essence - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 13:00   #1561
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
To na pewno te "nasze" paseczki?
to sa z serii afryka i maja dwa inne kolorki ale to te same paseczki ktore maja byc w serii sun tylko z dwoma kolorkami innymi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 13:30   #1562
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

A kiedy była ta Afryka?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 13:37   #1563
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: essence

Treść usunięta

Edytowane przez d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Czas edycji: 2008-06-06 o 13:54
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 14:10   #1564
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

Pamiętam tą serię, ale nic nie kupowałam, bo mi się nie podobała.
Myślę że paseczki z różowym są o niebo ładniejsze
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 14:57   #1565
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;7794771]Treść usunięta[/QUOTE]
wlasnie mi by sie te afrykanskie przydaly bo brazowy kolorek na pewno by byl a w tych z rozowym to nie mam pojecia co moze wyjsc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 15:06   #1566
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

Ja po prostu mam wrażenie że do karnacji mi bedzie bardziej pasowal.
Dopiero teraz zauważyłam że tusz z poseidon's love jest niebieski! :ślina:
Szybciej te limitowanki, szybciej!
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 16:01   #1567
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: essence

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 16:44   #1568
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;7796129]Treść usunięta[/QUOTE]
a no chyba ze tak u mnie asia wogole zniknela nie mozna juz znalezc nic tylko ta beach jakos siedzi i siedzi!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 22:37   #1569
wild_woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: essence

wszystko co kupilam z tej firmy okazalo sie wielka pomylka! lakier blyszczyk, cienie , eyeliner... nigdy wiecej!
wild_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 08:16   #1570
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez wild_woman Pokaż wiadomość
wszystko co kupilam z tej firmy okazalo sie wielka pomylka! lakier blyszczyk, cienie , eyeliner... nigdy wiecej!
nikczemne próby zniechęcenia do kupowania?
nas nikt nie przekona

może na złe egzemplarze trafiłaś my jesteśmy zadowolone
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 09:59   #1571
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez wild_woman Pokaż wiadomość
wszystko co kupilam z tej firmy okazalo sie wielka pomylka! lakier blyszczyk, cienie , eyeliner... nigdy wiecej!
Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
nikczemne próby zniechęcenia do kupowania?
nas nikt nie przekona

może na złe egzemplarze trafiłaś my jesteśmy zadowolone
Dokładnie, tak jak pisze melka - ja jestem zadowolona
Co prawda mam tylko lakier, rozświetlacz, kredkę i róż essence, ale żaden z tych kosmetyków nie jest badziewiem - nawet lakier, który nie wszystkim tu pasował okazał się w moim przypadku fajny
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 12:50   #1572
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

Po tych kosmetykach, chociażby ze względu na ich cenę, nie należy spodziewać się niewiadomoczego! My wyszukujemy wśród tych 'przeciętnych' prawdziwe perełki: zachwalany przez dziewczyny AOH, korektor trójkolorowy czy po prostu fajne kosmetyki w uroczych pudełeczkach i nowatorskich formach .
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 13:35   #1573
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez wild_woman Pokaż wiadomość
wszystko co kupilam z tej firmy okazalo sie wielka pomylka! lakier blyszczyk, cienie , eyeliner... nigdy wiecej!
no bo czasami trzeba pierw zastanowic sie nad zakupem zanim sie cos wezmie zreszta niektore egzemparze sa czasami gorsze nie wiadomo dlaczego, ale za to cene kosmetyki sa bardzo dobrze, a to ze inne firmy sa droge nie znaczy ze bubli nie maja...ostatnio sprawdzalam lancome Hypnose Onyx najnowszy i stwierdzam ze jak dla mnie niczym sie nie rozni od tuszy za 8 zl
Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
nikczemne próby zniechęcenia do kupowania?
nas nikt nie przekona

może na złe egzemplarze trafiłaś my jesteśmy zadowolone
i to jak zadowolone!
Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Po tych kosmetykach, chociażby ze względu na ich cenę, nie należy spodziewać się niewiadomoczego! My wyszukujemy wśród tych 'przeciętnych' prawdziwe perełki: zachwalany przez dziewczyny AOH, korektor trójkolorowy czy po prostu fajne kosmetyki w uroczych pudełeczkach i nowatorskich formach .
dokladnie! dlatego wlasnie czasami oplaca sie kliknac na KWC albo na watek o kosmetykach zeby mniej wiecej wiedziec co jest swietne a co nie za bardzo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 14:14   #1574
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

