Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 17:43   #1651
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

musze się wyciszyć, uspokoić, dziś moje serduszko szaleje tętno i puls bardzo wysokie. teraz siedzę u tż na fejsie i przeglądam profil jednego pana. muzyka, jego żona zmarła jakieś pół roku temu, a ona nadal tak strasznie za nią tęskni, aż mi łzy ciekną po policzkach. w życiu nie widziałam żeby ktoś kogoś tak kochał
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 17:44   #1652
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

dziewczyny, czy tylko ja mam takie dylematy dotyczące sukni..?
Do tej pory oglądałam sukienki i wiele mi się podobało, teraz zrobiłam się wybredna, bo boję się, że może znajdę ładniejszą, w której korzystniej będę wyglądać.. boję sie że podejmę złą decyzję i mam wrażenie że długo będę się wahać
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 17:45   #1653
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Doszły kosmetyki! Paleta i pędzelki wrzucam zdjęcia. Jutro będę testować. Pędzelki są miękkie i przyjemne w dotyku, a paleta inspiruje kolorami :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1373301898527.jpg (72,7 KB, 20 załadowań)
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 17:51   #1654
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
musze się wyciszyć, uspokoić, dziś moje serduszko szaleje tętno i puls bardzo wysokie. teraz siedzę u tż na fejsie i przeglądam profil jednego pana. muzyka, jego żona zmarła jakieś pół roku temu, a ona nadal tak strasznie za nią tęskni, aż mi łzy ciekną po policzkach. w życiu nie widziałam żeby ktoś kogoś tak kochał
ja nie mogę takich rzeczy czytać/oglądać, aktualnie za bardzo mnie to rusza.. unikam takich emocji.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Doszły kosmetyki! Paleta i pędzelki wrzucam zdjęcia. Jutro będę testować. Pędzelki są miękkie i przyjemne w dotyku, a paleta inspiruje kolorami :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
brązy i wszelkie szampańskie, jasne kolory,uwielbiam
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 17:53   #1655
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy tylko ja mam takie dylematy dotyczące sukni..?
Do tej pory oglądałam sukienki i wiele mi się podobało, teraz zrobiłam się wybredna, bo boję się, że może znajdę ładniejszą, w której korzystniej będę wyglądać.. boję sie że podejmę złą decyzję i mam wrażenie że długo będę się wahać

ja mam też dylemat z suknią sukienki na zdjęciach, katalogowych dostępnych w internecie wyglądają zupełnie inaczej niż na żywo jak dla mnie i nie chodzi to o to, że w necie są na wyfotoszopowanych modelkach, generalnie wyglądają inaczej...
do tej pory byłam w 2 salonach w madonnie i w carmen i mam swoje 2 typy, myślę, że którąś z nuch wybiorę we wrześniu

już nie oglądam na stronach sukienek jak pójdę się decydować to pewnie przymierzę więcej niż te 2 żeby mama zobaczyła, że w tych które obstawiam wyglądam najlepiej...
jedna z nich to taka http://www.slubnesuknie.com.pl/quartz.html#73
w Carmen właśnie, kosztuje na tą chwilę 3300 może będzie tańsza we wrześniu
a druga jest w madonnie ale nie ma jej na stronie i kosztuje 2400

ale oczywiście nie wiem czy to ta jedyna, jak pójdę z mamą i świadkowa to się okaże
__________________


