Studia pielęgniarstwo - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-11, 17:51   #1831
dalia1900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 273
Dot.: studia pielęgniarstwo

Do Legnicy, tam chcą biologię, język obcy i polski/matmę/chemię/fizykę. Progi rekrutacyjne to chyba tajemnica, bo nigdzie ich nie ma.
Nie wiem co mam zrobić, moją jedyną alternatywą jest administracją, ale tutaj też nie mam gwarancji, że się dostanę. Martwię się tymi ciężarami - może ktoś studiujący się wypowie? W przyszłym tygodniu muszę podjąć decyzję, a o pomyśle na pielęgniarstwo nawet rodzina nie wie. Już sobie wyobrażam ich reakcję .
dalia1900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 23:20   #1832
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez dalia1900 Pokaż wiadomość
Do Legnicy, tam chcą biologię, język obcy i polski/matmę/chemię/fizykę. Progi rekrutacyjne to chyba tajemnica, bo nigdzie ich nie ma.
Nie wiem co mam zrobić, moją jedyną alternatywą jest administracją, ale tutaj też nie mam gwarancji, że się dostanę. Martwię się tymi ciężarami - może ktoś studiujący się wypowie? W przyszłym tygodniu muszę podjąć decyzję, a o pomyśle na pielęgniarstwo nawet rodzina nie wie. Już sobie wyobrażam ich reakcję .
Jeszcze nie studiuję pielęgniarstwa, ale jestem ratownikiem i mogę ci powiedzieć z pełną odpowiedzialnością: nie będziesz sama dźwigać 150kg pacjenta , chyba, że będziesz udawać super-bohatera i wstydzić się poprosić o pomoc, ale nie polecam. Jeśli będzie z personelu ktoś obok ciebie, to z pewnością bez zbędnych ceregieli ci pomoże.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 16:42   #1833
PaulininA20
Przyczajenie
 
Avatar PaulininA20
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: studia pielęgniarstwo

Ktoś się wybiera na AWF Warszawa?
PaulininA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 16:43   #1834
pastylka93
Przyczajenie
 
Avatar pastylka93
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Sierpc
Wiadomości: 12
GG do pastylka93
Dot.: studia pielęgniarstwo

Wybiera się ktoś na PWSZ do Płocka ? Może znajdę jakąś osóbkę która tam idzie
pastylka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 22:11   #1835
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez dalia1900 Pokaż wiadomość
Z kilku powodów zaczęłam interesować się pielęgniarstwem. W pobliskiej PWSZ jest ten kierunek, ale olśniło mnie "trochę" za późno, bo nie zdawałam matury z biologii. Nie wiem ilu jest chętnych, a przecież nawet na PWSZ nie muszą brać wszystkich "jak leci".
Kolejny problem - naczytałam się o samodzielnym podnoszeniu 150-kilowych pacjentów, a tego mój skrzywiony kręgosłup by nie wytrzymał.
Jakie badania robią kandydatom na ten kierunek?
Przeczytaj w zasadach rekrutacji. Mój brat składał na PWSZ w naszym rodzinnym mieście, mają tam też pielęgniarstwo - na wszystkie kierunki obowiązuje tam tylko kolejność zgłoszeń. Co do badań, to nie wiem. Na jego kierunku było to pójście po pieczątkę do medycyny pracy, zero badań
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 15:42   #1836
Sophie6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: studia pielęgniarstwo

Kto się wybiera na CM UMK?
Sophie6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 23:56   #1837
aaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 107
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez dalia1900 Pokaż wiadomość
Z kilku powodów zaczęłam interesować się pielęgniarstwem. W pobliskiej PWSZ jest ten kierunek, ale olśniło mnie "trochę" za późno, bo nie zdawałam matury z biologii. Nie wiem ilu jest chętnych, a przecież nawet na PWSZ nie muszą brać wszystkich "jak leci".
Kolejny problem - naczytałam się o samodzielnym podnoszeniu 150-kilowych pacjentów, a tego mój skrzywiony kręgosłup by nie wytrzymał.
Jakie badania robią kandydatom na ten kierunek?
Podczas rekrutacji u lekarza medycyny pracy, jakieś tam podstawowe pomiary :P Dopiero jak już zaczniesz studiować wymagają zrobienia prześwietlenia płuc, poziomu przeciwciał na WZW B i z sanepidu wymazy.

Odnośnie dźwigania pacjenta...to tak jak napisała koleżanka wcześniej Mówisz, że nie dasz rady tego zrobić sama i ktoś musi Ci pomóc, nie ma co zgrywać twardziela i się przemęczać, bo i tak nikt tak naprawdę tego nie doceni, tym bardziej wtedy, jak będziesz studentką Trzeba zawsze kierować się zasadą, że szanowanie swojego zdrowia jest jednak najważniejsze.

