Czarnow³ose;) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-01-02, 21:35   #1861
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose;)

nawet nie wicie jak bardzo chcialabym miec czarne wlosy, ale boje sie pofarbowac ze wzgedu na niszczenie wlosow, bo moje juz i tak troche przeszly.. ehhh najbardziej podoba mi sie hebanowa czern
Jedyna moja nadzieja w tym ze moi rodzice oboje maja czarne wlosy, a wiem ze mama keidys miala takie jak ja [ braz, sama nie wiem jaki, niestety nie ciemny ] a potem same jej sciemnialy do czarnego przed swietami juz mialam zamiar sie pofarbowac ale szamponem 28 myc. zdecydowalam sie na joanne aksamitna czern. Ale nigdzie jej nie znalazlam wiec postanowilam ze zrobie sobie szamponetka, chociaz zobacze jak bede wygladac, ale znow napotkalam przeszkody ;p nie che szamponetki pallete bo boje sie ze moze sie nie zmyc i podobno niszczy wlosy. Wybralam wiec szamponetke joanny, poniewaz juz wczsniej robilam nia kawowy braz i wsztko bylo ok, kolr trzymal sie 2 tyg. i nie niszczy wlosow. Kupowalam zawsze te szamponetki w naturze, i teraz jak jestem zawsze zerkam czy nie ma tej czarnej, i moge tylko tyle powiedziec ze od pol roku jej tam nie widzialam, tzn. ostatnio w wakacje, i sama nie wiem czemu wtedy nie kupialm. Moze wy wiecie gdzie jeszcze mozna je znalezc?? Czy moze poinnam napisac gdzies maila w tej sprawei? Naprawde bardzo mi zalezy pozdr.
gie17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-02, 22:41   #1862
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Avari Poka¿ wiadomo¶æ
Albo mam kiepski kontakt z w³osami albo woda w Zako do luftu. Zrobi³am granatow± czerñ (casting) i czerñ obecna, a granat nawet na kawê nie wst±pi³. Heban rulez i koniec!
no mi feria z³apa³a mimo, ¿e robi³am farb± jedn± a w³osy mam do pasa i nie starczy³o troszku

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka¿ wiadomo¶æ
A prosze ;]
ladnie Ci wyszedl
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-03, 19:15   #1863
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ró¿nie to bywa
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
no mi feria z³apa³a mimo, ¿e robi³am farb± jedn± a w³osy mam do pasa i nie starczy³o troszku
Nie chcê Ferii ani Excellance - mam naturalnie faluj±ce w³osy i s± do¶æ suche. Po 2 latach Excellance do¶æ mocno przesuszy³ mi koñce, a ¿e chcê zapu¶ciæ to przerzuci³am siê na farby bez amoniaku. Trudno, powzdycham i mi przejdzie
Avari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-03, 23:31   #1864
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Avari Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcê Ferii ani Excellance - mam naturalnie faluj±ce w³osy i s± do¶æ suche. Po 2 latach Excellance do¶æ mocno przesuszy³ mi koñce, a ¿e chcê zapu¶ciæ to przerzuci³am siê na farby bez amoniaku. Trudno, powzdycham i mi przejdzie
aha no to jak najbardziej casting
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 10:53   #1865
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Czarnow³ose;)

A tak wlasnie wygladam zdecydowalam sie na czern z fioletem nie wyszlo robilam feri± .Wiec chcialam cos z niebieskim i doczepilam sobie sztuczne wlasnie takie wiedzialam ze takiego kolorku nie uzyskam przez farbowanie a nie chcialam ich rozjasniac wiec sobie doczepilam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kasiajajja.jpg (25,4 KB, 92 za³adowañ)

Edytowane przez kasikaaaa81
Czas edycji: 2009-01-04 o 10:54 Powód: literowka:)
kasikaaaa81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 12:19   #1866
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ró¿nie to bywa
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Poka¿ wiadomo¶æ
A tak wlasnie wygladam zdecydowalam sie na czern z fioletem nie wyszlo robilam feri± .Wiec chcialam cos z niebieskim i doczepilam sobie sztuczne wlasnie takie wiedzialam ze takiego kolorku nie uzyskam przez farbowanie a nie chcialam ich rozjasniac wiec sobie doczepilam
Ten niebieski przypomina mi moj± fryzurê na studniówkê. Fryzjerka spryska³a mi pasmo z przodu niebieskim sprayem, super wysz³o. I zmy³o siê szamponem bez problemów.
Avari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 17:21   #1867
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 903
Dot.: Czarnow³ose;)

