Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 10:11   #1561
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Pochwal się co takiego ciekawego dostałaś a tusz już dawno miałam Wam polecić, obok Le Volume Chanel mój ulubiony
właśnie dostałam miniaturę tego tuszu Chanel 2 próbki maski błotnej, 2 wody Repetto, 2 próbki Eris Algorytm, Estee Double Wear podkład, cały pojemniczek Baby Glow Guerlain, Guerlain Abeille Royale a wydałam całe 100 zł
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 10:23   #1562
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
właśnie dostałam miniaturę tego tuszu Chanel 2 próbki maski błotnej, 2 wody Repetto, 2 próbki Eris Algorytm, Estee Double Wear podkład, cały pojemniczek Baby Glow Guerlain, Guerlain Abeille Royale a wydałam całe 100 zł
Ale czaaaaaad.. zazdroszcze!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 10:29   #1563
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
właśnie dostałam miniaturę tego tuszu Chanel 2 próbki maski błotnej, 2 wody Repetto, 2 próbki Eris Algorytm, Estee Double Wear podkład, cały pojemniczek Baby Glow Guerlain, Guerlain Abeille Royale a wydałam całe 100 zł
Ja nigdy nie dostałam tak świetnych próbek
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:05   #1564
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
właśnie dostałam miniaturę tego tuszu Chanel 2 próbki maski błotnej, 2 wody Repetto, 2 próbki Eris Algorytm, Estee Double Wear podkład, cały pojemniczek Baby Glow Guerlain, Guerlain Abeille Royale a wydałam całe 100 zł
wow, ale masz hojne panie konsultantki pozazdrościć Pań
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:21   #1565
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow, ale masz hojne panie konsultantki pozazdrościć Pań
jak mają zapasy to zawsze coś wrzucą sensownego, ale czasem nie mają nic więc różnie bywa
fajne dziewczyny, bardzo je lubię, potrafią na luzie stwierdzić że to jest kiepskie i niech Pani tego nie bierze a nie tylko że super,och i ahhh
jak proszę o próbki do słoiczka to zawsze są pełne po same brzegi na kilka zastosowań a nie na pół policzka

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie dostałam tak świetnych próbek
Kochana nie smutaj w stacjonarkach to ogólnie bida z nędzą, jak zrobię zakupy w jakiejś "obcej" perfumerii to często z łachą dostanę jakiś ochłap w postaci kremu Eris +60

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale czaaaaaad.. zazdroszcze!
a nie chciało mi się jechać, mimo iż autkiem to jakieś ... 5min i chciałam zamówić online
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:36   #1566
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj tusz Benefitu tą nowość i dostałam chyba z 10 próbek
W ktorej S takie fajne próbki są ja z najbliższych mam tylko kielce a tam zawsze bida
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:41   #1567
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 656
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
właśnie dostałam miniaturę tego tuszu Chanel 2 próbki maski błotnej, 2 wody Repetto, 2 próbki Eris Algorytm, Estee Double Wear podkład, cały pojemniczek Baby Glow Guerlain, Guerlain Abeille Royale a wydałam całe 100 zł
woow fajne gratisy, dziś ja będę nawiedzać swoją Sephorę

Właśnie oglądałam Klinikę Urody, Pani Ania jak zawsze zaskakuje. Jak powiedziała efekt sztucznych rzęs przy nakładaniu tuszu i zobaczyłam te posklejane rzęsy to nie wiedziałam czy się śmiać czy co, już nie wspomnę o zmechaconym pędzelku, którym nakładała błyszczyk, w życiu bym nim nie dotknęła swoich ust, przecież on był cały zdezelowany jakby milion ust dotykał A no i nowy sposób na zrobienie kosmetyku do brwi, po którym wyglądasz jak córka Breżniewa Uwielbiam ten program
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 12:04   #1568
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A no i nowy sposób na zrobienie kosmetyku do brwi, po którym wyglądasz jak córka Breżniewa Uwielbiam ten program
Wiesz, Ty nie doceniasz starań dziewczyny; próbuje zrobić coś z niczego dla ubogiego społeczeństwa....
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:10   #1569
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 656
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wiesz, Ty nie doceniasz starań dziewczyny; próbuje zrobić coś z niczego dla ubogiego społeczeństwa....
Biorąc pod uwagę cenę wszystkich tych produktów, które wzięła do zrobienia tego czegoś, to taniej wyjdzie kupić jakiś najzwyklejszy żel do brwi w zwykłej drogerii
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:53   #1570
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
W ktorej S takie fajne próbki są ja z najbliższych mam tylko kielce a tam zawsze bida
Ano, niestety
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:02   #1571
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Martusia gratki uważaj bo ciuchowe zakupy też wciągają a ban na wizaz to serio dobry sposób zauważyłam, że mam mniejsze ciśnienie ... na zakupy
[COLOR="Silver"]
Dzięki właśnie się uzależniłam od zakupów ciuchowych z jednej manii w drugą

