Warszawskie Panny Młode II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 20:48   #1531
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

My rezerwowaliśmy salę w styczniu, na październik 2012 i złapaliśmy ostatni termin. Nie wiem czy uda wam się wszystko załatwić w niecały rok.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 15:02   #1532
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A my zaczęliśmy załatwiać wszystko w sierpniu a ślub 21.04.2012
Prawda, że łatwo nie jest, ale daje radę
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 15:40   #1533
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja mam nadzieję, że mimo wszystko my też damy radę... W grę wchodzi 8 albo 22 września 2012, 15. niestety odpadł, bo nasz przyjaciel sprawuje wtedy inną Mszę ślubną.
Póki co w sobotę jestem umówiona w pierwszym salonie na mierzenie sukien. Mam nadzieję, że w którejś z upatrzonych będę ładnie wyglądać
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 11:03   #1534
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Antinetka Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że mimo wszystko my też damy radę... W grę wchodzi 8 albo 22 września 2012, 15. niestety odpadł, bo nasz przyjaciel sprawuje wtedy inną Mszę ślubną.
Póki co w sobotę jestem umówiona w pierwszym salonie na mierzenie sukien. Mam nadzieję, że w którejś z upatrzonych będę ładnie wyglądać
Do których salonów się wybierasz?
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:47   #1535
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Antinetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie Planujemy wesele na 15.09.2012 i od paru dni intensywnie szukam jakiejś fajnej lokalizacji... Nie jesteśmy na 100% zdecydowani czy wesele, czy obiad i impreza dla znajomych, ale póki co rozważam Hotel Lando - mają niezłą ofertę i dość fajnie wszystko wygląda, ale znajduję o nich niewiele informacji, które w dodatku są ze sobą dość sprzeczne... :/
Proszę, napiszcie, jeśli któraś coś wie...
Antinetka, a oglądałaś Hotel Złote Dęby? Jest bardzo piękny, urządzony z gustem, ja tam będę miała wesele Polecam Ci to miejsce! Jest w dobrej cenie
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:10   #1536
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Nie, jakoś mi to chyba nawet w oko nie wpadło... ale chętnie się przyjrzę.
Dzięki wielkie za podpowiedź
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:13   #1537
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Antinetka Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że mimo wszystko my też damy radę... W grę wchodzi 8 albo 22 września 2012, 15. niestety odpadł, bo nasz przyjaciel sprawuje wtedy inną Mszę ślubną.
Póki co w sobotę jestem umówiona w pierwszym salonie na mierzenie sukien. Mam nadzieję, że w którejś z upatrzonych będę ładnie wyglądać
O, moja data Polecam, polecam - w tym roku wrzesień był najpiękniejszym miesiącem. To może jednak ten Dedek? Co prawda 200zł, ale to jak na Warszawę nie jest najwyższa stawka. Sala jest ładna i jest wyjście na mały ogrodzony ogródek. 22 już ja zaklepałam, ale może mają jeszcze wolny 8. No i jest świetny dojazd - niedaleko od Centrum.

Ja w upatrzonych w Internecie sukniach wyglądałam okropnie! Dopiero jak po namowach pani ekspedientki przymierzyłam zupełnie inny fason niż chciałam, to zaczęło być szałowo. Kupiłam obniżony stan i jeszcze księżniczkowatą - czyli wszystko, co na początku stanowczo odrzuciłam.
Polecam salon na Koprzywiańskiej - miłe i kompetentne panie.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 08:36   #1538
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Antinetka Pokaż wiadomość
Nie, jakoś mi to chyba nawet w oko nie wpadło... ale chętnie się przyjrzę.
Dzięki wielkie za podpowiedź
Antinetka, no i jak, obejrzałaś Złote Dęby? Chociaż stronę internetową?
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:33   #1539
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Zlote Dęby ladne miejsce Jak ktoś ma dużo ludzi na wesele i lubi osobna sale do tanca i osobna do jedzenia to polecam... Jedzonko jest pyszne Pozatym prowadzi to znajomy mojego meza My jako, że mielismy duzo gości niestety z żalem nie wzielismy tej sali Bo ja jestem uparta i tylko w gre wchodzila jedna sala do tanca i jedzenia Ale bardzo zalowalam, ze jednak nie udało mi sie tam zrobic wesela....co prawda dla mnie moja sala jest na miejscu pierwszym jak każda inna dla innych
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:51   #1540
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Antinetka, no i jak, obejrzałaś Złote Dęby? Chociaż stronę internetową?
Tak, nawet całkiem fajne wrażenie robią
Znalazłam jeszcze kilka miejsc, które mnie zainteresowały i okazało się, że cenowo nie przyprawiły mnie o atak serca, więc je pozwiedzam i zobaczymy, co z tego wyjdzie... Na razie byliśmy w trzech, jeszcze ze trzy pewnie zobaczymy i będziemy wybierać.
Ech, chciałabym już mieć to za sobą...
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 20:21   #1541
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

