Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 10:48   #1921
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość

Madzia a Ty co robisz w pracy?
Ja pracuję w dziale sprzedaży Glównie zajmujemy sie realizacją zamówień,robieniem korekt, odpowiedziami na zapytania, reklamacje itp. A telefon dzwoni praktycznie non stop

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
tak kurczak jest często w promocji, albo filet wędzony z indyka , on ma jeszcze więcej białka ale te z indyka to są zawsze wielkie kawałki ponad 500 gr

ja mix z tesco toskański,wenecka z a Lidla - Italiano
sosikiem polewam 10 min przed zjedzeniem, mam w małym słoiczku po mini koncentracie. sosik grecki lub włoski preferuje :P
Dokupiłam dzis dwa kawałki po około 220 g Będzie na 4 razy do sałatki Kurde tylko teraz musiałabym tych sosów sałatkowych dokupić bo nie mam


Cytat:
Napisane przez AudiaXyz Pokaż wiadomość


A chciałabym jeszcze zapytać, czy któraś z Was miała może podobny problem. Wyszła mi spora zawartość tkanki mięśniowej, bo aż 37,5%. Niestety tkanki tłuszczowej którą mogę zbić to ok4, maksymalnie 5kg. Jak najlepiej zabrać się do spalania mięśni? Czy jest to w miarę możliwe aby fajnie wygląć? Bo szczerze przeraża mnie myśl, że mogę wyglądać jak początkująca kulturystka
Aktualnie moja aktywność kończy się na spacerach (minimum 7km dziennie, czasem powyżej 20) i chodzeniu po schodach 3pięta pokój kuchnia (uwielbiam mój układ domu ).

Pozdrawiam serdecznie!
Witamy na pokładzie Ja tam nawet nie wiem jaki mam poziom mięśni i tłuszczu i póki co wolę nie wiedzieć... Mięśni to za bardzo nie ma po co spalać bo im więcej mięśni tym lepsza przemiana materii..


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


I ja ostatnio mam lenia Ale waga na szczęście nie rośnie - dziś rano 54,5 kg (a jem średnio ostatnio, nie ćwiczę i jestem przed @ więc tym bardziej się cieszę )

A ja się dziś zważyłam i w porównaniu do zeszłej soboty waga spadła o 1,2 kg... Byłam w szoku, ale bardzo mnie to ucieszyło
Jak za tydzień po świętach będzie taki sam wynik to będzie dobrze...


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No właśnie, tyle już pisałam o takich sałatkach To dobre i szybkie w przygotowaniu jedzenie, tym bardziej jak się kupi gotowy mix sałat. Bo ja czasem robię tylko z lodowej, więc muszę ją sobie porwać na kawałki.
Z sosami u mnie bywa różnie. Czasem tylko skropię oliwą lub olejem dyniowym, czasem robię sama sosik (po troszku oliwy, musztardy, miodu, soku z cytryny lub octu balsamicznego), a najczęściej ostatnio polewam sobie gotowym sosem balsamicznym. Mixy jem różne, ostatnio miałam z tesco toskański bodajże, wczoraj kupiłam w lidlu jakiś, ale nie pamiętam jak się nazywa.
Wczoraj na kolację jadłam taką sałateczkę: mix sałat, łosoś sałatkowy, mozarella, bazylia, ogórek konserwowy, pestki słonecznika, chia i sos balsamiczny.
Zapisałam sobie ten Twój post żeby mieć w przepisach Olej dyniowy wymieniłas.. własnie dzis zastanawiałam sie w Lidlu nad zakupem takiego oleju z serii Deluxe w butelce 250 ml Był jeszcze z orzechów włoskich..nie wiem który lepszy Bo do takich sałatek to chyba jak najbardziej pasuje
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ja ogarnęłam cokolwiek, nawet okien nie myłam bo nie było kiedy. Z jedzenia dziś zrobię dwie sałatki, jajka faszerowane i może ruloniki z tortilli na przekąskę. Żurek robi mama. Mięcho jest. Można powoli świętować
Ja ugotowałam ten zurek i styka
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam tak zmęczona, że padłam o 21 Oczywiście z basenu nic nie wyszło, bo już mi czasu zabrakło, ale i dobrze, bo nie wiem czy miałabym siłę pływać. Zrobiłam wczoraj to usg, wszystko w porządku, ale ten ból nie przeszedł (tzn nie boli mnie cały czas, ale czasem czuję). Wczoraj przy badaniu np jak mi skierowała tą sondę w lewo to akurat trafiła w ten punkt i zabolało. Ale skoro wszystko jest ok, to chyba taka moja uroda i nie ma się co martwić. Zdziwiłam się tylko, że samo badanie trwało może z 2 minuty - środek, lewo, prawo i dziękuję Zawsze do tej pory jakoś dokładniej mi robiono a tu rach ciach i po wszystkim
Zaraz wybiorę się z koszykiem, potem podziałam w kuchni, ogarnę siebie i świętuję
To dobrze, ze badanie ok

Ja trochę mieszkanie ogarnęłam i mogę poodpoczywać bo dzis jakas słaba jestem od samego rana... Myślałam czy jeszcze nie skoczyć do centrum handlowego przejść się po sklepach z odzieżą bo oczywiście jutro jak zawsze nie mam co ubrać na wyjście do teściów..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 14:55   #1922
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość

A ja się dziś zważyłam i w porównaniu do zeszłej soboty waga spadła o 1,2 kg... Byłam w szoku, ale bardzo mnie to ucieszyło
Jak za tydzień po świętach będzie taki sam wynik to będzie dobrze...
Super!! To trzymaj się ładnie w święta
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Zapisałam sobie ten Twój post żeby mieć w przepisach Olej dyniowy wymieniłas.. własnie dzis zastanawiałam sie w Lidlu nad zakupem takiego oleju z serii Deluxe w butelce 250 ml Był jeszcze z orzechów włoskich..nie wiem który lepszy Bo do takich sałatek to chyba jak najbardziej pasuje
Ja dyniowy kupiłam właśnie w lidlu, ten z deluxa, a orzechowy w biedronce. Oba są super do sałatek, mi przynajmniej smakują
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja ugotowałam ten zurek i styka
Jednak ugotowałaś
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja trochę mieszkanie ogarnęłam i mogę poodpoczywać bo dzis jakas słaba jestem od samego rana... Myślałam czy jeszcze nie skoczyć do centrum handlowego przejść się po sklepach z odzieżą bo oczywiście jutro jak zawsze nie mam co ubrać na wyjście do teściów..
Dziś taka pogoda byle jaka
I co, byłaś na zakupach? Ja muszę trochę pouzupełniać garderobę, koniecznie jakieś fajne jeansy, może i ze dwie pary, bo spodni mam niewiele, większość albo wisi mi na tyłku albo się porozciągała, może i jakieś bluzeczki by się przydały Jak po świętach będzie kasiora to delikatnie zaszaleję
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 16:29   #1923
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Super!! To trzymaj się ładnie w święta
Dzięki Troche na pewno pogrzeszę, ale nie będę sie na pewno tak objadać jak w święta Bożonarodzeniowe.. teraz na szczęście tylko w jeden dzien idziemy na obiad wiec w pon będę mogła zjeść mniej
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ja dyniowy kupiłam właśnie w lidlu, ten z deluxa, a orzechowy w biedronce. Oba są super do sałatek, mi przynajmniej smakują
O dobrze wiedzieć, to we wtorek lecę do Lidla po ten olej

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Jednak ugotowałaś
Lubię żur i chciałam chociaz jedną rzecz na te święta ugotować..

