Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 14:32   #1681
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

nie..to jest rozmowa co bedzie sie robilo w szkole itd..nic w zasadzie sie nie pytaja..tylko czy pracujesz,jaki masz znak zodiaku i czy chcesz pracowac jako wizazystka
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:18   #1682
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
nie..to jest rozmowa co bedzie sie robilo w szkole itd..nic w zasadzie sie nie pytaja..tylko czy pracujesz,jaki masz znak zodiaku i czy chcesz pracowac jako wizazystka

HMM,PYTAJĄ O ZNAK ZODIAKU?
to w planach moze maja kierunek astrologia bądź ezoteryka
to chyba logiczne, że jak ktoś idzie do szkoły wizażu to chce pracować jako wizażysta
A z kim współpracują ? Gdzie odbywaja sie praktyki? Czy moze każdy sam musi je sobie załatwić na włsną rękę ? To dosyć istotne w nauce tego zawodu,to tak jak dla aktora szlifowanie roli na scenie i spektakl przed publiką a wszystko to w ramach nauki.
Lista zamknięta? ......,lista rezerwowa ?......a to mnie rozbawiło )
Pozdrawiam
__________________
witajcie
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 22:15   #1683
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

no bez zartu pytaja o znak zodiaku tez nie bardzo wiem po co
Mi wyslaly mejla zebym sie decydowala bo liste w tym tygodniu zamykaja
co do praktyk to ja nic nie wiem...
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 23:24   #1684
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tatiene Pokaż wiadomość
HMM,PYTAJĄ O ZNAK ZODIAKU?
to w planach moze maja kierunek astrologia bądź ezoteryka
to chyba logiczne, że jak ktoś idzie do szkoły wizażu to chce pracować jako wizażysta
A z kim współpracują ? Gdzie odbywaja sie praktyki? Czy moze każdy sam musi je sobie załatwić na włsną rękę ? To dosyć istotne w nauce tego zawodu,to tak jak dla aktora szlifowanie roli na scenie i spektakl przed publiką a wszystko to w ramach nauki.
Lista zamknięta? ......,lista rezerwowa ?......a to mnie rozbawiło )
Pozdrawiam
ale ze co takiego zabawnego jest? na normalnych studiach tez ma sie liste rezerowawa czyli tak zwana "pod kreska" :P ale ja chyba zrezygnuje na razie z tej szkoly Pani napisala ze na liscie rezerowowej jest 8 osob wiec nie sadze ze do konca sierpnia moze sie uzbierac ponad 20 a jak ktos zrezygnuje to pewnie niewiele osob. No cos moze za rok... a moze cos innego. Moze ta M. Dalecka. Tyle decyzji trzeba podjąć i to w tak krótkim czasie. :/


Candy Killer - pytanie odnośnie makijaży. Masz może jakaś wiekszą palete cieni czy coś w tym rodzaju? a moze pojedyncze cienie? bo makijaże i kolory są rewelacyjne

Edytowane przez anielunia
Czas edycji: 2009-08-10 o 23:27
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 23:56   #1685
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja mam raczej pojedyncze cienie inglota lub palety pro 3,5,14 alee glownie samym inglotem sie bawie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 05:49   #1686
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez anielunia Pokaż wiadomość
ale ze co takiego zabawnego jest? na normalnych studiach tez ma sie liste rezerowawa czyli tak zwana "pod kreska" :P ale ja chyba zrezygnuje na razie z tej szkoly Pani napisala ze na liscie rezerowowej jest 8 osob wiec nie sadze ze do konca sierpnia moze sie uzbierac ponad 20 a jak ktos zrezygnuje to pewnie niewiele osob. No cos moze za rok... a moze cos innego. Moze ta M. Dalecka. Tyle decyzji trzeba podjąć i to w tak krótkim czasie. :/
Radzilabym sie pospieszyc bo u P.Daleckiej tez sie miejsca koncza(b.duzo chetnych w tym roku) i rekrutacja sie konczy
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:20   #1687
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Radzilabym sie pospieszyc bo u P.Daleckiej tez sie miejsca koncza(b.duzo chetnych w tym roku) i rekrutacja sie konczy
no ale jak to :/ wczoraj pytalam i napisali ze troche miejsc jest to ja juz calkiem nie rozumiem. Ale wypelnie ten formularz co da mi pewne miejsce na 7 dni. A ktos sie wybiera do M. Daleckiej na wizaż?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

w takim razie tez wyslalam podanie, na razie on-line mam 7 dni zeby wszystko zalatwic i sie zastanowic
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 18:47   #1688
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no bez zartu pytaja o znak zodiaku tez nie bardzo wiem po co
Mi wyslaly mejla zebym sie decydowala bo liste w tym tygodniu zamykaja
co do praktyk to ja nic nie wiem...
hehe znak zodiaku dużo o tobie mówi ale to jest raczej mało ważne będziesz miała identyfikator z imieniem i znakiem zodiaku nawet hehe
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:00   #1689
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No ale co im to daje, jaki kto ma znak zodiaku no i poco go aż na identyfikatorze umieszczać ?
Naprawdę trochę nierozumiem
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:09   #1690
Daryja
Raczkowanie
 
