Staraczki 2023 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-04-05, 17:35   #1561
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

Taak potem jak juz czuje sie ruchy to jest uspokajajace juz nie moge sie doczekac 😊
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-05, 17:42   #1562
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Staraczki 2023

Ooo u mnie też katar i kichanie, złapało nas to samo
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-05, 17:44   #1563
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w 2 trymestrze jak już się czuje ruchy będzie to mniej stresujące niz teraz w 1. Ale miałam dopiero 3 usg więc może się przyzwyczaję do tego i nie będę tak stresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Ja tak samo, od poniedziałku męczący katar i kichanie bez gorączki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
Ooo u mnie też katar i kichanie, złapało nas to samo
To chyba przez tą pogodę. Chociaż koleżanka w pracy mówiła, że na początku ciąży też tak miała, że katar i kichanie ale bez gorączki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-05, 17:50   #1564
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Taak potem jak juz czuje sie ruchy to jest uspokajajace juz nie moge sie doczekac
Albo jak dziecko ma przez chwilę przerwę i nie jest tak aktywne to też jest strach i zastanawianie się
Mi się wydaje,że przez cala ciążę tak jest

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-05, 17:54   #1565
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
To chyba przez tą pogodę. Chociaż koleżanka w pracy mówiła, że na początku ciąży też tak miała, że katar i kichanie ale bez gorączki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jakiś wirus panuje. Oby nam dziewczyny przeszło do świąt. Mnie już w niedzielę zaczęło męczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-05, 18:09   #1566
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Chyba jakiś wirus panuje. Oby nam dziewczyny przeszło do świąt. Mnie już w niedzielę zaczęło męczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Coś panuje- ja byłam chora w tamtym tygodniu, w tym tygodniu kolejne koleżanki z pracy się rozchorowały. Jeszcze pół biedy, ze ja byłam chora, ale niestety córka i mąż też. Wiec dwa dni chorobowego spędziłam na opiekowaniu się nimi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-05, 19:20   #1567
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Albo jak dziecko ma przez chwilę przerwę i nie jest tak aktywne to też jest strach i zastanawianie się
Mi się wydaje,że przez cala ciążę tak jest

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

No mi się trafiło mało kopiace dziecko - na ktg mi położna zarzuciła, ze nie zaznaczam ruchów bo mi się nie chce a tak cała ciąże niestety było. Także ja bym sobie życzyła jednak kopacza tym razem
Niestety to tylko ewoluuje coraz gorzej: stres o przebieg ciąży - poród - kolejne kroki milowe i tak dalej raz lepiej, raz gorzej, ale niestety wielka miłość ma swoją cenę
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-06, 08:07   #1568
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Umówiłam się na usg prenatalne plus pappa jednak. Jak lekarka zapytała czy chce pappe to sama nie wiedziałam co powiedzieć Ale niech już będzie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 08:09   #1569
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Umówiłam się na usg prenatalne plus pappa jednak. Jak lekarka zapytała czy chce pappe to sama nie wiedziałam co powiedzieć Ale niech już będzie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No i dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 08:17   #1570
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny! Oby te prenetalne wyszly dobrze...
A revek zazdroszcze podejscia i spokoju. Ja bym chciala wszystko wiedziec od razu i sie mega stresuje na zapas...

Ja mam chyba takie podejście, bo jednak zaskoczyła nas ta ciąża, że przyszło tak szybko i właściwie bez starań. Wiem, że najlepsze co teraz mogę zrobić to dużo odpoczywać i tyle. Reszta dzieje się sama bez naszego wpływu. Dwa, że jakbym zaczęła świrować to mąż by mnie zaraz sprowadził na ziemię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 11:50   #1571
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez a_revek Pokaż wiadomość
Ja mam chyba takie podejście, bo jednak zaskoczyła nas ta ciąża, że przyszło tak szybko i właściwie bez starań. Wiem, że najlepsze co teraz mogę zrobić to dużo odpoczywać i tyle. Reszta dzieje się sama bez naszego wpływu. Dwa, że jakbym zaczęła świrować to mąż by mnie zaraz sprowadził na ziemię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się właśnie boję, że jak już w końcu zajdę w ciążę to będę bardzo zestresowana o każdy kolejny dzień... Nawet sobie nie wyobrażam, jak musi boleć strata ciąży nawet nie po roku starań, a po kilku, kilkunastu... Przecież są takie pary i to jest takie przerażające

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-06, 13:00   #1572
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja się właśnie boję, że jak już w końcu zajdę w ciążę to będę bardzo zestresowana o każdy kolejny dzień... Nawet sobie nie wyobrażam, jak musi boleć strata ciąży nawet nie po roku starań, a po kilku, kilkunastu... Przecież są takie pary i to jest takie przerażające

