przedłużanie włosów- część II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 19:20   #1921
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tak, chcialam juz z klipami, ale jak dobrze pojdzie to kupie wloski od jessici simpson na e-bay, jak brat sie zgodzi, jak nie to zostaje tylko allegro
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:25   #1922
aniolek_lovee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziekuje Anastazjo za wyczerpujacą odp. Wiec jak cos to pro fibry la trend,wiec jesli nie chce robic na warkoczyk tylko na ringi,dł dokladnej nie wiem tzn tak zeby byly za łopatki(swoje mam do połowy łopatek) to musiałabym kupic 1 czy 2 paczki?
aniolek_lovee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:28   #1923
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez nikita402 Pokaż wiadomość
tak, chcialam juz z klipami, ale jak dobrze pojdzie to kupie wloski od jessici simpson na e-bay, jak brat sie zgodzi, jak nie to zostaje tylko allegro
te od Jess wyglądaja w necie bosko

Cytat:
Napisane przez aniolek_lovee Pokaż wiadomość
Dziekuje Anastazjo za wyczerpujacą odp. Wiec jak cos to pro fibry la trend,wiec jesli nie chce robic na warkoczyk tylko na ringi,dł dokladnej nie wiem tzn tak zeby byly za łopatki(swoje mam do połowy łopatek) to musiałabym kupic 1 czy 2 paczki?

Nie wiem jakie chcesz mieć. Ja na fotce mam niecałą paczke i widze, że to mało, ale narazie mi odpowiada. Żeby miec burze włosów, to raczej 2, a nie 1.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:29   #1924
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Gdzie sa te wloski jessiki ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:04   #1925
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Smile i jesteś zadowolona z tych włosków z wlosyonline?? Mam sylemat czy wziasc syntetyki czy moze naturalne ale nie z allegro co myslicie o tych? http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=78 jedne i drugie byly by na clipy wiec w zasadzie nie byly by zbyt czesto myte ?? zawracam wam głowe wiem ale chcialabym sprobowac syntetykow ale z drugiej strony boje sie zeby nie wygladac jak plastikowa lalka...a z tymi naturalnymi to tez roznie bywa..
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:21   #1926
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazjaa Ty swoje naturalne włosy masz kręcone czy proste? Bo Twoje kręcone ślicznie wyglądają. Czy naturalne włosy mogę nakręcić na lokówkę, która nie ma kontroli temperatury?
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:25   #1927
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
zaryzykuje zamowie sobie 2 paczki tych syntetykow latrend na tasmie zobaczymy co to bedzie kasa nie jest wielka a chce sprobiowac syntetykow teraz tylko powiedzcie mi które spinki wybrac bo wiem ze sa rozne rozmiary?? potrzebuje 2 zestawów jeden do krókich włosków srednio gestych i drugi dla mnie do dosc dlugivh i tez sredniogestych ?? Anastazja ty masz moze clipy od tego sprzedawcy co twoje loki?? bo zamawiam od niego wloski naturalne dla siostry http://allegro.pl/item330693874_natu...balejaze_.html i pisze ze ma clipy 8 sztuk za 18 zł nie pytalam go jeszcze jaki rozmiar ale pomyslalam ze moze ty je masz?? a jak nie to polecicie mi jakas aukcje gdzie sa dobre bo ktos pisale zeby nie metalowe a cos kojaze ze wszytskie sa metalowe juz zgliupialam?

Anariel ja naturalne krecilam a moja lokowka tez nie ma ustawien temperatury a mam wlosy latrend, tylko posmaruj wczesniej wloski jedwabiem albo czyms ochronnym bo ja tego nie robilam i niestety dalam im w kosc czestym kreceniem i prostowaniem na przemian

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-03-24 o 21:39 Powód: post pod postem, prosze korzystac z opcji edytowania i multicytowania
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 22:11   #1928
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
zaryzykuje zamowie sobie 2 paczki tych syntetykow latrend na tasmie zobaczymy co to bedzie kasa nie jest wielka a chce sprobiowac syntetykow teraz tylko powiedzcie mi które spinki wybrac bo wiem ze sa rozne rozmiary?? potrzebuje 2 zestawów jeden do krókich włosków srednio gestych i drugi dla mnie do dosc dlugivh i tez sredniogestych ?? Anastazja ty masz moze clipy od tego sprzedawcy co twoje loki?? bo zamawiam od niego wloski naturalne dla siostry http://allegro.pl/item330693874_natu...balejaze_.html i pisze ze ma clipy 8 sztuk za 18 zł nie pytalam go jeszcze jaki rozmiar ale pomyslalam ze moze ty je masz?? a jak nie to polecicie mi jakas aukcje gdzie sa dobre bo ktos pisale zeby nie metalowe a cos kojaze ze wszytskie sa metalowe juz zgliupialam?