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam dokładniejsze foty torby Hilfigera
foty1

foty2

może się komuś przydadzą
Fajna ta torba ale bez promocji na wody TH nie kupię

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Maarthusia - jakie perfumy TH zamówiłaś? Dobrze kojarzę, że Woman Flower Marigold? Chciałabym torbę, a tylko te mają pojemność 50ml, pozwalającą załapać się na gratis (resztę zapachów TH kupiłam wcześniej, jak zapragnęłam parasolki ). Mnie niewiele mówią nuty zapachowe (kiepsko się na tym znam ) i tak sobie myślę, czy Marigold zniese (w tym miejscu niedziałająca kursywa)
kliknęłam tę nową żółtą wodę, ale w przypływie rozsądku anulowałam zamówienie szkoda mi płacić 200zł za wodę TH poczekam, może przecenią zapachy i uda się kliknąć za stówkę, jak w przypadku parasolki

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Świetne łowy!
Dzięki mam chętkę na więcej ale muszę poczekać do wypłaty

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
A ja sieknęłąm zamówienie z Topshopu, piąteczka .


---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Posiedź tu na wątku tydzień, i będziesz mieć listę potrzeb z douglasa na 3000zł, nie tylko 300zł
to fakt

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja w hebe się obkupiłam 2+2 za grosz na bell ;-) i promocję się łączą, kupiłam dwa podkłady, róż i błyszczyk ;-)
Edit . za całość 17 złociszy ;-)
dobrze, ze Hebe mam daleko, bo bym podreptała

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
właśnie dostałam miniaturę tego tuszu Chanel 2 próbki maski błotnej, 2 wody Repetto, 2 próbki Eris Algorytm, Estee Double Wear podkład, cały pojemniczek Baby Glow Guerlain, Guerlain Abeille Royale a wydałam całe 100 zł
zazdraszczam w życiu nie dostałam takich fajnych próbek w stacjo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 15:06   #1572
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
woow fajne gratisy, dziś ja będę nawiedzać swoją Sephorę

Właśnie oglądałam Klinikę Urody, Pani Ania jak zawsze zaskakuje. Jak powiedziała efekt sztucznych rzęs przy nakładaniu tuszu i zobaczyłam te posklejane rzęsy to nie wiedziałam czy się śmiać czy co, już nie wspomnę o zmechaconym pędzelku, którym nakładała błyszczyk, w życiu bym nim nie dotknęła swoich ust, przecież on był cały zdezelowany jakby milion ust dotykał A no i nowy sposób na zrobienie kosmetyku do brwi, po którym wyglądasz jak córka Breżniewa Uwielbiam ten program
a ja przegapiłam ten program

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Coś mi się cera popsuła odstawiłam piankę Estee i tonik Shiseido - podejrzewam, że to te prod. są winne dawno tak źle nie wyglądałam widocznie nie służy mi wyższa półka pielęgnacyjna

Zaczyna mnie kusić ten MJ jak będzie syforowy box, to będę miała dylemat, co kliknąć

Ciekawe, czy w tym tyg. uruchomią sklep Estee - strasznie się napaliłam na te nowe błyszczole
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:09   #1573
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 656
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
a ja przegapiłam ten program

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Coś mi się cera popsuła odstawiłam piankę Estee i tonik Shiseido - podejrzewam, że to te prod. są winne dawno tak źle nie wyglądałam widocznie nie służy mi wyższa półka pielęgnacyjna

Zaczyna mnie kusić ten MJ jak będzie syforowy box, to będę miała dylemat, co kliknąć