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorsze jest to, że ten strach nie kończy się nigdy Urodzisz to też się przejmujesz, na każdym etapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 14:02   #1573
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że ten strach nie kończy się nigdy Urodzisz to też się przejmujesz, na każdym etapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda.
Po zajściu w ciążę życie zmienia się już nieodwracalnie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 15:15   #1574
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Umówiłam się na usg prenatalne plus pappa jednak. Jak lekarka zapytała czy chce pappe to sama nie wiedziałam co powiedzieć Ale niech już będzie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że znasz już termin . U Ciebie w pracy już wszyscy wiedzą o ciąży? Pracujesz zdalnie? Od jutra wchodzą zmiany w kodeksie pracy i pracodawca nie może odmówić pracy zdalnej kobiecie w ciąży, także to również dla mnie bardzo kusząca opcja. Dojazdy do pracy są dla mnie bardzo uciążliwe






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 15:41   #1575
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Super, że znasz już termin . U Ciebie w pracy już wszyscy wiedzą o ciąży? Pracujesz zdalnie? Od jutra wchodzą zmiany w kodeksie pracy i pracodawca nie może odmówić pracy zdalnej kobiecie w ciąży, także to również dla mnie bardzo kusząca opcja. Dojazdy do pracy są dla mnie bardzo uciążliwe






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będę mówić w pracy we wtorek bo dziś byłam u gin po zaświadczenie o ciazy.
Tak wiem o tych przepisach i zamierzam korzystać Dla mnie również dojazdy obecnie nie są komfortowe. Plus wolę sobie przygotować posiłek w domu niż odgrzewać coś w kuchni firmowej...Siedząc w biurze zapominam też o piciu wody :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 16:15   #1576
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Ja sobie bardzo cenię pracę zdalną, choć trochę brakuje kontaktu z ludźmi A biuro mam w innym mieście, więc bywam tylko przy okazji imprez integracyjnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 16:37   #1577
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Ja sobie bardzo cenię pracę zdalną, choć trochę brakuje kontaktu z ludźmi A biuro mam w innym mieście, więc bywam tylko przy okazji imprez integracyjnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie idealnie by było głównie zdalnie, a w wybrane przeze mnie dni gdy zatęsknię za ludźmi do biura Teraz mam odwrotnie bo pracuje w biurze, a zdalnie tylko wyjątkowo jak np teraz z katarem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 17:36   #1578
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dla mnie idealnie by było głównie zdalnie, a w wybrane przeze mnie dni gdy zatęsknię za ludźmi do biura Teraz mam odwrotnie bo pracuje w biurze, a zdalnie tylko wyjątkowo jak np teraz z katarem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie tak samo, chociaż ja bym nie chciała w pełni zdalnie, po pandemii doceniam ten czas „przejazdu” i przestawienia się z pracy na odpoczynek Niemniej w ciąży praca zdalna na pewno będzie łatwiejsza, myślę, że dobrze, że wchodzi ten przepis

U mnie 31 dc, brązowe plamienie, ale brzuch nie boli, mam nadzieję, że @ przyjdzie maks jutro, nie chciałabym, żeby cykle mi się wydłużały bardziej. Teraz owulkę mam przewidywaną na weekend, gdzie jesteśmy na moim urodzinowym wyjeździe, więc okoliczności będą sprzyjające…
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 17:51   #1579
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dla mnie idealnie by było głównie zdalnie, a w wybrane przeze mnie dni gdy zatęsknię za ludźmi do biura Teraz mam odwrotnie bo pracuje w biurze, a zdalnie tylko wyjątkowo jak np teraz z katarem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie wprowadzili zapis do regulaminu, że praca nie może być wykonywana w 100% zdalnie, mimo że całą pandemie tak pracowaliśmy, raz na miesiąc ktoś szedł do biura zobaczyć czy przyszły jakieś dokumenty w papierze. Podobno dzięki takiej zmianie pracodawca może odmówi przejścia na zdalną ciężarnym i rodzicom dzieci do lat 4... spotkanie z hr mamy we wtorek, woec nie wiem czy to prawda, ale osoby z grupy konsultacyjnej mówiły o tym, więc obawiam się, że to prawda... do tej pory mogliśmy na wniosek pracować zdalnie przez np tydzień (przeziębienia itd) a teraz mamy narzucone 3 dni w biurze w tygodniu, bez wyjątków. Także będzie gorzej niż mieliśmy do tej pory, bo o kwocie 'rekompensaty' nawet nie będę wspominać...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-06, 18:30   #1580
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
U mnie wprowadzili zapis do regulaminu, że praca nie może być wykonywana w 100% zdalnie, mimo że całą pandemie tak pracowaliśmy, raz na miesiąc ktoś szedł do biura zobaczyć czy przyszły jakieś dokumenty w papierze. Podobno dzięki takiej zmianie pracodawca może odmówi przejścia na zdalną ciężarnym i rodzicom dzieci do lat 4... spotkanie z hr mamy we wtorek, woec nie wiem czy to prawda, ale osoby z grupy konsultacyjnej mówiły o tym, więc obawiam się, że to prawda... do tej pory mogliśmy na wniosek pracować zdalnie przez np tydzień (przeziębienia itd) a teraz mamy narzucone 3 dni w biurze w tygodniu, bez wyjątków. Także będzie gorzej niż mieliśmy do tej pory, bo o kwocie 'rekompensaty' nawet nie będę wspominać...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ogólnie pracodawcy zaczną kombinować bo tam jest też zapis o zwrotach za prąd zużyty w czasie pracy zdalnej 🤷☠♀️

