Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 23:08   #1711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no dooooooobra do jutra to chyba przeżyję w oczekiwaniu
ja bardzo lubię bronze goddes tą matową w kamieniu właśnie za kolor bo to taki prawdziwy brąz jest, nie żółty, nie pomarańczowy tylko fajna opalenizna
ten nowy guerlain ciemniejszy poczwórny też w takiej tonacji prawdziwego brązu jest i też mi się baaaardzo podobał, ale cena mi się nie podobała
a w ogóle nie wiem po co mi te kulki albo ten guerlain jak mam juz dwa brązery i naprawdę powinny mi wystarczyć ale chyba sroka mi się włączyła i TO WSZYSTKO WASZA WINA
Moniś, bo kobiety są, jak sroki, to już mi nawet mój tż ciągle powtarza, zwłaszcza jak się przyklejam do szyby w sklepie Swarovskiego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 00:30   #1712
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

mój już się poddał, jak widzi że ja gdzies na szybie wystawowej wiszę jak glonojad to po prostu mnie olewa i udaje ze nie widzi/słyszy i idzie dalej, a jak już jesteśmy w środku to znajduje sobie ławeczkę dla mężów i tam cierpi w milczeniu

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Phi, dwa brązery? Kobieto, dwa brązery to NIC Ja mam <liczy w myślach> siedem albo osiem. No

Uch, zapomniałam o księżniczce. To dziewięć. No

Jeśli Indiańca liczyć za brązer to dziesięć. No


lily zlituj się
ja jeszcze próbuję zachować resztki przytomności i naprawdę nie chcę zaczynać kolejnej kolekcji
jak Ty decydujesz którego użyć? Robisz im codziennie teleturniej jeden z dziesięciu?????
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 04:30   #1713
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Phi, dwa brązery? Kobieto, dwa brązery to NIC Ja mam <liczy w myślach> siedem albo osiem. No

Uch, zapomniałam o księżniczce. To dziewięć. No

Jeśli Indiańca liczyć za brązer to dziesięć. No


to po co Ci jeszcze te kulki, oddawaj
a jak to cudo się dokładnie nazywa?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 06:10   #1714
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jak Ty decydujesz którego użyć? Robisz im codziennie teleturniej jeden z dziesięciu?????
Każdy jest od czegoś innego, nie? A Księżniczki to chyba nawet jeszcze nie używałam Chanel leży w szufladzie bo jakoś za nim nie przepadam A reszta to jest uzywana w miare regularnie, w zależności na co mam ochotę
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to po co Ci jeszcze te kulki, oddawaj
a jak to cudo się dokładnie nazywa?
Bronze Goddes Bronzing Pearls - to jest napisane na pudełeczku a kartonka już nie posiadam
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 07:29   #1715
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

oooo widze, ze gadacie o brazerach
no wiec ja wlasnie mam problem bo sie lato zbliza i wypadaloby swa blada twarz przybrazowic
w zeszlym roku kupilam bronze goddess w kompakcie, w wersji shine, myslalam, ze starczy mi do konca zycia, ale nieopatrznie powiedzialam mamie i siostrze [ktore sa ciemniejsze niz ja], ze spoko, moga sobie uzywac i ostatnio tam zajrzalam i prawie pusto
inna sprawa, ze jak to kupowalam to dopiero zaczynal sie moj nalog kosmetykowy i nieskonczona pojemnosc wydawala sie plusem, a teraz to sie nawet ciesze, ze MUSZE miec nowy. no serio serio, nie chcialam wcale, skadze znowu no ale co mam zrobic skoro MUSZE
widze, ze tu EL tez uzywacie [zreszta no wiadomo, ze w watku guerl zawsze maglujemy wszystkie inne marki tez ] i chcialam Was spytac, moje drogie - jaki brazer bezwzglednie i koniecznie musze miec?
nie jestem za jasna, za ciemna tez nie [uzywam podkladu EL Sand i jest on idealnie w mym kolorze], nie chce wygladac jak wysmarowana weglem, tylko wiadomo - musnieta sloncem oczywiscie nie marzy mi sie pomarancza na twarzy tylko taki delikatny brazik. nie wiem jeszcze czy matowy czy z polyskiem lekkim, w tej kwestii jestem otwarta
ostatnio co jestem w seph czy innych takich to macam te terracoty, lazi za mna ta mozaika dla blondynek, ale nie wiem a moze te takie jednolite? albo te nowe poczworne? a moze nie guerl tylko wlasnie EL znow?
no dalej dalej, wiem, ze tu maniaczki brazerow sa [wstyd sie przyznac, ale dla mnie ten zeszloroczny EL to byl pierwszy i jedyny brazer w zyciu a nie, przepraszam, mialam kiedys brazujace kulki avonu, ale ich nie uzywalam, bo robily mnie pomaranczowa jakbym sie w soku z marchwi kapala codziennie ]

wiec pieknie prosze heeeelp
[ostatnie kilka dni czytam kwc i juz mam taki metlik w glowie, ze nic nie wiem ]

