Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec 2009 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 09:43   #1531
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Eee, uwzięłyście się na mnie
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 09:45   #1532
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Eee, uwzięłyście się na mnie

gosik gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem

i

lepiej żałować coś co sie zrobiło niż coś czego się nawet nie próbowało zrobić

Ty babolku pesymistyczny
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 09:52   #1533
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
no GOSIK zajmij się jajeczkami i stópkami a nie szukasz innych problemów
po 2 godzinach też da się kliknąć
Ale już bedę grzeczna
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 09:56   #1534
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Caro jak myślisz buciki wkładka 15 cm będzie dobra na 18 miesięczniaka? buciki pełne
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 10:05   #1535
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Tak czytam i czytam to tu same dzieci olbrzymy

Gosikk
, moja ma jakieś 75 cm, a jest z 18 czerwca Więc też malutka jest. Ciągle wygląda jak dzidzia A jak czytam osiągnięcia Marcelka od Katrin to aż mi wstyd za moje dziecko Ale i tak jest słodka i kochana

Ursull, zdjęcia piękne Babo, jakie Ty masz nogi!!!!! Ile Ty masz wzrostu? Bo nogi to masz takie długie jak jakaś siatkarka (Mówię o tych zdjęciach na NK). I gdzie kupiłaś Milusi takie świetny czepek kąpielowy?

Co do masażu bańkami, to ja bym na miejscu mojego cellulitu i popękanych naczynek (moje nogi wyglądają jak mapa drogowa mam: czerwone żyłki, fioloetowe, grubsze, cienkie, normalnie zaznaczone autostrady i drogi wiejskie) wolała nie ryzykować Ja masuję się zwykłą szczotką do masażu i jest lepiej

Cinusiowa
, 100 lat Cię nie było Ninka śliczna
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2010-05-17 o 10:05 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 10:09   #1536
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Caro jak myślisz buciki wkładka 15 cm będzie dobra na 18 miesięczniaka? buciki pełne
cieżko powiedzieć
dzieci mają różne stopy
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 11:07   #1537
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Kubus, Antosia - Wszystkiego najzabawniejszego !!!


Caro
KlikOM

Gosikk
a jak chcialabys zeby dzieci mowily o Aleksie ? O, mamusiu popatrz jaki mezczyzna idzie ? No przeciez wszystkie dzieci mowia i innych "dzidzia" i nie zwracaja uwagi na to ile ta dzidzia ma wzrostu... nakrecasz sie znowu
I chodzisz z popekanymi naczyniami na solarke ojojoj...


Ursull
i can t wait....


na zdjecie ....


Gratulacje !!!




---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------





Czy Wasze dzieci tez wyrzucaja wszystko z lozeczek? Olek zabral sie nawet za zdejmowanie przescieradla
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 12:17   #1538
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Nie będę już pisać na temat wzrostu mojego dziecia bo i tak nikt mnie nie zrozumie, w końcu Wy nie macie takich problemów. Poszukam innego forum

Eve, nigdy nie opalam twarzy, smażę wyłącznie resztę
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 12:22   #1539
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Nie będę już pisać na temat wzrostu mojego dziecia bo i tak nikt mnie nie zrozumie, w końcu Wy nie macie takich problemów. Poszukam innego forum

Eve, nigdy nie opalam twarzy, smażę wyłącznie resztę
chcesz lanie


Eva mój wywala wszystko o ma pod ręką, od "odkładania" butelek i kubków opadają mi ręce
Kupujemy butelki nowe co tydzień
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 12:31   #1540
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Witam, ostatnio mam więcej czasu, więc zaglądam codziennie. Z tego wniosek, że nie pracuję zbyt ciężko. Dzisiaj się wyspałam, jak juz pisałam Marcel co noc się budzi, a dzisiaj niespodzianka, za oknem dzionek, obudziłam się o 5,15 (przyzwyczajona od kilku miesięcy do conocnych przerw w spaniu) i byłam w szoku, że moje dziecko przespało noc bez pobudki, zaczął kwękać dopiero przed szóstą. Oby tak dalej. Może dlatego, że wczoraj wyszedł mu 7 ząb, dolna 4 lub 5. To druga lub trzecia przespana noc od jakiegoś pół roku.

W mojej miejscowości powódź, zalało centrum wsi, dom ludowy i sklep i ponad 40 domów. My na szczęście mieszkamy na górce.