7.06.2014

Edytowane przez KasiaK_080290
Czas edycji: 2013-07-08 o 17:55
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 17:56   #1656
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez KasiaK_080290 Pokaż wiadomość
ja mam też dylemat z suknią sukienki na zdjęciach, katalogowych dostępnych w internecie wyglądają zupełnie inaczej niż na żywo jak dla mnie i nie chodzi to o to, że w necie są na wyfotoszopowanych modelkach, generalnie wyglądają inaczej...
do tej pory byłam w 2 salonach w madonnie i w carmen i mam swoje 2 typy, myślę, że którąś z nuch wybiorę we wrześniu

już nie oglądam na stronach sukienek jak pójdę się decydować to pewnie przymierzę więcej niż te 2 żeby mama zobaczyła, że w tych które obstawiam wyglądam najlepiej...
jedna z nich to taka http://www.slubnesuknie.com.pl/quartz.html#73
w Carmen właśnie, kosztuje na tą chwilę 3300 może będzie tańsza we wrześniu
a druga jest w madonnie ale nie ma jej na stronie i kosztuje 2400

ale oczywiście nie wiem czy to ta jedyna, jak pójdę z mamą i świadkowa to się okaże
ale mi nie o to chodzi że inaczej w rzeczywistości wyglądają, to ja wiem, byłam juz przymierzać
Chodzi o to że jak zakładam suknię i nawet mówi mi ktoś że wyglądam dobrze, to mam wrażenie że nie mogę się na tą sukienkę zdecydować bo znajdę inną która będzie ładniejsza albo w której będę lepiej wyglądać.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:00   #1657
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
ale mi nie o to chodzi że inaczej w rzeczywistości wyglądają, to ja wiem, byłam juz przymierzać
Chodzi o to że jak zakładam suknię i nawet mówi mi ktoś że wyglądam dobrze, to mam wrażenie że nie mogę się na tą sukienkę zdecydować bo znajdę inną która będzie ładniejsza albo w której będę lepiej wyglądać.

ooo tak ! mam to samo bratowa TŻ i dziewczyna młodszego brata były ze mną i jednogłośnie stwierdziły, że w tych 2 był efekt wow, a ja mam wątpliwości bo ja tak nie poczułam, zobaczymy co powie mama i świadkowa jak im te 2 pokaże jak one orzekną, że jest super to chyba wtedy uwierzę, bo sama do końca nie jestem przekonana i mam wrażenie, że znalazłabym lepszą, tylko gdzie
na prawdę już dużo przymierzyłam a w takich małych salonach w warszawie te sukienki w ogóle mi się nie podobają...
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 18:05   #1658
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Ja idę oglądać sukienki za dwa tygodnie z koleżanką, moje typy już znacie, głównie są to sukienki Pronovias.. no ok w necie żadna oprócz Pronovias mi się nie podoba. Ponieważ jeszcze nie rozmawialiśmy oficjalnie z rodzicami nie wiemy też jak z finansowaniem ślubu :/ no i to wcale nie ułatwia wyboru sukienki.. Chce żeby wszystko było spójne, suknia, zaproszenia, dekoracja, itp, itd.

Więc plan jest taki, że idziemy przymierzać zobaczyć w czy się dobrze czuje. No i zobaczymy ... Najbardziej się boje, że mnie Panie za moją wagę w salonie wyśmieją
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:20   #1659
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Ja idę oglądać sukienki za dwa tygodnie z koleżanką, moje typy już znacie, głównie są to sukienki Pronovias.. no ok w necie żadna oprócz Pronovias mi się nie podoba. Ponieważ jeszcze nie rozmawialiśmy oficjalnie z rodzicami nie wiemy też jak z finansowaniem ślubu :/ no i to wcale nie ułatwia wyboru sukienki.. Chce żeby wszystko było spójne, suknia, zaproszenia, dekoracja, itp, itd.

