Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-30, 08:25   #1801
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja szłam ze zgaga rodzić. A od pon myślałam ze sie wykoncze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 08:44   #1802
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Ja mam spokojnego kocura. Ogólnie pomieszkuje sobie w kabinie prysznicowej.
Nie przepada za woda ale lubi wylizywać kabinę zaraz po tym jak ja lub maz weźmiemy prysznic.
Mycie go to nie tragedia bo stoi grzecznie w kabinie, polewam go ciepła woda z prysznica, mydle szamponem spłukuje i po tragedii.
Nie lubi mieć mokrego lepka wiec jesli nie jest bardzo brudny to mu daruje (kiedyś z dwa razy zdarzyło mu sie włożyć łepek do pieca u teściowej i wtedy musiał byc cały myty)

To czego kot nie lubi to suszenia. Nie mogę używać suszarki bo dostałby zawału jedyne co mogę to czekać aż sam wyschnie i pilnować zeby sie za bardzo nie wylizywal bo pózniej ma problem z kulkami klakowymi.
A i oczywiście jeszcze jest na mnie obrażony. Chodzi teraz miziac sie do męża a mnie omija łukiem i stara sie nie patrzeć na mnie.
Jutro powinno juz mu przejść.

Jutro włażę kompa to obejrzę Twoje fotki



Wysłane za pomocą magii
Czyli wychodzi na to, że u mnie jednak będzie horror kąpielowy

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Tez ogladalam stranger things i bardzo mi sie podobał ciekawe czy bedzie drugi sezon!
Dokładnie! O tym zapomniałam wspomnieć, jak stoję w kolejce to nikt mnie nie widzi wtedy! Dzis w Carrefourze była ogromna kolejka, chyba z 10 osob przed nami i nikt oczywiście przed nami nie widział mojego brzucha.
Mam to samo, choc w tramwajach /autobusach ludzie ustępują. W markecie czy innym sklepie nie zdarzyło mi się ani raz
Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Skurcze są coraz bardziej bolesne, co 7-10 min. Ale póki co daje radę. Leżę w łóżku ale raczej nie ma szans na sen... TŻ drzemie pewnie niedługo pojedziemy do szpitala ...
Coś czuję, że już odpoczywasz po, ale i tak trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Jestem na sali z bliźniakami i widzę jak dziewczyna się nalata.. Nie wiem czy w ogóle przespała pol godziny. Ja też za duzo nie pospałam bo przystawiam Lilie do piersi, ale nie mam pokarmu.. Nawet ciężko mi wydusić te kropelke, aby wprowadzić jej do buzi na sutku. A ptzed porodem i po jeszcze była siara. Jestem zalamana i wczoraj pobeczałam sie tż. Dzisiaj ma przyjść ktoś od laktacji więc zobaczymy.. Jeszcze lupie mnie w kręgosłupie bo jak to można spać inaczej niż na brzuchu, na cyckach mamy.. A tu cholerny połóg i musisz ja odkładać i potem brać znowu.
Kurcze, ale ten post marudny, ale w młodej jestem zakochana i już walić ten ból, byle tylko pokarm przyszedł..
Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------



Mi położna mówiła, że w ogóle nie patrzeć na ktg na porodówce już tylko zająć się sobą a tam kontrolować tylko tętno. Bo u każdej jest inaczej a to jest jednak maszyna. Skupić się na sobie na maksa. Ja qwicy dostawałam, bo czuje skurcz, boli jak nie wiem więc odddycham i nagle krzyk bo już nie dawałam rady, na co tż "daj spokój to są tylko 40, jeszcze Cię będzie bardziej bolało, oszczedzaj siły i nie krzycz" po czym przychodzi położna a tu już główka. Do końca życia mu to będę wypominać XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja położna powtarza cały czas z uporem maniaka, że cierpliwość to jest w przypadku KP słowo klucz. Masz tam możliwość pożyczyć laktator w szpitalu? To powinno pomóc.
Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Aha, mój berdbedź ma 48cm. I waży ten już 2250.. Boje się, że za dużo zleci bez mleka. Pieprzona laktacja..
Wczoraj ją kąpać chcieli, ale nie wyraziłam zgody. Wody byly normalne, a, że to wcześniak to chyba lepiej dla niej. Oczywiście dziewczyna na sali na mnie jak na idiotke: jak to, dlaczego? Widzę, że myją tu płynemm nivea :/ wiec chyba poproszę tż żeby mi przyniósł coś z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamierzam kąpać najwcześniej w 5 dobie, oczywiście już w domu.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hej Mamusie

Kasmina powodzenia! Informuj nas na bieżąco!


super, pięknie wyglądasz!


