Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-25, 01:33   #151
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

No tak ale Ty mi dałaś Gosiu do zrozumienia , że jak bede uzywac pudru Anti -shine i na naczynka dermacoloru (kremu) to sobie za kilka lat zniszcze skóre....i ja chce wiedziec czy to realna grozba spowodowana akurat tymi kosmetykami czy ogólnie makijaż twarzy niszczy skóre.....bo jesli ostatnia opcja to zaryzykuje, jakoś moja siostra uzywa podkładów wiele lat (nie kryolanu) i nie zauwazyłam by jej buzia była zniszczona
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 01:35   #152
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

aha ja nie mam Paint Stick to podobno wybitnie kryjaca tapeta przeznaczona na wizje , wiec nie odniose tego za bardzo do podkładu Ultra
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 07:32   #153
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Uczę się w szkole makijązu profesjonalnego i wizażu i tam używamy tych kosmetyków.Kupiłam sobie parę na próbę aby malować koleżanki. TV stick mam zawsze nakłąsany na zajęciach i nie daje grubej tapety,skóra wygląda bardzo naturalnie. Miałam też zajęcia w telwizji i to nie prawda że nakłada się tak kupę tynku, make up jest troszkę inny niż zwykły ale nie ma różnicy w nakładaniu ilości kosmetyków. Ogólnie jestem zadowolona z Kryolanu, nie lubię tylko uch tuszy do rzęs.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:28   #154
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Na forum "Biochemia kosmetyczna" jest wątek poświęcony składom kosmetyków. Jeśli którejś z Was zależy, możecie tam wrzucić skład, a dziewczyny odpiszą co on oznacza.
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:23   #155
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Na forum "Biochemia kosmetyczna" jest wątek poświęcony składom kosmetyków. Jeśli którejś z Was zależy, możecie tam wrzucić skład, a dziewczyny odpiszą co on oznacza.
fajnie
a potem koniecznie dajcie tu linka ;-)
ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:07   #156
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Z podaniem składu jeśli ktoś się uprze pewnie nie będzie problemu. Jest choćby na opakowaniach i jest tego sporo, m.in. Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Benzyl Salicylate,Propylparaben i kilkadziesiąt innych - to Tv Paint Sticks. Myślę jednak, że osobie, która pisała o tym, że kosmetyki Kryloan nie są na codzień i również mnie, nie chodziło aż o to, że jakiś konkretny składnik jest szkodliwy, tylko że kosmetyki cięższe powinno się używać od czasu do czasu, a codziennie najlepiej jakieś lżejsze, a tylko na przebarwienia czy wypryski stosować kryjący korektor i tyle. Nie wiem o co cała ta wojna.
dokladnie!nic dodac nic ujac a tu cala horda naskoczyla jakbym ja z porankiem jakis atak przypuscila, ech te porownania z kremami przeciwzmarszczkowymi polecanymi przez malolaty albo interpretacja jakobym ja np twierdzila ze robie ludziom kuku uzywajac kryolanu, sa delikatnie mowiac nie na miejscu :/

po prostu: wszystko jest dla ludzi ale trzeba swiadomie z pewnych rzeczy korzystac
Ostatnio każda próba rzeczowej dyskusji kończy się oskarżeniem o naskoczenie. Litości Nikt nie naskakiwał, od określenia mnie - nas - hordą też sobie wypraszam