Więc plan jest taki, że idziemy przymierzać zobaczyć w czy się dobrze czuje. No i zobaczymy ... Najbardziej się boje, że mnie Panie za moją wagę w salonie wyśmieją
Ja się tego strasznie boję Że nie będzie na mnie ŻADNEJ sukienki

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

TŻ już powiedział rodzicom, ja mam w planie z moimi pogadać jak mama wróci z pracy, czyli dopiero koło 23-ciej :/
Ale mi się smutno zrobiło Ja to zawsze mam pod górkę...
Rozmawiałam z bratem i powiedziałam, że bardzo bym chciała, żeby został moim świadkiem na ślubie. A on na to... że on nie chce... że nie lubi takich imprez i nie nadaje się do tego...
No jak to? Mój jedyny rodzony brat i nie chce byś moim świadkiem :/
A najgorsze jest to, że ja nie mam nikogo tak bliskiego, zeby prosić kogoś innego na świadka Ehh
Mam nadzieję że jeszcze to przemyśli
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:22   #1660
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
ja nie mogę takich rzeczy czytać/oglądać, aktualnie za bardzo mnie to rusza.. unikam takich emocji.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------



brązy i wszelkie szampańskie, jasne kolory,uwielbiam
mnie też, poryczałam się jak głupia czytając że tęskniąc słucha tego:
http://www.youtube.com/watch?v=xvfqmo0V_4w


__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:26   #1661
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ja się tego strasznie boję Że nie będzie na mnie ŻADNEJ sukienki

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

TŻ już powiedział rodzicom, ja mam w planie z moimi pogadać jak mama wróci z pracy, czyli dopiero koło 23-ciej :/
Ale mi się smutno zrobiło Ja to zawsze mam pod górkę...
Rozmawiałam z bratem i powiedziałam, że bardzo bym chciała, żeby został moim świadkiem na ślubie. A on na to... że on nie chce... że nie lubi takich imprez i nie nadaje się do tego...
No jak to? Mój jedyny rodzony brat i nie chce byś moim świadkiem :/
A najgorsze jest to, że ja nie mam nikogo tak bliskiego, zeby prosić kogoś innego na świadka Ehh
Mam nadzieję że jeszcze to przemyśli

Może jeszcze brat zmieni zdanie.Nie martw się.
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 18:35   #1662
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, narazie nie nadrabiam bo siedze w przychodni... Ale bylam na tej rozmowie. Facet mnie chce do swojego zespołu handlowców, mam sie do srody zdecydować, mialabym być doradca handlowym dla małych i średnich firm:/
Są plusy i minusy. Plusy: szkolenie, znana firma, można zarobić kupę kasy jak sie jest dobrym, zwrot za benzynę
Minusy: własna działalnosc gospodarcza, brak służbowego auta (min 2 spotkania dziennie plus 3h w biurze, więc jakbym miala spotkania w odległych miastach mogłoby mi zajac to zbyt dużo czasu, więc na szybko bym musiala auto kupować, na kredyt), brak podstawowego wynagrodzenia, tylko prowizja i premia.
Nie wiem co robić innych propozycji brak
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja bym się nie zdecydowała

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
w ogóle już wam mówiłam że zrobiliśmy sobie zdjęcie ( te co mówiłam z kartkami jako zapowiedzi i wkładka do zaproszeń) mogłoby wyjść lepiej ale ogólnie idea spełniona -> to zdjęcia próbne więc na razie o te zostawiam (poniżej) ale jeżeli będzie okazja to powtórzymy może będzie lepszy efekt. Więc wstawiam focisze z cenzurą

Załącznik 5318208
wybacz, ale do mnie nie przemawiają

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Ja się odchudzam, ma być 55 kg i już

Dziewczyny ile wy się produkujecie! Ledwo do książek zerknełam i już 2 strony do nadrobienia. Dziękuje Wam bardzo za wsparcie dziś rano Pan policjant był bardzo miły i powiedział, że jest to nękanie i świadome straszenie.

Pysiu To ryzykowne warunki współpracy, nawet jak jesteś mega sprzedawcą. Chwilwo kryzys w końcu. Zastanów się w spokoju, napewno podejmiesz właściwą decyzję.