O, to może i ja ten serial zacznę oglądać... To jakiś thriller czy coś w tym stylu, tak?
Miłego weekendu u rodziców!



Super, że z KP coraz lepiej sobie radzisz! i brawa za starania! ja też chcę się tym razem bardziej przyłożyć ale mam nadzieję, że w razie W ktoś z personelu mi pomoże... Poza tym moja mama ciągle mi mówi, że nic z tego nie będzie bo ona też nas nie karmiła i wiele innych kobiet w naszej rodzinie. Ale będę próbować...



A Ty miałaś cc czy sn? Po cc pokarm niestety nie zawsze od razu się pojawia, cierpliwości! A skoro maluszek się nie najada to nic dziwnego że płacze...


Wam też powodzenia z KP!!! Jak widać to nie zawsze takie proste....


Ja już nastawiłam pranie ale będzie chyba jeszcze jedno choć dziś chmury krążą to nie wiem czy będę miała gdzie suszyć. Jak TŻet wróci z pracy to bierzemy się (w sensie on ) za porządki. Ja jeszcze chyba umówię korki.
A tak w ogóle to stawiam dziś Picollo z okazji moich imienin!
Najlepszego imieininowego

Za oknem już upał, Tz wciąż śpi, a ja już zdążyłam śniadanie zjesc nawet i wróciłam do łóżka poczytać. Nie mam kompletnie pomysłu co zrobić ze sobą przez resztę dnia, bo ze względu na SDM praktycznie wszędzie dziś pełno ludzi będzie i problem z poruszaniem się po mieście :/

Wysłane z mojego 6045Y przy użyciu Tapatalka
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 08:56   #1803
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Skurcze są coraz bardziej bolesne, co 7-10 min. Ale póki co daje radę. Leżę w łóżku ale raczej nie ma szans na sen... TŻ drzemie pewnie niedługo pojedziemy do szpitala ...
Powodzenia

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość

U mnie pora karmienia chyba sie dogadaliśmy juz tylko jeszcze mógłby byc bardziej odkladalny
Super
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 08:57   #1804
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Witam sie w terminie OM!
Masakra jak to zlecialo.

U mnie raczej sygnalow ciazowych brak, wiec ide z Tz na spacer



Trzymam kciuki i czekam na wiesci!! )
Ale cos czuje ze juz tulisz Malenstwo!
trzymam kciuki,żeby pojawiły się sygnały porodowe..
gratki z okazji dotrwania do terminu

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Ja wiem jak wygląda laktacja. Ale jeśli dziecko płacze bo jest głodne kolekna godzine to ja mam to w mojej bolacej d.. Po dokarmieniu spi 7h. Ja odpoczelam. Od spokojny. Teraz ma czas na to zeby rozbudzsc laktacje. Na spokojnie może się sobie ssac i miziac cycka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super..na spokojnie na pewno będzie łatwiej..oby

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hej Mamusie

Kasmina powodzenia! Informuj nas na bieżąco!


super, pięknie wyglądasz!


O, to może i ja ten serial zacznę oglądać... To jakiś thriller czy coś w tym stylu, tak?
Miłego weekendu u rodziców!



Super, że z KP coraz lepiej sobie radzisz! i brawa za starania! ja też chcę się tym razem bardziej przyłożyć ale mam nadzieję, że w razie W ktoś z personelu mi pomoże... Poza tym moja mama ciągle mi mówi, że nic z tego nie będzie bo ona też nas nie karmiła i wiele innych kobiet w naszej rodzinie. Ale będę próbować...



