Urodzone w 1989 :) cz. II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-27, 21:20   #1711
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Agosek-mam prośę-czy mogłabyś mi wysłać zdjęcia od mathildy? Bo jakoś nie mogą dojść a może od Ciebie by doszły? Będę wdzięczna



Ekhm patrzcie
http://zyciegwiazd.onet.pl/53733,1,1...s,galerie.html


Nie powiem, że mi się nie zachciało śmiać..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 21:24   #1712
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Jestem, ale Wizaż działa mi w takim tempie, że pożal się Boże...
Przez to nie chce mi się tu nawet wchodzić

Widzę, że teraz nas całkiem sporo, ciekawe ile czasu post się będzie zapisywał?

Idę zaraz oglądać na TVN Style, co o jakiś 66 wydarzeniach telewizji, coś takiego... Mam nadzieję, że na tym nie usnę, bo chciałam jeszcze później wejść tu
Jutro muszę z mamą od rana na zakupy iść, bo w niedzielę zapraszam babcię i ciocie na taką mini 18nastkę rodzinną
Taką dla znajmoych będę robić za tydzień już nad jeziorem
Właśnie! Ja już w za tydzień jadę
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:07   #1713
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Agosek- jak sie robi wielocytowanie?

blaque- jakbyś wysyłała zdjęcie kostiumu (na Tobie), to wiesz, że ja czekam


wiecie co?? mowili dzisiaj w dzienniku, że w wąwozie Samaria na Krecie zginęło dwoje młodych ludzi....podobno zboczyli ze szlaku, zabłądzili, a ze nie mieli wody, to zmarli z gorąca....rany, a ja tam byłam przecież!
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:18   #1714
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Shatje słyszłam o tym... trochę to przerażające

Wiecie, co? Myślałam, ze to na tvn style to będzie całe te 66 niezapomnianych chwil telewizji, a to się okazało, że to tylko pół godziny, bo oni to w częściach puszczają... do dupy z czymś takiem
Idę chyba zaraz spać, bo i tak nie mam co robić... :/
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:23   #1715
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Ale mi Wizaż chodzi i jeszcze dodać do tego mój internet przewspaniały to już w ogóle
aż mi się odechciewa wchodzić, bo gdyby chodziło normalnie to spędziłabym tu jakieś pół godziny a z tym czekaniem na wszystko i ciągłym odświeżaniem to siedzę tu 3 godziny i jestem wkurzona jak nie wiem

chciałam sobie pozapisywać na kompie Wasze zdjęcia
ale jak na razie od paru minut zapisuje mi się zdjęcie Martusi i mam 59% ciągle
dam sobie spokój lepiej...
zrobię to w jakiejś kafejce, zapiszę na dyskietkę albo płytkę i będę sobie podziwiać Was

fuksjaa kochana, naprawdę nie masz na co narzekać, widziałam parę Twoich fotek i jesteś śliczna przecież, nie wiem jak przy Twoim wyglądzie można mieć kompleksy, to ja już w ogóle powinnam chyba nie wiem gdzie iść albo co zrobić
A Ty śliczna, zgrabna dziewczyna, zadbana, ładna, sympatyczna, fuksjaa no, bo przyjadę do Ciebie i Ci wytłumaczę

jak macie jakieś foty to daaajcie, maila macie

idę sobie zaraz

blaque a ja 2 Big Milki zjadłam dziś i tak ostatnio codziennie, już mam dość tego śmietankowego smaku

nie odzywa się, tylko jednego sygnała puścił, na smsa wczorajszego nie odpisał, po cholere robil mi nadzieje tymi wczesniejszymi smsami naszpikowanymi buzkami i w ogole... nie cytujcie prosze, nie wiem, moze sobie mnie wyobrazal inaczej, albo cos.. albo ktos mu cos nagadal, ale niby kto i co? z mojej klasy raczej nikt, bo mam z nimi dobre kontakty, a z jego klasy nikogo nie znam, z widzenia pare osob, ale watpie, zeby mialy o mnie jakas negatywna opinie czy cos, ale mi przykro jest, ale tez ja jestem glupie bo sobie robie nadzieje bez sensu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:25   #1716
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

