Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 15:32   #1801
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego ludzie poruszają się po sklepach jak dzieci we mgle - do przejścia w samoobsługowych, ale w małych sklepach osiedlowych naprawdę może szlag trafić! Stałam wczoraj w kolejce tuż za kobietą, której zrobienie zakupów zajęło z 15 minut, z czego przez 5 zastanawiała się "czy ja chcę margarynę, czy może masło prawdziwe?", w sklepie 50 stopni, a ja chcę kupić butelkę wody ;p (i tak, wiem, że bez względu na to, co się kupuje, swoje trzeba odstać, ale w sytuacji gdzie kilka osób stoi w kolejce do kasy ciężko okazać cierpliwość osobie, której się nie spieszy z zakupami)
U mnie jest przy przystanku taki mały sklepik, dosłownie jak wejdą dwie osoby to nie ma miejsca - wiadomo to taki sklep żeby kupić coś na szybko, przekąskę czy bilet.
Chciałam kupić bilet no i baba przede mną 10 minut kupowała... jak już kończyła to jeszcze jej się to przypominało... i którą mambę tu wziąć colową czy malinową.... i robiła meeeeeeega zakupy jakby nie mogła iść do samoobsługowego obok.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:34   #1802
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
U mnie jest przy przystanku taki mały sklepik, dosłownie jak wejdą dwie osoby to nie ma miejsca - wiadomo to taki sklep żeby kupić coś na szybko, przekąskę czy bilet.
Chciałam kupić bilet no i baba przede mną 10 minut kupowała... jak już kończyła to jeszcze jej się to przypominało... i którą mambę tu wziąć colową czy malinową.... i robiła meeeeeeega zakupy jakby nie mogła iść do samoobsługowego obok.
Ja zawsze takie spotykałam, jak się spieszyłam... noo .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:43   #1803
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Nie rozumiem, a może bardziej irytują mnie robotnicy pod moim blokiem wykrzykujący sprośne i chamskie teksty, gdy przechodzisz obok nich w krótkiej letniej sukience. Odważni w grupie kolegów. Żal.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:46   #1804
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, a może bardziej irytują mnie robotnicy pod moim blokiem wykrzykujący sprośne i chamskie teksty, gdy przechodzisz obok nich w krótkiej letniej sukience. Odważni w grupie kolegów. Żal.
Mnie ostatnio wkurzył jakiś gość, który na mnie trąbił z samochodu . Najbardziej rozwala mnie to, że tutaj głównie czarni mnie zaczepiają i nie ważne, czy chodziłam jeszcze w ciąży, czy po ciąży. Nie lubię w ogóle, jak jakiś facet mnie zaczepia i gada jakieś bzdury. Jak mu mówię, że nie, bo mam męża i dziecko, to takich to nie rusza za bardzo .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:51   #1805
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość

To ja napisałam, że nie podoba mi się Brzydzą mnie ogólnie stopy, ale jeszcze są znośne, jak są pomalowane u kobiety Każdy ma jakieś swoje odchylenia O, jeszcze na równi z niepomalowanymi paznokciami (albo nawet bardziej) brzydzi mnie, gdy ktoś w stopie ma drugi palec dłuższy od pierwszego
Moja kuzynka tak ma i zawsze mnie dziwiło, że sie tym przejmuje, że się zastanawia czy założyć sandały. Mówiłam jej: "dziewczyno, przecież nikt na to nie patrzy, a nawet jeśli patrzy to co w tym dziwnego?".
Myliłam się. I to mnie dziwi.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Dobrze, że ja mam drugi palec krótszy od pierwszego i nikogo nie obrzydzam... chyba, że są ludzie, których to obrzydza, ewentualnie, jak ktoś ma kościste, długie palce u rąk i chude nadgarstki . No ok, już się nie śmieję, bo obrzydzenie na punkcie czegoś, to nie jest sprawa, którą ktoś sobie wymyślił.
Masz stopy i to wystarczy
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:00   #1806
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

btw. co to za program o paczeniu? ;>
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:03   #1807
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Moja kuzynka tak ma i zawsze mnie dziwiło, że sie tym przejmuje, że się zastanawia czy założyć sandały. Mówiłam jej: "dziewczyno, przecież nikt na to nie patrzy, a nawet jeśli patrzy to co w tym dziwnego?".
Myliłam się. I to mnie dziwi.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