A Ty miałaś cc czy sn? Po cc pokarm niestety nie zawsze od razu się pojawia, cierpliwości! A skoro maluszek się nie najada to nic dziwnego że płacze...


Wam też powodzenia z KP!!! Jak widać to nie zawsze takie proste....


Ja już nastawiłam pranie ale będzie chyba jeszcze jedno choć dziś chmury krążą to nie wiem czy będę miała gdzie suszyć. Jak TŻet wróci z pracy to bierzemy się (w sensie on ) za porządki. Ja jeszcze chyba umówię korki.
A tak w ogóle to stawiam dziś Picollo z okazji moich imienin!
a widziałam dziś w kalendarzu własnie,że imieniny obchodzą Julitki i się zastanawiałam czy dziś załapię się na jakąś imprezkę
samych przyjemności życzę i spokoju


Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Virginia, wszystkiego najlepszego!



Orientuje sie ktoras, co sie stanie, jak ubita smieranke zmieszam z serkiem homogenizowanym?? Robie torta dzisiaj i nie chce mi sie po mascarpone jechac, bo na miejscu w zadnym sklepie nie mam. Wyjda z tego dzieci czy sie tylko zwarzy?
kurcze..ja pewnie bym zaryzykowała,ale nie dam gwarancji co z tego wyjdzie..choć konsystencja podobna serka i mascarpone..

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Hej

Zgaga niestety wróciła
Do tego biodra nawalają mnie okropnie, milion razy przekrecałam się z boku na bok
Noc z głowy!
współczuję..mi za to wczoraj zgaga odpuściła-to chyba rzeczywiście się nią wymieniamy..za to u mnie ból pachwin i dalszy ciąg wciskania młodej..czasem cięzko jest mi siedzieć..masakra..obstaw iam ,że u mnie też już niedługo się zacznie
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 08:57   #1805
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Ajjjj❤️❤️❤️

Powodzenia )))

U mnie pora karmienia chyba sie dogadaliśmy juz tylko jeszcze mógłby byc bardziej odkladalny

I bedzie drastycznie
Niech ktoś puści za mnie bąka


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Kolejna dziewczyna dzis przyjechała - tak wpadają i wypadają jak sa po SN i kolejna karmi butla. Tylko chyba ja karmie cyckiem. Czuje sie jak jakaś buntowniczka


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja


Nie mogą Ciebie jakoś odgazować jak noworodka?

Jesteś buntowniczka, ciagle pod prąd. w końcu w Szkocji o ile mnie pamięć nie myli takie są tradycje...
Przesiaknelas Szkocja a w połączeniu z polskimi genami powinnaś zmienić nick na Braveheart

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hej Mamusie

Ja już nastawiłam pranie ale będzie chyba jeszcze jedno choć dziś chmury krążą to nie wiem czy będę miała gdzie suszyć. Jak TŻet wróci z pracy to bierzemy się (w sensie on ) za porządki. Ja jeszcze chyba umówię korki.
A tak w ogóle to stawiam dziś Picollo z okazji moich imienin!

Kiedy odpoczniesz????

Wszystkiego imieninowego.


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:00   #1806
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Witam w 38+0 tc

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Aha, mój berdbedź ma 48cm. I waży ten już 2250.. Boje się, że za dużo zleci bez mleka. Pieprzona laktacja..
Wczoraj ją kąpać chcieli, ale nie wyraziłam zgody. Wody byly normalne, a, że to wcześniak to chyba lepiej dla niej. Oczywiście dziewczyna na sali na mnie jak na idiotke: jak to, dlaczego? Widzę, że myją tu płynemm nivea :/ wiec chyba poproszę tż żeby mi przyniósł coś z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo Niektórzy nie wiedzą o tym że można nie kąpać w szpitalu i dla nich to dziwne

Malutki dzidziuś ale z drugiej strony takiego łatwiej urodzić hihi

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Witam sie w terminie OM!
Masakra jak to zlecialo.