Avatar Daryja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez anielunia Pokaż wiadomość
no ale jak to :/ wczoraj pytalam i napisali ze troche miejsc jest to ja juz calkiem nie rozumiem. Ale wypelnie ten formularz co da mi pewne miejsce na 7 dni. A ktos sie wybiera do M. Daleckiej na wizaż?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

w takim razie tez wyslalam podanie, na razie on-line mam 7 dni zeby wszystko zalatwic i sie zastanowic

ja się wybieram do M.Daleckiej na wizaż zaoczny
Daryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:48   #1691
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

no ja wlasnie tez na zaoczny chcialam ale teraz dostalam wiadomosc z AWiS ze jest duzo chetnych na liscie rezerwowej i duza szansa na utworzenie dodatkowej grupy. Teraz mam wielki dylemat a do jutra musze decyzje podjac chyba nie bede spac cala noc
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 16:43   #1692
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez anielunia Pokaż wiadomość
no ja wlasnie tez na zaoczny chcialam ale teraz dostalam wiadomosc z AWiS ze jest duzo chetnych na liscie rezerwowej i duza szansa na utworzenie dodatkowej grupy. Teraz mam wielki dylemat a do jutra musze decyzje podjac chyba nie bede spac cala noc
ja sądze, ze pewnie albo sie uzbiera duzo osob na grupie rezerwowej, albo po prostu rozdzielą Was do powstalych juz klas, tam gdzie lista jest juz zamknieta.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:50   #1693
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
hehe znak zodiaku dużo o tobie mówi ale to jest raczej mało ważne będziesz miała identyfikator z imieniem i znakiem zodiaku nawet hehe
ano wlasniee bo jak powiedzialam ze strzelec too mi powiedziala ze bardzo inteligentne osoby sa spod strzelca dobrze ze nie dodalam "inteligentne taak...ale leniwe":P hehe

no ja niestety ze wzgledow finansowych musze odlozyc nauke kuuurcze i strasznie z tego powodu ubolewam..myslalam ze w 3 miesiace uda mi sie znalezc jakakolwiek prace no ale niestetyyyyy :/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:56   #1694
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ano wlasniee bo jak powiedzialam ze strzelec too mi powiedziala ze bardzo inteligentne osoby sa spod strzelca dobrze ze nie dodalam "inteligentne taak...ale leniwe":P hehe

no ja niestety ze wzgledow finansowych musze odlozyc nauke kuuurcze i strasznie z tego powodu ubolewam..myslalam ze w 3 miesiace uda mi sie znalezc jakakolwiek prace no ale niestetyyyyy :/
o..tez jestem strzelec..inteligentne..n o no
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:03   #1695
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hej Wam
podczas czytania kilku stron zauwazylam 2 osoby ktore ida do Daleckiej na wizaz ;p ciesze sie, ja tez tam ide zlozylam papiery na ten polaczony kierunek wizaz+stylizacja zaocznie.
wiecie Dziewczyny kiedy bedzie cos wiecej wiadomo?

Pozdrawiam
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:19   #1696
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez seele Pokaż wiadomość
hej Wam
podczas czytania kilku stron zauwazylam 2 osoby ktore ida do Daleckiej na wizaz ;p ciesze sie, ja tez tam ide zlozylam papiery na ten polaczony kierunek wizaz+stylizacja zaocznie.
wiecie Dziewczyny kiedy bedzie cos wiecej wiadomo?

