Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 09:05   #1531
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
odebraliśmy też dzisiaj akt ślubu.
Czy Wy też dostaliście tylko 3 odpisy?
tak
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Nasz Wspaniały Dzień 27.08.2011

Ostatni tydzień był w biegu. Adam do piątku jeszcze chodził do pracy. Ja do wtorku. W środę rozwieźliśmy ciasto po pracach i kilku osobach. Zawieźliśmy alkohol na salę.
W czwartek pojechałam z Adamem do pracy, poćwiczyliśmy nasz taniec. rozdaliśmy resztę ciasta, poszliśmy do spowiedzi i do naszego Proboszcza. Chcieliśmy zapłacić. Oddaliśmy karteczki ze spowiedzi i dostaliśmy gazetkę z życzeniami. Nie spodziewałam się tego i było to bardzo wzruszające.
W piątek trochę bieganiny, rano na giełdę z panią, która stroiła nam kościół po kwiaty, zakupy, myjnia, potem paznokcie i henna. Około godz 18.30 zaczęło się trzaskanie. Sąsiadki ładnie zatrzaskały.
Miałam już gości w domu z Jeleniej Góry i Szczecina. Wieczorem zaczęło się dmuchanie balonów i strojenie klatki. Pomogły mi 2 bratowe, brat z dziewczyną i kuzyni. Ok. godz. 23 kładłam się spać. Szybko zasnęłam, ale po ok. 1,5 godz. Się obudziłam i nie mogłam zasnąć. W nocy budziłam się kilka razy.
W sobotę po godz 6 miałam już po spaniu. Byłam z psem na dworze, zjadłam śniadanie, jeszcze musiałam zapakować prezent dla rodziców, bo Adamowi się to rozleciało.
Pogoda od rana przepiękna. Słoneczko świeciło.
Po 7 Adam przywiózł mi auto i poszedł do fryzjera, ja przed 8 poszłam po kwiaty do włosów i pojechałam do fryzjera.
Półtorej godz. zajęło czesanie. W tym kręcenie wałków, pół godz. pod suszarą. W tym czasie siedziałam i grałam na telefonie. Potem prostowanie włosów i układanie. Efekt:
Załącznik 4211891
Załącznik 4211892
Załącznik 4211893