U mnie raczej sygnalow ciazowych brak, wiec ide z Tz na spacer


Trzymam kciuki i czekam na wiesci!! )
Ale cos czuje ze juz tulisz Malenstwo!
Wow juz tp
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2016-07-30 o 09:03
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:00   #1807
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ja myślę,że u Ciebie też już niebawem się zacznie..jak piszesz,że te skurcze się falami pisały to miałabym walizkę blisko tyłka..







kurcze,ale biedak z tego Twojego męża..przeszło mi przez myśl,że to te słynne męskie przeziębienie,ale nie chciałam sprawy bagatelizować..


ładne zdjęcia..czarno-białe ma mega klimat..
ślicznie wyglądasz..





dobrze,że nie będziesz sama podczas nieobecności męża..


nie wiem czy nie jesteś już po,ale trzymam





najważniejsze,żebyście byli szczęśliwi..
Mały piersi będzie się domagał częściej niż butli, bo takie ma zadanie-zaprogramować mleczarnie na okres laktacji tak,aby zaspakajała jego potrzeby..więc ssie nie tylko po to by jeść,ale by wysyłać sygnały..
Ja zaciskam nogi na razie. Wczoraj lezalam bykiem caly dzien, wstawalam tylko na sikanie. Musze wytrzymac do wtorku gdzies. Dzis wracamy do Krakowa, w pon. ide na rzesy, we wtorek chce z kotami do weta, a we srode moge juz urodzic
Chociaz mysle czasem, ze skoro mnie tak boli itp., to pewnie na zlosc przenosze-zeby nie bylo za lekko :/

Ciekawe, jak Kasmina.

Asicucha, kciuki za rozkrecenie jakiejs akcji!!!

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez znowuzapomnialamhasla
Czas edycji: 2016-07-30 o 09:07
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 09:03   #1808
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Piernik, wlasnie dlatego mnie korci sprobowac, ale chyba jednak postawie na pewne polaczenie z mascarpone, bo nie wiem czemu, ale dostaje szalu jak mi sie kremowka warzy Provowalam w internecie znalezc i nic madrzejsza nie jestem

Od wczoraj ja z kolei mam zgage jakiej w ciazy nie uswiadczylam. W nocy to mi sie prawie ulewalo. Bleh...



Krefetka, ktos widzial, zeby Virginia odpoczywala? W szpitalu moze po porodzie odetchnie na dwa dni, jesli ktos ją zmusi i pielegniarki dadza sie wykorzystac



Znowuzapomnialamhasla, z takimi planami to do srody nie dotrzymasz
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2016-07-30 o 09:08
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:14   #1809
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kolejna noc za nami Bobo od wczoraj raczy mnie umiechami. Czasami nam sie trafi taki słodki wyraz twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

Ja się czuję jak buntownik bo w mam gdzieś to to jak mone dziecko jest głodne. Obrócił każda piers po kilka razy przez 3h i nadal mu mało. Po kolejnych kilku płaczu laskawie dostał butlę. Śpi po niej 6h.
Jakbym wiedziała to nym napisała ze nie wyrazam zgody na kp. Nikt by mi nie zabronił a on dostałby chociaż raz na jajis czas jeść. A tak wczoraj od 7 rano do północy maltretowal piersi z ktorych może kapie może nie. Dochodzi do momentu ze nawet przyssac sie nie chce (a to juz umie).
Doradcy lakrscyjnego brak bo ma urlop.
Geberalnie wczoraj byłam gotowa siedzieć tu do poniedziałku dziś mogę iść do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tutaj mamy swoją pielęgniarkę do dziecka i pielęgniarkę dla siebie. Taka poporodowa.
I ta od dziecka przychodzi na każde zawołanie i przystawia.
Widzę, ze ta jedna dziewczyna ma duży problem z KP i ta nursery midwife spędza u niej bardzo duzo czasu. Fajne to jest.
Mój problem sie juz skonczyl.
Juz potrafię go przystawić wiec jest mi o wiele łatwiej bo mleko mam. Choc dzisiaj on wisi na cycu cześciej.