To i ja dołączam do grona Warszawskich Panien Młodych
Wczoraj przeczytałam cały ten wątek i kilka stron poprzedniego, zajęło mi to cały wieczór i pół nocy, ale jakie cenne informacje zdobyte!

Mam nadzieję, że będę się tu z Wami dzielić informacjami, pytać o nurtujące mnie rzeczy i słuchać Waszych rad i propozycji.
Ślub planujemy w połowie przyszłego roku, więc nie jakoś strasznie daleko, ale po przeczytaniu Waszych wpisów mam wrażenie, że jestem już jakieś pół roku w tyle. No nic trzeba będzie nadrobić!
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 11:50   #1542
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witaj w paczce

Na jakim etapie przygotowań jesteś? Co już masz?
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 11:58   #1543
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Antinetka Pokaż wiadomość
Tak, nawet całkiem fajne wrażenie robią
Znalazłam jeszcze kilka miejsc, które mnie zainteresowały i okazało się, że cenowo nie przyprawiły mnie o atak serca, więc je pozwiedzam i zobaczymy, co z tego wyjdzie... Na razie byliśmy w trzech, jeszcze ze trzy pewnie zobaczymy i będziemy wybierać.
Ech, chciałabym już mieć to za sobą...
Ale byłaś tam osobiście? I mają Twój termin?

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
To i ja dołączam do grona Warszawskich Panien Młodych
Wczoraj przeczytałam cały ten wątek i kilka stron poprzedniego, zajęło mi to cały wieczór i pół nocy, ale jakie cenne informacje zdobyte!

Mam nadzieję, że będę się tu z Wami dzielić informacjami, pytać o nurtujące mnie rzeczy i słuchać Waszych rad i propozycji.
Ślub planujemy w połowie przyszłego roku, więc nie jakoś strasznie daleko, ale po przeczytaniu Waszych wpisów mam wrażenie, że jestem już jakieś pół roku w tyle. No nic trzeba będzie nadrobić!
Witaj No to nieźle się naczytałaś A macie już chociaż salę?... Bo na letnie termin to podobno bardzo ciężko, szczególnie w Warszawie!


Dziewczyny, a ja się do was zwracam, bo mam zgryz. Mam w domu dwie próbki zaproszeń (4 pierwsze zdjęcia), czekam na dwie kolejne. Oczywiście wszystkie to allegro 3 kolejne zdjęcia to zaproszenie, które upodobałam sobie dzisiaj, ponieważ jest podobne do tego Williama i Kate, a 3 ostatnie to zaproszenie, które spodobało mi się, bo jest proste i na ładnym papierze. Te dwa ostatnie zaproszenia, czyli 6 ostatnich zdjęć, zamówiłam dzisiaj jako próbki i czekam aż przyjdą pocztą... Proszę was o szczerą opinię które jest najładniejsze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20100608113451.jpg (38,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20100730144843-2.jpg (35,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20100608113549.jpg (39,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20100730145045-2.jpg (44,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg classiccard1.jpg (36,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg classiccard3.jpg (31,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg classiccard6.jpg (28,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1883992893.jpg (37,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irchabrz2.jpg (30,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allegro33y.jpg (38,1 KB, 8 załadowań)
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 14:09   #1544
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
To i ja dołączam do grona Warszawskich Panien Młodych
Wczoraj przeczytałam cały ten wątek i kilka stron poprzedniego, zajęło mi to cały wieczór i pół nocy, ale jakie cenne informacje zdobyte!