shatje-klikasz na tę karteczkę z plusikiem co jest w prawym dolnym rogu każdego posta (między "cytuj" a "Odp."), i tak robisz przy kazdym poście który chcesz zacytować, a potem klikasz "Odpowiedz" w lewym dolnym rogu na samym dole strony
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:30   #1717
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Nija bo ja taka duża jestem i dlatego się tak wolno zapisuję
Może jeszcze będzie z nim ok, kto to może wiedzieć, nie martw się nie on pierwszy i nie ostatni, nie wie jaką wartościową dziewczynę traci...
Nuuudzi mi się się... blee lee lee
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 22:32   #1718
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Agosek - dziękuję Moje cytowanie wczesniej wyglądalo "ciut" inaczej!!
cytuj-->kopiuj-->wklej
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:37   #1719
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Jednak się poddaję i idę spać. Dobranoc wszystkim Kolorowych snów życzę
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 23:47   #1720
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

jeju, dzisiaj coś nam wątek padł...ale przynajmniej dziewczyny nie beda miały duzo do nadrabiania Kurde, jeszcze nigdy tu sama nie bylam

no nic, ide spać - dobranoc wszystkim nieobecnym
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 23:55   #1721
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

No i poszłam I już przyszłam.
Dziękuję Wam za słowa otuchy, przydały się
Dziś grzecznie, ale też b. fajnie.

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
A qrcze, przepraszam ale co to była za impreza?Bo albo nie doczytałam albo zapomniałam..heh
A no 18 kumpla, nie aż tak dobrego, jak tego, u którego byłam dzisiaj, ale też dobrego.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
czasem trzeba coś zmienić, dziś przyszła pora na avka
ale może być czy nie bardzo?
Moim zdaniem jest całkiem spoko A zmiany jak zmiany, kwestia przyzwyczajenia, pamiętam chyba ze 3 albo 4 Twoje avy i jakoś do każdego można się było przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
krówka- bedzie super! i za jakie 3 godziny?? o 22 przyjdą??
My się zbieraliśmy wczoraj o 22 Jednak lepiej wcześniej, dochodzę do wniosku

Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Dobrze, że wszystko się goi i będziesz już niedługo całkiem sprawna A blizną się nie przejmuj praktycznie każdy ma gdzieś jakieś blizny.
Dokładnie. O np. ja w wieku 5 czy tam 6 lat miałam operację wydłużania ścięgien achillesa [to tak z tyłu na nodze nad piętą] i mam na obu nogach blizny o długości ok. 7-8 cm. Po tylu latach uważam to za coś normalnego, bo nawet niezbyt pamiętam, żebym tych blizn nie miała Prawie jak 'od zawsze'.
Ale Ty, Fuksjo, jak widać nie martwisz się tym za bardzo, I DOBRZE



Jutro w Wodzisławiu jest reggaeowy festiwal Najcieplejsze Miejsce Na Ziemii, a ja nie jadę Ale z drugiej strony - odpocznę sobie

Jedna lipa - zarezerwowali nam nasz termin w Koszalinie No ale trudno, jak wypali, to od 16 sierpnia. A tam, powinnam wtedy być już po dniach maliny, taki plus. No i Krówka już wróci wtedy z Krakowa, z tego, co kojarzę Oby tylko całej reszcie pasowało.

Kurde, muszę zrobić jeszcze dziś A6W Damy radę
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 02:30   #1722
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

O widzę, że uhahana ledwo żyje oj przepraszam musiałam No ale mam nadzieję, że dzisiejsza 18 też się podobała

Myślałam, że będę miałą 20 stron nadrabiania, a tu TYLKO CZTERY no dziękuję dziewczynki

Laylaa dziękuję za foto swoje też wysłałam Zazdoszczę Ci figury I TŻcik ładny

Krókwa mam nadzieję, że w tej chwili bawisz się świetnie Zadaj nam jutro relację z imprezy i relacji z W.