Za to mój cyc nie chce byc odkładany do łóżka i najlepiej spałby na mnie. W nocy po karmieniu zabrali mi go na 3 godziny bym sie mogła przespać. Potrzebna mi taka położna do domu




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Jestem na sali z bliźniakami i widzę jak dziewczyna się nalata.. Nie wiem czy w ogóle przespała pol godziny. Ja też za duzo nie pospałam bo przystawiam Lilie do piersi, ale nie mam pokarmu.. Nawet ciężko mi wydusić te kropelke, aby wprowadzić jej do buzi na sutku. A ptzed porodem i po jeszcze była siara. Jestem zalamana i wczoraj pobeczałam sie tż. Dzisiaj ma przyjść ktoś od laktacji więc zobaczymy.. Jeszcze lupie mnie w kręgosłupie bo jak to można spać inaczej niż na brzuchu, na cyckach mamy.. A tu cholerny połóg i musisz ja odkładać i potem brać znowu.
Kurcze, ale ten post marudny, ale w młodej jestem zakochana i już walić ten ból, byle tylko pokarm przyszedł..
Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------



Mi położna mówiła, że w ogóle nie patrzeć na ktg na porodówce już tylko zająć się sobą a tam kontrolować tylko tętno. Bo u każdej jest inaczej a to jest jednak maszyna. Skupić się na sobie na maksa. Ja qwicy dostawałam, bo czuje skurcz, boli jak nie wiem więc odddycham i nagle krzyk bo już nie dawałam rady, na co tż "daj spokój to są tylko 40, jeszcze Cię będzie bardziej bolało, oszczedzaj siły i nie krzycz" po czym przychodzi położna a tu już główka. Do końca życia mu to będę wypominać XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie odkładam bo bym sie nalatala. W domu TZ bedzie odkładać. Bo blizna mnie ciągnie a jeszcze gazy męczą i jest tragedia


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:18   #1810
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej
Widzę, że sierpniówki ruszyły, jak ogień z porodami
Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość

Czy jak Wam puchną stopy to w miarę jednakowo? Bo mi ewidentnie lewa strona- stopa i dłoń jest bardziej spuchnięta niż prawa
Ja mam zawsze prawą mocno spuchniętą, jakby mnie bąk użądlił Lewa zwykle delikatnie, praktycznie niezauważalnie..
Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Wieczór Dobry

Chciałam zaanonsować iż Michał P jest juz po drugiej stronie brzucha
Niestety nie spełniło sie moje marzenie o SN ale po długim i bardzo bolesnym porodzie, rozwarcie nie chciało postępować a do tego okazało sie, ze młody był zablokowany i uderzał głowa w miednice. Takze trochę opuchnięty ale juz wyglada na szczęśliwego

3920 55 cm

Nie wiem jak szybko Was teraz doczytam, ale mam nadzieje ze pójdzie Wam o wiele szybciej niz mi

Lepszy i dłuższy opis pózniej
❤❤❤❤


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Gratuluje! Zdrówka!
Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE KCIUKI.
Faktycznie dzień porodów.
Żona i Tinkerr gratulacje macie większe berbecie ode mnie, naszego szkraba tż boi sie zabrać na ręce, bo główkę ma mniejszą od jego ręki. Ale położna juz mu pokazała co i jak więc jutro będzie pierwszy raz. Był ze mna przy calym porodzie, nawet na szyciu i rodzeniu lozyska. Mega wsparcie. Cały poród trwał 4,5h.
Młoda miała iść odrazu do inkubatora, ale wszystko jest idealnie i leży przy mnie. Wiadomo, jest pod większa obserwacją, ale lekarze mówią, że jest możliwie, że w niedzielę już wyjdziemy. A nawet jeśli nie to będę tu z nią siedzieć ile będzie tego wymagała. Nawet już raz ssała cyca. Teraz śpi. Ja czuję sie dobrze, czuję jak wszystko pracuje od piersi w dół, macica sie kurczy, ale wstałam już raz na siku i nie ma tragedii. no i byłam nacinana, niby 1cm tylko. Tż twierdzi, że nic nie widzi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, ze mogłaś liczyć na pełne wsparcie Tżta To bardzo ważne.
Malutka niech zdrowo rośnie
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem mega w tyle, ale nie daję rady być na wizażu Przeprowadzka w pełni. Nie wiedziałam, że mamy tyle gratów Dzisiaj powinniśmy już wszystko mieć na nowym mieszkaniu, chcemy jeszcze posprzątać stare. Powoli wypakowujemy tutaj
:
Fajnie, źe w końcu się odezwałaś oj przeprowadzka to ciężki 'temat'. Pochłania mnóstwo czasu.. Obyście szybko się z tym uwinęli!

