Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 23:02   #1501
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

owszem nie słyszałam ale z tego co mi tu streszczono to bardziej... rozgoryczenie no i po prostu informacja że wybielana jest Iwona a jej syn ma okropne kłopoty przez to.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:02   #1502
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

dla mnie podejście Janusza to tak samo jak wojna o pokój na świecie.

skoro życie rodziny Iwony legło w gruzach to znaczy, że mamy się godzić na niszczenie życia innym?
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:03   #1503
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
karo dla mnie nadal to żadna aluzja, po prostu informacja że ofiara jest wybielana - jak zawsze w takich sytuacjach.
Wiesz każdy odbiera jak chce. Ona nie powiedziała tego bezpośrednio, ale między wierszami. W każdym razie zaczyna się robić nieciekawie. W sumie marka Iwony chwyta się już wszystkiego by ją odnaleźć. Współczuje i jej i tym znajomym. Nadal jednak podtrzymuje, że od razu powinni powiedziec o co poszło itd, żeby sprawa była jasna.
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:04   #1504
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 694
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

bardzo dobrze ze pokazal sie wywiad z mama Pawla
wlasni eo tm pisalam caly czas od poczatku tutaj zeby nie robic sensacji tam gdzie nie ma jej bo mozemy chcac pomoc Iwonie zaszkodzic innym niewinnym osobom
dlatego cieszy mnie to ze wkoncu przestaly pojawiac sie tu takie posty z hipotezami dotyczacych ich nie umialam wczesniej ubrac ladnie w slowa tego co wyjasnila juz w dosyc ladny sposob tutaj to Kimikia za co jej dziekuje
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:04   #1505
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Też wysłuchałem wywiadu - tak jak napisałem wcześniej takie historie niszczą nie tylko osobę bezpośrednio poszkodowana ale również wszystkich innych w koło . Tak to jest i tego się nie zmieni . Mogę tylko współczuć rodzinie X i innych że tak się dzieje . Ale tego sie nie uniknie Zaginął czy zginął człowiek . Ktoś przecież musi ponieść tego konsekwencje . Życie jest brutalne i nie szczędzi kłopotów.
To znaczy teraz powinniśmy wszyscy przejść do porządku dziennego uznać - no cóż była dziewczyna nie ma dziewczyny - zaginęła . A cała reszta związana z nią - cicho sza oni chcą żyć , cieszyć się z życia , dalej bawić - była dziewczyna nie ma dziewczyny .
Nabierzmy wodę w usta , nic się nie stało , nie mówmy o tym znajdzie się albo i nie.
Nieznany sprawca , nieznany motyw , przypadek ........

I co ma - prawdę mówiąc - dziewczyna?
Kiepską posadę, trochę pretensji
Że tylko czasem chodzi do kina,
Bo za sam pokój - połowa pensji.
Bilet miesięczny, stołówka w pracy,
Listowny kontakt z ojcem i matką.
Czasem bywają u niej chłopacy
Ale do rana zostają rzadko.
Zbiera na płaszczyk, na parę butów,
Swetry zamienia czasem z Tereską.
W ogóle to ma mało atutów
A i te straci gdzieś przed trzydziestką.
W piątek dziewczyna parzy herbatę,
Robi kanapki w dużej ilości,
Nastawia bardzo kiepski adapter
I podniecona czeka na gości.
Przychodzi Jola, a może Ola,
I może Ala i pewnie Lala,
Jola ze sklepu, Ola z przedszkola,
Ala i Lala są ze szpitala.
Mieli przyjść chłopcy, ale nie przyszli,
Bez nich też fajnie jest, że o rany,
Bo można szczerze wymienić myśli,
Z tym, że niewiele jest do wymiany.
Dziewczęta ładnie szklanki wymyły
Pewnie za tydzień znów się spotkają...
Dziewczyna sobie przecina żyły
A socjolodzy się zdumiewają.
Trzeszczą od listów kąciki porad,
Dyskusje mnożą się na ekranie,
Ktoś na dziewczynie zrobił doktorat
I ktoś wygłosił o niej kazanie.
Uspokoiła się już rodzina,
I etat dano komu innemu,
Nikt nie wspomina: - Była dziewczyna!
Nie ma dziewczyny - nie ma problemu.