Cytat:
horda (Wilga)
rz. ż Ia 2. ‘rzesza ludzi zachowująca się agresywnie, jak dzikie zwierzęta, barbarzyńcy; tłuszcza, zgraja’
ww składniki są w większości kosmetyków i naprawdę mnie one nie poruszyły również w tych pielęgnacyjnych
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 18:00   #157
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ostatnio każda próba rzeczowej dyskusji kończy się oskarżeniem o naskoczenie. Litości Nikt nie naskakiwał, od określenia mnie - nas - hordą też sobie wypraszam



ww składniki są w większości kosmetyków i naprawdę mnie one nie poruszyły również w tych pielęgnacyjnych
Znów ktoś bezsensu rozpoczyna głupią dyskusję na temat, który został już wyjaśniony, chwyta za słowa... Po co? Jeśli chodzi o wymienione składniki, to wymieniłam zupełnie przypadkowo te, które wpadły mi w oko, a nie dlatego, że mogłyby być szkodliwe. I zupełnie nie wiem po co się tego wszystkiego czepiać, zamiast zająć tematem postu. Pozdrawiam
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 18:39   #158
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Ja chce, zeby mi Gosia wytłumaczyła dlaczego stwierdziła, ze kosmetyki Kryolana bardziej mi zniszcza skóre niz inne dostepne w drogerii. na jakiej podstawie, bo ja się z ta opinia nie zgadzam, no ale ja nie jestem profesjonalistka....
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 20:18   #159
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Znów ktoś bezsensu rozpoczyna głupią dyskusję na temat, który został już wyjaśniony, chwyta za słowa... Po co? Jeśli chodzi o wymienione składniki, to wymieniłam zupełnie przypadkowo te, które wpadły mi w oko, a nie dlatego, że mogłyby być szkodliwe. I zupełnie nie wiem po co się tego wszystkiego czepiać, zamiast zająć tematem postu. Pozdrawiam
Jeśli mnie cytujesz, to nie mów "ktoś zaczyna" bo to brzmi nieco śmiesznie pod moim cytatem z wypowiedzi. Nie chwytam za słowa - rozmawiamy o faktach i nie rób z siebie męczennicy.

Kajko - o to dokładnie mi chodzi, wizażystki powiedziały o niszczeniu skóry a teraz ja słyszę o łapaniu za słówka (znaczy za skład czy za hordę? skład normalny a horda chyba rzucona bez znajomości znaczenia)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:45   #160
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Właśnie o takie idiotyczne przekomarzanki mi chodzi. Myślę, że jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia na temat zadany w wątku, to powinien sobie darować, a nie odwracać od niego uwagi różnymi przytykami. Daleko mi do męczennicy. Przepraszam agnieska, że nazwałam Cię "ktoś". Widać jesteś bardzo wyczulona na każde słowo. Co do tematu, starałam się pomóc - nie wyszło, sory.

To link do biochemiczek. Jedna z wizażanek Imbruglia zadała tam pytanko odnośnie kryolanowskiego podkładu Ultrafoundation. Można sie już czegoś wstępnie dowiedzieć. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=164900&page=3
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 23:44   #161
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

kajka postaram ci sie to na spokojnie wytlumaczyc,
puder anti-shine jest pudrem ryzowym, bardzo silnie matujacym, co moze powodowac zatykanie porow oraz wysuszanie skory (oczywiscie przy uzywaniu go nonstop a nie od czasu do czasu)
w kazdym razie na wszelkich kursach czy w szkolach gdzie 'uczy' sie na kryolanie jest wyraznie mowione ze tego typu pudry sluza do 'zadan specjalnych' typu make up slubny, do sesji zdjeciowej albo do telewizji - czyli tam gdzie wazny jest dlugotraly mat i utrwalenie
no wiec to chyba logiczne ze nie uzywa sie go na codzien

o podkladzie ultrafoundation we fluidzie pisalam ze jak najbardziej ok bo lekki
jest jeszcze w formie gestego kremu/kompaktu ale to juz jest ciezka forma

kamuflarz - tu chodzi o CIEZKOSC, o to ze kiepsko wowczas z oddychaniem skory, i rowniez problem wysuszenia (tez podkreslam, przy zbyt czestym stosowaniu), no i wlasnie owa ciezkosc jest porownywalna do Paint Sticka... inaczej rzecz sie ma z produktem Dermacolor light ktory jest przeznaczony do codziennego uzytku

