Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 14:32   #1861
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam na wymiankę krem Mineral Flowers zielony ( do skóry suchej). Kupiłam w sephorze, schowałam, teraz otwarłam, użyłam 2-3 razy i niestety ale jest dla mnie za ciężki..czy któraś z was chce przygarnąć ? Może być nawet za odlewki/próbki
Polecam ten kremik Właśnie zaczęłam go używać i jak do tej pory jestem zadowolona Konsystencja idealna, szybko się wchłania i ładnie nawilża. Niestety mam zapasik więc ja odpadam ale może ktoś inny się skusi

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29364093]Dobrej jakości miód + proszek kakao i 25 minut na twarzy, niesamowite nawilżenie.[/QUOTE]

Dziękuje za podpowiedź Spróbuje, miodzik mam ze sprawdzonego miejsca A kakao może być takie zwykłe kupione w sklepie czy raczej bio?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Używała któraś z Was kremu do rąk intensywnie nawilżającego Lavera Neutral? Albo ogólnie kosmetyków Lavery z serii Neutral, Baby & Kinder Neutral lub Basis Sensitiv New? Jakie macie o nich zdanie?
Jeśli dobrze pamiętam to anakazar miała ten kremik http://www.lavera.com.pl/p584-krem.pielegnacyjny.htm anakazar dobrze pamiętam?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to kupiłam dziś krem do rąk z Sanoflore. Mam takie suche dłonie, skórki mi schodzą przy paznokciach, łuszczą mi się, do tego boli i szczypie. Chciałam coś dobrego, natłuszczająco - regenerująco - nawilżającego, to skusiłam się na ten krem, bo byłam w pobliżu SP I sama nie wiem, trochę pomaga, ale po godzinie znów muszę smarować. Czym by te moje dłonie zreperować? Pomóżcie, bo nie daję już rady
Ja bardzo polubiłam kremik dr. schellera z nagietkiem, była o nim mowa w pierwszej części wątku Super regeneruje moją skóre dłoni A może masło shea
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-09-13 o 14:24
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 14:42   #1862
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze pamiętam to anakazar miała ten kremik http://www.lavera.com.pl/p584-krem.pielegnacyjny.htm anakazar dobrze pamiętam?

Ja bardzo polubiłam kremik dr. schellera z nagietkiem, była o nim mowa w pierwszej części wątku Super regeneruje moją skóre dłoni A może masło shea

To niech anakazar się wypowie w takim wypadku W sumie kosmetyki wydają się całkiem niezłe, dla takiego wrażliwca jak ja mogłbyby być dobre.

Jak byłam w SP to pytałam o ten krem, ale... wycofują markę i tylko zostały na wyprzedaży mleczka oczyszczające, nie załapałam się na krem do rąk A miałam taką nadzieję. On naprawdę jest taki dobry? Da sobie radę z naprawdę suchymi dłońmi?
Masło shea kupować będę i tak, żeby stopy smarować - mam tak suche, łuszczące, że aż się sypie z nich i bolą. I nic nie pomaga. Na noc smaruję kremem, zakładam skarpety, a rano suche i tak Pokładam nadzieje właśnie w shea. Także przy okazji mogę do rąk spróbować na noc. Wymieszam z jakimiś olejami i będzie cacy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 14:44   #1863
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A ile ona kosztuje i gdzie można ją zakupić w dość przystępnej cenie? Spróbuję, a nuż mi się spodoba A jak nie, to będzie na Ciebie
Może TŻ też zacznie jej używać, on ma włosy do łopatek i taki dobry rozczesywacz by mu się przydał.

