Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-29, 20:21   #151
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7672331 1]Ja mam bardzo jasna karnacje + duzo pieprzykow, nawet z cieplych krajow przyjezdzam blada, bo wybor jest albo unikac slonca/smarowac sie, albo byc czerwonym burakiem ze zlazaca skora i hodowac czerniaka.[/QUOTE]
Mam tak samo plus dużo piegow odkąd nie opalam buzi i uzywam filtrów to ich prawie nie widać. No i oczywiscie licze na to, że nie będę wygladac jak 50latka w wieku 30tki (a znam takie osoby, które za młodu przesadzały z solarium..)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 22:09   #152
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
Mam tak samo plus dużo piegow odkąd nie opalam buzi i uzywam filtrów to ich prawie nie widać. No i oczywiscie licze na to, że nie będę wygladac jak 50latka w wieku 30tki (a znam takie osoby, które za młodu przesadzały z solarium..)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej w wieku 50 lat będziesz wyglądać na 30
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 06:11   #153
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Dzień dobry Wczoraj udało mi się dotrzeć na trening i zaliczyłam godzinę rurki Dieta też spoko. Dzisiaj bez treningu, ale po cichu liczę, że 15 000 kroków uda się zrobić.
Miłego dnia
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 06:16   #154
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;76701726]Mam podobnie Na 1500 + ruch, chudne ok. 0.5kg tygodniowo. A jezeli nie ma ruchu, to chudne na 1300kcl. Tyle, ze ja juz mam stosunkowo niską wagę (55kg na 162cm) i ciężko schodzi sie z niskiej wagi w niższą.

Za mną juz dzisiaj 4,5km marszu, a jeszcze pozniej musze wyjsc na jedne zajęcia, wiec jeszcze 3km mi pozniej dojdzie. Szczerze, od tego chodzenia juz mi sie nic wieczorami nie chce cwiczyc... a pasowalo by jeszcze cos poskakac i ujędrnic cialo.[/QUOTE]

To piątka Na wizażu panuje kult 1800 kalorii na redukcji i cieszę się, że nie wszyscy są zafiksowani na tej wartości. Gdybym pożerała tyle kalorii to nawet sport by mnie nie uratował.
Prawda, im mniej do schudnięcia tym trudniej. Kurcze, ale tak patrząc obiektywnie to Ty się nie masz z czego odchudzać, więc skąd jeszcze pomysł, żeby gubić kilogramy?

A może zrezygnuj z tylu "wychodzonych" kilometrów to potem znajdziesz jeszcze energię na ćwiczenia?

Dziewczyny, czy ktoś mógłby polecić ćwiczenia do wykonywania w domu? Chodzi mi o efekt ujędrnienia ciała, schudnięcie i delikatne zarysowanie mięśni. Ja ćwiczyłam z książką i filmami Natalii Gackiej, ale jak już pisałam, nie wytrzymałam narzuconego tempa i od ćwiczenia 2 godziny dziennie przeszłam do leżenia na kanapie
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 08:32   #155
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

I jak się dziś macie?
U mnie wszystko idzie zgodnie z planem. Diety cały czas pilnuję i się ruszam.
Mało piszę bo mam mega dużo pracy i staję często przed wyborem - trening czy net? ;-)
wybieram trening.

Miłego dnia życzę !

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Może kup sobie hantle z regulacją obciążenia, sztangę i talerze.
Nie znam lepszego treningu niż ten z obciążeniem na ujęrdnienie ciała.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoś mógłby polecić ćwiczenia do wykonywania w domu? Chodzi mi o efekt ujędrnienia ciała, schudnięcie i delikatne zarysowanie mięśni. Ja ćwiczyłam z książką i filmami Natalii Gackiej, ale jak już pisałam, nie wytrzymałam narzuconego tempa i od ćwiczenia 2 godziny dziennie przeszłam do leżenia na kanapie
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 08:39   #156
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

U mnie klapa, słodkie wygrywa ze mną. Przed @ mam słabą silną wolę.

Wczoraj było 30 min orbitreka i 30 min hula hopa.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 08:41   #157
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

U mnie słabo. Przedostatni kg schodził 2 tygodnie.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
U mnie klapa, słodkie wygrywa ze mną. Przed @ mam słabą silną wolę.

Wczoraj było 30 min orbitreka i 30 min hula hopa.
Godzina treningu to super.
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 09:12   #158
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Super, mogło by być lepiej. Orbitreka chce wydłużyć. Powoli wszystko, zamierzam dojść do 50 minut minimum.