Mam nadzieję, że będę się tu z Wami dzielić informacjami, pytać o nurtujące mnie rzeczy i słuchać Waszych rad i propozycji.
Ślub planujemy w połowie przyszłego roku, więc nie jakoś strasznie daleko, ale po przeczytaniu Waszych wpisów mam wrażenie, że jestem już jakieś pół roku w tyle. No nic trzeba będzie nadrobić!
Wow Podziwiam
Witaj i koniecznie informuj jak tam idzie
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:03   #1545
Czary Mary
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 199
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

I ja Was witam
Data ślubu wyznaczona na 22.09.2012 i zastanawiam co na ten moment oprócz zamówionej sali i kosciola trzeba załatwić... Będę wdzięczna za podpowiedzi
Czary Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 21:54   #1546
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie

Co mam?
Narzeczonego mam! ot co! i to już od ponad 2,5 roku , parą jesteśmy już ponad 6 lat (jak stare małżeństwo).
Mam też wstępny termin - 30 czerwca - wspólnie ustalony, ale jeszcze nigdzie nie zaklepany, więc jeszcze szansa na przełożenie jest duża
Nie robimy wesela tylko obiad dla znajomych i rodziny dlatego nie potrzebuję sali weselnej tylko restaurację, myślę, że z tym nie będzie aż tak źle jak z dostępnością sal...

Wiem, że muszę zacząć od restauracji, fotografa, kościoła.. i pewnie sukienki... co jest jeszcze kluczowe? na co się długo czeka?

Zastanawiam się mocno nad kupieniem używanej sukienki lub wypożyczeniem. Co o tym myślicie?
Najgorsze, że chciałabym jeszcze schudnąć, więc czy jest sens oglądać sukienki teraz? czy może poczekać aż schudnę?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 11:03   #1547
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

kristi_wawa oraz Czary Mary witajcie

Kristi - skoro to będzie obiadek to może nie być tak źle ze znalezieniem restauracji Jest ich naprawdę dużo i są coraz bardziej dostosowywane do ślubnych obiadów itp.
Co do sukienki, to moim zdaniem skoro chcesz jeszcze schudnąć, to troszkę możesz jeszcze zaczekać. Skoro ma być ona używana itp. to i tak będzie potrzebowała przeróbek by na Ciebie ją dopasować itp. więc uważam, że poczekac jeszcze możesz ale napewno warto już się rozglądać Tym bardziej, że sama swoją sprzedając wiem i widze, że suknie są teraz coraz tańsze (Te używane)

Czary Mary - oprócz zamówionej sali i kościółka to napewno trzeba załatwić wszystkie inne drobiazgi z tym związane, obrączki (na które się czeka nawet dlużej, zależy od tego gdzie kupujesz i jaki "rodzaj"), suknie, garnitur itp., zaproszenia,
należy omówić ozdobienie sali, orkiestre (od niej zależy po części zabawa) oczywiscie kamerzysta i fotograf byscie mieli wspaniale pamiatki ),

skoro sale macie to pytanie, czy menu i alkohol itp. juz są omówione? i usadzenie gości, czy każdy siada jak chce czy wy to wolicie ustalić warto zastanowić się też nad pojazdem, którym będziecie jechać bukietem dla panny młodej i butonierkami lub innymi dodatkami, fajnie pomyśleć nad pierwszym tańcem Oczywiście to tak w skrócie Nie chce się rozpisywać nad możliwościami bys tu nie zasneła :P Bo np. do pierwszego tańca można mieć dodatki w postaci np. wystrzelić konfetti albo balony...

Ja miałam pokaz fajerwerków - prezent od rodziców o których nic nie wiedzieliśmy i wlaśnie ciocia pomyślała o konfetti do pierwszego tańca bo my o tym zapomnielismy i na szczescie ciocia to miała i tez mila niespodzianke zrobila bo wygladalo pieknie

Tak wiec, zawsze uwazalam, ze nie szukanie sali i sukni bylo dla mnie meczace a wlasnie dopinanie dodatkow na ostatni guzik Szukanie i laczenie co i jak by nie zrobic festynu a troszke cos ozywic itp. Ale warto bylo

Maxwelka - jak ja mogę być szczera, to z tych typów mi osobiście podobają się to które jest na pozycji 3 (Magdalena i Marek) oraz na pozycji 5 (Danka i Piotr)
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 16:06   #1548
Czary Mary
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 199
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Orkiestrę oraz fotografa tez już mamy zaklepanego. Zastanawiam się jak długo czeka się na suknię. Wiecie coś na ten temat?
Czary Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:33   #1549
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Kristi - skoro to będzie obiadek to może nie być tak źle ze znalezieniem restauracji Jest ich naprawdę dużo i są coraz bardziej dostosowywane do ślubnych obiadów itp.
Co do sukienki, to moim zdaniem skoro chcesz jeszcze schudnąć, to troszkę możesz jeszcze zaczekać. Skoro ma być ona używana itp. to i tak będzie potrzebowała przeróbek by na Ciebie ją dopasować itp. więc uważam, że poczekac jeszcze możesz ale napewno warto już się rozglądać Tym bardziej, że sama swoją sprzedając wiem i widze, że suknie są teraz coraz tańsze (Te używane)
ToxicGirl dzięki za poradę, chyba zacznę się rzeczywiście rozglądać, żeby zobaczyć co mi się podoba i w czym mi dobrze...
Ale pewnie i tak się załamię jak pójdę coś przymierzać, bo niestety czeka mnie kupienie dużej sukienki, ponieważ mam czym oddychać i w 38 czy 40 to raczej nie mam szans się zmieścić w biuście :-(

