O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 09:04   #151
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Anulka fajnie Ci z tym sklepem zazdroszcze
Ja sobie dzis kupilam nowe sliczne kapciuszki i jeszcze jeden szaliczek mam chyba juz z 8 kolorow
Fajnie, ze juz planujecie urlopik ja polecam Egipt
Ja też
z chęcią pojechałabym wygrzać sobie dupsko
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:06   #152
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Aniu widzialam ten program cejrowskiego. Maz twierdzi ze rodzice chca dobrze, pomoc doradzic itp. Tylko ja ich pomyslow nie akceptuje. A jak raz powiedzialam tesciowej ze od niej czegos nie chce bo mi sie po prostu nie podoba to obrazila sie i sie do mnie do konc dnia nie odzywala!
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:36   #153
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Podliczyłam właśnie naszą niedawno odłożoną kasę i wyszło nam 135 zł Zawsze po zakupach wrzucam do naszej skarbonki wszystkie drobne pieniądze, jakie mi zostają. Piotrek też wrzuca wszystkie drobiazgi, jakie ma w portfelu i już nam się tyle kasy uzbierało


Też bym sobie teraz gdzies pojechała, gdzie jest super ciepło i tam przezimowała

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Aniu widzialam ten program cejrowskiego. Maz twierdzi ze rodzice chca dobrze, pomoc doradzic itp. Tylko ja ich pomyslow nie akceptuje. A jak raz powiedzialam tesciowej ze od niej czegos nie chce bo mi sie po prostu nie podoba to obrazila sie i sie do mnie do konc dnia nie odzywala!

Ja nie wiem, czy faceci nie widzą tego, że ich rodzice (szczególnie matki) nie pomagają tylko się niepotrzebnie wpieprzają
Przecież to ma być Wasze mieszkanko i to Wy macie się w nim czuć dobrze, a nie teściowa. Przecież to logiczne, ze macie na to mieszkanko jakiś pomysł i chcecie je zrobić po swojemu!!
Z mojej teściowej też jest taka obrażalska. Jak jej się odmówi to od razu focha strzela, z tą różnicą, że potrafi się nie odzywać nawet dwa tygodnie

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Uciekam na jakąś godzinkę, może troszkę dłużej
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:37   #154
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Podliczyłam właśnie naszą niedawno odłożoną kasę i wyszło nam 135 zł Zawsze po zakupach wrzucam do naszej skarbonki wszystkie drobne pieniądze, jakie mi zostają. Piotrek też wrzuca wszystkie drobiazgi, jakie ma w portfelu i już nam się tyle kasy uzbierało


Też bym sobie teraz gdzies pojechała, gdzie jest super ciepło i tam przezimowała

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------




Ja nie wiem, czy faceci nie widzą tego, że ich rodzice (szczególnie matki) nie pomagają tylko się niepotrzebnie wpieprzają
Przecież to ma być Wasze mieszkanko i to Wy macie się w nim czuć dobrze, a nie teściowa. Przecież to logiczne, ze macie na to mieszkanko jakiś pomysł i chcecie je zrobić po swojemu!!
Z mojej teściowej też jest taka obrażalska. Jak jej się odmówi to od razu focha strzela, z tą różnicą, że potrafi się nie odzywać nawet dwa tygodnie
Moja teściowa wali prosto w oczy i się nie szczypie

wogóle, to się wkurzyłam wczoraj bo i R.i moja Mama mnie zjechali,że nie kupiłam sobie tej drugiej pray dżinsów co mierzyłam ostatnio
pójdę-może jeszcze będą, bo przydałyby się na wiosnę

dziś szefowa wpadła na chwilę i mówi,żebym przesłała dalej jednego maila z dokumentami,a na skrzynce firmowej go nie ma
drukowałam,więc był, i odpowiedź też jest,a tego właściwego nie ma- został usunięty? (osatnio sprzątałam skrzynkę,ale wyrzucałam reklamy i spamy, oraz maile sprzed 1,5 roku, a ten był z zeszłego tygodnia)
napisałam do kobiety,żeby jeszcze raz przesłała mi te dokumenty, ale nie ma odpowiedzi jeszcze
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:00   #155
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

