Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 10:20   #1831
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
aż się boję, że mnie 'zjadą' : P bo ja od zawsze jestem niejadkiem i mam niezbyt szeroką gamę produktów, które jem.
No to masz odpowiedz na swoje pytanie
Ja tez od zawsze omijalam lukiem te wszystkie obliczenia, zapotrzebowania, 10 przykazan, bo bylo to dla mnie zbyt trudne i za duze poswiecenie. Ale teraz wreszcie moja motywacja jest na wystarczajacym poziomie i zaglebilam sie w ten temat. Z wykonaniem na razie nie idzie mi tak swietnie, ale przynajmniej wiem jak to ma wygladac i daze do tego
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:37   #1832
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

nie do konca mam odpowiedź, okej nie jem np ryb czy innego mięsa poza kurczakiem, czy innych produktów, ale staram się jeść zdrowo, wszystkie produkty zamieniłam na ciemne lub pełnoziarniste, itd itd
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:50   #1833
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Niesamowite nadrobiłam 62 str

Wczoraj pierwszy raz zrobiłam Shred 30. Dotrwałam do końca. Kondycyjnie słabo u mnie, ale zrobiłam wszystkie powtórzenia. Bliżej mi do Natalie Czyli ćwiczenia E. CH. coś dały. Dziś boli mnie ciało ale nie ma tragedii. Ręce to chyba mój najsłabszy punkt.

Moje wymiary (25.02.2013 wieczór 21:00)
Waga -> 62 kg
Talia -> 70,5
Najgrubszy punkt brzucha pod pępkiem -> 84 !!!
Pas -> 85
Biodra -> 101
Udo -> 55,5
Łydka -> 37,5
Wzrost: około 168 ( tak mam w dowodzie )

Niezadowolona jak widać jestem tylko z jednego miejsca. Jeżeli tyje to przeważnie w brzuch. Z bioder i nóg jestem bardzo zadowolona. Zawsze podobały mi się pełniejsze pośladki i wyraźnie zaokrąglone. Zobaczymy co stanie się po tych magicznych 30 dniach. Oczywiście dorzucam do ćwiczeń również zdrową dietę. NIE dla słodyczy, choć mało ich jadam bo ogólnie trzymam się raczej zdrowych rzeczy ale ostatnio sobie pozwoliłam za dużo !!!!

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2013-02-26 o 10:54
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:56   #1834
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
nie do konca mam odpowiedź, okej nie jem np ryb czy innego mięsa poza kurczakiem, czy innych produktów, ale staram się jeść zdrowo, wszystkie produkty zamieniłam na ciemne lub pełnoziarniste, itd itd
Nie koniecznie musi byc ryba - chodzi raczej o odpowiednia proporce bialko-wegle-tluszcze, no i zeby nie jesc za malo/duzo kcal...
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:04   #1835
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

wstawię tam jadłospisy do oceny,ale z kilku dni, na razie ustaliłam na dzisiaj i jutro ; p
mi się wydaje, że mogę jeść czasami za mało, ew tylko mi się tak wydaje. Nie mam głowy do liczenia kalorii, zapominam zawsze.
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:10   #1836
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

cherry l

Zerknij tutajhttps://wizaz.pl/forum/showpost.php?...63&postcount=1

Cytat:
Białko powinno być w każdym posiłku (na redukcji przyjmujemy 2g/kg masy ciała, wartość jaką nam wyszła dzielmy na ilość posiłków, czyli... osoba ważąca 60kg na redukcji powinna jeść 120g białka, dzielimy na np 6 posiłków dziennie = 20 białka w każdym.)
Porcją kurczaka na obiad, dwoma jajkami i plastrem sera żółtego/wędliny raczej nie dostarczysz organizmowi dziennego zapotrzebowania na białko. Białko powinno byc dostarczane w każdym posiłku. Może zastanów się nad jakąś gotową odżywką białkową? Lepsze to niż nic.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:11   #1837
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
wstawię tam jadłospisy do oceny,ale z kilku dni, na razie ustaliłam na dzisiaj i jutro ; p
mi się wydaje, że mogę jeść czasami za mało, ew tylko mi się tak wydaje. Nie mam głowy do liczenia kalorii, zapominam zawsze.
Ja zazwyczaj siadam wieczorem i spisuje wszystko co jadlam do pliku Excel, podliczam kcal i juz widze co mam do zmodyfikowania - na szczescie co tydzien mniej wiecej niektore produkty powtarzaja sie wiec pozniej juz szybko idzie z liczeniem
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 11:14   #1838
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
cherry l