A tak w ogóle, to kupiłam dziś krem do rąk z Sanoflore. Mam takie suche dłonie, skórki mi schodzą przy paznokciach, łuszczą mi się, do tego boli i szczypie. Chciałam coś dobrego, natłuszczająco - regenerująco - nawilżającego, to skusiłam się na ten krem, bo byłam w pobliżu SP I sama nie wiem, trochę pomaga, ale po godzinie znów muszę smarować. Czym by te moje dłonie zreperować? Pomóżcie, bo nie daję już rady
Zrób łapeczkom kurację uderzeniową Najpierw wymieszaj sól z oliwą albo olejem z pestek winogron, lub kokosowym, zrób delikatny peeling. Potem nasmaruj łapki oliwą podgrzaną wcześniej, włóż je do woreczków i zawiń w koc/ręcznik oglądając film. Potrzymaj jak najdłużej. Potem zmyj, albo wmasuj to co zostało i nałóż krem. Najlepiej owiń znowu w coś ciepłego. Na noc polecam rękawiczki bawełniane ( takie ma chyba firma essence) nakładane na krem i spać. Oczywiście myj wszystko w domu w rękawiczkach gumowych, które nakładaj na nakremowane/ naolejowane łapki. W połączeniu z gorącą wodą to działa cuda fajne efekty daje balsam tuli, masło shea, olej kokosowy, tłuste kremy jak ten nagietkowy scheller właśnie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 14:44   #1864
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A ile ona kosztuje i gdzie można ją zakupić w dość przystępnej cenie? Spróbuję, a nuż mi się spodoba A jak nie, to będzie na Ciebie
Może TŻ też zacznie jej używać, on ma włosy do łopatek i taki dobry rozczesywacz by mu się przydał.

A tak w ogóle, to kupiłam dziś krem do rąk z Sanoflore. Mam takie suche dłonie, skórki mi schodzą przy paznokciach, łuszczą mi się, do tego boli i szczypie. Chciałam coś dobrego, natłuszczająco - regenerująco - nawilżającego, to skusiłam się na ten krem, bo byłam w pobliżu SP I sama nie wiem, trochę pomaga, ale po godzinie znów muszę smarować. Czym by te moje dłonie zreperować? Pomóżcie, bo nie daję już rady
Ja tez polecam Dr Scheller z nagietkiem jak Caameroon
Tyle, że ciężko go dostać, może jakieś resztki w SP albo na Allegro, widziałam też na esentia.pl
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 15:07   #1865
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To bardzo przyjemnie, jak będę zamawiała krem do rąk, to przy okazji też ten peeling wezmę

Używała któraś z Was kremu do rąk intensywnie nawilżającego Lavera Neutral? Albo ogólnie kosmetyków Lavery z serii Neutral, Baby & Kinder Neutral lub Basis Sensitiv New? Jakie macie o nich zdanie?
miałam próbke tego kremu do rąk i bardzo fajny
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 16:05   #1866
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Zrób łapeczkom kurację uderzeniową Najpierw wymieszaj sól z oliwą albo olejem z pestek winogron, lub kokosowym, zrób delikatny peeling. Potem nasmaruj łapki oliwą podgrzaną wcześniej, włóż je do woreczków i zawiń w koc/ręcznik oglądając film. Potrzymaj jak najdłużej. Potem zmyj, albo wmasuj to co zostało i nałóż krem. Najlepiej owiń znowu w coś ciepłego. Na noc polecam rękawiczki bawełniane ( takie ma chyba firma essence) nakładane na krem i spać. Oczywiście myj wszystko w domu w rękawiczkach gumowych, które nakładaj na nakremowane/ naolejowane łapki. W połączeniu z gorącą wodą to działa cuda fajne efekty daje balsam tuli, masło shea, olej kokosowy, tłuste kremy jak ten nagietkowy scheller właśnie
Dziękuję Ci za porady, na pewni skorzystam Jesteś kochana Olej kokosowy mam, oliwa się wczoraj skończyła, więc muszę kupić.
Z tymi rękawiczkami bawełnianymi to ja kombinuję od dawna, ale nigdzie, no naprawdę nigdzie nie mogę ich znaleźć Jakby coś takiego nie istniało. Ale pójdę do Natury, może faktycznie w Essence będą mieli. Bo o to Essence Ci chodzi? Czy jakieś inne, którego nie znam?
Nie lubię rękawiczek gumowych... Dlatego zmywam, czyszczę wszystko bez nich. Ale chyba warto jest się poświęcić, żeby potem nie cierpieć
Balsam mam z LF i już nie daje takich rezultatów jak na początku, jak miałam łapki w miare dobrym stanie. Teraz to potrzębuję coś na kształt smalcu do nich

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja tez polecam Dr Scheller z nagietkiem jak Caameroon
Tyle, że ciężko go dostać, może jakieś resztki w SP albo na Allegro, widziałam też na esentia.pl
On chyba tani jest, tak? To na all zajrzę i zamówię.

