Mamy czerwcowe 2018 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-24, 12:24   #1741
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak jest u was ze zwolnieniami, przy poprzednich ciążach długo pracowałam, jednak teraz zależało by mi iść od razu na zwolnienie. Jak będę u lekarza to będę w 8 tygodniu. Myślicie że wypisze mi zwolnienie?
To moja pierwsza ciąża, na zwolnieniu jestem od dziś, 5t1d, poprosiłam o zwolnienie bo dwa dni po tym jak się dowiedziałam ,że jestem w ciąży pracodawca poinformował mnie,że nie przedłuża ze mną umowy i pracuję do końca miesiąca.
Niestety prawo mnie jeszcze nie chroni,bo ciąża za wczesna, więc nie miałam wyjścia.
Dodatkowym punktem do L4 jest moja hiperstymulacja jajników po leczeniu niepłodności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 12:28   #1742
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
To moja pierwsza ciąża, na zwolnieniu jestem od dziś, 5t1d, poprosiłam o zwolnienie bo dwa dni po tym jak się dowiedziałam ,że jestem w ciąży pracodawca poinformował mnie,że nie przedłuża ze mną umowy i pracuję do końca miesiąca.
Niestety prawo mnie jeszcze nie chroni,bo ciąża za wczesna, więc nie miałam wyjścia.
Dodatkowym punktem do L4 jest moja hiperstymulacja jajników po leczeniu niepłodności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za świnia z pracodawcy 😕 myślisz że jakbyś nie mówiła że jesteś w ciąży to by przedłużył umowę?
Chociaż do końca października posiedzisz na l-4, dobrze że potem jest rok macierzyńskiego. Zawsze coś ☺️

Edit: sorry, źle zrozumialam. Ty mu nie powiedziałas a on nie przedłużyl?przykro 🙁
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 12:38   #1743
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Co za świnia z pracodawcy 😕 myślisz że jakbyś nie mówiła że jesteś w ciąży to by przedłużył umowę?
Chociaż do końca października posiedzisz na l-4, dobrze że potem jest rok macierzyńskiego. Zawsze coś ☺️

Edit: sorry, źle zrozumialam. Ty mu nie powiedziałas a on nie przedłużyl?przykro 🙁
Nie mówiłam mu o ciąży, nie byłoby szans na przedłużenie, to nie pracodawca tego rodzaju do ugadania. Będę na zwolnieniu do końca ciąży, więcbędę na zasiłku chorobowym, tak jak każda ciężarna, z tą różnicą że bez przedłużenia umowy do dnia porodu. Nie będę miała też macierzyńskiego, ale jest kosiniakowe to jakoś damy radę. Wcześniej jak pracowałam w innej firmie miałam umowę na czas nieokreślony ale permanentny stres, który jestem pewna uniemożliwiał mi zjascie w ciążę i przyczynił się do wielu dolegliwości.
Cieszę się ,że lekarz poszedł mi na rękę, jeden powód mniej do stresowania

Teraz tylko Fasol się liczy i skutecznie przysłania mi wszystkie niedogodności życiowe 💗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

To była praca przy dużym projekcie unijnym, projekt trwa do grudnia 2018 i niestety wygląda tak ,że nie wszystko było zgodnie z przetargiem, przez to nie dostawali takich transz pieniędzy jak zakładali i już od maja zaczęli wygaszać pewne stanowiska. Moje było 4 do zlikwidowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 12:39   #1744
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Marmoladka, ale Ci porobił dobrze, że odpoczywasz, tak ma być
Mi od razu lekarz zaproponował zwolnienie, ale u mnie one nie mają żadnej mocy... to nie brałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 12:40   #1745
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Marmoladka, ale Ci porobił dobrze, że odpoczywasz, tak ma być
Mi od razu lekarz zaproponował zwolnienie, ale u mnie one nie mają żadnej mocy... to nie brałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli pomimo L4,jest do Ciebie wydzwaniane i w sumie czujesz się jak w pracy? 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 12:44   #1746
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale prywatnie czy na NFZ?
Prywatnie

Ja nie brałam L4 bo chcę popracować przynajmniej do końca marca. A dalej zobaczymy
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 12:48   #1747
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Marmoladka czyli teraz po 30 dniach zwolnienia (czy z dniem końca umowy?) przejmuje cię ZUS i płaci do porodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Ja w poprzedniej ciąży byłam na L4 od 7tc, teraz do końca marca co najmniej chciałabym pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 12:52   #1748
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Ja w pierwszej ciąży nie pracowałam tylko studiowalam dziennie.
Na zajęcia jeździłam nawet po przekroczony tp ku przerażeniu wykładowców. Na zajęcia wróciłam 2 tyg po porodzie.