Zerknij tutajhttps://wizaz.pl/forum/showpost.php?...63&postcount=1



Porcją kurczaka na obiad, dwoma jajkami i plastrem sera żółtego/wędliny raczej nie dostarczysz organizmowi dziennego zapotrzebowania na białko. Białko powinno byc dostarczane w każdym posiłku. Może zastanów się nad jakąś gotową odżywką białkową? Lepsze to niż nic.
jem jeszcze na śniadanie mleko i na 2 jogurt naturalny, nie wystarczy? bo nie jestem w stanie dostarczyć więcej białka z tego co jem
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:16   #1839
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Mleko i jogurt mają w sobie niewiele białka, poza tym to nabiał, który na redukcji powinien być ograniczony do jednej porcji dziennie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:23   #1840
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

a ja tak czytam teraz "Dobrymi źródłami białek są: mięso, jaja, orzechy, zboża, rośliny strączkowe oraz nabiał, jak mleko czy ser (na przykład parmezan zawiera aż ok. 40% białka)."
To całe zapotrzebowanie w gramach na białka itd jest irytujące : P I jeszcze się okaże, że tego mam za mało, tego mam za mało a pewnie za dużo węglowodanów
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:36   #1841
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
To całe zapotrzebowanie w gramach na białka itd jest irytujące : P I jeszcze się okaże, że tego mam za mało, tego mam za mało a pewnie za dużo węglowodanów
hehe, tak to właśnie zazwyczaj bywa

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75323
Przeczytaj sobie ten pierwszy artykuł o białeczku

Żeby nie robic kompletnego offtopa - za mną 6shred
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 11:36   #1842
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Mleko i jogurt mają w sobie niewiele białka, poza tym to nabiał, który na redukcji powinien być ograniczony do jednej porcji dziennie
ooo tego nigdzie nie wyczytalam jeszcze. Moge wiedziec dlaczego?
Z ta zasada dobor bialka bedzie istna masakra
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:52   #1843
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
ooo tego nigdzie nie wyczytalam jeszcze. Moge wiedziec dlaczego?
Z ta zasada dobor bialka bedzie istna masakra
Z tym nabiałem to kwestia indywidualna - u niektórych mogą wystąpic alergie pokarmowe, kłopoty z trawieniem laktozy, zatrzymywanie wody w organiźmie. Nabiał ma również dośc wysoki indeks insulinowy.
Z drugiej strony - wapń i kazeina zawarte w nabiale mogą wspomagać redukcję, hamować katabolizm. Nabiał (zwłaszcza sery) jest też źródłem sporej ilości białka. Obserwuj po prostu swój organizm i jego reakcje na nabiał/wyeliminowanie nabiału.

Mi osobiście służy twarogowa kolacja .

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:55
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:00   #1844
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
Z tym nabiałem to kwestia indywidualna - u niektórych mogą wystąpic alergie pokarmowe, kłopoty z trawieniem laktozy, zatrzymywanie wody w organiźmie. Nabiał ma również dośc wysoki indeks insulinowy.
Z drugiej strony - wapń i kazeina zawarte w nabiale mogą wspomagać redukcję, hamować katabolizm. Nabiał (zwłaszcza sery) jest też źródłem sporej ilości białka. Obserwuj po prostu swój organizm i jego reakcje na nabiał/wyeliminowanie nabiału.

Mi osobiście służy twarogowa kolacja .
ok, dzieki za wyjasnienie
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:59   #1845
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja chciałam napisac tylko, że Shred mi poprawił wydolność - biegałam ostatnio w wakacje tamtego roku, zawsze były to marszobiegi bo nie potrafiłam biec nawet 5 minut bez odpoczynku, a tu wczoraj (fakt, że na adrenalinie bo byłam zła na cały świat za rozjechanie przez jakiegoś idiotę z premedytacją najcudniejszego kota jakiego znałam, i najinteligentniejszego, którym opiekowałam sie swego czasu przez 1,5 roku ...) przebiegłam (przetruchtałam) 2,5 km w 18 minut bez zatrzymania. Wiem, że szału nie ma ale cieszę się bo myślałam że znowu będę musiała łapać jakoś kondycję w bieganiu.
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:48   #1846
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja jestem po drugim dniu Shreda myślałam, że będzie u mnie gorzej z ramionami bo nigdy nic na nie ćwiczyłam a tu zakwasy mam w łydkach podobają mi się te ćwiczenia jak na razie bardziej niż Ewy Chodakowskiej, które robiłam do tej pory i jak uda mi się wytrwac teraz miesiąc to potem mam zamiar dalej coś cwiczyć z Jillian
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:55   #1847
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Motywujący jest ten program w którym ona występuje. Obejrzałam sobie wczoraj. Naprawdę nie wiem jak ludzie mogą się doprowadzić do takiego stanu.