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Dziś taka pogoda byle jaka
I co, byłaś na zakupach? Ja muszę trochę pouzupełniać garderobę, koniecznie jakieś fajne jeansy, może i ze dwie pary, bo spodni mam niewiele, większość albo wisi mi na tyłku albo się porozciągała, może i jakieś bluzeczki by się przydały Jak po świętach będzie kasiora to delikatnie zaszaleję
Byłam, ale kupiłam tylko jedną granatową bluzkę w kwiatuszki i zwykły T-shirt różowy z nadrukiem
Mi też przydałyby sie jeansy, ale to dopiero za 3 kg Ewentualnie mogę kupić jakieś boyfriendy bo one nie są takie obcisłe

Spadam oglądać mecz !
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 14:11   #1924
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A ja się dziś zważyłam i w porównaniu do zeszłej soboty waga spadła o 1,2 kg... Byłam w szoku, ale bardzo mnie to ucieszyło
Jak za tydzień po świętach będzie taki sam wynik to będzie dobrze...
Noooo, w koncu ruszylo Teraz juz bedzie leciec, zobaczysz! SUPER

Wesolych Swiat, dziewczeta Ja pisze do Was zakatarzona z lozka. Taki mnie katar zlapal, ze szok!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 14:52   #1925
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Wesołych Świąt dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dzięki Troche na pewno pogrzeszę, ale nie będę sie na pewno tak objadać jak w święta Bożonarodzeniowe.. teraz na szczęście tylko w jeden dzien idziemy na obiad wiec w pon będę mogła zjeść mniej
No trochę to jak najbardziej, ale najważniejsze, żeby się nie napychać bez opamiętania
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Byłam, ale kupiłam tylko jedną granatową bluzkę w kwiatuszki i zwykły T-shirt różowy z nadrukiem
Mi też przydałyby sie jeansy, ale to dopiero za 3 kg Ewentualnie mogę kupić jakieś boyfriendy bo one nie są takie obcisłe
To motywację do zakupów już masz
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Spadam oglądać mecz !
Było na co popatrzeć
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;58009741]
Wesolych Swiat, dziewczeta Ja pisze do Was zakatarzona z lozka. Taki mnie katar zlapal, ze szok![/QUOTE]
Zdrówka

U mnie dziś fajny dzień - słonko świeci, rodzinka wyjechała, a ja odpoczywam na maxa W międzyczasie spotkałam się z Tż, zaliczyłam spacer, a teraz już błogie lenistwo. Jeśli chodzi o jedzenie to nie pcham w siebie dużo, ale jem w sumie to, na co mam ochotę. Wieczorem jeszcze mam gości, więc nie wiem, czy jakiejś krótkiej drzemki nie zaliczę za chwilę
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:10   #1926
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;58009741]Noooo, w koncu ruszylo Teraz juz bedzie leciec, zobaczysz! SUPER

Wesolych Swiat, dziewczeta Ja pisze do Was zakatarzona z lozka. Taki mnie katar zlapal, ze szok![/QUOTE]
No oby leciało, teraz kolejny mały cel zejść znowu poniżej 60 kg
Wesołych Świąt kuruj się

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt dziewczyny
Wesołych
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No trochę to jak najbardziej, ale najważniejsze, żeby się nie napychać bez opamiętania
Nie no zjadłam po trochu kilku potraw i mi starczy.. dobrze, ze te święta krótkie bo juz tesknie za normalnym jedzeniem

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Było na co popatrzeć
No było, ale nie ukrywajmy Finlandia to nie jest potęga światowa.. to słaby zespół więc nie ma co się tym wynikiem podniecać Z Serbią, która jest dużo lepsza nasi grali słabo


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
U mnie dziś fajny dzień - słonko świeci, rodzinka wyjechała, a ja odpoczywam na maxa W międzyczasie spotkałam się z Tż, zaliczyłam spacer, a teraz już błogie lenistwo. Jeśli chodzi o jedzenie to nie pcham w siebie dużo, ale jem w sumie to, na co mam ochotę. Wieczorem jeszcze mam gości, więc nie wiem, czy jakiejś krótkiej drzemki nie zaliczę za chwilę
U nas też się super pogoda zrobiła.. jak tak będzie kilka dni to wszystko zacznie się powoli robić zielone
My przed chwilą wróciliśmy od teściów.. w 4 h zaserwowano obiad, deser i kolację... tam jest tak zawsze..
Dobrze by było jakbym o 19 poćwiczyła jakieś interwały na skakance, ale nie wiem czy dam radę.. Muszę zrobić sobie jakieś ziółka na trawienie

A własnie wczoraj czytałam trochę o tej wędzonej piersi z kurczaka i ona wcale nie jest taka zdrowa bo ma dużo konserwantów Jak zobaczyłam skład to tam same stabilizatory E coś, E coś tam itd..
No, ale jak się zje na tydzień 200g to chyba nic mi nie będzie..w sumie teraz we wszystkim jest chemia.. Surowe piersi z kurczaka pewnie też mają w sobie dużo syfu.. Takie czasy :P
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-03-27 o 16:17
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 19:13   #1927
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Nie no zjadłam po trochu kilku potraw i mi starczy.. dobrze, ze te święta krótkie bo juz tesknie za normalnym jedzeniem
Ja też się cieszę, że już po, bo w sumie to nie jestem z siebie zadowolona Wczoraj trochę popłynęłam (piwka plus sery), dziś też tak w kratkę, pewnie to trochę wina tego, że @ powinien już nadejść, a tu nic To dziwne, bo na tabsach zawsze wiem kiedy mam a tym razem niespodzianka
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No było, ale nie ukrywajmy Finlandia to nie jest potęga światowa.. to słaby zespół więc nie ma co się tym wynikiem podniecać Z Serbią, która jest dużo lepsza nasi grali słabo
No tak, racja
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U nas też się super pogoda zrobiła.. jak tak będzie kilka dni to wszystko zacznie się powoli robić zielone
My przed chwilą wróciliśmy od teściów.. w 4 h zaserwowano obiad, deser i kolację... tam jest tak zawsze..
Niezłe tempo
Dziś u mnie było ślicznie Teraz ma padać kilka dni, więc szybko zrobi się zielono
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A własnie wczoraj czytałam trochę o tej wędzonej piersi z kurczaka i ona wcale nie jest taka zdrowa bo ma dużo konserwantów Jak zobaczyłam skład to tam same stabilizatory E coś, E coś tam itd..
No, ale jak się zje na tydzień 200g to chyba nic mi nie będzie..w sumie teraz we wszystkim jest chemia.. Surowe piersi z kurczaka pewnie też mają w sobie dużo syfu.. Takie czasy :P
Teraz wszystko ma w sobie jakieś konserwanty niestety Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, w końcu ma też dużo białka. A coś trzeba jeść

Jakiegoś lenia mam dziś, w sumie dobrze że jutro już do pracy, bo pewnie kolejny dzień bym przeleżała Muszę zacząć ćwiczyć! No i po ostatnich dniach bez diety trzeba się wziąć za siebie. Do pracy naszykowałam sobie już sałatkę z wędzonym kurczakiem, resztką fety, ziarenkami chia, pestkami dyni, pomidorem no i sałatą lodową plus jakiś sos. Na przekąskę banan plus orzechy. Nie wiem, czy nie będę głodna, może rano jak zdążę to wstąpię do sklepu i kupię jakiś sok warzywny, wodę i może jeszcze jakiś owoc.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 12:42   #1928
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Witajcie po świetach

byłam na wyjeździe, wiec nawet nie miałam zbytnio dostępu do internetu, a z telefonu zle mi się pisze.
Niestety, były grzechy, nawet spore, ale jak to mówi Chodakowska: Świeta rządzą się swoimi prawami nie zawsze można wybrać mniejsze zło. Jeszcze jak się jest u kogos w gościach to się je co dają jeszcze wczoraj byliśmy na 30stce siostry, nie było tam zupełnie nic zdrowego. No może salatka z fetą
Ale od dziś już oczyszczanie jestem przed @ wiec wszystkie grzechy sobie wybaczam



Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość


A własnie wczoraj czytałam trochę o tej wędzonej piersi z kurczaka i ona wcale nie jest taka zdrowa bo ma dużo konserwantów Jak zobaczyłam skład to tam same stabilizatory E coś, E coś tam itd..
No, ale jak się zje na tydzień 200g to chyba nic mi nie będzie..w sumie teraz we wszystkim jest chemia.. Surowe piersi z kurczaka pewnie też mają w sobie dużo syfu.. Takie czasy :P

Wszystko dziś jest napakowane chemią, bardziej lub mniej. No jeśli cos ma mieć dluzszy termin waznosci to musza dac konserwanty. Można kupic taka piers wedzona w sklepie mięsnym ale wtedy kosztuje przykładowo 39,pp zl kg i nie wiadomo czy już tam wisi 3 dni czy tydzień, a tu wyciągasz z folii i ma taki pyszny smak


Madzia ja taki sos z paczki mam na 5,6 razy. tylko sypne do szklanki z oliwa z oliwek. Oliwy dużo nie daje najwyżej łyżke,bo zawsze daje orzechy lub nasiona.