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2010-04-13 o 07:31
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 09:55   #1716
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Bronze Goddes Bronzing Pearls - to jest napisane na pudełeczku a kartonka już nie posiadam
to ja rozumiem, że królicze bobki już niepotrzebne? bo ja właśnie odpakowałam moje kilka kuleczek SS i się zakochałam... więc.... oddawaj


Ilios - osobiście używam najjaśniejszej klasycznej terracotty. leoszego bronzera nie miałam, jest bardzo naturalna na buzi
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 10:00   #1717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
mój już się poddał, jak widzi że ja gdzies na szybie wystawowej wiszę jak glonojad to po prostu mnie olewa i udaje ze nie widzi/słyszy i idzie dalej, a jak już jesteśmy w środku to znajduje sobie ławeczkę dla mężów i tam cierpi w milczeniu [COLOR="Silver"]
Moniq, poplułam się prawie ze śmiechu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 10:01   #1718
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to ja rozumiem, że królicze bobki już niepotrzebne? bo ja właśnie odpakowałam moje kilka kuleczek SS i się zakochałam... więc.... oddawaj


Ilios - osobiście używam najjaśniejszej klasycznej terracotty. leoszego bronzera nie miałam, jest bardzo naturalna na buzi
a konkretnie, bo jest ich dużo
skąd masz SS?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 10:07   #1719
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ps. Desti, jędza udostępniła Ci paypala? Bo ja ciągle czekam

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a konkretnie, bo jest ich dużo
skąd masz SS?
bronzing powder long lasting w kolorze 01

mam kilka SS od pewnej sympatycznej Wizażanki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:30   #1720
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Byłam dziś w S i konsultantka powiedziała że mają już nowe meteoryty w kulkach , możliwe to?
Przyjrzałam się im, ale wyglądają tak samo jak te poprzednie. Ona twierdziła że weszły pół roku temu, mają zmienione opakowania i troszkę inną kolorystykę i nie jest możliwe żeby firma znowu, po tak krótkim czasie, wypuściła nowe kulki, które w dodatku miałyby byc w stałej ofercie .

Już nic nie wiem wobec tego, jak to ma byc z tymi nowymi meteorytami?
Ależ się ubawiłam... Czyli nie tylko ja mam takie przygody... Ja w sumie jakoś w zimie była przekonywana, że nowe kulki już są dostępne i nawet pisałam tutaj w wątku o co chodzi i czy ja o czymś nie wiem, bo pani konsultantka udzielała dość konkretnych informacji

Wtedy jeszcze nie było informacji o nowych opakowaniach, a mi nie przyszło do głowy, żeby sprawdzić. Wystawione kulki wyglądały raczej tak samo jak te dostępne do tej pory.

Ale to bardzo dziwne, że to już nie pierwszy raz takie wiadomości w różnych S. są udzielane...


Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam dziś pomacać (o ile fluid macać można) parure aqua 02 - desti miałaś rację - jest śliczny , ale ...za jasny... oczywiście 03 już nie obmacałam, a teraz znów roboty huk i do miasta się nie wybiorę... Napiszcie mi proszę czy macie jakies doświadczenia z tym kolorem
Orenda wysłałam Ci jeszcze jedno PW

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-13 o 14:45
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:37   #1721
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to ja rozumiem, że królicze bobki już niepotrzebne? bo ja właśnie odpakowałam moje kilka kuleczek SS i się zakochałam... więc.... oddawaj
No chyba oszalałaś Prędzej skisnę niż oddam SS Ja je kocham, więc ze względów kolekcjonerskich nie oddam nikomu

Obiecane zdjęcia łapkowe kuleczkowego EL. Od lewej: duża kulka bez roztarcia, mała kulka bez roztarcia, mix dużej i małej roztarty
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 15:46   #1722
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
No chyba oszalałaś Prędzej skisnę niż oddam SS Ja je kocham, więc ze względów kolekcjonerskich nie oddam nikomu

Obiecane zdjęcia łapkowe kuleczkowego EL. Od lewej: duża kulka bez roztarcia, mała kulka bez roztarcia, mix dużej i małej roztarty
oddawaj
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:47   #1723
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
oddawaj
Powariowały baby Tylko by wydzierały z gardła moje skarby
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:50   #1724
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

jak się ma takie rarytasy to trzeba sie liczyć, ze się sępy zlecą
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:54   #1725
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Powariowały baby Tylko by wydzierały z gardła moje skarby

