Kto jest matką? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 20:24   #151
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
biologicznie owszem, ta od jajeczkaale to tak jakby powiedziec ze matka adopcyjna nie jest matka, bo to nie jej jajeczko

natomiast macierzynstwo to cos wiecej niz te same hromosomy
dziewiec miesiecy ciazy to az za duzo zeby pokochac cos co sie w nas rozwija

kwestia "wynajmu" brzucha (czy tez macicy raczej) jest dlatego mocno kontrowersyjna i jak dla mnie ledwo, ledwo akceptowalna etycznie

zgadzam sienigdy bym sie na takie cos nie zdecydowala,predzej wybralabym adopcje,chociaz moze niektorzy pomysla ze łatwo mi mowic skoro mam swoje dzieci
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:06   #152
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto jest matką?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to tak hajkbys zcałej wypowiedzi typu;

OGLĄDAŁAM PIĘKNE MAJTKI .BYŁY TAM STRINGI,ORAZ KLASYCZNE.NIE ZAWSZE NOSZĘ DUŻE MAJTASY-NIERAZ KOŻYSTAM ZE STRINGÓW.

wycinamy "NIE ZAWSZE NOSZĘ MAJTKI" afe jaka to prowokatorka nie nosi majtek .czy to jest to samo czy nie.może myśl jest w całej wypowiedzi??
Oczywiście, że nie byłoby to samo,bo jest różnica między majtkami a dużymi majtasami.


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a moralny dylemat kobiety inkubatora.
co o nich myślicie,czy potępiacie,czy nie .
czy ma prawo zmienić zdanie?
Kobieta inkubator...




○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
szczerze? Nie chcę adoptowac dziecka. I nie dyktuje mi tego tylko mój egoizm ale po prostu świadomośc że takie dziecko często jest po różnych przejściach a ja nie czuję się na siłach by je wychowywac, by pomóc mu zapomniec o przeszłości. Wiem że nie podołam temu-ja i mój mąż.
Dokładnie, adopcja dziecka z domu dziecka to wzięcie na siebie dużej odpowiedzialności, której nie każdy jest w stanie podołać, co jest zrozumiałe nawet wtedy, gdyby chodziło o noworodka: nigdy nie wiadomo, jakie to dziecko ma korzenie, co jest też istotne.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Zresztą mam takie samo prawo do posiadania dziecka z moimi genami jak każda zdrowa kobieta-one nie są egoistkami? Tylko dlatego że nie mają problemu z zajściem w ciążę mają większe prawa ode mnie? Czy moje starania by za wszelka cenę by zajśc i urodzic czynią ze mnie większą egoistkę?

Freso
Bardzo dobre pytania, Agnieszko .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.