Moda "plus size" - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 18:41   #1801
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Moda "plus size"

Wróciłam z zakupów w GK. Kupiłam sobie 3 bluzki do pracy w C&A, i tunikę. Bardzo chciałam jakąś lekką, letnia sukienkę ale nie było. Wszystkie są na cienkich ramiączkach a ja w takich wyglądam dość niekorzystnie. Musze sie przejść do indyjskiego sklepu. Słowem jestem zadowolona
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:53   #1802
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziiiiwne.... mi też już teraz nie działa jak próbowałam! ale tu - http://stanikomania.blox.pl/2008/04/...-wywiad-z.html (koniec artykulu), ewidetnie pisze ze do 31 maja!
może spróbuj napisać jeszcze do nich maila? możesz próbować nawet po polsku, tam pracują chyba 4 Polki

Już wiem, czemu u mnie nie zadziałało: przeglądarka nie przyjęła tego kodu.
Wczoraj dostałam email ze zniżka za to, że się zapisałam na ich listę mailingową. Próbowałam tego mojego kodu i nic. Pomyślałam, że sprawdzę w innej przeglądarce i voila: dało się go wprowadzić
Zamówiłam 2 staniki.
Niestety już wysłali. Niestety, bo dowiedziałam się, że wrocławska sortownia poczty strajkuje i nic nie z niej nie wychodzi, ani do niej nie przychodzi. Zaczynam się bać o moją przesyłkę, że gdzieś przepadnie w tym bałaganie.
Brastop ma ekspresową wysyłkę: wczoraj zamówiłam, dzisiaj wysłali. Co innego Undercover experience: jeszcze mi nie wysłali mojej Freyi.




Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
przejdź się po rynku..

I dziewczyny! ZDJęCIA, gdzie zdjęcia?!!!

Fajne

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Ach ja też jestem załamana moja szafą. Dziś wybieram sie na zakupy, mam w planach kupno bluzek do pracy, jakis ładnych tunik i sukienki na lato. Dziewczynki gdzie mozna kupić ładne tuniki? Słyszałam coś o C& A, muszę sie tam wybrać. Ciekawe czy po raz kolejny zakończę zakupy wielkim dołem? Juz się boje!! Jak wrócę zdam relacje z wyprawy do Galerii Krakowskiej.

Ja już się obkupiłam w (prawie) wszytko, co potrzebowałam. Mam spodnie i tuniki, kupiłam też nowe sandałki. Przydałyby mi się jeszcze ze 2 bluzki/tuniki.

W tym roku w C&A akurat nie znalazłam nic fajnego Za to Kappahl miał naprawdę fajne rzeczy.

Byłam ostatnio w Ulli Popken. Mieli kilka ładnych letnich rzeczy, ale te ceny: za zwykłą bluzkę chcą 129 zł
Ullę zostawię na chwile, kiedy BARDZO czegoś potrzebuję, a nigdzie indziej nic nie mogę znaleźć.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:29   #1803
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Moda "plus size"

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w C&A. Nigdy jakos nie zaglądałam do tego sklepu ale skusiłyście mnie i bardzo Wam dziękuje!!. Najlepsze jest to że wszystkie bluzki tam kupione maja rozmiar 40 i leżą idealnie. Natomiast w Orseyju nie mogłam sie zapiąć w bluzkę 42! !!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:55   #1804
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Moda "plus size"

Bo Osraj to taki dziwny jest
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 20:14   #1805
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Bo Osraj to taki dziwny jest
Ale niestety nie tylko Osraj Jak mozna nie złapać doła kiedy w niektórych sklepach ciuchy 46 sa za małe!!
Weszła na stronkę Ulli Popken. Te ciuchy sa dla strych bab. A jak są już jakieś fajne to cena zabija!!
To jest niesprawiedliwe!! Jak nie masz rozmiaru 36 to już fajnie sie nie możesz ubrać??!! No chyba że za kosmiczna cenę. Zaczynam dostrzegać jawna dyskryminacje w większości sklepów ludzi nie super szczupłych!!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 08:10   #1806
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

Kupilam sukienke na wesele!!Fakt faktem 48 rozmiar i troche mi sie stan pod biustem podnosi(ten wszytsy kawalek materialu...) ale wiekszych nie znalazlam !!Zrobi fotki to wrzuce
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:38   #1807
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

