Fryzjer w Katowicach - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-12, 16:39   #151
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

podtrzymuje watek tez jestem ciekawa :P
a jakis katowicki stylista fryzur?
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:26   #152
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

cześć dziewczyny - z pozoru wydaje się,ze salon jest OK - po wejściu kanapy, ciekawy wystrój, cud miód i orzeszki - niestety mnie ten salon nie zachwycił - obsługiwała mnie fryzjerka, taka z włosami średni-blond, robiłam tam regenerację włosa i strzyżenie i najpierw zostałam poinformowana, że tak, oczywiście regeneracja będzie robiona ampułką Power Repair, a potem jak widziałam fryzjerka nałozyła mi zwykła odżywkę -maskę Absolute Repair. Tak więc już na początku poczułam się oszukana, ale nie skomentowałam tego bo nie chciałam ryzykowac złego strzyżenia - co mi nie pomogło, bo niestety i tak nie wyszłam z tego salonu zadowolona. Fryzjerka (nie pamiętam imienia) jakas taka oschla, ale z przyklejonym usmiechem na ustach. Ogólnie mam złe wspomnienia i nie polecam tego miejsca.
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 11:45   #153
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

ehh, tak trudno znaleść naprawde, dobrego fachowca w tej dziedzinie ;/

Czekamy na dalsze opinie
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 13:20   #154
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

Ja też się chętnie dowiem bo musze sie wybrac do fryzjera a nawet nie wiedziałam, że tam otworzyli salon.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:08   #155
n_u_t_i
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 39
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
czy ktos moze cos napisac o salonie wojtka wajdy?

Ja mogę, ale niestety nic dobrego Fakt, że chodziłam tam już dość dawno temu. Najpierw chodziłam do dziewczyny, która tam pracowała (niestety nie pamiętam jak miała na imię) na strzyżenie i baleyage. Od Niej wychodziłam zadowolona. Niestety kiedyś była na urlopie i przyjął mnie Wojtek Wajda. Miałam na głowie nałożone pasemka blond, rudawe i miedzine, ale nie chciałam już pasemek tylko jeden kolor. Jak mi nałożył rudą farbę to miałam dalej pasemka takie jak wcześniej + wściekle pomarańczowe odrosty. Dobrze że było ciemno jak wracałam do domu bo wstyd i hańba. Widział na szczęście że mi skopał włosy i powiedział, że jeśli mi to się nie zmyje to mam przyjść w poniedziałek (wtedy to był piątek). Oczywiście poszłam w poniedziałek i przefarbował mi znowu włosy, ale po takiej dawce farb w krótkim odstępie czasu, musiałam sie nieźle namęczyć i sporo kasy wydać, żeby ratować włosy. Ogólnie ja Go nie polecam. Możliwe, że miałam po prostu pecha, ale tak "renomowany" fryzjer nie powinien popełniać takich błędów.[/quote]


mogę się rownież wypowiedzieć o tym salonie w sumie ja jestem bardzo zadowolona ale nigdy nie byłam u pana wojtka:P słyszałam że ładnie tnie na krótko natomiast ja chodzę do pani małgosi i jestem zawsze zadowolona byłam też kiedyś u innej pani ale mnie sie nie podobało wydaje mi się że to po porstu musi być konkretna osoba z danego salonu godna polecenia bo często jest tak że sam salon ma 1-2 fryzjerki naprawdę warte polecenia
n_u_t_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:54   #156
Obinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 19
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Byłam w salonie L'Oreal na Strzelceckiej także u p.Kingi w zeszłym roku przed świętami Bożego Narodzenia. Ja niestety zdecydowanie nie polecam tej fryzjerki. Źle obcięła mi włosy (mam półdługie), tzn. w ogóle się nie układały. Poza tym chciałam tylko kilka blond refleksów na czubku głowy, ale p.Kinga chyba w ogóle nie słuchała co do niej mówię i zaczęła mi robić pasemka, tak się zagolopowała że zrobiła mi prawie na całych włosach. Do tego robiła je jakąś metodą z jaką wcześniej się nie spotkałam, tzn. farbowała poszczególne pasma bez przeplatania grzebieniem (nie wiem jak to fachowo wyjaśnić). W każdym razie później byłam u 2 innych fryzjerek (w innym salonie) i się dopytywały kto mi coś takiego zrobił na głowie... Także ja nikomu nie polecam tej fryzjerki. W tym salonie był też jakiś chłopak ale nie wiem jak on obcina.
Obinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:35   #157
tytynkaa
Przyczajenie
 