Przyjechałam do domu, a tam Marta kończyła malować mamę… po 10 zaczął się mój makijaż
Parę minut przed 11 zjawił się Marek, nasz fotograf. Pstryknął parę zdjęć podczas makijażu. O godz. 11 miał być kamerzysta. Nie było go. 15 po dzwoniłam do niego na stacjonarny, ale już wyjechał. Zła na niego, 20 po zaczęłam się ubierać. Dzwonił Adam jak idzie, a ja do niego, że dopiero zaczęłam, bo kamerzysty nie ma. A jak się okazało on przyjechał do Adama. Bo tak miał napisane (jakieś wstępne ustalenia na rok przed ślubem), a o mailu, którego potwierdził zapomniał. Mama z Martą mnie wiązały, ciężko szło, ale jakoś dały radę… Marek poszedł do Adama a w tym czasie przyjechała świadkowa Ania i na nowo wiązały mnie z mamą. Do czasu przyjścia Pana Młodego siedziałam zamknięta w pokoju. Nikt z gości nie mógł wejść. Stałam przed lustrem, przyglądając się sobie cała uśmiechnięta i szczęśliwa.
Załącznik 4211895
O godz. 12 przyszedł kamerzysta z Markiem, jeszcze parę ujęć zrobili i zeszli na dół po Młodego. Oczy miałam zalane łzami jak zobaczyłam mojego Narzeczonego. Pięknie się prezentował. W Jego oczach również były łzy. Ja nawet teraz mam łzy w oczach pisząc to.
Wręczył mi bukiet, przypięliśmy kwiatka,
Załącznik 4211898 Ania przypięła Danielowi kwiatka, potem parę zdjęć i błogosławieństwo. Każdy z rodziców mówił swoimi słowami. Wzruszający moment.
Nadeszła pora na wyjście do kościoła, bo się już późno robiło.
W klatce mieliśmy 2 bramy. Pierwszą zrobiły sąsiadki. Uwaga wykopy! Przejście zaklejone. Poleciało kilka flaszek. Panowie zostali pomierzeni wzdłuż i wszerz i mogliśmy przejść.
Za parę metrów 2 malarzy (nasze koleżanki) miało przerwę. Udało się je przekupić… Po wyjściu z klatki czekały na nas 4 dziewczyny (koledzy najmłodszego brata). Siedziały na kanapie. Wesoło było. Cukierków grzeczne dziewczyny nie chciały. Dostały jednak coś na Powera, by zabrać kanapę.
W końcu wsiedliśmy do auta. Z Klimą przejechaliśmy kawałek, świadkowie coś tam między sobą tajemniczo szeptali. Jedziemy i widzimy kolejną bramę: kolesia na rikszy. Drogi nam nie zatrzymał, za to kierowca nasz się zatrzymał i świadkowie kazali nam wysiąść z auta. A my, nie, Daniel daj flaszkę i jedziemy. A oni znowu: Wysiadajcie! No dobra. Wyszliśmy z auta i świadkowa nam kazała wsiadać na rikszę.
Załącznik 4211894
Przejechaliśmy z jakieś 50-100 metrów. Minęliśmy naszych gości w busie, nawet Pana Młodego, który jechał po swoją wybrankę… przesiedliśmy się do Naszego autka i zajechaliśmy pod kościół. Świadkowie poszli do księdza, wzięli obrączki i skarbczyki do poświęcenia. Podpisali protokół przedślubny. Organistka zaczęła grać i z uśmiechem na ustach weszliśmy do kościoła.
Rozpoczęła się msza. Wychodzą ministranci, najmłodszy brat, średni brat i najstarszy brat. Byli kiedyś ministrantami i mieli zgodę proboszcza by służyć. No i oczywiście Proboszcz Jeden brat nie mógł służyć, bo nie był ministrantem.
Załącznik 4211899
Czytanie wziął najmłodszy, do darów poszło kolejnych dwóch. Do obrączek poszedł średni brat.
Kazanie było piękne. Ksiądz zwrócił się w nim do Nas, mówił o Nas. Mówił że cieszy się, że bierzemy ślub. Że przez tyle lat widział, jak rozwija się w Nas Miłość, widział jak działamy w Kościele. Poszło w tym momencie parę łez..Powiedział, że mamy brać przykład ze świętej rodziny.
Nadszedł czas na przysięgę. Powtarzaliśmy za księdzem… Ja Adam/Natalia biorę sobie Ciebie za żonę/męża i ślubuję Ci miłość….. Cały czas patrzyliśmy sobie w oczy Podczas zakładania obrączek, ksiądz podał Adamowi tacę i on wziął obrączkę dla mnie i zaczął sięgać po jego obrączkę. Brat uciekał z tacą. Ksiądz mu w końcu powiedział, że jedna mu wystarczy. Po nałożeniu obrączek poszliśmy podpisać dokumenty. W tym czasie organistka zaczęła grać Ave Maria wraz ze skrzypcami, których nie zamawialiśmy. CIary mieliśmy na ciele i łzy wzruszenia. Pięknie… Po nas podpisali świadkowie dokumenty. Msza się dalej toczyła. Komunię przyjęliśmy pod 2 postaciami. Tak samo jak rodzice i świadkowie. Na koniec mszy ksiądz złożył Nam życzenia i wręczył prezent. Ikonę Św. Rodziny.
Załącznik 4211897
Na Marszu Mendelsona wyszliśmy z kościoła. Tam nas obsypano grosikami i były bańki
Dzieciaki pomogły nam zbierać monety. Potem życzenia. Podczas odbierania kwiatów poczułam ukłucie w ręce. Okazało się, że wbiła mi się osa. Nie chciała się odczepić. Szczypało, bolało, trochę się zrobiło czerwone. Bratowa przywiozła mi na salę wapno i maść. Na szczęście nie wyskoczyło mi uczulenie. – Brat teraz spędził trochę czasu na Izbie przyjęć z powodu osy.
PO zdjęciu grupowym wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy na cmentarz do Adama Taty. Smutno Nam było, że nie był wśród Nas, ale wiem, że był z Nami w tym dniu.