I jak, pojawiła się nowa seria? Może któraś z was była na zwiadach ???
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 15:08   #1575
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak jak pisze melka - ja jestem zadowolona
Co prawda mam tylko lakier, rozświetlacz, kredkę i róż essence, ale żaden z tych kosmetyków nie jest badziewiem - nawet lakier, który nie wszystkim tu pasował okazał się w moim przypadku fajny
Cypress, mogłabyś podzielić się wrażeniami na temat różu? Bardzo chciałam kupić, ale u mnie są chwilowo dostępne tylko dwa odcienie, te bardziej brązowe (czyli raczej nie dla mnie). Czy róż daje jakiś błyszczący efekt, czy tylko kolorystyczny? Ładnie sie trzyma na buzi?

Cytat:
Napisane przez wild_woman Pokaż wiadomość
wszystko co kupilam z tej firmy okazalo sie wielka pomylka! lakier blyszczyk, cienie , eyeliner... nigdy wiecej!
Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Po tych kosmetykach, chociażby ze względu na ich cenę, nie należy spodziewać się niewiadomoczego! My wyszukujemy wśród tych 'przeciętnych' prawdziwe perełki: zachwalany przez dziewczyny AOH, korektor trójkolorowy czy po prostu fajne kosmetyki w uroczych pudełeczkach i nowatorskich formach .
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no bo czasami trzeba pierw zastanowic sie nad zakupem zanim sie cos wezmie zreszta niektore egzemparze sa czasami gorsze nie wiadomo dlaczego, ale za to cene kosmetyki sa bardzo dobrze, a to ze inne firmy sa droge nie znaczy ze bubli nie maja...ostatnio sprawdzalam lancome Hypnose Onyx najnowszy i stwierdzam ze jak dla mnie niczym sie nie rozni od tuszy za 8 zl


dokladnie! dlatego wlasnie czasami oplaca sie kliknac na KWC albo na watek o kosmetykach zeby mniej wiecej wiedziec co jest swietne a co nie za bardzo
Według mnie to jest tak: nie ma firmy która produkuje tylko fantastyczne produkty, ale nie ma też takiej która ma tylko badziewie w swojej ofercie. Dotyczy to każdej półki cenowej. Nie ma co mówić, czego się spodziewać za taką cenę? Bo droższe nie znaczy lepsze. Z resztą, każda z nas ma inne wymagania. Jedne chcą super trwałego błyszczyka, inne coś delikatniejszego. No, nawet nie mówię, ze każda z nas ma inna skórę, więc inna tolerancje na produkt, inaczej się malujemy, no i prowadzimy rożne tryby życia, więc jedna nie robi poprawek w ciągu dnia, a inne tak. Może wild-woman faktycznie miała pecha co do essence, nie odpowiadały jej, może zaryzykować jeszcze raz i coś kupić, albo tez szukać wśród innych marek. Chociaż...miło by było gdyby napisała ciut szerzej co konkretnie jej nie odpowiadało w kosmetykach.
A gdyby nie KWC to bym dalej błądziła

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
I jak, pojawiła się nowa seria? Może któraś z was była na zwiadach ???
Darowałam sobie, kasę wydałam na kawę i pędzel w rossmannie.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 15:47   #1576
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez wild_woman Pokaż wiadomość
wszystko co kupilam z tej firmy okazalo sie wielka pomylka! lakier blyszczyk, cienie , eyeliner... nigdy wiecej!
Ja kupiłam kiedyś podkład "clear&matt" pierwszy mój kosmetyk z szafy Essence i okazał się totalną porażką!
Ale nie zrezygnowałam, wszystkie kolejne kosmetyki, jakie zakupiłam były już świetne i tak mam jeszcze 3 błyszczyki (te owocowe), brokatowy eyeliner, cienie z serii Asia, paletkę do brwi i puder mineralny ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:16   #1577
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Cypress, mogłabyś podzielić się wrażeniami na temat różu? Bardzo chciałam kupić, ale u mnie są chwilowo dostępne tylko dwa odcienie, te bardziej brązowe (czyli raczej nie dla mnie). Czy róż daje jakiś błyszczący efekt, czy tylko kolorystyczny? Ładnie sie trzyma na buzi?
Używałam tego różu tylko 3-4 razy, bo przez przypadek zostawiłam go jakiś czas temu u rodziców i do tej pory nie miałam okazji go odebrać , ale moje wrażenia po tych dosłownie kilku razach:
- błyszczącego efektu nie zauważyłam mimo że róż zawiera śladowe ilości drobinek,
- jest dość trwały,
- raczej ciężko jest z nim przesadzić,
- naturalny efekt.