W biedronie byłam
Aga, też bym chciała aby mnie ochrzaniali za to, że czegoś sobie nie kupiłam przeważnie ochrzan dostaje, że kolejną parę butów sobie kupiłam
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:21   #156
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
W biedronie byłam
Aga, też bym chciała aby mnie ochrzaniali za to, że czegoś sobie nie kupiłam przeważnie ochrzan dostaje, że kolejną parę butów sobie kupiłam
a co tam w biedronie ciekawego?

bo ja taki jestem-najpierw mówię,że szukam dżinsów-jak znajduję dwie pary, to kupuję jedną,a potem żałuję,że obu nie wzięłam (a to w second handzie,więc jak dziś poszłam, to oczywiście nie było).Mama ma rację-w takich sklepach to się kupuje to, co się podoba,a ja dżinsów szukałam z 1,5 miesiąca-więc czemu nie kupiłam? bo stwierdziłam,że jedne wełniane, jedne dżinsy,a teraz pora na sweterek, bo inwentaryzacja odzieży jesienno-zimowej wypadła słabo
więc teraz poluję na all.na sweterek.
zbyt rozsądna bywam niekoniecznie wtedy kiedy trzeba
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:52   #157
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Ja spadam sie szykowac wiec mowie papa milego dnia wam zycze buziaczki
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 12:37   #158
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Alez mam dzis zamieszanie w pracy ehs godzinne spoznienie :/
dzwonili dzis do mnie ze lozko juz przyszlo! Normalnie szok bo mialo byc za tydzien Teraz tylko panele musimy kupic i polozyc i bedzie mozna sie powoli przeprowadzac
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:58   #159
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Alez mam dzis zamieszanie w pracy ehs godzinne spoznienie :/
dzwonili dzis do mnie ze lozko juz przyszlo! Normalnie szok bo mialo byc za tydzien Teraz tylko panele musimy kupic i polozyc i bedzie mozna sie powoli przeprowadzac

ja spadam-dziś wcześniej
idę dospać.do jutra
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:16   #160
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Jestem znowu, ale zaraz idę się położyć Fatalnie się dziś czuję Jak wyłączyłam kompa, od razu wskoczyłam pod kocyk i długo nie trzeba było czekać, żebym usnęła. Niedawno się obudziłam i od razu zmierzyłam temperaturkę i już jest 37 stopni
Chyba raczej nie pojadę dziś po te talerze, bo jestem zbyt zmęczona
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:21   #161
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

dziewczyny ale godzinę temu śnieżyce miałam za oknem normalnie regularna zima się zbliża

ja dziś taaka senna jestem
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 13:26   #162
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Już śnieżyce To co dopiero będzie zimą Aż się boję myśleć
U mnie słonko zniknęło w czasie mojego spania i się rozpadało. Zwariowana ta pogoda. Ja wracam spać dalej, taka jestem zmęczona i słaba jakaś
Buziaki, miłego popołudnia
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:57   #163
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Ja wczoraj sie tak fatalnie czulam, dzis ciut lepiej. To wyspijcie sie dziewczyny porzadnie
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:22   #164
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
W biedronie byłam
Aga, też bym chciała aby mnie ochrzaniali za to, że czegoś sobie nie kupiłam przeważnie ochrzan dostaje, że kolejną parę butów sobie kupiłam
Skad ja to znam Madziu... mnie maz ostatnio ochrzania, ze za duzo kupuje

Co do spotkania to ja stanowczo nie jestem za Wroclawiem. Ja mam tam strasznie daleko wiec juz wole jednak ten Poznan. Poza tym chyba rzeczywiscie lepiej jechac do miasta ktore ktos zna/mieszka tam. Jesli nie Poznan to moze Krakow...chociaz nie, bo Aga ma daleko To chyba jednak Poznan najlepszy. W razie co moja propozycja Wawy ciagle aktualna

Laski wpadne do Was pozniej, bo jakas zmeczona po pracy jestem, a jeszcze zaraz lece torebke reklamowac. Bylam wczoraj, wymienili mi ale na zla znowu mam nadzieje, ze przyjma mi znowu
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:36   #165
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Skad ja to znam Madziu... mnie maz ostatnio ochrzania, ze za duzo kupuje