Teraz kompletnie nie mam sił na nic.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:02   #1749
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
Marmoladka czyli teraz po 30 dniach zwolnienia (czy z dniem końca umowy?) przejmuje cię ZUS i płaci do porodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Ja w poprzedniej ciąży byłam na L4 od 7tc, teraz do końca marca co najmniej chciałabym pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:08   #1750
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Nie mówiłam mu o ciąży, nie byłoby szans na przedłużenie, to nie pracodawca tego rodzaju do ugadania. Będę na zwolnieniu do końca ciąży, więcbędę na zasiłku chorobowym, tak jak każda ciężarna, z tą różnicą że bez przedłużenia umowy do dnia porodu. Nie będę miała też macierzyńskiego, ale jest kosiniakowe to jakoś damy radę. Wcześniej jak pracowałam w innej firmie miałam umowę na czas nieokreślony ale permanentny stres, który jestem pewna uniemożliwiał mi zjascie w ciążę i przyczynił się do wielu dolegliwości.
Cieszę się ,że lekarz poszedł mi na rękę, jeden powód mniej do stresowania

Teraz tylko Fasol się liczy i skutecznie przysłania mi wszystkie niedogodności życiowe 💗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

To była praca przy dużym projekcie unijnym, projekt trwa do grudnia 2018 i niestety wygląda tak ,że nie wszystko było zgodnie z przetargiem, przez to nie dostawali takich transz pieniędzy jak zakładali i już od maja zaczęli wygaszać pewne stanowiska. Moje było 4 do zlikwidowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem.
Ale pieniądze będziesz tylko otrzymywać do końca umowy czyli do końca października? Potem już nie. Czy tak nie jest?

Bo normalnie jak masz l-4 i kończy Ci się umowa, to pracodawca wystawia Ci świadectwo pracy po upływie terminu umowy na jaki była zawarta i nie ma wobec Ciebie już żadnych zobowiązań. Mimo tego że dalej chorujesz, to już ani złotówki nie dostajesz 😕 w ciąży chyba działa to tak samo?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha no to masz fajnie. Nie wiedzialam że jest coś takiego. W sumie nigdy nie bylam na l-4 to człowiek nie wie 😉

Szkoda że ja nie mam pracy... Sprawiedliwość. Pracowalam od 17 roku życia no i teraz zostałam bez niczego. Przykro trochę...
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:25   #1751
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Rozumiem.
Ale pieniądze będziesz tylko otrzymywać do końca umowy czyli do końca października? Potem już nie. Czy tak nie jest?

Bo normalnie jak masz l-4 i kończy Ci się umowa, to pracodawca wystawia Ci świadectwo pracy po upływie terminu umowy na jaki była zawarta i nie ma wobec Ciebie już żadnych zobowiązań. Mimo tego że dalej chorujesz, to już ani złotówki nie dostajesz 😕 w ciąży chyba działa to tak samo?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------


Aha no to masz fajnie. Nie wiedzialam że jest coś takiego. W sumie nigdy nie bylam na l-4 to człowiek nie wie 😉

Szkoda że ja nie mam pracy... Sprawiedliwość. Pracowalam od 17 roku życia no i teraz zostałam bez niczego. Przykro trochę...
Ja też nie wiedziałam, mama mi o tym powiedziała.
Takie to jest właśnie niesprawiedliwe.
Człowiek wykonuje swoją pracę najlepiej jak może z liczy się z pracodawcą , a w drugą stronę zupełnie odwrotnie . Nie mówię o wszystkich pracodawcach ,bo oczywiście są i normalni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 13:26   #1752
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Fiole, gratulacje 😘

Jak mnie zmoglo. Tak mi źle a na 16-ta do księdza 😓

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:42   #1753
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Czyli pomimo L4,jest do Ciebie wydzwaniane i w sumie czujesz się jak w pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Studiuje na leje uczelni nie uznają zwolnień w ogóle

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciąży nie pracowałam tylko studiowalam dziennie.
Na zajęcia jeździłam nawet po przekroczony tp ku przerażeniu wykładowców. Na zajęcia wróciłam 2 tyg po porodzie.

Teraz kompletnie nie mam sił na nic.

