"Pierwsza miłość" część V - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 21:10   #1771
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez Shesadda Pokaż wiadomość
Patrząc na sam wygląd to ja myślę że Włodarczyk jest ładniejsza od Anety.Niestety
Mowię to z przykrością, bo dużo bardziej lubię Anetę-i jakoś tak"wygląda"mi ona na bardziej wartościową wewnętrznie niż Włodarczyk.(o ile można coś takiego wnioskować po wyglądzie...w sumie nie można,no ale...)
Moim zdaniem one obie są ładne ale Aneta przytyła dosyć w ostatnim czasie.Ja myślę że jest nadal ładna ale faceci-wiadomo jak na to patrzą...
Mój kolega mówi że Majka jest za gruba i okropnie nudna .
Jeśli to prawda z Krawczykiem,to wielka szkoda. I jeszcze biedna musi grać z nim w 1 serialu-nie ma łatwo ...
Oczywiście masz prawo do własnego zdania, ale uważam, że mimo ciąży figura Anety, czyli serialowej Marysi nie jest zła. Tym bardziej, że urodziła bliźniaki z tego co pamiętam. I bardzo podobało mi się jak ostatnio się ubrała - na niebiesko bodajże, pięknie wyglądała.

A Koterski dzisiaj obłędny, bardzo śmiesznie było .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:10   #1772
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Szczerze mówiąc to Koterski mnie obrzydza. Wygląd, sposób bycia. W sumie
to bym sie nie obraziłą jakby go nie było. Najczesciej przewijam wątki z nim.


Ale macie racje, najpierw Patryk, teraz Artur. Z serialu rezygnują powoli najważniejszy bohaterowie.
Nawet Terese lubiłam
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:19   #1773
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Hej. Nie oglądałam kilku ostatnich odcinków Widziałam jak Robert potrącił rowerzystę ale nie wiem co dalej się działo z tym wątkiem Dzisiaj policja go zatrzymała. Oświećcie mnie o co chodzi??? Proszę
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:56   #1774
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Robert potrącił rowerzystę, który był pijany i prosił żeby nie wzywać karetki, więc ten odwiózł go do domu. Następnego dnia kiedy rowerzysta otrzeźwiał przyszedł do Roberta na budowę i zaszantażował go, że jak nie dostanie kasy to pójdzie na policje. Dostał to co chciał i następnego dnia wrócił po więcej, kiedy Robert go pogonił facet poszedł zgłosić sprawę na policje. No i oto mamy zatrzymanie Roberta wyjaśnione
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:14   #1775
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Ale wymyślili z tym Robertem.
Facet na niego nic nie ma, nie było żadnych świadków ani tego, że Robert potrącił rowerzystę, ani tego, że w chwili zdarzenia facet był pod wpływem i nie chciał nikogo wzywać
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:45   #1776
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Ale wymyślili z tym Robertem.
Facet na niego nic nie ma, nie było żadnych świadków ani tego, że Robert potrącił rowerzystę, ani tego, że w chwili zdarzenia facet był pod wpływem i nie chciał nikogo wzywać
Ślady farby na rowerze lub na aucie także mogą świadczyć o potrąceniu - jakis tam dowód zawsze jest. Jak się chce to i niewinnemu się udowodni winę
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:49   #1777
myla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 38
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Witajcie dziewczyny!
Od bardzo dawna zaglądam do Was regularnie (a zwłaszcza wtedy kiedy nie obejrzę jakiegoś odcinka) i biernie biorę udział w wątku PM Ale dziś nadszedł dzień kiedy zaczynam czynnie z Wami komentować serial!
PM oglądam kilka lat ale z przerwami, ostatnio w miarę regularnie. Lubię w nim postać Pawła, Króla i jego rodziny, Wadlewo. Bardzo nie lubię Marysi, która pomimo tego że studiowała medycynę chyba we wczorajszym odcinku nie wiedziała czy Julka ma gorączkę No chyba mierzenia temperatury ją tam nauczyli... Ogólnie jej postać jest dla mnie "rozmymłana"
myla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:27   #1778
Innesia
Raczkowanie
 
Avatar Innesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 206
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Ależ ten Radek jest, żadnej skruchy, wesolutki, a przecież tak mu niby zależało na Sabinie

