Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 09:58   #1531
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie wyszłam z domu w ogóle - jestem chora jak 2/3 UMCSu
ale w czwartek już muszę!! bo w tamtym tygodniu też czekałam jeszcze na zdjęcie szwów po małym zabiegu...
życzcie mi więcej zumby w marcu
no to zycze Ci wiecej zumby, ja juz chodze 5 razy w tygodniu
zrobilam foto plakatowi w Mega i juz Ci pisze co tam napisane:
3 marca muzyczny kogel-mogel najlepszych tanecznych przebojow. Impreza w stylach: latino, retro, pop, dance. Start 20.00, wjazd 5zl tylko w przedsprzedazy, lista na facebook i w szkole tanca. Tyle

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Impreza w mega? w sobotę ? nie mogę w tyg tylko w piątek mogę sobie pozwolić na zumbę... ale wczoraj zakupilam juz karnet na kolejne 3 miesiące dwa razy w tygodniu
to czemu wczoraj nie przyszlas? bylo rewelacyjnie, a lalo sie z nas hektolitrami
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:52   #1532
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

ilkas jak cos nas nie bedzie jednak bo nie ma juz miejsc za tydzien zadzwonimy wczesniej i jak sie uda bedziemy obecne
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:59   #1533
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez bitchy Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------


to czemu wczoraj nie przyszlas? bylo rewelacyjnie, a lalo sie z nas hektolitrami
wczoraj miałam strasznie zaganiany dzień, ale w piątek się pojawię na bank
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 15:10   #1534
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Kurde, wchodzę na wątek o zumbie, patrze jaka ekipa z lublina i od razu mi się bardziej zachciało chodzić
Dziewczyny, mam do was parę pytań. Jak to jest w Mega Dance, chodzi mi przede wszystkim, czy taka osoba jak ja, która nic się nie ogarnia, da radę poćwiczyć? Czy tylko będę stała i próbowała powtórzyć 1/5 kroków?
Dużo jest osób na zajęciach?
Jak jest z zapisami? Ile wcześniej trzeba rezerwować miejsce?
I jeszcze ostatnie Czy wszystkie instruktorki są fajne, czy jakiś trzeba szczególnie unikać?
Wiem, że dużo pytań, ale przez te wasze linki do piosenek od razu zachciało mi się iść potańczyć
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 16:14   #1535
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Na wczorajszej zumbie mieliśmy 2 nowe układy
niestety nie pamiętam piosenek
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 16:41   #1536
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Kurde, wchodzę na wątek o zumbie, patrze jaka ekipa z lublina i od razu mi się bardziej zachciało chodzić
Dziewczyny, mam do was parę pytań. Jak to jest w Mega Dance, chodzi mi przede wszystkim, czy taka osoba jak ja, która nic się nie ogarnia, da radę poćwiczyć? Czy tylko będę stała i próbowała powtórzyć 1/5 kroków?
Dużo jest osób na zajęciach?
Jak jest z zapisami? Ile wcześniej trzeba rezerwować miejsce?
I jeszcze ostatnie Czy wszystkie instruktorki są fajne, czy jakiś trzeba szczególnie unikać?
Wiem, że dużo pytań, ale przez te wasze linki do piosenek od razu zachciało mi się iść potańczyć
to ja spróbuję odpowiedzieć na chociaż kilka pytań, może potem jak zajrzą tu bardziej doświadczone koleżanki, udzielą Ci dokładniejszych info
1)Jeśli chodzi o ogarnianie, to układy powtarzają się na zajęciach, stopniowo pojawiają się nowe. Pewnie na pierwszych zajęciach nie będziesz umiała od razu wszystkiego zatanczyć, ale chodzi o to, żeby się po prostu jakkolwiek ruszać a z czasem się po prostu "chwyta". Mi takie wstępne ogarnięcie tematu zajęło ze 3 zajęcia Ale warto naprawdę i liczy się dobra zabawa a nie poprawnosć kroków
2)Zależy na którą grupę się zapiszesz - są takie, że są tłumy a w sobotę bywa, że przychodzi 10 osób... zależy od dnia, godziny i, nie ukrywam, prowadzącej
3) nie rezerwuje się miejsc. Po prostu musisz zdecydować się na jakiś karnet - miesięczny lub na trzy miesiące. I co tydzień przychodzisz na zajęcia i pan/pani w recepcji przybija Ci pieczątkę
4) nie odpowiem Ci na pytanie o instruktorki bo chodzę tylko do jednej i jestem zadowolona ale np. bitchy ma większe doświadczenie, więc jak tu wpadnie, to pewnie Ci więcej napisze
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:55   #1537
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cześć!