Moja fryzura sylwestrowa po paru godzinach tañca Chyba mam za ciêzkie wlosy bo loki bardzo szybko sie rozprostowaly
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0062.jpg (69,7 KB, 156 za³adowañ)
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 19:34   #1868
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Poka¿ wiadomo¶æ
A tak wlasnie wygladam zdecydowalam sie na czern z fioletem nie wyszlo robilam feri± .Wiec chcialam cos z niebieskim i doczepilam sobie sztuczne wlasnie takie wiedzialam ze takiego kolorku nie uzyskam przez farbowanie a nie chcialam ich rozjasniac wiec sobie doczepilam
super wygl±dasz !!

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja fryzura sylwestrowa po paru godzinach tañca Chyba mam za ciêzkie wlosy bo loki bardzo szybko sie rozprostowaly
piêkn± mia³a¶ fryzurkê!
skopiowa³am sobie mam te¿ w³osy do pasa i szukam fryzurki ¶lubnej...do rozpuszczonych w³osów...ale ¿eby jako¶ by³y pasmami szczepione do upiêcia welonu....bo chcê od spodu podpi±æ
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 21:55   #1869
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Czarnow³ose;)

Dzieki dziewczyny za mile s³owa mi tez sie podoba ale jest minus bo mam wrazenie przez te zgrzewy ze mam strupy na glowie ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaje
kasikaaaa81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-05, 07:03   #1870
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 903
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
piêkn± mia³a¶ fryzurkê!
skopiowa³am sobie mam te¿ w³osy do pasa i szukam fryzurki ¶lubnej...do rozpuszczonych w³osów...ale ¿eby jako¶ by³y pasmami szczepione do upiêcia welonu....bo chcê od spodu podpi±æ
Dziêkujê Wygladaly duzo lepiej na poczatku imprezy ale od skakania zaczely sie prostowac
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-05, 10:21   #1871
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki dziewczyny za mile s³owa mi tez sie podoba ale jest minus bo mam wrazenie przez te zgrzewy ze mam strupy na glowie ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaje
co ty wygl±da super

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Wygladaly duzo lepiej na poczatku imprezy ale od skakania zaczely sie prostowac
no to moje o wiele szybciej zaczn± siê prostowaæ muszê kupiæ zapas lakieru na wesele haha
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 19:44   #1872
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
super wygl±dasz !!



piêkn± mia³a¶ fryzurkê!
skopiowa³am sobie mam te¿ w³osy do pasa i szukam fryzurki ¶lubnej...do rozpuszczonych w³osów...ale ¿eby jako¶ by³y pasmami szczepione do upiêcia welonu....bo chcê od spodu podpi±æ
A chcesz miec welon od spodu a na nim wloski ??? czy podpiete wloski welonem?? Bo jak masz do pasa to nie bardzo rzyby byly takie rozpuszczone bo przykryja welon Chyba ze bedzie pól metrowy A takie loki to super na prostownicy wychodza
kasikaaaa81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 11:34   #1873
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Jest tyle wiele piêknych, ¶lubnych fryzurek z rozpuszczonych w³osów, bêd±cych alternatyw± dla tradycyjnego koka my¶lê, ¿e Strippi na pewno znajdzie co¶ dla siebie, co pozwoli jednocze¶nie wyeksponowaæ w³osy i welon
Np takie co¶
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 295a94209502747829a4f57c8c6e9e21_m.jpg (16,5 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (27,9 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1c0ad3d5c7d7f6f8cb1cf7277068fdc9_m.jpg (24,1 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 13085.jpg (11,7 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg carrieunderwood400a0507vr7.jpg (27,8 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wedding-hair-pic.jpg (12,7 KB, 27 za³adowañ)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 11:47   #1874
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

...albo takie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wedding-hairstyles3.jpg (15,2 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 47686edd497cfeb8f05717751ddd6a1f_m.jpg (37,9 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (27,4 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8d618887c324ec079f61ba677586f40f_m.jpg (21,2 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wedding-hairstyles.jpg (10,7 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 25c3883d89f4f150947f9aae1fb52c2e_m.jpg (31,2 KB, 23 za³adowañ)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 10:21   #1875
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Poka¿ wiadomo¶æ
A chcesz miec welon od spodu a na nim wloski ??? czy podpiete wloski welonem?? Bo jak masz do pasa to nie bardzo rzyby byly takie rozpuszczone bo przykryja welon Chyba ze bedzie pól metrowy A takie loki to super na prostownicy wychodza
tak chcê welon od spodu mój welon jest 2 czê¶ciowy jeden 2,5 metra do ko¶cio³a, a pó¼niej za pupê na wesele



Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
Jest tyle wiele piêknych, ¶lubnych fryzurek z rozpuszczonych w³osów, bêd±cych alternatyw± dla tradycyjnego koka my¶lê, ¿e Strippi na pewno znajdzie co¶ dla siebie, co pozwoli jednocze¶nie wyeksponowaæ w³osy i welon
Np takie co¶
Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
...albo takie

dziêkujê s± ¶liczne

bardzo nie chcê koka dlatego my¶la³am o rozpuszczonych..ale kilka fajnych upiêæ te¿ jest ³adnych

po pó³nocy czyli po oczepinach chcê zostawiæ kwiat bia³y we w³osach
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 15:04   #1876
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny, mam takie pytanie do was. Nigdy wcze¶niej nie farbowa³am w³osów na czarno, jedynie na ciemny br±z, wyszed³ prawie czarny. Teraz zamierzam ufarbowaæ w³osy Castingiem "Hebanowa czerñ" tylko zastanawiam siê jaki kolor bêdzie kiedy czerñ tak zacznie siê sp³ukiwaæ? Mia³a która¶ z was hebanow± czerñ? Bo wiem, ¿e br±zowy zastawia taki rudawy, ciep³y poblask na w³osach, ale jaki kolor zostawia czarny? Skoro to bêdzie tylko szampon koloryzuj±cy, czerñ ta szybko siê sp³ucze, a nie chcia³abym ¿eby siê okaza³o, ¿e mam nagle potem jaki¶ dziwny kolor na w³osach;P
och jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-12, 14:29   #1877
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Czarnow³ose;)

mia³am hebanow± czerñ - kolor sp³ukiwa³ siê do ciemnego br±zu, czyli mojego naturalnego koloru, choæ wg zapewnieñ producenta nie powinien siê sp³ukiwaæ mi nawet farba siê sp³ukuje wiêc nie g³oszê prawdy uniwersalnej
magribi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-12, 21:38   #1878
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Czarnow³ose;)

Ciemny br±z by mnie zadowala³ Ba³am siê, ze bêdzie to jaki¶ dziwny szary lub niebieskawy kolor. A br±zowy jest zbli¿ony do mojego koloru w³osów, wiêc ok
Dziêki za odpowied¼
och jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-12, 22:41   #1879
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
tak chcê welon od spodu mój welon jest 2 czê¶ciowy jeden 2,5 metra do ko¶cio³a, a pó¼niej za pupê na wesele








dziêkujê s± ¶liczne

bardzo nie chcê koka dlatego my¶la³am o rozpuszczonych..ale kilka fajnych upiêæ te¿ jest ³adnych

po pó³nocy czyli po oczepinach chcê zostawiæ kwiat bia³y we w³osach
Pisa³a¶ ¿e masz w³osy do pasa wiec suuper beda na nich loki wygladac tak delikatnie podpiete welonem i troche tych loków na welonie Robi³am tak niedawno kobiecie na ¶lub i super to wysz³o a Twoje czarne na bia³ym welonie poprostu beda przepiêkne mam nadzieje ¿e wklejisz jakies zdjecie ze slubu
kasikaaaa81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 15:32   #1880
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Czarnow³ose;)

Pragnê do³±czyæ do Waszego klubu je¶li pozwolicie

Oto moje przeboje z w³oskami..Wersja ja¶niejsza i ciemniejsza Osobi¶cie lepiej czujê siê w ciemnych w³oskach
madzia jasn.jpg

madzia ciem.jpg

z góry przepraszam za jako¶æ zdjêæ ..troszkê za du¿e wysz³y ale pierwszy raz wstawi³am swoje zdj tak¿e dopiero siê uczê