Lilus poczekaj jak Urbanek wróci dopiero będzie rwanie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:34   #1726
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
No chyba oszalałaś Prędzej skisnę niż oddam SS Ja je kocham, więc ze względów kolekcjonerskich nie oddam nikomu

Obiecane zdjęcia łapkowe kuleczkowego EL. Od lewej: duża kulka bez roztarcia, mała kulka bez roztarcia, mix dużej i małej roztarty
to Ty taka jesteś? ja tu chcę kawę i lunch stawiać, a Ona nawet kilku kulek nie da

a ja dzisiaj poszłam po cienie diora... wyszłam z nową mozaiką Guerlaina i silnym postanowieniem, że jutro wracam po nową terracottę

aha, wycofują kulki beige chic, mythic i PF zostają no i nowe od maja, przynajmniej w UK
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:42   #1727
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ależ się ubawiłam... Czyli nie tylko ja mam takie przygody... Ja w sumie jakoś w zimie była przekonywana, że nowe kulki już są dostępne i nawet pisałam tutaj w wątku o co chodzi i czy ja o czymś nie wiem, bo pani konsultantka udzielała dość konkretnych informacji

Wtedy jeszcze nie było informacji o nowych opakowaniach, a mi nie przyszło do głowy, żeby sprawdzić. Wystawione kulki wyglądały raczej tak samo jak te dostępne do tej pory.
Uff już myślałam przez chwilę że coś przegapiłam a tu pani konsultantka niedoinformowana

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcia łapkowe kuleczkowego EL. Od lewej: duża kulka bez roztarcia, mała kulka bez roztarcia, mix dużej i małej roztarty
Coraz bardziej mi się podoba

A macie doświadczenia z bronzerami sypkimi? Jest teraz w ofercie guerlain sypki mineralny i tak się zastanawiam czy ciężko się toto aplikuje i krzywdę można sobie zrobic , bo ja do tej pory to tylko transparentnych sypańców raczej używałam a tu wiadomo bezproblemowa aplikacja .

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to Ty taka jesteś? ja tu chcę kawę i lunch stawiać, a Ona nawet kilku kulek nie da

a ja dzisiaj poszłam po cienie diora... wyszłam z nową mozaiką Guerlaina i silnym postanowieniem, że jutro wracam po nową terracottę

aha, wycofują kulki beige chic, mythic i PF zostają no i nowe od maja, przynajmniej w UK
A z jaką mozaiką? Ona jest mocno drobinkowa i świecąca? Nowa terracota to ta na 4 dzielona? Kupujesz jaśniejszą czy ciemniejszą? Sory za tyle pytań, ale ostatnio też szukam bronzera i jakoś nic mi nie pasuje na razie .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:48   #1728
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to Ty taka jesteś? ja tu chcę kawę i lunch stawiać, a Ona nawet kilku kulek nie da
Oddać nie odda, nigdy (chyba że mi się odwidzą, ale wiesz, że jesteś pierwsza na liście oczekujących )

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj poszłam po cienie diora... wyszłam z nową mozaiką Guerlaina i silnym postanowieniem, że jutro wracam po nową terracottę
A Ty przypadkiem nie byłaś na odwyku kolorówkowym?
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
aha, wycofują kulki beige chic, mythic i PF zostają no i nowe od maja, przynajmniej w UK
Wycofują najlepsiejsze To będzie pięć pudeł w regularnej sprzedaży?
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:59   #1729
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

A z jaką mozaiką? Ona jest mocno drobinkowa i świecąca? Nowa terracota to ta na 4 dzielona? Kupujesz jaśniejszą czy ciemniejszą? Sory za tyle pytań, ale ostatnio też szukam bronzera i jakoś nic mi nie pasuje na razie .
mozaika jest bardzo mocno drobinkowa i świecąca, dla mnie na poliki myślę

tak, ta na 4ry dzielona, w sumie żałuję, że nie kupiłam dzisiaj. kupię ciemniejszą, bo ta jaśniejsza wyglądała pomarańczowo, natomiast ta ciemna, wcale nie jest tak ciemna

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Oddać nie odda, nigdy (chyba że mi się odwidzą, ale wiesz, że jesteś pierwsza na liście oczekujących )


A Ty przypadkiem nie byłaś na odwyku kolorówkowym?