Przy okazji, znacie jakąś dobrą krawcową, która nie bierze dużo za poprawki? Ile to w ogóle kosztuje? zapewne w zależności od przeróbek, ale jakiego rzędu są to pieniądze?

Maxwelka mi się najbardziej podoba pierwsze - Urszula i Hubert, ale nie wiem czy pasuje do Twojego ślubu. W tym zaproszeniu oprócz mega elegancji jest trochę tradycji. Jeśli ślub masz bardzo nowoczesny to moim zdaniem będzie średnio pasować.
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 08:33   #1550
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Czary Mary Pokaż wiadomość
I ja Was witam
Data ślubu wyznaczona na 22.09.2012 i zastanawiam co na ten moment oprócz zamówionej sali i kosciola trzeba załatwić... Będę wdzięczna za podpowiedzi
Poszukaj sobie różnych stron ślubnych, na nich często wypisane są wszelkie potrzebne elementy, mi to bardzo pomogło A załatwić trzeba też kogoś do grania - DJ'a lub zespół, kamerzystę i/lub fotografa (ja mam obu). No suknia - to wiadomo. Na szycie czeka się czasami nawet 10 tygodni, więc warto załatwić to wcześniej. No chyba, że będzie na Ciebie dobra z wieszaka, ja tak miałam Co jeszcze? Zaproszenia, obrączki, dekorator, jeśli chcesz skorzystać z jego usług. Warto też przetestować odpowiednio wcześniej kosmetyczki i fryzjerki Zastanowić się, gdzie zamówić tort i kwiaty. No i dodatki do sukni - biżuteria, buty, bielizna, coś na głowę. Najgorszą rozkminkę miałam co pożyczę i wymysliłam - niebieską podwiązkę od mojej koleżanki Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dam znać

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Wiem, że muszę zacząć od restauracji, fotografa, kościoła.. i pewnie sukienki... co jest jeszcze kluczowe? na co się długo czeka?

Zastanawiam się mocno nad kupieniem używanej sukienki lub wypożyczeniem. Co o tym myślicie?
Najgorsze, że chciałabym jeszcze schudnąć, więc czy jest sens oglądać sukienki teraz? czy może poczekać aż schudnę?
Czeka się na suknię i obrączki, często czeka się też na zaproszenia.

Nad wypżyczeniem się zastanów. Nie wiem skąd jesteś, ale np. w Warszawie wypożyczenie kosztuje 1500 zł, a za tą cenę można już kupić suknię. Ja za swoją dałam 1800 (w avatarze, to jest model Mori Lee 6601). No i wazna informacja: tiulowych sukni się nie wypożycza. Już lepiej kupić używaną, ale tak jak mówię, nową tez można kupić za bardzo dobrą cenę.

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Maxwelka - jak ja mogę być szczera, to z tych typów mi osobiście podobają się to które jest na pozycji 3 (Magdalena i Marek) oraz na pozycji 5 (Danka i Piotr)
To są dokładnie te typy, które i nam podobają się najbardziej A coraz bardziej się skłaniam ku temu piątemu zaproszeniu, bo jednak strasznie mi się podobają takie jednostronne, nieskładane. Prostota i klasa No ale poczekam na próbki i wtedy dam znać jak wrażenia

Cytat:
Napisane przez Czary Mary Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Orkiestrę oraz fotografa tez już mamy zaklepanego. Zastanawiam się jak długo czeka się na suknię. Wiecie coś na ten temat?
Chyba ok. 5-10 tygodni, ale nie jestem pewna. W każdym razie długo...