Pozdrawiam
ja mam zamiar wybrac sie jutro i dowiedziec sie wszystkiego, na miejscu zdecyduje ostatecznie czy mam sie zapisywac czy nie
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 01:53   #1697
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

I zapisałaś się, tak? Możesz coś więcej napisać? Ja również skłaniam się do Marzeny Daleckiej, na podstawie forum i porównania do innych stron.
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:03   #1698
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez spax Pokaż wiadomość
I zapisałaś się, tak? Możesz coś więcej napisać? Ja również skłaniam się do Marzeny Daleckiej, na podstawie forum i porównania do innych stron.
Tak zapisałam się na wizaz - charakteryzacja zaocznie, bo dowiadywałam sie też o AWiS (nie od konkurencji) i slyszalam kilka niezbyt pochlebnych opinii (pewnie zaraz zostane spalona na stosie za gloszenie herezji :P). Jak rozmawilam z pania w skertetariacie to szkola Marzeny Daleckiej wydawala sie nawet nawet jak na szkoly we Wroclawiu bo podobno najlepsze to w Warszawie i Poznaniu są. Pyatalam o czesne miesieczne - 290 zl. jak wygladaja praktyki - najlepiej jakby kazdy odbyl takie praktyki one sa organizowane przez szkole i albo idziemy malowac na jakies pokazy mody, na studniowke czy tez dzieci w przedszkolu. Na wyprawke jezeli ktos chce to trzeba dac 350 zl (pedzle, folia, fartuch, bielizna do analizy kolorystycznej czyli taka biala pelerynka i ubezpieczenie NW jezeli ktos nie jest ubezpieczony) oczywiscie nie wszystko trzeba tam u nich zamawiac, mozna sobie wybrac albo wcale nic nie zamawiac - do konca sierpnia trzeba dac znac. Zajecia juz nie odbywaja sie na Slubickiej tylko gdzies kolo czarnieckiego w kazdym badz razie blizej. Czesne czasem moze ulec zmianie ale pani mowila ze zdarzylo sie to tylko raz ze podniesli o 20 zl. Kazda sesja zimowa i letnia platna 50 zl, a kazda poprawka 40 zl. Egzamin dyplomowy wyglada tak ze wybieramy sobie jakies temat i go realizujemy do portfolio z tego co wiem mozna chyba kilka tematow nawet miec. Potem to portfolio bronimy na koniec roku, losujemy jakis makijaz i wykonujemy przy komisji. No i nie wiem co jeszcze jak cos to pytajcie jak bede wiedziala to odpowiem. Aaaa i jeszcze jak wychodzimy gdzies malowac na zewnatrz to bierzemy kuferki ze szkoly i kosmetyki ze szkoly (bo gdzies wyczytalam ze trzeba sobie samemu kuferek kompletowac, mozna oczywiscie ale nie trzeba jedynie co to trzeba miec ta wyprawke swoja co pisalam wczesniej).
Pozdrawiam
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 14:43   #1699
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez anielunia Pokaż wiadomość
Zajecia juz nie odbywaja sie na Slubickiej tylko gdzies kolo czarnieckiego w kazdym badz razie blizej.
Na Kruszwickiej-ulice od Czarneckiego(trzeba isc w tyl i w prawo)
Kruszwicka szkola jest nad takim szarym sklepem-do gory.
A co ze Slubicka to nie wiem..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 16:16   #1700
Okruszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 27
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witajcie.

Zapisałam się do rocznej szkoły policealnej o kierunku wizaż.(zaocznie).
W Gdańsku w APedukacja.