Masz stopy i to wystarczy
Każdy raczej ma... wszyscy jesteśmy obrzydliwi
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 16:22   #1808
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość

Nie rozumiem dlaczego ludzie poruszają się po sklepach jak dzieci we mgle - do przejścia w samoobsługowych, ale w małych sklepach osiedlowych naprawdę może szlag trafić! Stałam wczoraj w kolejce tuż za kobietą, której zrobienie zakupów zajęło z 15 minut, z czego przez 5 zastanawiała się "czy ja chcę margarynę, czy może masło prawdziwe?", w sklepie 50 stopni, a ja chcę kupić butelkę wody ;p (i tak, wiem, że bez względu na to, co się kupuje, swoje trzeba odstać, ale w sytuacji gdzie kilka osób stoi w kolejce do kasy ciężko okazać cierpliwość osobie, której się nie spieszy z zakupami)
Mnie też to wkurza. Jaka jest różnica, gdy ja robię zakupy a jaka, gdy mama. Ja z nią nie mogę wytrzymać a co dopiero ludzie w kolejce. Pani ekspedientka pyta co podać, a moja mama dopiero się zastanawia co ona miała jeszcze kupić...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:38   #1809
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Gdybym była tak uprzejma jak ty, napisałabym że mam nadzieję, że na swoją wstrętną gębę, zakładasz foliowy worek, kiedy chodzisz.
Przepraszam, to był żart, nie sądziłam, że Cię urażę. Myślałam, że bierzesz to ze śmiechem, mogłam wziąć w cudzysłów.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Moja kuzynka tak ma i zawsze mnie dziwiło, że sie tym przejmuje, że się zastanawia czy założyć sandały. Mówiłam jej: "dziewczyno, przecież nikt na to nie patrzy, a nawet jeśli patrzy to co w tym dziwnego?".
Myliłam się. I to mnie dziwi:cojest
No bo co w tym dziwnego? Dużo osób tak ma, nawet mój TŻ. Nie należę do osób, które wpatrują się ludziom w stopy, wręcz bardzo przeciwnie Zresztą w "dziwności" stóp to akurat chyba wygrywa mój młodszy syn, który ma złączone dwa palce i również nie robię z tego tragedii