A to, że zostawili Marka samego na gospodarstwie, to już przegięcie, najlepiej wyjechać a on sam z dzieckiem i pracą nie wie w co ręce włożyć. Raz ktoś może się zaopiekować Danusią (słodka jest), ale cały czas??...
Innesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:23   #1779
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

No ale bez przesady, Kinga też ma swoje życie nie może wiecznie się a kogoś oglądać
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:41   #1780
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Ślady farby na rowerze lub na aucie także mogą świadczyć o potrąceniu - jakis tam dowód zawsze jest. Jak się chce to i niewinnemu się udowodni winę
Też bym się obawiała na miejscu Roberta. Taki łotr na pewno kupi sobie jakiegoś wiarygodnego świadka. Lubię Roberta, mam nadzieję że rozwiną jego wątek.
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:46   #1781
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
No ale bez przesady, Kinga też ma swoje życie nie może wiecznie się a kogoś oglądać
No, tym bardziej że dzieci mu do opieki nie zostawiła.
A Tomek jest starszy od Danusi?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 15:50   #1782
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No, tym bardziej że dzieci mu do opieki nie zostawiła.
A Tomek jest starszy od Danusi?
Tomek jest starszy, wydawalo mi sie ze o duzo, on sie urodzil daawno temu a Danusia sporo czasu pozniej.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:17   #1783
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Podoba mi się dzisiejszy makijaż Wiktorii
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:31   #1784
Innesia
Raczkowanie
 
Avatar Innesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 206
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
No ale bez przesady, Kinga też ma swoje życie nie może wiecznie się a kogoś oglądać

W sumie racja Tylko Teresa ma zobowiązania wobec Marka i dziecka. A teraz chociaż Aneta ma pole do popisu.

U was też na ipli nie ma dzisiejszego odcinka, tylko od razu jutrzejszy, bo czekam....?

Edytowane przez Innesia
Czas edycji: 2012-03-06 o 17:52
Innesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:57   #1785
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez Innesia Pokaż wiadomość
W sumie racja Tylko Teresa ma zobowiązania wobec Marka i dziecka. A teraz chociaż Aneta ma pole do popisu.

U was też na ipli nie ma dzisiejszego odcinka, tylko od razu jutrzejszy, bo czekam....?

Problem w tym, że Aneta nie ma pola do popisu, bo ona żyje w przekonaniu, że miałaby być tylko zastępcą Teresy. A szkoda, fajna by z nich para była

Wiecie co? Stwierdzam, że Ewcia, jak nie rzuca wyzwiskami i nie krzyczy, to jest bardzo ładna, szczególnie kiedy się uśmiecha Jakby zupełnie inny człowiek
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:38   #1786
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Problem w tym, że Aneta nie ma pola do popisu, bo ona żyje w przekonaniu, że miałaby być tylko zastępcą Teresy. A szkoda, fajna by z nich para była

Wiecie co? Stwierdzam, że Ewcia, jak nie rzuca wyzwiskami i nie krzyczy, to jest bardzo ładna, szczególnie kiedy się uśmiecha Jakby zupełnie inny człowiek
he he te z tak sobie pomyślałam

chciałabym żeby Olka była z Rafałem-- a tak w ogóle mogliby pokazać ich gorący romans, Olki w takim wydaniu jeszcze nie był zawsze taka "grzeczna"

mi też się dziś Wiktoria podobała ( nie tylko makijaż)

