z erisa miałam dużo kosmetyków, ale oni co jakiś czas te opakowania zmieniają, więc nie wiem czy żel i krem ten sam, bo miałam właśnie dla cery tłustej i mieszanej Krem mi się niezbyt podobał, ale żel był dobry i wydajny

Ja ostatnio mam jakąś fazę na apteczne specyfiki i produkty z kwasami
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 19:09   #1523
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Ja nie wiem po czym mi się tak posypało,obawiam się że po nowym podkładzie póki co sudocrem poszedł w ruch i narazie się przy nim zatrzymam tylko co ja zrobie jeżeli to rzeczywiście wina podkładu?przecież go nie zwróce
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 07:00   #1524
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem po czym mi się tak posypało,obawiam się że po nowym podkładzie póki co sudocrem poszedł w ruch i narazie się przy nim zatrzymam tylko co ja zrobie jeżeli to rzeczywiście wina podkładu?przecież go nie zwróce
Skoro nic innego nowego nie stosowałaś, to możliwe, że to ten podkład W sumie możesz spróbować, nie wiem jak to jest z kosmetykami, ale chyba tego typu reklamacji nie uwzględanią. Czytałam na biochemi, ze dziewczyna reklamowała maseczkę avene bo uczulenie u niej po niej wystąpiło i zadzwonili do niej z avene przeprosili, zaproponowali zwrot pieniędzy albo jakiś inny produkt tej firmy Aż byłam w szoku, że tak się zachowali, ale widać, że jednak można Więc zawsze możesz iść i pokazać im na żywo co po smarowaniu podkładem u Ciebie się pojawiło, a nigdy nie miałaś takich problemów i nie używałaś niczego nowego.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 08:16   #1525
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem po czym mi się tak posypało,obawiam się że po nowym podkładzie póki co sudocrem poszedł w ruch i narazie się przy nim zatrzymam tylko co ja zrobie jeżeli to rzeczywiście wina podkładu?przecież go nie zwróce
zgadzam sie z Milką (czyżby jak zwykle ), spróbuj zareklamować w sklepie, może się zlitują nad Tobą jak zobaczą że Cię wysypało
a jak to sie nie uda, to zawsze może spróbować wymienić na naszym targowisku na jakiś podkład który już znasz i wiesz że będzie dobry
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 08:47   #1526
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Witam z domku, wczoraj o 20 wrócilam

Hehe jednak jakos sie udalo na kolokwium, mam nadzieje, że zalicze Sciąga poszła w ruch+wlasna inicjatywa i mysle że będzie pozytywnie

Ja na buźke używam narazie maść, którą przepisal mi dermatologs+ na policzki kremik z serii dla dzieci Babydream-świetny!!
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 12:21   #1527
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Skoro nic innego nowego nie stosowałaś, to możliwe, że to ten podkład W sumie możesz spróbować, nie wiem jak to jest z kosmetykami, ale chyba tego typu reklamacji nie uwzględanią. Czytałam na biochemi, ze dziewczyna reklamowała maseczkę avene bo uczulenie u niej po niej wystąpiło i zadzwonili do niej z avene przeprosili, zaproponowali zwrot pieniędzy albo jakiś inny produkt tej firmy Aż byłam w szoku, że tak się zachowali, ale widać, że jednak można Więc zawsze możesz iść i pokazać im na żywo co po smarowaniu podkładem u Ciebie się pojawiło, a nigdy nie miałaś takich problemów i nie używałaś niczego nowego.
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Milką (czyżby jak zwykle ), spróbuj zareklamować w sklepie, może się zlitują nad Tobą jak zobaczą że Cię wysypało
a jak to sie nie uda, to zawsze może spróbować wymienić na naszym targowisku na jakiś podkład który już znasz i wiesz że będzie dobry
Kupowałam ten podkład w Douglasie,więc nie sądze że pozwolą mi go zwrócić,a musiałabym specialnie jechać do SCC żeby próbować,eh i 54zł poszło w rogi.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 15:15   #1528
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

No i już wolne Tydzień lekkiego leniuchowania

A dzisiaj co? Zawaliłam włoski - jak dostane 2 to będzie cud .. ehh a wychodziła ładna 5 na koniec
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 17:31   #1529
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
No i już wolne Tydzień lekkiego leniuchowania
Eh przede mną tydzien nauki

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Milką (czyżby jak zwykle )
A spróbuj mi się tu nie zgadzać

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Kupowałam ten podkład w Douglasie,więc nie sądze że pozwolą mi go zwrócić,a musiałabym specialnie jechać do SCC żeby próbować,eh i 54zł poszło w rogi.
Może to nie on, tylko to białko Ale dziwne, że teraz Cię tak wysypało, bo białko to chyba już od dłuższego czasu wcinasz w dużej ilosci Może daj podkładzikowi jeszcze szanse

No szkoda żeby podkład się zmarnował Zawsze mozesz go na tagowisku wystawić A jaki odcień Jak najjaśniejszy to ja się zgłaszam na ochotnika do wymianki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 18:30   #1530
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Może to nie on, tylko to białko Ale dziwne, że teraz Cię tak wysypało, bo białko to chyba już od dłuższego czasu wcinasz w dużej ilosci Może daj podkładzikowi jeszcze szanse

No szkoda żeby podkład się zmarnował Zawsze mozesz go na tagowisku wystawić A jaki odcień Jak najjaśniejszy to ja się zgłaszam na ochotnika do wymianki
Ogranicze troszke to białko i zobacze,bo naprawde dużo g mi go wychodzi na dzień.
Dam mu jeszcze jedną szanse jak wszystko wylecze ładnie i zobacze odcień najprawdopodbniej najjaśniejszy.Mam okropne 'siniaki' pod oczami,też tak miewacie? a! i zapomniałam o sprawie głównej,otóż ostatnio coś dziwnego dzieje się z moją prawą dłonią,marszczy się jak u starej babci i jest przesuszona na wiór! w dodatku często mnie swędzi i czasem puchnie nie wiem od czego to może być,ale badania krwi miałam przecież niedawno robione i wszystko było ok
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.