A ja wciąż szukam
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 18:42   #1808
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Moda "plus size"

ja też już kupiłam sukienke na wesele, w sama pore bo jest juz w sobote to wesele. Kupiłam ja w cubusie, rozmiar xl, choc inna sukienke ktora mierzylam byla L(bo xl nie bylo) i tez byla dobra ;p tyle, ze za krotka(przed kolana);p ta co kupilam jest do kolan i dokupilam do niej legginsy czarne i buty na obcasie jakies 5cm.. i to na tyle by bylo a i czekam na bolerko z allegro
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 20:18   #1809
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Moda "plus size"

No i ja się dowiedziałam że też idę na wesele 2 sierpnia No to poszukiwanie sukienek czas zacząc
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 20:52   #1810
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
No i ja się dowiedziałam że też idę na wesele 2 sierpnia No to poszukiwanie sukienek czas zacząc

hehe no trzeba, trzeba
ja to w styczniu zostalam zaproszona na wesele i z mysla o tym zaczelam sie odchudzac, mialam teraz 60kg wazyc i kupic sukienke Mango satynowa ale cos mi nie wyszlo... ;p
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 21:13   #1811
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
hehe no trzeba, trzeba
ja to w styczniu zostalam zaproszona na wesele i z mysla o tym zaczelam sie odchudzac, mialam teraz 60kg wazyc i kupic sukienke Mango satynowa ale cos mi nie wyszlo... ;p

ja bym chciala wazyc max 69 i... co z tego? a no wlasnie nic, wychodzi odwrotnie. i ciuchy są coraz ciaśniejsze, szafa świeci pustkami...
nie mam ochoty ani czasu na zakupy, zerkam co się dzieje na allegro, ale wymiary jakieś dziwne są tego co mi się podoba... moje jeszcze dziwniejsze chyba powoli mnie to zaczyna załamywać
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 21:30   #1812
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Moda "plus size"

Cmoksia mam tak samo :/
Od stycznia obiecywałam sobie że schudnę jakieś 7kg do wakacji (przecież to niedużo jak na taki okres czasu) a przytyłam jakieś 10 kg

W sumie mam sukienki z zeszłego roku z wesel - mojej siostry i kuzynki, teraz wesele kuzyna - skład gości ten sam, i w sumie nie wiem czy kupowac coś nowego czy próbowac się zmiescic w stare :/

Ehhh a teraz jeszcze zaliczenia, egzaminy = nieziemskie ilości słodyczy podjadane w chwilach grozy

No i na piwo mnie ciągle ciągnie, a jak mecze się zaczną to już w ogóle

Ehh a codziennie na rowerze jeżdżę min. godzinę i nic
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 22:07   #1813
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

ja bym chciala wazyc max 69 i... co z tego? a no wlasnie nic, wychodzi odwrotnie. i ciuchy są coraz ciaśniejsze, szafa świeci pustkami...
nie mam ochoty ani czasu na zakupy, zerkam co się dzieje na allegro, ale wymiary jakieś dziwne są tego co mi się podoba... moje jeszcze dziwniejsze chyba powoli mnie to zaczyna załamywać
Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Cmoksia mam tak samo :/
Od stycznia obiecywałam sobie że schudnę jakieś 7kg do wakacji (przecież to niedużo jak na taki okres czasu) a przytyłam jakieś 10 kg

W sumie mam sukienki z zeszłego roku z wesel - mojej siostry i kuzynki, teraz wesele kuzyna - skład gości ten sam, i w sumie nie wiem czy kupowac coś nowego czy próbowac się zmiescic w stare :/

Ehhh a teraz jeszcze zaliczenia, egzaminy = nieziemskie ilości słodyczy podjadane w chwilach grozy

No i na piwo mnie ciągle ciągnie, a jak mecze się zaczną to już w ogóle

Ehh a codziennie na rowerze jeżdżę min. godzinę i nic

Mam tak samo:im więcej o tym myślę, im bardziej się staram, tym bardziej waga idzie w górę.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 07:08   #1814
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

No to jesteśmy 4 Ja też jak się staram to tyję
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 07:27   #1815
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Moda "plus size"

No to już jestesmy w 5!! czase4m sie zastanawiam czy ze mną jest cos nie tak, bo nie jem dużo a tyje. Szczególnie kompleksy doskwierają mi podczas zakupów. I w lecie kiedy dziewczyny zgrabne odsłaniają swoje długie nogi i płaskie brzuchy. Ech....
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 07:31   #1816
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Moda "plus size"