Anariel ja naturalne krecilam a moja lokowka tez nie ma ustawien temperatury a mam wlosy latrend, tylko posmaruj wczesniej wloski jedwabiem albo czyms ochronnym bo ja tego nie robilam i niestety dalam im w kosc czestym kreceniem i prostowaniem na przemian

Ja mam włoski dokładnie z tej firmy...
A jaki jedwab mam wziac do tych wlosow? Glis kur?
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 23:22   #1929
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
Smile i jesteś zadowolona z tych włosków z wlosyonline?? Mam sylemat czy wziasc syntetyki czy moze naturalne ale nie z allegro co myslicie o tych? http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=78 jedne i drugie byly by na clipy wiec w zasadzie nie byly by zbyt czesto myte ?? zawracam wam głowe wiem ale chcialabym sprobowac syntetykow ale z drugiej strony boje sie zeby nie wygladac jak plastikowa lalka...a z tymi naturalnymi to tez roznie bywa..
no ja jestem bardzo zadowolona. kiedys rozmawialam na gg z kims z tego sklpeu i pani mowila ze oni maja tylko dobrej jakosci wlosy, wiadomo ze mogla tylko tak mowic no ale u mnie sie sprawdziwlo.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 07:07   #1930
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Anastazjaa Ty swoje naturalne włosy masz kręcone czy proste? Bo Twoje kręcone ślicznie wyglądają. Czy naturalne włosy mogę nakręcić na lokówkę, która nie ma kontroli temperatury?


Ja mam swoje proste kompletnie. Tylko je pokręciłam do kręconych włosów . Jakbym to miała robic codziennie to polokowałabym sobie tylko sama góre, ta tasma była taka długa, że kompletnie zasłaniała naturalne włosy. Tylko ten kolor Ale nie widze siebie w ciemnych włosach.
Ja nie polecam prostowania i kręcenia włosów naturalnych, bo wiadomo, to je niszczy. Ale dziewczyny pisały, że prostuja swoje naturalne i kręcą i nic sie nie dzieje....


I jeszcze jo pytanie, jak myslicie powinnam wystawi te moje bajeczne loki w całości 160 cm, czy np tyle ile potrzeba na całą glowe 120 cm i np 40 cm na jako próbke? A może wysatwic na cm? Np po 20 cm?
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 07:08   #1931
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anariel ja uzywalam z bio silka tylko nie kupuj na allegro tylko najlepiej w jakiejs hurtowni fryzjerskiej bo na allegro sa rozcienczone i dobry jest spray bodajze z glisskura nie pamietam nazwy ale pisze tam ze chroni przed temperaturą włoski poszukaj z drogeriia jestes z wloskow zadowolona puki co?

Dzioewczyny jak bedziecie mialy chwilke to napiszcie mi prosze co z tymi clipami, ktore zamowic dzieki

Anastazja ja bym wystawiła jako całosć tak jak kupilas, kurcze zebym miala jasne wlosy sama bym je od ciebie odkupila:P
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 11:37   #1932
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazja to w końcu jakie masz te włosy?? masz je na klipsy?

Qrcze chciałabym falowane, ale obawiam się syntetycznych czy nie będą się odznaczać



a mam jeszcze pytanko do Ciebie jakiej farby używasz do włosów bo masz bajeczny odcień
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:20   #1933
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa powiedz mi jeszcze czy lepsze będą tulejki z silikonem czy bez? No i rozmiar M będzie dobry, czy lepsze większe?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:16   #1934
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Anastazja to w końcu jakie masz te włosy?? masz je na klipsy?

