Kapsułki do prania- co sądzicie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-23, 19:20   #151
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Opinie o piorących tabletkach

A dopierają Ci te perły ciężkie plamy? U mnie narazie doprały tusz z długopisu,a od teściowej wiem że czerwone wino z białego obrusu też zeszło
Ale farby to może za ciężki temat dla jakiegokolwiek proszku...
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 19:32   #152
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Ptysia5 Pokaż wiadomość
A ja jestem też w kampanii Perlux, ale nie zachwalam w 100% Jak wyprałam w mniejszej temperaturze białe to nie do końca doprało mi skarpetki. Musiałam zrobić drugie pranie w wyższej temperaturze - wtedy było ok . Co mi się bardzo podoba w kapsułkach Perlux to zapach, bo jest bardzo intensywny i przyjemnie się wtedy nosi ubrania. Uważam, że nie ma produktów doskonałych!
Gdyby były to pewnie nie byłoby nas na nie stac

A mogę z całą pewności stwierdzić że tusz z niebieskiego długopisu, może się bać Perluxa spiera
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 09:51   #153
Ptysia5
Przyczajenie
 
Avatar Ptysia5
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez andziasek Pokaż wiadomość
Gdyby były to pewnie nie byłoby nas na nie stac

A mogę z całą pewności stwierdzić że tusz z niebieskiego długopisu, może się bać Perluxa spiera
Pewnie tak! Ja właśnie mam bluzkę od tuszu, bo mi się rozlał - sprawdzimy czy to co mówisz jest prawdą!
Ptysia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 12:35   #154
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Ptysia5 Pokaż wiadomość
Pewnie tak! Ja właśnie mam bluzkę od tuszu, bo mi się rozlał - sprawdzimy czy to co mówisz jest prawdą!
Mój szanowny mąż miał w nerce długopis i właśnie rozlał mu się na szary sweter. Myślałam że będzie do wyrzucenia, a tutaj taka niespodzianka
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 13:20   #155
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

skończ już
dzięki takim postom juz nie kupię tych perelek
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 13:27   #156
kulkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Katalin, najpierw wejdź i zobacz.
Kapsułki nie poradziły sobie ze wszystkimi plamami, chociaż producent zapewnia, że usuwają one plamy po herbacie. Jednak jest to tylko jedna plama z 9, które "stworzyłam". Mój zwykły proszek nie radzi sobie np. z zabrudzeniami po trawie czy jagodach. Jak masz do polecenia jakiś skuteczny środek, który radzi sobie ze wszystkimi, ale na prawdę ze wszystkimi plamami bez wyjątku, to z chęcią go wypróbuje
kulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 14:16   #157
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Pranie, płukanie, rozmawianie czyli o proszkach, kapsułkach, płynach itd.

Cytat:
Napisane przez altinates Pokaż wiadomość
Dzięki jednej z ostatnich akcji ☠☠☠☠☠☠☠☠☠, miałam okazję przetestować perełki piorące Perlux. W paczce ambasadorskiej znajdowały się zarówno perełki do prania białego jak i kolorowego. Mam już za sobą przeprowadzone próby z oboma rodzajami prania.
Na początek chciałabym przytoczyć parę informacji, które znaleźć w ulotce informacyjnej na temat produktu. – Perełki Perlux Super Compact łączą w sobie proszek oraz żel do prania. Zawierają również odkamieniacz i odplamiacz. Dodatkowo chronią kolor, są bezpieczne dla alergików, nadają praniu długotrwały zapach, są produktem Polskim. Usuwają między innymi plamy z : herbaty, czerwonego wina, trawy, krwi, pomidora.

Pranie testowe mam już za sobą – zarówno próbie zostały poddane kapsułki do bieli jak i do koloru. Było to moje pierwsze doświadczenie z tą marką. Muszę przyznać, że Perlux pozytywnie mnie zaskoczył. Pranie było czyste i pachnące – faktycznie zapach utrzymuje się długo i jest świeży. Wszystkie prane tkaniny zostały wyczyszczone, z ręczników zniknęły ślady po podkładzie do twarzy i tuszu, z psiego ręcznika usunięte zostały zabrudzenia od łap i trawy. A wszystko to przy zastosowaniu jednej kapsułki. Biel po praniu jest biała – produkty innych znanych marek na rynku nie dają takiego efektu.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dla alergików – cóż ciężko w tej kwestii się wypowiadać – jednak dla mnie, osoby o raczej wrażliwej skórze – Perełki Perlux są odpowiednie.

