Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II . - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 16:02   #1531
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
w każdym kosmetycznym możesz dostać

a ja mam teraz pytanie zupełnie z innej beczki, dziewczyny co myślicie o stosowaniu podkładu rozświetlającego przy cerze mieszanej/tłustej pytam się bo wiem że w tym sezonie będzie modna rozświetlona twarz a nie mat
napewno musisz najpierw dać coś matującego z z samym puderkiem może być nie za ciekawie
ja mam mieszaną i czasem od święta używam-na imprezy czy coś, nakładam na krem matujący
a to trzeba się podporządkowywać modzie? ja wolę mat i będę matowiła
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:05   #1532
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja nie na temat wtrącę, że minerały mają zbawienny wpływ na moją buzię! Nie wyskakują mi nowe pryszcze, a blizny i zaczerwienienia są mniejsze, polecam wam te kosmetyki, Świeżynki!
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:13   #1533
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a ja mam teraz pytanie zupełnie z innej beczki, dziewczyny co myślicie o stosowaniu podkładu rozświetlającego przy cerze mieszanej/tłustej pytam się bo wiem że w tym sezonie będzie modna rozświetlona twarz a nie mat
ja myślę, efekt bombki murowany.
co z tego, że będzie modna rozświetlona twarz a nie matt? to nie znaczy, że przy tłustej cerze trzeba przerzucać się na puder rozświetlający, bo to naprawdę może źle wyglądać. a nie wierzę, że dobry krem pod spód coś zdziała. no może na kilka godzin, bo twarz później będzie się bronić i domagać swojego. takie jest moje zdanie w tym temacie

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Ja nie na temat wtrącę, że minerały mają zbawienny wpływ na moją buzię! Nie wyskakują mi nowe pryszcze, a blizny i zaczerwienienia są mniejsze, polecam wam te kosmetyki, Świeżynki!
jakich używasz?
ja myślałam, żeby skusić się na edm, później wyczekiwałam na pixie, ale chyba są dla mnie za drogie. 57zł na biga
przed chwilą odkryłam Lucy Minerals, które Wizażanki zachwalają, same ochy i achy. wychodzi dość tanio i nie płaci się za przesyłkę. dylemat jest jeden: nie wiem jaki kolor
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:00   #1534
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
jakich używasz?
ja myślałam, żeby skusić się na edm, później wyczekiwałam na pixie, ale chyba są dla mnie za drogie. 57zł na biga
przed chwilą odkryłam Lucy Minerals, które Wizażanki zachwalają, same ochy i achy. wychodzi dość tanio i nie płaci się za przesyłkę. dylemat jest jeden: nie wiem jaki kolor
EDM, oczywiście pierwszy kolor na jaki popatrzyłam, był moim idealnym. Czasami na aukcjach na Allegro możesz zobaczyć, do jakich gwiazd porównują dany kolor, ja tak znalazłam mój kolor.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:13   #1535
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

dziękuję, poszukam!

Jeszcze jedno. Obejrzałam filmiki szuszu , przejrzałam strony i hm.. nie macie wrażenia, że Wasza cera po nałożeniu takiej ilości bronzera jest za ciemna, efekt jest właściwie sztuczny? Bo szuszu jako blondynka ciekawie w tym wyglądała, ja mam włosy w takim kolorze średni brąz i nie wiem czy efekt będzie naturalny czy przestylizowany


A na problemy z cerą polecam puder propolisowy. Można go dostać w każdej aptece, ma konsystencję pudru sypkiego, kosztuje chyba ok 15 zlotych. Jest ok naturalnym antybiotykiem (np polecany na złagodzenie podrażnień na dziecięcych pupciach ) i o dziwo, bardzo dobrze działa na trądzik, różne podrażnienia, zaczerwienienia, wypryski. Produkt baaardzo uniwersalny i naprawdę pomógł w problemach z cerą!
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:16   #1536
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
EDM, oczywiście pierwszy kolor na jaki popatrzyłam, był moim idealnym. Czasami na aukcjach na Allegro możesz zobaczyć, do jakich gwiazd porównują dany kolor, ja tak znalazłam mój kolor.
SWzczęściara! ja wypróbowałam już kilkanaście odcieni :/
i ew. jeden mi pasuje, ale to jeszcze nie super ideał :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:20   #1537
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

dziewczyny znacie jakiś krem brązujący do twarzy dostępny w Naturze albo Rossmanie? zaznaczam, że nie chodzi mi o żadne samoopalacze
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 18:45   #1538
Carammel
Raczkowanie
 
