chudnij ze mną, początek 16.04 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-19, 11:47   #151
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Przeżyjesz, bez obaw jak zaczynasz trening to nie zapomnij się porozciągać Ja zapomniałam i dziś mnie zakwasy meczą
Nic nie mow ja po wczorajszym a6w dzis sie ruszac nie moge. Cale cialo mnie boli, wszystkie miesnie mnie bola ale jakos dzisiaj je rozciagne i za ilka dni przejdzie. Albo skusze sie na piwo bo ponoc swietnie dziala na zakwasy ale nie chce jakos sie z dieta zgrac
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:00   #152
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez kasia19987 Pokaż wiadomość
Nic nie mow ja po wczorajszym a6w dzis sie ruszac nie moge. Cale cialo mnie boli, wszystkie miesnie mnie bola ale jakos dzisiaj je rozciagne i za ilka dni przejdzie. Albo skusze sie na piwo bo ponoc swietnie dziala na zakwasy ale nie chce jakos sie z dieta zgrac
jedno piwko nikomu nie zaszkodzilo, alkohol przyspiesza przemiane materii ale wazne zeby czesto go nie stosowac
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:09   #153
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
jedno piwko nikomu nie zaszkodzilo, alkohol przyspiesza przemiane materii ale wazne zeby czesto go nie stosowac
To ja chyba dzis na wieczor sobie wypije jedno male, slyszalam ze najlepiej zaraz przed snem wypic bo wtedy w nocy nerki pracuja bardziej wydajnie
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:18   #154
hiszpanka1973
Przyczajenie
 
Avatar hiszpanka1973
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Przeżyjesz, bez obaw jak zaczynasz trening to nie zapomnij się porozciągać Ja zapomniałam i dziś mnie zakwasy meczą
Jeszcze z "dawnych" czasów, kiedy nie woziłam dupiszona autem, mam b. mocne nogi. Oczywiście teraz też i grube, ale mieśnie z dawnego łażenia zostały, i podczas wczesniejszych zrywów rowrkowo- ćwiczeniowych zakwasów nie miałam. Tego się nie boję. (póki co) To, co mnie męczy to obawa, że włączy mi się leń. Patentowy do tego! , ale dzieki serdeczne za radę. Za 10 min: rozciąganie i rower. Auuuuu!
__________________
Grzeczne dziewczynki piszą pamiętniki, niegrzeczne nie mają na to czasu
hiszpanka1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:26   #155
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez kasia19987 Pokaż wiadomość
Nic nie mow ja po wczorajszym a6w dzis sie ruszac nie moge. Cale cialo mnie boli, wszystkie miesnie mnie bola ale jakos dzisiaj je rozciagne i za ilka dni przejdzie. Albo skusze sie na piwo bo ponoc swietnie dziala na zakwasy ale nie chce jakos sie z dieta zgrac
A nie wiedziałam ale mi to nic nie da bo ja piwka nie lubię w ogóle ciężko mi komponować jadłospis, bo wielu rzeczy nie lubie i z zazdrością patrze na te wasze wiesniaki z pomidorkiem czy rzodkiewką. Brzmi tak zdrowo, wyglada kolorowo a ja się tego nie tknę eh
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:34   #156
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A nie wiedziałam ale mi to nic nie da bo ja piwka nie lubię w ogóle ciężko mi komponować jadłospis, bo wielu rzeczy nie lubie i z zazdrością patrze na te wasze wiesniaki z pomidorkiem czy rzodkiewką. Brzmi tak zdrowo, wyglada kolorowo a ja się tego nie tknę eh
Ja tez wielu rzeczy nie lubie, np tai wiesniak niedoprawiony nie wchodzi w gre, musi tam byc troche soli i pieprzu a poza tym to jaos nie moge sie przekonac do ryb i filetow pieczonych czy gotowanyc jako sbie tego nie wyobazam ale moze posmakuje.
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 13:07   #157
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez kasia19987 Pokaż wiadomość
Ja tez wielu rzeczy nie lubie, np tai wiesniak niedoprawiony nie wchodzi w gre, musi tam byc troche soli i pieprzu a poza tym to jaos nie moge sie przekonac do ryb i filetow pieczonych czy gotowanyc jako sbie tego nie wyobazam ale moze posmakuje.
Ja za to mam problem ze świeżymi warzywami: na 1 miejscu pomidor (wywołuje odruch wymiotny ) a za nim cała reszta, ogórek, papryka, sałata, szczypior itd Gotowane to uwielbiam: kalafior czy fasolka szparagowa, ogólnie strączkowe, jarzynowe zupy czy duszone warzywa, kiszoną kapustę ubóstwiam. Ale te surowe to moja zmora
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 13:16   #158
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Wieśniaków nienawidze! Chociaż poza nim uwielbiam wszytskie sery (białe, żólte, pleśniowe, z dodatkami, bez, twarogi etc. etc). Jest bez smaku, coby nie dodać jest okropny