Co do anty to ja nie mogę być bez, zalecenia lekarza. Chwilowo biorę YAZ i na szczęście od niego nie przytyłam ale przedtem miałam EVRĘ i to była jakaś masakra.. przytyłam sporo a na dodatek organizm wodę zatrzymywał

Edit: Haha teraz zauważyłam nazwę wątku PM2013 fajny Ale ja mamę TŻta uwielbiam
hmm ja z kolei miałam Evrę 2,5 roku zdaje sie i super, świetnie sie czułam, żadnych skutków ubocznych, super cera, bezbolesny okres.

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Oświadczam Wszem i Wobec, że mój TŻ powiedział, sam z siebie, swoim rodzicom że zaczęliśmy planować ślub!
super i powodzenia przy mówieniu swoim

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Doszły kosmetyki! Paleta i pędzelki wrzucam zdjęcia. Jutro będę testować. Pędzelki są miękkie i przyjemne w dotyku, a paleta inspiruje kolorami :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aj hejt JU!!!!! jest boska, zazdroszczę

mój TZcior oczywiście sie nie dał zaciągnąć wczoraj na mierzenie garniaków grrr....
on ma na to cały rok i luzik, po co bedzie kupował teraz... masakra! Ale nie dam za wygraną! W sobotę mamy spotkanie przedślubne rodziców. Mam nadzieję, że będzie fajnie

a w weekend bylismy na Giewoncie - prawie bylismy, bo brakło nam moze godzinkę do szczytu... i złapała nas burza. oberwanie chmury, mgła, deszcz, grad i pioruny!! Spierniczalismy na dół w podksokach i jak sie okazało słusznie, bo w tym samym czasie na Hali Gąsienicowej poraziło dwie os piorunem!
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:36   #1663
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

kroooliczku może brat zmieni zdanie jeszcze
mój powiedział, że nie pójdzie ze mną wybierać sukni dziad

tinyheart suknie pronivias są piękne ale też piękną cenę mają
mój typ z pronovias to ALCANAR http://www.bestbridalprices.com/imag...e/Alcanar.html
ale kosztuje 6 tys. i to po obniżce bo stwierdzili, że za drogo było (w zeszłym roku chcieli za nią 6,5 albo 7)

mierzyłam ją i jest cudowna
__________________


7.06.2014

Edytowane przez KasiaK_080290
Czas edycji: 2013-07-08 o 18:41
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:40   #1664
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Ja mam Pronovias z promocji!!! Za orygnalna cene nigdy bym nie kupila! Trzeba sie dobrze wstrzelic
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:45   #1665
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja mam Pronovias z promocji!!! Za orygnalna cene nigdy bym nie kupila! Trzeba sie dobrze wstrzelic
wieeem Twoja jest cudna! (pisałam już zresztą, że byłam kilka dni po tym jak zamówiłaś ten model salonowy i chciałam ją po prostu tylko przymierzyć, bo bratowa TŻ na nią chorowała a w końcu miała taką: http://www.bestbridalprices.com/imag...ge/Calais.html, i niestety nie będzie dostępna już)

pytałam czy jest szansa, że alcanar będzie tańszy babka w Madonnie powiedziała, że nie ma najmniejszej szansy na to, więc odpuszczam ją
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:48   #1666
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość

a w weekend bylismy na Giewoncie - prawie bylismy, bo brakło nam moze godzinkę do szczytu... i złapała nas burza. oberwanie chmury, mgła, deszcz, grad i pioruny!! Spierniczalismy na dół w podksokach i jak sie okazało słusznie, bo w tym samym czasie na Hali Gąsienicowej poraziło dwie os piorunem!
to dobrze, że zwialiście! Burza w górach to coś, co mnie przeraża. Jak zaczyna grzmieć to mam mokro w majtach ze strachu
Krooliczku, może jeszcze brat zmieni zdanie. A jak nie to znajdziesz świadka, któremu będzie na tym zależało.
Alloffkowa kurde przykro mi, że ci sąd zabrał alimenty :/ Jednak widzisz, co sąd to inaczej, u mnie nie zabierają ;/
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:49   #1667
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Odp: Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
ja bym się nie zdecydowała



wybacz, ale do mnie nie przemawiają



hmm ja z kolei miałam Evrę 2,5 roku zdaje sie i super, świetnie sie czułam, żadnych skutków ubocznych, super cera, bezbolesny okres.