Podsumowując – Perełki Perlux Super Compact są godne polecenia i przetestowania
Brzmisz jak żywa reklama.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 14:29   #158
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

co do Perluxa możecie mi powiedzieć gdzie można je kupić stacjonarnie? kiedyś w centrum handlowym dostałam je do wypróbowania ale później nigdzie nie widziałam ich stacjonarnie co najwyżej raz pakowane po 2 sztuki ale nawet w tym jednym miejscu ich później już nie było
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 19:37   #159
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Co do kapsułek Perluxa, to podoba mi się ich forma i skład. Ładnie się rozpuszczają, pranie ładnie pachnie. Nie trzeba używać kilku środków. Jeśli chodzi o skuteczność, to białe pranie jest rzeczywiście białe. Doprało plamę z wina,po jagodach czy burakach, oraz tusz z długopisu. Nie ma śladu po takich plamach.
Niestety perły nie poradziły sobie z plamami po kompocie z rabarbaru- wybieliło pieluszkę, ale ma taki wyblakły różowawy kolor-dałam jedną perłę na pranie, więc może to była za mała dawka. Plamy po farbkach i lakierze zostały takie same jak przed praniem.

Ogólnie jednak uważam że warto spróbować pereł. Jednak na cięższe plamy trzeba dawać podwójna dawkę. Perły do białego sprawiły że moja biała pościel jest naprawdę biała.
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 02:04   #160
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Jeszcze któraś świeżo zarejestrowana użytkowniczka ma coś odkrywczego do powiedzenia na temat wiadomych kapsułek Nudzi się komuś i stąd ta marna forma reklamy?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 08:24   #161
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Oszaleć można z tym Perluxem, ewidentnie widać kampanię i naprawdę stało się to nudne.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 09:23   #162
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Zróbcie coś z tymi spamerami,bo przez to odechciewa się wchodzić na wizaż!!!

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
kampania na street com się zaczęła

stąd pojawiają się osoby mające na forum kilka postów -zachwalając Perlux ...

Nie wiem jak można się sprzedawać za te kilka kapsułek do prania,dla mnie ŻENADA!!!
Filmiki na Youtube też się pojawiły.

Firmę chyba nie stać na profesjonalną kampanię reklamową i wykorzystują "ochotników" street com
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 10:52   #163
poprostupatrycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Dziewczyny, skąd w Was tyle złości. Kampania, kampanią ale ja SERIO jestem zadowolona z tego Perluxa, pranie czyste, plamy wszystkie doprane (a przy małym dziecku to spore wyzwanie) ładne orzeźwiająco pachnie, spoko w aplikacji bo nie trzeba latać odmierzać proszku. Płyn już jest w tej perełce. To moje pierwsze kapsułki ale na pewno nie raz do nich wrócę.
Dodatkowym plusem przynajmniej u mnie jest zajmowanie mało miejsca. Mieszkam w kawalerce, z malutką łazienką więc dla mnie to kolejny +
Spróbujcie, a potem gadajcie Ja POLECAM!
poprostupatrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 10:38   #164
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pranie, płukanie, rozmawianie czyli o proszkach, kapsułkach, płynach itd.

No to Perlux mamy z głowy

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
testowałam kapsułki Vizir,Ariel i Persil.Ariel wygrywa pięknie dopiera i do tego ładnie pachnie
Cytat:
Napisane przez madlenek88 Pokaż wiadomość
U mnie kapsułki Ariel nie sprawdziły się tak dobrze. Co prawda urzekają swoim zapachem, ale po wyjęciu z pralki, ubrania były niedoprane.
A jeśli chodzi o pozostałe kapsułki, z używanych osobiście Persila (dwukomorowy), Ariela (trzykomorowy fioletowy) i Vizira (jednokomorowy pomarańczowy i niebieski) u mnie też najlepiej sprawdził się Vizir. Po Arielu jasne ubrania, podobnie jak u Madlenka, były jakieś niedoprane. Do Persila nie mam większych zastrzeżeń - po prostu w porównaniu z Vizirem jest droższy.
Co ciekawe z płynu Vizir (tego w białej butli, do samodzielnego dozowania, kupionego w polskim sklepie) już wcale nie jestem zadowolona - mam wrażenie, że nie dopiera tak jak powinien, za to Ariel (z Niemiec) w takiej śmiesznej małej butelce, jak tubka pasty (pierwsza fotka) jest rewelacyjny, tylko drogi.