Co do spotkania to ja stanowczo nie jestem za Wroclawiem. Ja mam tam strasznie daleko wiec juz wole jednak ten Poznan. Poza tym chyba rzeczywiscie lepiej jechac do miasta ktore ktos zna/mieszka tam. Jesli nie Poznan to moze Krakow...chociaz nie, bo Aga ma daleko To chyba jednak Poznan najlepszy. W razie co moja propozycja Wawy ciagle aktualna

Laski wpadne do Was pozniej, bo jakas zmeczona po pracy jestem, a jeszcze zaraz lece torebke reklamowac. Bylam wczoraj, wymienili mi ale na zla znowu mam nadzieje, ze przyjma mi znowu
to widzę że dzisiaj wszystkie jakieś zmęczone i śpiące jesteśmy..
a do nas jeszcze mają znajomi póxniej wpaść

przyznam się Wam do czegoś- nie ćwiczyłam od tygodnia
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 06:39   #166
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Ja znam Wrocław bardzo dobrze, ale skoro nie chcecie, to ja jestem za Warszawą. Z resztą nie ma teraz co gdybać. Spotkanie będzie najwcześniej na wiosnę, więc uważam, że wtedy będzie najlepiej planować miejsce.

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
to widzę że dzisiaj wszystkie jakieś zmęczone i śpiące jesteśmy..
a do nas jeszcze mają znajomi póxniej wpaść

przyznam się Wam do czegoś- nie ćwiczyłam od tygodnia
Ja też przestałam ćwiczyć. Ale od 1 listopada będę miała kartę Benefit i wtedy to już na bank będę chodzić na fitness
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 07:37   #167
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej laseczki
Ja dziś tylko na chwilkę jestem, bo zaraz wskakuję do wyrka. Strasznie słaba jestem. Wczoraj przespałam cały dzień, a w nocy nie miałam żadnych problemów ze snem. Gardło mnie nadal boli, w ogóle się kiepsko czuję Mam nadzieję, ze do jutra poczuję się lepiej, bo przecież mamy jechać na to lecie.
Uciekam się wygrzewać w łóżeczku Może później do Was zajrzę, ale nie obiecuję.
Buziaki
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:17   #168
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Czesc dziewczyny

Widze, ze dzis pusciutko na forum ale to pewnie przez to, ze sie weekendzik zbliza
U mnie dzis piekne sloneczko

Anula zycze duzo zdrowka no i jesli juz sie nie spotkamy to milego weekendu
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:46   #169
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
to widzę że dzisiaj wszystkie jakieś zmęczone i śpiące jesteśmy..
a do nas jeszcze mają znajomi póxniej wpaść

przyznam się Wam do czegoś- nie ćwiczyłam od tygodnia
Hej Dziewczynki
A cóż to się Monia stało? ja przyznaję,że odpuściłam wczorajsze aqua (byłam we wtorek).
na bank przez pogodę wszystkie wczoraj byłyśmy jakieś takie senne i zmęczone (u mnie ok.13 padał grad/ deszcz ze śniegiem-masakra, wyglądało jak zimą
niby wczoraj wyszłam wcześniej,ale zanim dotarłam do domu, zrobiłąm zupkę, odkurzyłam, to była 16:45 i położyłam się i mąż mnie obudził o 17:45 jak przyszedł do domu
na szczęście zupka była prawie gotowa-musiałam tylko zmiksować i grzaneczki zrobić,ale to 10min.
Potem R.poszedł na trening, a do mnie wpadła kumpela (bo ostatnio nie mamy czasu się spotkać), wypiłyśmy po podgrzanym piwku, poplotkowałyśmy, obejrzałyśmy "tancerzy".
Położyłam się i tak dopiero 23:30
ale zanim kumpela przyszła, to wygrałam aukcję na ten szary dłuższy sweterek z golfem
zapłaciłam już-i czekam na wysyłkę,a wczoraj jak mamie pokazywałam moje obserwacje z all...to powiedziała,żebym jedną kamizeleczkę, to będzie miała dla mnie prezent na mikołajki
moja mamusia jest kochana

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Ja znam Wrocław bardzo dobrze, ale skoro nie chcecie, to ja jestem za Warszawą. Z resztą nie ma teraz co gdybać. Spotkanie będzie najwcześniej na wiosnę, więc uważam, że wtedy będzie najlepiej planować miejsce.