Dziwię się ludziom, którzy bazgrają po windach. Nie wiem czy to po prostu wandalizm, czy komuś się wydaje, że to jest zabawne. Co pani sprzatająca doczyści ściany windy, to ktoś coś napisze np. ostatnio "Koko Koko Winda Spoko"
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:39   #1810
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ale czy ktoś komuś zwraca uwagę?
A nie? Mi się nieraz dostało od jakiejś zakompleksionej koleżanki, że jak można mieć taki krzywy nos jak mój Ano można Ale to niezależne ode mnie, tak samo jak dłuższy nie ten palec co trzeba od kogoś innego.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:40   #1811
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, a może bardziej irytują mnie robotnicy pod moim blokiem wykrzykujący sprośne i chamskie teksty, gdy przechodzisz obok nich w krótkiej letniej sukience. Odważni w grupie kolegów. Żal.
Dokładnie tak!
Też nienawidzę takich sytuacji. Ile razy widzę Panów w kolorowych kamizelkach, tyle razy myślę - oł nooooł...
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 16:43   #1812
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Dziwię się ludziom, którzy bazgrają po windach. Nie wiem czy to po prostu wandalizm, czy komuś się wydaje, że to jest zabawne. Co pani sprzatająca doczyści ściany windy, to ktoś coś napisze np. ostatnio "Koko Koko Winda Spoko"
Ja też się dziwię, ale dziwię się też tym, którzy są pewni, że tylko ktoś młody mógł to zrobić Raz ktoś w windzie w moim bloku pomazał windę i sąsiadka rano powiedziała, że ja na pewno wiem, kto to zrobił, bo to na pewno ktoś z moich znajomych. Ja na to, że nie wiem, kto to pomazał, ale nie można zwalać winy na nikogo, na co ona: "Już ja wiem, co tym młodym ludziom po głowach chodzi!"
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:47   #1813
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Dziwię się ludziom, którzy bazgrają po windach. Nie wiem czy to po prostu wandalizm, czy komuś się wydaje, że to jest zabawne. Co pani sprzatająca doczyści ściany windy, to ktoś coś napisze np. ostatnio "Koko Koko Winda Spoko"
To tak głupie, że aż śmieszne..
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 17:25   #1814
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
A sama zostawiłaś go samemu sobie? nie poszukałaś z nim opiekunów?
Było z nim jakieś małżeństwo, które już szukało jego opiekunów.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 17:52   #1815
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwi mnie, że osoba odpowiedzialna za "opiekę" nade mną w trakcie mojego stażu, na moje pytania potrafi tylko powiedzieć: "nie wiem, nie wiem, nie wiem" (w przerwie pomiędzy jedna kawusią a drugą). Tonem w stylu "i czego mi durna głowę zawracasz". Dżizas i ona potem dostaje za to pensję
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-07-03 o 17:54
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 18:32   #1816
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że osoba odpowiedzialna za "opiekę" nade mną w trakcie mojego stażu, na moje pytania potrafi tylko powiedzieć: "nie wiem, nie wiem, nie wiem" (w przerwie pomiędzy jedna kawusią a drugą). Tonem w stylu "i czego mi durna głowę zawracasz". Dżizas i ona potem dostaje za to pensję
Też to kiedyś przeżyłam, łącznie z tym, że moja opiekunka poszła na L-4, a ja odwalałam jej robotę. Chociaż nie powiem, nauczyłam się wtedy więcej, niż gdybym była od niej uzależniona
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:17   #1817
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
To tak głupie, że aż śmieszne..
Mnie też to rozśmieszyło. No ale ja lubię suchary.
Pisania po windzie oczywiście nie pochwalam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:41   #1818
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
A nie? Mi się nieraz dostało od jakiejś zakompleksionej koleżanki, że jak można mieć taki krzywy nos jak mój Ano można Ale to niezależne ode mnie, tak samo jak dłuższy nie ten palec co trzeba od kogoś innego.
Ja to zrozumiałam tak jakby któraś z nas tutaj wygarniała takie rzeczy komuś. Co innego obrzydzenie, a co innego brak kultury.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
To tak głupie, że aż śmieszne..
To samo sobie pomyślałam.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:49   #1819
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio wkurzył jakiś gość, który na mnie trąbił z samochodu . Najbardziej rozwala mnie to, że tutaj głównie czarni mnie zaczepiają i nie ważne, czy chodziłam jeszcze w ciąży, czy po ciąży. Nie lubię w ogóle, jak jakiś facet mnie zaczepia i gada jakieś bzdury. Jak mu mówię, że nie, bo mam męża i dziecko, to takich to nie rusza za bardzo .
Ja zazwyczaj jakimś zaczepiającym mnie elementom na gadkę w stylu: "A to panienka do chłopaka na spotkanie się spieszy?"(obleśny starszy facet na przystanku) albo "A to teraz do domu i pewnie na skype z chłopakiem? (grupa robotników) albo "Ej, mała! Masz chłopaka?" (jakiś łysy byczek) odpowiadam, że mam dziewczynę. Zamyka im usta. ZAWSZE. *

* nie uważam, że posiadanie dziewczyny przez dziewczynę jest złe, nieodpowiednie, czy coś, nie potępiam tego. Po prostu śmiać mi się zawsze chce na widok tego zszokowania


Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Przepraszam, to był żart, nie sądziłam, że Cię urażę. Myślałam, że bierzesz to ze śmiechem, mogłam wziąć w cudzysłów.
Ja też załapałam, że to był żart. Ale faktem jest, że rozpoznanie żartu/ironii/sarkazmu jest w Internecie znacznie utrudnione
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 21:03   #1820
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Mnie tam jakieś nieprzyjemne zaczepki ze strony panów robotników nie spotkały, chyba jestem mało atrakcyjną pupą, ale za to czasem się do mnie uśmiechają, a ja do nich i tak sobie nawzajem poprawiamy dzień
Kiedyś codziennie rano mijałam się z brygadą chłopaków jak ja szłam do pracy, a oni kupowali bułki i też się pozdrawialiśmy, miłe to było. No ale to offtop.

W temacie powiem co mnie dziwi: sklep spożywczy, kolejka do kasy, koszyczki, starsze osoby za mną. No dlaczego muszą, no MUSZĄ mi się wpychać na mnie albo stać blisko mnie, jakby nie można było się odsunąć te 30 cm? Boszzzzz... jak mnie to drażni niewyobrażenie.
__________________

Edytowane przez Brangien
Czas edycji: 2012-07-03 o 21:05
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:08   #1821
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
Mnie tam jakieś nieprzyjemne zaczepki ze strony panów robotników nie spotkały, chyba jestem mało atrakcyjną pupą, ale za to czasem się do mnie uśmiechają, a ja do nich i tak sobie nawzajem poprawiamy dzień
Kiedyś codziennie rano mijałam się z brygadą chłopaków jak ja szłam do pracy, a oni kupowali bułki i też się pozdrawialiśmy, miłe to było. No ale to offtop.

W temacie powiem co mnie dziwi: sklep spożywczy, kolejka do kasy, koszyczki, starsze osoby za mną. No dlaczego muszą, no MUSZĄ mi się wpychać na mnie albo stać blisko mnie, jakby nie można było się odsunąć te 30 cm? Boszzzzz... jak mnie to drażni niewyobrażenie.
to takie "dyskretne" :"Jestem starsza niechże mnie pani przepuści"
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:09   #1822
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

A ja mam pytanie nieco dziwne, zwłaszcza do osób które żyją za granicą bo jest tu was sporo - w jakim języku czujecie większą swobodę? Bo ja ostatnio zauważyłam że po angielsku... Nie wiem czy jestem bardziej otwarta czy co ale mam większą swobodę w mówieniu i wyrażaniu moich myśli. Jakoś łatwiej mi się kontakt nawiązuję i jestem ciekawa czy to ja jestem dziwna (zgodnie z ideą wątku zachowania które dziwią ) czy może istnieje jakaś zależność.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:10   #1823
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
W temacie powiem co mnie dziwi: sklep spożywczy, kolejka do kasy, koszyczki, starsze osoby za mną. No dlaczego muszą, no MUSZĄ mi się wpychać na mnie albo stać blisko mnie, jakby nie można było się odsunąć te 30 cm? Boszzzzz... jak mnie to drażni niewyobrażenie.
Ja dosłownie dziś miałam podobną sytuację, fakt, niezbyt to przyjemne. Jakiś starszy pan stał za mną i aż czułam jego oddech na ramieniu, choć przesunęłam się aż na początek taśmy (osoba przede mną jeszcze pakowała rzeczy więc dalej się nie dało)
Asji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:17   #1824
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że osoba odpowiedzialna za "opiekę" nade mną w trakcie mojego stażu, na moje pytania potrafi tylko powiedzieć: "nie wiem, nie wiem, nie wiem" (w przerwie pomiędzy jedna kawusią a drugą). Tonem w stylu "i czego mi durna głowę zawracasz". Dżizas i ona potem dostaje za to pensję
też trafiło mi się coś takiego- dziewczyna która miała być moim "przewodnikiem" po firmie i wszystkiego mnie uczyć wiecznie nie miała dla mnie czasu- za to co godzinę zjeżdżała na zewnątrz wypalić papierosa i pogadać z koleżankami
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:17   #1825
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie nieco dziwne, zwłaszcza do osób które żyją za granicą bo jest tu was sporo - w jakim języku czujecie większą swobodę? Bo ja ostatnio zauważyłam że po angielsku... Nie wiem czy jestem bardziej otwarta czy co ale mam większą swobodę w mówieniu i wyrażaniu moich myśli. Jakoś łatwiej mi się kontakt nawiązuję i jestem ciekawa czy to ja jestem dziwna (zgodnie z ideą wątku zachowania które dziwią ) czy może istnieje jakaś zależność.
Po angielsku z ogromną swobodą mówię o swoich uczuciach, mogłabym do każdego po kolei mówić I love you, bo to dla mnie właściwie nic nie znaczy. O, trzy słowa. Tak samo łatwo mówi mi się o tematach tabu, bo używając obcego języka, nabieram do tematu jakiś dystans. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi to tak jakbym słuchała kogoś innego, nie siebie. Jest mi w ten sposób dużo łatwiej przedstawić poglądy, które po polsku czasem by mi nie przeszły przez gardło.