to jest troche na takiej zasadzie ze wszelkie drogeryjne podklady i pomadki z kategorii 'long-lasting' tez moga dzialac wysuszajaco i wplywac negatywnie na 'oddychanie' - no wiec tutaj owo dzialanie long-lasting jest do ktorejstam potegi

kosmetyki drogeryjne sa mniej kryjace i mniej trwale i tyle, ale z nimi oczywiscie roznie bywa pod wzgledem skladu chemicznego ktory roznie moze wplywac na skore

nie wiem, jak dla mnie to jest jasne
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 06:44   #162
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

używam na codzień tylko jdnego kosmetyku Kryolana - sypkiego pudru, białego. nie jest to anti shine tylko jakiś inny, bez mączki ryżowej, dziwne, bo nie ma go na stronie (kupuję w sklepie w Warszawie) - jest w okrągłym białym plastikowym pudełku i kosztuje za 60g 39zł. jestem z niego bardzo zadowolona. po pudrze sypkim Constance Carrol leczyłam twarz przez 4 miesiące!! miałam na twarzy a na czole w szczególności - potwornie dużo maleńkich wyprysków jakby wypełnionych płynem a nie zaskórników.. wyglądałam przerażająco i dwa razy zmieniałam krem, żeby wreszcie dojść do tego, że szkodzi mi puder.. potem używałam joko, nie było problemów, ale świeciłam się po 3 godzinach. używam Kryolana od września i nie mam żadnych problemów z cerą poza takimi tuż przed okresem poza tym po przypudrowaniu (używam podkładu Max Factor LP) mat zostaje przez MINIMUM 6 godzin (tak było jak było ciepło) a zdarzało mi się nie potrzebować poprawek i przez 8. następnym razem kupię jeszcze kredkę do oczu
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 09:50   #163
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

tutaj macie przeanalizowanie składu podkładu Kryolana Ultrafoundation http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=89
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:18   #164
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
używam na codzień tylko jdnego kosmetyku Kryolana - sypkiego pudru, białego. nie jest to anti shine tylko jakiś inny, bez mączki ryżowej, dziwne, bo nie ma go na stronie (kupuję w sklepie w Warszawie)
ten http://www.folaroni.com/kryolan.html ?

Puder Anti-Shine


Anti-Shine Powder jest specjalnie matującym pudrem , podobnym w zastosowaniu do ryżowego, azjatyckiego pudru. Zapobiega on niechcianemu tempemu efektowi i daje miłe uczucie na skórze. Anti-Shine Powder nie posiada koloru i jest szczególnie polecany dla zapewnienia dodatkowego efektu zmatowienia podczas sesji fotograficznych.


Art.5705 - 30 g.


Cena : 56,12 zł






Puder Transparentny


Transparentny puder zawiera dużą część modyfikowanego krochmalu ryżowego o unikalnych właściwościach. Zapewnia on dużą chłonność pudru oraz niezwykłą trwałość. Puder ten został stworzony specjalnie dla potrzeb makijażu profesjonalnego i jest komfortowy w zastosowaniu.


Art.5700 - 60 g.


Cena : 48,80 zł






Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
o podkladzie ultrafoundation we fluidzie pisalam ze jak najbardziej ok bo lekki
jest jeszcze w formie gestego kremu/kompaktu ale to juz jest ciezka forma
http://www.folaroni.com/kryolan.html

ten?