Przyjechaliśmy na salę, zostaliśmy przywitani chlebem i solą. MĄŻ mnie wniósł na salę, dostaliśmy szampana i potłukliśmy kieliszki. Mąż ładnie posprzątał i poszliśmy na obiad. Już w kościele byłam głodna.
Pierwszy Taniec. Zdecydowaliśmy się na „Zabiorę Cię właśnie tam..” i zaczęła się zabawa.
Niedługo potem wjechał na salę tort.
Załącznik 4211900 Ukroiliśmy z tortu 4 kawałki, 1 dla nas 3 dla rodziców. Ja zaniosłam Teściowej kawałek, Adam moim rodzicom. Wspólnie zjedliśmy, karmiąc się, kawałek tortu.
Zabawa trawała dalej, myśmy się wymknęli na parę zdjęć do ogrodu właścicieli Sali. Było trochę śmiechu.
Wróciliśmy na salę. Odbyła się dla nas zabawa. Były balony i musieliśmy przebijać po kolei. Żeby zdecydować kto pierwszy przebija rzucaliśmy kostką. Pierwszy rzut mój: 1. Adam: 1. Drugi rzut: 4, Adam: 4. Przy trzecim rzucie Adam wygrał. Jeden balon był inny. Z miłą chęcią go przed mężem przebiłam (jak się okazało, miał on być na sam koniec i był przeznaczony dla mnie) a w nim:
Załącznik 4211896
TURCJA.
Buziakiem podziękowałam mężowi za prezent i wróciliśmy do zabawy.
Potem odbyła się zabawa dla gości. W każdej parze, kobieta miała do lewej nogi przywiązany balon. Prawą nogą trzeba było zbić innym parom balon i jeszcze pilnować swojego balonu, żeby go nie przebili. Panie były na boso. Nie można się było w parze puścić za rękę. Wygrały dwie pary. Dostały od zespołu nagrody – ramki na zdjęcia.

O 22 odbyły się podziękowania dla rodziców. Podziękowania złożył zespół. Zagrali górolską piosenkę. Już nie pamiętam co to. Obyło się bez łez, tak jak chcieliśmy. Rodzice dostali prezenty, zatańczyliśmy w kółku.

Oczepiny: Młody dostawał po rękach od świadków, ale najpierw musiał się przedostać przez panny. Ja miałam być całowana przez świadka po rękach, ale brat się wcisnął i nie chciał mnie przepuścić. Ale się udało. Welon złapała kuzynka Adama, musznik jej chłopak. Musiał ładnie z kwiatkiem podejść do Klaudii, pocałować w kolano i poprosić o rękę. Kuba zaczął od kostek i poszedł wysoko. Klaudia miała łzy w oczach. Nikt nie wie co jej powiedział. Ale wyglądało to uroczo.

Po północy była specjalna dedykacja dla Naszych Przyjaciół, którzy właśnie mieli pierwszą rocznicę ślubu. Zostały połączone dwie dedykacje. Od nas i od Krzyśka.

Pierwsi goście pojechali po 22, do dziecka. Potem przed północą. I ok. 1.30 zaczęli się goście zbierać. Pojechał pierwszy transport. Ostatni goście, świadek z rodziną, fotograf z żoną, i teściowa pojechali o 3.30. Myśmy poszli do pokoju.

Jedzenie było pycha. Bardzo dużo jeszcze zostało.
Muzyka była przeróżna. I góralska, i starsza i nowsza. Dla każdego coś. Goście się wybawili i chwalili.


Czekamy jeszcze na zdjęcia i film. Wczoraj w nocy wróciliśmy z podróży poślubnej.
super gratuluje
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:07   #1532
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

dziewczyny za relacje
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:52   #1533
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Piękne relacje
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:17   #1534
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

niunia32 gratulacje już od dłuższego czasu podczytywałam Twoje posty przygotowania itd bo jesteś z sąsiedniego miasta
A tutaj proszę już po... przeczytałam relację i doznałam szoku pozdrów Adama od Ani z interplastu i przekaż gratulacje.
Nie spodziewałabym się że tutaj przeczytam o jego ślubie świat jest naprawdę mały
Życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 11:32   #1535
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Dziś zaczynamy maraton....
Zawozimy alkohole na sale, fryzjer TŻ, szukanie bokserek dla TŻ i skarpetek, kupienie pończoch, spotkanie z księdzem, spotkanie z kamerzystą i fotografem, załatwienie balonu.... hmmm chyba to wszystko.
No i może do kwiaciarki musze podjechać bo nie będzie jednak mojego wymarzonego bukietu z goździków

Spaliłam sobie pupe na solarium mam całą czerwoną i mnie szczypie
---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Ejjjjjj przegapiłam swoje wejście we wtajemniczenie
Czasu coraz mniej więc przygotowania w pełni
A ostrzegałam przed solarium i spaleniem pośladów sama tak zrobiłam 2 razy
I gratulujemy wtajemniczenia