Warzywa lubię-praktycznie wszystkie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 13:29   #159
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Wieśniaków nienawidze! Chociaż poza nim uwielbiam wszytskie sery (białe, żólte, pleśniowe, z dodatkami, bez, twarogi etc. etc). Jest bez smaku, coby nie dodać jest okropny

Warzywa lubię-praktycznie wszystkie
Też wieśniaka nie jadam, wole sobie zrobić twarożek z czymś. Tyle, że warzywa odpadaja to zazwyczaj jem na słodko
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 13:31   #160
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a robicie jakieś ćwiczenia na tricepsy?
Ja ćwiczę na tricepsy i ogólnie mięśnie rąk, jest to straszne i bolesne, bo rączki mam słabiuteńkie No ja chodzę do klubów, więc ćwiczenia układa mi instruktorka, ale zwykle są to jakieś pompki albo ćwiczenia ze sztangą.
Co do wieśniaka to uwielbiam na całe moje szczęście i mogę go jeść bez niczego, potrzeba mi tylko łyżeczki (ale tylko z Piątnicy inne są blee)
Co do warzyw to lubię raczej wszystkie, tylko świeży pomidor nie przejdzie mi przez gardło, ale przecier, sos pomidorowy czy zapiekane pomidory już tak Taka dziwna jestem.

Wczoraj był mój dzień grzechu i trochę przesadziłam (2 kawałki pizzy i do tego 3 kawałki pysznego ciasta od teściowej mojej siostry), ale co tam... poćwiczę i się spali No i później już nic nie jadłam
Dzisiaj mnie za to kusi czekolada, którą kupił mój TŻ Wawel jogurtowo-truskawkowa, ale się nie dam i wytrzymam Mam nadzieję.
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 13:36   #161
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez KahlanAmnel Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę na tricepsy i ogólnie mięśnie rąk, jest to straszne i bolesne, bo rączki mam słabiuteńkie No ja chodzę do klubów, więc ćwiczenia układa mi instruktorka, ale zwykle są to jakieś pompki albo ćwiczenia ze sztangą.
Co do wieśniaka to uwielbiam na całe moje szczęście i mogę go jeść bez niczego, potrzeba mi tylko łyżeczki (ale tylko z Piątnicy inne są blee)
Co do warzyw to lubię raczej wszystkie, tylko świeży pomidor nie przejdzie mi przez gardło, ale przecier, sos pomidorowy czy zapiekane pomidory już tak Taka dziwna jestem.

Wczoraj był mój dzień grzechu i trochę przesadziłam (2 kawałki pizzy i do tego 3 kawałki pysznego ciasta od teściowej mojej siostry), ale co tam... poćwiczę i się spali No i później już nic nie jadłam
Dzisiaj mnie za to kusi czekolada, którą kupił mój TŻ Wawel jogurtowo-truskawkowa, ale się nie dam i wytrzymam Mam nadzieję.
Mam dokładnie to samo Zupa pomidorowa to moja ulubiona (na koncentracie).
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 15:03   #162
anciaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