Metodologia prania: wsad 5-6 kg, temperatura 60 st. C (czasem 50 st. C, jeśli coś jest bardziej delikatne), czas 1:45 - 2:15h (w zależności od stopnia zabrudzenia), twardość wody: średnia. Zawszę dodaję płyn zmiękczający, czasem odplamiacz. Nie zdarzyło mi się, żeby jakaś kapsułka się nie rozpuściła.

Aha! Podobno z kapsułek angielskie Bold 2w1 Touch of Lenor Freshness (P&G na brytyjski rynek?), to dopiero prawdziwy czad, ale to opinia zasłyszana, sama nigdy ich nie używałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ariel.jpg (41,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bold-2in1-Ruby2.jpg (40,7 KB, 11 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-05-27 o 13:17
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 11:19   #165
margolata81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Ale narobiłam z tymi perłami piorącymi (nie wymienię nazwy bo już za dużo razy tu padła). Są fajne no ale widzę że reklama goni reklamę a mnie chodziło tylko o to czy jako tu zalogowane panie miały z nimi styczność i co o nich sądzą a tu sie zrodziła jedna wielka reklama....ja jestem zadowolona ale nie wiem czy cena produktu mnie nie odstraszy i częściej używam koloru niż białego a już najczęściej to młócę pranie dziecięcych ubranek to zupełnie inna para kaloszy tu tylko Persil żel mi się sprawdza i jak na razie nic innego bo Bebi czy Bobini też fajny żel ale mało ekonomiczny....
margolata81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 12:27   #166
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez margolata81 Pokaż wiadomość
Ale narobiłam z tymi perłami piorącymi (nie wymienię nazwy bo już za dużo razy tu padła). Są fajne no ale widzę że reklama goni reklamę a mnie chodziło tylko o to czy jako tu zalogowane panie miały z nimi styczność i co o nich sądzą a tu sie zrodziła jedna wielka reklama....ja jestem zadowolona ale nie wiem czy cena produktu mnie nie odstraszy i częściej używam koloru niż białego a już najczęściej to młócę pranie dziecięcych ubranek to zupełnie inna para kaloszy tu tylko Persil żel mi się sprawdza i jak na razie nic innego bo Bebi czy Bobini też fajny żel ale mało ekonomiczny....
A co najlepiej Ci dopiera dziecięce ciuszki? Bo ja mam problem, że jedne usuwają takie plamy, drugie inne, ale nie znalazłam jeszcze złotego środka.

A co do tych pereł, to powiedziałam co zaobserwowałam, ale mnie samą zniechęciły te wszystkie wpisy. I niestety nie są AŻ tak rewelacyjne, nie sprały mi plamy po kompocie z rabarbaru, gdzie zwykły proszek E dał sobie z tą plamą radę.
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 15:57   #167
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Ja też polecam Perluxa, szczególnie do ubrań z plamami, gdzie trzeba by do zwykłego proszku dokupić także odplamiacz. Perlux składa się z poduszeczki odplamiającej dołączonej do saszetki z proszkiem i pewnie jakby policzyć koszt proszku i odplamiacza to wyjdzie tyle samo co kapsułki. Poza tym wygodniej
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 16:27   #168
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez andziasek Pokaż wiadomość
A co najlepiej Ci dopiera dziecięce ciuszki? Bo ja mam problem, że jedne usuwają takie plamy, drugie inne, ale nie znalazłam jeszcze złotego środka.

A co do tych pereł, to powiedziałam co zaobserwowałam, ale mnie samą zniechęciły te wszystkie wpisy. I niestety nie są AŻ tak rewelacyjne, nie sprały mi plamy po kompocie z rabarbaru, gdzie zwykły proszek E dał sobie z tą plamą radę.
Proszek jest bardziej skuteczny od wszelakich żeli czy kapsułek do prania.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 17:27   #169
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Jaki tu ruch niedawno zdawało mi się, że wątek umrze śmiercią naturalną, a tu proszę
Strasznie widać tutaj te nachalne reklamy, oj strasznie... Nie wypowiem się co do skuteczności kapsułek bo ich nie używam, ale jak już pisałam wcześniej - dla mnie to tylko koszmarne, nieetyczne i nieekologiczne ździerstwo. Nabijanie kabzy producentowi i tyle. Plamy które nie są zastarzałe zniszczy zwykły proszek IXI plus odrobina odplamiacza; roztwór z szarego mydła też działa super na pranie no i nie niszczy go, bo niby jak. Tylko że tego żaden producent nikomu nie powie Piorące tabsy to mit, tak samo jak wyższość niemieckiej chemii nad polską; mam niemiecki żel, kupiony po to, żeby wyrobić sobie opinię - nie wyróżnia się jakoś szczególnie