Napiszę tutaj taką historyjkę, trochę z posrenim związkiem do tego, co napisałam powyżej - jak ktoś nie chce czytać niech przewinie

Pamiętam jak u nas w czasie praktyk na oddziale zdarzali się pacjenci izolowani, bodajże z Klebsiella. Oczywiście pielęgniarki z oddziału unikały ich jak tylko mogły, a kiedy już musiały iść zakładały całą odzież ochronną. Także jak tylko można było wyręczali się nami, bo student może wszystko, w końcu jest niezniszczalny i musi robić wszystko, co mu każą - oczywiście odzieży ochronnej dla nas akurat nie było, bo i po co? Jako że grupę miałam w porządku, to przemyśleliśmy sprawę i poszliśmy do oddziałowej, która była również naszym opiekunem na tychże praktykach. Wytłumaczyliśmy jej zatem, że nasze uniformy, w których chodzimy po oddziale nie są zostawiane i prane w szpitalu, tylko zabieramy je do domu, w których mieszkamy z rodzinami, współlokatorami etc. przynosząc im na ubraniu różne "niespodzianki". Oddziałowa podjęła więc decyzję, że mamy nie chodzić do izolowanych pacjentów. Jednak potem codziennie musieliśmy się mierzyć z pełnymi nienawiści spojrzeniami pielęgniarek, które musiały to robić same i tekstami typu "jak to nie chodzą? wczoraj jeszcze chodzili..."

Także pamiętaj, żeby nie dać się wrabiać, czy to w dźwiganie 150kg pacjenta, czy w co innego, co grozi utracie Twojego zdrowia
aaqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 13:39   #1838
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: studia pielęgniarstwo

Hej Jest tu jakaś studentka pielęgniarstwa z UM w Lublinie ? Jeśli tak, to prosze, niech odezwie się do mnie na priv albo tutaj, w wątku. MMam jedno pytanie
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 14:33   #1839
PaulininA20
Przyczajenie
 
Avatar PaulininA20
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: studia pielęgniarstwo

.
PaulininA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 20:17   #1840
Risa chan
Przyczajenie
 
Avatar Risa chan
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 9
GG do Risa chan
Dot.: studia pielęgniarstwo

Może jacyś kandydaci z Poznania? Nigdzie nie mogę nikogo takiego znaleźć, czyżby nie udzielali się na forach?
__________________
Blog przyszłej pielęgniarki opisujący perypetie dziewczyny pragnącej zostać pigułą
Risa chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 08:55   #1841
aaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 107
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
Hej Jest tu jakaś studentka pielęgniarstwa z UM w Lublinie ? Jeśli tak, to prosze, niech odezwie się do mnie na priv albo tutaj, w wątku. MMam jedno pytanie
Nie wiem czy prawidłowo wysłało mi PW, ale w razie czego piszę też tutaj, że ja aktualnie skończyłam licencjat na UM w Lublinie
aaqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 11:31   #1842
PaulininA20
Przyczajenie
 
Avatar PaulininA20
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: studia pielęgniarstwo

Dostałam się na umed w Łodzi i awf w Warszawie teraz pytanie która uczelnia lepsza? macie może jakieś opinie,cokolwiek? co byście wybrali?
PaulininA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:40   #1843
monia396
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 30
Dot.: studia pielęgniarstwo

Dostałam się do Łodzi - właśnie jadę z dokumentami zapraszam więc do Łodzi
monia396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 12:50   #1844
Gretowa
Przyczajenie
 
Avatar Gretowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cześć!
Dostałam się do PWSZ w Tarnowie, niestety opinie jakie czytałam są często niepochlebne (z roku ok. 07-10). I teraz sama się już zastanawiam czy składać tam papiery czy zostać na UR. Jest tu może ktoś kto może coś więcej powiedzieć o tej szkole?
Gretowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 16:53   #1845
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: studia pielęgniarstwo

A wybiera się ktoś na PWSZ w Nowym Sączu?
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram

Edytowane przez Ginarella
Czas edycji: 2015-07-24 o 16:55
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:17   #1846
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: studia pielęgniarstwo