Po długiej przerwie wróciłam do zumby! Jest tu może ktoś z Łodzi?

Mam Diewczyny pytanie. Może któraś z Was kojarzy piosenkę, gdzie facet śpiewa po hisz/port " sexi.... (tekst) ooooo". wpadła mi w ucho a nigdzie jej nie mogę znaleźć ;(
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 18:20   #1538
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
DZiewczynki, w końcu się zmoblizowałam i wrzuciłam dwie piosenki z zumby, których nie mogę zidentyfikować!

http://limonatka.wrzuta.pl/audio/an41v7OKUJH/szybkie_zumba - pierwsza, szybka

http://limonatka.wrzuta.pl/audio/2YUNo92mc8h/relax_zumba - druga, wooolna, na rozciąganie po zumbie. Kiedyś o niej tu pisałam, nie wiem nawet w jakim języku jest śpiewana, brzmi to trochę jak jakiś portugalski? Nie wiem.

Jeju, mam nadzieję, że wy coś rozszyfrujecie!!

Wybaczcie jakość, ale to jest nagrywane komórką, która siedzi w torbie sportowej na ziemi
Aaaaa, laski, wrzuciłam te piosenki na jakiegoś forum do rozpoznawania piosenek i ktos mi znalazł tą drugą piosenkę!!! Dobrze mi się wydawało,że to po portugalsku

http://www.youtube.com/watch?v=DHjGUiExSwM

Nie rozpoznaje któraś z was tej szybkiej, pierwszej piosenki?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:29   #1539
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
Cześć!

Po długiej przerwie wróciłam do zumby! Jest tu może ktoś z Łodzi?

Mam Diewczyny pytanie. Może któraś z Was kojarzy piosenkę, gdzie facet śpiewa po hisz/port " sexi.... (tekst) ooooo". wpadła mi w ucho a nigdzie jej nie mogę znaleźć ;(

moze to http://www.youtube.com/watch?v=0NX9WLjVgac
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:02   #1540
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez caterinar2 Pokaż wiadomość


Taaaak!

DZIĘKUJĘ CI!!!!
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:30   #1541
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
Taaaak!

DZIĘKUJĘ CI!!!!

nie ma sprawy sama jej szukalam troszke ale uslyszalam movimiento i dlatego tylko ja znalazlam
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 20:16   #1542
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Tańczy ktoś w Osir Żoliborz w Warszawie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:28   #1543
cukrowa_wrozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

W moim fitness clubie prowadzone sa zajecia Zumby, nigdy na takich nie bylam i zastanawiam sie czy warto ?
Dziewczyny czy te zajecia wogole cos daja ? spadaja cm ? czy to tylko takie zajecia dla zabawy i relaksu ?
Pozdrawiam
cukrowa_wrozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:49   #1544
An unexpected wilderness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Kurde, wchodzę na wątek o zumbie, patrze jaka ekipa z lublina i od razu mi się bardziej zachciało chodzić
Dziewczyny, mam do was parę pytań. Jak to jest w Mega Dance, chodzi mi przede wszystkim, czy taka osoba jak ja, która nic się nie ogarnia, da radę poćwiczyć? Czy tylko będę stała i próbowała powtórzyć 1/5 kroków?
Dużo jest osób na zajęciach?
Jak jest z zapisami? Ile wcześniej trzeba rezerwować miejsce?
I jeszcze ostatnie Czy wszystkie instruktorki są fajne, czy jakiś trzeba szczególnie unikać?
Wiem, że dużo pytań, ale przez te wasze linki do piosenek od razu zachciało mi się iść potańczyć