Co do słów mamy , jednej czy drugiej - każda matka chce bronic swoje dziecko to jest naturalne . W tej całej historii to możemy mieć największe pretensje do policji że tak późno zaczęła reagować - teraz to faktycznie możemy się pożegnać z wyjaśnieniem tej zagadki . Mamy wybór pisać o niczym - bo faktycznie kogoś możemy niesłusznie oczernić albo w ogóle zaprzestać tematu .
Ja chyba tak zrobię to wszystko do niczego nie prowadzi zostawmy tą rolę - detektywom , policji , jasnowidzom .
Mam nadzieję że coś adwokaci może wskórają .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:06   #1506
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
dla mnie podejście Janusza to tak samo jak wojna o pokój na świecie.

skoro życie rodziny Iwony legło w gruzach to znaczy, że mamy się godzić na niszczenie życia innym?
po trupach do celu
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:06   #1507
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
no właśnie szła od '' Sanatorium'' do tego wejscia na plażę nr 3 ok 40 min?
A do Bacówki doszła ok 20 min a to już jest dużo większy kawał drogi?
h,mmmm, może chodzi o molo gdańskie a nie sopockie?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 23:08   #1508
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Co do słów mamy , jednej czy drugiej - każda matka chce bronic swoje dziecko to jest naturalne . W tej całej historii to możemy mieć największe pretensje do policji że tak późno zaczęła reagować - teraz to faktycznie możemy się pożegnać z wyjaśnieniem tej zagadki . Mamy wybór pisać o niczym - bo faktycznie kogoś możemy niesłusznie oczernić albo w ogóle zaprzestać tematu .
Ja chyba tak zrobię to wszystko do niczego nie prowadzi zostawmy tą rolę - detektywom , policji , jasnowidzom .
Mam nadzieję że coś adwokaci może wskórają .
:
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:08   #1509
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ja dla dobra wątku nie skomentuję tej wypowiedzi. Zrozumiałam co chcesz przekazać i nie bardzo mi się to podoba.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:10   #1510
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
karo dla mnie nadal to żadna aluzja, po prostu informacja że ofiara jest wybielana - jak zawsze w takich sytuacjach.
no można to różnie odebrać,jako aluzję,jako próbę postawienia Iwony w trochę innym świetle,jako podważenia nieposzlakowanej opinii wystawianej jej przez matkę...dla mnie powiedziała i juz.
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:14   #1511
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

I tak masa osob stoi za Pawel i wierzy w jego nie winnosc wiec nie ma znowu o co robic takie halo.

Wydaje mi sie ze gdybym ja byla w takiej sytuacji w jakiej jest Pawel, wiedzac o swojej niwinnosci i tak nie przejmowala bym sie oskarzeniami bo wiedzialabym jaka jest prawda i dalej pomagalabym policicji i rodzinie jesli by ta pomoc chceli przyjac bo wiedzialabym ze ani nic nie znajda na mnie, ze moge pomoc i ze predko rozwieja sie ich podejrzenia poprzez moje dzialanie i pomoc. Poza tym osobiscie wypowiedzialabym sie po tym artykule w GW, mimo wszystko.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 23:15   #1512
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja dla dobra wątku nie skomentuję tej wypowiedzi. Zrozumiałam co chcesz przekazać i nie bardzo mi się to podoba.
Pijesz do mnie czy do Pana Janusza? Ja uważam, że ma racje ( co do wypowiedzi po wierszyku? nie wiem co to było). Sama od niedawna jestem matką i zrobię dosłownie wszystko dla swojej córci. Rozumiem to. Oddanie sprawy w ręce "profesjonalistów" jest najlepszym rozwiązaniem. Co my możemy robić? Jedynie gdybać, rozpisywać się na forach i układać kolejne scenariusze, które i tak są błędne. Może mama Iwony powinna zatrudnić ten wydział policyjny z Krakowa? (nie jestem pewna czy to akurat to miasto) oni chyba się jakoś tak dziwnie nazywają "archiwum x" czy coś. W każdym razie wiem, że rozwiązują sprawy wcześniej zupełnie niewyjaśnione.
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:16   #1513
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

nie chodzi o to żeby zapomnieć i przejść do szarej rzeczywistości jakby nigdy nic. chodzi o moralność, zasady. do określonego celu można dojść na różne sposoby. nie dziwi Cię fakt, że to jedno z niewielu zaginięć bez śladu, które budzi tak liczne kontrowersje? może jednak nie wszystkie posunięcia były do końca przemyślane? pod wpływem silnych emocji człowiek podejmuje różne decyzje, nie zawsze odpowiednie, mówi różne rzeczy, ale... sytuacja zaczyna przypominać bronienie jakiegoś absurdu.