Ciekawe, czy w tym tyg. uruchomią sklep Estee - strasznie się napaliłam na te nowe błyszczole
Mi ten tonik strasznie wysuszył cerę i też go odstawiłam, zresztą można się było tego spodziewać, jak na drugim miejscu już ma w składzie alkohol.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:13   #1574
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi ten tonik strasznie wysuszył cerę i też go odstawiłam, zresztą można się było tego spodziewać, jak na drugim miejscu już ma w składzie alkohol.
No to teraz mam dylemat, czy zacząć go stosować;/ Jestem wrażliwcem z naczynkami..
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:16   #1575
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 656
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
No to teraz mam dylemat, czy zacząć go stosować;/ Jestem wrażliwcem z naczynkami..
Ja też i do tego sucha skóra, a teraz to już wiór
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:17   #1576
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi ten tonik strasznie wysuszył cerę i też go odstawiłam, zresztą można się było tego spodziewać, jak na drugim miejscu już ma w składzie alkohol.
No właśnie na początku było fajne uczucie oczyszczenia cery, ale teraz jest dramat
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:17   #1577
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Unhappy Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
kliknęłam tę nową żółtą wodę, ale w przypływie rozsądku anulowałam zamówienie szkoda mi płacić 200zł za wodę TH poczekam, może przecenią zapachy i uda się kliknąć za stówkę, jak w przypadku parasolki
Ja na razie jeszcze zamówienia nie opłaciłam, ale i nie anulowałam - nadal się waham. W sumie nawet może i cenę bym przebolała, gdybym chociaż wiedziała, że zapach mi się spodoba i będę w stanie używać .
Mnie też ostatnio udało się załapać na parasolkę i przecenę perfum jednocześnie i miło by było ze strony D., gdyby tym razem zrobili podobną ofertę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:17   #1578
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
a ja przegapiłam ten program

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Coś mi się cera popsuła odstawiłam piankę Estee i tonik Shiseido - podejrzewam, że to te prod. są winne dawno tak źle nie wyglądałam widocznie nie służy mi wyższa półka pielęgnacyjna

Zaczyna mnie kusić ten MJ jak będzie syforowy box, to będę miała dylemat, co kliknąć

Ciekawe, czy w tym tyg. uruchomią sklep Estee - strasznie się napaliłam na te nowe błyszczole
brakowało Cie tu
moze faktycznie ten tonik albo pianka... hmm sama nie wiem. A fajna ta pianka chociaz? ja teraz mysle o tym kremie z clinique




A jesli chodzi o ciuchy to jestem z tym wszystkim do tyłu, musze najpierw zrzucić kilka kg, potem zaczne sie rozgladac sie za ciuchami
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:18   #1579
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
No to teraz mam dylemat, czy zacząć go stosować;/ Jestem wrażliwcem z naczynkami..
To tak, jak ja ja codziennie używałam też mini pianki Estee, która również wysusza, więc pewnie się skumulowało ten tonik wg. mnie jest raczej dla mieszanych i tłustych cer
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 15:20   #1580
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

aniyam masz 100% rację
W dzisiejszych czasach jest taki wybór firm kosmetycznych, zarówno tych tańszych, jak i droższych, że nie opłaca się babrać się samemu w miksturach. Według mnie dotyczy to również pielęgnacji. Jeszcze kilka lat temu, jak nie było takiego wysypu ekologicznych produktów, opłacało się zamawiać z takich stron jak Zrób Sobie Krem, Biochemia Urody, Mazidła itp. Teraz na rynku jest taki wybór produktów eko, że nie opłaca się bawić się w półprodukty, odmierzać %, ml, gramy, sprawdzać ph. Ja kiedyś chciałam się bawić we własnoręcznie robione mazidła, ale jak poczytałam sposoby ich wykonania, to stwierdziłam, że trzeba być chyba domorosłym chemikiem, żeby coś się udało Przykładowy przepis na nawilżające mleczko do ciała http://mazidla.com/receptariusz/bals...-pantenol.html
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-03-29 o 15:22
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:23   #1581
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na razie jeszcze zamówienia nie opłaciłam, ale i nie anulowałam - nadal się waham. W sumie nawet może i cenę bym przebolała, gdybym chociaż wiedziała, że zapach mi się spodoba i będę w stanie używać .
Mnie też ostatnio udało się załapać na parasolkę i przecenę perfum jednocześnie i miło by było ze strony D., gdyby tym razem zrobili podobną ofertę
Przydałaby się próbka tego nowego zapachu, nuty ma fajne i ten żółty kwiatek jest chyba zdejmowany i może służyć jako broszka
Z tej wody gruszkowej TH jestem bardzo zadowolona, pięknie pachnie i jest bardzo trwała

