Brzydula - kontynuacja po 10-u latach. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-10, 09:32   #151
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie mają kasy na wypłaty, ale na kaucję trzeba znaleźć, wtf?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no bezsens, ale cos tam Ula w sumie napoknela, ze wyplaty trzeba dac ludziom i ze to z jakichś przychodow z butików, ktore zaraz za chwile wpłyną. No jakies bieżace przychody firma powinna mieć. nie maja kasy od Hu na nową kolekcje (nowy projekt=dodatkowe koszty) na wykupienie Alexa udzialów no i na kary dla Febo.

Tez bym Marka tak nie wykupywała z tego aresztu, ktory w ogole mi sie wydaje bzdurny za takie zarzuty, ale to musialby sie prawnik wypowiedzieć (pewnie by sie mu mózg zagotował od absurdów, tak jak mis ei goruje przy sprawach finasowych, bo moja branża )

Ale podliczylismy sobie z TZtem, czy możliwe,żeby Adam skitrał chociaz te 300 tys. oszczędności przez 10 lat 'dziadowania" (ulubione slowo na wizażu ostatnio ) z pensją dyr. fiansowego w Warszawie i to akurat prawdopodobne, nie?

przeciez on jeżdzi taka multiplą! https://www.olx.pl/oferta/fiat-multi...tml#7fd791010e
tanioszka
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 10:26   #152
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 11:21   #153
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88349462]no bezsens, ale cos tam Ula w sumie napoknela, ze wyplaty trzeba dac ludziom i ze to z jakichś przychodow z butików, ktore zaraz za chwile wpłyną. No jakies bieżace przychody firma powinna mieć. nie maja kasy od Hu na nową kolekcje (nowy projekt=dodatkowe koszty) na wykupienie Alexa udzialów no i na kary dla Febo.



Tez bym Marka tak nie wykupywała z tego aresztu, ktory w ogole mi sie wydaje bzdurny za takie zarzuty, ale to musialby sie prawnik wypowiedzieć (pewnie by sie mu mózg zagotował od absurdów, tak jak mis ei goruje przy sprawach finasowych, bo moja branża )



Ale podliczylismy sobie z TZtem, czy możliwe,żeby Adam skitrał chociaz te 300 tys. oszczędności przez 10 lat 'dziadowania" (ulubione slowo na wizażu ostatnio ) z pensją dyr. fiansowego w Warszawie i to akurat prawdopodobne, nie?



przeciez on jeżdzi taka multiplą! https://www.olx.pl/oferta/fiat-multi...tml#7fd791010e

tanioszka [/QUOTE]Adam tyle naoszczędzał, bo do Multipli trzeba sporo dopłacić żeby ktoś chciał ją kupić i nią jeździć - już wiadomo skąd miał kasę


Swoją drogą ta multipla to taki super smaczek w tym serialu. Synonim bezguscia, brzydoty i tandety, auto, którym wstyd jeździć bo się ludzie śmieją. Kto mógł takim jezdzic?no jasne że dyrekTurek
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 20:07   #154
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Ten serial jest teraz absurdalny pod każdym względem:

problemy finansowe firmy - w ogóle nie wyjaśnili z czego to wynika; do tego nikt z firmy się wcześniej nie zorientował, a przecież tak długo działająca na rynku firma nie bankrutuje z dnia na dzień (nawet księgowe ....); dyrektor finansowy, który fałszuje wszystkie raporty dla Febo - przecież to podchodzi pod paragraf; do tego ta wielka specjalistka od ratowania firmy Nadia, która nic nie robi

problemy finansowe Dobrzeński - Marek, który od ponad 10 lat jest dyrektorem dużej Spółki, pobiera na pewno wysoką pensję prezesa plus dywidendy od udziałów (nawet przy stracie musieli je wypłacać skoro Febo się nie zorientowali) oraz dodatkowo pochodzi z bardzo bogatej rodziny nie ma na prywatnym koncie kasy - żenada ...
Adam w roli dyrektora - nie zrównoważony, bojący się nawet swojego cienia, dający się manipulować Bożence



i tak można jeszcze wymieniać i wymieniać ...praktycznie wszystko jest nienaturalne, przerysowane i karykaturalne.