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Nasz Wspaniały Dzień 27.08.2011
Gratulacje super z tą rikszą i wspaniały prezent od męża
Super że wszystko sie udało, Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
niunia32 gratulacje już od dłuższego czasu podczytywałam Twoje posty przygotowania itd bo jesteś z sąsiedniego miasta
A tutaj proszę już po... przeczytałam relację i doznałam szoku pozdrów Adama od Ani z interplastu i przekaż gratulacje.
Nie spodziewałabym się że tutaj przeczytam o jego ślubie świat jest naprawdę mały
Życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
czasem za mały
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 11:34   #1536
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
niunia32 gratulacje już od dłuższego czasu podczytywałam Twoje posty przygotowania itd bo jesteś z sąsiedniego miasta
A tutaj proszę już po... przeczytałam relację i doznałam szoku pozdrów Adama od Ani z interplastu i przekaż gratulacje.
Nie spodziewałabym się że tutaj przeczytam o jego ślubie świat jest naprawdę mały
Życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
dziękuję bardzo. pozdrowienia i gratulacje przekażę
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 11:39   #1537
diablica071086
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 151
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

niunia gratulacje!!!
diablica071086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 11:59   #1538
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Czasu coraz mniej więc przygotowania w pełni
A ostrzegałam przed solarium i spaleniem pośladów sama tak zrobiłam 2 razy
I gratulujemy wtajemniczenia


Gratulacje super z tą rikszą i wspaniały prezent od męża
Super że wszystko sie udało, Gratulacje

czasem za mały
ojjj w pełni...
kurczaki ale to było nowe solarium i stwierdziłam, że 10 minut będzie ok, ale moje pośladki chyba się z tym nie zgodziły

Niunia super relacja! Gratulacje!
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:03   #1539
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ojjj w pełni...
kurczaki ale to było nowe solarium i stwierdziłam, że 10 minut będzie ok, ale moje pośladki chyba się z tym nie zgodziły

Niunia super relacja! Gratulacje!
Ja byłam na 8 i tak były spalone
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:35   #1540
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

dzięki dziewczyny
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:47   #1541
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Niunia fryzurka wymiata
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 13:09   #1542
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
jak się czujecie?
Już dobrze od prawie miesiąca siedzę na zwolnieniu i od razu lepiej
Maluda ponoć duża i zdrowa, ja schudłam, a brzuch rośnie i rośnie

za relacje
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:45   #1543
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Niunia
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:55   #1544
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cześć

Gratulacje dziewczyny przeczytałam relacje tylko, bo tak to nie mam czasu na nadrabianie taki kołowrotek, że szok a do ślubu równy miesiąc tylko
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 18:34   #1545
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Nasz Wspaniały Dzień 27.08.2011
Za relacje
U nas nerwówka. każdy chodzi zły, zdenerwowany, właśnie do Nas tata wpadł zmoknięty po piwku bo też musiał się odstresować.
Dzisiaj miałam przymiarkę sukni ślubnej. od razu Pani zauważyła, że schudłam i zaczęła się martwić że jak ostatnio sukienkę trzeba było poszerzać
tak teraz może trzeba będzie zwężać, ale było ok. Wyglądam cudnie i baaardzo mi się sukienka podoba
Potem do kwiaciarki, bukiet wybrałam, nie wiem co to za kwiaty, ale na pewno nie róże. Hortencje może... na pewno wiem, że kolor taki pudrowy róż i fiolet Dekoracja samochodu załatwiona, balony na ustrojenie klatki schodowej. tak więc wszystko jest
A w sobotę jedziemy do znajomego księdza, który ma ślubu udzielać ustalać szczegóły co i jak

Dobrej nocy
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 19:48   #1546
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

ja już mam coraz mniej czasu, może jeszcze jutro wpadnę na chwilę. Trzymajcie kciuki za pogodę i oby wszystko było ok...

Dziś mieliśmy kolizje jak zawoziliśmy alkohol, jakiś dzieciak wjechał nam w pupe na szczęście alkohol cały ale stresu było co nie miara...
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 19:50   #1547
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ja już mam coraz mniej czasu, może jeszcze jutro wpadnę na chwilę. Trzymajcie kciuki za pogodę i oby wszystko było ok...