Liczycie kalorie dziewczyny czy jecie tak "na oko"?
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:17   #159
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy ktoś mógłby polecić ćwiczenia do wykonywania w domu? Chodzi mi o efekt ujędrnienia ciała, schudnięcie i delikatne zarysowanie mięśni. Ja ćwiczyłam z książką i filmami Natalii Gackiej, ale jak już pisałam, nie wytrzymałam narzuconego tempa i od ćwiczenia 2 godziny dziennie przeszłam do leżenia na kanapie
Haha ja wysiadam po 5 min niektorych cwiczen:p np. Skalpel - nogi mi odpadały i po prostu płakałam ćwicząc (oczywiście nie skończyłam). Teraz robie jakieś krótkie ćwiczenia z YT, lubie Mel B, czuję nogi liczę na to, że potem wytrwam na bardziej intensywnych ćwiczeniach

Schudłam 1 kg od zeszłego tygodnia ale wtedy miałam @.. nie jest źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:21   #160
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Super, mogło by być lepiej. Orbitreka chce wydłużyć. Powoli wszystko, zamierzam dojść do 50 minut minimum.

Liczycie kalorie dziewczyny czy jecie tak "na oko"?

Jem na oko, ale jak ćwiczę, to muszę spalić ok. 1000kcal.
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:27   #161
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Hej
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 09:28   #162
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez QueenOfHearts Pokaż wiadomość

Może kup sobie hantle z regulacją obciążenia, sztangę i talerze.
Nie znam lepszego treningu niż ten z obciążeniem na ujęrdnienie ciała.
Mam hantle, piłkę do ćwiczeń i jeszcze jakieś akcesoria. Potrzebuję tylko jakiegoś filmu z netu albo książki, w której będzie opisane jak ćwiczyć, co ćwiczyć i ja długo. Boję się tak w ciemno wybierać, więc pomyślałam, że może korzystacie z jakichś sprawdzonych zestawów.

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Super, mogło by być lepiej. Orbitreka chce wydłużyć. Powoli wszystko, zamierzam dojść do 50 minut minimum.

Liczycie kalorie dziewczyny czy jecie tak "na oko"?
Liczę. Trzymam dietę 1500 kalorii.

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
Haha ja wysiadam po 5 min niektorych cwiczen:p np. Skalpel - nogi mi odpadały i po prostu płakałam ćwicząc (oczywiście nie skończyłam). Teraz robie jakieś krótkie ćwiczenia z YT, lubie Mel B, czuję nogi liczę na to, że potem wytrwam na bardziej intensywnych ćwiczeniach

Schudłam 1 kg od zeszłego tygodnia ale wtedy miałam @.. nie jest źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tego chciałabym uniknąć, bo ogólnie nie lubię ćwiczyć i to jest katorga, więc skalpele i te inne odpadają Sprawdzę, co Mel B oferuje, dzięki.

Gratuluję schudnięcia
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:38   #163
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mam hantle, piłkę do ćwiczeń i jeszcze jakieś akcesoria. Potrzebuję tylko jakiegoś filmu z netu albo książki, w której będzie opisane jak ćwiczyć, co ćwiczyć i ja długo. Boję się tak w ciemno wybierać, więc pomyślałam, że może korzystacie z jakichś sprawdzonych zestawów.



Liczę. Trzymam dietę 1500 kalorii.



Właśnie tego chciałabym uniknąć, bo ogólnie nie lubię ćwiczyć i to jest katorga, więc skalpele i te inne odpadają Sprawdzę, co Mel B oferuje, dzięki.

Gratuluję schudnięcia


Fitness Blender, program Stronger, treningi Beachbody?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Super, mogło by być lepiej. Orbitreka chce wydłużyć. Powoli wszystko, zamierzam dojść do 50 minut minimum.



Liczycie kalorie dziewczyny czy jecie tak "na oko"?