Wiele osób pisze, że Brzydula 1 była bajkowa, a Brzydula 2 pokazuje prawdziwe życie. A wg mnie jest bardziej na odwrót. W B1 bajkowa była tak na prawdę tylko miłość Uli i Marka (bo taka brzydka i taki piękny , bogaty itd), ale nawet ona była pokazana bardzo realnie. Można było w nią uwierzyć, bo bardzo realistycznie pokazywali jak się rodzi. Reszta wątków była bardzo realna: Maciek młody facet , z małej miejscowości, który próbuje swoich sił w biznesie; rodzina Uli - kochająca się, dobra i uczciwa, w kontraście do rodziny Marka; problemy i sposób zarządzania w firmie, bardzo realne.

A w B2 mamy wszystko jakby w krzywym zwierciadle: kabaret miesza się z dramatem. W każdym wątku coś jest nie tak. Nawet aktorzy jakby gorzej grali. Ostatnio bardzo mi się rzuciła w oczy scena jak Maciek i Ania mówią matce Maćka, o Ani sytuacji w pracy. Ich sposób gry jest straszny, zachowanie Maćka jest śmieszne, tak samo Ani (w ogóle nie są wiarygodni). Kolejny absurd to cała kreacja roli Bożenki. Tacy nie są młodzi ludzie, po dobrych studiach i ambitni. Ona się zachowuje trochę jak taka typowa "głupia gęś ze wsi" (wsi z opowieści bo ta prawdziwa wieś teraz też nie chowa takich ludzi).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 08:42   #155
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88349462]no bezsens, ale cos tam Ula w sumie napoknela, ze wyplaty trzeba dac ludziom i ze to z jakichś przychodow z butików, ktore zaraz za chwile wpłyną. No jakies bieżace przychody firma powinna mieć. nie maja kasy od Hu na nową kolekcje (nowy projekt=dodatkowe koszty) na wykupienie Alexa udzialów no i na kary dla Febo.

Tez bym Marka tak nie wykupywała z tego aresztu, ktory w ogole mi sie wydaje bzdurny za takie zarzuty, ale to musialby sie prawnik wypowiedzieć (pewnie by sie mu mózg zagotował od absurdów, tak jak mis ei goruje przy sprawach finasowych, bo moja branża )

Ale podliczylismy sobie z TZtem, czy możliwe,żeby Adam skitrał chociaz te 300 tys. oszczędności przez 10 lat 'dziadowania" (ulubione slowo na wizażu ostatnio ) z pensją dyr. fiansowego w Warszawie i to akurat prawdopodobne, nie?

przeciez on jeżdzi taka multiplą! https://www.olx.pl/oferta/fiat-multi...tml#7fd791010e
tanioszka [/QUOTE]


Dyrektor finansowy średniego i dużego przedsiębiorstwa w Warszawie zarabia średnio 15-20 tysięcy netto (no i CFO najczęściej też jest członkiem Zarządu) Generalnie to jedno z najlepiej opłacanych stanowisk także Adam spokojnie mógł uzbierac nawet więcej pieniędzy (szczególnie że jest skąpy co jest też częste wśród wszelkiej maści księgowych i finansistów, że liczą kasę )
Cała reszta wątków biznesowych zgadzam się, że porażka. W B1 było to naprawdę dobrze, realnie pokazane. W B2 jakoś chyba nie przywiązali do tego wagi (bo przecież podobno scenarzyści ci sami)

Generalnie uważam, że B2 to byłby hit gdyby producenci zrealizowali go w 3-5 lat od daty pierwszej serii.
Teraz minęło już tyle czasu, że scenarzyści zdążyli odlecieć
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 16:23   #156
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Dyrektor finansowy średniego i dużego przedsiębiorstwa w Warszawie zarabia średnio 15-20 tysięcy netto (no i CFO najczęściej też jest członkiem Zarządu) Generalnie to jedno z najlepiej opłacanych stanowisk także Adam spokojnie mógł uzbierac nawet więcej pieniędzy (szczególnie że jest skąpy co jest też częste wśród wszelkiej maści księgowych i finansistów, że liczą kasę )
Cała reszta wątków biznesowych zgadzam się, że porażka. W B1 było to naprawdę dobrze, realnie pokazane. W B2 jakoś chyba nie przywiązali do tego wagi (bo przecież podobno scenarzyści ci sami)