Wątku nie przejrzałam ale czy któraś z Was tam może uczęszczała bądź słyszała jakieś opinie?
Okruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 20:27   #1701
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez anielunia Pokaż wiadomość
Tak zapisałam się na wizaz - charakteryzacja zaocznie, bo dowiadywałam sie też o AWiS (nie od konkurencji) i slyszalam kilka niezbyt pochlebnych opinii (pewnie zaraz zostane spalona na stosie za gloszenie herezji :P). Jak rozmawilam z pania w skertetariacie to szkola Marzeny Daleckiej wydawala sie nawet nawet jak na szkoly we Wroclawiu bo podobno najlepsze to w Warszawie i Poznaniu są. Pyatalam o czesne miesieczne - 290 zl. jak wygladaja praktyki - najlepiej jakby kazdy odbyl takie praktyki one sa organizowane przez szkole i albo idziemy malowac na jakies pokazy mody, na studniowke czy tez dzieci w przedszkolu. Na wyprawke jezeli ktos chce to trzeba dac 350 zl (pedzle, folia, fartuch, bielizna do analizy kolorystycznej czyli taka biala pelerynka i ubezpieczenie NW jezeli ktos nie jest ubezpieczony) oczywiscie nie wszystko trzeba tam u nich zamawiac, mozna sobie wybrac albo wcale nic nie zamawiac - do konca sierpnia trzeba dac znac. Zajecia juz nie odbywaja sie na Slubickiej tylko gdzies kolo czarnieckiego w kazdym badz razie blizej. Czesne czasem moze ulec zmianie ale pani mowila ze zdarzylo sie to tylko raz ze podniesli o 20 zl. Kazda sesja zimowa i letnia platna 50 zl, a kazda poprawka 40 zl. Egzamin dyplomowy wyglada tak ze wybieramy sobie jakies temat i go realizujemy do portfolio z tego co wiem mozna chyba kilka tematow nawet miec. Potem to portfolio bronimy na koniec roku, losujemy jakis makijaz i wykonujemy przy komisji. No i nie wiem co jeszcze jak cos to pytajcie jak bede wiedziala to odpowiem. Aaaa i jeszcze jak wychodzimy gdzies malowac na zewnatrz to bierzemy kuferki ze szkoly i kosmetyki ze szkoly (bo gdzies wyczytalam ze trzeba sobie samemu kuferek kompletowac, mozna oczywiscie ale nie trzeba jedynie co to trzeba miec ta wyprawke swoja co pisalam wczesniej).
Pozdrawiam
kuferek bedzie przede wszystkim potrzebny Tobie samej, aby malowac na wlasna reke Jak sie gdzies idzie ze szkoly, to wiadomo, ze ona powinna zapewnić wszystkie kosmetyki.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 22:47   #1702
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
kuferek bedzie przede wszystkim potrzebny Tobie samej, aby malowac na wlasna reke Jak sie gdzies idzie ze szkoly, to wiadomo, ze ona powinna zapewnić wszystkie kosmetyki.

No no wlasnie to mialam na mysli ale widocznie zle zdanie sformułowałam . Jezeli ktos chce i wie ze przyszly zawod bedzie zwiazany z wizazem to taki kuferek jak najbardziej potrzebny. A co do materialow hmm materialy powinna zapewniac szkola (jezeli placimy za nia czynsz i dyrekacja gwarantuje ze tak wlasnie jest) ale czy zapewnia?? Akurat nie mam na mysli zadnej szkoly kosmetycznej, bo do zadnej nie chodzilam, ale inne...
dobrej nocki
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:39   #1703
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

mnie ciekawi ile osob bedzie w grupie.
A nie szuka któraś z Was mieszkania albo współlokatorki?;p
mieszkam daleko od wrocka i jade tam specjalnie do tej szkoly no i do pracy.narazie mam kąt u znajomych ale trzeba szukac cos 'swojego' ;]
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:24   #1704
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dzisiaj dostalam list od szkoly Daleckiej ze rozpoczecie 19 wrzesnia
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 21:57   #1705
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Warszawa - gdzie dobry kurs makijażu?

Szukam dobrego i w miarę taniego kursu makijażu (na własne potrzeby ) w Warszawie. Bardzo proszę o namiary na jakieś godne polecenia kursy.
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 15:27   #1706
biomek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam wszystkie kobitki czy może któraś z Pani ukończyła kurs wizażu i stylizacji lub z mikropigmentacji w szkole Teb we Wrocławiu

Bardzo proszę o opinię na temat tego kursu czy warto tam iść
biomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:27   #1707
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Proszę Cię, wystarczy poczytać opinie co do (mizernych) wartości merytorycznych i warunków w jakich to się odbywa. To już lepiej te pieniądze wydać na materiały i uczyć się z poradników z Internetu Lepiej idź tak jak wszyscy do Daleckiej, a nie kombinuj z "wynalazkami"
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:56   #1708
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez spax Pokaż wiadomość
Proszę Cię, wystarczy poczytać opinie co do (mizernych) wartości merytorycznych i warunków w jakich to się odbywa. To już lepiej te pieniądze wydać na materiały i uczyć się z poradników z Internetu Lepiej idź tak jak wszyscy do Daleckiej, a nie kombinuj z "wynalazkami"
mam nadzieje, ze masz na mysli tylko wizaz i stylizacje. Chyba nie wyobrazasz sobie, ze mozna sie samemu nauczyc mikropigmentacji i pozniej zapraszac klientki? Chyba, ze te klientki na wlasna odpowiedzialnosc pojda, bo pigment juz im na stałe zostanie...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:06   #1709
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Nie wydaje Ci się, że mój post trąci troszkę ironią?;p
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:24   #1710
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Nie, bo w przypadku wizażu i stylizacji czasem bywa tak, ze naprawde lepiej nauczyc sie samemu niz isc do marnej szkoły. Sama znam osoby, ktore nie sa po szkole, a dobrze malują. Ale w przypadku mkropigmentacji to raczej nierealne i niebezpieczne.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.