Witaj nowa koleżanko!
Po pierwsze: Co wy wszyscy z tym Mega?! Jest tyle rewelacyjnych klubów w mieście, a wszyscy się do tej rudery pchają. Nie wiecie ludzie jak powinien wyglądać klub sportowy? Jeśli nie, to zapewniam was, że NIE TAK! W dodatku w Mega nie panują nad tym wszystkim, tworzą te dziwne grupy i chyba obchodzi ich tylko żeby była minimalna ilość uczestników, a nie to ile osób może się zmieścić w sali, tak żeby się dało ćwiczyć.

Po drugie: Instruktorki. Weronikę odradzam ze względu na punkt pierwszy, tzn. tłum jest taki, że nawet nie zobaczysz instruktorki. Sama zrezygnowałam z tych zajęć.
Ania Kazubek - świetna babka, ale trzeba mieć kondycję. Nie oszczędza skubana ani uczestniczek, ani siebie. Chodzę na zumbę od kilku miesięcy ale u niej po dwóch piosenkach stwierdziłam, że nie dam rady.... Na szczęście dałam, ale wyszłam z zajęć cała mokra.
Zielone Spodnie - polecam na początek. Robi układy Weroniki, a nie ma tłumów.
Gosia to zupełnie inna historia. Gosia nie ma konkurencji.

Innych nie znam.

Pierwsze zajęcia zawsze wyglądają tak samo, niezależnie od klubu. Przychodzisz i po prostu zumbujesz jak potrafisz, nikt ci nie będzie nic pokazywał, czy uczył układów. Szybko załapiesz. (chyba, że masz jakiś problem z motoryką, widziałam jeden taki przypadek).

Do zobaczenia
An unexpected wilderness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:57   #1545
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez An unexpected wilderness Pokaż wiadomość
Witaj nowa koleżanko!
Po pierwsze: Co wy wszyscy z tym Mega?! Jest tyle rewelacyjnych klubów w mieście, a wszyscy się do tej rudery pchają. Nie wiecie ludzie jak powinien wyglądać klub sportowy? Jeśli nie, to zapewniam was, że NIE TAK! W dodatku w Mega nie panują nad tym wszystkim, tworzą te dziwne grupy i chyba obchodzi ich tylko żeby była minimalna ilość uczestników, a nie to ile osób może się zmieścić w sali, tak żeby się dało ćwiczyć.

Po drugie: Instruktorki. Weronikę odradzam ze względu na punkt pierwszy, tzn. tłum jest taki, że nawet nie zobaczysz instruktorki. Sama zrezygnowałam z tych zajęć.
Ania Kazubek - świetna babka, ale trzeba mieć kondycję. Nie oszczędza skubana ani uczestniczek, ani siebie. Chodzę na zumbę od kilku miesięcy ale u niej po dwóch piosenkach stwierdziłam, że nie dam rady.... Na szczęście dałam, ale wyszłam z zajęć cała mokra.
Zielone Spodnie - polecam na początek. Robi układy Weroniki, a nie ma tłumów.
Gosia to zupełnie inna historia. Gosia nie ma konkurencji.

Innych nie znam.

Pierwsze zajęcia zawsze wyglądają tak samo, niezależnie od klubu. Przychodzisz i po prostu zumbujesz jak potrafisz, nikt ci nie będzie nic pokazywał, czy uczył układów. Szybko załapiesz. (chyba, że masz jakiś problem z motoryką, widziałam jeden taki przypadek).