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
ja z włosami nie mam problemu wystarczy, że rano je rozczesze, zrobie przedziałek i dobra jest
Mam tak samo

Więcej nie zapamiętałam co pisałyście


A ja dzisiaj byłam na zakupach z TŻ Ale sobie bielizny nakupowałam
I klapki jakieś takie zwykłe z deichmann'a żebym miała w czym nad morzem chodzić i bluzeczkę z bershki (wkońcu tam była ) Tylkonie widziałam fajnych spodni takich podobnych jak Kasia sobie kupiła
Wogóle mnustwo wyprzedaży, a rozmiarów moich nie było Wszędzie same L i M
A w deichmanie żadnych fajnych butów nie było o peep toe nie wspominając nawet pojadę do jakiegoś innego centrum handlowego to sobie popatrzę
A wieczorkiem u TŻcika byłam i sobie filmik oglądaliśmy nie mogę sie już doczekać wyjazdu nad morze
o właśnie! tak_po_prostu dobrze, że z tymi orzeszkami Wam tak wyszło, bo bałam się trochę czy to nie jakaś firma oszustów ale dobrze, że było dobrze tylko szkoda, że z tym TŻtem tak.. Ale mam nadzieje, że wszystko się ułoży Porozmawiaj z nim jak wrócisz, jak oboje trochę ochoniecie i spojrzycie na to wszystko z dystansu, to może TŻ zozumie swoje zachowanie Bo faceci to najpierw się wkurzają, a później myślą.. ale taka już ich uroda
Jak dziś wszystkie poszły szybko spać
Mathilda, Shatje który to nasz dzień a6w bo się pogubiłam chyba 10? bo 9 to wczoraj robiłam..
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 02:41   #1723
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

dubel

Edytowane przez pamelija
Czas edycji: 2007-07-28 o 03:07
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 03:01   #1724
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Ok to tak ja siedzę u mojego przyjaciela z koleżanką z klasy. Oni śpią już prawie a ja zaraz też idę. Jutro nadrobię. spaaaaaać
Przed chwilą robiłam przy nich A6W bo zapomniałam heheh
Dobranoc
Wybaczcie że tak mało ale wypiłam dziś sama całe wino i coś tam jeszcze piwa
Do jutra
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 03:01   #1725
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

dubel..





jak ten wizaż chodzi :|
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 07:10   #1726
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

pytanie z typu glupich: co to jest to A6W? bo ja sie nie znam
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 07:58   #1727
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Dzińdoberek
Co takie pustki? Eee aż głupio

Ja wstałam o 7:40, zjadłam jajecznicę, wypiłam kawę i za pierona nie chce mi się sprzątać:| A mam duużo do sprzątania
Jak mi się nie chce.

A wieczorem mam wieczór panieński siostry
I chce mnie wziąć na dyskotekę z jej koleżankami ale ja jej mówię, że mnie nie wpuszczą..Że będą sprawdzać dowody i w ogóle.. Ech a chciałabym iść..:|

Qrcze cały czas myślę jak tam KrówkaTak chciałabym, żeby tu wpadła cała rozanielona z dobrymi, b. dobrymi wiadomościami

shatje-wyślę, wyślę Tylko jeszcze nie wiem kiedy hehe Ale możecie dawać adresy.

Nija-hehe a to nie, ja się ograniczam. Naprawdę Zjadłam tylko te kawałki ciastka i tyle. Jak powiedziałam tak zrobię

Kochana nie przejmuj się. Wiem, że jest Ci ciężko ale jeśli nic z tego nie wypali to on będzie przegrany bo nie wie co stracił: glasiu:
Nie smuć się..: glasiu :

Wiecie co? Znalazłam fajną piosenkę Trochę zmulastą ale śliczną
Elliott Yamin- wait for you
aluniaa-a6w - Aerobiczna szóstka Weidera Są to ćwiczenia wykonywane na mięśnie brzucha. A tutaj strona-
http://www.kulturystyka.org.pl/modul...hp?storyid=176


Jeśli chcesz więcej informacji-wpisz w googlach. Tak jest masa linków
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 08:30   #1728
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez patitcz Pokaż wiadomość
Fuksja - fajne włosy i figura <33
dziękuję
Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
fuksja- wiem, ze miałas wypadek na imprezie, ale nie wiem co sie dokładnie stało..wiem, że pisałaś chyba o tym, ale wyedytowałaś, a ja sie nie załapałam
oj, poszukam jakiegoś PW które wysyłałam dziewczynom i Ci je prześlę, ale nie chce mi się kolejny raz o typ pisać..
Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Avek przy Twoim poprzednim wydaje mi się taki jakiś blady