Zdrówka i szczęścia dla naszych weekendowych i dzisiejszych Jubilatów, szczególnie wielki całus dla Pakusinego Kubusia


Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymam, muszę się pochwalić
Julcia dziś 3 razy zrobiła sisiu do nocnika





Ale mądry chłopak Ja mam 10 książeczek - Obrazki dla maluchów, ale jeszcze Juli nie pokazywałam. Muszę zacząć
Ania, brawo dla Juli, my nawet jeszcze nocnika nie mamy. Zresztą jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Marcel zechciał łaskawie posiedzieć na nocniku zą tak długo, żeby zrobić siusiu czy kupkę, najwyżej ze 3 sekundy, mój synio ma motorek w dupci
A ty jesteś śliczna i z twoją figurą wszystko o.k. moim zdaniem, fotka w tulipanach świetna i zielona sukienka bardzo mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Pokaż wiadomość

Jutro robimy imprezkę Antosiowi ma być grill ,ale chyba skończy się na grillowaniu w piekarniku bo pogoda okropna no ,ale co zrobić.
Bercia, witaj, dawno cię nie było, impreza się chyba za bardzo nie udała, pogoda do bani

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
melduję się na posterunku przyznam się bez bicia nie czytałam co pisałyście
nie bylo mnie ponad tydz tęskniłyście?
Blondynka, co kupiłaś nowego? Zazdraszczam wczasów

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Cześć i czołem, kluski z rosołem
Wyspałam się dzisiaj naszpikowałam się lekami, poszłam spać po 23, wstałam o 6 rano w sumie to dzięki Dawidowi, bo jak padł o 20:45 tak obudził się o 6, już dawno tak dobrej nocy nie mieliśmy gardziołko mnie jeszcze trochę swędzi, główka trochę boli, został mi jeszcze katar ale jest o niebo lepiej niż wczoraj

Katrin
a widzisz, mówiłam, że mnie nie pobijesz Każde spodnie poza rybaczkami muszę skracać, rozmiar buta mam 36 i też czasami ciężko coś dopasować Marcelek mądry mały słodziak
Malutka, fajnie że z tobą lepiej, ale znów malutki chory, łoj nie dobrze. Ja też musze wszystkie spodnie skracać, nauczyłam się szyć sama, bo na krawcową wydałabym fortunę.Ja tam nawet lubię swój wzrost, ale stopę chciałabym mieć przynajmniej o rozmiar większą

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
Solenizant śliczny!!!! jaki piękny strój miał

i barwa dla Marcelka za takie piękne osiągnięcia.... mój Kuba ze zwierzątek uwielbia kurę i indyka... nie wiem czy to przez to że często zjada je na obiad ale jak zobaczy te zwięrzątka to je liże

Pakusia, Marcelek dziękuje. Kuba jest bezbłędny, mięsożerca jeden. Mój jak widzi koziołka w bajce to pochyla głowę i robi "buc". Ten pan na fotce to pewnie teść? Szkoda że Marylki nie zobaczyłąm, bardzo jestem jej ciekawa, tak barwnie ją opisałaś. A tort przecudny, arcydzieło. No i twój tż też niczego sobie.
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 12:33   #1541
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Mamusie mam pytanie
Aleks dostał wysypki. Najwiecej okolice brzuszka, pachwiny, i wszedzie tam gdzie ciepło, zgięcia kolan, paszki i pojedyncze porozrzucane po całym ciele.
Krosty są czerwone, wypukłe, roznej wielkosci

0wiecie co to moze byc?
Najlepsze, ze jutro rano jade do Holandii.
Mell, Marcel też miał raz wysypkę z jakiegoś jedzenia, nie wiem od czego, przez jakiś czas dawałam mu mniej urozmaicone jedzenie i samo przeszło.


Ursull witaj, fajnie że urlop się udał. Zaraz ide fotki obejrzeć. Czekamy na wieści z USG.

Cinusiowa, gdzieżeś przepadła na tak długo? Ja w sumie do najaktywniejszych też nie należę. Ładnie Ninka rośnie.

Eve, najlepsza zabawa Marcela to wywalanie wszystkiego z łóżeczka, oczywiście później patrzy na mnie wyczekująco, żebym mu pozbierała to co wywalił i robi to znowu.