w tym tygodniu nocki.
nie żałowałam sobie słodkości w świeta,bo miałam prawie prawie 3 miesiące postu. Wiec oszyszczanie od cukru potrwa pewnie ze 2 tyg.


jedzonko na dziś:

na czczo była ciepła woda z cytryną


1 ) chlebek słonecznikowy, serek twarogowy, filet wędzony z kurczaka, cykoria, papryka żółta, rzodkiewki, mix sałat, zioła prowansalskie


2 ) maślanka z otrębami owsianymi i pszennymi, suszonymi sliwkami, nasiona chia, cynamon


spanko przed nocką


3 ) sałatka z mixu sałat z kurczakiem, 2x chlebek słonecznikowy + pasta z avocado, pomidor, papryka, rzodkiewka, oliwa z oliwek


4 ) sok pomidorowy domowy od mamy + dospie chili


5) serek wiejski z rzodkiewkami


jakoś nie dałabym rady na samych sokach warzywno owocowych by się oczyscic.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-03-29 o 12:45
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 16:03   #1929
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

A ja cale swieta bezgrzesznie nawet codziennie jakies cardio kręciłam
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:14   #1930
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę, że już po, bo w sumie to nie jestem z siebie zadowolona Wczoraj trochę popłynęłam (piwka plus sery), dziś też tak w kratkę, pewnie to trochę wina tego, że @ powinien już nadejść, a tu nic To dziwne, bo na tabsach zawsze wiem kiedy mam a tym razem niespodzianka
Oj tam troszkę piwka Ci nie zaszkodzi Twój organizm je lubi hihi
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Niezłe tempo
Dziś u mnie było ślicznie Teraz ma padać kilka dni, więc szybko zrobi się zielono
Ja widzę, że z dnia na dzień jest coraz więcej listków na krzaczkach i drzewach
Niedługo będzie trzeba odpalić rower Póki co to dziś strasznie wiało
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Teraz wszystko ma w sobie jakieś konserwanty niestety Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, w końcu ma też dużo białka. A coś trzeba jeść
No w sumie racja.. wszystkie te wędliny i sery paczkowane też mają konserwanty żeby potem mogły parę miesięcy leżeć.. takze nie będę się tym przejmować i kurczaka wędzonego będę jadła ze dwa razy w tyg Bo porcja 220 g to na raz trochę za duża
Kupiłam dzis mix sałat i chyba na środę do pracy wezmę z kurczaczkiem
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Jakiegoś lenia mam dziś, w sumie dobrze że jutro już do pracy, bo pewnie kolejny dzień bym przeleżała Muszę zacząć ćwiczyć! No i po ostatnich dniach bez diety trzeba się wziąć za siebie. Do pracy naszykowałam sobie już sałatkę z wędzonym kurczakiem, resztką fety, ziarenkami chia, pestkami dyni, pomidorem no i sałatą lodową plus jakiś sos. Na przekąskę banan plus orzechy. Nie wiem, czy nie będę głodna, może rano jak zdążę to wstąpię do sklepu i kupię jakiś sok warzywny, wodę i może jeszcze jakiś owoc.
Też muszę kupić jakichś nerkowców jak będą w promocji żeby brać na przekąskę
Sałateczka pierwsza klasa

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Ale od dziś już oczyszczanie jestem przed @ wiec wszystkie grzechy sobie wybaczam .
Dokładnie, w tydzień to spalisz

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Wszystko dziś jest napakowane chemią, bardziej lub mniej. No jeśli cos ma mieć dluzszy termin waznosci to musza dac konserwanty. Można kupic taka piers wedzona w sklepie mięsnym ale wtedy kosztuje przykładowo 39,pp zl kg i nie wiadomo czy już tam wisi 3 dni czy tydzień, a tu wyciągasz z folii i ma taki pyszny smak
Sama w sobie to ona taka dobra nie jest, dopiero w połączeniu z tą sałatą, warzywami i oliwą nabiera smaku
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-03-29 o 19:15
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:14   #1931
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Madzia ja taki sos z paczki mam na 5,6 razy. tylko sypne do szklanki z oliwa z oliwek. Oliwy dużo nie daje najwyżej łyżke,bo zawsze daje orzechy lub nasiona.
na 5-6 razy ta paczuszka 9 g ?? ja na dwa razy ją daje.. może spróbuję na 3...
Co do oliwy to też tylko łyżka + 2 łyżki wody
Ostatnio nakupiłam chyba 5 różnych sosów i będę testować który najlepszy



Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
nie żałowałam sobie słodkości w świeta,bo miałam prawie prawie 3 miesiące postu. Wiec oszyszczanie od cukru potrwa pewnie ze 2 tyg.
ja w porównaniu do świąt grudniowych to słodyczy zjadłam bardzo mało..4 kawałki ciasta i może jakieś 3 małe słodkie jajeczka
Poza tym to żadnych cukierków, ciastek ani słodkich likierów, nalewek nie spożywałam
Wczorajszy dzień był juz całkiem udany, wróciłam do diety bo nigdzie nie szliśmy Sobota tez była w miarę niskokaloryczna takze tylko w niedzielę zaszalałam


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
A ja cale swieta bezgrzesznie nawet codziennie jakies cardio kręciłam
Woow..super To Ty chyba jako jedyna nigdzie na święta nie wyjeżdżałaś

U mnie dzis wszystko zgodnie z planem, ale trochę zawaliłam bo nie robiłam obiadu, miałam z wczoraj resztkę zupy z soczewicy, ale zjadłam pół miseczki bo tyle zostało i byłam ciągle głodna.. Kupiłam bakłażana w Lidlu i wyprobowałam jakiś przepis z yt na duszonego bakłazana w sosie balsamicznym...spróbowała m i powiem Wam, ze odechciało mi się tego owocowarzywa na najbliższe kilka miesięcy

Niedawno skończyłam ćwiczyć z cięzarkami, zrobiłam brzuszki i trochę poskakałam na skakance. Na kolację zjadłam 100g twarogu półtłustego z warzywami + pół tego pieczywa żytniego bio z Lidla... nawet dobre
Na jutro obiadek już czeka w pudełku : ryż brązowy z kurczakiem, brokułami i ziarnami słonecznika. Ten ryż brązowy trochę mnie wkurza bo gotuję go po 40-50 min, a on dalej jest twardy Kurde teraz jak to pisze to mi się przypomniało, ze ktoś mi tu mówił żeby go nie solić podczas gotowania, a ja go oczywiście aż przesoliłam...
Muszę następnym razem bez soli spróbować

Dobra pora się myć i do łóżeczka bo dziś fajne mecze wieczorem Dobrze, że ten tydzien zaczynał sie od wtorku i jutro już środa
Buziaki
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-03-29 o 19:17
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 20:05   #1932
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Madzia, byłam cale swieta u rodzicow w sobote bylismy u babci, w niedziele tez, a wczoraj babcia u nas a wieczorem wrcalam do siebie do wroclawia
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:13   #1933
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Witajcie po świetach

byłam na wyjeździe, wiec nawet nie miałam zbytnio dostępu do internetu, a z telefonu zle mi się pisze.
Niestety, były grzechy, nawet spore, ale jak to mówi Chodakowska: Świeta rządzą się swoimi prawami nie zawsze można wybrać mniejsze zło. Jeszcze jak się jest u kogos w gościach to się je co dają jeszcze wczoraj byliśmy na 30stce siostry, nie było tam zupełnie nic zdrowego. No może salatka z fetą
Ale od dziś już oczyszczanie jestem przed @ wiec wszystkie grzechy sobie wybaczam
Wiadomo, że w święta bywa różnie, ale na szczęście te były krótkie, więc i ewentualne nadwyżki szybciej zejdą
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
A ja cale swieta bezgrzesznie nawet codziennie jakies cardio kręciłam