jak się Malwina wzruszyła, że jej Śmiałek pomógł- szkoda że nie wiedziała jaki mial powód
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:02   #1787
myla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 38
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
No ale bez przesady, Kinga też ma swoje życie nie może wiecznie się a kogoś oglądać
Też mi się wydaje, że czas najwyższy aby Kinga rozpoczęła "nowe życie" gdziekolwiek chce i z kim chce. Jednak tak jak już wspominałyście, że wyjazd Marysi i Huberta był poruszany w wielu odcinkach, tak wyjazd Kingi i Adam rozegrał się bardzo szybko. A Marek został postawiony przed faktem dokonanym. Kinga powinna pomyśleć o samotnie wychowującym dziecko ojcu i pomóc mu zorganizować jakąś opiekę dla Danusi, albo przedszkole. Powinna po prostu wesprzeć ojca tak jak on ją wspierał w jej trudnych sytuacjach.
myla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:37   #1788
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Robert potrącił rowerzystę, który był pijany i prosił żeby nie wzywać karetki, więc ten odwiózł go do domu. Następnego dnia kiedy rowerzysta otrzeźwiał przyszedł do Roberta na budowę i zaszantażował go, że jak nie dostanie kasy to pójdzie na policje. Dostał to co chciał i następnego dnia wrócił po więcej, kiedy Robert go pogonił facet poszedł zgłosić sprawę na policje. No i oto mamy zatrzymanie Roberta wyjaśnione
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Innesia Pokaż wiadomość
A to, że zostawili Marka samego na gospodarstwie, to już przegięcie, najlepiej wyjechać a on sam z dzieckiem i pracą nie wie w co ręce włożyć. Raz ktoś może się zaopiekować Danusią (słodka jest), ale cały czas??...
Nie wierzę że pracujący lekarz ginekolog nie ma pieniędzy żeby zatrudnić opiekunki do dziecka albo wysłać małą do przedszkola. Kwestia organizacji. Kinga ma swoje życie a on swoje.
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:48   #1789
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez myla1 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że czas najwyższy aby Kinga rozpoczęła "nowe życie" gdziekolwiek chce i z kim chce. Jednak tak jak już wspominałyście, że wyjazd Marysi i Huberta był poruszany w wielu odcinkach, tak wyjazd Kingi i Adam rozegrał się bardzo szybko. A Marek został postawiony przed faktem dokonanym. Kinga powinna pomyśleć o samotnie wychowującym dziecko ojcu i pomóc mu zorganizować jakąś opiekę dla Danusi, albo przedszkole. Powinna po prostu wesprzeć ojca tak jak on ją wspierał w jej trudnych sytuacjach.
Przecież Kinga nie wyjechała tak raz dwa, urodziła dziecko- wtedy dowiedzieliśmy się o wyjeździe, potem było przesunięcie o tydzień- ślub Marysi i porwanie Julki na którym Kingi nie było, bo podobno musiała z małym w szpitalu zostać, potem kolejne przeniesienie o 2 mies. i tutaj dopiero, że niby właśnie odwieźli ją na lotnisko. To nam, widzom przedstawili to w zaledwie kilku odcinkach, w serialu trochę czasu upłynęło. Danusia jest już w wieku w którym mogłaby iść do przedszkola na te chociaż kilka godzin dziennie. Wszystko jest kwestią dobrej organizacji. Marek jest dorosłym mężczyzną, doświadczenie w opiece nad dzieckiem ma, a nie żeby Kinga świeżo po porodzie, z noworodkiem latała i opiekę dla siostry szukała, w końcu sama pewnie miała trochę załatwiania swoich spraw. Marek powinien wcześniej pomyśleć i gdy Kinga jeszcze była w domu, mogła dzieci przypilnować a on powinien przedszkole/opiekunkę załatwiać.
Ale wiadomo jak to w serialu, szczególnie w PM

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość
Nie wierzę że pracujący lekarz ginekolog nie ma pieniędzy żeby zatrudnić opiekunki do dziecka albo wysłać małą do przedszkola. Kwestia organizacji. Kinga ma swoje życie a on swoje.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 06:35   #1790
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cześć. Dziewczyny, w tamtym tygodniu, już nie pamiętam w którym odcinku leciała piosenka taka powolna - bodajże na tym jak chyba Ewa tańczyła w Barbarianie z ( jejku jak ma na imie brat Oli? skleroza..) i tam leciało w tle : you are the love me, please hear what i say, you are the love me.. albo coś w ten deseń kojarzy może ktoś?
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 08:08   #1791
myla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 38
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Przecież Kinga nie wyjechała tak raz dwa, urodziła dziecko- wtedy dowiedzieliśmy się o wyjeździe, potem było przesunięcie o tydzień- ślub Marysi i porwanie Julki na którym Kingi nie było, bo podobno musiała z małym w szpitalu zostać, potem kolejne przeniesienie o 2 mies. i tutaj dopiero, że niby właśnie odwieźli ją na lotnisko. To nam, widzom przedstawili to w zaledwie kilku odcinkach, w serialu trochę czasu upłynęło.
No tak zapomniałam o tym przesunięciu o 2 miesiące i wydawało mi się, że to tak szybko rozegrali. A o pomocy Kingi w stosunku do Marka to miałam na myśli podsunięcie mu pomysłów a nie ich wykonanie.