Edytowane przez Jasminka238
Czas edycji: 2009-01-14 o 15:37
Jasminka238 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-14, 16:04   #1881
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose;)

tak, zdecydowanie lepiej Ci w ciemnych
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-14, 18:56   #1882
asiaaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Czarnow³ose;)

a czy mozecie napisac jaka farba uzyskac ten boskii kolorek ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg piekne wlosy.jpg (40,1 KB, 126 za³adowañ)
asiaaa15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-14, 21:38   #1883
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Poka¿ wiadomo¶æ
Pisa³a¶ ¿e masz w³osy do pasa wiec suuper beda na nich loki wygladac tak delikatnie podpiete welonem i troche tych loków na welonie Robi³am tak niedawno kobiecie na ¶lub i super to wysz³o a Twoje czarne na bia³ym welonie poprostu beda przepiêkne mam nadzieje ¿e wklejisz jakies zdjecie ze slubu
na pewno, ¿e wklejê
no ja jeszcze musze poszukac w necie gotowych fryzur
moze trafie na ta jedyna

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Poka¿ wiadomo¶æ
Pragnê do³±czyæ do Waszego klubu je¶li pozwolicie

Oto moje przeboje z w³oskami..Wersja ja¶niejsza i ciemniejsza Osobi¶cie lepiej czujê siê w ciemnych w³oskach
Za³±cznik 1966289

Za³±cznik 1966290

z góry przepraszam za jako¶æ zdjêæ ..troszkê za du¿e wysz³y ale pierwszy raz wstawi³am swoje zdj tak¿e dopiero siê uczê
w ciemnych wygladasz wspaniale !
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-15, 15:46   #1884
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Poka¿ wiadomo¶æ
Pragnê do³±czyæ do Waszego klubu je¶li pozwolicie

Oto moje przeboje z w³oskami..Wersja ja¶niejsza i ciemniejsza Osobi¶cie lepiej czujê siê w ciemnych w³oskach
Za³±cznik 1966289

Za³±cznik 1966290

z góry przepraszam za jako¶æ zdjêæ ..troszkê za du¿e wysz³y ale pierwszy raz wstawi³am swoje zdj tak¿e dopiero siê uczê
Pieknie Ci w czarnych
kasikaaaa81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-15, 17:53   #1885
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziêkujê dziewczynki
Cieszê siê ¿e Wam siê podoba
Jasminka238 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 15:56   #1886
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez asiaaa15 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy mozecie napisac jaka farba uzyskac ten boskii kolorek ?
Bo¿e... ¶liczny kolor. Do³±czam siê do pytania??
gie17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 20:33   #1887
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Czarnow³ose:)

Mo¿e to by³o juz pisane ale czy kolor Wam sie zmywa/plowieje latem pod wp³ywem s³onca ;> ??
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 20:35   #1888
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 5 633
Dot.: Czarnow³ose;)

Jeju dziewczyny muszê siê do was przy³±czyæ. Te¿ jestem czarnow³osa, ale farbowana . I moja misja to d³ugie zdrowe czarniuchne kude³ki. Jako¶ ten etap na blond mi przeszed³ (nie chce mieæ z nim nic wspolnego!). Opalona zgrabna brunetka to jest to

Ja osobi¶cie u¿ywam farby garniera ciemny br±z (3), ale i tak s± czarne No i dopiero uczê siê o nie dbaæ

Ale bardzo mi siê podoba jak innym dziewczynom ten kolor co ma nicole. Fajniutki jest

LadyPretensja mi siê tak nie dzieje
neheszta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 20:36   #1889
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez gie17 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo¿e... ¶liczny kolor. Do³±czam siê do pytania??
By³ juz o tym watek To jest granatowa czerñ
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 21:20   #1890
imgitiveu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja nigdy nie farbowalam farba, tylko kremem koloryzujacym, bo on nie zawiera amoniaku. Na poczatku farbowalam z Welli- bylo ok,kolor szybko nie blakl, z Garniera- cos okropnego, wlosy po kilku umyciach staly sie szorstkie, wyblakle, suche- poprostu beznadziejne, ostatnim razem pofarbowalam l'oreal casting- pierwszy raz piekla mnie skora, kolor zadna rewelacja,az tak bardzo sie nie blyszczal wiec tej farby nie polecam. Za to w 100% moge polecic SAFIRE ,rowniez Welli tylko cena jest dosc wysoka ok25-27zl, jednak czasem sa promocje na ok 20zl. Poza tym myje wlosy szamponem L'oreal i nakladam odzywke, (czerwone buteleczki - do pielegnacji wlosow farbowanych)
imgitiveu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.