Generalnie uważam, że B2 to byłby hit gdyby producenci zrealizowali go w 3-5 lat od daty pierwszej serii.
Teraz minęło już tyle czasu, że scenarzyści zdążyli odlecieć

Naprawdę zdążyli odlecieć ...aczkolwiek zarys całej tej nowej kontynuacji nie jest najgorszy. Tylko totalnie nie dopracowany. Przecież ten deal z Hu mogli całkiem ciekawie przedstawić (rzeczywiście zrobić, że F&D ma problemy i przez to nawiązują współpracę z dużą korpo produkującą wszystko); powrót Ulki po 10 latach przerwy i urodzeniu 3 dzieci też można było fajnie pokazać...wątek Bożenki też mógł być ciekawszy
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 08:58   #157
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

hej
oglada jeszcze ktos to badziewie?

my wczoraj wciągnalismy na dobranoc 5 od. i kurczaki! juz nawet sceny z Adamem Turkiem (śpiącym na wycieraczce po %%) tego na chwilunie nie ratują
ciagnie się jak guuuma, Violka zamiast śmieszyc to wywołuje wkurzenie bezdenną głupotą i pustotą, jej siostra jest straszna! Ulka chodzi przygarbiona i też jakas przygłupia, Maciek to taka ciamajda życiowa, że witki opadają.
ni no... Paniee- kto to tak koncertowo sp..lił?!?

aż mi sie dzis pół nocy sniło, ze ja jestem Brzydulą i m.in. sie o wiele ciekawiej kłóce z Markiem i w ogóle o wiele fajniejszy serial mi mój mózg w nocy nakręcił
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-08, 09:05   #158
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Ja oglądam głównie z sentymentu No i teraz trochę z ciekawości, jak rozwinie się wątek Uli i Marka. Przy ostatnim odcinku miałam takie: ale jak to?! Oni nie mogą się rozstać. Chociaż wkurza mnie strasznie to, że od 20 odcinków nie mogą ze sobą normalnie pogadać, albo się pokłócić, tylko ciągłe unikanie i wymówki. Myślę, że w normalnym życiu, w takiej sytuacji nikt nie byłby w stanie zachować spokoju przez taki długi okres czasu.
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 21:15   #159
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Ja właśnie ostatnio bardziej się wciągnęłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 21:18   #160
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Ja już od dawna nie oglądam :/. Skończyłam na odcinku z tym wyjaśnieniem kim jest Nadia i tą absurdalną zdradą Uli. Dla mnie ta kontynuacja jest beznadziejna i nie rozumiem tego ich gadania jaki to mają ekstra scenariusz i innowacyjne podejście do kontynuacji. Żaden wątek w tej kontynuacji nie jest realny i ciekawy. Wyszło tyle fajnych seriali w okresie tych 10 lat, tyle ciekawych książek ...więc jak nie mieli już totalnie pomysłu na ten serial to mogli się czymś dobrym zainspirować.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 12:46   #161
FajnaMarta
Raczkowanie
 
Avatar FajnaMarta
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 267
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Pierwsza część sprzed dekady była świetna. Z początku trochę oglądałam kontynuację, ale jest tak słaba, że to strata czasu. Scenariusz bardzo słaby, Ula w niczym nie przypomina siebie, bohaterzy nie potrafią rozmawiać, pełno głupich i naciąganych sytuacji.
FajnaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-15, 20:27   #162
brightwitch
Zakłócenia na linii serca
 
Avatar brightwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez FajnaMarta Pokaż wiadomość
Pierwsza część sprzed dekady była świetna. Z początku trochę oglądałam kontynuację, ale jest tak słaba, że to strata czasu. Scenariusz bardzo słaby, Ula w niczym nie przypomina siebie, bohaterzy nie potrafią rozmawiać, pełno głupich i naciąganych sytuacji.
To prawda. Pierwsza część to, jak mówi w finale Pshemko, dobry serial codzienny, zabawa konwencją i Duchamp wśród tego rodzaju produkcji. Dowód, że artyści potrafią zrobić sztukę z czegoś, od czego nie wymaga się wysokich lotów.