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
brakowało Cie tu
moze faktycznie ten tonik albo pianka... hmm sama nie wiem. A fajna ta pianka chociaz? ja teraz mysle o tym kremie z clinique


A jesli chodzi o ciuchy to jestem z tym wszystkim do tyłu, musze najpierw zrzucić kilka kg, potem zaczne sie rozgladac sie za ciuchami
Dziękuję za miłe słowa
Już sama nie wiem, co mnie tak "zbrzydziło" może drogą eliminacji dojdę do winowajcy
Pianka Estee jest fajna, dobrze oczyszcza, ale nie jest raczej dla suchych cer, bo robi wiór

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Masz 100% rację
W dzisiejszych czasach jest taki wybór firm kosmetycznych, zarówno tych tańszych, jak i droższych, że nie opłaca się babrać się samemu w miksturach. Według mnie dotyczy to również pielęgnacji. Jeszcze kilka lat temu, jak nie było takiego wysypu ekologicznych produktów, opłacało się zamawiać z takich stron jak Zrób Sobie Krem, Biochemia Urody, Mazidła itp. Teraz na rynku jest taki wybór produktów eko, że nie opłaca się bawić się w półprodukty, odmierzać %, ml, gramy, sprawdzać ph. Ja kiedyś chciałam się bawić we własnoręcznie robione mazidła, ale jak poczytałam sposoby ich wykonania, to stwierdziłam, że trzeba być chyba domorosłym chemikiem, żeby coś się udało Przykładowy przepis na nawilżające mleczko do ciała http://mazidla.com/receptariusz/bals...-pantenol.html
Zgadzam się teraz mamy kosmetyki na każdą kieszeń, więc nie rozumiem sensu pokazywania takich bzdur w programie

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-03-29 o 15:25
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:27   #1582
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Przydałaby się próbka tego nowego zapachu, nuty ma fajne i ten żółty kwiatek jest chyba zdejmowany i może służyć jako broszka
Z tej wody gruszkowej TH jestem bardzo zadowolona, pięknie pachnie i jest bardzo trwała
Widzisz, Ty chociaż na podstawie nut mniej więcej wiesz, czego się spodziewać, a ja w tym zakresie jestem całkiem zielona. Gdybym miała chociaż gdzieś pod bokiem stacjonarnego Douglasa, to bym poszła powąchać, ale nie mam i nie zapowiada się, że w najbliższym czasie będę miała czas odwiedzić.
Z gruszki TH też jestem dość zadowolona, brzoskwinię podarowałam siostrze i bardzo jej odpowiada.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:28   #1583
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A ja już prawie kliknęłam podkład MJ i jego zestaw do konturowania, ale....powstrzymałam się. Głupotą jest jednak kupowanie kolejnego podkładu prawie za dwie stówy w ciemno (do tej pory mi sie udawało, no ale...).
Wybieram się do Krakowa w kwietniu, może wtedy go kupię. A zestaw do konturowania kliknę, jak będzie box... mam nadzieję, że to stanie się 5.04, gdy wyłączą zniżkę