nieważne przecież czy była bardziej czy mniej ułożona... w obecnej chwili to nic nie zmienia.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:18   #1514
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Nie nie, mówiłam do Janusza
Nie znam wydziału policyjnego z Krakowa niemniej to wydaje się być dobrym pomysłem.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Patrycja.T chcę przypomnieć że obowiązuje domniemanie niewinności a oskarżenia i szarganie czyjejś nieposzlakowanej opinii kończy się w sądzie. Owszem mamy wolność słowa ale chwilami mam wrażenia że niektórzy się zapędzają z oskarżeniami.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:18   #1515
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Brawo dla Lublina, brawo dla mamy Pawła.

Mnie najbardziej poruszyło jak mówiła z apelem do młodych ludzi- jak znajdziecie się w takiej sytuacji to nie róbcie nic.

I ma rację i rozumiem jej rozgoryczenie

To musi byc cholernie przykre - zaangażować się i stać się z tego powodu głównym podejrzanym, oskarżanym od ponad 2 miesięcy w necie, a teraz w mediach.

Dziwicie się jeszcze że nie poszedł do ktokolwiek widział?

On nie tylko nie dostał podziękowań za pomoc,ale na oficjalnej stronie, "autoryzowanej"przez mamę Iwony jest podejrzewany i oczerniany. Chciałybyście pomagać komuś kto na to pozwala?

Rodzina Iwony przeżywa bez wątpienia tragedię, ale to nikogo nie uprawnia do niszczenia życia innym ludziom.

Ale "Iwonka jest najważniejsza",a innych mamy gdzieś.

Wyszło to już co najmniej kilka razyod lipca, teraz wyszło po raz kolejny.
Mnie również poruszyło to co mówiła mama Pawła.

A dodatkowo uważam, że mama Iwony powinna wydać jakieś oświadczenie, że w tym artykule jest sama nieprawda i jakoś przeprosić chłopaka.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:21   #1516
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Patrycja.T chcę przypomnieć że obowiązuje domniemanie niewinności a oskarżenia i szarganie czyjejś nieposzlakowanej opinii kończy się w sądzie. Owszem mamy wolność słowa ale chwilami mam wrażenia że niektórzy się zapędzają z oskarżeniami.
Nie oskarzam nikogo. Mowilam kilkakrotnie ze Iwone mogly spotkac przerozne rzeczy. Przeanalizowlam (niestety na forum) rzeczy ktore zasugerowala GW.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:22   #1517
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Tak wiele osób chciało w końcu nowych informacji,o alibi znajomych,o świadkach,o tym czy są typowani jacyś podejrzani,pytali czemu media milczą,czemu rutek nie rzuca nowych hitów,no to teraz mamy hity z GW,tragedia rodziny,za chwilę pranie brudów,wzajemne oskarżenia...nie byłoby lepsze milczenie mediów...dla dobra śledztwa...??
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:23   #1518
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
h,mmmm, może chodzi o molo gdańskie a nie sopockie?
też nad tym się zastanawiam. masz może link do takiej mapki, gdzie jakiś internauta ( chyba na tej starej stronie udowadniał Rutkowskiemu, ze pochrzanił wejścia na plażę jak wyszło z tymi jego świadkami) zrobil mapke z wszystkimi numerami wejść? to by nam dało odpowiedź.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:24   #1519
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Wiem że nie oskarżasz, tylko tak przypominam że dlatego chłopak może się frustrować - że jeżeli jest niewinny - został wkopany w sytuację która mu może naprawdę wiele w życiu namieszać.
Spójrzmy na to z jego strony - młodsza koleżanka po kłótni stwierdza że chce wracać sama, a on za to pokutuje...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 23:27   #1520
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

dla mnie to robi sie chore, to co wiemy jednego dnia z gazety okazuje sie byc czyms zupelnie innym na drugi dzien czytajac inna gazete.
same sprzecznosci. rodzina Iwona jest skromna/jej ojczym jest bogaty/mama bankrutuje i ma kredyt/biznesmeni daja milion nagrody/iwona to zwykla skromna dziewczyna/znana imprezowiczka/nie pali/pali/ma dobry kontakt z matka i nie ucieklaby z domu/mama nie wie o wielu rzeczach
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:27   #1521
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wiem że nie oskarżasz, tylko tak przypominam że dlatego chłopak może się frustrować - że jeżeli jest niewinny - został wkopany w sytuację która mu może naprawdę wiele w życiu namieszać.
Spójrzmy na to z jego strony - młodsza koleżanka po kłótni stwierdza że chce wracać sama, a on za to pokutuje...
Masz w zupełności rację. Jednak uważam, że w takiej sytuacji każdy kto miał z nią kontakt jest podejrzany. Zawsze tak jest.
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:27   #1522
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Obawiam sie jednego najbardziej. Ze sprawa moze zostac nie wyjasniona. To jest najgorszy scenariusz naprawde dla wszystkich.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:28   #1523
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 694
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

