Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-02, 11:07   #1861
Inspire
Ku¼nia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 30 446
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

ja te¿ tak my¶lê w³a¶nie
__________________
Recenzujê w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:16   #1862
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Dziewczyny, ja was rozumiem bo nie wiem czy która¶ pamiêta moje posty ale mia³am takie samo my¶lenie jak Wy.
Ale mimo ka¿dej z³ej my¶li, mimo ka¿dej pora¿ki powiem Wam jedno, nigdy siê nie poddajcie w walce o ten dokument którego tak pragniecie bo nie warto.
Ja wiem, ¿e w³a¶nie to by³ mój dzieñ i wy te¿ to w koñcu poczujecie tylko musicie pozwoliæ aby ten dzieñ nadszed³!
Mo¿e ³atwo mi teraz prawiæ mora³y bo mam to za sob±, ale wiem co mówiê, bo zda³am za 8 razem i ka¿dy kolejny raz by³ bardziej mêcz±cy i frustruj±cy od poprzedniego.
W dniu mojego egzaminu który zda³am wszystko by³o na nie. zaspa³am, musia³am siê 3 razy przebieraæ bo co chwilê siê ubrudzi³am przy nak³adaniu make-upu, mia³am cztery dni wcze¶niej szyty palec i bola³ jak cholera, spó¼ni³am siê na egzamin jak wesz³am na teren WORDu ju¿ 3 raz mnie wywo³ywali i wszystko sprzyja³o temu, ze siê nie uda a jednak
B±d¼cie silne i wytrwa³e a siê op³aci!

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2012-08-02 o 11:22
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:24   #1863
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 5 692
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Mi siê ju¿ dzi¶ ¶ni³ mój egzamin ;/
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, ¿e gdy jej nie przekroczysz - bêdziesz nieszczê¶liwa, a gdy przekroczysz - mo¿e jeszcze nieszczê¶liwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:03   #1864
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 650
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Ja zauwazylam u siebie bardzo ciekawa przypadlosc jesli chodzi o oddzialywanie stresu Otoz zarowno przed egz na pj czy tez przed matura, bylam przeokropnie zestresowana, bolal mnie brzuch, no ogolem masakra. A w dniu owych wydarzen totalny luz, zero obaw, glupie smiechy itp i dzieki temu wszystko poszlo jak po masle. Widocznie tak juz mam,ze tygodniami przed waznym wydarzeniem stresuje sie chorobliwie, a pozniej jakby totalny obrot

Na egzamin z prawka poszlam wyluzowana, ciagle gadalam, nie bralam sobie tego do bani. Przeciez na tym sie swiat nie konczy. To stres nas zzera, wiec warto naprawde dac sobie siana, isc jak na zwykla przejazdzke i tyle. Nie myslcie o tym,ze to jest wazny egzamin, ze musze zdac itd... ja poszlam z mysla,ze obleje ale przynajmniej sobie poswiruje z egzaminatorem, pojezdze troche i tyle Caly egzamin morda mi sie nie zamykala, gadalismy o dupie maryny, bylo meeega fajnie (choc to ja Pana 'rozbujalam' bo byl na poczatku bardzo spiety i jakis taki niby nie do uglaskania ) Egzamin mi zlecial nawet nie wiem kiedy, on mi tylko mowil co mam robic a w miedzy czasie ciagle gadalismy. Podjechalismy na worda, zdalam za pierwszym razem, Pana wysciskalam z radosci i bylo gites
Nie robcie z tego jakiegos wielkiego wydarzenia, idzcie jak na zwykla jazde z instruktorem, a mowie Wam,ze z takim nastawieniem caly egz pojdzie Wam jak ta lala
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:26   #1865
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez foxy123 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zauwazylam u siebie bardzo ciekawa przypadlosc jesli chodzi o oddzialywanie stresu Otoz zarowno przed egz na pj czy tez przed matura, bylam przeokropnie zestresowana, bolal mnie brzuch, no ogolem masakra. A w dniu owych wydarzen totalny luz, zero obaw, glupie smiechy itp i dzieki temu wszystko poszlo jak po masle. Widocznie tak juz mam,ze tygodniami przed waznym wydarzeniem stresuje sie chorobliwie, a pozniej jakby totalny obrot