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Oj tam troszkę piwka Ci nie zaszkodzi Twój organizm je lubi hihi
Niby tak I nie zamierzam się tym przejmować, bo święta spędziłam bardzo fajnie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja widzę, że z dnia na dzień jest coraz więcej listków na krzaczkach i drzewach
Niedługo będzie trzeba odpalić rower Póki co to dziś strasznie wiało
Ja planuję w weekend odkurzyć mój rower, bo do piątku ma padać, a weekend podobno ma być ładny, więc umyję go porządnie i może od razu zaliczę pierwszą w tym sezonie przejażdżkę
U mnie dziś i słonko, i deszcz, i burza z gradem
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Też muszę kupić jakichś nerkowców jak będą w promocji żeby brać na przekąskę
Sałateczka pierwsza klasa
A jaka pyszna była
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
na 5-6 razy ta paczuszka 9 g ?? ja na dwa razy ją daje.. może spróbuję na 3...
Co do oliwy to też tylko łyżka + 2 łyżki wody
Ostatnio nakupiłam chyba 5 różnych sosów i będę testować który najlepszy
Dawno tych sosów nie kupowałam, ale pamiętam że fajne były Może kupię przy okazji.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:14   #1934
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
ja w porównaniu do świąt grudniowych to słodyczy zjadłam bardzo mało..4 kawałki ciasta i może jakieś 3 małe słodkie jajeczka
Poza tym to żadnych cukierków, ciastek ani słodkich likierów, nalewek nie spożywałam
Wczorajszy dzień był juz całkiem udany, wróciłam do diety bo nigdzie nie szliśmy Sobota tez była w miarę niskokaloryczna takze tylko w niedzielę zaszalałam
No to ładnie się trzymałaś
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U mnie dzis wszystko zgodnie z planem, ale trochę zawaliłam bo nie robiłam obiadu, miałam z wczoraj resztkę zupy z soczewicy, ale zjadłam pół miseczki bo tyle zostało i byłam ciągle głodna.. Kupiłam bakłażana w Lidlu i wyprobowałam jakiś przepis z yt na duszonego bakłazana w sosie balsamicznym...spróbowała m i powiem Wam, ze odechciało mi się tego owocowarzywa na najbliższe kilka miesięcy
A ja dziś kupiłam dwa bakłażany Ale były tanie, niecałe 5 zł/kg więc wzięłam dwa. Nie będę eksperymentować, zrobię faszerowane tak jak ostatnio
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Niedawno skończyłam ćwiczyć z cięzarkami, zrobiłam brzuszki i trochę poskakałam na skakance. Na kolację zjadłam 100g twarogu półtłustego z warzywami + pół tego pieczywa żytniego bio z Lidla... nawet dobre

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Na jutro obiadek już czeka w pudełku : ryż brązowy z kurczakiem, brokułami i ziarnami słonecznika. Ten ryż brązowy trochę mnie wkurza bo gotuję go po 40-50 min, a on dalej jest twardy Kurde teraz jak to pisze to mi się przypomniało, ze ktoś mi tu mówił żeby go nie solić podczas gotowania, a ja go oczywiście aż przesoliłam...
Muszę następnym razem bez soli spróbować
Ryż brązowy chyba już tak ma, ale z tą solą to może i prawda, bo wiem, że tak jest też zalecane z soczewicą
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dobra pora się myć i do łóżeczka bo dziś fajne mecze wieczorem Dobrze, że ten tydzien zaczynał sie od wtorku i jutro już środa
Buziaki
No, przynajmniej szybko zleci

U mnie dziś:
I: jajka faszerowane (3 połówki), sałata, ogórek, łosoś sałatkowy
II: banan, orzechy włoskie i laskowe (solidne dwie garście)
III: sałatka (wczoraj pisałam jaka )
IV: roladka z łososia z pieczarkami, mix sałat, pomidor, sos balsamiczny
V: sałatka (mix sałat, kawałek camemberta, kawałek wędzonego kurczaka, oliwki czarne, chia, sos balsamiczny, rzeżucha, olej dyniowy)
Dowaliłam dziś tłuszczu Nie dość, że orzechy, to jeszcze łosoś i na kolację olej dyniowy i to sporo mi się chlapnęło Ale to zdrowe tłuszcze, więc nie ma się co martwić. Jutro w planach basen, oby się nic nie zmieniło

Nadal czekam na @
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 15:52   #1935
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
A ja cale swieta bezgrzesznie nawet codziennie jakies cardio kręciłam

brawo jestem z Ciebie dumna

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No w sumie racja.. wszystkie te wędliny i sery paczkowane też mają konserwanty żeby potem mogły parę miesięcy leżeć.. takze nie będę się tym przejmować i kurczaka wędzonego będę jadła ze dwa razy w tyg Bo porcja 220 g to na raz trochę za duża

Kupiłam dzis mix sałat i chyba na środę do pracy wezmę z kurczaczkiem

Też muszę kupić jakichś nerkowców jak będą w promocji żeby brać na przekąskę
Sałateczka pierwsza klasa


Dokładnie, w tydzień to spalisz


Sama w sobie to ona taka dobra nie jest, dopiero w połączeniu z tą sałatą, warzywami i oliwą nabiera smaku
nie wiem czy spale w tydzień bo to było sporo grzeszków. Wstyd wymieniać.. ciasta, jajeczka w czekoladzie, pół paczki chipsów, nawet lód na patyku w czekoladzie się trafił ogólnie 2 dni rozpusty, że tak powiem. W sumie to 3 dni bo już od soboty zaczęłam Ale było minęło teraz jestem na dobrej drodze.


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
na 5-6 razy ta paczuszka 9 g ?? ja na dwa razy ją daje.. może spróbuję na 3...
Co do oliwy to też tylko łyżka + 2 łyżki wody
Ostatnio nakupiłam chyba 5 różnych sosów i będę testować który najlepszy




Ja taka porcje kurczaka wedzonego mam na 2,3 razy. Mi taka oliwa z oliwek z sosikiem daje mega smak do sałatki. No mówie,ze na 5,6 razy ten sosik. Bo dodaje jeszcze do tej oliwy chili w proszku i ziołą prowansalskie to tylko tyle wsypie by był smak

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Wiadomo, że w święta bywa różnie, ale na szczęście te były krótkie, więc i ewentualne nadwyżki szybciej zejdą



Niby tak I nie zamierzam się tym przejmować, bo święta spędziłam bardzo fajnie

Dawno tych sosów nie kupowałam, ale pamiętam że fajne były Może kupię przy okazji.

czasami te sosiki sa w biedronce lub w tesco za 0,49 gr


Co dziś jemy:


1 ) owsianka na maślance z suszoną żurawina, suszone śliwki, nasiona chia, cynamon, jabłko, orzechy włoskie, słonecznik


2 ) sałatka z mixu sałat z roszponka, ser feta, czerwona papryka, zielony ogórek, rzodkiewka, natka pietruszki, sosik grecki z oliwa z oliwek, 2 skibki chleba o obniżonym IG


spanko przed nocką


3 ) chlebek słonecznikowy, pasta z avocado, pomidor, filet wedzony z kurczaka, cykoria, rzodkiewka


4 ) jogurt z priobiotykiem


5 ) tuńczyk + biała rzodkiew
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-03-30 o 15:59
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 16:40   #1936
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Madzia, byłam cale swieta u rodzicow w sobote bylismy u babci, w niedziele tez, a wczoraj babcia u nas a wieczorem wrcalam do siebie do wroclawia
Wow to Cię podziwiam, ze u rodziców i babci dałas radę trzymać dietę....

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No to ładnie się trzymałaś

A ja dziś kupiłam dwa bakłażany Ale były tanie, niecałe 5 zł/kg więc wzięłam dwa. Nie będę eksperymentować, zrobię faszerowane tak jak ostatnio
Ale może jakbym zrobiła faszerowane i zapiekane to lepiej by to smakowało.. a tak wepchałam w siebie ponad połowę samego bakłażana to niedziwne, że miałam go dość.. Na dodatek jak ja to jadłam to siedział obok mnie TŻ, który w tym czasie spożywał tosty z serem i szynką oraz sałatkę ziemniaczaną...

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
U mnie dziś:
I: jajka faszerowane (3 połówki), sałata, ogórek, łosoś sałatkowy
II: banan, orzechy włoskie i laskowe (solidne dwie garście)
III: sałatka (wczoraj pisałam jaka )
IV: roladka z łososia z pieczarkami, mix sałat, pomidor, sos balsamiczny
V: sałatka (mix sałat, kawałek camemberta, kawałek wędzonego kurczaka, oliwki czarne, chia, sos balsamiczny, rzeżucha, olej dyniowy)
Dowaliłam dziś tłuszczu Nie dość, że orzechy, to jeszcze łosoś i na kolację olej dyniowy i to sporo mi się chlapnęło Ale to zdrowe tłuszcze, więc nie ma się co martwić. Jutro w planach basen, oby się nic nie zmieniło

Nadal czekam na @
Widzę, że w menu dominowała sałata.. Chyba dużo jej kupujesz
Zdrowe tłuszcze można jeść. Kupiłam wczoraj ten olej dyniowy i jutro dodam go do sałatki z wędzonym kurczakiem
I co dostałaś już ???