A ja za to jestem chyba "wszystkożerna" serki wiejskie baaardzo lubię i to pod różną postacią (czasem jest na ostro z warzywami, a czasem na słodko np. z dżemem), warzywka też bardzo lubię- szczególnie w postaci różnych sałatek. Za to jestem trochę leniem jeśli chodzi o ćwiczenia, podziwiam Was dziewczyny, że potraficie tak same z siebie w domku ćwiczyć... ja chodzę na aerobik 2 razy w tygodniu i gdyby nie to że po prostu zapłaciłam za karnet i szkoda byłoby mi stracić zajęcia to nie wiem czy bym się zmotywowała.. kiedyś nawet zastanawiałm się nad kupnem ciężarków do domu, ale znam siebie i wiem że ciężko mi się samej z siebie ruszyć dupcie i poćwiczyć. Słyszałam że skakanie na skakance bardzo fajnie wpływa na sylwetkę i nawet mama mi ostatnio mi przyniosła z pracy (jest nauczycielką WFu) ale jakoś wstydzę się wyjść przed blok i poskakać heh. Dziś taki piękny dzień a ja zamiast wyjść gdzieś na spacerek to cały dzień leniuchuję...nic mi się nie chce...no poza spaniem
anciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:24   #163
PaperLove
Raczkowanie
 
Avatar PaperLove
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Ja też należe do wszystkożernych Mam pytanie: bo najlepiej jeść co trzy godziny małe posilki jesli się jest na diecie, ale jeżeli nie jest się głodnym to nie ma sensu jeśc tak często prawda? Czy trzeba raczej zjeść na siłe, ale malutko? ;p
Dzisiaj chyba poprawiłam swój jadłospis :
sniadanie: miseczka musli z mlekiem 0.5, kromka chleba(niestety bialego bo nie bylo innego) cieniutko posmarowanego serkiem bialym
II sniadanie: dwie łyzki jogurtu nat. + jabłko
obiad: talerz zupy pomidorowej bez śmietany ze świderkami
podwieczorek:kawa
kolacja: będzie sałatka: 3 liscie sałaty, kawałek ogórka,kawałek pora, szczypiorek,gotowy sos do sałatek z 2 łyzkami oleju rzepakowego i wody, kromka chleba pełnoziarnistego cieniutko poosmarowanego masłem, 1 jajko na twardo.
i jak?
Później wezme się za ćwiczenia.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Ja też należe do wszystkożernych Mam pytanie: bo najlepiej jeść co trzy godziny małe posilki jesli się jest na diecie, ale jeżeli nie jest się głodnym to nie ma sensu jeśc tak często prawda? Czy trzeba raczej zjeść na siłe, ale malutko? ;p
Dzisiaj chyba poprawiłam swój jadłospis :
sniadanie: miseczka musli z mlekiem 0.5, kromka chleba(niestety bialego bo nie bylo innego) cieniutko posmarowanego serkiem bialym
II sniadanie: dwie łyzki jogurtu nat. + jabłko
obiad: talerz zupy pomidorowej bez śmietany ze świderkami
podwieczorek:kawa
kolacja: będzie sałatka: 3 liscie sałaty, kawałek ogórka,kawałek pora, szczypiorek,gotowy sos do sałatek z 2 łyzkami oleju rzepakowego i wody, kromka chleba pełnoziarnistego cieniutko poosmarowanego masłem, 1 jajko na twardo.
i jak?
Później wezme się za ćwiczenia.
__________________
`To się staje dziwne,
ale kiedy przyjdzie czas by sytuacji nadać imię
będę unikać wielkich słow,
by solą nie być znów.

Edytowane przez PaperLove
Czas edycji: 2009-04-19 o 16:24
PaperLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:24   #164
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez PaperLove Pokaż wiadomość
Ja też należe do wszystkożernych Mam pytanie: bo najlepiej jeść co trzy godziny małe posilki jesli się jest na diecie, ale jeżeli nie jest się głodnym to nie ma sensu jeśc tak często prawda? Czy trzeba raczej zjeść na siłe, ale malutko? ;p
Dzisiaj chyba poprawiłam swój jadłospis :
sniadanie: miseczka musli z mlekiem 0.5%, kromka chleba(niestety bialego bo nie bylo innego) cieniutko posmarowanego serkiem bialym
II sniadanie: dwie łyzki jogurtu nat. + jabłko
obiad: talerz zupy pomidorowej bez śmietany ze świderkami
podwieczorek:kawa Nescafe 2 w jednym z odrobinką mleka 0,5 %
kolacja: będzie sałatka: 3 liscie sałaty, kawałek ogórka,kawałek pora, szczypiorek,gotowy sos do sałatek z 2 łyzkami oleju rzepakowego i wody, kromka chleba pełnoziarnistego cieniutko poosmarowanego masłem, 1 jajko na twardo.
i jak?
Później wezme się za ćwiczenia.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Ja też należe do wszystkożernych Mam pytanie: bo najlepiej jeść co trzy godziny małe posilki jesli się jest na diecie, ale jeżeli nie jest się głodnym to nie ma sensu jeśc tak często prawda? Czy trzeba raczej zjeść na siłe, ale malutko? ;p
Dzisiaj chyba poprawiłam swój jadłospis :
sniadanie: miseczka musli z mlekiem 0.5, kromka chleba(niestety bialego bo nie bylo innego) cieniutko posmarowanego serkiem bialym
II sniadanie: dwie łyzki jogurtu nat. + jabłko
obiad: talerz zupy pomidorowej bez śmietany ze świderkami
podwieczorek:kawa
kolacja: będzie sałatka: 3 liscie sałaty, kawałek ogórka,kawałek pora, szczypiorek,gotowy sos do sałatek z 2 łyzkami oleju rzepakowego i wody, kromka chleba pełnoziarnistego cieniutko poosmarowanego masłem, 1 jajko na twardo.
i jak?
Później wezme się za ćwiczenia.
z czasem bedziesz glodna co 3 godziny uwierz mi, ja jem 5-6 posilkow dziennie i chudne wiec to dziala
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:32   #165
PaperLove
Raczkowanie
 