Na egzamin z prawka poszlam wyluzowana, ciagle gadalam, nie bralam sobie tego do bani. Przeciez na tym sie swiat nie konczy. To stres nas zzera, wiec warto naprawde dac sobie siana, isc jak na zwykla przejazdzke i tyle. Nie myslcie o tym,ze to jest wazny egzamin, ze musze zdac itd... ja poszlam z mysla,ze obleje ale przynajmniej sobie poswiruje z egzaminatorem, pojezdze troche i tyle Caly egzamin morda mi sie nie zamykala, gadalismy o dupie maryny, bylo meeega fajnie (choc to ja Pana 'rozbujalam' bo byl na poczatku bardzo spiety i jakis taki niby nie do uglaskania ) Egzamin mi zlecial nawet nie wiem kiedy, on mi tylko mowil co mam robic a w miedzy czasie ciagle gadalismy. Podjechalismy na worda, zdalam za pierwszym razem, Pana wysciskalam z radosci i bylo gites
Nie robcie z tego jakiegos wielkiego wydarzenia, idzcie jak na zwykla jazde z instruktorem, a mowie Wam,ze z takim nastawieniem caly egz pojdzie Wam jak ta lala


uaaa, zazdroszczê Ci, ¿e tak ³atwo Ci posz³o dobrze sobie radzisz ze stresem, a podej¶cie do egzaminu - rewelacja nic dziwnego, ¿e zda³a¶ za pierwszym
__________________
"Trzyma w rêkach wróbelka ze z³amanym skrzyd³em,
w³asne pieni±dze na podró¿ dalek± i d³ug±,
tasak do miêsa, kompres i kieliszek czystej.
Dok±d tak biegnie, czy nie jest zmêczona.
Ale¿ nie, tylko trochê, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze¶niej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:43   #1866
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 650
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Mi naprawde baaardzo zalezalo aby zdac egzamin, jednak postanowilam podejsc do tego bez stresu, tak jakby to nie byl egzamin a zwykla 'jazda'. Sama taka mysl i 'wkretka' pomogly mi na luzaka zdac caly egz Naprawde, sprobujcie do tego podejsc bez cisnienia, bez mysli,ze to WAZNY dzien, tylko,ze to dzien jak codzien serio

Tamistra
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:49   #1867
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 931
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem po 10 godzinie i ostatnio by³o tragicznie... Bojê siê doje¿d¿aæ do skrzy¿owañ, nie wiem nigdy, czy i jak daleko mam siê zatrzymaæ, mam wra¿enie, ¿e mi zawsze wyskoczy samochód z prêdko¶ci± ¶wiat³a.

Zobaczymy jak bêdzie jutro.
No i jestem po. Okaza³o siê, ¿e moja babeczka dzisiaj nie mog³a i je¼dzi³am z jakim¶ m³odym ch³opakiem i... By³o super. My¶la³am, ¿e babeczka mnie du¿o uczy, ¿e jest fajna, a tutaj siê okaza³o, ¿e nie do koñca. Ch³opak wzi±³ mnie na jakie¶ tam niby trudne rondko, które czêsto siê robi na egzaminie (bez sygnalizacji) i wa³kowali¶my tak z 10 razy zawracanie i skrêt w lewo, poza tym pojechali¶my na górkê i robili¶my ruszanie ze wzniesienia z rêcznym i bez. Do tego je¼dzili¶my po calusieñkim mie¶cie, by³am w szoku jak du¿o zrobili¶my tylko w przeci±gu godziny, a tu jeszcze druga. Jak co¶ mi sz³o ¶rednio, to powtarzali¶my. Nauczy³am siê strasznie du¿o! A przy tym ci±gle ze mn± gada³, ani razu siê nie "napina³", rzuca³ ¿arcikami (ale na poziomie), dziêki czemu uczy³am siê du¿o nowych rzeczy, ale na pe³nym luzie.

Babeczka ma z 50 lat, ci±gle narzeka na swoje ¿yciowe problemy, przez co atmosfera nie jest super weso³a, jak siê uniesie, to siê nie wydziera, ale widaæ na niej ogromne nerwy (trochê jak moja mama). Poza tym, je¼dzi³am z ni± ci±gle w te same miejsca, parkowanie zrobi³am ledwo dwa razy, tak samo zawracanie, du¿o mniej t³umaczy³a mi rzeczy pod k±tem egzaminu....