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość

nie wiem czy spale w tydzień bo to było sporo grzeszków. Wstyd wymieniać.. ciasta, jajeczka w czekoladzie, pół paczki chipsów, nawet lód na patyku w czekoladzie się trafił ogólnie 2 dni rozpusty, że tak powiem. W sumie to 3 dni bo już od soboty zaczęłam Ale było minęło teraz jestem na dobrej drodze.
Zważysz się za parę dni i okaże się czy spaliłaś



Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość

Ja taka porcje kurczaka wedzonego mam na 2,3 razy. Mi taka oliwa z oliwek z sosikiem daje mega smak do sałatki. No mówie,ze na 5,6 razy ten sosik. Bo dodaje jeszcze do tej oliwy chili w proszku i ziołą prowansalskie to tylko tyle wsypie by był smak
Aha Może też sobie dziś trochę chilli wsypię do tego sosu




Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Co dziś jemy:


1 ) owsianka na maślance z suszoną żurawina, suszone śliwki, nasiona chia, cynamon, jabłko, orzechy włoskie, słonecznik


2 ) sałatka z mixu sałat z roszponka, ser feta, czerwona papryka, zielony ogórek, rzodkiewka, natka pietruszki, sosik grecki z oliwa z oliwek, 2 skibki chleba o obniżonym IG


spanko przed nocką


3 ) chlebek słonecznikowy, pasta z avocado, pomidor, filet wedzony z kurczaka, cykoria, rzodkiewka


4 ) jogurt z priobiotykiem


5 ) tuńczyk + biała rzodkiew
Bardzo ładnie

Ja w ogóle zauważyłam, ze mi na prawej ręce wyskoczyły jakieś krostki swędzące.. wygląda to jak jakieś uczulenie.. mam nadzieję, że to nie od dużej ilości jajek, które ostatnio spożywam Nie wiem czym to smarować.. muszę jakieś wapno zacząć pić
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 20:17   #1937
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cześć
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Co dziś jemy:


1 ) owsianka na maślance z suszoną żurawina, suszone śliwki, nasiona chia, cynamon, jabłko, orzechy włoskie, słonecznik


2 ) sałatka z mixu sałat z roszponka, ser feta, czerwona papryka, zielony ogórek, rzodkiewka, natka pietruszki, sosik grecki z oliwa z oliwek, 2 skibki chleba o obniżonym IG


spanko przed nocką


3 ) chlebek słonecznikowy, pasta z avocado, pomidor, filet wedzony z kurczaka, cykoria, rzodkiewka


4 ) jogurt z priobiotykiem


5 ) tuńczyk + biała rzodkiew
Znowu ładnie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ale może jakbym zrobiła faszerowane i zapiekane to lepiej by to smakowało.. a tak wepchałam w siebie ponad połowę samego bakłażana to niedziwne, że miałam go dość.. Na dodatek jak ja to jadłam to siedział obok mnie TŻ, który w tym czasie spożywał tosty z serem i szynką oraz sałatkę ziemniaczaną...
No może i tak Jeszcze jak takie pokusy obok miałaś Bakłażana trzeba odpowiednio przyrządzić, bo on jest specyficzny w smaku. Faszerowany mi smakował, więc tym razem zrobię podobnie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Widzę, że w menu dominowała sałata.. Chyba dużo jej kupujesz
Zdrowe tłuszcze można jeść. Kupiłam wczoraj ten olej dyniowy i jutro dodam go do sałatki z wędzonym kurczakiem
Jakoś tak wczoraj wyszło, miałam mały zapas i chciałam zjeść, zresztą po świętach potrzebowałam lekkiego jedzenia
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
I co dostałaś już ???
I chyba już nie dostanę, a jutro zaczynam nowe opakowanie tabsów. Dziwne, bo wszystko brałam zgodnie z planem, żadnej nie zwróciłam, brałam leki w tym miesiącu, ale sprawdzałam i żadne nie wpływają na działanie anty. Nie wiem, co się dzieje, objawy @ miałam klasyczne a tu nic Jeszcze przecież usg robiłam przed samymi świętami i wszystko w porządku (dlatego wykluczam ewentualną ciążę, bo by przecież coś wyszło).
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle zauważyłam, ze mi na prawej ręce wyskoczyły jakieś krostki swędzące.. wygląda to jak jakieś uczulenie.. mam nadzieję, że to nie od dużej ilości jajek, które ostatnio spożywam Nie wiem czym to smarować.. muszę jakieś wapno zacząć pić
Wiosna idzie, może coś Cię uczula?

Melduję basen
Jedzonko takie o:
I: jajecznica z pieczarkami i cukinią, ogórek
II: banan, orzechy, sok pomidorowy
III: roladka z łososia ze szpinakiem, duszona cukinia z pieczarkami
IV: sałatka jarzynowa, gotowane jajko (trochę słabo, ale spieszyłam się na basen i nie miałam czasu nic szykować)
V: sałatka: mix sałat, cheddar, szynka, pestki dyni, ogórek, sos balsamiczny
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:04   #1938
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

dzień dobry wszystkim
wstałam po nocce mało śpie po nockach... budze się ciagle 11:13 to jakieś czary ! Pozniej ide spac ok godz 17 na ok 2,3 godz i nocke jakos zniosę.


jedzonko na dziś:


1) owsianka z suszną żurawiną, suszone śliwki, z jabłkiem, cynamonem, nasiona chia, zarodki pszenne, orzechy włoskie, serek wiejski kocham


2 ) sałatka z mixu sałat z wędzonym kurczakiem, zielony ogórek, papryka kolorowa, rzodkiewki, czerwona cebula, sosik grecki z oliwa z oliwek


spanko przed nocka


3 ) chleb o obniżonym IG, pasta z avocado, pomidor, gotowane jajko, cykoria, rzodkiewki


4 ) pudełeczko gotowanych buraczków na parze

5 ) serek wiejski + biała rzodkiew




będę musiała wrócic do cwiczen na kanapie
dziś kupiłam czystek i będę pic 1,2 razy dziennie. Pijecie ? Stosujecie??

Dobre promocje na ten tydzień:
w Lidlu : nasiona chia za 7,99 zł, za 250 gr
w netto: Kurczak wędzony 19,99 zł/ kg tu sa male paczuszki często po 160,180 gram
w biedronce : olej kokosowy 500 ml za 9,99


na wagę wejde gdzieś za tydzień, jak będę mieć ranna zmiane. Boje się dostać szoku al. bacik mi się należy mimo wszystko ale tak to jest u mnie, hamulców brak
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-03-31 o 11:14
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:43   #1939
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

No może i tak Jeszcze jak takie pokusy obok miałaś Bakłażana trzeba odpowiednio przyrządzić, bo on jest specyficzny w smaku. Faszerowany mi smakował, więc tym razem zrobię podobnie
Zrobiłam tak na odwal się to i tak samo smakował Twój na pewno jest pyszny
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Jakoś tak wczoraj wyszło, miałam mały zapas i chciałam zjeść, zresztą po świętach potrzebowałam lekkiego jedzenia
Hihi
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
I chyba już nie dostanę, a jutro zaczynam nowe opakowanie tabsów. Dziwne, bo wszystko brałam zgodnie z planem, żadnej nie zwróciłam, brałam leki w tym miesiącu, ale sprawdzałam i żadne nie wpływają na działanie anty. Nie wiem, co się dzieje, objawy @ miałam klasyczne a tu nic Jeszcze przecież usg robiłam przed samymi świętami i wszystko w porządku (dlatego wykluczam ewentualną ciążę, bo by przecież coś wyszło).
Hmm, ale żeby po tabsach nie miec w ogóle.. ? Dziwne Ale u mnie teraz też był bardzo skąpy..
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wiosna idzie, może coś Cię uczula?
Nie wiem, ale dzis mnie jeszcze bardziej swędziało.. dziwne, ze to tylko na jednej ręce mam..na przedramieniu prawej...
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Melduję basen
Jedzonko takie o:
I: jajecznica z pieczarkami i cukinią, ogórek
II: banan, orzechy, sok pomidorowy
III: roladka z łososia ze szpinakiem, duszona cukinia z pieczarkami
IV: sałatka jarzynowa, gotowane jajko (trochę słabo, ale spieszyłam się na basen i nie miałam czasu nic szykować)
V: sałatka: mix sałat, cheddar, szynka, pestki dyni, ogórek, sos balsamiczny
za basen i jadłospis