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
miałam próbke tego kremu do rąk i bardzo fajny
Coś więcej możesz o nim powiedzieć?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 16:14   #1867
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja tez polecam Dr Scheller z nagietkiem jak Caameroon
też go mam
świetny jest
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 16:36   #1868
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za porady, na pewni skorzystam Jesteś kochana Olej kokosowy mam, oliwa się wczoraj skończyła, więc muszę kupić.
Z tymi rękawiczkami bawełnianymi to ja kombinuję od dawna, ale nigdzie, no naprawdę nigdzie nie mogę ich znaleźć Jakby coś takiego nie istniało. Ale pójdę do Natury, może faktycznie w Essence będą mieli. Bo o to Essence Ci chodzi? Czy jakieś inne, którego nie znam?
Nie lubię rękawiczek gumowych... Dlatego zmywam, czyszczę wszystko bez nich. Ale chyba warto jest się poświęcić, żeby potem nie cierpieć
Balsam mam z LF i już nie daje takich rezultatów jak na początku, jak miałam łapki w miare dobrym stanie. Teraz to potrzębuję coś na kształt smalcu do nich

Nie ma sprawy Tak, chodzi mi o to Essence, wiem, że jest jeszcze w Douglasach i tam widziałam takie rękawiczki, ja miałam tez takie z avonu :tak: za 9 zł Do rękawiczek gumowych naprawdę warto się przekonać, niestety detergenty nie służą naszym dłoniom A balsam z LF mam, ale duuużo bardziej lubię Tuli- jest miękki, pięknie pachnie, cudownie nawilża! Jest właśnie taki tłuściutki, myślę, że może Ci się spodobać..
ps. A może masz uczulenie na jakiś detergent? Moja ciocia miała na jeden rodzaj płynu do naczyń i miała podobne objawy do Twoich. Pomogła zmiana płynu
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:02   #1869
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za porady, na pewni skorzystam Jesteś kochana Olej kokosowy mam, oliwa się wczoraj skończyła, więc muszę kupić.
Z tymi rękawiczkami bawełnianymi to ja kombinuję od dawna, ale nigdzie, no naprawdę nigdzie nie mogę ich znaleźć Jakby coś takiego nie istniało. Ale pójdę do Natury, może faktycznie w Essence będą mieli. Bo o to Essence Ci chodzi? Czy jakieś inne, którego nie znam?
Nie lubię rękawiczek gumowych... Dlatego zmywam, czyszczę wszystko bez nich. Ale chyba warto jest się poświęcić, żeby potem nie cierpieć
Balsam mam z LF i już nie daje takich rezultatów jak na początku, jak miałam łapki w miare dobrym stanie. Teraz to potrzębuję coś na kształt smalcu do nich



On chyba tani jest, tak? To na all zajrzę i zamówię.



Coś więcej możesz o nim powiedzieć?
Ten krem coś koło 12 zł kosztuje, ale jest tego warty
Jeśli nie lubisz grubych gumowych rękawic, to sobie kup cienkie diagnostyczne, moje problemy z rękami się właściwie skończyły jak zaczęłam ich używać do prac domowych (chociaż kupno zmywarki mi chyba pomogło najbardziej ). Na doz. pl można zamówić, paczka 100 kosztuje około 20 zł. Chyba że jesteś uczulona na lateks, ale nielateksowe też są (chociaż mniej wygodne).
Jak się to nie będzie zmieniać przez dwa tygodnie mimo mocnej pielęgnacji, to warto iść do dermatologa, bo może zapisze jakiś lek na kilka dni i będziesz mieć z głowy.