A ja jako studentka po pierwszym roku, odbywająca praktyki zadaje pytanie innym pigułom studentką lub świeżo po studiach: czy was też traktują z góry i z takim upodleniem? Nie chodzi o pielęgniarki, pacjentów czy rodzin. Chodzi o młodych lekarzy.... kilkukrotnie już przez różnych młodych doktorków na różnych oddziałach zostałam potraktowana w następujący sposób:
1. Zagadywanie o pięknej pogodzie i innych duperelach (denerwowało mnie to ale byłam miła bo nie chce podpaść )
2. Wiadomość, że jestem z pielęgniarstwa
3. Traktowanie mnie jak powietrza i nagle nikt mi nie mówi zwykłego dzieńdobry kiedy wchodzę na oddział. No i "pogoda" popsuła się na tyle że żal się rano do mnie odezwać.
Co ciekawe starsi lekarze ogólnie stażystów traktują fajnie, dużo tłumaczą, pozwalają obserwować zabiegi. Nikomu nie przeszkadza czy jesteś salową czy pielęgniarką. Każdy jest miły dla innych i widać, że tworzą zespół, odnoszą się do siebie z szacunkiem. Jednak z jakiegoś powodu stażyści szczególnie naszego kierunku są traktowani jak jakieś szmaty do mycia podłogi. Mimo, że potrafią więcej, mają lepszy kontakt z pacjentem i są odważniejsi. Jednak to ja jestem traktowana gorzej od papierka w śmietniku mimo, tego że wszystkie polecenia wykonuję dobrze bez mrugnięcia okiem. Nie przyszłam na praktyki szukać romansu, ani znajomości ale z racji, że jestem człowiekiem i że dobrze wykonuję swoje obowiązki to chyba te minimum szacunku mi się należy..... Myślę, że doskonale mnie rozmiecie. Takie spojrzenia pogardliwe w stosunku do mnie i szydercze uśmiechy. Ja nie wiem czy to jest aż tak popularne czy ja tak trafiam?
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 21:39   #1847
aaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 107
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
A ja jako studentka po pierwszym roku, odbywająca praktyki zadaje pytanie innym pigułom studentką lub świeżo po studiach: czy was też traktują z góry i z takim upodleniem? Nie chodzi o pielęgniarki, pacjentów czy rodzin. Chodzi o młodych lekarzy.... kilkukrotnie już przez różnych młodych doktorków na różnych oddziałach zostałam potraktowana w następujący sposób:
1. Zagadywanie o pięknej pogodzie i innych duperelach (denerwowało mnie to ale byłam miła bo nie chce podpaść )
2. Wiadomość, że jestem z pielęgniarstwa
3. Traktowanie mnie jak powietrza i nagle nikt mi nie mówi zwykłego dzieńdobry kiedy wchodzę na oddział. No i "pogoda" popsuła się na tyle że żal się rano do mnie odezwać.
Co ciekawe starsi lekarze ogólnie stażystów traktują fajnie, dużo tłumaczą, pozwalają obserwować zabiegi. Nikomu nie przeszkadza czy jesteś salową czy pielęgniarką. Każdy jest miły dla innych i widać, że tworzą zespół, odnoszą się do siebie z szacunkiem. Jednak z jakiegoś powodu stażyści szczególnie naszego kierunku są traktowani jak jakieś szmaty do mycia podłogi. Mimo, że potrafią więcej, mają lepszy kontakt z pacjentem i są odważniejsi. Jednak to ja jestem traktowana gorzej od papierka w śmietniku mimo, tego że wszystkie polecenia wykonuję dobrze bez mrugnięcia okiem. Nie przyszłam na praktyki szukać romansu, ani znajomości ale z racji, że jestem człowiekiem i że dobrze wykonuję swoje obowiązki to chyba te minimum szacunku mi się należy..... Myślę, że doskonale mnie rozmiecie. Takie spojrzenia pogardliwe w stosunku do mnie i szydercze uśmiechy. Ja nie wiem czy to jest aż tak popularne czy ja tak trafiam?
Tak, ci młodzi "lekarze", podobnie jak chociażby studenci lekarskiego, którzy btw. nie wiadomo czy zostaną lekarzami tacy są. Myślą, że tylko ich zawód jest zawodem prestiżowym, a reszta nie jest w ogóle godna przebywać z nimi na terenie jednego szpitala. Tak to niestety wygląda, chyba wszędzie Z tymi starszymi też bywa różnie, ale na ogół są znacznie milsi niż ci świeżo po studiach albo i sami studenci lekarskiego.
aaqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 07:25   #1848
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
A wybiera się ktoś na PWSZ w Nowym Sączu?
Kończyłam 2 lata temu. Nie polecam, z roku na rok jest coraz gorzej. Rosną wymagania względem studentów, dużo niepotrzebnych stresów zwłaszcza pod sam koniec 3 roku, jedynie nieliczni prowadzący zajęcia w szpitalu byli w stanie przekazać jakakolwiek wiedzę i umiejętności. Reszta była szczęśliwa gdy nic na oddziale nie trzeba było robić bardziej inwazyjnego żeby w razie błędu studenta nie narobić sobie kłopotów. Pomijam fakt ze i sami wykładowcy nie zawsze byli nieomylni.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:21   #1849
Elime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 21
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez Sophie6 Pokaż wiadomość
Kto się wybiera na CM UMK?
Prawdopodobnie ja będę studiować na CM UMK, napisałam Ci pw.
Elime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 12:46   #1850
cafffeine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: studia pielęgniarstwo