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim
wstałam po nocce mało śpie po nockach... budze się ciagle 11:13 to jakieś czary ! Pozniej ide spac ok godz 17 na ok 2,3 godz i nocke jakos zniosę.
Nie wyobrazam sobie chodzenia na nocki... podziwiam Cię

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
jedzonko na dziś:


1) owsianka z suszną żurawiną, suszone śliwki, z jabłkiem, cynamonem, nasiona chia, zarodki pszenne, orzechy włoskie, serek wiejski kocham


2 ) sałatka z mixu sałat z wędzonym kurczakiem, zielony ogórek, papryka kolorowa, rzodkiewki, czerwona cebula, sosik grecki z oliwa z oliwek


spanko przed nocka


3 ) chleb o obniżonym IG, pasta z avocado, pomidor, gotowane jajko, cykoria, rzodkiewki


4 ) pudełeczko gotowanych buraczków na parze

5 ) serek wiejski + biała rzodkiew
Ślicznie


Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
będę musiała wrócic do cwiczen na kanapie
dziś kupiłam czystek i będę pic 1,2 razy dziennie. Pijecie ? Stosujecie??
Nie piję.. ale chyba teraz w Biedronce sie pojawił ja sie zastanawiam nad ostropestem..
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość

Dobre promocje na ten tydzień:
w Lidlu : nasiona chia za 7,99 zł, za 250 gr
w netto: Kurczak wędzony 19,99 zł/ kg tu sa male paczuszki często po 160,180 gram
w biedronce : olej kokosowy 500 ml za 9,99
Chia mam z poprzedniej promocji w L, chyba kupię za to ten olej kokosowy
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość

na wagę wejde gdzieś za tydzień, jak będę mieć ranna zmiane. Boje się dostać szoku al. bacik mi się należy mimo wszystko ale tak to jest u mnie, hamulców brak
Hmm myśle, ze jak dopiero za tydzien to będzie dobrze
Ja w tą sobotę sie ważę i mam nadzieje, ze nie bedzie wiecej niż tydzień temu...
Dziś w pracy do 18 i jestem wykończona..dobrze,że jutro już piątek!! Nawet dzis nic nie cwiczyłam bo kiedy.. zjadłam na obiadokolację bigos bo miałam od mamy w słoiku, a nie chciało mi się stać przy garach Niedawno przygotowałam sałatkę na jutro do pracy i idę do łóżka, dobranoc
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 20:09   #1940
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Ostropest dodaje do owsianki :-D poleecam na stawy ;-)
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 20:12   #1941
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim
wstałam po nocce mało śpie po nockach... budze się ciagle 11:13 to jakieś czary ! Pozniej ide spac ok godz 17 na ok 2,3 godz i nocke jakos zniosę.


jedzonko na dziś:


1) owsianka z suszną żurawiną, suszone śliwki, z jabłkiem, cynamonem, nasiona chia, zarodki pszenne, orzechy włoskie, serek wiejski kocham


2 ) sałatka z mixu sałat z wędzonym kurczakiem, zielony ogórek, papryka kolorowa, rzodkiewki, czerwona cebula, sosik grecki z oliwa z oliwek


spanko przed nocka


3 ) chleb o obniżonym IG, pasta z avocado, pomidor, gotowane jajko, cykoria, rzodkiewki


4 ) pudełeczko gotowanych buraczków na parze

5 ) serek wiejski + biała rzodkiew




będę musiała wrócic do cwiczen na kanapie
dziś kupiłam czystek i będę pic 1,2 razy dziennie. Pijecie ? Stosujecie??

Dobre promocje na ten tydzień:
w Lidlu : nasiona chia za 7,99 zł, za 250 gr
w netto: Kurczak wędzony 19,99 zł/ kg tu sa male paczuszki często po 160,180 gram
w biedronce : olej kokosowy 500 ml za 9,99


na wagę wejde gdzieś za tydzień, jak będę mieć ranna zmiane. Boje się dostać szoku al. bacik mi się należy mimo wszystko ale tak to jest u mnie, hamulców brak
Jedzonko ładne widzę że często jesz to samo (ja też )
Nie piję czystka, chyba z raz mi się zdarzyło, ale to okazyjnie, nigdy go nie kupowałam
Ten olej kokosowy tani, ale nie wiem czy kupię, bo ostatnio nie smażę, do sałatek mam oliwę i dyniowy, więc chyba nie ma sensu
Poczekaj z ważeniem, może nie będzie tak źle
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Zrobiłam tak na odwal się to i tak samo smakował Twój na pewno jest pyszny
Zobaczymy jak wyjdzie. Ja robię wszystko z głowy i raz jest lepiej, raz gorzej, ale zazwyczaj efekt końcowy jest smaczny
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Hmm, ale żeby po tabsach nie miec w ogóle.. ? Dziwne Ale u mnie teraz też był bardzo skąpy..
No dziwne. Zdarzało mi się mieć dwa dni i to takie skąpe, ale żeby nic to pierwszy raz. Dziś dla świętego spokoju zrobiłam test i oczywiście negatywny, czego się spodziewałam od początku, bo żadnych objawów nie mam, czuję się świetnie, jak to bywa tuż po @ tyle tylko, że go nie było Pewnie jakieś sprawy hormonalne
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale dzis mnie jeszcze bardziej swędziało.. dziwne, ze to tylko na jednej ręce mam..na przedramieniu prawej...
Jak masz wapno w domu to popijaj, powinno pomóc, jeśli to tylko zwykłe uczulenie. Jeśli nie przejdzie to pewnie będziesz musiała odwiedzić dermatologa
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
za basen i jadłospis

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja w tą sobotę sie ważę i mam nadzieje, ze nie bedzie wiecej niż tydzień temu...
Dziś w pracy do 18 i jestem wykończona..dobrze,że jutro już piątek!! Nawet dzis nic nie cwiczyłam bo kiedy.. zjadłam na obiadokolację bigos bo miałam od mamy w słoiku, a nie chciało mi się stać przy garach Niedawno przygotowałam sałatkę na jutro do pracy i idę do łóżka, dobranoc
Ja się dziś zważyłam i jestem na plusie No ale w sumie to się nie dziwię, bo ani przed świętami ani w święta nie trzymałam za bardzo diety, mało ostatnio się ruszam więc mam to, na co "zapracowałam". W weekend obowiązkowo rower I dieta Ale to dopiero w sobotę, bo jutro...
jutro piąteczek W związku z tym idę na piwo i pizzę
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:19   #1942
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Jedzonko ładne widzę że często jesz to samo (ja też )
Nie piję czystka, chyba z raz mi się zdarzyło, ale to okazyjnie, nigdy go nie kupowałam
Ten olej kokosowy tani, ale nie wiem czy kupię, bo ostatnio nie smażę, do sałatek mam oliwę i dyniowy, więc chyba nie ma sensu
Poczekaj z ważeniem, może nie będzie tak źle

Zobaczymy jak wyjdzie. Ja robię wszystko z głowy i raz jest lepiej, raz gorzej, ale zazwyczaj efekt końcowy jest smaczny




Ja się dziś zważyłam i jestem na plusie No ale w sumie to się nie dziwię, bo ani przed świętami ani w święta nie trzymałam za bardzo diety, mało ostatnio się ruszam więc mam to, na co "zapracowałam". W weekend obowiązkowo rower I dieta Ale to dopiero w sobotę, bo jutro...
jutro piąteczek W związku z tym idę na piwo i pizzę

hejka piąteczek, ale jeszcze jedna nocka przede mną
w tym tygodniu tylko 4 bo świeta były,a zwykle mam 6 nocek. Nocki mam co 3 tyg. od 11 lat nie idzie się przyzwyczaić


co do jedzonka, to tak, często jadam to samo ale jak cos mi smakuje lub służy to jem do zjedzenia. Mam fazy na coś. Lub jadam coś tygodniami. W ogole kupuje i robie zawsze spore zapasy jak sa jakieś promocje, a potem musze to wykorzystać