Ale u mnie w firmie już w tamtym roku ciężarne pracowały zdalnie więc chyba nie będzie problemu. Mam nadzieję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 18:31   #1581
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

U mnie mam nadzieję, że nie wprowadzą obowiązkowych przyjazdów do biura, bo tak jak mówiłam biuro mam w innym mieście Na razie nikt nic o tym nie mówi Myślę, że nie wprowadzą tego, bo szkoda by im było stracić tylu dobrych specjalistów, którzy mieszkają w innych miastach, a nawet krajach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 18:39   #1582
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

To trzymam kciuki za wasze zdalne!

Jestem koło tygodnia po owulacji i już nie mogę się doczekać testowania. Powiedzcie mi że to za wcześnie, może dotrze

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 18:39   #1583
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki za wasze zdalne!

Jestem koło tygodnia po owulacji i już nie mogę się doczekać testowania. Powiedzcie mi że to za wcześnie, może dotrze

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Za wcześnie! Daj się dziecku zagnieździć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 18:52   #1584
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki za wasze zdalne!

Jestem koło tygodnia po owulacji i już nie mogę się doczekać testowania. Powiedzcie mi że to za wcześnie, może dotrze

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Najwcześniej 9-10 dni po owu i to krew, sikance mogą wtedy nawet nie wyjść także zdecydowanie za wcześnie
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 18:55   #1585
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki za wasze zdalne!

Jestem koło tygodnia po owulacji i już nie mogę się doczekać testowania. Powiedzcie mi że to za wcześnie, może dotrze

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Czekaj jeszcze cierpliwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 18:56   #1586
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki za wasze zdalne!

Jestem koło tygodnia po owulacji i już nie mogę się doczekać testowania. Powiedzcie mi że to za wcześnie, może dotrze

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Za wcześnie. Nie rób takich głupot jak ja. Jeśli teraz test wyjdzie ujemny to i tak nic nie wniesie, bo jeszcze nie znaczy to niepowodzenia. Najwcześniej 10 dni po owulacji ma to jakiś sens, najlepiej poczekać do 12.
Ale wiem jak to jest, bo taka mądra jestem, a sama robię testy w 7-8 dniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 19:25   #1587
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki za wasze zdalne!

Jestem koło tygodnia po owulacji i już nie mogę się doczekać testowania. Powiedzcie mi że to za wcześnie, może dotrze

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Nawet bardzo za wcześnie

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 19:25   #1588
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Za wcześnie. Nie rób takich głupot jak ja. Jeśli teraz test wyjdzie ujemny to i tak nic nie wniesie, bo jeszcze nie znaczy to niepowodzenia. Najwcześniej 10 dni po owulacji ma to jakiś sens, najlepiej poczekać do 12.
Ale wiem jak to jest, bo taka mądra jestem, a sama robię testy w 7-8 dniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taa... I sama sopiero co pisałam Ci, żebyś poczekała i powtórzyła za kilka dni No ale wiecie jak to jest, zwlaszcza jak ma się za dużo wolnego czasu. No nic, spróbuję wytrzymać tych kilka dni, bo tak obiektywnie wiem że to nie ma sensu. We wtorek mam powtórzenie tsh to może od razu zrobię betę, to powinien być 11-12 dzień po owulacji, więc chyba juz by wyszło.

Dziękuję wszystkim, chyba dotarło.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 19:30   #1589
moya995
Raczkowanie
 
Avatar moya995
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 32
Dot.: Staraczki 2023

Ja też czekam na testowanie a to jeszcze trochę mam wrażenie że z każdym testem gorzej to znoszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moya995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-06, 20:00   #1590
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Staraczki 2023

U mnie w pracy w tym roku u jest odgórne zarządzenie że mamy w sierpniu brać urlopy, a poza urlopami sierpień cały zdalny ma być. Jednak wszyscy mówią że u nas konkretnie w dziale nie do końca jest to możliwe bo prowadzone są ciągłe badania których nie da się przerwać. Ja też nie do konca mam pracę taka że mogę być cały czas zdalnie ale na pewno będę z szefowa rozmawiać o głównie pracy zdalnej. Nie wyobrażam sobie wakacje jeździć do pracy i wracać w upałach, niby samochodem ale na parkingu pod praca cały czas słońce. A wiem też że szefowa raczej zgodzi się na wszystko bylebym jak najpóźniej nie szła na zwolnienie. Ogólnie czarno widzę jej reakcje na moją ciąże, bo 2 miesiące temu jedna dziewczyna poszła na l4 ciążowe i mimo iż wiedziała o jej planach nie była zadowolona, druga jest na wychowawczym i nie wiadomo czy we wrześniu wroci i w zespole zostanie tylko jedna dziewczyna tylko jej muszą we wrześniu umowę przedłużyć.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.