Dobrze, że wszystko się goi i będziesz już niedługo całkiem sprawna A blizną się nie przejmuj praktycznie każdy ma gdzieś jakieś blizny.
też to stwierdziłam na początku, ale potem zdążyłam się do niego przyzwyczaić zdjęcie mi się spodobało i już, TŻ mi je ostatnio robił jak był u mnie
Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Jasne ze moze Tylko tamten był taki bardziej fuksjowy bo mialas go długo i w dwóch kolorach (wcześniej był chyba zielony?) i się przyzwyczaiłam, ale do tego tez się przyzwyczaję


Masz takie same plany jak ja
Włąsciwie co wakacje takie mam i zawsze w jakims stopniu udaje mi się je zrealizować, mam nadzieje ze teraz też m isię (nam sie ) powiedzie

To bardzo się cieszę bo prostownica to ZŁO! Teraz wszystkim to powtarzam

A z noga napewno będzie okej co prawda nie weim dokladnie co sie stało (ale widze ze coś b. poważnego) ale skoro lekarz stwierdził że wszystko idzie jak nalezy to coś to znaczy
jak mi się miło zrobiło, że pamiętasz moje avki przez jakiś czas będę miała ten, a później zobaczymy

ja mam takie plany co jakiś czas. zazwyczaj udaje mi się je zrealizować, więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie. pamiętam jak w zeszłe wakacje to Ty mnie zmotywowałaś żeby coś w sobie zmienić i udało mi się dokonać bardzo pozytywnej zmiany. chyba powinnam Ci za to podziękować

co do prostownicy, to faktycznie może to i zło, ale jak miałam kilka razy protowane to one tak ślicznie wyglądały... chociaż moje fale też są ładne jeszcze zobaczę co z tą prostownicą będzie.

mam nadzieję, że z nogą będzie dobrze. mnie blizny nie przeszkadzają zupełnie, jeszcze w takim miejscu to już w ogóle zależy mi żeby ta noga była w 100% sprawna, bo przecież ja mam treningi oby było okej...
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Dzisiaj cały dzień sprzątalam z bratem garaż i byli u mnie koledzy z Zabrza jak wczesniej wspominalam.Zdjecia bede miala od nich dopiero jak wrócą do domu (jutro wyjeżdzają).
hm, a skąd jesteś, bo Zabrze ode mnie niedaleko, więc może jakiś mały zlocik jak dojdę do siebie?
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
fuksjaa chyba żartujesz! Jesteś naprawdę śliczną dziewczyną! Czemu masz kompleksy? Zobaczyłam Twoje zdjęcia i sobie myślę, że chciałabym wyglądać tj. ty Masz śliczne włosy, figurę też, śliczny uśmiech i przepiękne oczy. I ze zdjęcia wnioskuję, że naprawdę sympatyczna z Ciebie dziewczyna

I super, że noga się goi
jejku Blaque, dziękuję
ja nie wiem, czy wy wszystkie chcecie leczyć moje kompleksy?
Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
fuksjaa kochana, naprawdę nie masz na co narzekać, widziałam parę Twoich fotek i jesteś śliczna przecież, nie wiem jak przy Twoim wyglądzie można mieć kompleksy, to ja już w ogóle powinnam chyba nie wiem gdzie iść albo co zrobić
A Ty śliczna, zgrabna dziewczyna, zadbana, ładna, sympatyczna, fuksjaa no, bo przyjadę do Ciebie i Ci wytłumaczę
a przyjedź, będzie śmieszne

a tak w ogóle, to czemu my się jeszcze nie spotkałyśmy skoro mieszkamy tak blisko siebie?
Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Dokładnie. O np. ja w wieku 5 czy tam 6 lat miałam operację wydłużania ścięgien achillesa [to tak z tyłu na nodze nad piętą] i mam na obu nogach blizny o długości ok. 7-8 cm. Po tylu latach uważam to za coś normalnego, bo nawet niezbyt pamiętam, żebym tych blizn nie miała Prawie jak 'od zawsze'.
Ale Ty, Fuksjo, jak widać nie martwisz się tym za bardzo, I DOBRZE

Jutro w Wodzisławiu jest reggaeowy festiwal Najcieplejsze Miejsce Na Ziemii, a ja nie jadę Ale z drugiej strony - odpocznę sobie
jak wspominałam wcześniej, blizn się nie boję i tak już mam kilka, więc te 3 więcej czy mniej?