Gosikk, super że domek się buduje. Mierzyłam Marcela, ma 77 cm, więc też jest niski w porównaniu do Julki czy Michałka. Ja się tym nie przejmuję, ważne że zdrowo rośnie i jest mądrym chłopcem, wszystko może się jeszcze zmienić, przecież to małe dziecko.
Co do tych baniek to ja chyba też będę musiała zrezygnować, bo mam tendencję do pękających naczynek, po ciąży na nogach pojawiło mi się sporo pajączków.

Seona, witaj krajanko. Dawno nie zaglądałaś do nas.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Musiałam wysłać posta w dwóch częściach, bo był za bardzo przeładowany emotikonkami
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 12:38   #1542
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Nie będę już pisać na temat wzrostu mojego dziecia bo i tak nikt mnie nie zrozumie, w końcu Wy nie macie takich problemów. Poszukam innego forum

Eve, nigdy nie opalam twarzy, smażę wyłącznie resztę



Gosikk, blagam nie odchodz !!!



Kochana, mysle, ze nie ma sie jeszcze co martwic przyszlym wzrostem, czas pokaze jaki wplyw na to mialy geny, a jaki tryb zycia i inne czynniki. Co ma byc, i tak bedzie i tego nie przeskoczysz.

A to nie wygladasz dziwnie z biala twarza i reszta opalona? Zazwyczaj jest odwrotnie opalony make-up i bialy ciag dalszy



Caro
Olek wyrzuca z lozeczka wszystkie zabawki, walczy z materacem, no i oczywiscie 3/4 jedzenia laduje na ziemi jak sam je, ale to uwazam za normalne


__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:22   #1543
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

heloł

jak mam zmierzyć długość mojego Piotrka ... tyle tu piszecie .. a mi wyszło 76cm ... a on niby taaaki duży jest ... a moze ja mam miarke źle przywieszoną
znaczy sie jak stoi mam mierzyć .. czy jak leży ... i do pięt czy jak ???

w Piątek przyszła przyczepka ..... ale kolos, o ja nie mogę ... najgorsze że miała być impreza w niedzielę dla dzieciaków ... ale przez tę pogodę musieliśmy przełożyć

Zdrówka i 100 lat dla solenizantów

i kawy ... siedziałam do 5.20 nad projektem
Ursull ... bloga mam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:01   #1544
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Aljaka, twój blog rewelacja, masz babo fantazję, a teksty Ali porażają. Piotrek też nie pozostaje w tyle, erudyta ci rośnie. Ja też chciałabym takiego bloga zrobić, ale nie umiem. Fajnie jest pokazać go później dziecku, zobaczy jakim było artystą w dzieciństwie.
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:01   #1545
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Jak Wasze Maluchy dziś? Moja okropna, nie chce spać, ciągle marudzi. Może przez tę pogodę

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci tez wyrzucaja wszystko z lozeczek? Olek zabral sie nawet za zdejmowanie przescieradla
Nooo, jak moja Julka frygnie smoka to aż leci 3 metry na koniec pokoju

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Nie będę już pisać na temat wzrostu mojego dziecia bo i tak nikt mnie nie zrozumie, w końcu Wy nie macie takich problemów. Poszukam innego forum
Nie martw się na zapas, naprawdę

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
Kupujemy butelki nowe co tydzień
To co Michał robi z tymi butlami? Zgniata?

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Ania, brawo dla Juli, my nawet jeszcze nocnika nie mamy. Zresztą jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Marcel zechciał łaskawie posiedzieć na nocniku zą tak długo, żeby zrobić siusiu czy kupkę, najwyżej ze 3 sekundy, mój synio ma motorek w dupci
A ty jesteś śliczna i z twoją figurą wszystko o.k. moim zdaniem, fotka w tulipanach świetna i zielona sukienka bardzo mi się podoba
Jula siedzi bo wyjścia nie ma
Dziękuję, rozpieszczacie mnie