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Maxwelka mi się najbardziej podoba pierwsze - Urszula i Hubert, ale nie wiem czy pasuje do Twojego ślubu. W tym zaproszeniu oprócz mega elegancji jest trochę tradycji. Jeśli ślub masz bardzo nowoczesny to moim zdaniem będzie średnio pasować.
Te pierwsze niestety na żywo są strasznie blade i mało wyraziste, dlatego nie skłaniamy się ku nim za bardzo, mimo że na zdjęciach też nam się najbardziej podobały. Mam ślub i wesele, które będą połączeniem tradycji z nowoczesnością, więc tak naprawdę każde z tych zaproszeń będzie według mnie pasować
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:37   #1551
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Ale byłaś tam osobiście? I mają Twój termin?



Witaj No to nieźle się naczytałaś A macie już chociaż salę?... Bo na letnie termin to podobno bardzo ciężko, szczególnie w Warszawie!


Dziewczyny, a ja się do was zwracam, bo mam zgryz. Mam w domu dwie próbki zaproszeń (4 pierwsze zdjęcia), czekam na dwie kolejne. Oczywiście wszystkie to allegro 3 kolejne zdjęcia to zaproszenie, które upodobałam sobie dzisiaj, ponieważ jest podobne do tego Williama i Kate, a 3 ostatnie to zaproszenie, które spodobało mi się, bo jest proste i na ładnym papierze. Te dwa ostatnie zaproszenia, czyli 6 ostatnich zdjęć, zamówiłam dzisiaj jako próbki i czekam aż przyjdą pocztą... Proszę was o szczerą opinię które jest najładniejsze!
Jeszcze nie, ale mam taki plan Na razie mam za sobą Galop, a w najbliższych dniach chcemy zobaczyć jeszcze 3 lokale w tym Złote Dęby.

Co do zaproszeń - najbardziej podoba mi się model z brązową wstążką
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:26   #1552
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Czary Mary Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Orkiestrę oraz fotografa tez już mamy zaklepanego. Zastanawiam się jak długo czeka się na suknię. Wiecie coś na ten temat?
oh, wiesz, to zależy...może to być czas 2 miesięcy a może być i 4 czy 5. To już kwestia chyba obgadania z salonem itp. Ja miałam suknie szytą od podstaw ale, że zamówiłam ją w grudniu to i tak dopiero pod koniec maja odbieralam...a zaczęto ją wogole szyć jakoś w lutym


kristi - ja na poprawki czy czyszczenie po ślubie oddawałam suknie do Komisu Sukni Ślubnych Reginy Antos. Przy ul.Leszno. Za poprawki i samo pranie z doszywaniem czegoś jak było zniszczone itp. zapłacilam około 150 zł. I otrzymałam suknie jak nową więc bylam zadowolona Koleżanka mi poleciła bo tam swoją oddawała
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:15   #1553
Katorii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 19
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczynki mam problem mogłybyście polecić mi kamerzystę sprawdzonego i z pomysłem?
Z tego wszystkiego napisałam fotografa myśląc o kamerzyście przepraszam za błąd... Polecicie mi kogoś fajnego w przystępnych cenach?

Edytowane przez Katorii
Czas edycji: 2011-11-07 o 07:29
Katorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:51   #1554
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Czeka się na suknię i obrączki, często czeka się też na zaproszenia.
Nad wypżyczeniem się zastanów. Nie wiem skąd jesteś, ale np. w Warszawie wypożyczenie kosztuje 1500 zł, a za tą cenę można już kupić suknię. Ja za swoją dałam 1800 (w avatarze, to jest model Mori Lee 6601). No i wazna informacja: tiulowych sukni się nie wypożycza. Już lepiej kupić używaną, ale tak jak mówię, nową tez można kupić za bardzo dobrą cenę.
Muszę się porozglądać, bo jeśli wypożyczenie rzeczywiście kosztuje tyle kasy to się to trochę mija z celem. Możesz mi podać dokładny adres gdzie kupiłaś swoją sukienkę?

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Te pierwsze niestety na żywo są strasznie blade i mało wyraziste, dlatego nie skłaniamy się ku nim za bardzo, mimo że na zdjęciach też nam się najbardziej podobały. Mam ślub i wesele, które będą połączeniem tradycji z nowoczesnością, więc tak naprawdę każde z tych zaproszeń będzie według mnie pasować
Jeśli na żywo są bledziuchne to może rzeczywiście średnio wyglądać, pewnie w ogóle nie widać wszystkich detali. Na które się w końcu zdecydowaliście?

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86
kristi - ja na poprawki czy czyszczenie po ślubie oddawałam suknie do Komisu Sukni Ślubnych Reginy Antos. Przy ul.Leszno. Za poprawki i samo pranie z doszywaniem czegoś jak było zniszczone itp. zapłacilam około 150 zł. I otrzymałam suknie jak nową więc bylam zadowolona Koleżanka mi poleciła bo tam swoją oddawała
Dzięki za bardzo przydatny namiar!