Qrcze chciałabym falowane, ale obawiam się syntetycznych czy nie będą się odznaczać



a mam jeszcze pytanko do Ciebie jakiej farby używasz do włosów bo masz bajeczny odcień

ja mam na klipsy cały czas, tylko kolory wymieniłam. Te krecone strasznie ciemne są na zdjeciach jasniej wychodzą 27.4. a to normlany brąz jest z małym balejazem toffi. W tamtym tygodniu kupiłam 22 luzem i zamocowam mikroringami tez na klipsy i teraz je będe nosić bo mi kolor strasznie podpasował. Powiem wam, że jednak 613 jest bezndziejny w syntetykach. Takie nienaturalne żółtko. Dopiero jak zobaczyłam w realu jak wygląda to sie przeraziłam. W naturalnych włosach to 613 jest b.ładne, ale w syntetykach

Chodze do fryzjerki i ona mi rozjasnia włosy.

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
anastazjaa powiedz mi jeszcze czy lepsze będą tulejki z silikonem czy bez? No i rozmiar M będzie dobry, czy lepsze większe?
Z sylikonem! Ale z sylikonem musisz kupic duże L. Ja kupiłam genialne we włosy sklep z sylikonem L - mają dużo przestrzeni w środku. Normlanie jak kupowałam u betahair mikroring M z sylikonem, to ŻADNEGO pasemka nie mozna było tam wsadzić. Całą dziure zajmował sylikon... do tej pory je mam w pudełku, a powinnam wyrzucić.
Tylko że wlosy-sklep jest drogi ogólnie. Za 1 sztuke 30 groszy, czyli za 100 - 30 pln... troche ich ponosi, ale we wrocławiu mają monopol..
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:33   #1935
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość



Z sylikonem! Ale z sylikonem musisz kupic duże L. Ja kupiłam genialne we włosy sklep z sylikonem L - mają dużo przestrzeni w środku. Normlanie jak kupowałam u betahair mikroring M z sylikonem, to ŻADNEGO pasemka nie mozna było tam wsadzić. Całą dziure zajmował sylikon... do tej pory je mam w pudełku, a powinnam wyrzucić.
Tylko że wlosy-sklep jest drogi ogólnie. Za 1 sztuke 30 groszy, czyli za 100 - 30 pln... troche ich ponosi, ale we wrocławiu mają monopol..
Ja mam teraz ringi z sylikonem M i też wydawało mi się, że nic tam się nie zmieści, ale trochę sie nagimnastykowałam i się udało.
W takim razie zamawiam te tulejki L z sylikonem. Dzięki.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:50   #1936
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Ja mam teraz ringi z sylikonem M i też wydawało mi się, że nic tam się nie zmieści, ale trochę sie nagimnastykowałam i się udało.
W takim razie zamawiam te tulejki L z sylikonem. Dzięki.

jak ci pasuja to ok, zamawiaj M Ja raz zamówiłam te nieszczęsne M z sylikonem i więcej nie kupie
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:59   #1937
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
jak ci pasuja to ok, zamawiaj M Ja raz zamówiłam te nieszczęsne M z sylikonem i więcej nie kupie
Pasują, ale do normalnych końcówek przystosowanych pod ringi. A teraz zamawiam syntetyki i boję się, że jak je złożę to się nie zmieszczą. Nie będę ryzykować. Biorę L.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:11   #1938
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Pasują, ale do normalnych końcówek przystosowanych pod ringi. A teraz zamawiam syntetyki i boję się, że jak je złożę to się nie zmieszczą. Nie będę ryzykować. Biorę L.
mi w L od wlosy sklep sie zmiescily i ja jak zwykle wszystko grubo napchałam
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:27   #1939
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[QUOTE=anastazjaa;7007397]ja mam na klipsy cały czas, tylko kolory wymieniłam. Te krecone strasznie ciemne są na zdjeciach jasniej wychodzą 27.4. a to normlany brąz jest z małym balejazem toffi. W tamtym tygodniu kupiłam 22 luzem i zamocowam mikroringami tez na klipsy i teraz je będe nosić bo mi kolor strasznie podpasował. Powiem wam, że jednak 613 jest bezndziejny w syntetykach. Takie nienaturalne żółtko. Dopiero jak zobaczyłam w realu jak wygląda to sie przeraziłam. W naturalnych włosach to 613 jest b.ładne, ale w syntetykach