Był koleś co 2 lata się zgłaszał do programu, ale chyba przez myśl mu nie przeszło żeby samemu w domu spróbować ćwiczyć i jeść zdrowo tylko czekał na cud i odpadł w pierwszym odcinku.
Albo dziewczyna która po paru dniach zrezygnowała bo dla niej ćwiczenia i dieta to za dużo. Nie spodziewała się, że będzie tak ciężko.
Nie rozumiem czemu tyle ludzi się zgłasza i uważa że bez tego programu nie dadzą rady więc w domu nie robią nic poza czekaniem aż w końcu się zakwalifikują do programu.

Jak przedstawiają uczestników i się popatrzy co oni jedzą to aż mi niedobrze się robi. W jednym odcinku opróżniali kuchnie dzieci jakiś. No ja nigdy nie widziałam tyle syfiastego jedzenia.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2013-02-26 o 13:58
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:16   #1848
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
ooo tego nigdzie nie wyczytalam jeszcze. Moge wiedziec dlaczego?
Z ta zasada dobor bialka bedzie istna masakra
Nabiał może powodować gromadzenie się wody poskórnej Poza tym większość tego, co uważamy za nabiał (serki wiejskie, serki homo itd.) to produkty wysokoprzetworzone. Na diecie najbardziej polecane jest białko pochodzące z mięsa/ryb/jaj, twaróg to dobra opcja na noc, ponieważ zawiera kazeinę, która jest białkiem wolnowchłanialnym
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:07   #1849
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Lubie Jillian, choc jeszcze nie cwiczylam
Mam pytanie. W marcowej Vicie jest filmik z cwiczeniami Jillian. Kupilam, obejrzalam, chce cwiczyc.
Ale to trzeci i czwarty tydzien. Zakladam, ze dwa pierwsze tygodnie byly w lutowym numerze i ja je przegapilam...
Gdzie szukac?
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 17:56   #1850
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja wlasnie mam za soba pierwszy dzien BR w tej wersji hardkorowej czyli przez pierwszy tydzien cwicze 2 razy dziennie oraz mam menu zaproponowane przez Jillian. Boże, daj mnie siłę woli wytrwać tak do przyszłego wtorku

Cytat:
Napisane przez Kasia83 Pokaż wiadomość
Ja chciałam napisac tylko, że Shred mi poprawił wydolność - biegałam ostatnio w wakacje tamtego roku, zawsze były to marszobiegi bo nie potrafiłam biec nawet 5 minut bez odpoczynku, a tu wczoraj (fakt, że na adrenalinie bo byłam zła na cały świat za rozjechanie przez jakiegoś idiotę z premedytacją najcudniejszego kota jakiego znałam, i najinteligentniejszego, którym opiekowałam sie swego czasu przez 1,5 roku ...) przebiegłam (przetruchtałam) 2,5 km w 18 minut bez zatrzymania. Wiem, że szału nie ma ale cieszę się bo myślałam że znowu będę musiała łapać jakoś kondycję w bieganiu.
Współczuję
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:50   #1851
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Niesamowite nadrobiłam 62 str

Wczoraj pierwszy raz zrobiłam Shred 30. Dotrwałam do końca. Kondycyjnie słabo u mnie, ale zrobiłam wszystkie powtórzenia. Bliżej mi do Natalie Czyli ćwiczenia E. CH. coś dały. Dziś boli mnie ciało ale nie ma tragedii. Ręce to chyba mój najsłabszy punkt.