też słyszałam o tym festiwalu. chciałam jechać, ale w moim obecnym stanie byłobyto trochę utrudnione

o, ja też już nie mogę się doczekać relacji Krówki ale ona chyba pisała, że zaraz po imprezie jedzie do pracy, więc chyba napisze do nas dopiero wieczorem. o ile niczego nie pomyliłam

po południu przyjedzie do mnie TŻ. będzie ciężko, bo widzimy się dziś ostatni raz - potem wyjeżdża na Mazury już mi ciężko bez niego, a co będzie potem? eh. jakoś będę musiała dać radę. czuję, że więcej czasu będę spędzała tu z wami, cieszycie się?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 09:29   #1729
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Dzien dobry wszystkim

uhahana
- cieszę się, ze impreza sie udała U mnie imprezy sie zacyznajmą conajmniej o 18 I jak to zarezerwowali Wasz termin? Wy nie mieliscie go zarezerwowanego?


pamelija
- wczoraj był dzien 10, a dzisiaj 11....i o 2 powtórzenia wiecej

blaque- shatje@interia.pl
Piosenkę oblukam

mnie sie ostatnio podoba taka piosenka : http://youtube.com/watch?v=VJxZiVQaw5U

fuksjaa -ok, dzieki A co do Tż-a, to bedzie dobrze, a z tego , ze bedziesz z nami wiecej to sie cieszymy


ej, teraz wizaż mi chodzi dobrze....najwidoczniej, wszystko jest ok rano i po połnocy, jak jest mniej użytkowników
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 09:29   #1730
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Fuksjo:Ja z tych okolic nie jestem tylko z Mazur a oni do mojego miasta na wakacje przyjechali.

Ja znów na chwile bo TŻ śniadanie robi

Nadrobie jak wróce do domu.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 09:51   #1731
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

pamelija Pokaż foto zakupów

Też jestem strasznie ciekawa co u Krówki

blaque- zaryzykuj z tym wieczorem panieńskim, może akurat Cię wpuszczą i się świetnie będziesz bawić

Co do moich włosów to też z nimi raczej problemów nie mam, rozczeszę tylko rano i po kłopocie. Raz na ruski rok wyprostuję, albo sobie zakręcę i tyle
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 09:52   #1732
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Fuksjo:Ja z tych okolic nie jestem tylko z Mazur a oni do mojego miasta na wakacje przyjechali.

Ja znów na chwile bo TŻ śniadanie robi

Nadrobie jak wróce do domu.
a szkodaaa...
fajnie masz z tym śniadankiem

mama właśnie zmieniła mi opatruneki powiem wam, że jest nieźle ale nie chcę zapeszać.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 09:58   #1733
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Fuksjaa ależ nie masz za co dziękować
Mnie w te wakacje jakoś tak glupio się zrobiło ze prawie cały lipiec nic z soba nie robiłam a tu dziewczyny tak dzielnie A6W trenują i wkoncu pozno bo pozno (3 dni temu chyba) postanowiłam tez z powrotem ćwiczyć tyle co kiedyś i bardziej się przykładać do pielęgnacji ciała, włosów bo prawdę mowiąc to trochę się zapusciłam ostatnio No ale jeszcze kilka dni lipca i cały sierpien przedemną także mam czas i efekty myslę ze będą

Martusia jak się nie da to trudno...Probowałas, starałas się bo nawet z 2 adresów wysyłałaś i to najwazniejsze

Też tak myslę co tam u Krówki Ale ona rzeczywiście chyba wpadnie do nas dopiero wieczorem...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 10:07   #1734
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Fuksjaa ależ nie masz za co dziękować
Mnie w te wakacje jakoś tak glupio się zrobiło ze prawie cały lipiec nic z soba nie robiłam a tu dziewczyny tak dzielnie A6W trenują i wkoncu pozno bo pozno (3 dni temu chyba) postanowiłam tez z powrotem ćwiczyć tyle co kiedyś i bardziej się przykładać do pielęgnacji ciała, włosów bo prawdę mowiąc to trochę się zapusciłam ostatnio No ale jeszcze kilka dni lipca i cały sierpien przedemną także mam czas i efekty myslę ze będą
ja wróciłam 8.07 z wakacji, potem trochę się poruszałam, później przyszła kolej na moją cudowną nogę no i teraz siedzę i nic robić nie mogę. wrr, strasznie mnie to już denerwuje, ale co mogę innego zrobić?