super i powodzenia przy mówieniu swoim



aj hejt JU!!!!! jest boska, zazdroszczę

mój TZcior oczywiście sie nie dał zaciągnąć wczoraj na mierzenie garniaków grrr....
on ma na to cały rok i luzik, po co bedzie kupował teraz... masakra! Ale nie dam za wygraną! W sobotę mamy spotkanie przedślubne rodziców. Mam nadzieję, że będzie fajnie

a w weekend bylismy na Giewoncie - prawie bylismy, bo brakło nam moze godzinkę do szczytu... i złapała nas burza. oberwanie chmury, mgła, deszcz, grad i pioruny!! Spierniczalismy na dół w podksokach i jak sie okazało słusznie, bo w tym samym czasie na Hali Gąsienicowej poraziło dwie os piorunem!
Oj, czemu od razu hejt :-P :-D

I dobrze zrobiliście, bo burza w górach jest mega niebezpieczna!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:51   #1668
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
w ogóle, zdążyłam dziś już załatwić dwie sprawy:

1. byłam u ginekologa, baaaaaaaaaaaaaaardzo fajna babka !!!
ponarzekałam na mojego poprzedniego ginekologa, mówiła że w ogole dziwne że dała mi anty bez cytologi..no u mnie jednak jest tak że cyto jest bezpłatna od 25 roku życia, musiałam zapłacić całe 30 zł no ale wiadomo, trzeba to trzeba, nie mam torbieli już na jajnikach, strasznie się tego bałam, mam jakieś lekkie zapalenie i drożdżaki pochwy, ale dała mi odpowiednie leki, globułki i ok jestem pozytywnie zaskoczona, byłam 4 w kolejce a nawet godziny nie czekałam... u poprzedniej babki bym pół dnia spędziła..
Bez sensu, że u jednego płaci się za cytologię,a u innego nie Ja chodze na nfz i od samego początku cyto robią mi co roku za darmo.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość

jeszcze wyszukałam na necie że te leki które mi przypisała ginekolog są bardzo drogie zapłacę chyba ponad 100 zł
Co to za leki?

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
dlatego ja nigdy więcej nie będę jechac na hormonach wole męczyć tż żeby się cisnął w...
Dzisiaj jedziemy podpisać umowę z djem (w końcu po 2 tyg od zaklepania) i zostaje nam jeszcze podpisanie umowy z salą ale myśle czy ustalić to na luty kiedy będę wiedziała że na pewno ten dzień i ta godzina... Boję się strasznie tego że nie zdążę zaklepać godziny jaka mi odpowiada Albo co gorsz daty
Jakiego dj bierzecie?

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
coś między 18 a 19
I jak poszło?

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, narazie nie nadrabiam bo siedze w przychodni... Ale bylam na tej rozmowie. Facet mnie chce do swojego zespołu handlowców, mam sie do srody zdecydować, mialabym być doradca handlowym dla małych i średnich firm:/
Są plusy i minusy. Plusy: szkolenie, znana firma, można zarobić kupę kasy jak sie jest dobrym, zwrot za benzynę
Minusy: własna działalnosc gospodarcza, brak służbowego auta (min 2 spotkania dziennie plus 3h w biurze, więc jakbym miala spotkania w odległych miastach mogłoby mi zajac to zbyt dużo czasu, więc na szybko bym musiala auto kupować, na kredyt), brak podstawowego wynagrodzenia, tylko prowizja i premia.
Nie wiem co robić innych propozycji brak
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wchodź w to. Porządna firma nie pozwala sobie na takie coś, obracam się wśród przedstawicieli i żaden nie jeździ prywatnym samochodem. Cyrk jakiś. A własna działalność gospodarcza to samodzielne opłacanie zus-u.