Ja muszę sobie zrobic badania tarczycy, bo w rodzinie były z nią problemy a możliwe że mogłabym miec niedoczynnosc...ale czy ja sobie na siłę nie szukam powodu mojej wagi :/
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 08:01   #1817
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mam tak samo:im więcej o tym myślę, im bardziej się staram, tym bardziej waga idzie w górę.
Ja też tak mam niestety, kurde w ostatnim czasie, kiedy mi się wydawało, że pilnuję jedzenia - przytyłam o rozmiar
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 09:01   #1818
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

zgłaszam się jako kolejna! w ciągu 7 tyg. przytyłam 5 kg i teraz ważę tyle, że szkoda gadać dlatego teraz trochę ćwicze na brzuch (bo wszystko mi do brzucha poszło..), ciut zdrowiej staram się odżywiać (mniejsze kolacje - warzywka; ograniczenie chleba jak tylko mogę itp)i hektolitry czerwonej herbaty dziennie..

muszę wam wkleić tą czerwoną sukienkę z Tesco to może dzisiaj, jak wrócę z zaliczenia. błagam, trzymajcie za mnie kciuki bo się chyba cała zjem z nerwów przed tym zaliczeniem (fizjologia... na turystyce... )

a żeby trochę nawiązać do tematu, ciekawy filmik tam jest więcej takich (również zatytuowanych "jak je nazywasz?" haha) a wklejam, bo parę pań ma tam większe biusty i nie jest przeraźliwie chuda tylko raczej zaokrąglona
http://youtube.com/watch?v=HPur2-RQEss


o, a tu jest też ciekawa galeria które mogę nazwać "biusty w dużym mieście" wiekszość pań ma tam malutkie biusty raczej, ale jest parę (np. 3 zdjęcie) z naprawdę dużym biustem to tak w ramach próby zaakceptowania siebie, swojego ciała i rozmiaru
http://www.jordanmatter.com/view.asp...dband/nudes_01
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:31   #1819
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Kupilam sukienke na wesele!!Fakt faktem 48 rozmiar i troche mi sie stan pod biustem podnosi(ten wszytsy kawalek materialu...) ale wiekszych nie znalazlam !!Zrobi fotki to wrzuce
Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
ja też już kupiłam sukienke na wesele, w sama pore bo jest juz w sobote to wesele. Kupiłam ja w cubusie, rozmiar xl, choc inna sukienke ktora mierzylam byla L(bo xl nie bylo) i tez byla dobra ;p tyle, ze za krotka(przed kolana);p ta co kupilam jest do kolan i dokupilam do niej legginsy czarne i buty na obcasie jakies 5cm.. i to na tyle by bylo a i czekam na bolerko z allegro
Hej hej!! Ja wczoraj TEZ wkoncu kupilam kiecke na wesele. Weszlam do jednego ze sklepow, przymiezylam i ..zwyciezylam, a na dodatek na przecenie byla. Rozmiar 16, cene 35 euro, sklep Wallis. Kiecka sklada sie z czearnej satynowej "koszuli do spania" a na to zaklada sie takie falbanisate cusik, w bialo-czarne pasy, nieco zebrzaste, wiazane z boku. Kiecka jest taka jak chcialam - ma dekolt V, nieco rekawkow coby zaslonic te okropne ramiona i nie opina ciala Ja naladuje baterie do aparatu to wkleje fotke.


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mam tak samo:im więcej o tym myślę, im bardziej się staram, tym bardziej waga idzie w górę.

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
No to już jestesmy w 5!! czase4m sie zastanawiam czy ze mną jest cos nie tak, bo nie jem dużo a tyje. Szczególnie kompleksy doskwierają mi podczas zakupów. I w lecie kiedy dziewczyny zgrabne odsłaniają swoje długie nogi i płaskie brzuchy. Ech....
Ech dziewczyny, ja tylko kiedy pomysle o tym zeby przejsc na diete to od razy, natychmiast robie sie glodna, chociaz musze sie przyznac ze ostatnio wytrzymalam okolo 3 tyg bez obzarstwa i schudlam jakies 2 kilo. Niestety potem zdazyl sie ten tydzien przed okresem, kiedy to zjadlabym konia z kopytami i wszystek wysilek poszedl na marne