Avatar Carammel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 360
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie jakiś krem brązujący do twarzy dostępny w Naturze albo Rossmanie? zaznaczam, że nie chodzi mi o żadne samoopalacze
ja do twarzy uzywalam kremu Dove i nie polecam
smierdział tak ze nie moglam tego wytrzymac
Carammel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:46   #1539
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
EDM, oczywiście pierwszy kolor na jaki popatrzyłam, był moim idealnym. Czasami na aukcjach na Allegro możesz zobaczyć, do jakich gwiazd porównują dany kolor, ja tak znalazłam mój kolor.
a weeeeeeź, też tak chcę
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:16   #1540
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja też chce kilka próbek z EDM ale nie przyszedł mi jeszcze llist z Allegro. Strrrrrasznie długo.
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:41   #1541
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
w każdym kosmetycznym możesz dostać

a ja mam teraz pytanie zupełnie z innej beczki, dziewczyny co myślicie o stosowaniu podkładu rozświetlającego przy cerze mieszanej/tłustej pytam się bo wiem że w tym sezonie będzie modna rozświetlona twarz a nie mat
Świetny pomysł.
Ja też czasami stosuję podkład rozświetlający mimo, że mam taki sam typ cery jak Ty to efekt sobie chwalę. Nawet lepiej niż taki całkowity mat

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;17827036]Coś nam wątek umiera. Może macie dziewczyny jakieś propozycje jeśli chodzi o ubrania 'świeże'? (W końcu jesteśmy na "Modzie')[/QUOTE]

Przede wszystkim dużo pasteli
Pastelowa torebka, buciki, bluzeczka niby nic a efekt mega
Chociaż nawet przy czarnych ciuchach można wyglądać świeżo, więc co kto woli.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 19:54   #1542
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
SWzczęściara! ja wypróbowałam już kilkanaście odcieni :/
i ew. jeden mi pasuje, ale to jeszcze nie super ideał :/
A ja mam taki problem, że mam twarz o wiele ciemniejszą niż szyję. Ale udało się, teraz dopasowuje formułę, zaczęłam łączyć Intensive i Original Glo. Btw. spróbuj zobaczyć na aukcjach gwiazdy i znajdź ich zdjęcia bez makijażu. Każda ma dopisany "swój kolor". Mi się tak udało.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:59   #1543
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Hej!
To mój debiut na Wizażu i postanowiłam, że pierwszy post będzie właśnie tutaj, bo dzięki Wam mam maaaasę inspiracji i dowiedziałam się jak tak naprawdę używać wielu kosmetyków (po kilku latach stosowania, mam refleks).
I mam jednocześnie pytanie- jak z tymi rozświetlaczami? Gdzie je kupujecie itd, bo nie wiem czemu- ja tych cudów nigdzie nie widuje W którymś linku był podany rozświetlający cień do powiek, ale powiedzcie- to sie sprawdza, nie osypuje i w ogóle?

(pierwszy raz za sobą, uff...)
jak dla mnie rozświetlaczem nad rozświetlaczami jest ten z max factor.Niestety został wycofany przez co można go zakupić jedynie w internecie,np.na allegro.Jest to sztyft.Wystarcza na bardzo długo,gdyż niewiele się go zużywa.Wystarczy dotknąć nim delikatnie jakiegoś miejsca na twarzy(lub ciele)by zostawił ładną poświatę.Jak dla mnie cudeńko.Należy się nauczyć prawidłowo go nakładać(na początku miałam z tym problemy,bo nakładałam go za dużo)i wtedy daje piorunujący efekt
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 20:15   #1544
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
w każdym kosmetycznym możesz dostać

a ja mam teraz pytanie zupełnie z innej beczki, dziewczyny co myślicie o stosowaniu podkładu rozświetlającego przy cerze mieszanej/tłustej pytam się bo wiem że w tym sezonie będzie modna rozświetlona twarz a nie mat
Ja wolałabym upic już jakiś rozświetlacz i dać go na kości policzkowe, bo gdy kupisz sobie taki podkład, efekt moze być całkowicie odwrotny od zmaierzonego

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
SWzczęściara! ja wypróbowałam już kilkanaście odcieni :/
i ew. jeden mi pasuje, ale to jeszcze nie super ideał :/
EDM to nie jedyna firma Ja ze swoich doświadczeń polecam Blusche oraz Aromaleigh - tę drugą firmę tylko wtedy, gdy nie masz za wiele do ukrycia, bo ich podkłady są mało kryjące.