Wklejam moje nowości:
- krem pod oczy, na dekolt i szyję Flos Lek BeEco
- peeling solny z oliwą z oliwek Flos Lek BeEco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7123.jpg (130,0 KB, 13 załadowań)
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-09-13 o 17:08
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:20   #1870
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Tak, chodzi mi o to Essence, wiem, że jest jeszcze w Douglasach i tam widziałam takie rękawiczki, ja miałam tez takie z avonu :tak: za 9 zł Do rękawiczek gumowych naprawdę warto się przekonać, niestety detergenty nie służą naszym dłoniom A balsam z LF mam, ale duuużo bardziej lubię Tuli- jest miękki, pięknie pachnie, cudownie nawilża! Jest właśnie taki tłuściutki, myślę, że może Ci się spodobać..
ps. A może masz uczulenie na jakiś detergent? Moja ciocia miała na jeden rodzaj płynu do naczyń i miała podobne objawy do Twoich. Pomogła zmiana płynu
W Avonie też widziałam. Mama TŻ-ta jest konsultantką i zapytam jej, czy w nowym katalogu są rękawiczki. Brat TŻ-ta z nich właśnie korzysta, bo ma taki sam problem jak ja. A może jeszcze gorszy, bo on ma egzemę taką typową, czyli robią mu się bąble na dłoniach. Też zmiana płynu do naczyń mu pomogła, bo tylko jednego może używać, reszta go uczula. I smaruje maścią z wit. A plus rękawiczki właśnie, tak sobie po domu śmiga Ja mam AZS i łuszczycę do tego i pewnie to powoduje moje problemy z łapkami...
Z Tuli jest tłuściejszy? Następnym razem zamówię go, ten z LF jest super, ale lepiej do ust się sprawuje czy do zdrowych rąk niż do zmasakrowanych.
Ja uczulenia na płyn nie mam, bo to nie od tego mi się wysuszają dłonie, jestem 100% pewna. Jak jeszcze mieszkałam w domu z rodzicami, to mieliśmy zmywarkę, a i tak ręce były w takim stanie. A najgorzej to jest zimą, nie mogę czasem nic w ręce złapać, bo przypadkiem dotknę tych skórek przy paznokciach i się odrywają,, szypie i boli cały czas. Latem nie miałam w ogóle z tym problemów.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
też go mam
świetny jest
To już na pewno go kupię Jak wszystkie chwalicie, to może i mi pomoże

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ten krem coś koło 12 zł kosztuje, ale jest tego warty
Jeśli nie lubisz grubych gumowych rękawic, to sobie kup cienkie diagnostyczne, moje problemy z rękami się właściwie skończyły jak zaczęłam ich używać do prac domowych (chociaż kupno zmywarki mi chyba pomogło najbardziej ). Na doz. pl można zamówić, paczka 100 kosztuje około 20 zł. Chyba że jesteś uczulona na lateks, ale nielateksowe też są (chociaż mniej wygodne).
Jak się to nie będzie zmieniać przez dwa tygodnie mimo mocnej pielęgnacji, to warto iść do dermatologa, bo może zapisze jakiś lek na kilka dni i będziesz mieć z głowy.

Wklejam moje nowości:
- krem pod oczy, na dekolt i szyję Flos Lek BeEco
- peeling solny z oliwą z oliwek Flos Lek BeEco
12 zł to nie jest dużo, stać mnie jeszcze na niego
Oj, tych lateksowych nie lubię Używałam ich właśnie kiedyś do mycia łazienki i po prostu licho mi w nich było. Dziwne uczucie. Ja ogólnie mam nerwicę (czy tam fobię) dotyczącą dłoni - dlatego też muszę mieć cały czas krótkie paznokcie chociażby, jak mam długie to nie mogę dłoni w pięść złożyć, bo mam ciarki jak paznokcie dotykają skóry, drapać się też nimi nie mogę Jestem dziwna trochę


Dziś pozmywałam w rękawiczkach i nie było tak źle Przekonam się w końcu, lepiej mi to zrobi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:44   #1871
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W Avonie też widziałam. Mama TŻ-ta jest konsultantką i zapytam jej, czy w nowym katalogu są rękawiczki. Brat TŻ-ta z nich właśnie korzysta, bo ma taki sam problem jak ja. A może jeszcze gorszy, bo on ma egzemę taką typową, czyli robią mu się bąble na dłoniach. Też zmiana płynu do naczyń mu pomogła, bo tylko jednego może używać, reszta go uczula. I smaruje maścią z wit. A plus rękawiczki właśnie, tak sobie po domu śmiga Ja mam AZS i łuszczycę do tego i pewnie to powoduje moje problemy z łapkami...
Z Tuli jest tłuściejszy? Następnym razem zamówię go, ten z LF jest super, ale lepiej do ust się sprawuje czy do zdrowych rąk niż do zmasakrowanych.
Ja uczulenia na płyn nie mam, bo to nie od tego mi się wysuszają dłonie, jestem 100% pewna. Jak jeszcze mieszkałam w domu z rodzicami, to mieliśmy zmywarkę, a i tak ręce były w takim stanie. A najgorzej to jest zimą, nie mogę czasem nic w ręce złapać, bo przypadkiem dotknę tych skórek przy paznokciach i się odrywają,, szypie i boli cały czas. Latem nie miałam w ogóle z tym problemów.
Poszukaj rękawiczek,myślę, że pomogą Ja mam wrażenie, że ten z Tuli jest tłustszy, ten z LF też super sprawdza się u mnie na ustach, ale już na stópki czy ciało wolę Tuli Ma inną konsystencję, troszkę jak takie masełko do ust, łatwiej się topi w rękach Mam nadzieję, że coś ci pomoże, współczuję ci bardzo