Co do @ to mi się już zdarzało, że go nie było, a wszystkie objawy jakby był - po prostu nie było w tym danym miesiącu owulacji. Wiec przykładowo miałam 54 dni przerwy do następnego okresu. Wlasnie lekarz mowil,ze to się może zdarzyć 1raz do roku. Zwlaszcza gdy się spi po te 3,4h i takie zmiany w pracy. Polecam pojeść czerwonych buraczków będzie na zawołanie. Ja na diecie często sobie gotuje buraki, ale jem max 2 razy w tygodniu. na oczyszczenie


Jedzonko na dziś :

1 ) owsianka z suszoną żurawina, śliwkami, jabłko z cynamonem, nasiona chia, ostropest, słonecznik, serek wiejski no kocham to mega kubełek pochłonęłam


2 ) sałatka śledziowa z groszkiem, czerwona cebula, pora, papryka


3 ) chleb IG + pasta z avocado, pomidor, filet wędzony z kurczaka, rzodkiewki, cykoria,


4 ) gotowane buraczki


5 ) twaróg półtłusty 200gr + rzodkiewki
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:32   #1943
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Zobaczymy jak wyjdzie. Ja robię wszystko z głowy i raz jest lepiej, raz gorzej, ale zazwyczaj efekt końcowy jest smaczny
No na pewno jest smaczne.. Ja to sama mało co potrafię wymyślić Dziś zrobiłam sałatkę taką jak ostatnio pisałaś.. mix sałat, łosoś sałatkowy, mozzarella, ogórek konserwowy... ale trochę z sosem się nie dopasowałam bo zrobiłam z oliwy, musztardy francuskiej, miodu i cytryny Ogórek z miodem...
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

No dziwne. Zdarzało mi się mieć dwa dni i to takie skąpe, ale żeby nic to pierwszy raz. Dziś dla świętego spokoju zrobiłam test i oczywiście negatywny, czego się spodziewałam od początku, bo żadnych objawów nie mam, czuję się świetnie, jak to bywa tuż po @ tyle tylko, że go nie było Pewnie jakieś sprawy hormonalne
A no to Ci się udało wyjść z opresji.. Możliwe, ze jakieś zaburzenia hormonalne
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Jak masz wapno w domu to popijaj, powinno pomóc, jeśli to tylko zwykłe uczulenie. Jeśli nie przejdzie to pewnie będziesz musiała odwiedzić dermatologa
Oby nie !! Dziś juz na sniadanie nie jadłam jajek tylko owsiankę i w weekend tez zrobię od nich przerwę bo może to przez te jajca...

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ja się dziś zważyłam i jestem na plusie No ale w sumie to się nie dziwię, bo ani przed świętami ani w święta nie trzymałam za bardzo diety, mało ostatnio się ruszam więc mam to, na co "zapracowałam". W weekend obowiązkowo rower I dieta Ale to dopiero w sobotę, bo jutro...
jutro piąteczek W związku z tym idę na piwo i pizzę
Eee tam Ty to zrzucisz szybciej niż przybrałaś
Mhmm, ale mi smaka narobiłaś... A ja zaraz będę jadła tą sałatkę z sosem miodowo-musztardowym


Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
hejka piąteczek, ale jeszcze jedna nocka przede mną
w tym tygodniu tylko 4 bo świeta były,a zwykle mam 6 nocek. Nocki mam co 3 tyg. od 11 lat nie idzie się przyzwyczaić
To juz 11 lat tam pracujesz ? Ładnie
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:32   #1944
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
co do jedzonka, to tak, często jadam to samo ale jak cos mi smakuje lub służy to jem do zjedzenia. Mam fazy na coś. Lub jadam coś tygodniami. W ogole kupuje i robie zawsze spore zapasy jak sa jakieś promocje, a potem musze to wykorzystać
Prawidłowo Ja kupiłam dziś ten olej kokosowy w Biedronce W weekend pierwsze smażenie na kokosku

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Jedzonko na dziś :

1 ) owsianka z suszoną żurawina, śliwkami, jabłko z cynamonem, nasiona chia, ostropest, słonecznik, serek wiejski no kocham to mega kubełek pochłonęłam


2 ) sałatka śledziowa z groszkiem, czerwona cebula, pora, papryka


3 ) chleb IG + pasta z avocado, pomidor, filet wędzony z kurczaka, rzodkiewki, cykoria,


4 ) gotowane buraczki


5 ) twaróg półtłusty 200gr + rzodkiewki
ładnie A te buraczki to tak solo jesz ? Czy czymś doprawiasz ?

W końcu piąteczek... w pracy tyle roboty, że wolę nie myśleć o przyszłym tyg. Dwa dni na odpoczynek i relaks
Przydałoby się dziś poskakac na skakance i cos poćwiczyć przed kolacją
Na przyszły tydzień zapowiadaja 24 stopnie !! I znowu praktycznie przechodzimy z zimy na lato, a ja jeszcze nieprzygotowana bo kilka kg do zrzucenia !! Ale pewnie kilka dni bedzie ładnie, a potem znowu chłodniej..w końcu kwiecień plecień wciąż przeplata...
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-04-02 o 09:06
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 19:42   #1945
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
ładnie A te buraczki to tak solo jesz ? Czy czymś doprawiasz ?

W końcu piąteczek... w pracy tyle roboty, że wolę nie myśleć o przyszłym tyg. Dwa dni na odpoczynek i relaks
Przydałoby się dziś poskakac na skakance i cos poćwiczyć przed kolacją
Na przyszły tydzień zapowiadaja 24 stopnie !! I znowu praktycznie przechodzimy z zimy na lato, a ja jeszcze nieprzygotowana bo kilka kg do zrzucenia !! Ale pewnie kilka dni bedzie ładnie, a potem znowu chłodniej..w końcu kwiecień plecień wciąż przeplata...

właśnie się szykuje na nocke do pracy i dodałam do buraczków łyżeczke tartego chrzanu będzie zdrowo i dobrze na trawienie :P


kwiecień lubie, mam urodziny i imieniny hihih fakt, pewnie za dużo nie pochodzimy w kurteczkach i zaraz przyjdzie maj i od razu ciepło i na krótko a tu jeszcze 5kg do zrzucenia trzeba zagęszczać ruchy
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 20:28   #1946
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
hejka piąteczek, ale jeszcze jedna nocka przede mną
w tym tygodniu tylko 4 bo świeta były,a zwykle mam 6 nocek. Nocki mam co 3 tyg. od 11 lat nie idzie się przyzwyczaić
Współczuję Ci tych nocek, też bym się nie mogła przyzwyczaić
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
co do jedzonka, to tak, często jadam to samo ale jak cos mi smakuje lub służy to jem do zjedzenia. Mam fazy na coś. Lub jadam coś tygodniami. W ogole kupuje i robie zawsze spore zapasy jak sa jakieś promocje, a potem musze to wykorzystać
Ja mam tak samo
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Co do @ to mi się już zdarzało, że go nie było, a wszystkie objawy jakby był - po prostu nie było w tym danym miesiącu owulacji. Wiec przykładowo miałam 54 dni przerwy do następnego okresu. Wlasnie lekarz mowil,ze to się może zdarzyć 1raz do roku. Zwlaszcza gdy się spi po te 3,4h i takie zmiany w pracy. Polecam pojeść czerwonych buraczków będzie na zawołanie. Ja na diecie często sobie gotuje buraki, ale jem max 2 razy w tygodniu. na oczyszczenie
Biorę tabletki, więc fizycznie nie mam czegoś takiego jak okres tylko krwawienie z odstawienia. Więc tu i buraczki nie pomogą Ale jem, bo lubię
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Jedzonko na dziś :

1 ) owsianka z suszoną żurawina, śliwkami, jabłko z cynamonem, nasiona chia, ostropest, słonecznik, serek wiejski no kocham to mega kubełek pochłonęłam


2 ) sałatka śledziowa z groszkiem, czerwona cebula, pora, papryka


3 ) chleb IG + pasta z avocado, pomidor, filet wędzony z kurczaka, rzodkiewki, cykoria,