Jutro i pojutrze mam wooolne idę na lewe l4,a co, i tak mnie już nie wyrzucą
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:03   #1669
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Dobry

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
A ja się pochwale, że od stycznia schudłam 8 kg, bylo 65 jest 56-57


Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
cześć!!!!!

1 rok 1 miesiąc 1 dzień
Gratuluję.

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
warto zainwestować i dużo okazji
ja tworzę właśnie listę zakupów kosmetycznych i to będzie kwota rzędu 500zł niestety
Będziesz się malować sama, że chcesz wszystko kupować?

Ja się oddaję w ręce profesjonalistki która przecież dysponuje odpowiednimi kosmetykami.
Ze świeceniem się problemów nie mam, więc raczej nie będę się musiała mocno poprawiać poza tym w moim terminie upałów mega raczej nie będzie. Jakiś puder wezmę - pewnie biały, żeby w razie czego sukni nie pobrudzić. Poza tym planuję kupić tylko jakiś trwały błyszczyk i tyle.


Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ale jestem wściekła...
Należy mi się w pracy premia którą mi zabrali! A ja nic takiego nie zrobiłam, za co mogliby mi ją zabrać :/
Mam dosyć tego miejsca co ja mam zrobić żeby dostać inną pracę, to ja już nie wiem :/ Tak się starałam żeby mieć dobre wyniki, a oni mają to wszystko w dupie. Skasowali mi premię przez jakieś swoje widzimisię wrrr ale jestem zła
Oj.. nie odpuściłabym!

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, narazie nie nadrabiam bo siedze w przychodni... Ale bylam na tej rozmowie. Facet mnie chce do swojego zespołu handlowców, mam sie do srody zdecydować, mialabym być doradca handlowym dla małych i średnich firm:/
Są plusy i minusy. Plusy: szkolenie, znana firma, można zarobić kupę kasy jak sie jest dobrym, zwrot za benzynę
Minusy: własna działalnosc gospodarcza, brak służbowego auta (min 2 spotkania dziennie plus 3h w biurze, więc jakbym miala spotkania w odległych miastach mogłoby mi zajac to zbyt dużo czasu, więc na szybko bym musiala auto kupować, na kredyt), brak podstawowego wynagrodzenia, tylko prowizja i premia.
Nie wiem co robić innych propozycji brak
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak dla mnie zdecydowanie za dużo minusów:
- auto na raty
- własna działalność
- brak chodź minimalnej podstawy

Nie zdecydowałaby się na pewno.

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Oświadczam Wszem i Wobec, że mój TŻ powiedział, sam z siebie, swoim rodzicom że zaczęliśmy planować ślub!
dla TŻ.



Nadrobiłam!


Ogłaszam wszem i wobec, iż jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - w sensie moja psiapsióła da radę (jest w zaawansowanej ciąży, więc wiadomo, że różnie może być) to:

w sobotę idę mierzyć suknie!


Wstępnie jestem umówiona w jednym salonie - polecanym przez koleżanke, więc liczę, że fajnie się mną zajmą. Mają duży wybór w tym suknie firmy Gala, które bardzo mi się podobają. Normalnie gęba mi się sama z tego wszystkiego cieszy.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-07-08 o 19:05
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 19:14   #1670
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
to dobrze, że zwialiście! Burza w górach to coś, co mnie przeraża. Jak zaczyna grzmieć to mam mokro w majtach ze strachu
Krooliczku, może jeszcze brat zmieni zdanie. A jak nie to znajdziesz świadka, któremu będzie na tym zależało.
Alloffkowa kurde przykro mi, że ci sąd zabrał alimenty :/ Jednak widzisz, co sąd to inaczej, u mnie nie zabierają ;/
u nas też mówiła na początku że na bank jeśli się ucze nie zabiorą ale trudno,w dupie go mam:P
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bez sensu, że u jednego płaci się za cytologię,a u innego nie Ja chodze na nfz i od samego początku cyto robią mi co roku za darmo.