Wycofują najlepsiejsze To będzie pięć pudeł w regularnej sprzedaży?
odwyk się skończył oszczędziłam sporo przez miesiąc
tak wygląda, że pięć będzie, z tego co mówiła
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 17:12   #1730
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mozaika jest bardzo mocno drobinkowa i świecąca, dla mnie na poliki myślę

tak, ta na 4ry dzielona, w sumie żałuję, że nie kupiłam dzisiaj. kupię ciemniejszą, bo ta jaśniejsza wyglądała pomarańczowo, natomiast ta ciemna, wcale nie jest tak ciemna
W takim razie mozaika nie dla mnie, potrzebuję czegoś na całą buzię .
A nową terracotę macałam wczoraj, jasna rzeczywiście pomarańczowa , ciemna z kolei może byc za ciemna, w dodatku mocno napigmentowana jest i obawiam się o placki na buzi. Przy najbliższej okazji pomażę się nią i pomyślę .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:15   #1731
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
W takim razie mozaika nie dla mnie, potrzebuję czegoś na całą buzię .
A nową terracotę macałam wczoraj, jasna rzeczywiście pomarańczowa , ciemna z kolei może byc za ciemna, w dodatku mocno napigmentowana jest i obawiam się o placki na buzi. Przy najbliższej okazji pomażę się nią i pomyślę .
mnie dzisiaj pani pomazała i za ciemna nie była na mnie, a nie mazała oszczędnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:41   #1732
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mnie dzisiaj pani pomazała i za ciemna nie była na mnie, a nie mazała oszczędnie
No może tak byc, bo ja tylko paluchami ją macałam i to duużo jej nabrałam i wyszedł ciemnisty brąz. Ale gdyby tak pędzlem dużym i miękkim ją rozprowadzic to pewnie byłaby w sam raz .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:56   #1733
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość

tak, ta na 4ry dzielona, w sumie żałuję, że nie kupiłam dzisiaj. kupię ciemniejszą, bo ta jaśniejsza wyglądała pomarańczowo, natomiast ta ciemna, wcale nie jest tak ciemna
Zgadzam się . Terracota 4 seasons dla brunetek wcale nie jest taka ciemna, duzym pędzlem nakładana daje delikatny efekt i ma piękny kolor

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
W takim razie mozaika nie dla mnie, potrzebuję czegoś na całą buzię .
A nową terracotę macałam wczoraj, jasna rzeczywiście pomarańczowa , ciemna z kolei może byc za ciemna, w dodatku mocno napigmentowana jest i obawiam się o placki na buzi. Przy najbliższej okazji pomażę się nią i pomyślę .
Warto spróbowac w sklepie. Ja się do niej przekonałam po pierwszym mizianiu Naprawde warto, bo kolor ma bardzo piękny gdyby nie ta cena
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:02   #1734
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Zgadzam się . Terracota 4 seasons dla brunetek wcale nie jest taka ciemna, duzym pędzlem nakładana daje delikatny efekt i ma piękny kolor
Warto spróbowac w sklepie. Ja się do niej przekonałam po pierwszym mizianiu Naprawde warto, bo kolor ma bardzo piękny gdyby nie ta cena
No to muszę dac jej jeszcze szansę
A cena jaka? 260??
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:27   #1735
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No to muszę dac jej jeszcze szansę
A cena jaka? 260??
Głowy nie dam sobie uciąc, ale jakoś 269-279??W tych granicach, ja kupowałam z rabatem, więc płaciłam ok 220 rachunek niestety wyrzuciłam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:32   #1736
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Głowy nie dam sobie uciąc, ale jakoś 269-279??W tych granicach, ja kupowałam z rabatem, więc płaciłam ok 220 rachunek niestety wyrzuciłam
OMG! Ceny dyktują straszne
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:58   #1737
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No może tak byc, bo ja tylko paluchami ją macałam i to duużo jej nabrałam i wyszedł ciemnisty brąz. Ale gdyby tak pędzlem dużym i miękkim ją rozprowadzic to pewnie byłaby w sam raz .
ona właśnie też na ręku maznęła i się przeraziłam, to mnie posadziła na krzesełko i pomalowała i wyszło naprawdę super,
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Zgadzam się . Terracota 4 seasons dla brunetek wcale nie jest taka ciemna, duzym pędzlem nakładana daje delikatny efekt i ma piękny kolor
właśnie strasznie żałuję, że jej nie zakupiłam dzisiaj, bo na bank po nią wracam terracotta to zdecydowanie moje ulubione bronzery
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:02   #1738
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ona właśnie też na ręku maznęła i się przeraziłam, to mnie posadziła na krzesełko i pomalowała i wyszło naprawdę super,

właśnie strasznie żałuję, że jej nie zakupiłam dzisiaj, bo na bank po nią wracam terracotta to zdecydowanie moje ulubione bronzery
Wszystko fajnie, tylko ta cena przeraża , żeby choc większa gramatura była..
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:04   #1739
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie, tylko ta cena przeraża , żeby choc większa gramatura była..
no tak, u mnie ceny są o wiele bardziej przyjazne
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:19   #1740
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no tak, u mnie ceny są o wiele bardziej przyjazne
Zazdroszczę, bo w PL to z torbami można pójśc..
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.