Ultra Fluid Foundation

Kolory Fluid foundations nadaje się do wielu typów cer. Jest delikatny w swojej konsystencji i łatwo się go nakłada. charakteryzuje się wysoką zdolnością krycia, nie tracąc efektu transparentności. Wpostaci szklanej butelki z aplikatorem.
Art.9130- 30ml.
Cena : 42,70 zł

.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-01-29 o 14:05
ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:35   #165
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

czy ktoś kto używa KRYOLANA mógłby zrobić zdjęcie składu tych kosmetków



Tinted Moisturizer

http://img107.imageshack.us/my.php?image=9090gg1.jpg
Niezwykle delikatny, kremowy rodzaj podkładu emanuje świeżością i naturalnością. Przy jego zastosowaniu można osiągnąć niesamowicie piękny efekt na wybiegu, w fotografii i filmie. Zawarty w nim filtr ochronny nr.15 pozwala na jego noszenie w słońcu. Osoby, które zastosowały Tinted Moisturizer oceniają go jako szczególnie przyjemny dla skóry i komfortowy w noszeniu.
Art.9090 - 50 ml.
Cena : 83,33 zł


Ultra Fluid Foundation

http://img248.imageshack.us/my.php?image=9130np7.jpg

Fluid foundations nadaje się do wielu typów cer. Jest delikatny w swojej konsystencji i łatwo się go nakłada. charakteryzuje się wysoką zdolnością krycia, nie tracąc efektu transparentności. Wpostaci szklanej butelki z aplikatorem.
Art.9130- 30ml.
Cena : 42,70 zł


seria Dermacolorlight --> Fluid w płynie
http://img260.imageshack.us/my.php?image=70110ym3.jpg

Zapewnia skórze świezość i witalność, które sprawiają, że wyglądasz atrakcyjniej niż zwykle, pomimo naturalnych zanieczyszczeń i przebarwień skóry, fluid jest dostępny w 16 kolorach.
Art. 70110 - 30ml

seria Dermacolorlight --> Puder utrwalająco - matujący
http://img260.imageshack.us/my.php?image=2222st6.jpg

Pewnie utrwala nałożony podkład i nadaje mu matową fakturę nie powodując powstawania efektu maski. Jego uniwersalność sprawia, że nadaje się także dla potrzeb telewizji, fotografi i filmu. Występuje w 4 odcieniach.
Art. 70170
Cena : 54,90 zł

Puder ryzowy Anti-Shine

Anti-Shine Powder jest specjalnie matującym pudrem , podobnym w zastosowaniu do ryżowego, azjatyckiego pudru. Zapobiega on niechcianemu tempemu efektowi i daje miłe uczucie na skórze. Anti-Shine Powder nie posiada koloru i jest szczególnie polecany dla zapewnienia dodatkowego efektu zmatowienia podczas sesji fotograficznych.
Art.5705 - 30 g.
Cena : 56,12 zł

Puder Transparentny

http://img483.imageshack.us/my.php?image=5700bt4.jpg
Transparentny puder zawiera dużą część modyfikowanego krochmalu ryżowego o unikalnych właściwościach. Zapewnia on dużą chłonność pudru oraz niezwykłą trwałość. Puder ten został stworzony specjalnie dla potrzeb makijażu profesjonalnego i jest komfortowy w zastosowaniu.
Art.5700 - 60 g.
Cena : 48,80 zł
__________________


Edytowane przez ewelinaziaja
Czas edycji: 2007-02-14 o 18:55
ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 15:02   #166
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: KRYOLAN - katalog?

Nie zakładam nowego wątku, żeby nie robić zbyt wielkiego zamieszania. Chciałabym skompletować sobie jakieś dobre kosmetyki i pomyślałam o Kryolan. Wiem, że ta firma ma "ciężkie" kosmetyki dla telewizji-takich chyba nie można używać na codzień bez szkody dla swojej cery jak i niepotrzebnego balastu na buzi Pomyślałm, że można skorzystać jednak z niektórych kosmetyków tej firmy. Co myślicie o tym wyborze ? Załączam zdjęcia.

Pomyślałam, że może warto mieć te kosmetyki:
1) cienie w kamieniu bez drobinek
2) cienie w kamieniu z drobinkami
3. podkład pod cienie
4. korektor w pisaku ? z pędzelkiem ? w sztyfcie ?, w kremie ?
5. baza wyrównująca koloryt- kolorowa ?
6. podkałd ultrafoundation
7. korektor uniwersalny
8. róż w kamieniu czy tzw. suchy róż ?