Co to za leki?


Jakiego dj bierzecie?


I jak poszło?


Nie wchodź w to. Porządna firma nie pozwala sobie na takie coś, obracam się wśród przedstawicieli i żaden nie jeździ prywatnym samochodem. Cyrk jakiś. A własna działalność gospodarcza to samodzielne opłacanie zus-u.



Jutro i pojutrze mam wooolne idę na lewe l4,a co, i tak mnie już nie wyrzucą
u nas już kiedyś pisałam że niby płatna jest do któregoś roku życia... a mówiłyście że nie.. ale jednak dziś poszłam do innej no i powiedziała to samo, no cóż majątek raz w roku to nie jest co to za leki, już piszę:
natamycyna
feminella vapic
fluconazole
no i anty z własnego wyboru
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:15   #1671
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

ijaa Gratulacje nadrobienia! I koniecznie zdaj relacje po mierzeniu sukni!

A propos mierzenia sukni, jak się do przymiarek szykujecie? Już po poszperaniu po wizażu znalazłam rady typu czarne rajstopy i stanik bez ramiączek plus buty przewidywanej wysokości. Tylko ja w staniku bez ramiączek na pewno nie pójdę bo się boje, że mi gdzieś spadnie, więc chyba po prostu wezmę ramiączka w dół

A i jeszcze jedno pytanie bo ja się na polskich tradycjach nie znam a ostatnio z koleżanka rozmawiałyśmy o podziękowaniach dla rodziców, takie podziękowania to są w trakcie wesela czy w własnym zakresie po nim?
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:23   #1672
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
ijaa Gratulacje nadrobienia! I koniecznie zdaj relacje po mierzeniu sukni!

A propos mierzenia sukni, jak się do przymiarek szykujecie? Już po poszperaniu po wizażu znalazłam rady typu czarne rajstopy i stanik bez ramiączek plus buty przewidywanej wysokości. Tylko ja w staniku bez ramiączek na pewno nie pójdę bo się boje, że mi gdzieś spadnie, więc chyba po prostu wezmę ramiączka w dół
Na pewno wszystko opowiem.

Dlaczego czarne rajstopy?? Nie ogarniam.

Ja jeśli pogoda pozwoli pójdę w rajtkach, cienkich, cielistych, a jeśli nie to na gołe nogi, koniecznie w spódnicy/sukience co bym nie musiała walczyć ze ściąganiem spodni.
Stanik planuję biały, ale nie ma odpinanych ramiączek - w sumie nie mam takiego, będę chować ramiączka.
Planuję też minimum makijażu na twarzy, co by nie upitolić sukien.
Poza tym: ogólne zadbanie wiadomo - depilacja, ładna bielizna i wezmę buty na obcasie.


Chyba wszystko.


Idę pokręcić HH!
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:25   #1673
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
ijaa Gratulacje nadrobienia! I koniecznie zdaj relacje po mierzeniu sukni!

A propos mierzenia sukni, jak się do przymiarek szykujecie? Już po poszperaniu po wizażu znalazłam rady typu czarne rajstopy i stanik bez ramiączek plus buty przewidywanej wysokości. Tylko ja w staniku bez ramiączek na pewno nie pójdę bo się boje, że mi gdzieś spadnie, więc chyba po prostu wezmę ramiączka w dół