Skromna ta moja recenzja, ale na tyle na ile zdążyłam go przetestować to jestem zadowolona Aha, mam odcień best friends
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:23   #1578
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

dziewczyny jak oceniacie eyeliner z essence?? Jakie są kolory??

zamierzam sobie jakiś kupić ale nie mogę sie zdecydować jakiej firmy.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:28   #1579
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: essence

Tu są eyelinery essence - możesz zobaczyć kolorki
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 18:34   #1580
wild_woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: essence

dziewczyny mysle ze nawet za niska cene mozna dorwac cos b dobrego - u mnie to np. blyszczyk wet&wild chyba do 10zl kosztowal nie pamietam bo juz b dlugo go mam bronzer z tej samej firmy i eyeliner eveline za 7,5 - to sa moje perelki, na essence trafilam rowniez z nadzieja ale..

lakier a raczej odzywka nie wspominajac juz o jakiejkolwiek regeneracji paznokci to po 1 umyciu rak odzywka znikala :/ zastygla b szybko wiec nie musialam sie dlugo z nia meczyc, a cena nie taka super jak na kategorie odzywki do paznokci

do linera zachecila mnie pani w Naturze twierdzac ze jest swietny.. uwierzylam bo dlugo szukalam linera w pisaku... zeby zrobic jakakolwiek kreske pisak trzeba namoczyc w wodzie 1000razy zeby cokolwiek z niego wyplynelo.. po krotkim czasie rozwarstwia sie..

cienie momentalnie obsypuja sie i znikaja z powieki
blyszczyk znika z ust blyskawicznie i ma okropny zapach/smak - juz nawet do tej niskiej polki porownujac to wet&wild ideal przy nim

po tych katastrofach chcialam wyprobowac bibulki matujace bo cena niska i chcialam sprobowac ale boje sie ryzykowac kolejnych 10zl
wild_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:05   #1581
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Używałam tego różu tylko 3-4 razy, bo przez przypadek zostawiłam go jakiś czas temu u rodziców i do tej pory nie miałam okazji go odebrać , ale moje wrażenia po tych dosłownie kilku razach:
- błyszczącego efektu nie zauważyłam mimo że róż zawiera śladowe ilości drobinek,
- jest dość trwały,
- raczej ciężko jest z nim przesadzić,
- naturalny efekt.

Skromna ta moja recenzja, ale na tyle na ile zdążyłam go przetestować to jestem zadowolona Aha, mam odcień best friends
Mi ta recenzja bardzo odpowiada. Jest dla mnie niezwykle zachęcająca. Dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny jak oceniacie eyeliner z essence?? Jakie są kolory??

zamierzam sobie jakiś kupić ale nie mogę sie zdecydować jakiej firmy.
Kredka w sumie też liner. Ja polecam dwukolorową.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:11   #1582
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Mi ta recenzja bardzo odpowiada. Jest dla mnie niezwykle zachęcająca. Dzięki wielkie
Proszę Może niech jeszcze wypowiedzą się dziewczyny, które dłużej używają tego różu lub sprawdź na KWC opinie - wtedy będziesz mieć lepszy ogląd sprawy
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:54   #1583
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

Wiesz wild_woman...
Powiem tak: akurat trafiłaś na te niezbyt udane produkty essence. Mało kto chwali sobie liner w pisaku, odżywki (w formie lakieru), są jednak ich zwolenniczki. Trzeba próbować i poczytać nasz wątek . Mam nadzieję że może przekonasz się jakoś - w końcu jakie cuda na limitowankach można upolować.
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 23:11   #1584
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny jak oceniacie eyeliner z essence?? Jakie są kolory??