też się teraz zapuściłam ale obiecuję, że jak tylko zdejmą mi szwy to będę nad sobą pracować nawet ponad siły! jestem strasznie zmotywowana.

teraz przeglądam sobie forum modowe, to ostatnio moje ulubione
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 10:32   #1735
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

fuksjo kochana.....Twoim ulubionym forum może być tylko to
każde inne moze byc tylko na drugim miejscu


kurde, chyba malinowe dni przyszły
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 10:37   #1736
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Napisałam wczoraj posta i mi go wcięło, to się obraziłam i poszłam

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
oj, poszukam jakiegoś PW które wysyłałam dziewczynom i Ci je prześlę, ale nie chce mi się kolejny raz o typ pisać..
ja też mogę?

Zrobiłam sobie 2 szklanki Pu-Erh i do dzieła
poćwiczę coś też potem, jak mi się nic nie chce

blaque, uhahana wczoraj już o tym napisałam ale mi wcięło posta,kurcze no, przykro mi jest, czuje sie jakby mnie po prostu olal, zapomnial o moim istnieniu, a moze robilam sobie jakies nadzieje a sama przed soba nie chcialam sie przyznac do tego, smutno mi i przykro jak cholera...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:07   #1737
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość

Martusia jak się nie da to trudno...Probowałas, starałas się bo nawet z 2 adresów wysyłałaś i to najwazniejsze

Też tak myslę co tam u Krówki Ale ona rzeczywiście chyba wpadnie do nas dopiero wieczorem...
Ale mimo wszystko spróbuję jeszcze raz Ja znajdę sposób żeby je przesłać


Też jestem bardzo ciekawa, co u niej Mam nadzieję, że wszystko poszło po Krówki myśli

Mathilda bo nam z Ciebie jakiś mały alkoholik wyrośnie

Wróciłam z zakupów spożywczych, pierwszy raz od nie wiem kiedy mam tak pełną lodówkę
Zaraz ma TŻet na trochę wpaść przed pracą, później idziemy z mamą na niezdrową pizzę, a jak wrócimy to niestety będzie trzeba sprzątać, bo goście jutro będą
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:20   #1738
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Aaaa nie mam już siły!
Sprzątam od rana Sama łazienka zajęła mi ok. godziny:| No ale wysprzątałąm ją na tip top.
Teraz muszę iść wymyć okna na korytarzu, posprzątać pokój, zrobić ok. 4kg ogórków
I na koniec najgorsze!!! Posprzątać autop
Nie chce mi sięęę! Kopnijcie mnie w d***... ee tył..

fuksjaaa-leczyć hm.. Nie, nie leczyć. Możemy tylko mówić Ci, że nikt nie jest idealny. Ale każdy wie, co mu się nie podoba i np. lepiej żeby zrobił coś ze sobą niż miałby źle się czuć w swoim ciele, mieć coraz większe kompleksy.
Każdy jakieś ma. Ty, ja, dziewczyny. Ale druga osoba patrzy na nasze kompleksy obiektywnie i czasami warto jej posłuchać


kasia-ech nie wiem..Chciałabym jak nic ale.. no pomyślę
Zobaczę co jeszcze powiedzą dziewczyny wieczorem.

Jak coś to wymyśliłam sobie już gadkę do ochroniarzy chociaż nie wiem czy chwyci..Ech, ech.


Nija- do ćwiczeń !
Ech kochana nie mam pojęcia co Ci powiedzieć, jak Cię pocieszyć..:glasiu :
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:20   #1739
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość

patitcz-a gdzie idziesz??
byłam u kolezanki na 8nastce ; )

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość



To bardzo się cieszę bo prostownica to ZŁO! Teraz wszystkim to powtarzam

tez to sobie mowie ..ale narazie nie wyobrazam sobie bez niej zycia
chociaz skutki jej uzywania widze juz (czyt. okropnie wypadające włosy:/ )

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość


Patitcz tobie też jak chcesz

oczywiscie ze chce : D




dziewczyny , jak byscie chcialy to tez wam moge wysłac zdjecia
ale najnowsze mam z pobytu nad morzem z kumpelkami , wiec prawie wszystkie zdjecia są z nimi
ale moge zaznaczyc gdzie jestem ja : D
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:21   #1740
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

patitcz-jacha, że chcemy! Poproszę! margolkaa@vp.pl
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.