A B2 niczym się nie różni od serialików typu "H jak horror" albo "Kolory nieszczęścia". Być może target takich, ekhm, dzieł kwiczy ze szczęścia, ale widz przyzwyczajony do klimatu i dowcipu B1 - NIE.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brightwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 10:21   #163
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88494894]hej
oglada jeszcze ktos to badziewie?

my wczoraj wciągnalismy na dobranoc 5 od. i kurczaki! juz nawet sceny z Adamem Turkiem (śpiącym na wycieraczce po %%) tego na chwilunie nie ratują
ciagnie się jak guuuma, Violka zamiast śmieszyc to wywołuje wkurzenie bezdenną głupotą i pustotą, jej siostra jest straszna! Ulka chodzi przygarbiona i też jakas przygłupia, Maciek to taka ciamajda życiowa, że witki opadają.
ni no... Paniee- kto to tak koncertowo sp..lił?!?

aż mi sie dzis pół nocy sniło, ze ja jestem Brzydulą i m.in. sie o wiele ciekawiej kłóce z Markiem i w ogóle o wiele fajniejszy serial mi mój mózg w nocy nakręcił [/QUOTE]


Oglądam, ale niczego już nie oczekuję po tym serialu. Jest bardzo kiepski i niewiarygodny. Siostra Violki to w ogóle niepotrzebna postać. Marek i Ulka jakby przeszli pranie mózgu, bo oboje beznadziejnie się zachowują. Podpisuję się też pod tym, że wątek problemów finansowych firmy jest beznadziejny. Jakim cudem Ulka przestała być prezesem? Mam rozumieć, że po urodzeniu dziecka porzuciła myśl o karierze i na 10 lat stała się po prostu "żoną Marka"? Co się stało z firmą jej i Maćka? Dlaczego Maciek znów zaczyna od zera i znów jest bezrobotny? Zwłaszcza gdy jest takim genialnym ekonomistą, że plan naprawczy firmy wymyśla w ciągu jednej nocy Nic mi się w tym serialu nie podoba i oglądam z obowiązku chyba. A najbardziej wkurzające się dzieciory Dobrzańskich. No naprawdę, gówniak strzela focha, bo wycieczka do Grecji stoi pod znakiem zapytania. Żałosne.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 11:52   #164
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
A najbardziej wkurzające się dzieciory Dobrzańskich. No naprawdę, gówniak strzela focha, bo wycieczka do Grecji stoi pod znakiem zapytania. Żałosne.
te dzieciaki to takie kabaretowe 'produkty naszych czasów" - ta wycieczka nam się po prostu należy!

no 'deje' jak nic

Beatka z pierwszej Brzyduli w porownaniu byla przeurocza

w ogole to myślalam, ze się ta pierwsza jakby cześc teraz ma skonczyć
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 11:40   #165
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Podobno serial zdobył telekamerę serio to najlepszy serial obecnie? Trochę żal :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 11:54   #166
brightwitch
Zakłócenia na linii serca
 
Avatar brightwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Podobno serial zdobył telekamerę serio to najlepszy serial obecnie? Trochę żal :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A skąd! Jeśli istotnie głosy widzów mają znaczenie, to dowodzi tylko, że fani Brzyduli się popisali. Trzeba pamiętać, że głosowanie się zaczęło, gdy serial dopiero wszedł na antenę i nie pokazał wszystkich złych stron. Wtedy było duże parcie na oddawanie głosu na B., zapewne z sentymentu i radości, że serial wrócił.