Ja też przestałam ćwiczyć. Ale od 1 listopada będę miała kartę Benefit i wtedy to już na bank będę chodzić na fitness
Alusia-fajnie,że masz tą kartę dostać
nie obraź się-ale mi nie uśmiecha się jazda do Wrocławia czy Warszawy, bo to trwa ok.7 godzin (będę jechać pociągiem jakby co), będę późno i zmęczona podróżą.
Rozumiem,że Tobie też się nie podoba taki pomysł z długą podróżą...
ja tam wolę wcześniej mieć jakiś wstępny obraz-i co to zmieni,czy pogadamy teraz czy na wiosnę?
odległości się nie zmienią, niestety...
ale pożyjemy-zobaczymy.
jak się będziemy chciały spotkać, to się spotkamy

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej laseczki
Ja dziś tylko na chwilkę jestem, bo zaraz wskakuję do wyrka. Strasznie słaba jestem. Wczoraj przespałam cały dzień, a w nocy nie miałam żadnych problemów ze snem. Gardło mnie nadal boli, w ogóle się kiepsko czuję Mam nadzieję, ze do jutra poczuję się lepiej, bo przecież mamy jechać na to lecie.
Uciekam się wygrzewać w łóżeczku Może później do Was zajrzę, ale nie obiecuję.
Buziaki
no to się załatwiłaś
współczuję-leć do łóżka się wygrzać, wypocić i wyspać!
zdróweczka życzę
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)

Edytowane przez Tygrysek_aa
Czas edycji: 2010-10-22 o 08:44
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 11:42   #170
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
A cóż to się Monia stało? ja przyznaję,że odpuściłam wczorajsze aqua (byłam we wtorek).
na bank przez pogodę wszystkie wczoraj byłyśmy jakieś takie senne i zmęczone (u mnie ok.13 padał grad/ deszcz ze śniegiem-masakra, wyglądało jak zimą
niby wczoraj wyszłam wcześniej,ale zanim dotarłam do domu, zrobiłąm zupkę, odkurzyłam, to była 16:45 i położyłam się i mąż mnie obudził o 17:45 jak przyszedł do domu
na szczęście zupka była prawie gotowa-musiałam tylko zmiksować i grzaneczki zrobić,ale to 10min.
Potem R.poszedł na trening, a do mnie wpadła kumpela (bo ostatnio nie mamy czasu się spotkać), wypiłyśmy po podgrzanym piwku, poplotkowałyśmy, obejrzałyśmy "tancerzy".
Położyłam się i tak dopiero 23:30
ale zanim kumpela przyszła, to wygrałam aukcję na ten szary dłuższy sweterek z golfem
zapłaciłam już-i czekam na wysyłkę,a wczoraj jak mamie pokazywałam moje obserwacje z all...to powiedziała,żebym jedną kamizeleczkę, to będzie miała dla mnie prezent na mikołajki
moja mamusia jest kochana
hej dziewczyny
jakieś ogólne osłabienie, nawał obowiązków i niewysypianie się
Wczoraj też nie ćwiczyłam bo przyszli znajomi o 6 i siedzieli do 9, ale fajnie że przyszli, bo jest prawdopodobieństwo, że pojedziemy do Gdańska na sylwestra

Dziewczyny co do spotkanie- mi to wszystko jedno gdzie się spotkamy, nie ma znaczenia dla mnie odległość bo po prostu mam ochotę się spotkać z Wami szkoda gdybyśmy sie posprzeczały o to

mały bonus sobotni
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:29   #171
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
jakieś ogólne osłabienie, nawał obowiązków i niewysypianie się
Wczoraj też nie ćwiczyłam bo przyszli znajomi o 6 i siedzieli do 9, ale fajnie że przyszli, bo jest prawdopodobieństwo, że pojedziemy do Gdańska na sylwestra