Czasami mysle sobie, ze wcale nie musze schudnac, ze wygladam tak jak wygladam a jak komus nie pasuje to jedo sprawa, ale potem ide do sklepu i widze tyle supre ciuszkow, ktore niestety nie na moje dupsko jest i postanawiam poprawe, ale konsekwencja nie jest moja mocna strone, echh...
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 17:04   #1820
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
H
Czasami mysle sobie, ze wcale nie musze schudnac, ze wygladam tak jak wygladam a jak komus nie pasuje to jedo sprawa, ale potem ide do sklepu i widze tyle supre ciuszkow, ktore niestety nie na moje dupsko jest i postanawiam poprawe, ale konsekwencja nie jest moja mocna strone, echh...
Och skąd ja to znam!! Potrafie zmieniac zdanie sto razy dziennie. Ale teraz jest ciepło i licze, że będzie mi łatwiej schudnąć. Jest tyle warzyw i owoc,ow że tym mozna sie napchać. No i ruch, ruch ruch. Bardzo bym chciąła schudnąć 10 kg, żeby nie przezywać koszmaru na zakupach!! Damy rade

Kurcze dziewczynki właśnie z czystej ciekawości się zważyłam i schudłam 2 kg!! ale czad!!!! Jednak nie jedzenie słodyczy to połowa sukcesu!!!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 17:54   #1821
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Moda "plus size"

Dziewczyny, ja chyba wygrałam Nigdy się tu nie wypowiadałam, ale sama jeszcze pół roku temu miałam rozmiar 44, nic na mnie nie pasowało, po prostu we wszystkim wyglądałam jak klucha Wzięłam się za siebie i schudłam już 10 kg Nie było trudno, po prostu bardzo chciałam i udało się Już teraz czuję się o wiele lepiej

W moim przypadku mówienie sobie, że dobrze się czuję w swojej skórze było niestety okłamywaniem się Wcale nie było mi dobrze, nadal nie jest super, ale za nic nie chciałabym do tamtego wrócić...

Piszę to wam, bo wiem, że duże może być piękne Po prostu ja nie byłam stworzona do tego by być duża Pozdrawiam was serdecznie i nie przejmujcie się Musicie podjąć decyzję, jak się czegoś bardzo chce to wszystko jest się w stanie osiągnąć
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 18:17   #1822
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

zdałam fizjologię jajaja
więc obiecana czerwona sukienka z Tesco
Załącznik 1524074
wybaczcie za dziwnie wygięte nogi, dziwną pozycję przyjęłam :P wypiełam biust i nogi dziwnie ułożyłam, ale nieważne. podoba się wam? dla mnie idealna - przewiewna, z rękawkami, mieszczę się bez problemów w biuście to oczywiście sukienka na codzien, na wesele ciągle szukam

Załącznik 1524075
a to przymierzanie szerokiego paska.. sorry za ostrość, mój aparat kochany zaczyna świrować i robi nieostre zdjęcia.. muszę mu sie przyjrzeć, ale teraz w sesji nie mam czasu więc będzie nieostre zdjęcie.. na razie wypróbowałam w domu, na jednej tunice (btw, tunika z Cubusa a spodnie z H&M- wiem, że nie pasują do tuniki, ale tunike przymierzyłam, na chwilkę, na potrzeby zdjęcia ) i mam mieszane uczucia. lepiej chyba byłoby coś dluższego.. muszę pokombinować i z miejsem gdzie ma być pasek (bliżej biustu czy talii) i do czego go zakladać, ale jak wspomniałam, nie teraz, bo przez następny tydzień jeszcze mam nawał na uczelni
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 18:49   #1823
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Moda "plus size"

Limonatka sukienka przecudna i prześlicznie w niej wyglądasz Wg mnie dobrac eleganckie dodatki i śmiało możesz iśc na wesele

Tunika z paskiem mi się nie podoba - ten pasek jakoś tak nie teges... :/ Tunika fajna, ale chyba lepiej bez paska by było
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 19:14   #1824
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
zdałam fizjologię jajaja
więc obiecana czerwona sukienka z Tesco
Załącznik 1524074
wybaczcie za dziwnie wygięte nogi, dziwną pozycję przyjęłam :P wypiełam biust i nogi dziwnie ułożyłam, ale nieważne. podoba się wam? dla mnie idealna - przewiewna, z rękawkami, mieszczę się bez problemów w biuście to oczywiście sukienka na codzien, na wesele ciągle szukam