anastazja jak doczepilas syntetyki na ringach na clipy?? nie moge sibie tego wyobrazic... czyli jednak mozna profibry na clipy heh ty to zawsze cos wymyslisz
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 14:44   #1940
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dokładnie Obiecałam, że wkleje foty i opis... Jakbys posiedziała 3 godziny w domu bez prądu z syntetykami, 60 ringami i 10 klipsami to pomysł sam by ci przyszedł do głowy
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:45   #1941
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witajcie
mam pytanko kupilam wlosy u 4greathair, naturalne z koncowka keratynowa, co prawda we wrzesniu ale lezaly nieuzytkowane, zostaly nalozone 2 tygodnie temu i przy najmniejszej wilgoci robi sie jeden wielki filc nie do rozczesania, mozna je reklamowac? wydaje mi sie ze sa z domieszka syntetykow a zakupione jako naturalne i niby prostowac tez mozna ale jedna wielka tragedia, w koncu oni te je gdzies zamawiaja i chyba powinni odeslac do producenta
co radzicie?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:48   #1942
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
witajcie
mam pytanko kupilam wlosy u 4greathair, naturalne z koncowka keratynowa, co prawda we wrzesniu ale lezaly nieuzytkowane, zostaly nalozone 2 tygodnie temu i przy najmniejszej wilgoci robi sie jeden wielki filc nie do rozczesania, mozna je reklamowac? wydaje mi sie ze sa z domieszka syntetykow a zakupione jako naturalne i niby prostowac tez mozna ale jedna wielka tragedia, w koncu oni te je gdzies zamawiaja i chyba powinni odeslac do producenta
co radzicie?

Kiepskie oni maja te naturalne. Ja w kolorze 8 miałam siano na głowie po 2 tygodniach. Wytrzymały tak długo, bo myłam je z 4 razy....
Spróbowac zawsze możesz, ale odpiszą ci, że "źle sie obchodziłaś z włosami" (tak wszysscy twierdzą, jak sprzedają włosy marnej jakości) albo powiedzą ci, że chodziłaś w nich od września ..
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:31   #1943
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazja ale polecasz włosy te syntetyczne co kupowałaś na allegro?

a od BetaHair ktoś kupował na taśmie syntetyki?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 17:20   #1944
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Anastazja ale polecasz włosy te syntetyczne co kupowałaś na allegro?

a od BetaHair ktoś kupował na taśmie syntetyki?

Shakira po du... zaraz dostaniesz

SYNTETYKI OD BETAHAIR SĄ DO KOSZA!!! (Byliczka kupowała i wyciągneła z paczki jeden wielki kołtun! Mam nadzieje, że znowu nie pomyliłam Nika )
Be, nie wolno ich kupować!!!

Generalnie polecam, ale zła jestem jak diabli że z kolorem nie trafiłam.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 20:04   #1945
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a ktos pisal juz ze mial te wloski
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=78
fajne sa, i ile juz je nosi? i jak sie zachowuja?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 20:33   #1946
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Tych chyba nikt nie mial ja sie o nie pytalam, Smile miala wloski z tej strony ale te za 170 zł i jest zadowolona
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 20:52   #1947
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

smile jakbys mogla to podaj prosze linka do twoich wloskow, napisz ile je nosisz i jak sie zachowuja
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:53   #1948
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Na stronie wlosy sklep są tylko jakieś mikrotulejki czyli chyba tradycyjne microringi.
Dziewczyny, jeśli wiecie gdzie można kupić tulejki z sylikonem to dajcie znać. Dzięki.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 23:30   #1949
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Na stronie wlosy sklep są tylko jakieś mikrotulejki czyli chyba tradycyjne microringi.
Dziewczyny, jeśli wiecie gdzie można kupić tulejki z sylikonem to dajcie znać. Dzięki.
no ja mam je juz ponad pół roku na clipp on czyli na noc zdejmuje,chociaz teraz przestalam nosic bo zmienilam kolor wlosów. pranie raz na 2 tygodnie, no chyba ze idziesz na impreze i pozniej czuc fajki od nich to trzeba umyc. ja mialam czekoladowy brąz, jest do nich farba idealnie dobrana ze sklepów fryzjerskich: czekoladowy brąz firmy Subrina. Kolory identyczne. Pozdarwiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 06:10   #1950
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Na stronie wlosy sklep są tylko jakieś mikrotulejki czyli chyba tradycyjne microringi.
Dziewczyny, jeśli wiecie gdzie można kupić tulejki z sylikonem to dajcie znać. Dzięki.

tak, to chyba to samo. Chociaż tulejkami powinni nazywac tulejki, a ni emikroringi Na allegro poszukja, bo tańsze są
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.