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Hej,
Pierwsza noc bez zgagi

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość


ja przestaję żreć.. mój tżet uparł się dzis na parę zdjęc wspólnych ciązowych.. porażka jak się ujrzałam..wszystkie wykasowałam,zrobiłam awanturę i sie poryczałam na koniec..wyglądam gorzej niż źle..moje udo jest przerażająco wielkie i całe w celullicie, a ten mi się karze uśmiechać..no qrwa..potem przyszedł i się kajał i zapowiedział ,że jutro powtórka..no way..

:
Jakbym o sobie czytała! Ostatnio też poprosiłam Tżt, by zrobił mi parę zdjęć.. wyszłam, jak wieloryb Patrzę w lustro i niedowierzam, że tak wyszłam:/ Główka mała, ramiona i uda wielkie.. i duży brzuszek(on jedyny mógł wyjść duży) Kazałam mu usunąć..
Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość

Udało nam się w końcu mieć sesję I na dodatek podesłała mi fotografka kilka zdjęć. I wy tu rozpakowane niektóre, a ja się pochwalę brzuszkiem jeszcze
Piękne zdjęcia! a Ty wyglądasz kwitnąco

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Witam sie w terminie OM!
Masakra jak to zlecialo.
*

Kciuki, by w końcu coś ruszyło

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Witam w 38+0 tc
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019

Edytowane przez Afrodita
Czas edycji: 2016-07-30 o 10:37
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:19   #1811
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Aha, mój berdbedź ma 48cm. I waży ten już 2250.. Boje się, że za dużo zleci bez mleka. Pieprzona laktacja..
Wczoraj ją kąpać chcieli, ale nie wyraziłam zgody. Wody byly normalne, a, że to wcześniak to chyba lepiej dla niej. Oczywiście dziewczyna na sali na mnie jak na idiotke: jak to, dlaczego? Widzę, że myją tu płynemm nivea :/ wiec chyba poproszę tż żeby mi przyniósł coś z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja dałam wczoraj wykapać, bo raz to sie obsral po pachy. W zasadzie to on nie robi nic innego tylko je i sra a dwa, ze po tym CC był cały we krwi, włosy posklejane. I tutaj jest tak gorąco, ze pot po dupie leci.
Ale tutaj myją tylko woda wiec jest ok.

Moja mama zapomniała zabrać mi babydreama i zostałam bez płynu. Teraz muszę szybko cos znaleźć fajnego na lokalnym rynku:/


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 09:20   #1812
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Tinker super brawa za Twoja postawe, jak czytam Twoje posty to czuje z nich moc i wielka chcec kp brawo , to wazne jesli ktps sie bardzo stresuje i chce poddac. Tez będę walczyc ile sił

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:22   #1813
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
No ciekawe kiedy Pola zechce wyjść
No juz by mogla sie po malu namyslac kazdy termin dobry poza przyszla sobota, bo Tz robi foty na weselu
Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
trzymam kciuki,żeby pojawiły się sygnały porodowe..
gratki z okazji dotrwania do terminu
Nie dziekuje
Mam wrazenie ze u Ciebie sie wiecej dzieje w brzuchu niz u mnie :P
Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Ja zaciskam nogi na razie. Wczoraj lezalam bykiem caly dzien, wstawalam tylko na sikanie. Musze wytrzymac do wtorku gdzies. Dzis wracamy do Krakowa, w pon. ide na rzesy, we wtorek chce z kotami do weta, a we srode moge juz urodzic
Chociaz mysle czasem, ze skoro mnie tak boli itp., to pewnie na zlosc przenosze-zeby nie bylo za lekko :/

Ciekawe, jak Kasmina.

Asicucha, kciuki za rozkrecenie jakiejs akcji!!!