A i jeszcze jedno pytanie bo ja się na polskich tradycjach nie znam a ostatnio z koleżanka rozmawiałyśmy o podziękowaniach dla rodziców, takie podziękowania to są w trakcie wesela czy w własnym zakresie po nim?
czarne rajstopy?
depilacja, ładna bielizna(majtki i stanik) bo kobieta z salonu cię ubiera i rozbiera, ja byłam bez konkretnej wysokości butów, do rozejrzenia się nie są potrzebne moim zdaniem...
a co do szczegółów stanika to nie musi być bez ramiączek stanik z odpinanymi ramiączkami po prostu wystarczy

u nas koło północy będą podziękowania dla rodziców po nich tort i oczepiny, ale każdy robi tak jak mu się podoba, niektórzy dziękują wcześniej w domu przed ślubem, niektórzy po, myślę, że to kwestia indywidualna
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:34   #1674
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

No czarne rajstopy żeby tyłkiem nie świecić :P
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:40   #1675
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
No czarne rajstopy żeby tyłkiem nie świecić :P
bez przesady, w końcu tam pracują kobiety ładne figi i o problemie chyba, że ktoś się mega wstydzi
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:40   #1676
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
No czarne rajstopy żeby tyłkiem nie świecić :P
ja nie ubrałabym stringów na przymiarkę sukni jesli to masz na myśli
a jeśli mówisz o figach to dla mnie to nie świecenie tyłkiem- tak samo jak na plaży tylko publiczność mniejsza a pani pewnie się już tyle gołych tyłków naooglądała że łohoho
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:41   #1677
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Ja z tych krępujących się więc chyba skorzystam z triku rajstop.Ale jestem przekonana, że Panie już widziały sporo
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:48   #1678
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Eeeeee, to mnie czarne rajtki nie potrzebne. Wstydziachowa nie jestem.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:54   #1679
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym was prosić żebyście jutro trzymały kciuki, bo moja mama idzie na zabieg nogi i niby nie ma się czym przejmować, bo lekarze twierdzą, że nie jest on groźny ale i tak się boimy a mama w szczególności. Normalnie jest kłębkiem nerwów a najgorsze jest to, że nie wiadomo co się z tą nogą dzieje, bo w pewnym momencie nagle zaczęła puchnąć, po nocy trochę klęśnie a później po całym dniu jest znowu spuchnięta jak balon, boli i bez tabletek przeciwbólowych ani rusz, a nikt nie wie jak jest tego przyczyna. Może jutro podczas tego zabiegu się wszystko wyjaśni ale jest to wielkie MOŻE...
mam nadzieje, ze zabieg sie powiodl

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
ale mi nie o to chodzi że inaczej w rzeczywistości wyglądają, to ja wiem, byłam juz przymierzać
Chodzi o to że jak zakładam suknię i nawet mówi mi ktoś że wyglądam dobrze, to mam wrażenie że nie mogę się na tą sukienkę zdecydować bo znajdę inną która będzie ładniejsza albo w której będę lepiej wyglądać.
Jak znajdziesz ta jedyna jedyna to bedziesz wiedziala. Jak swoja zalozylam (9 suknia tego dnia) to juz nie chcialam jej sciagac. Stalam na tym podium i usmiech mi z twarzy nie schodzil i ruszalam biodrami caly czas zeby wprawic suknie w ruch i przez tydzien nie moglam przestac zagladac w komorke by obejrzec zdjecia


Ja swoja suknie kupilam podczas targow slubnych i mialam na sobie wyszczuplajace nude body na ramiaczkach
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:01   #1680
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze zabieg sie powiodl



Jak znajdziesz ta jedyna jedyna to bedziesz wiedziala. Jak swoja zalozylam (9 suknia tego dnia) to juz nie chcialam jej sciagac. Stalam na tym podium i usmiech mi z twarzy nie schodzil i ruszalam biodrami caly czas zeby wprawic suknie w ruch i przez tydzien nie moglam przestac zagladac w komorke by obejrzec zdjecia


Ja swoja suknie kupilam podczas targow slubnych i mialam na sobie wyszczuplajace nude body na ramiaczkach

a jaką masz suknię, pokazywałaś nam ?

to w takim razie ja znalazłam te 2, tak mi siedzą w głowie i ja w nich, że nie mogę się doczekać września!
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.