Avatar PaperLove
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Ja też należe do wszystkożernych Mam pytanie: bo najlepiej jeść co trzy godziny małe posilki jesli się jest na diecie, ale jeżeli nie jest się głodnym to nie ma sensu jeśc tak często prawda? Czy trzeba raczej zjeść na siłe, ale malutko? ;p
Dzisiaj chyba poprawiłam swój jadłospis :
sniadanie: miseczka musli z mlekiem 0.5, kromka chleba(niestety bialego bo nie bylo innego) cieniutko posmarowanego serkiem bialym
II sniadanie: dwie łyzki jogurtu nat. + jabłko
obiad: talerz zupy pomidorowej bez śmietany ze świderkami
podwieczorek:kawa
kolacja: będzie sałatka: 3 liscie sałaty, kawałek ogórka,kawałek pora, szczypiorek,gotowy sos do sałatek z 2 łyzkami oleju rzepakowego i wody, kromka chleba pełnoziarnistego cieniutko poosmarowanego masłem, 1 jajko na twardo.
i jak?
Później wezme się za ćwiczenia.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

przepraszam za tyle postów, ale coś mi internet szwankuje ;/

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

przepraszam za tyle postów, ale coś mi internet szwankuje ;/
__________________
`To się staje dziwne,
ale kiedy przyjdzie czas by sytuacji nadać imię
będę unikać wielkich słow,
by solą nie być znów.
PaperLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:25   #166
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

dziś:
a6w - dzień piąty
hula hop - 15 min
twister - 15 min

jadłospis też pozytywnie. ale coraz poważniej zastanawiam się nad dietą plaż południowych. któraś z was próbowała? ja w tym tygodniu chcę się przyzwyczaić do myśli "przejdę na dietę" oraz ułożyć sobie jadłospisy na każdy dzień tygodnia pierwszej fazy (czyli 14). potem zamierzam zakupić większość produktów (oczywiście tych niepsujących się szybko) i gdzieś tak we wtorek wkroczyć na plażę
ichii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:41   #167
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Ichii, tez sie niedawno zastanawiałam nad przejściem na SB,ale stwierdziłąm, że na razie bede sie po prostu zdrowo odżywiać i mniej jeść.. nawet zastosowałabym tę dietę, ale zniechęca mnie to, że ciągle bym musiała myślec co mogę zjeść, a czego nie, no a poza tym sama musiałabym komponować wszystkie posiłki, co wymaga też czasu, pamiętać, zeby były wszystkie produkty w lodówce potrzebne do ich przygotowania..bo jak moja mama usłyszy, że chce przejsc na konkretną diete itd. to stwierdzi, że wymyślam.. :/
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:46   #168
melia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