Załącznik 1524075
a to przymierzanie szerokiego paska.. sorry za ostrość, mój aparat kochany zaczyna świrować i robi nieostre zdjęcia.. muszę mu sie przyjrzeć, ale teraz w sesji nie mam czasu więc będzie nieostre zdjęcie.. na razie wypróbowałam w domu, na jednej tunice (btw, tunika z Cubusa a spodnie z H&M- wiem, że nie pasują do tuniki, ale tunike przymierzyłam, na chwilkę, na potrzeby zdjęcia ) i mam mieszane uczucia. lepiej chyba byłoby coś dluższego.. muszę pokombinować i z miejsem gdzie ma być pasek (bliżej biustu czy talii) i do czego go zakladać, ale jak wspomniałam, nie teraz, bo przez następny tydzień jeszcze mam nawał na uczelni
Sukienka bardzo kobieca i sexy!!
Niestety tunika Cie mocno poszerza w biodrach a pasek zniekształca biust. Myślę, że to nie jest strój dla Ciebie. Kolor obu ciuchów boski!!!
Czy możesz zdradzić z jakiej firmy jest tak sukienka?
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 19:54   #1825
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

No i ja sie dolaczam.Ogladam programy o zdrowym zywieniu i czuje sie podbudowana.I mysle - przeciez potrafie.Mysle i mysle i ide do kuchni.No i mysle... co by tu zjesc? Mniam.I konczy sie na czyms kalorycznym.Ot zdrowe zywienie.JHa sie nie usprawiedliwiam, mowiac ze tka musi byc.Jestem gruba i prznaje sie do tego.Kazda dieta konczy sie fiaskiem.?Raz mi sie udalo.Schudlam 24 kilo.Utrzymalam to przez rok.Potem przybylo jeszcze wiecej.Jestem slaba, tak juz pozostanie.Nie potrafie sie zmobilizowac.Kazde zakupy koncza sie u mnie cichymi dniami - deprecha! Trudno co zrobic.Wy mnie rozumiecie bo kazda z was to przechodzi - iinni mysla boze leniwa baba wziela by sie za siebie.Jestem gruba ale i zadbana i zawsze dobrrze ubrana ( no moze nie zawsze hihi bo w domu uwielbiam dresiki i nie zamierzam z tego rezygnowac!).Kiedys mialam swoje 5 minut,bylam szczupla i miescilam sie we wszystko tylko ze ciuchow takich nie bylo jak teraz hihi.E tam .Dziewczyny ja was nie zanudzam.Przelalam tu swoje mysli.To chyba wszystko wina nieudanych kolejnych zakupow.KLAAPA! eh...
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:01   #1826
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
No i ja sie dolaczam.Ogladam programy o zdrowym zywieniu i czuje sie podbudowana.I mysle - przeciez potrafie.Mysle i mysle i ide do kuchni.No i mysle... co by tu zjesc? Mniam.I konczy sie na czyms kalorycznym.Ot zdrowe zywienie.JHa sie nie usprawiedliwiam, mowiac ze tka musi byc.Jestem gruba i prznaje sie do tego.Kazda dieta konczy sie fiaskiem.?Raz mi sie udalo.Schudlam 24 kilo.Utrzymalam to przez rok.Potem przybylo jeszcze wiecej.Jestem slaba, tak juz pozostanie.Nie potrafie sie zmobilizowac.Kazde zakupy koncza sie u mnie cichymi dniami - deprecha! Trudno co zrobic.Wy mnie rozumiecie bo kazda z was to przechodzi - iinni mysla boze leniwa baba wziela by sie za siebie.Jestem gruba ale i zadbana i zawsze dobrrze ubrana ( no moze nie zawsze hihi bo w domu uwielbiam dresiki i nie zamierzam z tego rezygnowac!).Kiedys mialam swoje 5 minut,bylam szczupla i miescilam sie we wszystko tylko ze ciuchow takich nie bylo jak teraz hihi.E tam .Dziewczyny ja was nie zanudzam.Przelalam tu swoje mysli.To chyba wszystko wina nieudanych kolejnych zakupow.KLAAPA! eh...
ja mam tak samo!!!!!!!!!! podpisuje sie pod tym co napisalas! ja schudlam kiedys 20kg ale 1,5 roku i wrocilo z nadwyżką :/
odchudzam sie i odchudzam i nic z tego a waga wrecz rosnie...
a zakupy to depreha :/
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 21:18   #1827
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Limonatka sukienka przecudna i prześlicznie w niej wyglądasz Wg mnie dobrac eleganckie dodatki i śmiało możesz iśc na wesele