Moje wymiary (25.02.2013 wieczór 21:00)
Waga -> 62 kg
Talia -> 70,5
Najgrubszy punkt brzucha pod pępkiem -> 84 !!!
Pas -> 85
Biodra -> 101
Udo -> 55,5
Łydka -> 37,5
Wzrost: około 168 ( tak mam w dowodzie )

Niezadowolona jak widać jestem tylko z jednego miejsca. Jeżeli tyje to przeważnie w brzuch. Z bioder i nóg jestem bardzo zadowolona. Zawsze podobały mi się pełniejsze pośladki i wyraźnie zaokrąglone. Zobaczymy co stanie się po tych magicznych 30 dniach. Oczywiście dorzucam do ćwiczeń również zdrową dietę. NIE dla słodyczy, choć mało ich jadam bo ogólnie trzymam się raczej zdrowych rzeczy ale ostatnio sobie pozwoliłam za dużo !!!!
Ja chyba jakaś nie proporcjonalna jestem
Jestem od ciebie o ponad 20kg cięższa a w biodrach mam 98 cm, udo 61cm, łydka 39cm
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:58   #1852
makrelina
Raczkowanie
 
Avatar makrelina
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maryland
Wiadomości: 65
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Lubie Jillian, choc jeszcze nie cwiczylam
Mam pytanie. W marcowej Vicie jest filmik z cwiczeniami Jillian. Kupilam, obejrzalam, chce cwiczyc.
Ale to trzeci i czwarty tydzien. Zakladam, ze dwa pierwsze tygodnie byly w lutowym numerze i ja je przegapilam...
Gdzie szukac?
Na YouTube jest tego pelno
__________________
[CENTER]
makrelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 19:48   #1853
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Odpuszczam sobie dziś NMTZ, dam odpocząc trochę mięśniom. Zrobiłam za to cardio 1 z BR (faaajne ) i godzinkę callaneticsu.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 19:56   #1854
cwaniara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Lubie Jillian, choc jeszcze nie cwiczylam
Mam pytanie. W marcowej Vicie jest filmik z cwiczeniami Jillian. Kupilam, obejrzalam, chce cwiczyc.
Ale to trzeci i czwarty tydzien. Zakladam, ze dwa pierwsze tygodnie byly w lutowym numerze i ja je przegapilam...
Gdzie szukac?
Priv

Zaliczyłam dziś 1 dzień/ 4 level Ripped, to już ostatni tydzień i jeden program ukończony
__________________
cwaniara to tylko nick z gry w pokera nie jestem żadnym cwaniakiem na forum
cwaniara_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:27   #1855
llama
Przyczajenie
 
Avatar llama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Skończyłam 30 DS level 2. Wymiary bez zmian, waga -0,5 kg i zaczynają mi się rysować mięśnie brzucha. Jeszcze parę miesięcy z Jillian (już wiem, że na 30 DS nie skończę, uwielbiam kobietę) i dorobię się sześciopaka.
llama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:49   #1856
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dziewczyny możecie polecić jakieś cardio? potrzebuję trochę więcej na spalenie takie 30-40 min,dla niekoniecznie zaawansowanej...
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:56   #1857
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja mam do Was pytanie - jak ciężkimi ciężarkami ćwiczycie shred? bo ja najlżejsze mam 2 kg i to chyba nie był dobry pomysł
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:18   #1858
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dobry wieczór
Melduję 8 shreda
bolą mnie od wczoraj piszczele ;(



Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja mam do Was pytanie - jak ciężkimi ciężarkami ćwiczycie shred? bo ja najlżejsze mam 2 kg i to chyba nie był dobry pomysł

Ja ćwiczę z 2 kg tylko w dwóch ćwiczeniach:
-ugiętę nogi i łokcie, które wypycha się do tyłu i prostuje po bokach (level2)
-chest flies (level 3, pierwsze ćwiczenie siłowe)

Pozostałe z obciążeniem 0,7 kg (same gryfy od takich hantli, do których przykręca się obciążenie ) bo mam mega słabe ręce i nadal nawet z takim obciążeniem mam problemy z bezbolesnym wykonaniem pozostałych ćwiczeń na ręce .
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-02-26 o 23:29 Powód: flies, nie butterflies ;d
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:21   #1859
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę z 2 kg tylko w dwóch ćwiczeniach:
-ugiętę nogi i łokcie, które wypycha się do tyłu i prostuje po bokach (level2)
-chest butterflies (level 3, pierwsze ćwiczenie siłowe)

Pozostałe z obciążeniem 0,7 kg (same gryfy od takich hantli, do których przykręca się obciążenie ) bo mam mega słabe ręce i nadal nawet z takim obciążeniem mam problemy z bezbolesnym wykonaniem pozostałych ćwiczeń na ręce .
no właśnie moje 'gołe' gryfy ważą 1,9kg
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 22:04   #1860
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja mam do Was pytanie - jak ciężkimi ciężarkami ćwiczycie shred? bo ja najlżejsze mam 2 kg i to chyba nie był dobry pomysł
ja mam 1kg i są akurat, mam słabe ręce i z innymi bym nie dała rady
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.