Kurcze, teraz cieszê siê, ¿e poje¼dzi³am z tym facetem, ale z drugiej strony wiem co tracê... I jestem trochê nieszczê¶liwa, a nie ma u nas tak, ¿e sobie mo¿na zmieniæ instruktora. No nic, mo¿e teraz babeczce poka¿ê czego siê nauczy³am i bêdê z siebie zadowolona chocia¿.

I to serio nie chodzi o to, ¿e facet, to mi siê spodoba³ Nie by³ ¿adnym przystojniakiem, po prostu by³ w podobnym do mnie wieku, mi³y, wyluzowany i nastawiony na naukê, a nie na za³atwienie swoich spraw (a bywa³o, ¿e babeczkê podwozi³am), albo na przeje¿d¿enie po prostu tych 2 godzin (raz mi babeczka powiedzia³a wprost, ¿e siê przyznaje, ¿e jej siê dzisiaj nic nie chce...). No i ona mi zawsze nadaje na innych kursantów, przez co ja mam wra¿enie, ¿e potem bêdzie nadawaæ na mnie, nie lubiê tego, wcale mnie nie pociesza w ten sposób, ¿e niby jestem od kogo¶ lepsza czy co¶.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy w³asny samochód
lagerfeldised jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 19:43   #1868
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomo¶ci: 2 886
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, ja was rozumiem bo nie wiem czy która¶ pamiêta moje posty ale mia³am takie samo my¶lenie jak Wy.
Ale mimo ka¿dej z³ej my¶li, mimo ka¿dej pora¿ki powiem Wam jedno, nigdy siê nie poddajcie w walce o ten dokument którego tak pragniecie bo nie warto.
Ja wiem, ¿e w³a¶nie to by³ mój dzieñ i wy te¿ to w koñcu poczujecie tylko musicie pozwoliæ aby ten dzieñ nadszed³!
Mo¿e ³atwo mi teraz prawiæ mora³y bo mam to za sob±, ale wiem co mówiê, bo zda³am za 8 razem i ka¿dy kolejny raz by³ bardziej mêcz±cy i frustruj±cy od poprzedniego.
W dniu mojego egzaminu który zda³am wszystko by³o na nie. zaspa³am, musia³am siê 3 razy przebieraæ bo co chwilê siê ubrudzi³am przy nak³adaniu make-upu, mia³am cztery dni wcze¶niej szyty palec i bola³ jak cholera, spó¼ni³am siê na egzamin jak wesz³am na teren WORDu ju¿ 3 raz mnie wywo³ywali i wszystko sprzyja³o temu, ze siê nie uda a jednak
B±d¼cie silne i wytrwa³e a siê op³aci!
Gratulacje !!!! Ca³y czas trzyma³am za Ciebie kciuki. Super, ¿e Ci siê uda³o !!!
__________________
Krzy¶ 19.02.2016 r.

Ma³gosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:46   #1869
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulacje !!!! Ca³y czas trzyma³am za Ciebie kciuki. Super, ¿e Ci siê uda³o !!!
Dziêkujê fajnie, ¿e kto¶ we mnie wierzy³
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:30   #1870
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Przepraszam, ¿e piszê bez sensu, ale ju¿ po prostu nie mogê...
Wróci³am dzi¶ z dwutygodniowych wczasów i jedynie co czujê, to ¿e stracia³am 14 dni pieprzonego ¿ycia
Jedynie co mnie pociesza³o przez ten czas to my¶l, ¿e jak wrócê znowu bêdê je¼dziæ.
Mam wra¿enie choæbym mia³a zaczynaæ wszystko
od nowa.