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2015-05-27 o 17:29
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 18:30   #170
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Jak jeszcze raz przeczytam o perelkach Perlux to znielubie je do końca...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 18:32   #171
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

naprawde nie mozna zamknac tego watku?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 18:43   #172
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Ja czekam na Gosię Rozenek, niech się tu wypowie
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 19:17   #173
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Proszek jest bardziej skuteczny od wszelakich żeli czy kapsułek do prania.
Ja również przetestowałam już i kapsułki i żele i też jednak proszek wychodzi i najekonomiczniej przy moim dużym wsadzie (9kg) oraz najskuteczniej.
Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Jak jeszcze raz przeczytam o perelkach Perlux to znielubie je do końca...
Ja już to uczyniłam, nawet nie spojrzę na nie w sklepie.
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
naprawde nie mozna zamknac tego watku?
Szkoda byłoby zamykać, bo są jeszcze osoby, które używają innych kapsułek niż Perlux i chcą o tym porozmawiać.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 20:05   #174
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

nie zamykać , wątek fajny można wrzucać patenty na świeże pachnące pranie . a spamy banować
też mam już dość i nie kupie kapsułek Perluxa .

ja uzywałam ariela pranie czyste ale zapach bardzo chemiczny ,
pranie takie twarde
teraz kupiłam vizir i pięknie pachną
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 20:08   #175
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
teraz kupiłam vizir i pięknie pachną
Pachną pięknie- to fakt, ale brakuje mi tej miękkości jak po Lenorze. A do kapsułek z reguły nie dodaje się płynu, bo niby już w sobie mają. Mi brakuje, dlatego ostatnio jednak piorę w proszku. Mam też żel lawendowy Persila, ale rzadko używam.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 20:11   #176
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Pachną pięknie- to fakt, ale brakuje mi tej miękkości jak po Lenorze. A do kapsułek z reguły nie dodaje się płynu, bo niby już w sobie mają. Mi brakuje, dlatego ostatnio jednak piorę w proszku. Mam też żel lawendowy Persila, ale rzadko używam.
no ja do ariela dodaje bo pranie jest sztywne .
zresztą ja jestem maniaczką płynów i nie znam umiaru

teraz planuje sprawdzić kapsułki z biedronki

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2015-05-27 o 20:12
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 23:31   #177
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Dziewczyny oszalałyście z tymi opiniami o Perluxie? Znalazłam wątek i chciałam napisać kilka słów, ale jak poczytałam te pojedyncze posty, to mi sie odechacialo, bo i tak nic juz nie zabrzmi wiarygodnie :/
takie wpisy sa bez sensu, bo zamiast podzielic sie odczuciami (i porównać do innych, bo ja na przyklad używałam już chyba wszystkich), to w sumie robicie czarny PR i zrazacie do ich zakupu. Jakbym sama poczytala takie wpisy, to bym sie nie zdecydowala na zakup tych kapsulek :/
dla kilku opakowan odwalac taki cyrk, to jest niepojete..
przepraszama za OT, ale rece mi opadly
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:23   #178
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

A czy któraś z was testowała już może kapsułki "E"?
Ja dość długo używam proszku E i ciekawe jak kapsułki...
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:36   #179
margolata81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja czekam na Gosię Rozenek, niech się tu wypowie
A co ona tam wie :P


Ja używam żeli Persila (dla dzieciaków) i proszków Vizir i Persil ale do odplamiania to najlepsze mydełko jakie dostałam od teściowej GALLSEIFE (przywiozła z Niemiec) rozłożyło mnie na łopatki wylałam lakier do paznokci na nowy dywan i myślałam że się potargam ale dzięki szybkiej akcji z mydełkiem obeszło się bez wycinania plamy...doprało ostatnio w 10 min plamy po mazakach kiedy moja córcia pomalowała sobie całe ciuszki a nie kartkę jeśli chodzi o odplamianie to Gallseife bije na głowę wszystko inne co używałam
co do kapsułek albo nie buzia na kłódkę
margolata81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:38   #180
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja czekam na Gosię Rozenek, niech się tu wypowie
Tak Ja też Zwłaszcza niech się wypowie, co do ceny - bo ciekawa jestem dlaczego żaden spamer nie odważył się napisać ile toto kosztuje. A tu niespodzianka - ten polski produkt firmy Lakma kosztuje co najmniej 26 zł za 16 kapsułek (nawet jeśli w jakimś klepie internetowym trafi się go taniej, to z przesyłką i tak wyjdzie co najmniej 26zł).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-30 07:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.