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Dziś pozmywałam w rękawiczkach i nie było tak źle Przekonam się w końcu, lepiej mi to zrobi
Brawo Ja też nie znoszę robić czegokolwiek w rękawiczkach... zwłaszcza,że mam małe ręce i takie krótkie paluszki, że wszystkie są mi za duże:/
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 17:49   #1872
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Poszukaj rękawiczek,myślę, że pomogą Ja mam wrażenie, że ten z Tuli jest tłustszy, ten z LF też super sprawdza się u mnie na ustach, ale już na stópki czy ciało wolę Tuli Ma inną konsystencję, troszkę jak takie masełko do ust, łatwiej się topi w rękach Mam nadzieję, że coś ci pomoże, współczuję ci bardzo

Brawo Ja też nie znoszę robić czegokolwiek w rękawiczkach... zwłaszcza,że mam małe ręce i takie krótkie paluszki, że wszystkie są mi za duże:/
Dziękuję Ci za wszystkie rady

A ja mam duże dłonie właśnie, sama mam 178 cm wzrostu Na szczęście rękawiczki są w sam raz Ale chyba robią kilka rozmiarów rękawiczek, nie? S-ki czy M-ki i L-ki. Miałaś te mniejsze?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:05   #1873
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za wszystkie rady

A ja mam duże dłonie właśnie, sama mam 178 cm wzrostu Na szczęście rękawiczki są w sam raz Ale chyba robią kilka rozmiarów rękawiczek, nie? S-ki czy M-ki i L-ki. Miałaś te mniejsze?


Miałam S-ki niestety też za duże a dziecięcych chyba nie robią
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:22   #1874
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość


Miałam S-ki niestety też za duże a dziecięcych chyba nie robią
Ale można dać na rękawiczki na nadgarstkach gumkę(tylko nie za ciasną)i juz rękawiczka nie spada, gorzej z za długimi palcami
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:25   #1875
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale można dać na rękawiczki na nadgarstkach gumkę(tylko nie za ciasną)i juz rękawiczka nie spada, gorzej z za długimi palcami
Właśnie, to jest dobry pomysł. A ja czasem też miała taki problem z za długimi palcami (a raczej z za szerokimi, o.) i dało się jakoś wytrzymać. Lepiej za długie niż za krótkie

Jezu, muszę się uczyć na poprawę, a nie chce mi się. Bardzo mi się nie chce
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:29   #1876
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale można dać na rękawiczki na nadgarstkach gumkę(tylko nie za ciasną)i juz rękawiczka nie spada, gorzej z za długimi palcami
Nie wpadłam na to dziękuję bardzo!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:57   #1877
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za porady, na pewni skorzystam Jesteś kochana Olej kokosowy mam, oliwa się wczoraj skończyła, więc muszę kupić.
Z tymi rękawiczkami bawełnianymi to ja kombinuję od dawna, ale nigdzie, no naprawdę nigdzie nie mogę ich znaleźć Jakby coś takiego nie istniało. Ale pójdę do Natury, może faktycznie w Essence będą mieli. Bo o to Essence Ci chodzi? Czy jakieś inne, którego nie znam?
Nie lubię rękawiczek gumowych... Dlatego zmywam, czyszczę wszystko bez nich. Ale chyba warto jest się poświęcić, żeby potem nie cierpieć
Balsam mam z LF i już nie daje takich rezultatów jak na początku, jak miałam łapki w miare dobrym stanie. Teraz to potrzębuję coś na kształt smalcu do nich



On chyba tani jest, tak? To na all zajrzę i zamówię.