Przy okazji: czy któraś z Was jest z Krakowa i tam kupuje w S.? Którą galerię polecacie (chodzi mi o miłą i hojną obsługę)?
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:38   #1584
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widzisz, Ty chociaż na podstawie nut mniej więcej wiesz, czego się spodziewać, a ja w tym zakresie jestem całkiem zielona. Gdybym miała chociaż gdzieś pod bokiem stacjonarnego Douglasa, to bym poszła powąchać, ale nie mam i nie zapowiada się, że w najbliższym czasie będę miała czas odwiedzić.
Z gruszki TH też jestem dość zadowolona, brzoskwinię podarowałam siostrze i bardzo jej odpowiada.
Nie jestem wybredna, jeśli chodzi o perfumy, więc małe szanse, aby zapach mi się nie spodobał lubię wszystkie rodzaje: świeże, ostre, słodkie, kwiatowe poza ciężkimi orientami może wrzucą w końcu próbkę w D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:59   #1585
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
A ja już prawie kliknęłam podkład MJ i jego zestaw do konturowania, ale....powstrzymałam się. Głupotą jest jednak kupowanie kolejnego podkładu prawie za dwie stówy w ciemno (do tej pory mi sie udawało, no ale...).
Wybieram się do Krakowa w kwietniu, może wtedy go kupię. A zestaw do konturowania kliknę, jak będzie box... mam nadzieję, że to stanie się 5.04, gdy wyłączą zniżkę

Przy okazji: czy któraś z Was jest z Krakowa i tam kupuje w S.? Którą galerię polecacie (chodzi mi o miłą i hojną obsługę)?
Ja oglądałam kolorówkę MJ w Galerii Krakowskiej i w sumie miła pani do mnie podeszła... Dziewczyny też chwalą Sephorę na Floriańskiej, że podobno fajne panie, więc może tam zajrzyj? (o ile tam mają kolorówkę MJ) Ja raz też tam weszłam, bo mam na Floriańskiej czasem praktyki makijażowe w Hebe i też mialam pozytywne wrazenie

A ten zestaw do konturowania mi się nie podoba.. W sensie, ten rozświetlacz co jest niby, to to jest zwykły puder On nie ma drobinek, nie daje tafli, nic... To jest takie rozświetlenie przez mat, a ja czegoś takiego nie lubię Ja w ogóle bronzera nie używam wiec w sumie nie kusi

Martusia cze! Co Ty tu robisz w niedziele?

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-03-29 o 16:03
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 15:59   #1586
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się obiło o uszy, że raczej zwrot gotówki nie wchodzi w rachubę, tylko wymiana lub karta podarunkowa. Nie mam jednak pewności, bo nie oddawałam nigdy niczego w S.
Dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
A ja już prawie kliknęłam podkład MJ i jego zestaw do konturowania, ale....powstrzymałam się. Głupotą jest jednak kupowanie kolejnego podkładu prawie za dwie stówy w ciemno (do tej pory mi sie udawało, no ale...).
Wybieram się do Krakowa w kwietniu, może wtedy go kupię. A zestaw do konturowania kliknę, jak będzie box... mam nadzieję, że to stanie się 5.04, gdy wyłączą zniżkę

Przy okazji: czy któraś z Was jest z Krakowa i tam kupuje w S.? Którą galerię polecacie (chodzi mi o miłą i hojną obsługę)?
Ja najczęściej bywam na Floriańskiej i w Galerii Kazimierz i chyba najbardziej polecam te Sephory. S. w Galerii Krakowskiej jakoś mniej przypadła mi do gustu. Wiele jednak zależy od osoby obsługującej. Ostatnio np. zarówno ja jak i klientka przede mną zostałyśmy lekko olane przez Panią na kasie w S. na Floriańskiej . Wcześniej miałam dobre doświadczenia z tą perfumerią.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 16:05   #1587
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też i do tego sucha skóra, a teraz to już wiór
Ojej:/ dobrze w takim razie, że go nie otworzyłam

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To tak, jak ja ja codziennie używałam też mini pianki Estee, która również wysusza, więc pewnie się skumulowało ten tonik wg. mnie jest raczej dla mieszanych i tłustych cer
Moja skóra bardzo szybko się przesusza, więc byłoby kuku:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 16:14   #1588
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Martusia cze! Co Ty tu robisz w niedziele?
Heyka z powodu "dnia paszteta" siedzę w domu i mam czas na wizaż
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 16:15   #1589
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Heyka z powodu "dnia paszteta" siedzę w domu i mam czas na wizaż
Też mam czasem takie dni
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 16:27   #1590
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Nów nie działa mi cytowanie

dzięki za odpowiedź Mi właśnie podoba się ten zestaw do konturowania MJ, ale poczytam o nim jeszcze dopóki mam czas.
Teraz przypomniałam sobie, że w S. w Galerii Kazimierzowskiej pracuje moja dawna znajoma, dobrze byłoby na nią trafić
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.