ja uwazam ze jak sie nie ma o czym pisac jak w tym przypadku nie powinno pisac sie o niestworzsonych hipotezach byle kurna pisac byle wrzal temat i cos sie dzialo
sensacje byle sprawa nie umarla tylko czy to pomoze komus?
uwazam ze to nie pomoze a zaszkodzic moze takie pranie brudow czepianie sie nawzajem bez zadnych dowodow
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:28   #1524
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Niestety, dlatego chyba koledzy którzy usunęli się w bok najlepiej na tym wyszli.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:28   #1525
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

wpadłam na moment na gp24 i zaczynają brać na tapetę Kasię
Następne 5 min tym razem jej.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:30   #1526
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
też nad tym się zastanawiam. masz może link do takiej mapki, gdzie jakiś internauta ( chyba na tej starej stronie udowadniał Rutkowskiemu, ze pochrzanił wejścia na plażę jak wyszło z tymi jego świadkami) zrobil mapke z wszystkimi numerami wejść? to by nam dało odpowiedź.
nie mogła być przy3 wejściu od molo w gdańsku,bo to za chilly willy,które mija o 4:12 a z adria gada ok 3:30-3:49 chodzi o molo w sopocie!!
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:30   #1527
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez gerda203 Pokaż wiadomość
Nadal jednak podtrzymuje, że od razu powinni powiedziec o co poszło itd, żeby sprawa była jasna.
a może oni naprawdę nie wiedzą o co poszło?

Rozpieszczona panna obraziła się że nie błyszczy i nie skupia na sobie uwagi to najpierw się obraziła i poszła,a potem wróciła i zrobiła afere o byle g...

Mogło tak być?

Mogło.

Popatrz na zachowanie rodziny, jej przedstawicieli od początku lipca. Naprawdę zdązyli się już pokłócić z kim tylko się dało.

Marsz -tak, ale tylko dla Iwonki
strona - nie po naszej myśli to zamykamy
nie potrzebujemy ludzi do gadania - do "robienia" tak
ktoś chce zapłacić za płetwonurków? - nie podziękujemy,oburzymy się że to nielegalne.

No i teraz:

my przeżywamy tragedię - inni też mogą cierpieć
możemy nie pisać o niczym, albo oskarżać - będziemy oskarżać
ucierpi ktoś niewinny? jakieś koszty trzeba ponieść

To + informacje np. o tym że Iwonka fatygowała swoją mamę bo nie chciało(!) jej się wracać pociągiem mi osobiście dają taki obraz, że kłótnia o pierdołę jest jak najbardziej realna.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:31   #1528
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Niestety, dlatego chyba koledzy którzy usunęli się w bok najlepiej na tym wyszli.
Ale pomyśl co by to było jak by nie zareagowali i nie biegli za Iwoną i nie dzwonili do niej, bo teoretycznie z powodu focha mogli ją olać.
To by dopiero dało do myślenia pismakom.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:33   #1529
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

z resztą nie czarujmy się, nie umiecie się kłócić o bzdury?
-hej Kasia
-CO
-... mogłabyś być milsza
-a ty mogłabyś mi nie zwracać głowy
-o co ci chodzi
-a o co chodzi tobie?
-weź się uspokój
-ty zaczęłaś
-a ty jesteś nienormalna
bla bla bla, serio nigdy wam nie puściły nerwy z byle powodu ?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:36   #1530
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
z resztą nie czarujmy się, nie umiecie się kłócić o bzdury?
-hej Kasia
-CO
-... mogłabyś być milsza
-a ty mogłabyś mi nie zwracać głowy
-o co ci chodzi
-a o co chodzi tobie?
-weź się uspokój
-ty zaczęłaś
-a ty jesteś nienormalna
bla bla bla, serio nigdy wam nie puściły nerwy z byle powodu ?
ja tak walczę z tż jak jestem "przed" @....
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.