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
jak mam zmierzyć długość mojego Piotrka ... tyle tu piszecie .. a mi wyszło 76cm ... a on niby taaaki duży jest ... a moze ja mam miarke źle przywieszoną
znaczy sie jak stoi mam mierzyć .. czy jak leży ... i do pięt czy jak ???
Kładziesz belzebuba na boku i mierzysz od czubka głowy do piętki
Ja przynajmniej mierzyłam długość nie wzrost. Wzrostowo mniej wyjdzie
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:06   #1546
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ja mierzyłam Marcela przy ścianie na stojąco, po prostu przystawiłam go do ściany i odrysowałam kreskę. Więc mierzony był od pięt do czubka głowy.
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:06   #1547
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Aljaka, twój blog rewelacja, masz babo fantazję, a teksty Ali porażają. Piotrek też nie pozostaje w tyle, erudyta ci rośnie. Ja też chciałabym takiego bloga zrobić, ale nie umiem. Fajnie jest pokazać go później dziecku, zobaczy jakim było artystą w dzieciństwie.
dziękuję
co do założenia ... to też sie zabierałam i zabierałam ... ale okazało sie łatwe właściwie wszystko sie samo robi ...
Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Kładziesz belzebuba na boku i mierzysz od czubka głowy do piętki
Ja przynajmniej mierzyłam długość nie wzrost. Wzrostowo mniej wyjdzie
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa ... bo ja na stojąco mierzyłam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:07   #1548
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

a wiecie że ulubioną zabawką mojego synka jest lala bobasek
śpi z nią nawet
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:11   #1549
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
a wiecie że ulubioną zabawką mojego synka jest lala bobasek
śpi z nią nawet
he he Pietrua ma tak z lalką Ali (którą to niby Pietro jej sprezentował, gdy sie urodził, btw Ursull - polecam patent ) płacząca Agatka .... jaja jak berety
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 14:11   #1550
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa ... bo ja na stojąco mierzyłam
Zaczytałam się w blogu. Kupa śmiechu z tej Twojej Alusi


Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
a wiecie że ulubioną zabawką mojego synka jest lala bobasek
śpi z nią nawet
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:11   #1551
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Caro
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:27   #1552
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Eve mój też wszystko wyrzuca
Katrin aaa kupiłam trochę min buty, a nawet patelnie
Alijak masz talent do pisania


ja muszę zamówić buty małemu i nie wiem jakie chcę adidaski pełne
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:30   #1553
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość



Bercia, witaj, dawno cię nie było, impreza się chyba za bardzo nie udała, pogoda do bani
.
Hej
Fakt nie siedzieliśmy na dworze,ale nie padało w sobotę i Tz smażył kiełbaski na dworze ,a ja grilowałam mięcho w piekarniku i co najważniejsze mogli wychodzić na papierosa na dwór.U nas w domu się nie pali bo ja i Tz nie palimy

Pochwale się prezentami dostał taki rower

http://www.allegro.pl/item1038803409...a_mix_xxx.html

i taki motor
http://www.allegro.pl/item1026734628...wiek_k_ow.html

Reszta to kasa zastanawiam się co kupić
Myślę o spacerówce bo tą po Wiktorze przebiłam koło a druga dziwnie jezdzi nawet ostatnio wysłałam Tz z małym na spacer ,żeby ocenił i potwierdził ,że coś nie tak.Więc jak kupować to teraz zabawek mam już dość z ubranek wyrośnie , a wózek posłuży jeszcze 2 lata
Chyba taki zakupimy
http://www.allegro.pl/item1026826407...sylka_24h.html
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:35   #1554
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Bercia a Wy chcieliście takie prezenty? czy rodzina sama kupiła?
bez obrazy ale ten wózek mi się nie podoba wyglada na bardzo delikatny nie mój typ
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:48   #1555
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Bercia a Wy chcieliście takie prezenty? czy rodzina sama kupiła?
bez obrazy ale ten wózek mi się nie podoba wyglada na bardzo delikatny nie mój typ
Obraziłam się
Wiem ,że tobie podobają się inne wózki musze pojezdzić może inny mnie zauroczy
Rowerek chcieliśmy bo mały jeszcze nie chodzi w wózku cały czas musiał siedzieć , a tak ma odmianę uwielbia rowerek jak go widzi to szału dostaje dostał go już przed roczkiem więc jezdził już.
Ten motor fajny, ale Antoś się boi na niego siadać choć melodyjki uwielbia naciskać
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 15:00   #1556
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

ja jestem ciekawa co mój dostanie.Chrzes tny chcial kupić tabile taką co się kredą pisze On się nie znam na dzieciach wogóle.Ja powiedziałam że mam małe mieszkania i nie mam gdzie trzymać tylu gadżetów
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 15:17   #1557
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

czemu?
dla chodzącego dziecka taka tablica to fajna sprawa
są takie fajne kolorowe z magnesami no
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 15:29   #1558
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
czemu?
dla chodzącego dziecka taka tablica to fajna sprawa
są takie fajne kolorowe z magnesami no
nie chciała cała chata w kredzie i kiedy on by zaczął na niej pisać

W sobotę mamy impreze więc napisze co dostał i oczywiście focie dodam
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 15:38   #1559
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Hej Babki,
ja po pracy na moment na obiad, nakarmić też dziecko i spadam jak co dzień z dziecinką moją kochaną na łajzy póki ciepło i nie pada. Odezwę się wieczorem jak mnie dopuszczą do kompa, gdy Ninka będzie spała chyba że zechce się dzisiaj sama sobą zając to może wcześniej.