Liczę kalorie spalone w ciągu dnia.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:39   #164
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)



za spadki i treningi

Ja już po śniadaniu, zakupach i ćwiczeniach Lubię mieć ćwiczenia za sobą jak najwcześniej
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:44   #165
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


za spadki i treningi

Ja już po śniadaniu, zakupach i ćwiczeniach Lubię mieć ćwiczenia za sobą jak najwcześniej
Ale Ci fajnie, ze możesz rano poćwiczyć
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:00   #166
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Uważacie, że ćwiczenie na czczo jest bardzie efektywne?
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:01   #167
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Odchudzanie Bez Ściemy 😊 Zróbmy to razem 😊

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


za spadki i treningi

Ja już po śniadaniu, zakupach i ćwiczeniach Lubię mieć ćwiczenia za sobą jak najwcześniej


Gratuluję Generalnie porządny trening wolę zrobić wieczorem, ale rano robię sobie krótki, dziesięciominutowy trening na rozruch i też bardzo to lubię
__________________

Edytowane przez rombek
Czas edycji: 2017-08-30 o 10:03
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:04   #168
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Uważacie, że ćwiczenie na czczo jest bardzie efektywne?
Nie
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 11:52   #169
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
To piątka Na wizażu panuje kult 1800 kalorii na redukcji i cieszę się, że nie wszyscy są zafiksowani na tej wartości. Gdybym pożerała tyle kalorii to nawet sport by mnie nie uratował.
Zgadzam się z tym co piszesz - życie mi pokazało, ze każdy jest inny. Sugerowanie każdej osobie 1800kcl jest nielogiczne, bo bardzo sie różnimy - wiekiem, budową ciała, wykonywaną aktywnoscią fizyczną. Wiadomo, ze 20-latka ma lepszy metabolizm, teoretycznie też więcej sie rusza niz np. 40-latka. Juz nie wspominając o tym, ze więcej energii będzie potrzebować kobieta 180cm wzrostu, niż 160cm. Trzeba po prostu słuchać swojego ciała i obserwować sytuację. Skończylam 30 lat, nie rosnę już, nie rozwijam się, nie biegam ciągle, metabolizm naturalnie mi zwolnił, więc 1800kcl też by bylo dla mnie za dużo, a jakbym chciala to spalic, to musialabym sie katować cwiczeniami, a po co? Też nie raz pomyje na mnie na Wizażu wylano Ale patrzę na siebie i widzę ładną skórę, włosy, brak brzucha i niezdrowego otłuszczenia i po prostu ufam sobie i temu co robie.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Prawda, im mniej do schudnięcia tym trudniej. Kurcze, ale tak patrząc obiektywnie to Ty się nie masz z czego odchudzać, więc skąd jeszcze pomysł, żeby gubić kilogramy?

A może zrezygnuj z tylu "wychodzonych" kilometrów to potem znajdziesz jeszcze energię na ćwiczenia?
Tak - schodzenie z niskiej wagi w niższą wymaga albo intensywnych cwiczen, albo restrykcyjnej diety, bo te ostatnie kilogramy najgorzej schodzą. Co do mojej wagi, to patrząc na siebie juz nie musze chudnąć - na dzien dzisiejszy jestem szczupłą osobą, bez brzucha i niezdrowego otłuszczenia. Nadal jednak mysle o zrzuceniu maks 2kg przez moją twarz Niestety, genetycznie, jest to pierwsze miejsce w którym tyje i ostatnie z którego ten tluszczyk schodzi - nic nie zrobie, cala rodzina od strony taty ma pełne, okrągłe twarze, które robią się szczupłe dopiero wtedy jak się schudnie do pewnej ilości kilogramów. Moja twarz robi sie np. sporo szczuplejsza na tym ostatnim odcinku mety, tj. jak osiadam 52-53kg, a jak waze 55kg, to juz jest okrąglejsza. Mam strasznego pecha, po prostu... Bo juz jestem szczupła jakbym chciala, a twarz dalej jest pucułowata

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoś mógłby polecić ćwiczenia do wykonywania w domu? Chodzi mi o efekt ujędrnienia ciała, schudnięcie i delikatne zarysowanie mięśni.
Cindy Crawford Shape Your Body - wstawialam juz w tym wątku link. Cwiczenia te pięknie budują miesnie i wysmuklają ciało - naprawdę sie zmienia, a widac to juz po 2/3 tygodniach

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
Schudłam 1 kg od zeszłego tygodnia ale wtedy miałam @.. nie jest źle
Gratulacje! Po okresie zawsze jest się lżejszym i widać najlepiej rezultaty

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Uważacie, że ćwiczenie na czczo jest bardzie efektywne?
Tak, organizm nie ma skąd czerpać energii, więc sięga po nią z twoich zapasów tłuszczu. Najlepiej przed napić sie też czarnej kawy.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 11:56   #170
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Nie uważam, że ćwiczenie rano jest bardziej efektywne, ale wolę rano, żeby jak najszybciej to odwalić i zapomnieć. Nienawidzę ćwiczyć, nie sprawia mi to żadnej przyjemności.