Do zobaczenia
mi w Mega tylko lokalizacja pasuje, ale gdybym miala auto to nawet gdzies na Felin moglabym smigac. autobusy nie wchodza w gre bo bym po tygodniu juz zbankrutowala no wiec jest Mega, ale i tak juz niedlugo

jutro piatek - moj ulubiony dzien tygodnia Gosia

i przyznaje sie wczoraj nie dotarlam na zumbe. obzarta bylam pizza i opita piwem i te tlumy mnie przede wszystkim zniechecily...
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:28   #1546
An unexpected wilderness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez bitchy Pokaż wiadomość
mi w Mega tylko lokalizacja pasuje, ale gdybym miala auto to nawet gdzies na Felin moglabym smigac. autobusy nie wchodza w gre bo bym po tygodniu juz zbankrutowala no wiec jest Mega, ale i tak juz niedlugo

jutro piatek - moj ulubiony dzien tygodnia Gosia

i przyznaje sie wczoraj nie dotarlam na zumbe. obzarta bylam pizza i opita piwem i te tlumy mnie przede wszystkim zniechecily...
Mi też pasuje lokalizacja, bo mimo że mam samochód to dojeżdżanie chociażby do SportClubu mocno nadwyrężało mój budżet, nie mówiąc o Felinie. Jak mi się skończy karnet to pewnie się gdzieś przeniosę, ale jeszcze nie wiem gdzie.
Piatek zawsze był moim ulubionym dniem, ale teraz to już w ogóle, szkoda tylko, że piątki są tak rzadko...

Ja też nie byłam wczoraj na zumbie. Do wyboru miałam mecz albo frustrację na zajęciach Weroniki wiec wybrałam to pierwsze.
Ale dzisiaj będziesz?
An unexpected wilderness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:47   #1547
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez An unexpected wilderness Pokaż wiadomość
Mi też pasuje lokalizacja, bo mimo że mam samochód to dojeżdżanie chociażby do SportClubu mocno nadwyrężało mój budżet, nie mówiąc o Felinie. Jak mi się skończy karnet to pewnie się gdzieś przeniosę, ale jeszcze nie wiem gdzie.
Piatek zawsze był moim ulubionym dniem, ale teraz to już w ogóle, szkoda tylko, że piątki są tak rzadko...

Ja też nie byłam wczoraj na zumbie. Do wyboru miałam mecz albo frustrację na zajęciach Weroniki wiec wybrałam to pierwsze.
Ale dzisiaj będziesz?
bede i nawet ciesze sie na Zielone Spodnie
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 21:28   #1548
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez An unexpected wilderness Pokaż wiadomość
Witaj nowa koleżanko!
Po pierwsze: Co wy wszyscy z tym Mega?! Jest tyle rewelacyjnych klubów w mieście, a wszyscy się do tej rudery pchają. Nie wiecie ludzie jak powinien wyglądać klub sportowy? Jeśli nie, to zapewniam was, że NIE TAK! W dodatku w Mega nie panują nad tym wszystkim, tworzą te dziwne grupy i chyba obchodzi ich tylko żeby była minimalna ilość uczestników, a nie to ile osób może się zmieścić w sali, tak żeby się dało ćwiczyć.

Po drugie: Instruktorki. Weronikę odradzam ze względu na punkt pierwszy, tzn. tłum jest taki, że nawet nie zobaczysz instruktorki. Sama zrezygnowałam z tych zajęć.
Ania Kazubek - świetna babka, ale trzeba mieć kondycję. Nie oszczędza skubana ani uczestniczek, ani siebie. Chodzę na zumbę od kilku miesięcy ale u niej po dwóch piosenkach stwierdziłam, że nie dam rady.... Na szczęście dałam, ale wyszłam z zajęć cała mokra.
Zielone Spodnie - polecam na początek. Robi układy Weroniki, a nie ma tłumów.
Gosia to zupełnie inna historia. Gosia nie ma konkurencji.

Innych nie znam.