Ja studiuje dziennie, mam nadzieję, że tak jak Ty do końca mi się uda
Też miewam mega zjazdy energii



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:44   #1754
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Studiuje na leje uczelni nie uznają zwolnień w ogóle




Ja studiuje dziennie, mam nadzieję, że tak jak Ty do końca mi się uda
Też miewam mega zjazdy energii



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rozumiem, studia fajne czasy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:49   #1755
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Ja zaczynam żałować, że zdecydowałam się na studia teraz.
W poprzedniej ciąży też studiowalam, ale miałam indywidualny plan studiów, teraz nie ma opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:50   #1756
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Gratuluje kolejnego serduszka.
Przesunelam usg na czwartek na 9 do lekarki ktora ma zdecydowanie lepsze opinie. Jeden dzien czekania mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 13:52   #1757
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Tez nie mam takiej opcji.
Marmoladka fajny czas tylko muszę uważać. Dzisiaj zachowałam się zgoła nieodpowiedzialnie, ale to już na kompie napisze o co chodzi, właśnie ze studiowaniem.

Chcieliśmy być zawsze młodymi rodzicami, bardzo szybko chęć powiększania rodziny nam przyszła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 14:12   #1758
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Ja chyba też szybko się ulotnię na L4. Trochę mi głupio bo dopiero co wróciłam 18 września po 3 latach nieobecności....

Tanzanka co tam nawydziwiałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 14:38   #1759
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Otóż :P
Dzisiaj zjadłam śniadanie przed 6tą i poszłam na zajęcia na 8mą. Na zajęciach nie ma przerw, pracujemy w gabinecie- zajęcia do 12.
Dzisiaj był zabieg chirurgiczny i głupia zgłosiłam się na asystę.... U 11latka trzeba było to i owo zrobić, krew, skalpel, szycie.
Nic nowego, ale dużo ludzi, od godziny stoję, pomagam i czuję, że już nie mogę... Zbliżała się 12sta, ostatnie szwy, a ja mroczki,poty, nogi jak z waty.
W ostatniej chwili wszystko rzuciłam na pacjenta i wyszłam ledwo. Jako jedyna prócz lekarza byłam sterylna i było mi głupio, a potem dotarło do mnie, że to ja jestem głupia. Zatoczyłam się do łazienki, pawia nie było, ale zimna woda na kark i twarz, cuciłam się i w ogóle.

TŻ zły na moją nieodpowiedzialność, a ja sama nie wiem co powiedzieć. Później będzie lepiej? Dam radę tyle wystać?

Po tym wszystkim dziewczyny zapytały się czy coś jest na rzeczy, że już drugi raz w krótkim okresie musiałam usiąść/było mi słąbo. Skłamałam, one mają się dowiedzieć najwcześniej po nowym roku

No to się wygadałam ze swojej głupoty
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 14:44   #1760
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Otóż
Dzisiaj zjadłam śniadanie przed 6tą i poszłam na zajęcia na 8mą. Na zajęciach nie ma przerw, pracujemy w gabinecie- zajęcia do 12.
Dzisiaj był zabieg chirurgiczny i głupia zgłosiłam się na asystę.... U 11latka trzeba było to i owo zrobić, krew, skalpel, szycie.
Nic nowego, ale dużo ludzi, od godziny stoję, pomagam i czuję, że już nie mogę... Zbliżała się 12sta, ostatnie szwy, a ja mroczki,poty, nogi jak z waty.
W ostatniej chwili wszystko rzuciłam na pacjenta i wyszłam ledwo. Jako jedyna prócz lekarza byłam sterylna i było mi głupio, a potem dotarło do mnie, że to ja jestem głupia. Zatoczyłam się do łazienki, pawia nie było, ale zimna woda na kark i twarz, cuciłam się i w ogóle.

TŻ zły na moją nieodpowiedzialność, a ja sama nie wiem co powiedzieć. Później będzie lepiej? Dam radę tyle wystać?

Po tym wszystkim dziewczyny zapytały się czy coś jest na rzeczy, że już drugi raz w krótkim okresie musiałam usiąść/było mi słąbo. Skłamałam, one mają się dowiedzieć najwcześniej po nowym roku

No to się wygadałam ze swojej głupoty
Hahaha,no to dałaś do pieca!
Studiujesz medycynę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 14:48   #1761
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Otóż
Dzisiaj zjadłam śniadanie przed 6tą i poszłam na zajęcia na 8mą. Na zajęciach nie ma przerw, pracujemy w gabinecie- zajęcia do 12.
Dzisiaj był zabieg chirurgiczny i głupia zgłosiłam się na asystę.... U 11latka trzeba było to i owo zrobić, krew, skalpel, szycie.
Nic nowego, ale dużo ludzi, od godziny stoję, pomagam i czuję, że już nie mogę... Zbliżała się 12sta, ostatnie szwy, a ja mroczki,poty, nogi jak z waty.
W ostatniej chwili wszystko rzuciłam na pacjenta i wyszłam ledwo. Jako jedyna prócz lekarza byłam sterylna i było mi głupio, a potem dotarło do mnie, że to ja jestem głupia. Zatoczyłam się do łazienki, pawia nie było, ale zimna woda na kark i twarz, cuciłam się i w ogóle.