Coś więcej możesz o nim powiedzieć?
jeszcze Iwostin ma maseczkę do rąk i do niej dołączone są rękawiczki bawełniane - koszt ok 20 zł za zestaw

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość


Miałam S-ki niestety też za duże a dziecięcych chyba nie robią
niektóre firmy robią rękawiczki XS i są bardzo małe - ja zawsze biorę najmniejsze , ale zdarzyło mi się też kupić za małe, więc na pewno są takie odpowiednie do Twoich rąk
ja pracuję w rękawiczkach i muszę mieć je dopasowane, a mam naprawdę małe dłonie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:07   #1878
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość


niektóre firmy robią rękawiczki XS i są bardzo małe - ja zawsze biorę najmniejsze , ale zdarzyło mi się też kupić za małe, więc na pewno są takie odpowiednie do Twoich rąk
ja pracuję w rękawiczkach i muszę mieć je dopasowane, a mam naprawdę małe dłonie
O dziękuję za informację chodzi ci o takie lateksowe zapewne? Bo takie udaje mi się kupić dobre czasami, gorzej właśnie z takimi typowo gumowymi do sprzątania.. choć w sumie i tak zawsze zapominam je założyć
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:14   #1879
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
O dziękuję za informację chodzi ci o takie lateksowe zapewne? Bo takie udaje mi się kupić dobre czasami, gorzej właśnie z takimi typowo gumowymi do sprzątania.. choć w sumie i tak zawsze zapominam je założyć
nie tylko lateksowe są, są też silikonowe, winylowe i pewnie jeszcze jakieś inne - one są droższe, ale dobrze przylegają do rąk jak lateks
lateksowe bezpudrowe też mniej wysuszają ręce

takie gumowe do sprzątania to chyba tylko do mycia toalet się nadają, bo są takie grube i ciężko coś precyzyjnego w nich zrobić
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 19:22   #1880
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Jak byłam w SP to pytałam o ten krem, ale... wycofują markę i tylko zostały na wyprzedaży mleczka oczyszczające, nie załapałam się na krem do rąk A miałam taką nadzieję. On naprawdę jest taki dobry? Da sobie radę z naprawdę suchymi dłońmi?
A ja dziś szukałam Schellera w SP Pięć razy obeszłam sklep i w końcu zwątpiłam A tu niespodzianka - wycofują
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:25   #1881
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja dziś szukałam Schellera w SP Pięć razy obeszłam sklep i w końcu zwątpiłam A tu niespodzianka - wycofują
o już jakiś czas temu o tym pisałyśmy
ja pisałam swego czasu do matique i faktycznie wycofują go z Polski
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 20:32   #1882
Varietta
Raczkowanie
 
Avatar Varietta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań, Polska
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam Was serdecznie
Wklejam moje ostatnie zakupy:
1. Szampon Yes to tomatoes - zupełnie nie wiem po co, bo czekać będzie w dłuuugiej kolejce
2. Szampon Alma - kolejny do kolejki
3. Olejek Sesa - no więc próbowałam i mam mieszane uczucia. Po pierwsze śmierdzi jak najgorsza ruska woda toaletowa, trudno wytrzymać i niestety Babydream go nie zmywa. Zwykle po 3 dniach mam nadal świerze włosy. Myje je, żeby nie przeginać, ale spokojnie 4 dnia mogłabym sie ludziom pokazać. Tym razem 3 dnia czerwona ze wstydu do pracy szłam
4. Mydełka tuli: glinka mm, węglowe, owsianka gratis , marchewka, mleczne i kokos w mydelniczce,
5. Balsam tuli - ślicznie pachnie ,
6. Krem Sanoflore - cud, miód i orzeszki Stosuje od nie całego tygodnia i wyleczył mi skórę po tym co z nią zrobił ten potworny krem AMB. Został ostatni babrzący się pryszcz, reszta ślicznie się wygoiła. Jestem zachwycona!
To tyle póki co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7617.jpg (110,7 KB, 81 załadowań)
Varietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:15   #1883
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kretka666, bawełniane rękawiczki można również kupić w rossmanie. Widziałam dwa rodzaje. Z ecotools nawilżające () i jakieś takie "zwyczajne". Ceny niestety nie pamiętam.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:23   #1884
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