Pierwsze zajęcia zawsze wyglądają tak samo, niezależnie od klubu. Przychodzisz i po prostu zumbujesz jak potrafisz, nikt ci nie będzie nic pokazywał, czy uczył układów. Szybko załapiesz. (chyba, że masz jakiś problem z motoryką, widziałam jeden taki przypadek).

Do zobaczenia
Ja pytałam o Mega, bo jak weszłam na ten wątek i czytałam wasze entuzjastyczne wiadomości to wydawało mi się, że to jest właśnie zasługa tego klubu
Macie doświadczenie z innymi? Ja chciałabym się zapisać w przyszłym tygodniu i póki co jestem na etapie wybierania
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 08:44   #1549
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Ja pytałam o Mega, bo jak weszłam na ten wątek i czytałam wasze entuzjastyczne wiadomości to wydawało mi się, że to jest właśnie zasługa tego klubu
Macie doświadczenie z innymi? Ja chciałabym się zapisać w przyszłym tygodniu i póki co jestem na etapie wybierania
gdybys spytala 3 lata temu to bym Ci opisala prawie kazdy klub w Lublinie teraz sie duzo pozmienilo, powstalo mnostwo nowych...
podobalo mi sie w Miescie Kobiet, elegancko, czysto, same kobiety, dobrzy intsruktorzy. niestety drogo.
Sport Club tez jest fajny, zwlaszcza po remoncie. ale mala sala ceny ok.

piosenka z wczoraj: http://www.youtube.com/watch?v=Cn1IPuJf8A4
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 10:04   #1550
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

fakt, mega jest MEGA obskurne, ale tanie, blisko i z Gosią mam już karnet ten największy i musicie mi pomóc wybrać drugi dzień tygodnia. Skłaniam się ku wtorkowi, wtedy ma Ania tak? Jest fajnie? Można porównać jej zajęcia to zajęć piątkowych?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:13   #1551
An unexpected wilderness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Wontrubka To jest pozornie tanio. Wynika to z tego, że inne kluby nie mają dobrych ofert na małą ilość wejść. Mi karnet za 150 zł wystarczy na jakieś 1,5 miesiąca. W SportClubie płaciłam 100zl/miesiąc - czyli wychodzi na jedno. W dodatku wkurza mnie ten ich wątpliwy chwyt marketingowy polegajacy na niekończącej się promocji...
A jeśli chodzi o zajęcia wtorkowe to trudno porównywać Anię do Gosi. Każda ma swój styl.

Bitchy sala w SportClubie owszem jest mniejsza ale przez to że ma inny kształt instruktorkę i tak widać z każdego miejsca, a poza tym tam nie było nigdy takiego tłumu żeby się nie dało zumbować, a chodziłam tam przez trzy miesiące.
Podoba mi się ta piosenka i układ też. Nie pamiętam czy to było kiedykolwiek u Weroniki.

Widziałyście jak wyglądają inne sale w Mega? Dlaczego zumba jest w najgorszej?

Do zobaczenia o 16:30!
An unexpected wilderness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:20   #1552
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Wontrubka, ja lubię Anię Wczoraj mi się bardzo podobało, po paru tygodniach mojej nieobecności sporo nowych piosenek i układów, naprawdę się rozkręca
I czuję się zmęczona pod koniec, a dla mnie to baaaaardzo ważne

Cytat:
Napisane przez An unexpected wilderness Pokaż wiadomość
Widziałyście jak wyglądają inne sale w Mega? Dlaczego zumba jest w najgorszej? Do zobaczenia o 16:30!
Rok temu chodziłam na aerobik do MD, czasem mieliśmy w innej, i na 'próbnym' tańcu brzucha byłam w tej na dole. Hmm... moim zdaniem sala do zumby powinna być 'krótka ale szeroka', tak żeby każdy mógł się swobodnie w lustrze widzieć, a nie na siłę pchać się do przodu, bo tyły zostają puste

Zaskoczeniem dla mnie są: nowe drzwi 'balkonowe'
Ojj, rzeczywiście mnie tam długo nie było.