Avatar tytynkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia / Sible Hedingham
Wiadomości: 5
GG do tytynkaa
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

czy ten fryzjer w piotrowicach jest na ul. jankego?
tytynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 12:01   #158
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Ja słyszałam wiele pochlebnych opinii o salonie Regina w Katowicach (obok resturacji Sphinx) Koleżanki polecjają panią Kasię
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 02:37   #159
sissy29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 72
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

sluchajcie ale jaja wstawilam komentarz co do jednego salonu w
Katowicach na Sienkiewicza45 nazwa"La Bell" pracuje tam niejaka Olga P.-
napisalam duzo na temat jej fachowosci,podejscia do klijenta,i mi
wykasowali bo byl negatywny jak jasna cholera!bezsensu!malpa jest
taka wredna ze jak widzi ze ktos ma fajne,zadbane wlosy to obetnie
cie tak aby zrobic ci na zlosc,z zawisci ze ktos ma lepsze wlosy od
niej(popalone)!jak kazda z was chcialam sie obciac na fryzurke
Rihany albo v.becham jak kto woli)zrobila to tak paskudnie ze musze
krecic wlosy aby jakos wygladac,a nastepnie wlozyc opske na wlosy i
tak juz 4 miechy,linia obciecia spier..na calego!ot tyle!

Edytowane przez sissy29
Czas edycji: 2007-10-28 o 04:06
sissy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 02:40   #160
sissy29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 72
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez tytynkaa Pokaż wiadomość
czy ten fryzjer w piotrowicach jest na ul. jankego?
kiedys bylam tam,fryzjerka nie pamietam jej imienia-byla bardziej zajeta flirtowaniem z facetem niz mna!
sissy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 10:43   #161
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

mozna wiedziec ..kto i gdzie ci wykasolwal, ta zla opinie? bo napewno nie Tu na Wizazu....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 14:23   #162
sissy29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 72
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

gaga nie nie tu na wizazu,jest taka stronka z salonami fryzjerskimi,mozesz poszukac swojego fryzjera i zostawic notke,komentarz,swoja opinie..o tym pisze!
sissy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:21   #163
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

to znaczy na iinym portalu, bo u nas sie nie kasuje wypowiedzi negatywnych...chyba ze ktoz obraza dana osobe, negatywy rowniez nalezy wpisywac w sposob kulturalny...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 10:32   #164
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez lorraine Pokaż wiadomość
Chodzę do około 2 lat do salonu Wojtka Wajdy, konkretnie do Moniki i jestem w miarę zadowolona, ale nie zawsze. Cięcie raczej dobre, miła obsługa i porady zazwyczaj ok, ale kiedyś miałam zrobiony baleyage na mioch jasnych włoskach i nie było to to, cego oczekiwałam. Miał być średni blond, a przerobiono mnie prawie na brunetkę. Na szczęście po miesiącu prawie się zmyło. Czy macie jakieś doświadczenia z tym salonem? Czy może ktoś ma porównanie między WW a BiK? Zastanawiam się, czy tam właśnie się kiedyś nie wybrać... Byłabym wdzięczna za rady, który fryzjer w BiK jest dobry?
Ja chodze do Pana Wojtka i Pani Moniki. Za pierwszym razem bylam zachwycona. Potem farba wyszla mi juz nieco gorzej, nie taki odcien jak za pierwszym razem, ale tu akurat jestem tolerancyjna, bo mam dziwaczne wlosy które tak nieprzewidywalnie reagują.
Właściwie to jedyny fryzjer, u którego byłam więcej niż raz i nie mam zamiaru go opuszczać.
Obsługa jest bardzo miła, fachowa, drogo upiornie, ale moim zdaniem warto. Z tą farbą ostatnio P. Monice nie wyszło za bardzo, ale niestety - to tylko chemia i takie wypadki się zdarzają Za jakiś tydzień dwa znowu się tam wybieram i zdam relację.
Za to czesanie i modelowanie ZAWSZE jest rewelacyjne i dokładnie takie, jak sobie tego życzę. Więc szczerze polecam
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 13:36   #165
sissy29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 72
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

http://www.fryzjerzy.pl/index.php?fr...1&ch=1&gal=&ip=


to jest ta stronka z salonami do oceny!
sissy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:27   #166
gwiazdeczka_JŁ
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdeczka_JŁ
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Question DOBRY FRYZJER Katowice Czestochowa POMOCY!!!

Czy wiecie gdzie w Katowicach lub Czestochowie jest jakis naprawde DOBRY fryzjer, który zna sie na rzeczy... Potrzebuje bardzo duzej zmiany jesli chodzi o moje wlosy...