Dziewczyny co do spotkanie- mi to wszystko jedno gdzie się spotkamy, nie ma znaczenia dla mnie odległość bo po prostu mam ochotę się spotkać z Wami szkoda gdybyśmy sie posprzeczały o to

mały bonus sobotni
to ten kociołek Monia?
ja się nie chcę kłócić-dlatego robimy wstępne ustalenia już teraz

fajnie z planami sylwestrowymi-ja tak daleko nie wybiegam
ale myślałam,że fajnie byłoby się gdzieś wybrać, skoro zeszłoroczny był u nas.
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:00   #172
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
to ten kociołek Monia?
ja się nie chcę kłócić-dlatego robimy wstępne ustalenia już teraz

fajnie z planami sylwestrowymi-ja tak daleko nie wybiegam
ale myślałam,że fajnie byłoby się gdzieś wybrać, skoro zeszłoroczny był u nas.
dokładnie - porcja na talerzu
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:10   #173
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

hej.
Ja dopiero teraz mam luzniej w pracy.
Aniu odpoczywaj i kuruj sie, mam nadzieje ze szybciutko wrocisz do sil.
Monia a coz to za pysznosci?
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:15   #174
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
hej.
Ja dopiero teraz mam luzniej w pracy.
Aniu odpoczywaj i kuruj sie, mam nadzieje ze szybciutko wrocisz do sil.
Monia a coz to za pysznosci?
Andżie to sa nasze sobotnie dymfoki /pieczonki, duszonki, są różne nazwy na to/ w każdym razie jest to danie z kociołka (dusi się to w nim nad ogniskiem):
ziemniaki, boczek, kapusta, kiełbasa-> układane warstwowo, dwa razy taki zestaw. doprawione solą (na ziemniaki) kminkiem (w dużej ilości, na kapustę)
polecam, bardzo smaczne, do popicia maślanką
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:16   #175
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
dokładnie - porcja na talerzu
mniam wyglada apetycznie
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:05   #176
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Czesc laski
ja juz po pracy, ale dzisiaj znowu jakas taka senne jestem...a zimno u nas jak cholera. Wieje taki zimny wiatrzysto fuj jak wracalam z pracy gadalam z kumpela przez telefon to ledwo ja slyszalam przez ten wiatr

Wczoraj dostalam maila od szkoly, ze mamy przygotowac styziacje slubna na 30 pazdziernika ale super znowu musze pomyslec nad makijazem, fryzura i takimi *******kami, ale tym razem kumpeli strasznie sie ciesze ale zaraz zmykam sie do tego zabrac

Aniu biedaku przykro mi, ze tak sie rozchorowalas mam nadzieje, ze dzisiaj poczujesz sie lepiej zebyscie mogli sobie jutro wyskoczyc na ta impreze do wujkow wygrzej sie dobrze, wypoc i na pewno bedzie lepiej

Monia danie wyglada bardzo apetycznie, ale mi niestety nie wolno A tak w ogole leniuchu to co to za nie cwieczenie, co? nieladnie, nieladnie

W ogole to mam nadzieje, ze to nasze spotkanie dojdzie do skutku strasznie chcialabym sie z Wami spotkac, ale z tego co widze to chyba zawsze bedzie tak, ze komus jednak nie bedzie pasowalo tak jestesmy porozrzucane w sumie tak sobie patrze na mape i rzeczywiscie Alka do Poznania to ma daleko, ale z kolei Aga do Warszawy tez wiec i tak zle i tak niedobrze I w koncu nie wiadomo co robic ale zawsze mozemy jeszcze spotkac sie w Zako niby tez daleko, ale chyba kazda z checia przyjedzie na jakis weekend no i w sumie to jestem za tym ze mozemy miejsce sobie juz teraz ustalic tymbardziej, ze to nie jest taka prosta sprawa

Ok, ale ja tu sie produkuje a czas leci wiec spadam zabrac sie za swoju projekt potem jeszcze zajrze
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:10   #177
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Miłego weekendu!!!
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:49   #178
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

ja też się żegnam
cześć Himerko
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:56   #179
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

czesc kochane dziewczynki, czytam Was regularnie ale nie nic nie pisze, u mnie w 4 miesiace po weselu stala sie straszna tragedia, moj 27 letni brat postanowil sobie z dnia na dzien odebrac zycie, i tak 30 wrzesnia popelnil samobojstwo...zostalam z rodzicami sama
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 20:02   #180
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez himera86 Pokaż wiadomość
czesc kochane dziewczynki, czytam Was regularnie ale nie nic nie pisze, u mnie w 4 miesiace po weselu stala sie straszna tragedia, moj 27 letni brat postanowil sobie z dnia na dzien odebrac zycie, i tak 30 wrzesnia popelnil samobojstwo...zostalam z rodzicami sama
strasznie mi przykro, olbrzymia tragedia dla Was wszystkich
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.