Dzisiaj robię sobie dzień bez treningu. Jestem taaaaaaaaka szczęśliwa.
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:04   #171
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Wstawię wam fotkę dolnej częsci twarzy i z tym z czym uważam, ze mam problem. Widzicie pod koścmi policzkowymi (dolne policzki) te poduszeczki tluszczyku? No więc one spędzają mi sen z powiek... Marzę o szczuplej twarzy, po prostu. Okay, taka pyzata, moze i sprawia, ze mlodziej wyglądam, ale w wieku 32 lat, chcialabym mieć ciut bardziej kobiecą te twarz, a nie taką bułkę z piekarni Jeżeli po zrzuceniu tych ostatnich 2-3kg sytuacja sie nie zmieni, to wtedy będę sobie musiala powiedziec: okay, taka juz twoja uroda, zaakceptuj to. Ale jeszcze na razie chce docisnąć te kg i zobaczyć czy aby mi trochę jeszcze wyszczupleje.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:07   #172
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;76740531]Wstawię wam fotkę dolnej częsci twarzy i z tym z czym uważam, ze mam problem. Widzicie pod koścmi policzkowymi (dolne policzki) te poduszeczki tluszczyku? No więc one spędzają mi sen z powiek... Marzę o szczuplej twarzy, po prostu. Okay, taka pyzata, moze i sprawia, ze mlodziej wyglądam, ale w wieku 32 lat, chcialabym mieć ciut bardziej kobiecą te twarz, a nie taką bułkę z piekarni Jeżeli po zrzuceniu tych ostatnich 2-3kg sytuacja sie nie zmieni, to wtedy będę sobie musiala powiedziec: okay, taka juz twoja uroda, zaakceptuj to. Ale jeszcze na razie chce docisnąć te kg i zobaczyć czy aby mi trochę jeszcze wyszczupleje.[/QUOTE]
Ale masz piękne włosy Nie pamiętam czy pytałam , ale ile kcal jesz ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:14   #173
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;76740531]Wstawię wam fotkę dolnej częsci twarzy i z tym z czym uważam, ze mam problem. Widzicie pod koścmi policzkowymi (dolne policzki) te poduszeczki tluszczyku? No więc one spędzają mi sen z powiek... Marzę o szczuplej twarzy, po prostu. Okay, taka pyzata, moze i sprawia, ze mlodziej wyglądam, ale w wieku 32 lat, chcialabym mieć ciut bardziej kobiecą te twarz, a nie taką bułkę z piekarni Jeżeli po zrzuceniu tych ostatnich 2-3kg sytuacja sie nie zmieni, to wtedy będę sobie musiala powiedziec: okay, taka juz twoja uroda, zaakceptuj to. Ale jeszcze na razie chce docisnąć te kg i zobaczyć czy aby mi trochę jeszcze wyszczupleje.[/QUOTE]

Ja tu nic nie widzę poza ładną buzią

Ale każdy ma jakieś swoje schizy, więc Cię rozumiem.
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:21   #174
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;76740531]Wstawię wam fotkę dolnej częsci twarzy i z tym z czym uważam, ze mam problem. Widzicie pod koścmi policzkowymi (dolne policzki) te poduszeczki tluszczyku? No więc one spędzają mi sen z powiek... Marzę o szczuplej twarzy, po prostu. Okay, taka pyzata, moze i sprawia, ze mlodziej wyglądam, ale w wieku 32 lat, chcialabym mieć ciut bardziej kobiecą te twarz, a nie taką bułkę z piekarni Jeżeli po zrzuceniu tych ostatnich 2-3kg sytuacja sie nie zmieni, to wtedy będę sobie musiala powiedziec: okay, taka juz twoja uroda, zaakceptuj to. Ale jeszcze na razie chce docisnąć te kg i zobaczyć czy aby mi trochę jeszcze wyszczupleje.[/QUOTE]
O boziu musisz być śliczna ja mam twarz jak księżyc w pełni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:26   #175
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Ale masz piękne włosy Nie pamiętam czy pytałam , ale ile kcal jesz ?
Dziękuję! Te ciemne, to mój naturalny kolor.

1500kcl dziennie, wzrost 162cm, 32 lata. Dziewczynom o moim wzroscie przed ukonczeniem 25-27 lat, zalecałabym jednak jedzenie przynajmniej 1800kcl dziennie.