I podłamałam się, bo z Pixie znalazłam swojego idealnego żółtka. Ale płacić 60 zł za podkład?! Nigdy.
Czekam na próbki Lucy
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 20:57   #1545
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
napewno musisz najpierw dać coś matującego z z samym puderkiem może być nie za ciekawie
ja mam mieszaną i czasem od święta używam-na imprezy czy coś, nakładam na krem matujący
a to trzeba się podporządkowywać modzie? ja wolę mat i będę matowiła
kremu matującego używam zawsze tyle że ten mój matuje na krótko i przy tym nawilża buźkę, co do tej mody to od dawna podobają mi się takie rozświetlone buźki ale bałam się tego efektu u siebie, a że teraz jest to modne to jeszcze bardziej pchnęło mnie w stronę rozświetlenia

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Świetny pomysł.
Ja też czasami stosuję podkład rozświetlający mimo, że mam taki sam typ cery jak Ty to efekt sobie chwalę. Nawet lepiej niż taki całkowity mat
jakiego podkładu używasz ?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja wolałabym upic już jakiś rozświetlacz i dać go na kości policzkowe, bo gdy kupisz sobie taki podkład, efekt moze być całkowicie odwrotny od zmaierzonego
puder rozświetlający mam
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:12   #1546
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
jakiego podkładu używasz ?[COLOR="Silver"]
Oj, powiem Ci szczerze, że różnych.
Mam z Avonu rozświetlający sprawuje się ok, L'oreal Infallible daje mi też efekt rozświetlenia na twarzy, niby mam też sporo typowo matujących, ale chyba wolę te rozświetlające. Mi się przynajmniej efekt bardziej podoba
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:18   #1547
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Oj, powiem Ci szczerze, że różnych.
Mam z Avonu rozświetlający sprawuje się ok, L'oreal Infallible daje mi też efekt rozświetlenia na twarzy, niby mam też sporo typowo matujących, ale chyba wolę te rozświetlające. Mi się przynajmniej efekt bardziej podoba
a masz problem z rozszerzonymi porami ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:24   #1548
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a masz problem z rozszerzonymi porami ?
No niestety mam i dużo podkładów matujących podkreślają mi to i akcentują zaskórniki, dlatego nie używam ich na czoło. Jakoś najbardziej tam widać. Mam tak np z Vichy Dermablend , dlatego kładę go tylko na policzki.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:27   #1549
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No niestety mam i dużo podkładów matujących podkreślają mi to i akcentują zaskórniki, dlatego nie używam ich na czoło. Jakoś najbardziej tam widać. Mam tak np z Vichy Dermablend , dlatego kładę go tylko na policzki.
a podkład rozświetlający nie podkreśla ich? coraz bardziej napalam się na rozświetloną buźkę
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 21:31   #1550
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a podkład rozświetlający nie podkreśla ich? coraz bardziej napalam się na rozświetloną buźkę
Wiesz co, na pewno nie tak jak te moje matujące co tyko wciskają się w pory i robią strasznie nieestetyczne wrażenie.
Te rozświetlające są pod tym względem lepsze, chociaż i tak zawsze po aplikacji podkładu używam jeszcze kulek rozświetlających z tym, że po podkładzie matującym muszę nałożyć ich jeszcze więcej.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:33   #1551
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

jak dorwę trochę kasy maszeruję po podkład rozświetlający jak nie podpasuje to pójdzie na kości policzkowe
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:37   #1552
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jak dorwę trochę kasy maszeruję po podkład rozświetlający jak nie podpasuje to pójdzie na kości policzkowe