Blondi tablice są rewelacyjne. Te z magnesami są super bo krede dasz mu jak podrośnie a teraz będzie kleił magnesiki.

Gosikk Ty wzrostem Aleksa się nie przejmuj, nic nie poradzisz. Ja w podstawówce zawsze w klasie najniższa byłam z dziewczyn a teraz po latach jak się spotykamy, to jedna z najwyższych jestem,. zaczęłam rosnąć w szkole średniej Nie wiem ile Nina ma wzrostu teraz bo ostatnio lekarka tylko ją ważyła. Nosi ubrania na 80 ale już kupuję po mału na 85, bo niektóre lepiej na nią pasują. Dzisiaj postaram się ją zmierzyć. A Waży 11 kg

Witam wszystkie witające i buźka























Caro
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 15:43   #1560
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

No i jestem Teraz was pomęczę,ale wiem,że bardzo za mna tęskniłyście i juz nie możecie doczekać się chociaż kilku słów przeze mnie skreślonych

Zacznę od tego,że właśnie wcinam chińszczyznę,pychota .

Dziękuję za komentarze do zdjęć i odrazu muszę sprostować,że ze mnie żadna laska,a ta fotka w stroju to akurat tak dobrze wyszła. Nogi mam grube i króciutkie,jestem gruba i wogóle taka niedorobiona. Jednakże dla publiki wybiera się ujecia najlepsze,dlatego można pooszukiwać co nieco .

A teraz wakacje:
1. było fajnie
2.było gorąco,bardziej niż się spodziewaliśmy.Dochodziło do 30 stopni.
3.hotel super,odrazu na plaży,bardzo wysoki standard,czysto,jedzonko dobre,obsługa miła.
4.goście z całego świata z przewagą Niemców, Rosjan,Anglików i Polaków.
5. Polacy całe dnie spędzali nad basenem pijąc darmiwe drinki,po to,aby wieczorem wydzierać się do późnej nocy i tańce urządzać. Średnia wielu 45 lat
6. Anglicy też się darli i imprezowali,przez co do późna było głośno,ale Milusia jakoś usypiala w tych warunkach.
7. sama Kreta piękna,morze czyste,ale jeszcze dość chłodne. Milusia uwielbiała siedziec na plaży i ....wcinać piasek.
8. Nie zwiedziliśmy prawie nic,bo mała ząbkowała,było bardzo gorąco i roczne dziecko jest jednak za małe na takie eskapady. Dlatego większość czasu spędziliśmy na plaży,w basenach lub na spacerkach po okolicy.
9. Milusia była gwiazdą turnusu,wszystkich zaczepiała,i wszyscy zaczepiali ją. Kelnerzy dosłownie jedli jej z ręki.
10. a propos kelnerów to jeden był
11. co mnie przeraxilo to ilość kobiet opalających się topless. Ja nie mam nic przeciwko,jeśli laska jest młoda,zgrabna i wogóle,ale to przede wszystkim panie po 50-tce z obwisłymi cycami i niekoniecznie szczupłe. Uwierzcie widok okropny. I co ciekawe młode dziewczyny nie były takie skore do rozbierania jak te baby
12. mięliśmy problem z paszportem i dowodem Milenki. Na odprawie Greczynka sprawdzala oba dokumenty z pół godziny i ciągle coś jej nie pasowało. W końcu nas wypuścili,ale nadal nie wiem o co chodziło.

wnioski końcowe:
wakacje udane,ale ja nie do końca jestem zdowolona,ponieważ lubię czynny wypoczynek,a tu zmuszona byłam do ograniczenia aktywności. Nic nie widziałam,dlatego muszę tam wrócić,ale gdy dzieci będą starsze,albo wogóle bez nich. No i TŻ też marudny był,jęczał,że za gorąco . Ogólnie jednak było ok.

To tyle,a teraz biorę się za nadrabianie,a trochę tego mam
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.