Cos w stylu:



http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1193919803




Pomóżcie blagam...........


Z góry bardzo dziękuje : roza:
gwiazdeczka_JŁ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 10:13   #167
Kaja.kj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

Ja również będę odradzać W. Wajdę. Umawiając się do niego, byłam przekonana o profesjonalnej usłudze i dobrze ściętych włosach. Facet był beznadziejny, bo w ogóle nie miał pomysłu. Mimo, ze chciałam zapuszczać włosy on zaproponował duże ścięcie, żeby je wyrównać, co nie miało sensu, bo włosy mam tak gęste i niestety muszą być ścieniowane. Przyznał mi rację a jego obcięcie nie odbiegało niczym od jakieś początkującej osoby. Zupełnie bez polotu, tym bardziej byłam zaskoczona







Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
czy ktos moze cos napisac o salonie wojtka wajdy?

Ja mogę, ale niestety nic dobrego Fakt, że chodziłam tam już dość dawno temu. Najpierw chodziłam do dziewczyny, która tam pracowała (niestety nie pamiętam jak miała na imię) na strzyżenie i baleyage. Od Niej wychodziłam zadowolona. Niestety kiedyś była na urlopie i przyjął mnie Wojtek Wajda. Miałam na głowie nałożone pasemka blond, rudawe i miedzine, ale nie chciałam już pasemek tylko jeden kolor. Jak mi nałożył rudą farbę to miałam dalej pasemka takie jak wcześniej + wściekle pomarańczowe odrosty. Dobrze że było ciemno jak wracałam do domu bo wstyd i hańba. Widział na szczęście że mi skopał włosy i powiedział, że jeśli mi to się nie zmyje to mam przyjść w poniedziałek (wtedy to był piątek). Oczywiście poszłam w poniedziałek i przefarbował mi znowu włosy, ale po takiej dawce farb w krótkim odstępie czasu, musiałam sie nieźle namęczyć i sporo kasy wydać, żeby ratować włosy. Ogólnie ja Go nie polecam. Możliwe, że miałam po prostu pecha, ale tak "renomowany" fryzjer nie powinien popełniać takich błędów.[/quote]
Kaja.kj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:05   #168
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

Czyli nie tylko ja miałam takie szczęście do Pana Wojtka n_u_t_i jednak bardzo słusznie zauważyła, że to wszystko zależy od osoby a nie od samego salonu. U Berendowicza np. trafiłam na wyśmienitego fryzjera, który dwa razy podczas jednego strzyżenia prawie dziurę mi w głowie zrobił nożyczkami (tak zapamiętale cieniował), nie wspominając już jak pięknie mnie obciął. Obraz nędzy i rozpaczy. Wyglądałam jakby mi włosy po chemii odrastały. Faktem jest jedna, że mimo tego, że wielu fryzjerów tam pracuje i dziewczyny na forum chwaliły sam salon, ja jedna się zraziłam i pewnie jeszcze przez jakiś czas będę ten salon omijać szerokim łukiem.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:51   #169
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

Cytat:
Napisane przez madziuchna Pokaż wiadomość
Polecam salon xxxxx, nie wiem jak on sie nazywa, bo tam sa 3, ale chodzi mi o ten pierwszy od góry (jak idziesz xxxxx) i tam jest fryzjer, nazywa się Wojtek Hetmanowski i jego ręce są najlepszym co kiedykolwiek dotykało moje włosy :P Jak chce to jak wrócę do domu to podam Ci do niego numer, bo mam jego wizytówkę, ale uprzedzam, że ma napięte terminy-moja mama się do niego umawiała i dał jej termin na za 2 tygodnie, było to jakiś tydzień temu, może się już rozluźniło, ale to chyba najlepszy dowód na to, że to pewne ręce Aha no i on jest fryzjerem-stylistą, więc na pewno Ci coś doradzi z tego co pamiętam, to widziałam u nich produkty Matrixa, ale nie jestem pewna...

czy ten fryzjer jest w centrum? nie znam za bardzo K-c Potrzebny mi dobry fryzjer, bo moje wlosy wyglądają masakrycznie Mozecie podac nr tel. do tego salonu?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:39 Powód: niepodajemy nazw ulic i nr tel...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 13:21   #170
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

a czy ktos byl w salonie metamorfoza na xxxxx????jakie macie opinie? jakich farb tam uzywaja ?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:40 Powód: nie podajemy nazw ulic i nr tel
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 18:26   #171
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

ja chodze xxxxxxx do pani Beaty. Ona zawsze umie doradzić i naprawde zawsze wychodziłam zadowolona. Obcięcie z modelowaniem i umyciem kosztuje 37 zł.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:40 Powód: prosze zapoanzc sie z zasadmi forum i regulaminem
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 17:00   #172
asieńka84
Przyczajenie
 