A u mnie dziś klęska totalna.
Rano jeszcze nawet dobrze mi szło: śniadanie - serek wiejski lekki z kromeczką razowego z kilkoma paskami papryki i ogórkiem, II śniadanie: kawa z mlekiem i troszkę serka lekkiego, ale później obiad był porażką(kurczak w panierce i do tego sos) a na deser orzeszki w czekoladzie
Chyba do północy będę spalać ćwiczeniami
Nie potrafię odmówić sobie słodkości, bo ciągle gdzieś w domu są.
__________________
79,5 ----77,5----75--72----70----69 ------65
melia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:50   #169
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

no mi się wydaje, że po dwóch tygodniach można po pierwsze się przyzwyczaić, po drugie - nabyć swoisty rodzaj intuicji tzn. nie będziemy musiały myśleć o tym co wybrać, tylko będziemy to robić automatycznie i (co najważniejsze) dobrze. mi nikt nie będzie marudził, więc nie mam aż tak źle

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez melia2 Pokaż wiadomość
A u mnie dziś klęska totalna.
Rano jeszcze nawet dobrze mi szło: śniadanie - serek wiejski lekki z kromeczką razowego z kilkoma paskami papryki i ogórkiem, II śniadanie: kawa z mlekiem i troszkę serka lekkiego, ale później obiad był porażką(kurczak w panierce i do tego sos) a na deser orzeszki w czekoladzie
Chyba do północy będę spalać ćwiczeniami
Nie potrafię odmówić sobie słodkości, bo ciągle gdzieś w domu są.
nie martw się, jutro masz kolejną szansę na poprawienie się i zwalczenie swoich słabości
ichii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 19:55   #170
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

A ja mam dzis koszmar a nie dzien, od rana goraczka, wszystko mnie boli. Czuje sie jakby mnie ktos cala noc kijem okladal a do tego teraz przesadzilam z kolacja tzn zjadlam wiesniaka z kawalkiem pomidora i ogorka do tego kroma chleba ale bialego bo innego nie mialam. Teraz sacze zielona herbatke a pozniej musze wypic piwo nie mam ochoty ale ponoc dobrze robi na zakwasy a mi trzeba ulgi natychmiast Dzis 3 dzien a6w i to chyba od tego taka polamana jestem. Zmykam odpoczywac. Do jutra. papa
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:57   #171
ewuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

cze dziewczyny
taa dzisiaj jest dzień porażek zdecydowanie
opowiem Wam krótko i dosadnie o mojej:
frytki

.


jedyna pociecha, że dziś 2 dzień a6w i rano biegałam i jeszcze seryjka ćw. o których pisałam wcześniej

zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś spalacza tłuszczu albo innego wspomagacza ale jak przeglądam inne fora i próbuje się zorientować w temacie to masakra...
raz dobre raz złe opinie - bądź tu mądra a dodatkowo jest tyle tych produktów...
proszę poradźcie mi coś ??
__________________
55-54-53-52-51-50-49
ewuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 23:40   #172
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Melduję, że idzie mi średnio, ale się staram
Dzisiaj zaliczyłam jakieś 18km na rowerze, trochę sobie z TŻ'em pojeździliśmy. Na śniadanie niestety sobie nie żałowałam... był chleb który tak lubię a miałam ograniczyć.. Obiad przeniósł się na kolację, jako że nie czułam głodu. No przynajmniej był zdrowy. Kawałek kurczaka w przyprawach, podsmażony na oliwie i sałatka z lodowej.
Z kolei wczoraj cały dzień spędziliśmy poza domem, napisałabym, że obyło się bez grzeszków jednak nie sprostałam pokusie dużego kubła coli. Strasznie mnie suszyło.
Jutro wybieram się na imieniny więc chcąc nie chcąc słodkości będzie sporo.. Pewnie się skuszę obym chociaż poćwiczyła tą 6 Waidera co by spalić nadmiar kalorii .. Mieliśmy z TŻ'em pobiegać, ale coś kręcił nosem. Pewnie nic z tego nie wyjdzie

Zazdraszczam niektórym Wizażankom zapału do ćwiczeń, że też ja nie mam w sobie tyle samozaparcia..
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 06:27   #173
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

No to ja od rana tez niezadowolona
Poniedziałki są moim dniem ważenia.. i co? Ledwo 0,3 kg w dół. Toż to tyle co nic, w granicach błędu kurde.