Tunika z paskiem mi się nie podoba - ten pasek jakoś tak nie teges... :/ Tunika fajna, ale chyba lepiej bez paska by było
jaaaaa, no tak teraz patrzę i może faktycznie sukienka nada się na wesele jak znajdę fajne dodatki? zobaczymy

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Sukienka bardzo kobieca i sexy!!
Niestety tunika Cie mocno poszerza w biodrach a pasek zniekształca biust. Myślę, że to nie jest strój dla Ciebie. Kolor obu ciuchów boski!!!
Czy możesz zdradzić z jakiej firmy jest tak sukienka?
zgadzam się dziewczyny co do tego paska. a tunika na zdjęciu poszerza, właśnie przez pasek bo tunika się podwija troszkę muszę coś z tym paskiem innego pokombinować
sukienka z Tesco, Cheerokie 65 zł.

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
No i ja sie dolaczam.Ogladam programy o zdrowym zywieniu i czuje sie podbudowana.I mysle - przeciez potrafie.Mysle i mysle i ide do kuchni.No i mysle... co by tu zjesc? Mniam.I konczy sie na czyms kalorycznym.Ot zdrowe zywienie.JHa sie nie usprawiedliwiam, mowiac ze tka musi byc.Jestem gruba i prznaje sie do tego.Kazda dieta konczy sie fiaskiem.?Raz mi sie udalo.Schudlam 24 kilo.Utrzymalam to przez rok.Potem przybylo jeszcze wiecej.Jestem slaba, tak juz pozostanie.Nie potrafie sie zmobilizowac.Kazde zakupy koncza sie u mnie cichymi dniami - deprecha! Trudno co zrobic.Wy mnie rozumiecie bo kazda z was to przechodzi - iinni mysla boze leniwa baba wziela by sie za siebie.Jestem gruba ale i zadbana i zawsze dobrrze ubrana ( no moze nie zawsze hihi bo w domu uwielbiam dresiki i nie zamierzam z tego rezygnowac!).Kiedys mialam swoje 5 minut,bylam szczupla i miescilam sie we wszystko tylko ze ciuchow takich nie bylo jak teraz hihi.E tam .Dziewczyny ja was nie zanudzam.Przelalam tu swoje mysli.To chyba wszystko wina nieudanych kolejnych zakupow.KLAAPA! eh...
Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
ja mam tak samo!!!!!!!!!! podpisuje sie pod tym co napisalas! ja schudlam kiedys 20kg ale 1,5 roku i wrocilo z nadwyżką :/
odchudzam sie i odchudzam i nic z tego a waga wrecz rosnie...
a zakupy to depreha :/
dziewczyny, a zbaczając trochę z tematu, jakim sposobem tyle schudłyście i jak myślicie, dlaczego przytyłscie z nadwyżką (całkiem odpuściłyście sobie dietę?).. bo ja właśnie jestem na etapie "zdrowszego odżywiania się" (bo dieta to nie jest) i ćwiczeń i trochę mnie zmartwiłyście
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 21:51   #1828
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość


dziewczyny, a zbaczając trochę z tematu, jakim sposobem tyle schudłyście i jak myślicie, dlaczego przytyłscie z nadwyżką (całkiem odpuściłyście sobie dietę?).. bo ja właśnie jestem na etapie "zdrowszego odżywiania się" (bo dieta to nie jest) i ćwiczeń i trochę mnie zmartwiłyście
ja sie glodzilam.. tzn malo kcal przyjmowalam.. ponizej 1000 i pewnie dlatego tak sie stalo... nigdy wiecej diet cud!
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 22:27   #1829
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Moda "plus size"

Jak już to warto zmienic troche styl w ogóle odżywiania - ja np. zrezygnowałam z jasnego chleba ( ) na rzecz ciemnego bądź wieloziarnistego, jedzenie smażone "odtłuszczam" na papierowych ręcznikach, zaczęłam jeśc surówki i jakieś warzywa czy sałatki
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 23:30   #1830
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Moda "plus size"

ja ostatnio mam trudna sytuacje i z tego powodu po prostu mniej jem...
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.