Może ktoś ma, któreś z tych kosmetyków i może coś o nich więcej powiedzieć ? Jakie są w użytkowaniu ? Jak się sprawdzają ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Otrzymałam kilka dni temu e-mailem cennik z Kryolanu, chętnym mogę podesłać. Jeżeli chodzi o katalog, to można go otrzymać, ale trzeba zapłacić za niego 20 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aqua_PearlShades.jpg (22,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (55,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie_z_brokatem.jpg (40,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (22,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg korektorwsztyfcie.jpg (28,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róż.1.jpg (35,9 KB, 28 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 15:05   #167
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: KRYOLAN - katalog?

kolejna fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suchy_róż.jpg (30,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ultra_fluid_foundation1.jpg (42,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ultra_makeup_base1.jpg (18,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ultrafoundation-a.jpg (50,7 KB, 29 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 15:20   #168
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Ja też jestem ciekawa, czy ktoś miał w swoich rękach katalog Kryolan'a ? Jaki jest ? Czy kolory są rzeczywiste czy przekłamane ? Czy w ogóle z niego można coś dobrać dla siebie czy to tylko ogóle pokazanie jakie mają kosmetyki ?
Niech ktoś coś napisze jak miał z tym doczynienia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 16:07   #169
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Było już trochę wątków o tych kosmetykach, może warto napisać Pw do osób, które pisały w nich, że używają/pracują na Kryolanie.
Ja miałam tylko cennik, ale chyba już go wyrzuciłam. Zresztą nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej, trzeba iść do ich sklepu i obejrzeć kolory na własne oczy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 18:41   #170
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Było już trochę wątków o tych kosmetykach, może warto napisać Pw do osób, które pisały w nich, że używają/pracują na Kryolanie.
Ja miałam tylko cennik, ale chyba już go wyrzuciłam. Zresztą nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej, trzeba iść do ich sklepu i obejrzeć kolory na własne oczy.

http://www.folaroni.com/kryolan.html
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:06   #171
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

ja dostałam kilka dni temu cennik z Kryolan e-mailem w exelu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:38   #172
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
ja dostałam kilka dni temu cennik z Kryolan e-mailem w exelu.

a czy ktoś z Was pytał o skład podkładu Ultra Fluid Foundation kryolan
http://www.folaroni.com/foto/9130.jpg

i Puder Anti-Shine dostępny tu http://www.folaroni.com/kryolan.html w odpowiedniej zakładce?


zastanawia mnie czy to coś co jest matujące bardzo zatyka pory i czy robi efekt maski ...

mam tłustą cerę na nosie, czole, brodzie i policzki ale tylko obok nosa
pod oczkami

uwielbiam rozswietlone makijaze ale mam tez problem ze swieceniem sie

nie wiem jak to rozwiazac
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:59   #173
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Ja przyznam się szczerze nie pytałam o to, ale z wątków, którre były na wizażu na temat kosmetyków Kryolan to raczej pudry mnie odstraszyły. Albo są ciężkie, albo przypominają zwykłą skrobię ziemniaczaną.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 20:12   #174
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja przyznam się szczerze nie pytałam o to, ale z wątków, którre były na wizażu na temat kosmetyków Kryolan to raczej pudry mnie odstraszyły. Albo są ciężkie, albo przypominają zwykłą skrobię ziemniaczaną.
o kurcze
a masz gdzie zachowane linki?
slaby sluchacz ze mnie bo ja widzialam chyba tylko jeden taki watek



a co z podkladami ultrafoundation i FIKsatorami?
okropnie mi sie twarz blysczy i juz nie wiem czego uzyc!
a w biochemia kosmetyczna nie moge sie odnalezc i wszystko co tam piszecie jest dla mnie jedna wielka zagadka