Póki co jazdy (19 godzina - co¶ ko³o tego) w poniedzia³ek. Bêdê siê staraæ i w koñcu spóbujê uwierzyæ, ¿e ja te¿ mogê zdaæ egzamin.!
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:35   #1871
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 650
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Bejbe, zdasz na stowe, tylko nie mysl o tym za duzo Prawda jest taka,ze kazdy przeciez zda ( w koncu ) wiec juz ta sama mysl powinna byc budujaca
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 20:39   #1872
Inspire
Ku¼nia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 30 446
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

jak za pierwszym nie zdamy, to mo¿emy powiedzieæ, ¿e dobrzy kierowcy zdaj± za drugim ;D
__________________
Recenzujê w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:40   #1873
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

versatille, co siê sta³o?
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:43   #1874
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 926
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Umnie dzi¶ na jazdach by³o lepiej ni¿ ostanio. Ogólnie to ca³y dzieñ mia³ takie poczucie ¿e je¿dze coraz lepiej i taka by³am zadowolona. Oczywiscie nie oby³o sie dz¶ bez b³edów no i chcia³am parkowaæ z u¿yciem gazu ale instruktor czyjny i dawaj na placyk poæwiczyæ rêkaw i wolna jazde a pozniej parkowanie. A¿ jestem z siebie dumna bo coraz cze¶ciej I mówi ¿e ¿e dobrze cos wykona³am. Ju¿ sie niemoge doczekac kiedy bêde smigac autkiem T¯eta
A wam jak dzionek mino³

A i prosze o dopisanie do listy kursantek
__________________
Wszystko by³o takie, jakie byæ powinno, z tym tylko zastrze¿eniem, ¿e nic nie by³o jak nale¿y.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:52   #1875
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

kurcze dziewczyny po ilu godzinach poczu³yscie siê pewnie w aucie. Bo ja mam 21 godzin wyje¿d¿one, za prawie 1,5 tygodnia egzamin a jakos nie czuje siê, ¿ebym umia³a je¼dziæ. Niby wiêkszych b³êdów nie pope³niam ale jako¶ nie czuje sie za bardzo na si³ach ¿eby do tego egzaminu przyst±piæ
ajam89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:03   #1876
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ajam89 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze dziewczyny po ilu godzinach poczu³yscie siê pewnie w aucie. Bo ja mam 21 godzin wyje¿d¿one, za prawie 1,5 tygodnia egzamin a jakos nie czuje siê, ¿ebym umia³a je¼dziæ. Niby wiêkszych b³êdów nie pope³niam ale jako¶ nie czuje sie za bardzo na si³ach ¿eby do tego egzaminu przyst±piæ
Ja dzisiaj na 28 godzinie poczu³am siê pierwszy raz mega pewnie, zero b³êdów.

Versi Jazdy pójd± Ci pewnie super

Lagerfeldised to zapytaj siê czy istnieje mo¿liwo¶æ zmiany na tego instruktora.
__________________
"A mora³ tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wiza¿u ten bêdzie sp³ukany."
Porzuæcie nadziejê Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:13   #1877
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Ja na dobr± sprawê pewnie w samochodzie poczu³am sie gdzie¶ ok.20 h a tak naprawdê to podczas przedostatniego wyjazdu na egzamin .. Teraz dziennie je¿d¿e - dzisiaj zaliczy³am objazd przez ca³e miasto bo musia³am parê spraw poza³±twiac - je¿dzê sama - znaczy z nawigacj± co j± od tatusia dosta³am - i z butem szczêscia tj. zawieszk± zapachow± .. Popo³udniu je¼dzi³ ze mn± mój piesek - mieli¶my do zaliczenia wizytê u weta na szczepienie .. Potem tylko ma³e porz±dki - nadbiera³o siê trochê korespondencji w aucie ,butelki po wodzie i butki na zmiane .. Jutro rano malutki wyjazd do centrum K-wic co by rodzicielkê odwie¶æ na poci±g i w drogê ..

Tak wiêc masz jeszcze czas poczuc siê pewnie = zreszta z Lk± na dachu je¼dzi sie inaczej a samemu te¿ inaczej / Pozdrawiam i ¿ycze spokojnych jazd
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:13   #1878
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Inspire Poka¿ wiadomo¶æ
jak za pierwszym nie zdamy, to mo¿emy powiedzieæ, ¿e dobrzy kierowcy zdaj± za drugim ;D
Moja przyjació³ka dzi¶ zda³a za drugim.
Z rana lecê jej pogratulowaæ

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Poka¿ wiadomo¶æ
versatille, co siê sta³o?
Widz±c codziennie kilkadziesi±t zakochanych par wpad³am w depresjê. Wszyscy w moim wieku siê ¶wietnie bawi±, a ja...? Wychowujê swoj± dwuletni± siostrê. A jedyn± osob± z któr± mogê szczerze pogadaæ to moja przyjació³ka (od dzi¶ kierowca).
Czasem mam wra¿enie, ¿e ca³e ¿ycie bêdê samotna...