Edytowane przez myla1
Czas edycji: 2012-03-07 o 08:10
myla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:11   #1792
rora92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie denerwuje obecny wątek nauki jazdy samochodem... W poniedziałkowym [?] odcinku Ola mówi, że nie ma prawa jazdy, a jeszcze niedawno pozyczała samochód od Grażyny i jakoś jeździła :/
rora92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:40   #1793
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Jak Kinga mieszkała z Markiem to mu cały czas pod opiekę podrzucała Tomeczka ;p

Pewnie Marek chce pokazać, że potrafi wszystko sam ogarnąć- praca, dom, dziecko ... Ale niestety to nie taki proste

A słuchajcie, bo tak się zastanawiam ... Ola nie ma prawa jazdy i Robert ją uczył. A kiedyś jak pomagała w szpitalu i pożyczyła od Grażyny samochód by pojechać do Matki tego chłopca, to niby jak pojechała ? Nic chyba nie było mowy o tym, że to Mariusz ma prowadzić ?? Pamiętacie ?
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 18:15   #1794
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Jak Kinga mieszkała z Markiem to mu cały czas pod opiekę podrzucała Tomeczka ;p

Pewnie Marek chce pokazać, że potrafi wszystko sam ogarnąć- praca, dom, dziecko ... Ale niestety to nie taki proste

A słuchajcie, bo tak się zastanawiam ... Ola nie ma prawa jazdy i Robert ją uczył. A kiedyś jak pomagała w szpitalu i pożyczyła od Grażyny samochód by pojechać do Matki tego chłopca, to niby jak pojechała ? Nic chyba nie było mowy o tym, że to Mariusz ma prowadzić ?? Pamiętacie ?

Wydaje mi sie, że to Mariusz prowadził...
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:59   #1795
lenemiel
Przyczajenie
 
Avatar lenemiel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Mi się właśnie wydawało, że to Olka jeździła... a Mariusz pojechał z nią jako pasażer;p ale może coś źle pamiętam ;-)
lenemiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:08   #1796
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

A mnie sie wydaje, ze Ola na poczatku planowala jechac tam sama, az wreszcie Mariusz stwierdzil, ze samej jej nie pusci. No, ale moze mi sie tylko wydawac.
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:21   #1797
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Problem w tym, że Aneta nie ma pola do popisu, bo ona żyje w przekonaniu, że miałaby być tylko zastępcą Teresy. A szkoda, fajna by z nich para była

Wiecie co? Stwierdzam, że Ewcia, jak nie rzuca wyzwiskami i nie krzyczy, to jest bardzo ładna, szczególnie kiedy się uśmiecha Jakby zupełnie inny człowiek
Zgadzam się, odkąd Ewa inaczej się zachowuje to zupełnie inaczej na nią patrzę.

Dziwi mnie to jaki nagle wesoły ostatnio był Radek.. ale może to taki jego sposób życia.. albo tak dziwnie odreagowuje rozstanie.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:56   #1798
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez rora92 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie denerwuje obecny wątek nauki jazdy samochodem... W poniedziałkowym [?] odcinku Ola mówi, że nie ma prawa jazdy, a jeszcze niedawno pozyczała samochód od Grażyny i jakoś jeździła :/
Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość

A słuchajcie, bo tak się zastanawiam ... Ola nie ma prawa jazdy i Robert ją uczył. A kiedyś jak pomagała w szpitalu i pożyczyła od Grażyny samochód by pojechać do Matki tego chłopca, to niby jak pojechała ? Nic chyba nie było mowy o tym, że to Mariusz ma prowadzić ?? Pamiętacie ?
Święta racja! Olka chciała tam jechać sama więc wygląda na to że prawko miała
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 23:12   #1799
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

oj tam oj tam scenarzyści przegapili kilka akcji
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 01:01   #1800
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Aaa, i wkurza mnie jeszcze Hubert. Niby nic nie czuje do byłej żony, a pozwala, by wchodziła z buciorami w ich życie i opowiada, że Julka nie jest ich córką. Powiem szczerze, że na miejscu Marysi też bym się zdenerwowała takim zachowaniem. Co on ,bezwolna kukła?
A podobno w najbliższych odcinkach on i Sandra będą sobie u niego i Marysi w mieszkaniu obiadek gotowali
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 19:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.