Witam! Poszukuję studiów stacjonarnych I stopnia, ale w trybie "dla pracujących", w formie zjazdów, wiem, że takie istnieją na kilku uczelniach w Polsce, ale ja poszukuję na Śląsku.. okolice Katowic, Rybnika.. wie coś ktoś??
cafffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 12:48   #1851
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: studia pielęgniarstwo

Pińczów - świętokrzyskie
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 16:16   #1852
Mazizimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: studia pielęgniarstwo

Hej, szukam osoby po II roku pielęgniarstwa we Wrocławiu na Umedzie mam kilka pytań
Mazizimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 11:44   #1853
kf123
Raczkowanie
 
Avatar kf123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: środek PL
Wiadomości: 39
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez pastylka93 Pokaż wiadomość
Wybiera się ktoś na PWSZ do Płocka ? Może znajdę jakąś osóbkę która tam idzie
Na roku znajdziesz ich od groma

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
1. Zagadywanie o pięknej pogodzie i innych duperelach (denerwowało mnie to ale byłam miła bo nie chce podpaść )
2. Wiadomość, że jestem z pielęgniarstwa
3. Traktowanie mnie jak powietrza i nagle nikt mi nie mówi zwykłego dzieńdobry kiedy wchodzę na oddział. No i "pogoda" popsuła się na tyle że żal się rano do mnie odezwać.
Co ciekawe starsi lekarze ogólnie stażystów traktują fajnie, dużo tłumaczą, pozwalają obserwować zabiegi. Nikomu nie przeszkadza
1. A co w tym złego? rozmowa, jak to rozmowa
2. hmm???
3. Z założenia, jak się wchodzi na oddział to się mówi dzień dobry, a w gestii osób będących w pomieszczeniu, jest odpowiedzieć

Wiem co masz na myśli. Ogólnie tak już jest. Klimat tworzą sami studenci- uczniowie- bardzo młode osoby, jeszcze mało zdystansowane.
I tak im to troszkę bokiem wychodzi, z czasem nabierają ogłady. Jeżeli nie, to po prostu taka osobowość, charakter i tyle.
kf123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:07   #1854
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez cafffeine Pokaż wiadomość
Witam! Poszukuję studiów stacjonarnych I stopnia, ale w trybie "dla pracujących", w formie zjazdów, wiem, że takie istnieją na kilku uczelniach w Polsce, ale ja poszukuję na Śląsku.. okolice Katowic, Rybnika.. wie coś ktoś??
Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 10:38   #1855
Nursey
Przyczajenie
 
Avatar Nursey
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: studia pielęgniarstwo

Oooj dziewczyny, coś słabo w naszym wątku. Jak tam przygotowania do studiów? Ja już nie mogę się doczekać, jestem strasznie ciekawa jak będzie. A jak Wy?
Nursey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 21:14   #1856
maane
Raczkowanie
 
Avatar maane
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: studia pielęgniarstwo

Ja też już jestem ciekawa Szukam jakiejś dobrej książki do anatomii, chyba kupię Gołębia, bo wydaje się dobra.
__________________
I see 1000 men.
I know 100 men.
I talk to 10 men.
I love 1 man.
maane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 11:55   #1857
Nursey
Przyczajenie
 
Avatar Nursey
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: studia pielęgniarstwo

Ja chyba wstrzymam się z kupowaniem czegokolwiek na razie. Łudzę się, że w pierwszych dniach dowiemy się w szkole w co warto się zaopatrzyć.
Nursey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:05   #1858
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez Nursey Pokaż wiadomość
Ja chyba wstrzymam się z kupowaniem czegokolwiek na razie. Łudzę się, że w pierwszych dniach dowiemy się w szkole w co warto się zaopatrzyć.
W teczki na kserowki

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez maane Pokaż wiadomość
Ja też już jestem ciekawa Szukam jakiejś dobrej książki do anatomii, chyba kupię Gołębia, bo wydaje się dobra.
Książkę do anatomii sobie wypożycz, szkoda kasy. Ja kupiłam i leży mi teraz w pudle
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:48   #1859
aneta_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 22
Dot.: studia pielęgniarstwo

Nawet sobie nie wyobrażacie jak wam zazdroszczę tego pielęgniarstwa
aneta_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:53   #1860
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: studia pielęgniarstwo

Cytat:
Napisane przez aneta_6 Pokaż wiadomość
Nawet sobie nie wyobrażacie jak wam zazdroszczę tego pielęgniarstwa
Czemu?
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-18 22:58:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.