TŻ zły na moją nieodpowiedzialność, a ja sama nie wiem co powiedzieć. Później będzie lepiej? Dam radę tyle wystać?

Po tym wszystkim dziewczyny zapytały się czy coś jest na rzeczy, że już drugi raz w krótkim okresie musiałam usiąść/było mi słąbo. Skłamałam, one mają się dowiedzieć najwcześniej po nowym roku

No to się wygadałam ze swojej głupoty
Ehh mamusia, bejbik nie byłby z Ciebie dumny 😀😀
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:03   #1762
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Marmoladka stomatologię

Lady, dumny?
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:03   #1763
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Otóż
Dzisiaj zjadłam śniadanie przed 6tą i poszłam na zajęcia na 8mą. Na zajęciach nie ma przerw, pracujemy w gabinecie- zajęcia do 12.
Dzisiaj był zabieg chirurgiczny i głupia zgłosiłam się na asystę.... U 11latka trzeba było to i owo zrobić, krew, skalpel, szycie.
Nic nowego, ale dużo ludzi, od godziny stoję, pomagam i czuję, że już nie mogę... Zbliżała się 12sta, ostatnie szwy, a ja mroczki,poty, nogi jak z waty.
W ostatniej chwili wszystko rzuciłam na pacjenta i wyszłam ledwo. Jako jedyna prócz lekarza byłam sterylna i było mi głupio, a potem dotarło do mnie, że to ja jestem głupia. Zatoczyłam się do łazienki, pawia nie było, ale zimna woda na kark i twarz, cuciłam się i w ogóle.

TŻ zły na moją nieodpowiedzialność, a ja sama nie wiem co powiedzieć. Później będzie lepiej? Dam radę tyle wystać?

Po tym wszystkim dziewczyny zapytały się czy coś jest na rzeczy, że już drugi raz w krótkim okresie musiałam usiąść/było mi słąbo. Skłamałam, one mają się dowiedzieć najwcześniej po nowym roku

No to się wygadałam ze swojej głupoty
No ładnie matka
A powiem Ci że będzie jeszcze gorzej bo takie stanie praktycznie w bezruchu to najgorsze. Mamaginekolog o tym często mówi. W ciąży zwiększa się ilość krwi i wtedy to krążenie nie wyrabia tak jak powinno. I o tyle co można śmigać np po sklepie to już w kolejce ciężko wystać. Więcej się do takich akcji nie zgłaszaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:03   #1764
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Marmoladka stomatologię

Lady, dumny?
Albo dumna co tam wolisz 😁💖
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:06   #1765
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Marmoladka stomatologię

Lady, dumny?
Moje niespełnione marzenie stomatologia 💗
A polazłam na kosmetologię 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:06   #1766
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
To zalezy w której klasie. IgG?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie czekam na wizytę, zaraz się pewnie dowiem co i jak

Załącznik 7286141


Tanzanka ale dałaś czadu, lepiej się oszczędzaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:21   #1767
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Tanzanka - chyba nie powinnaś się zgłaszać na takie akcje... ;-)

Daj sobie trochę na wstrzymanie

Też chyba będę mieć wizytę 9 albo 10 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:29   #1768
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;78232396]Właśnie czekam na wizytę, zaraz się pewnie dowiem co i jak

Załącznik 7286141


Tanzanka ale dałaś czadu, lepiej się oszczędzaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Powodzenia 💖
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:40   #1769
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;78232396]Właśnie czekam na wizytę, zaraz się pewnie dowiem co i jak

Załącznik 7286141


Tanzanka ale dałaś czadu, lepiej się oszczędzaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dobre wyniki

Jasne, ze reaktywne tylko w IgG, szybko czytalam na aplikacji podczas zalatwiania spraw w miescie (gapa)

W ogole siedzialam dzisiaj w urzedzie i czekalam na swoja kolejke z numerkiem i akurat fioleciasto wyszla z wizyty i tak sie zapatrzylam na zdjecie z usg ze nie zauwazylam ze juz moj numerek i prawie przegapilam swoja kolejke lecialam pedem przez cala sale ale udalo sie, nie musialam czekac od nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 15:43   #1770
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Tak Was cicho podczytuję😊
Ja dziś cały dzień w łóżku..zawroty głowy i takie nudności że mroczki widzę, tragedia😱
Fiole gratulacje serduszka!
Ja jutro do południa idę, poproszę o kciuki😊😊😊

Tanzanka! Dbaj o dzidziusia😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-20 13:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.