Cytat:
Napisane przez Katorii
Dziewczynki mam problem mieliśmy już wstępnie wybranego fotografa ale ja na spokojnie obejrzeliśmy jego film okazał się nudny i bez pomysłu mogłybyście polecić mi kogoś sprawdzonego i z pomysłem?
Ja też szukam intensywnie fotografa więc chętnie przyłącze się do pytania... Wszyscy albo mają zajęte terminy albo ceny z kosmosu. A może mi się tylko wydaje, że z kosmosu?



Dziewczyny! Szukam zaproszeń z motywem zielonego jabłka, bo to chyba będzie motyw przewodni. Czy może którejś z Was rzuciło się coś w tym stylu w oczy? Jeśli coś macie to proszę podeślijcie. Zaczęłam poszukiwania ale jeszcze nic odpowiedniego nie znalazłam...
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 09:37   #1555
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ja też szukam intensywnie fotografa więc chętnie przyłącze się do pytania... Wszyscy albo mają zajęte terminy albo ceny z kosmosu. A może mi się tylko wydaje, że z kosmosu?.
Ja znalazłam w przyzwoitej cenie foto + video, więc jakbyś była zainteresowana to mogę dać namiary


Sama poszukuję makijażystki pomocy
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 11:39   #1556
Katorii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 19
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cherrry2009 bardzo byłabym wdzięczna za kontakt fotografa już mamy ale pewnie będą mieli też oddzielne pakiety
Katorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 12:58   #1557
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ja też szukam intensywnie fotografa więc chętnie przyłącze się do pytania... Wszyscy albo mają zajęte terminy albo ceny z kosmosu. A może mi się tylko wydaje, że z kosmosu?
Ceny są mniej więcej takie

do 1400 zł - początkujący fotograf lub chałturnik

od 1500 zł do 3000 zł normalna cena

powyżej 3000 zł zł do ...
np. jeden z kolegów za pakiet 100 zdjęć w pudełku i te same na dvd
cena to jest najtańszy pakiet:
8000 zł + koszty dojazdu i 2 noclegi.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-11-04 o 16:52
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 15:58   #1558
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość

Dziewczyny! Szukam zaproszeń z motywem zielonego jabłka, bo to chyba będzie motyw przewodni.
Byłam na weselu, gdzie winietki były przymocowane do ogonków zielonych jabłek Wyglądało pięknie.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Katorii Pokaż wiadomość
mieliśmy już wstępnie wybranego kamerzysty ale ja na spokojnie obejrzeliśmy jego film okazał się nudny i bez pomysłu mogłybyście polecić mi kogoś sprawdzonego i z pomysłem?
Dobrego fotografa łatwiej znaleźć niż dobrego filmowca Paweł Słowik, Adam Sobolewski, Mateusz Wysokiński (dobra cena i dobre zdjęcia portretowe i reportażowe), SnapStudio (wysoka cena super fotki)...
Cena 3 tys. za foto niestety nie jest z kosmosu.

Co do kamerzysty proponuję, żebyś zdecydowała się na krótki film + surowy materiał. Nie będziesz miała wtedy nudnej produkcji. Niektórzy polecają IdMultimedia, ale ja naprawdę nierozumiem dlaczego...
Zajrzyj do RecTime i KarenMedia. Umów się na spotkanie i obejrzyj ich filmy
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:33   #1559
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Kristi tak jak pisze Grupstein winietki w kształcie listków przywiązane do jabłek są bombowe!
Natomiast zaproszenia w kształcie jabłek czy z motywem jakbła raczej na allegro nie dostaniesz, bo tam w sumie widziałam tylko takie nudne zaproszenia.
Możesz sama pokusić się o wykonanie takich ze znalezioną grafiką w necie, lub zlecić jakiejśosobie- plastykowi. W sumie wykonanie obrazka jabłek np w akwarelach nie jest trudne a jak grafika będzie w formacie wektorowym to bez problemu wykorzystasz go do wszystkiego

Zapraszam na mojego bloga jakiś czas temu pisałam o dekoracjach z owoców
http://inspiracje_slubne.mblog.pl/20...wum.html#owoce
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 01:33   #1560
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Załączam fotki z jabłkami. Ściągnięte z blogu Perfect moments (zielone) oraz z blogu Robimy Śluby (czerwone)
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.