Pewnie !
Na wiosnę/lato taki podkład idealny
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:53   #1553
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

jutro przeszukam KWC, mam nadzieję że znajdę taki podkład w dobrej cenie i z lekkimi właściwościami kryjącymi
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 01:16   #1554
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;17827036]Coś nam wątek umiera. Może macie dziewczyny jakieś propozycje jeśli chodzi o ubrania 'świeże'? (W końcu jesteśmy na "Modzie')[/QUOTE]
Świeże = niesprane . Dla mnie bardzo "świeżo" wyglądają jasne płaszcze - białe, kremowe, popielate, np. taki jak miała Jennifer Lopez w filmie "Pokojówka na Manhattanie". Z resztą ona często ma świeże makijaże.
No ale wracając do tematu, to ja lubię połączenie ciemnych spodni z jasną górą, chociaż to również ze względu na typ figury. Aaa i bufki! nadają lekkości i dziewczęcości. Ostatnio widziałam dziergane szare bolerko z bufkami i gdyby nie zbyt wysoka cena (jak na bolerko), to na pewno bym już je nabyła.
No i nie przesadzanie z pastelami - ubranie się od stóp do głów (niezależnie od ilości posiadania tych drugich ) w jasne kolory nie jest najlepszym pomysłem .

Może zaczniemy robić listę konkretnych rzeczy, których poszukujemy na tą wiosnę? Ja muszę kupić gładką białą bokserkę, jakąś świeżą apaszkę/chustkę i czarne spodnie z prostą nogawką (to dopiero będzie walka ). A wy? W co chcecie się zaopatrzyć i z czym to będziecie zestawiać?
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 07:13   #1555
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Jak ja bym miala robic liste rzeczy ktore chce na wiosne to chyba skonczylabym wieczorem

chcialabym ich naprawde sporo, chociaz z drugiej strony moze tak mi sie wydaje bo ja raz chce cos w takim stylu za chwile w innym, ehh

Czekam chyba na otwarcie Port Lodz, ciekawe czy tam beda jakies nowe sklepy, mogloby cos byc


wczoraj w pracy tak sie zastanawialam patrzac na niektore dziewczyny skad one maja czas zeby tak wygladac? No nie wiem ja pracuje, ucze sie dziennie i nie mam czasu albo juz np sily latac na aerobik, albo malowac co drugi dzien paznokci i tak sobie myslalam czy one calymi dniami nic nie robia czy sa tak swietnie zooragnizowane

tez sie porozgladam za rozswietlajacymi chociaz mi jest glownie potrzebny DOBRZE nawilzajacy, bo mam taka sucha cere ze nawet jak sie pomaluje to to wszystko znika po godzinie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 08:45   #1556
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Jak ja bym miala robic liste rzeczy ktore chce na wiosne to chyba skonczylabym wieczorem

chcialabym ich naprawde sporo, chociaz z drugiej strony moze tak mi sie wydaje bo ja raz chce cos w takim stylu za chwile w innym, ehh

Czekam chyba na otwarcie Port Lodz, ciekawe czy tam beda jakies nowe sklepy, mogloby cos byc

wczoraj w pracy tak sie zastanawialam patrzac na niektore dziewczyny skad one maja czas zeby tak wygladac? No nie wiem ja pracuje, ucze sie dziennie i nie mam czasu albo juz np sily latac na aerobik, albo malowac co drugi dzien paznokci i tak sobie myslalam czy one calymi dniami nic nie robia czy sa tak swietnie zooragnizowane

tez sie porozgladam za rozswietlajacymi chociaz mi jest glownie potrzebny DOBRZE nawilzajacy, bo mam taka sucha cere ze nawet jak sie pomaluje to to wszystko znika po godzinie
Napewno wcześniej wstają Co do malowania paznokci to ja oglądając serial czy film maluje paznokcie i naprawdę rzadko kiedy nie mam pomalowanych paznokci, tak samo z włosami wolę wstac te 15 minut wcześniej i umyć i ułozyć włosy. Bez makijazu na uczelnię również nie wyjdę. Tak więc uważam, że to kwestia organizacji, np robienie kilku rzeczy w jednym czasie
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:03   #1557
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Napewno wcześniej wstają Co do malowania paznokci to ja oglądając serial czy film maluje paznokcie i naprawdę rzadko kiedy nie mam pomalowanych paznokci, tak samo z włosami wolę wstac te 15 minut wcześniej i umyć i ułozyć włosy. Bez makijazu na uczelnię również nie wyjdę. Tak więc uważam, że to kwestia organizacji, np robienie kilku rzeczy w jednym czasie
Ja robię dokładnie tak samo. Maluję paznokcie w trakcie oglądania filmu, albo jak korzystam z komputera. Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie mieć niepomalowanych paznokci bo bardzo mi się rozdwajają.
Umalowana być muszę, bo inaczej nie lubię (chodzi mi o uczelnię i wyjścia, w domu ani na trening się nie maluję). Włosy tak samo, muszą jakoś wyglądać.