a propos rekawiczek - tych gumowych do sprzatania. ja jestem absolutna fanka rekawiczek rossmannowskich, chyba fink und sauber sie firma nazywa, ich wlasna z reszta, i maja super wyprofilowane te gumiaki - nie spadaja, trzymaja sie idealnie reki, mozna wszystko w nich robic i trzymaja bardzo dlugo. wersja z aloesem czy co tam jest nie smierdzi ani guma ani tym podobnymi smierdzielkami. do mycia podlog obowiazkowo!!!!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:32   #1885
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Kretka666, bawełniane rękawiczki można również kupić w rossmanie. Widziałam dwa rodzaje. Z ecotools nawilżające () i jakieś takie "zwyczajne". Ceny niestety nie pamiętam.
Można? To czemu ja nigdy ich nie widziałam? Albo nie patrzyłam wystarczająco dokładnie... Jutro jak będę wracała z poprawy, to zajrzę i do Rossmanna, i do Natury.
Nawilżające? Ale że jak?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a propos rekawiczek - tych gumowych do sprzatania. ja jestem absolutna fanka rekawiczek rossmannowskich, chyba fink und sauber sie firma nazywa, ich wlasna z reszta, i maja super wyprofilowane te gumiaki - nie spadaja, trzymaja sie idealnie reki, mozna wszystko w nich robic i trzymaja bardzo dlugo. wersja z aloesem czy co tam jest nie smierdzi ani guma ani tym podobnymi smierdzielkami. do mycia podlog obowiazkowo!!!!!!
Nie śmierdzi guma? Obowiązkowo kupuję! Bo od zapachu gumy chce mi się wymiotować. W jakiej cenie one są? I na stoisku z chemią do sprzątania znajdę, tak?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:44   #1886
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość


Coś więcej możesz o nim powiedzieć?
niestety nie bo to była mała próbka, ale jeżeli masz bardzo sucha skóre dłoni to wątpie że sobie poradzi. ja pamiętam że bezkonkurencyjna była dla mnie Neutrogena. ale po pierwsze neutrogena nie jest naturalna a po drugie nigdy nie miałam dużych problemów z suchymi dłońmi.

pzdr

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Varietta Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Wklejam moje ostatnie zakupy:
1. Szampon Yes to tomatoes - zupełnie nie wiem po co, bo czekać będzie w dłuuugiej kolejce
2. Szampon Alma - kolejny do kolejki
3. Olejek Sesa - no więc próbowałam i mam mieszane uczucia. Po pierwsze śmierdzi jak najgorsza ruska woda toaletowa, trudno wytrzymać i niestety Babydream go nie zmywa. Zwykle po 3 dniach mam nadal świerze włosy. Myje je, żeby nie przeginać, ale spokojnie 4 dnia mogłabym sie ludziom pokazać. Tym razem 3 dnia czerwona ze wstydu do pracy szłam
4. Mydełka tuli: glinka mm, węglowe, owsianka gratis , marchewka, mleczne i kokos w mydelniczce,
5. Balsam tuli - ślicznie pachnie ,
6. Krem Sanoflore - cud, miód i orzeszki Stosuje od nie całego tygodnia i wyleczył mi skórę po tym co z nią zrobił ten potworny krem AMB. Został ostatni babrzący się pryszcz, reszta ślicznie się wygoiła. Jestem zachwycona!
To tyle póki co
wiesz co tyle sie naczytałam jaki to wspaniały jest ten krem AMB i postanowiłam go kupić. natrafiłam na twoją opinie i sie zastanawiałam czy kupić czy nie.. ale stwierdziłam, że może po prostu to u jednej osoby taki wyjątkowy przypadek, że więcej dziewczyn go chwali i jednak kupie.
dziś użyłam go 1szy raz i rzeczywiście świeciłam sie po nim :/
modle sie tylko żeby nie wyskoczyły mi po nim takie pryszcze jak tobie.
no cóż.. najwyżej będe sobie pluła w brode że cie nie posłuchałam
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:47   #1887
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie śmierdzi guma? Obowiązkowo kupuję! Bo od zapachu gumy chce mi się wymiotować. W jakiej cenie one są? I na stoisku z chemią do sprzątania znajdę, tak?
jak dla mnie to naprawde calkiem niezle pachna. nie zeby perfumy ale cos takiego a'la aloes faktycznie. i sa szczuple (ja kupuje S), za okolo 1,50 euro. sa tez tam tansze, albo po kilka par pakowane, ale te aloesowe bija wszystko i mam je juz chyba pol roku, dalej sie trzymaja (co moze wskazuje na fakt, ze niezawsze mi wychodzi w sobote umyc te cholerne podlogi, echh... kiepska ze mnie gospodyni )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 07:29   #1888
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