nie potrafie odnzalezc jakie skladniki sprzyjaja mojej skorze a jakie nie
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 21:58   #175
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
o kurcze
a masz gdzie zachowane linki?
slaby sluchacz ze mnie bo ja widzialam chyba tylko jeden taki watek



a co z podkladami ultrafoundation i FIKsatorami?
okropnie mi sie twarz blysczy i juz nie wiem czego uzyc!
a w biochemia kosmetyczna nie moge sie odnalezc i wszystko co tam piszecie jest dla mnie jedna wielka zagadka

nie potrafie odnzalezc jakie skladniki sprzyjaja mojej skorze a jakie nie
Wrzuć w wyszukiwarkę hasło Kryolan i wyświetlą Ci się wszystkie wątki, gdzie pojawiło się słowo Kryolan , a więc i mowa o nim

Ja właśnie przed chwilą skończyłam oglądać film DVD-sztuka makijażu, wydanego przez....Kryolan. Normalnie szok ! Chyba się skuszę na metamorfozę u nich tylko się zastanawiam czy w Warszawie czy w Poznaniu. Wolałabym chyba w Warszawce (500 km ), bo pewnie lepsi specjaliści, ale z kolei do Poznania mam tylko 150 km. Ech co można zrobić z "brzydkiego kaczątka"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 22:03   #176
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

A tak swoją drogą, to oglądając ten film zobaczyłam jak dużo stosuje się na twarz bazy wygładzającej czy wyrównującej koloryt lub też rozświetlającej . Normalnie tak dużo jak kremu !!!

Strasznie mi się spodobał też naturalny makijaż-cudeńko Chyba tylko źle zrobiłam, że obejrzałam ten film jednym duszkiem tyle wiadomości, że nie wiem czy wszystko mi się nie pomiesza .....no ale wtedy zawsze mogę obejrzeć go jeszcze raz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 22:06   #177
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, to oglądając ten film zobaczyłam jak dużo stosuje się na twarz bazy wygładzającej czy wyrównującej koloryt lub też rozświetlającej . Normalnie tak dużo jak kremu !!!

S
a jakiej bazy używali?
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 01:10   #178
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

gioseppe - ja uzywam kosmetyków kryolana juz miesiac i jestem bardzo zadowolona - moim problemem jest skóra z zaskórnikami, zaczerwienieniami i błyszczeniem. Stosuje podkład Ultra Foundation - cudnie stapia się z cerą - na to właśnie puder Anti Shine po całym dniu cera mi się nie świeci co jest dla mnie naprawdde szokująca nowościa )))) zas autorka topicu pytała o to co przykryje sińce pod oczami - otóz ja na sińce i na zaczerwienienia stosuje krem kamuflujacy Dermacolor - nakłada sie to na podkład w takich ilościach w jakich jest potrzebny. bardzo polecam. Ale żeby dobrać kolory trzeba niestety przejść sie tam gdzie kolory osobiście dobieraja.
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 01:14   #179
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Mariola 13 napisałas, ze puder przypominał ci skrobie ziemniaczana - wiec pewnie masz na mysli Anti - shine. Owszem jest biały ale jak go nałozysz na skóre to jest transparentny. Wazne ze jest skuteczny, chociaz sie nie dziwie, ze osoby ciemne moga byc w pierwszej chwili przerazone . Aha - nie zapycha. Dla mnie juz przestal się liczyc piekny wyglad opakowania i zapach, kiedys na to patrzyłam i mimo iz wydawalam krocie na kosmetyki bardzo dobrych firm dostepnych w drogeriach - to nigdy nie mialam spokoju z cerą. A ten biały puder kryolana to cudak i tyle.
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 01:20   #180
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: KRYOLAN - katalog?

Mariola ja mam z kryolana podkład, puder, cien sypki i kamuflaz. Jesli sie nie mysle to robiłysmy razem wymiane na perfumy, mozesz do mnie zagadac na gg
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.