Dziś ma takie komentarze, że szkoda gadać. Nic też dziwnego, bo równie szkoda tracić na niego czas. Ale za to twórcy się utwierdzili w przekonaniu, że robią genialny serial, co oznacza, że będzie jeszcze gorszy 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brightwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:09   #167
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Najlepsze to jest schudniecie Ulki jakieś 20 kg podczas tygodniowych wakacji w Grecji
Bo zakładała dres i biegała tam wieczorami. No padłam...
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:43   #168
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Najlepsze to jest schudniecie Ulki jakieś 20 kg podczas tygodniowych wakacji w Grecji
Bo zakładała dres i biegała tam wieczorami. No padłam...
Haha, tak. Do tego ogarnęła makijaż, fryzurę i w ogóle jakby prywatnego stylistę zatrudniła. Wątek z dziećmi Dobrzeńskich koszmarny. Takich rozwydrzonych dzieciorów to dawno w żadnym serialu nie widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 07:10   #169
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Haha, tak. Do tego ogarnęła makijaż, fryzurę i w ogóle jakby prywatnego stylistę zatrudniła. Wątek z dziećmi Dobrzeńskich koszmarny. Takich rozwydrzonych dzieciorów to dawno w żadnym serialu nie widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ula zagina czasoprzestrzeń Ale tak serio, to teraz wygląda 100x lepiej, niż w pierwszym sezonie po przemianie. Bardzo mi się tam wtedy nie podobała, dodali jej tamtym wyglądem sporo lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-05, 17:57   #170
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ula zagina czasoprzestrzeń Ale tak serio, to teraz wygląda 100x lepiej, niż w pierwszym sezonie po przemianie. Bardzo mi się tam wtedy nie podobała, dodali jej tamtym wyglądem sporo lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi sie jej twarz i fryzura bardziej podobala w jefynce, figura to wiadomo, ze moglaby byc mniej okragla.
Teraz nie podobala mi sie fryzuta w 1szym dniu po przemianie, potem jyz muala normalnie wlisy wyprostowane.
Charakter tez sie jej jakby zmienil po 3 tyg. Urlopu

Turek mi sie znow zaczal podobac jako evil mad (ja to tylko dla niego ogladam...
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 18:09   #171
brightwitch
Zakłócenia na linii serca
 
Avatar brightwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88623705]mi sie jej twarz i fryzura bardziej podobala w jefynce, figura to wiadomo, ze moglaby byc mniej okragla.
[/QUOTE]

Czemu "wiadomo"? Moim zdaniem to nie jest oczywiste, że coś wiadomo - dla mnie figura była ok, nie wymagała żadnej zmiany.

Gorzej z charakterem postaci... Tu mam duże wątpliwości, czy zmiana w B1 i w B2 poszła w dobrym kierunku...
brightwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 18:43   #172
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88623705]mi sie jej twarz i fryzura bardziej podobala w jefynce, figura to wiadomo, ze moglaby byc mniej okragla.
Teraz nie podobala mi sie fryzuta w 1szym dniu po przemianie, potem jyz muala normalnie wlisy wyprostowane.
Charakter tez sie jej jakby zmienil po 3 tyg. Urlopu

Turek mi sie znow zaczal podobac jako evil mad (ja to tylko dla niego ogladam...[/QUOTE]A dla mnie jej fryzura w jedynce robiła z niej starą maleńką, szczególnie w pierwszym odcinku po przemianie Teraz ma wg mnie lepiej dobrany kształt fryzury i kolor włosów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 21:24   #173
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Cytat:
Napisane przez brightwitch Pokaż wiadomość
Czemu "wiadomo"? Moim zdaniem to nie jest oczywiste, że coś wiadomo - dla mnie figura była ok, nie wymagała żadnej zmiany.

Gorzej z charakterem postaci... Tu mam duże wątpliwości, czy zmiana w B1 i w B2 poszła w dobrym kierunku...
Ok,faktycznie nie wiadomo, tylko moje prywatne zdanie, pardon.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 05:15   #174
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Serio, wystarczy zrzucić parę kg i można już mówić co się myśli, a nie tylko w myślach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 05:51   #175
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 20:10   #176
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Brzydula - kontynuacja po 10-u latach.

Nie wiem, po co ja to dalej ciągnę, ale bez kitu mam nadzieję, że Jasiek się okaże gejem i że z Wojtkiem są parą <3 pasują mi na maksa do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-15 21:10:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.