użyłam wczoraj glinki różowej dla odmiany i jakiejś różnicy w działaniu między nią a białą nie dostrzegam (też jest dość delikatna)
jednak chętnie bym jej się pozbyła bo jest bardziej "brudząca" - gorzej się zmywa i cały zlew upaćkałam
wolę białą

i nie wiem czy mam zwidy ale moja blizna na policzku stała się jakby mniej czerwona
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 08:51   #1889
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Varietta Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Wklejam moje ostatnie zakupy:
1. Szampon Yes to tomatoes - zupełnie nie wiem po co, bo czekać będzie w dłuuugiej kolejce
2. Szampon Alma - kolejny do kolejki
3. Olejek Sesa - no więc próbowałam i mam mieszane uczucia. Po pierwsze śmierdzi jak najgorsza ruska woda toaletowa, trudno wytrzymać i niestety Babydream go nie zmywa. Zwykle po 3 dniach mam nadal świerze włosy. Myje je, żeby nie przeginać, ale spokojnie 4 dnia mogłabym sie ludziom pokazać. Tym razem 3 dnia czerwona ze wstydu do pracy szłam
4. Mydełka tuli: glinka mm, węglowe, owsianka gratis , marchewka, mleczne i kokos w mydelniczce,
5. Balsam tuli - ślicznie pachnie ,
6. Krem Sanoflore - cud, miód i orzeszki Stosuje od nie całego tygodnia i wyleczył mi skórę po tym co z nią zrobił ten potworny krem AMB. Został ostatni babrzący się pryszcz, reszta ślicznie się wygoiła. Jestem zachwycona!
To tyle póki co

Nad szamponem Amla sie też zastanawiam, ale coś mnie tknęło i w skład popatrzyłam :
Ingredients: AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, GLYCOL STEARATE, OLIVE OIL PEG-7 ESTERS, PARFUM, COCAMIDE MEA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PEG-7 OLIVE OIL CARBOXYLATE, PHYLLANTHUS EMBLICA (AMLA) FRUIT EXTRACT, POLYQUATERNIUM-7, DIMETHICONOL, TEA-DODECYLBENZENESUFONATE, DISODIUM EDTA, LAWSONIA INERMIS (HENNA) LEAF EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA (NEEM) LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFCINALIS OIL, ACACIA CONCINNA (SHIKAKAI) EXTRACTM OCIMUM BASILICUM (TULSI) LEAF EXTRACT, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE

Niech mi kto mądry powie, czy ja te niebieskie składniki dobrze podejrzewam o najgorsze, czy to początki paranoi?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:06   #1890
Varietta
Raczkowanie
 
Avatar Varietta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań, Polska
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nad szamponem Amla sie też zastanawiam, ale coś mnie tknęło i w skład popatrzyłam :
Ingredients: AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, GLYCOL STEARATE, OLIVE OIL PEG-7 ESTERS, PARFUM, COCAMIDE MEA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PEG-7 OLIVE OIL CARBOXYLATE, PHYLLANTHUS EMBLICA (AMLA) FRUIT EXTRACT, POLYQUATERNIUM-7, DIMETHICONOL, TEA-DODECYLBENZENESUFONATE, DISODIUM EDTA, LAWSONIA INERMIS (HENNA) LEAF EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA (NEEM) LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFCINALIS OIL, ACACIA CONCINNA (SHIKAKAI) EXTRACTM OCIMUM BASILICUM (TULSI) LEAF EXTRACT, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE

Niech mi kto mądry powie, czy ja te niebieskie składniki dobrze podejrzewam o najgorsze, czy to początki paranoi?
Varietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.