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
No plany to Ty masz calkiem niezle trzymajcie te kciuki bo chcialsbym juz na porodowke jechac


Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Tutaj mamy swoją pielęgniarkę do dziecka i pielęgniarkę dla siebie. Taka poporodowa.
I ta od dziecka przychodzi na każde zawołanie i przystawia.
Widzę, ze ta jedna dziewczyna ma duży problem z KP i ta nursery midwife spędza u niej bardzo duzo czasu. Fajne to jest.
Mój problem sie juz skonczyl.
Juz potrafię go przystawić wiec jest mi o wiele łatwiej bo mleko mam. Choc dzisiaj on wisi na cycu cześciej.

Za to mój cyc nie chce byc odkładany do łóżka i najlepiej spałby na mnie. W nocy po karmieniu zabrali mi go na 3 godziny bym sie mogła przespać. Potrzebna mi taka położna do domu




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------




Ja nie odkładam bo bym sie nalatala. W domu TZ bedzie odkładać. Bo blizna mnie ciągnie a jeszcze gazy męczą i jest tragedia


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Fajnie ze tyle pomocy macie i cudownie ze juz wiesz jak Malego przystawiac )
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:25   #1814
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Piernik, wlasnie dlatego mnie korci sprobowac, ale chyba jednak postawie na pewne polaczenie z mascarpone, bo nie wiem czemu, ale dostaje szalu jak mi sie kremowka warzy Provowalam w internecie znalezc i nic madrzejsza nie jestem

Od wczoraj ja z kolei mam zgage jakiej w ciazy nie uswiadczylam. W nocy to mi sie prawie ulewalo. Bleh...



Krefetka, ktos widzial, zeby Virginia odpoczywala? W szpitalu moze po porodzie odetchnie na dwa dni, jesli ktos ją zmusi i pielegniarki dadza sie wykorzystac



Znowuzapomnialamhasla, z takimi planami to do srody nie dotrzymasz


Mysle ze wcześniej niz dzieci beda mieć 18 nie bedzie ospoczywac


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:27   #1815
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

współczuję..mi za to wczoraj zgaga odpuściła-to chyba rzeczywiście się nią wymieniamy..za to u mnie ból pachwin i dalszy ciąg wciskania młodej..czasem cięzko jest mi siedzieć..masakra..obstaw iam ,że u mnie też już niedługo się zacznie
Faktycznie zgage mamy na zmianę ostatnio
U mnie objawów brak, ale do terminu jeszcze ponad 3 tyg więc czas jest....
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:28   #1816
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:30   #1817
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Tinker super brawa za Twoja postawe, jak czytam Twoje posty to czuje z nich moc i wielka chcec kp brawo , to wazne jesli ktps sie bardzo stresuje i chce poddac. Tez będę walczyc ile sił

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Dziekuje pierwszej córki nie karmiłam KP, nikt mi nie powiedział ze o latkacje można walczyć. Na pewno nie zawsze jest przyjemnie. Ale mysle, ze warto.

Tez musiałam w pierwszy dzien dokarmić młodego mlekiem mm. Bo miał hipoglikemie a nie chciał dac sie ładnie przystawić. Ale poprosiłam położna by podała mi strzykawkę.

I dałam mu ze strzykawki. Było to dla mnie ważne właśnie dlatego, ze mały nie chciał poprawnie złapać cycka. Czuje, ze jakbym dała mu teraz butle lub smoczek to zrobiłabym katastrofę.


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:31   #1818
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Tinker super brawa za Twoja postawe, jak czytam Twoje posty to czuje z nich moc i wielka chcec kp brawo , to wazne jesli ktps sie bardzo stresuje i chce poddac. Tez będę walczyc ile sił

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Dziekuje pierwszej córki nie karmiłam KP, nikt mi nie powiedział ze o latkacje można walczyć. Na pewno nie zawsze jest przyjemnie. Ale mysle, ze warto.

Tez musiałam w pierwszy dzien dokarmić młodego mlekiem mm. Bo miał hipoglikemie a nie chciał dac sie ładnie przystawić. Ale poprosiłam położna by podała mi strzykawkę.