W codziennych rozmowach nie widzę różnicy, gadać bez sensu mogę i po polsku i angielsku
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:18   #1826
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Tak samo łatwo mówi mi się o tematach tabu, bo używając obcego języka, nabieram do tematu jakiś dystans. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi to tak jakbym słuchała kogoś innego, nie siebie. Jest mi w ten sposób dużo łatwiej przedstawić poglądy, które po polsku czasem by mi nie przeszły przez gardło.
O Boże czuję dokładnie to samo i dokładnie o to mi chodziło!!!
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:23   #1827
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
O Boże czuję dokładnie to samo i dokładnie o to mi chodziło!!!
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:36   #1828
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;35090187]Po angielsku z ogromną swobodą mówię o swoich uczuciach, mogłabym do każdego po kolei mówić I love you, bo to dla mnie właściwie nic nie znaczy. O, trzy słowa. Tak samo łatwo mówi mi się o tematach tabu, bo używając obcego języka, nabieram do tematu jakiś dystans. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi to tak jakbym słuchała kogoś innego, nie siebie. Jest mi w ten sposób dużo łatwiej przedstawić poglądy, które po polsku czasem by mi nie przeszły przez gardło.

W codziennych rozmowach nie widzę różnicy, gadać bez sensu mogę i po polsku i angielsku [/QUOTE]

Też tak mam
Zauważyłam, że teraz dzięki temu zrobiłam się bardziej otwarta w rozmowach w języku polskim.


O jak dobrze wiedzieć, że nie jestem jakimś wybrykiem natury, który woli o pewnych rzeczach rozmawiać w języku angielskim
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:42   #1829
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
to takie "dyskretne" :"Jestem starsza niechże mnie pani przepuści"
albo: "Ja tylko po jedną rzecz". Ta "jedna rzecz" jak się okazuje zmienia się później w kilka rzeczy, a przy każdej kobita musi się zastanowić po kilka razy, czy aby na pewno jej potrzebuje.

I dlatego nie lubię robić zakupów w mięsnym, bo babki przede mną zawsze tyle myślą nad każdym zakupem... jakby nie mogły się zastanowić stojąc w kolejce.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:47   #1830
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Ja dosłownie dziś miałam podobną sytuację, fakt, niezbyt to przyjemne. Jakiś starszy pan stał za mną i aż czułam jego oddech na ramieniu, choć przesunęłam się aż na początek taśmy (osoba przede mną jeszcze pakowała rzeczy więc dalej się nie dało)
W takiej sytuacji staram się trzymać koszyk/wózek za sobą. Wtedy osoba stojąca za mną uderza w koszyk/wózek, a nie we mnie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.