zamierzam sobie jakiś kupić ale nie mogę sie zdecydować jakiej firmy.
Ja bardzo lubię linerki essence, mam już dwa czarne, jeden brązowy i srebrny brokatowy, są trwałe , nie rozmazują się i nie rozwarstwiają, dość szybko zasychają na powiece. Spokojnie Ci mogę je polecić
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 09:07   #1585
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość





Według mnie to jest tak: nie ma firmy która produkuje tylko fantastyczne produkty, ale nie ma też takiej która ma tylko badziewie w swojej ofercie. Dotyczy to każdej półki cenowej. Nie ma co mówić, czego się spodziewać za taką cenę? Bo droższe nie znaczy lepsze. Z resztą, każda z nas ma inne wymagania. Jedne chcą super trwałego błyszczyka, inne coś delikatniejszego. No, nawet nie mówię, ze każda z nas ma inna skórę, więc inna tolerancje na produkt, inaczej się malujemy, no i prowadzimy rożne tryby życia, więc jedna nie robi poprawek w ciągu dnia, a inne tak. Może wild-woman faktycznie miała pecha co do essence, nie odpowiadały jej, może zaryzykować jeszcze raz i coś kupić, albo tez szukać wśród innych marek. Chociaż...miło by było gdyby napisała ciut szerzej co konkretnie jej nie odpowiadało w kosmetykach.
A gdyby nie KWC to bym dalej błądziła
no dlatego ja przed kazdym zakupem czytam KWC ze 3 razy zeby pozniej az tak nie zalowac i nie kupowac bez zastanowienia
Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny jak oceniacie eyeliner z essence?? Jakie są kolory??

zamierzam sobie jakiś kupić ale nie mogę sie zdecydować jakiej firmy.
ja mam dwa zielony i brazowy brazowy jest bardzo fajny, dlugo mi sie trzymal i nie rozmazywal ani nie blakl zielonego jeszcze nie uzywalam ale tez wyglada calkiem calkiem chyba kupie sobie jeszcze zloty albo czarny z tymi drobinkami
Cytat:
Napisane przez wild_woman Pokaż wiadomość
dziewczyny mysle ze nawet za niska cene mozna dorwac cos b dobrego - u mnie to np. blyszczyk wet&wild chyba do 10zl kosztowal nie pamietam bo juz b dlugo go mam bronzer z tej samej firmy i eyeliner eveline za 7,5 - to sa moje perelki, na essence trafilam rowniez z nadzieja ale..

lakier a raczej odzywka nie wspominajac juz o jakiejkolwiek regeneracji paznokci to po 1 umyciu rak odzywka znikala :/ zastygla b szybko wiec nie musialam sie dlugo z nia meczyc, a cena nie taka super jak na kategorie odzywki do paznokci

do linera zachecila mnie pani w Naturze twierdzac ze jest swietny.. uwierzylam bo dlugo szukalam linera w pisaku... zeby zrobic jakakolwiek kreske pisak trzeba namoczyc w wodzie 1000razy zeby cokolwiek z niego wyplynelo.. po krotkim czasie rozwarstwia sie..

cienie momentalnie obsypuja sie i znikaja z powieki
blyszczyk znika z ust blyskawicznie i ma okropny zapach/smak - juz nawet do tej niskiej polki porownujac to wet&wild ideal przy nim

po tych katastrofach chcialam wyprobowac bibulki matujace bo cena niska i chcialam sprobowac ale boje sie ryzykowac kolejnych 10zl
ja lakieru ani blyszczyku nie mialam wiec sie nie moge wypowiedziec ale cienie u mnie dlugo sie trzymaja i nie walkuja troszke sie krusza jak nakladam na pedzelek ale to tylko te quatro bo podwojne siedza cale no i kredki maja wspaniale! aoh takze czasami sie zawsze cos znajdzie tylko trzeba poszukac jakis recenzji albo cos zeby nie wydawac niepotrzebnie pieniedzy

jak tych limitowanek nie bedzie niebawem to ja ide kupic sobie eliner, cienie quatro nastepne i brokat!! nie ma co tyle czekac bo korzenie zapuszcze...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:26   #1586
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Według mnie to jest tak: nie ma firmy która produkuje tylko fantastyczne produkty, ale nie ma też takiej która ma tylko badziewie w swojej ofercie. Dotyczy to każdej półki cenowej. Nie ma co mówić, czego się spodziewać za taką cenę? Bo droższe nie znaczy lepsze.
To zdanie powinno wisieć na głównej stronie wizażu
Niby oczywistość, ale czytając czasem wypowiedzi niektórych Wizażanek, widzę, że wcale nie.