Avatar asieńka84
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Silesia;)
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

polecam również salon xxxxxx, ładnie mnie obcieli i zrobili spoko pasemka....
nigdy nie nosilam grzywki i jak mi zrobili teraz to wygladam super i jestem im wdzieczna
zaplacilam 150 zl
to jest jakies 15- 20min od centrum na nogach xxxxx
xxxxx5 albo 6
niedaleko urzedu skarbowego
__________________

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:41 Powód: zasady forum....
asieńka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 08:07   #173
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

Cytat:
Napisane przez asieńka84 Pokaż wiadomość
polecam również salon na xxxxxx, ładnie mnie obcieli i zrobili spoko pasemka....
nigdy nie nosilam grzywki i jak mi zrobili teraz to wygladam super i jestem im wdzieczna
zaplacilam 150 zl
to jest jakies 15- 20min od centrum na nogach zaxxxxx
xxxxzx5 albo 6
niedaleko urzedu skarbowego
Jak sie nazywa ten salon?Masz może nr telefonu? Ile kosztuje obcięcie?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:42 Powód: zasady forum
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:26   #174
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

a czy któras z was byla w Awangardzie w K-cach?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 11:43   #175
Studio Antidotum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer katowice i okolice

Witam,
Polecam p.Roberta - Studio XXXXXXX. I nie tylko dlatego, ze chce zrobic reklame swojemu salonowi. Moja opinie mozna zweryfikowac na stronie http://f.XXXXXXX.pl/, gdzie jest watek dotyczacy dobrego fryzjera w Katowicach.

Pozdrawiam i Zapraszam
/ciach/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-12-06 o 15:06 Powód: spam
Studio Antidotum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 07:07   #176
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3 Pokaż wiadomość
Ja w B&k bylam i moge polecic Rafala to on mnie scinal i bylam bardzo zadowolona ale nie wiem jak robi baleyage
gdzie dokładnie byłas u pana Rafała? W katowickim B&K czy w innym miescie...?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 08:35   #177
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Ja chodze do Pana Wojtka i Pani Moniki. Za pierwszym razem bylam zachwycona. Potem farba wyszla mi juz nieco gorzej, nie taki odcien jak za pierwszym razem, ale tu akurat jestem tolerancyjna, bo mam dziwaczne wlosy które tak nieprzewidywalnie reagują.
Właściwie to jedyny fryzjer, u którego byłam więcej niż raz i nie mam zamiaru go opuszczać.
Obsługa jest bardzo miła, fachowa, drogo upiornie, ale moim zdaniem warto. Z tą farbą ostatnio P. Monice nie wyszło za bardzo, ale niestety - to tylko chemia i takie wypadki się zdarzają Za jakiś tydzień dwa znowu się tam wybieram i zdam relację.
Za to czesanie i modelowanie ZAWSZE jest rewelacyjne i dokładnie takie, jak sobie tego życzę. Więc szczerze polecam
No to sie moge wypowiedziec
Bylam (oczywiscie) bardzo zadowolona (jak zwykle ). Pani Monika tym razem wyprodukowala na mojej glowie CUDNY kolor wlosow. DOkladnie taki jak chcialam, bylam zachwycona.
Pan Wojtek dwoil sie i troil wrecz nad moja glowa, co tez bylo widac. Wlosy do dzis bardzo dobrze sie ukladaja.

Polecam serdecznie tego fryzjera - sa swietni, a atmosfera w samym salonie przemila. To z pewnoscia takie miejsce do ktorego idzie sie z ciekawoscia a nie ze strachem i mysla "ciekawe jak im tym razem pojdzie"
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:26   #178
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Dobry fryzjer w Katowicach

A konkretnie kogo Miyuki?
Mam cienkie włosy i muszą być naprawdę swietnie ścięte, żeby jakoś to wyglądało
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:18   #179
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Dobry fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Berendowicz/Kublin.
Zaraz nad New Yorkerem obok Skarbka.Zresztą wejdź na podforum Dobry Fryzjer.
Berendowicz/ Kublin to chyab jednak dosc drogi salon?

chociaz slyszalam ze jest mozliwa wizyta u praktykanta/ stazysty? I jest taniej? to prawda?
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:32   #180
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Dobry fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Berendowicz/ Kublin to chyab jednak dosc drogi salon?

chociaz slyszalam ze jest mozliwa wizyta u praktykanta/ stazysty? I jest taniej? to prawda?

5 zł za obciecie.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.