Muszę się porządnie wziąć za siebie! Wczoraj znów nic nie poćwiczyłam, bo tż wrócił wcześniej a przy nim mi głupio Ale już koniec wymówek!
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 06:58   #174
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

No i znow poniedzialek oby do wekendu sie tydzien ociagal w wekend szkolaDzis moj synek zostal w domku, przeziebiony tak jak ja. Wiecie co laski te piwko na zakwasy jest jak... boski napoj Wstalam dzis i jak nowo narodzona. Niestety zapomnialam ze wczoraj wzielam tez tabletke xenna extra i to nie jedna a dwie. popilam piwem i w nocy mialam taka burze w zoladku ze az sie poplakalam z bolu, na szczescie jakos wytrzymalam i zyje. Przynajmniej teraz czuje sie lekko i mam mase energii No i po porannym wazeniu jest 0,5 kg mnej niz wczoraj
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 07:32   #175
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
z czasem bedziesz glodna co 3 godziny uwierz mi, ja jem 5-6 posilkow dziennie i chudne wiec to dziala
ja tez tak planuje, ale nie wiem jak komponowac posiłki, dop tego mam mało czasu..prosze was o radę
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 07:37   #176
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
ja tez tak planuje, ale nie wiem jak komponowac posiłki, dop tego mam mało czasu..prosze was o radę
Na dietetyce w jakimś wątku, chyba nawet powieszonym są przykładowe jadłospisy na R
Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
No to ja od rana tez niezadowolona
Poniedziałki są moim dniem ważenia.. i co? Ledwo 0,3 kg w dół. Toż to tyle co nic, w granicach błędu kurde.

Muszę się porządnie wziąć za siebie! Wczoraj znów nic nie poćwiczyłam, bo tż wrócił wcześniej a przy nim mi głupio Ale już koniec wymówek!
To i tak dobrze, ja od 12 marca do 18 kwietnia schudłam 0.5kg
Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Melduję, że idzie mi średnio, ale się staram
Dzisiaj zaliczyłam jakieś 18km na rowerze, trochę sobie z TŻ'em pojeździliśmy. Na śniadanie niestety sobie nie żałowałam... był chleb który tak lubię a miałam ograniczyć.. Obiad przeniósł się na kolację, jako że nie czułam głodu. No przynajmniej był zdrowy. Kawałek kurczaka w przyprawach, podsmażony na oliwie i sałatka z lodowej.
Z rana spokojnie mozesz zjeść więcej i tak wszystko spalisz, a będziesz mieć energię na cały dzień.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 07:40   #177
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Poćwiczyłam

Szkoda tylko, że jest poniedziałek, mam okropny plan zajęć - siedzę na uczelni do 18 i do tego mam dziś kolosa. Nie cierpię poniedziałków
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 07:58   #178
ania120kg
Raczkowanie
 
Avatar ania120kg
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 183
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Witam, nie pomyślałam ,żeby zrobić sobie dzień na ważenie , a to w sumie fajny pomysł,bo do tej pory to jakoś tak; od przypadku do przypadku na tę wagę wskakiwałam wczoraj nawet nie źle mi poszło, może nie był to sukces żywieniowy , ale prawie cały dzień byłam z TŻ na rowerkach a jak wiadomo ruch to zdrowie. Dziś też mam długo zajęcia , ale co tam przynajmniej nie będe się obrzerać !
ania120kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:07   #179
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

Cytat:
Napisane przez ania120kg Pokaż wiadomość
Witam, nie pomyślałam ,żeby zrobić sobie dzień na ważenie , a to w sumie fajny pomysł,bo do tej pory to jakoś tak; od przypadku do przypadku na tę wagę wskakiwałam wczoraj nawet nie źle mi poszło, może nie był to sukces żywieniowy , ale prawie cały dzień byłam z TŻ na rowerkach a jak wiadomo ruch to zdrowie. Dziś też mam długo zajęcia , ale co tam przynajmniej nie będe się obrzerać !
Ja się ważę zawsze w poniedziałki rano na czczo, bo chce mieć porównanie ile spada tygodniowo a dodatkowo lepiej widać tą utratę wagi niż ważąc się codziennie No i nie chcę się zadręczać naturalnymi wahaniami wagi np. w ciągu dnia i nie myśleć bez przerwy o wadze

Ja mam ten problem, że własnie jak mam tak długo zajęcia to kończy się jakąś drożdżówką czy czymś w tym rodzaju :/ musze pomyśleć nad robieniem sałatek na wynos
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:08   #180
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: chudnij ze mną, początek 16.04

A ja mam wolne, tj zrobiłam sobie wolne
Ale ok 15 ide na silownie...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.