Dziś mieliśmy kolizje jak zawoziliśmy alkohol, jakiś dzieciak wjechał nam w pupe na szczęście alkohol cały ale stresu było co nie miara...
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:09   #1548
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ja już mam coraz mniej czasu, może jeszcze jutro wpadnę na chwilę. Trzymajcie kciuki za pogodę i oby wszystko było ok...

Dziś mieliśmy kolizje jak zawoziliśmy alkohol, jakiś dzieciak wjechał nam w pupe na szczęście alkohol cały ale stresu było co nie miara...
Kciuki trzymane
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:21   #1549
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ja już mam coraz mniej czasu, może jeszcze jutro wpadnę na chwilę. Trzymajcie kciuki za pogodę i oby wszystko było ok...

Dziś mieliśmy kolizje jak zawoziliśmy alkohol, jakiś dzieciak wjechał nam w pupe na szczęście alkohol cały ale stresu było co nie miara...

będzie ładnie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 07:24   #1550
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

czesc
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 08:16   #1551
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cześć!!
Czy u Was też się przejaśnia?? Na jutro zapowiada się piękna pogoda
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 08:38   #1552
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

hej

no u mnie od rana ładne niebo i słonecznie

przez podróż poślubną odzwyczaiłam się od takiej zimnej pogody. a tylko tydzień mnie nie było
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:23   #1553
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

podobno ten weekend ma być ładny i niestety ostatni taki ładny
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 10:16   #1554
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

U mnie piękne błekitne niebo i słonko swieci
Dużo lepiej niż wczoraj
Oby jutro tak było:kcuki:
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 10:59   #1555
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
podobno ten weekend ma być ładny i niestety ostatni taki ładny

Żeby ten kolejny był też taki troszkę chociaż ładny, bez deszczu
Dzisiaj przyszła moje etola do ślubu i dzisiaj mamy wolniejszy dzień, Tz wiezie świadka do innego miasta na egzamin na studiach, a ja z siostrą na miasto na piwko.
I pomyśleć, że jutro będzie 7 dni do ślubu, a ja mam wrażenie że tak nie dawno była 100 dniówka i miesiąc, a teraz już tak blisko.
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:05   #1556
mariaantonowna
Rozeznanie
 
Avatar mariaantonowna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 527
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Hej Dziewczyny !
Witam u Was ostatnio tylko w soboty i piatki byłam dziś na próbnym makijażu i farbowane włosy dla mnie makijaż klapa !!!
wyglądam jak baba z lat 80 na dyskotece
Chyba Wam zdjęć nie wkleję !
Dziękuje Wam wszystkim za strasznie miłe opinie o mojej sukni, fryzurze i o mnie jesteście Kochane i mnie podbudowałyście i moją próżność połechtałyście



Wszystkim jutrzejszym PM-kom cudownego dnia, kochanego Męża i świetnej zabawy do samego rana !!!!
mariaantonowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:15   #1557
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość

Żeby ten kolejny był też taki troszkę chociaż ładny, bez deszczu
Dzisiaj przyszła moje etola do ślubu i dzisiaj mamy wolniejszy dzień, Tz wiezie świadka do innego miasta na egzamin na studiach, a ja z siostrą na miasto na piwko.
I pomyśleć, że jutro będzie 7 dni do ślubu, a ja mam wrażenie że tak nie dawno była 100 dniówka i miesiąc, a teraz już tak blisko.
bedzie ładnie zobaczysz tylko postaw buty na parapet u mnie pomogło
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:46   #1558
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
bedzie ładnie zobaczysz tylko postaw buty na parapet u mnie pomogło
u mnie też
chyba nawet za długo były na parapecie, bo był upał. buty zdjęłam z parapetu parę minut przed ubieraniem
co prawda spadło kilka kropel deszczu jak szliśmy na zdjęcia, ale to na szczęście. jedynie w nocy się rozpadało
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:53   #1559
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
bedzie ładnie zobaczysz tylko postaw buty na parapet u mnie pomogło
A postawić na dzień przed ślubem???
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:57   #1560
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Tak to ja.. wymarzona żona Twa - Panny Młode 2011 cz. 36!

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
bedzie ładnie zobaczysz tylko postaw buty na parapet u mnie pomogło
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
u mnie też
chyba nawet za długo były na parapecie, bo był upał. buty zdjęłam z parapetu parę minut przed ubieraniem
co prawda spadło kilka kropel deszczu jak szliśmy na zdjęcia, ale to na szczęście. jedynie w nocy się rozpadało
i myślicie że to dzięki butom
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:13:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.