I dałam mu ze strzykawki. Było to dla mnie ważne właśnie dlatego, ze mały nie chciał poprawnie złapać cycka. Czuje, ze jakbym dała mu teraz butle lub smoczek to zrobiłabym katastrofę.


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:34   #1819
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja właśnie wrzuciłam kolejne pranie dla Niunia
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 09:35   #1820
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:38   #1821
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje!
Ale 19 h i skonczylo sie cc? :O Masakra...Mam nadzieje, ze czujecie sie dobrze z malutka.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:39   #1822
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja właśnie wrzuciłam kolejne pranie dla Niunia
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:49   #1823
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratulacje


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:49   #1824
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogromne gratulacje!!!

Ale Cię wymeczyli....
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:50   #1825
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Dziekuje pierwszej córki nie karmiłam KP, nikt mi nie powiedział ze o latkacje można walczyć. Na pewno nie zawsze jest przyjemnie. Ale mysle, ze warto.

Tez musiałam w pierwszy dzien dokarmić młodego mlekiem mm. Bo miał hipoglikemie a nie chciał dac sie ładnie przystawić. Ale poprosiłam położna by podała mi strzykawkę.

I dałam mu ze strzykawki. Było to dla mnie ważne właśnie dlatego, ze mały nie chciał poprawnie złapać cycka. Czuje, ze jakbym dała mu teraz butle lub smoczek to zrobiłabym katastrofę.


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
No wlasnie ja walczylam mlody mi tak podraznil brodawki ze miałam guzki i krew sie lala probowalam i przez kapturki i odciagac bolalo wszystko do tegp pn ciagle plakal nawet jak sciagniete dostal wiec dla mnie to byla lekcja zycia, stres, nerwy i poddaje się teraz chce walczyc choc wiem ze moje brodawki nie sa zbyt piekne ale ze spokojej podejde do sprawy .

Tobie Michas nie podraznil?


[QUOTE=LunaLov;63605786]Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm

Gratuluje witamy Zuzie ;-)
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png









Edytowane przez Lucynka20xd
Czas edycji: 2016-07-30 o 09:52
Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:56   #1826
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej gratulacje
Ale wam zazdroszczę że już macie poród za sobą i dzieciaki są na świecie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:57   #1827
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Za to mój cyc nie chce byc odkładany do łóżka i najlepiej spałby na mnie. W nocy po karmieniu zabrali mi go na 3 godziny bym sie mogła przespać. Potrzebna mi taka położna do domu
W teorii mamy polozna dopisana do sali.
Wczoran przyszla wieczorem ze ma go odlozyc bo nie moge z nim spac. To jej mówię ze ibw właściwie spi jak jest blisko.
P: Do czego go pani przyzwyczaja??!!
Ja: To mówię ze nam tak wygodniej i ja mogę odpocząć trochę. I je na lezaco jakby co. A za mna 4 nieprzespane noce.
P: i tak juz będzie. A co Pani myśli?
Ja: Że w domu go oddam i sie przespie ze 2h.
P: a komu go pani odda? To pani dziecko. Do domu dziecka go pani odda??
Ja: ojca ma. I ojciec moze sie nim zająć
Po tym chyba wyszła.
Tak mnie wkurzala ze ręce opadają. Pilnowabie dziecka przez ojca po jedzeniu doboddabia do domu dziecka porównać. Wczoraj mąż pilnował jak go akrmilam, bo ja odjezdzam co chwilę, zeby nu pierś noska nie zatykala, potem sie wytulili ze 2h. Ja pospalam i jakoś było. A ta ni tekstami i domu dziecka.

W ciąży miałam gdzies takie komentarze i tutaj też mam. Ale aż nnie trafia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:58   #1828
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje!
19 h i koniec CC? :O Mam nadzieje, ze czujecie sie z mala dobrze...

Gdzie rodzilas? Jak juz sie troche ogarniesz to napisz, prosze, o wrazeniach itp.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:58   #1829
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Witamy po drugiej stronie lustra i tez nie taka mała nie jesteśmy sami


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 09:59   #1830
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hejka Mamusiu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.