Cytat:
Napisane przez ajam89 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze dziewczyny po ilu godzinach poczu³yscie siê pewnie w aucie. Bo ja mam 21 godzin wyje¿d¿one, za prawie 1,5 tygodnia egzamin a jakos nie czuje siê, ¿ebym umia³a je¼dziæ. Niby wiêkszych b³êdów nie pope³niam ale jako¶ nie czuje sie za bardzo na si³ach ¿eby do tego egzaminu przyst±piæ
U mnie podobnie. Tyle, ¿e ja na egzamin jeszcze nie jestem zapisana i nie wcze¶niej jak we wrze¶niu go bêdê mieæ.

Na szczê¶cie u mojego instruktora prawie wszyscy faceci zdaj± za 1 razem, a dziewczyny (¶rednio) za drugim albo trzecim.
Ka¿e dokupywaæ jazdy jak widzi, ¿e kto¶ siê jeszcze czuje niepewnie.
A jak ju¿ dopu¶ci to mo¿na byæ pewnym, ¿e bêdzie dobrze
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:15   #1879
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 931
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Trelle Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj na 28 godzinie poczu³am siê pierwszy raz mega pewnie, zero b³êdów.

Versi Jazdy pójd± Ci pewnie super

Lagerfeldised to zapytaj siê czy istnieje mo¿liwo¶æ zmiany na tego instruktora.
My¶lê o tym, ale niestety jest tak, ¿e ka¿dy ma "swojego" instruktora i mog³abym mieæ problemy, ¿eby temu siê teraz wcisn±æ w grafik.
Poza tym, w³a¶ciciel szkó³ki jest... Bardzo specyficzny i a¿ nie chcia³oby mi siê s³uchaæ co by mi odpowiedzia³. On uwa¿a, ¿e jest alf± i omeg±, bo potrafi je¼dziæ tym samochodem i zna przepisy Jutro idê wp³acaæ kolejn± ratê, to mo¿e go zastanê i uda mi siê co¶ pogadaæ.


U nas powtarzano od pocz±tku, ¿e ka¿demu potrzeba zupe³nie innej ilo¶ci czasu i ¿e nie jest powiedziane, ¿e po 30 godzinach trzeba i¶æ na egzamin, nawet czêsto nie ma to sensu. Nie ma co siê baæ "up³ywu" czasu, wszystko w swoim tempie. G³owa do góry. Ja dzisiaj jestem optymistycznie nastawiona po je¼dzie z tym facetem, ale co bêdzie jutro jak wróci moja babeczka... Na pewno przyjdê siê tu chwaliæ, no albo ¿aliæ...
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy w³asny samochód
lagerfeldised jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 21:36   #1880
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Trelle Poka¿ wiadomo¶æ
Versi Jazdy pójd± Ci pewnie super
Dziêkujê bêdê siê staraæ.

Jechali¶my dzisiaj przez twoje okolice i o ma³o w nas elka nie wjecha³a. Nie mia³a¶ dzisiaj czasem jazd
¯artujê.
Ale z t± elk± to na serio. I to na dodatek na autostradzie. Gna³a chyba 140km/h. Chocia¿ jako¶ ko¶lawo...

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Poka¿ wiadomo¶æ
U nas powtarzano od pocz±tku, ¿e ka¿demu potrzeba zupe³nie innej ilo¶ci czasu i ¿e nie jest powiedziane, ¿e po 30 godzinach trzeba i¶æ na egzamin, nawet czêsto nie ma to sensu. Nie ma co siê baæ "up³ywu" czasu, wszystko w swoim tempie. G³owa do góry. Ja dzisiaj jestem optymistycznie nastawiona po je¼dzie z tym facetem, ale co bêdzie jutro jak wróci moja babeczka... Na pewno przyjdê siê tu chwaliæ, no albo ¿aliæ...
Chwaliæ

Moje tempo jest wyj±tkowo powolne. Mia³am mieæ egzamin w lipcu, a bêdê mieæ we wrze¶niu
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:49   #1881
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Odno¶nie jazd po autostradzie eLk± to dla mnie powinno to byc albo zakazane - nie ma co mówic ale na autostradzie b³êdy mog± sie skoñczyc tragiczne itp - albo chocia¿ ograniczone np. dot. prêdko¶ci .. Z w³asnego do¶wiadczenia wiem ,¿e zdarza sie najbardziej dziecinne b³edy cz³owiekowi pope³niac ....