I będę miała pytanie, bo nie rozumiem rozbieżnych dat na moim karnecie, ale to później

Edytowane przez LilyAllen
Czas edycji: 2012-03-02 o 17:22
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:16   #1553
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Od kilku tygodni podoba mi się ta piosenka i układ do niej
nie mogłam znaleźć na yt i wczoraj zapytałam instruktorkę o tytuł

http://www.youtube.com/watch?v=e-XLPi09lvY
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:52   #1554
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez An unexpected wilderness Pokaż wiadomość
W dodatku wkurza mnie ten ich wątpliwy chwyt marketingowy polegajacy na niekończącej się promocji...

ten chwyt jest faktycznie wątpliwy od kiedy studiuję to odwieczna promocja w mega mi się rzucała w oczy na plakatach i ulotkach a teraz i tak "promocja" podrożała i karnet za 100 zł już kosztuje 120

LilyAllen, chodzisz we wtorki? na którą godzinę?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:22   #1555
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
LilyAllen, chodzisz we wtorki? na którą godzinę?
LilyAllen chodzi do Ani Banas na 16.30 a my mowilysmy o Ani Kazubek o 20.30. Ania B. mi sie nie podobala

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez An unexpected wilderness Pokaż wiadomość
Wontrubka To jest pozornie tanio. Wynika to z tego, że inne kluby nie mają dobrych ofert na małą ilość wejść. Mi karnet za 150 zł wystarczy na jakieś 1,5 miesiąca. W SportClubie płaciłam 100zl/miesiąc - czyli wychodzi na jedno. W dodatku wkurza mnie ten ich wątpliwy chwyt marketingowy polegajacy na niekończącej się promocji...
A jeśli chodzi o zajęcia wtorkowe to trudno porównywać Anię do Gosi. Każda ma swój styl.

Bitchy sala w SportClubie owszem jest mniejsza ale przez to że ma inny kształt instruktorkę i tak widać z każdego miejsca, a poza tym tam nie było nigdy takiego tłumu żeby się nie dało zumbować, a chodziłam tam przez trzy miesiące.
Podoba mi się ta piosenka i układ też. Nie pamiętam czy to było kiedykolwiek u Weroniki.

Widziałyście jak wyglądają inne sale w Mega? Dlaczego zumba jest w najgorszej?

Do zobaczenia o 16:30!
inne sale sa swietne, maja dobra podloge. ta w naszej jest koszmarna, ale najwieksza... i pewnie dlatego w niej zumbujemy...
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:33   #1556
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

ja przed przygodą z zumbą chodziłam przez moment (jakieś 3 zajęcia) na diva style i wcale tamta sala nie była jakaś wybitna. Też było zimno
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:54   #1557
An unexpected wilderness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Od kilku tygodni podoba mi się ta piosenka i układ do niej
nie mogłam znaleźć na yt i wczoraj zapytałam instruktorkę o tytuł

http://www.youtube.com/watch?v=e-XLPi09lvY
To nasze słynne gitarki
An unexpected wilderness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:26   #1558
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

http://www.youtube.com/watch?v=IjrAHPGjQjw
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:43   #1559
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Od kilku tygodni podoba mi się ta piosenka i układ do niej
nie mogłam znaleźć na yt i wczoraj zapytałam instruktorkę o tytuł

http://www.youtube.com/watch?v=e-XLPi09lvY

nie wierzę.... jak nie mogłam jej znaleźć, to nie było siły, nic nie dawało tłumaczenie o jaką piosenkę chodzi... a teraz różnymi kanałami do mnie dociera
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:37   #1560
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

A my dziś po raz pierwszy mieliśmy na zumbie Historia Wyclef'a I w ogóle zrobiłam odkrycie bo po raz pierwszy tą piosenkę słyszałam :P A taki fajny układ był i taki pozytywny jakiś
Podobny do tego:
http://www.youtube.com/watch?v=jcqkf...eature=related
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.