Cytat:
Napisane przez kocica27 Pokaż wiadomość
Ja tu nic nie widzę poza ładną buzią

Ale każdy ma jakieś swoje schizy, więc Cię rozumiem.
Dzięki! Czasami jednak mam wrażenie, ze sytuacja wymyka mi sie z pod kontroli. TŻ-et mówi mi, ze mam dysmorfofobię i czasami sie obawiam, ze ma racje. Za duzo myślę o tej twarzy, za dużo o tym czytam, analizuje, pewnie przesadzam... Wczoraj nawet czytałam o wycinaniu tzw. poduszek Bichata, czyli tego tluszczyku z dolnej czesci policzków. Wstyd o tym pisać, bo mogę wychodzić w oczach ludzi na próżną, ale to naprawdę jest cos nad czym nie mam kontroli. Może tez czasami komentarze koleżanek, które załóżmy nie widzialy mnie rok czy dwa lata, to pierwsze co mówily, to, ze przytylam na buzi i moze tez przez to mnie takie schizy ogarnęły.

Tak czy inaczej, zejdę jeszcze do tych 53kg i wtedy ocenie sytuacje.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:30   #176
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;76741191]Dziękuję! Te ciemne, to mój naturalny kolor.

1500kcl dziennie, wzrost 162cm, 32 lata. Dziewczynom o moim wzroscie przed ukonczeniem 25-27 lat, zalecałabym jednak jedzenie przynajmniej 1800kcl dziennie.



Dzięki! Czasami jednak mam wrażenie, ze sytuacja wymyka mi sie z pod kontroli. TŻ-et mówi mi, ze mam dysmorfofobię i czasami sie obawiam, ze ma racje. Za duzo myślę o tej twarzy, za dużo o tym czytam, analizuje, pewnie przesadzam... Wczoraj nawet czytałam o wycinaniu tzw. poduszek Bichata, czyli tego tluszczyku z dolnej czesci policzków. Wstyd o tym pisać, bo mogę wychodzić w oczach ludzi na próżną, ale to naprawdę jest cos nad czym nie mam kontroli. Może tez czasami komentarze koleżanek, które załóżmy nie widzialy mnie rok czy dwa lata, to pierwsze co mówily, to, ze przytylam na buzi i moze tez przez to mnie takie schizy ogarnęły.

Tak czy inaczej, zejdę jeszcze do tych 53kg i wtedy ocenie sytuacje.[/QUOTE]
Mogę wysłać pw ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:37   #177
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Mogę wysłać pw ?
Tak
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:51   #178
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;76741536]Tak [/QUOTE] Poszło
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 13:07   #179
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cinderella Girl co Ty chcesz od tej buzi, taka Twoja uroda. Bardzo młodo wyglądasz. Przestań mieć kompleksy bo naprawdę jest Ci ładnie.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 13:08   #180
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Ale Ci fajnie, ze możesz rano poćwiczyć
Tylko teraz, bo mam urlop
Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Gratuluję Generalnie porządny trening wolę zrobić wieczorem, ale rano robię sobie krótki, dziesięciominutowy trening na rozruch i też bardzo to lubię
Miałam w planach krótką, poranną joge z rana, ale nigdy nie mam na nią czasu
Cytat:
Napisane przez kocica27 Pokaż wiadomość
Nie uważam, że ćwiczenie rano jest bardziej efektywne, ale wolę rano, żeby jak najszybciej to odwalić i zapomnieć. Nienawidzę ćwiczyć, nie sprawia mi to żadnej przyjemności.

Dzisiaj robię sobie dzień bez treningu. Jestem taaaaaaaaka szczęśliwa.
To tak jak ja
Też miałam sobie zrobić dziś wolne, ale jednak się zebrałam i poćwiczyłam
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;76740531]Wstawię wam fotkę dolnej częsci twarzy i z tym z czym uważam, ze mam problem. Widzicie pod koścmi policzkowymi (dolne policzki) te poduszeczki tluszczyku? No więc one spędzają mi sen z powiek... Marzę o szczuplej twarzy, po prostu. Okay, taka pyzata, moze i sprawia, ze mlodziej wyglądam, ale w wieku 32 lat, chcialabym mieć ciut bardziej kobiecą te twarz, a nie taką bułkę z piekarni Jeżeli po zrzuceniu tych ostatnich 2-3kg sytuacja sie nie zmieni, to wtedy będę sobie musiala powiedziec: okay, taka juz twoja uroda, zaakceptuj to. Ale jeszcze na razie chce docisnąć te kg i zobaczyć czy aby mi trochę jeszcze wyszczupleje.[/QUOTE]
Śliczna buzia!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 15:39:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.