Sama przeje¿dzi³am kilka razy autostrad± ale to by³y bardzo wczesne godziny porannek tj.6-8 //
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:00   #1882
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

To by³o mniej wiêcej co¶ takiego:
2 pasy, po prawej jecha³a ciê¿aróka, a za ni± ELKA. Jecha³y szybko, ale mój tata du¿o szybciej. Wyprzedzali¶my wszystkie ciê¿arówki (wiadomo po lewym pasie) i kiedy byli¶my jakie¶ 5 metrów za ELK¡ ona naraz w³±cza kierunkowskaz i zaczyna zmieniaæ pas. Mój tata jecha³ na tyle szybciej od niej, ¿e by nawet nie wychamowa³.
Instruktor jaki¶ nienormalny zdaje mi siê.
W ostatnim momencie ELKA drastycznie skrêci³a na swój pas (tak drastycznie, ¿e o ma³o nie wpad³a na barierkê z prawej)!

Je¿eli to auto prowadzi³ jaki¶ kursant (a mam nadziejê, ¿e mimo wszystko nie) to mu szczerze wspó³czujê...
Ja bym w takiej sytuacji dosta³a zawa³u!
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:07   #1883
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

versatille, wiesz ja czasami czujê siê podobnie gdy widzê na ulicy zakochane pary, tylko moja sytuacja jest nieco inna bo mam T¯ta, ale widujemy siê tyle co na lekarstwo albo i rzadziej i mi po prostu serce pêka jak widzê te wszystkie ob¶ciskuj±ce siê pary widuj±c siê z T¯tem raz na kilka miesiêcy... Ale spokojnie, nie jeste¶ jeszcze w takim wieku aby¶ k³ad³a krzy¿yk na swoim ¿yciu uczuciowym
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:17   #1884
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Imperfecta
Dochodzê powoli do wniosku, ¿e by³am bli¿ej zdobycia faceta kiedy siê rodzi³am ni¿ teraz
Nie mam wyboru, bêdê czekaæ..
A jak ju¿ GO znajdê, to dostanie po pysku, ¿e mi kaza³ tak d³ugo na siebie czekaæ
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:22   #1885
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

versatille, i takie podej¶cie do sprawy mi siê podoba
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:58   #1886
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 943
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Chemical jesli bedziesz zdawac w katowicach to to ze pojedziesz na egzaminie przez autostrade jest bardzo duze prawdopodobne. Sama na drugim egzaminie jechalam przez a4 egzaminatro sprawdza czy potfafisz poruszac sie po takich trasach takze trzeba sie tam poruszac w sposób nie utrudniajacy jazdy innym czyli szybko...
aqgatta58 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:48   #1887
Martita 88
Zakorzenienie
 
Avatar Martita 88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomo¶ci: 13 211
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

mia³y¶cie kiedy¶ jazdê w deszczu?
__________________
What you see here
What you do here
What you hear here
Let it stay here
2.07.2013- prawo jazdy w kieszeni
Martita 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:53   #1888
Inspire
Ku¼nia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 30 446
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

tak, ale nie za du¿ym :0
__________________
Recenzujê w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:59   #1889
meeow
Lwi±tko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 25 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

dwa razy a ostatnio tak±, ¿e nie mog³am wycieraczek wy³±czyæ, bo tak pada³o
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:11   #1890
felufela
Raczkowanie
 
Avatar felufela
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Martita 88 Poka¿ wiadomo¶æ
mia³y¶cie kiedy¶ jazdê w deszczu?
Taa, i nie by³am pewna jak siê w³±cza wycieraczki Szczerze mówi±c to nie czu³am specjalnej ró¿nicy je¿d¿±c w deszczu xD

Ja na razie mam tygodniow± przerwê od jazd, czekam sobie na dowodzik, douczam siê, rozwi±zujê testy i ogl±dam milion filmików na youtube z parkowania, ³uku itd.
felufela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.