4 ) gotowane buraczki


5 ) twaróg półtłusty 200gr + rzodkiewki
Ładnie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No na pewno jest smaczne.. Ja to sama mało co potrafię wymyślić Dziś zrobiłam sałatkę taką jak ostatnio pisałaś.. mix sałat, łosoś sałatkowy, mozzarella, ogórek konserwowy... ale trochę z sosem się nie dopasowałam bo zrobiłam z oliwy, musztardy francuskiej, miodu i cytryny Ogórek z miodem...
Czego, to może być całkiem dobre połączenie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A no to Ci się udało wyjść z opresji.. Możliwe, ze jakieś zaburzenia hormonalne
Czytałam, że nie zawsze musi wystąpić krwawienie i to o niczym konkretnym nie świadczy, ale dziwnie jak w ogóle nie ma nic Biorę tabsy już 6 lat, więc może coś się rozregulowało Zapytam lekarza przy następnej wizycie.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Oby nie !! Dziś juz na sniadanie nie jadłam jajek tylko owsiankę i w weekend tez zrobię od nich przerwę bo może to przez te jajca...
Zrób przerwę i zobacz jaka będzie reakcja Ale nie sądzę, że to od jajek, skoro wcześniej tego nie miałaś.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Eee tam Ty to zrzucisz szybciej niż przybrałaś
Mhmm, ale mi smaka narobiłaś... A ja zaraz będę jadła tą sałatkę z sosem miodowo-musztardowym
Oby Ostatnio tylko żrę
Pizza była bardzo dobra, zjadłam dwa małe kawałki, do tego dwa małe piwa bezalkoholowe, bo autem byłam. Zmęczona dziś jestem, głowa mnie boli, dobrze że dwa dni wolnego Jutro miałam w planach rower, ale chyba nie wypali, bo umówiłam się z przyjaciółką, jakoś ostatnio rzadko się widzimy, więc trzeba nadrobić.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 20:32   #1947
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
W końcu piąteczek... w pracy tyle roboty, że wolę nie myśleć o przyszłym tyg. Dwa dni na odpoczynek i relaks
Przydałoby się dziś poskakac na skakance i cos poćwiczyć przed kolacją
Na przyszły tydzień zapowiadaja 24 stopnie !! I znowu praktycznie przechodzimy z zimy na lato, a ja jeszcze nieprzygotowana bo kilka kg do zrzucenia !! Ale pewnie kilka dni bedzie ładnie, a potem znowu chłodniej..w końcu kwiecień plecień wciąż przeplata...
To porządnie wypocznij, bo potem znowu tydzień orki U mnie dziś zalatany dzień, ale ogólnie nie jest źle, prawie wszystko w miarę na bieżąco
Oo, jak fajnie gdyby już było naprawdę cieplutko U mnie dziś zimnica i deszcz, przeprosiłam ciepłą kurtkę, bo już w wiosennej kilka dni chodziłam, ale dziś nie dało rady
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:12   #1948
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
właśnie się szykuje na nocke do pracy i dodałam do buraczków łyżeczke tartego chrzanu będzie zdrowo i dobrze na trawienie :P


kwiecień lubie, mam urodziny i imieniny hihih fakt, pewnie za dużo nie pochodzimy w kurteczkach i zaraz przyjdzie maj i od razu ciepło i na krótko a tu jeszcze 5kg do zrzucenia trzeba zagęszczać ruchy
Ja z kolei mam w maju urodziny i imieniny..ale imienin nie obchodzę


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Oby Ostatnio tylko żrę
Pizza była bardzo dobra, zjadłam dwa małe kawałki, do tego dwa małe piwa bezalkoholowe, bo autem byłam. Zmęczona dziś jestem, głowa mnie boli, dobrze że dwa dni wolnego Jutro miałam w planach rower, ale chyba nie wypali, bo umówiłam się z przyjaciółką, jakoś ostatnio rzadko się widzimy, więc trzeba nadrobić.
Ee dwa małe kawałki i piwo bezalkoholowe to pikuś Na rower dziś jeszcze za zimno, ale od jutra ma być już 20 stopni...

Ja dziś się zważyłam i 0,4 kg więcej niż tydzień temu Czyli chyba ten jeden dzień świąt w którym zjadłam sporo miał wpływ na dzisiejszy wynik.. A miałam taką nadzieję, że może będzie chociaż 0,2 kg mniej, a tu Trochę mi to popsuło humor w sobotni poranek...
Moze za mało rucho miałam..w tym tyg. odpuściłam basen... W przyszłym tyg. nie ma zlituj się, idę
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 11:11   #1949
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ee dwa małe kawałki i piwo bezalkoholowe to pikuś Na rower dziś jeszcze za zimno, ale od jutra ma być już 20 stopni...
Niby pikuś, ale niepotrzebnie się dziś zważyłam, bo jestem w szoku jak to szybko rośnie A może i dobrze, to się prędzej ogarnę U mnie dziś piękna pogoda, na pewno spacer zaliczę, zamiast jechać to przyjaciółki miejskim to się przejdę piechotką. A jutro może rowerek wreszcie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja dziś się zważyłam i 0,4 kg więcej niż tydzień temu Czyli chyba ten jeden dzień świąt w którym zjadłam sporo miał wpływ na dzisiejszy wynik.. A miałam taką nadzieję, że może będzie chociaż 0,2 kg mniej, a tu Trochę mi to popsuło humor w sobotni poranek...
Moze za mało rucho miałam..w tym tyg. odpuściłam basen... W przyszłym tyg. nie ma zlituj się, idę
To obie miałyśmy kiepski poranek No nic, bierzemy się do roboty
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 17:05   #1950
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej

Współczuję Ci tych nocek, też bym się nie mogła przyzwyczaić

Oby Ostatnio tylko żrę
Pizza była bardzo dobra, zjadłam dwa małe kawałki, do tego dwa małe piwa bezalkoholowe, bo autem byłam. Zmęczona dziś jestem, głowa mnie boli, dobrze że dwa dni wolnego Jutro miałam w planach rower, ale chyba nie wypali, bo umówiłam się z przyjaciółką, jakoś ostatnio rzadko się widzimy, więc trzeba nadrobić.

nocki masakra. Ok 4 się zawsze chce spać :ziewa: wczoraj mimo iż przed nocka nie spałam jakos nocka zleciała.

Niestety grzeszki się zdarzają. Akurat ja mam silna wole. Wiec od wtorku po świetach nic nie wpadło. kusiło 2,3 dni. wiadomo organizm 2 dni mial wszystko a nagle koniec i już sie buntuje.


Niby w weekend można a potem wszystko siedzi, zalega w jelitach. Taki jest fakt, 2 dni rozpusty w swieta i od razu brzuch mi wywaliło i aż mi przeszkadzał w pracy jak siedziałam, taki był wzdęty. Mysle,ze 2 tyg może nie starczyc, by dojść do siebie zważe się dopiero w piątek lub sobote, po co sobie psuć humor ! Ja od razu panikuje jak jest na plusie




Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja dziś się zważyłam i 0,4 kg więcej niż tydzień temu Czyli chyba ten jeden dzień świąt w którym zjadłam sporo miał wpływ na dzisiejszy wynik.. A miałam taką nadzieję, że może będzie chociaż 0,2 kg mniej, a tu Trochę mi to popsuło humor w sobotni poranek...
Moze za mało rucho miałam..w tym tyg. odpuściłam basen... W przyszłym tyg. nie ma zlituj się, idę


pogoda się poprawi, będzie więcej chęci, nie smutaj się czasami wagi idzie do góry, ale centymetry lecą

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Niby pikuś, ale niepotrzebnie się dziś zważyłam, bo jestem w szoku jak to szybko rośnie A może i dobrze, to się prędzej ogarnę U mnie dziś piękna pogoda, na pewno spacer zaliczę, zamiast jechać to przyjaciółki miejskim to się przejdę piechotką. A jutro może rowerek wreszcie

To obie miałyśmy kiepski poranek No nic, bierzemy się do roboty

dziewczyny, głowa do góry. Wiem, co przezywacie łacze się z Wami w bólu

Wstałam po nocce o 12 zjadłam owsianke i spacerek do lidla i netto jeszcze się zaopatrzyłam w promocyjne mixy sałat po 2,99 zł i serki wiejskie po 1,19 zł z Pilosa i rzodkiewki i kurczaka wędzonego w netto po drodze hehe


sobotnie menu


1 ) owsianka z jogurtem probiotycznym, suszone śliwki, otręby owsiane, nasiona chia, ostropest, pestki dyni, słonecznik, pół jabłka


2 ) sałatka z mixu sałat z roszponką ogórek zielony, papryka czerwona i zielona, rzodkiewki, sosik z oliwy z oliwek grecki z ziołami prowansalskimi + 3 skibki chleba IG


3 ) zielony koktajl z ogóka, szpinaku, koperku, pół avocado, cytryna, woda mineralna


4 ) Serek wiejski z rzodkiewkami
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-04-02 o 17:14
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 20:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.