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Nie ma co mówić, czego się spodziewać za taką cenę? Bo droższe nie znaczy lepsze.
Właśnie to zdanie: "Czego się spodziewać za taką cenę?" (i jeszcze "Nie spodziewałam się, że polski produkt może być taki dobry") powtarzane jak jakaś mantra w niektórych recenzjach na KWC wyzwalają we mnie krwiożercze instynkty
Wyjątkowo smutny przykład jakiegoś bezmyślnego ulegania stereotypom.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:39   #1587
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no bo czasami trzeba pierw zastanowic sie nad zakupem zanim sie cos wezmie zreszta niektore egzemparze sa czasami gorsze nie wiadomo dlaczego, ale za to cene kosmetyki sa bardzo dobrze, a to ze inne firmy sa droge nie znaczy ze bubli nie maja...ostatnio sprawdzalam lancome Hypnose Onyx najnowszy i stwierdzam ze jak dla mnie niczym sie nie rozni od tuszy za 8 zl

i to jak zadowolone!

dokladnie! dlatego wlasnie czasami oplaca sie kliknac na KWC albo na watek o kosmetykach zeby mniej wiecej wiedziec co jest swietne a co nie za bardzo
dimiti, mówiąc o maskarze za 8 zł miałaś może na myśli magic desing? bo, ta kojarzę w cenie 8 zł.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:23   #1588
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
dimiti, mówiąc o maskarze za 8 zł miałaś może na myśli magic desing? bo, ta kojarzę w cenie 8 zł.
podejrzewam że rzuciła tą kwotę dla przykładu
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:58   #1589
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Właśnie to zdanie: "Czego się spodziewać za taką cenę?" (i jeszcze "Nie spodziewałam się, że polski produkt może być taki dobry") powtarzane jak jakaś mantra w niektórych recenzjach na KWC wyzwalają we mnie krwiożercze instynkty
Wyjątkowo smutny przykład jakiegoś bezmyślnego ulegania stereotypom.
W sumie mi to nie przeszkadza. Jak ktos chce to niech traci kase na produkty o niebotycznych cenach. Mnie tam wystarczy Essence, Sensique, Infinity, pare innych polskich firm, amerykańskie kosmetyki typu Almay, Cover Girl itp.
Ja nie zamierzam placic za firme, bo juz nie raz uzywalam bardzo drogich kosmetykow i nie widze totalnie roznicy miedzy tanimi a nimi. Czasem wrecz powiedzialabym, ze te drogie sa do niczego.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 23:48   #1590
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Angry Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
W sumie mi to nie przeszkadza. Jak ktos chce to niech traci kase na produkty o niebotycznych cenach. Mnie tam wystarczy Essence, Sensique, Infinity, pare innych polskich firm, amerykańskie kosmetyki typu Almay, Cover Girl itp.
Ja nie zamierzam placic za firme, bo juz nie raz uzywalam bardzo drogich kosmetykow i nie widze totalnie roznicy miedzy tanimi a nimi. Czasem wrecz powiedzialabym, ze te drogie sa do niczego.
Masz rację, ale proszę, powiedz mi czym zastąpić cienie MAC'a? bo jak na razie nie mogę znaleźć zastępcy, a ceny ma straszliwe

Sama używam tuszu z sensique i cieni (głównie palety, po 4 kolory bo sa miękkie w porównaniu z tymi pojedynczymi), oczywiście essence (zbiorki widziałyscie już), infinity (błyszczyki mają fajne, te chłodzące), no i rimmel oraz margareth astor od czasu do czasu

W każdej firmie znajduję coś dla siebie, nie ma jednej która produkuje wszystko SUPER, bez zarzutu, np. essencowe błyszczyki są zabawką na pół godziny niestety, szybko sie je zjada, a są smakowite np kulki sensique mnie tak zapchały, że pryszcze miaam nastepne 2 tyg....KOSZMAR...
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.