Maseczkę nakładam też jak coś oglądam, jestem przy komputerze czy sprzątam. Przy okazji robię coś pożytecznego, dbam o siebie i nie tracę czasu.

Jedyne czego nie mogę sobie odmówić, to fitness i inne zajęcia - po pierwsze, to moja ogromna pasja (a w przyszłości może i zawód), po drugie baaardzo mnie to relaksuje i odpręża po ciężkim dniu, a po trzecie robię to dla zdrowia.

Byłam wczoraj na zakupach, wybierałam ciuchy pod względem tych 'świeżynkowych'. Potem mogę wkleić fotki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:19   #1558
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a ja mam teraz pytanie zupełnie z innej beczki, dziewczyny co myślicie o stosowaniu podkładu rozświetlającego przy cerze mieszanej/tłustej pytam się bo wiem że w tym sezonie będzie modna rozświetlona twarz a nie mat
Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
ja myślę, efekt bombki murowany.
co z tego, że będzie modna rozświetlona twarz a nie matt? to nie znaczy, że przy tłustej cerze trzeba przerzucać się na puder rozświetlający, bo to naprawdę może źle wyglądać. a nie wierzę, że dobry krem pod spód coś zdziała. no może na kilka godzin, bo twarz później będzie się bronić i domagać swojego. takie jest moje zdanie w tym temacie
dokładnie się z tym zgadzam! co z tego, że będzie moooodna rozświetlona twarz, trzeba patrzeć pod kątem siebie... a twarz powinna być rozświetlona w odpowiednich miejscach, a nie cała - na tym polega cały haczyk...

Sama używam podkładu rozświetlająco-antystresowego z Avonu, odcień Nude i sobie chwalę - chociaż mógłby być trochę trwalszy, bo ściera mi się zawsze przy nosku (tam, gdzie mam najwięcej czerwonych naczyniek). Ale cerę mam raczej suchą, lekko przetłuszczoną w strefie T, ale to też zależy od kremu, jaki nałożę pod podkład.
Samego rozświetlacza używam pod łuk brwiowy i delikatnie pod okiem... plus bronzer
A efekt : http://www.snobka.pl/zdjecie/0/6485/26922 (ale wydaje mi się, że samo to zdjęcie i sposób umalowania jest troszkę przerysowany)

tylko nie używam różu, bo z natury moje policzki są lekko różowe i sam bronzer wystarcza.

A ogólnie również nie wychodzę na uczelnie bez makijażu, czuję się wtedy taka goła szczególnie rzęsy muszę mieć wytuszowane.
A czółko czasem zdarzy mi się pomazać pudrem z MS.



---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;17827036]Coś nam wątek umiera. Może macie dziewczyny jakieś propozycje jeśli chodzi o ubrania 'świeże'? (W końcu jesteśmy na "Modzie')[/QUOTE]

Na modzie...eh dziwacznie trochę, bo tylko nie moda jest poruszana w tym wątku
Ja ostatnio mam manię na wszelkiego rodzaju koszule, bardzo mi się podoba połączenie np. granatowa koszula, białe rurencje i jakieś ładne buciki na obcasie ale to raczej na letniaka

Teraz raczej ubieram ciemniejsze jeansy i różne koszule ale nie tak całkiem na codzień, zależy od mojego widzimisię

co do bufek - jakoś średnio mi się to podoba... Kobieta przecież nie powinna wyglądać, jakby miała figurę V (ale to moje zdanie) a bufki to potęgują, poszerzają ramiona... Ogólnie mogą być - ale małe, a nie takie wielkie, jakie są teraz "modne"

fuksjaa - jeśli naprawdę śnieżynkowe to wklejaj
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2010-03-13 o 09:26
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 13:16   #1559
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

jak dla mnie bardzo świeże są beżowe ciuszki i jeszcze w koloże pudrowego różu. to zalezy od ubrania, mogą być inne ale te 2 uwielbiam!
poluję właśnie na płaszczyk najlepiej pudrowy róż i beżową torebkę
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 13:25   #1560
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

a ja dzisiaj wyszłam na zakupy w ogóle bez makijażu
a ten bronzer z Miss Sporty coś mi nie pasuje, w ogóle nie umie się nim umalować chyba będę musiała poszukać czegoś innego
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.