Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 13:40   #1951
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
podejrzewam, że nie jedną rzecz pomylili.
W wywiadzie audio Rutkowski mówi, że prokuratura ma swoich świadków, a on ma swoich. Czyli prokuratura jest pewnie krok przed tym co my wiemy i wcześniej wiedzieli o tym, że Iwona była przy Czarnym Dworze. Więc mam nadzieję, że już niedługo się wszystko wyjaśni
No niby tak, z tym że nie rozumiem po co przeszukiwali ponownie te stawy jeśli mają świadków którzy widzieli porwanie Iwony z ulicy Czarny Dwór....

Acha i jeszcze taka myśl że skoro Iwona zeszła już z deptaku i szła po zwykłym chodniku to pewnie założyła buty.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-28 o 13:46
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 13:45   #1952
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No niby tak, z tym że nie rozumiem po co przeszukiwali ponownie te stawy jeśli mają świadków którzy widzieli porwanie Iwony z ulicy Czarny Dwór....
może chcą zmylić sprawcę. Skoro uważają, że sprawca jest na bieżąco z informacjami to bardzo możliwe...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 13:59   #1953
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Jeśli chodzi o nową wizje Jackowskiego pokrywająca się z wcześniejszą wizją Antyanioła to niestety w trójmieście jest całe mnóstwo rzeczek, potoczków, mostków i innych tego typu obiektów. Nawet nie wiadomo gdzie dokładnie szukać. Wklejam kilka przykładów ze strony Gdańskich Melioracji:

http://www.gdmel.internetdsl.pl/
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:04   #1954
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

z forum na str. gł. Iwony:


ciekawe czy to sprawdzono. Tak samo przed 5 rano przecież zaczynają się dostawy do sklepów, tam na pewno są jakieś spożywczaki - przynajmniej powinny być. Ruchliwa ulica, w pobliżu skrzyżowanie, dawno było po wschodzie słońca... jasno, blisko domu i nagle się zapadła jak kamień wodę strasznie to podejrzane
Również pytałam Was tutaj o autobusy,czy już jakieś jeżdżą o tej godzinie w sobotę tamtą drogą,ale niestety żadna z Was mi nie odpisała.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:06   #1955
pysianiulka
Przyczajenie
 
Avatar pysianiulka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 29
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

o ile pamiętam, bo nie jestem z Gdańska, ale byłam w wakacje, a ta dzielnica rzuciła mi się w oczy, bo była bardzo ładna i zawsze mijalam ją idąc na Brzeźno, to po drodze jest biedronka, pizzeria i apteka. Nie pamiętam spożywczaka żadnego.
__________________
dbam o włoski
rośnijcie rośnijcie

12.08. - piję pokrzywkę
13.08. - łykam humavit

jest:45 cm
będzie:52 cm
pysianiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:10   #1956
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Znalazłam:
źródło: http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/art...KRAJ/513353745

Na innym portalu też o tym czytałam, ale ni mogę teraz tego znaleźć :/
Albo w wywiadzie audio słyszałam o tym wejściu 63....
Ciekawe czy Rutkowski się zamotał, czy może pismaki pokręciły.
Najlepiej właśnie jakby ten wywiad przesłuchać
Ja też pamiętam,że na samym początku Rutkowski mówił,że świadek widział co się dzieje przy wejściu nr 63.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/znaleziony_recznik_nie_mi al_zwiazku_z_iwona_rutkow ski_szuka_154778.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:24   #1957
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Również pytałam Was tutaj o autobusy,czy już jakieś jeżdżą o tej godzinie w sobotę tamtą drogą,ale niestety żadna z Was mi nie odpisała.
ja nie jestem stamtąd więc nie wiem, o tym autobusie znalazłam na forum strony głównej Iwony
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 15:34   #1958
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Autobus linii 127 powinien być na przystanku "Czarny Dwór" o 4:32 (przynajmniej wg rozkładu)

A co do tego co widział świadek. Wydaje mi się że Rutkowski po prostu nie chciał od razu zdradzać że świadek widział Iwonę później. Najpierw powiedział że widział ją w okolicach wejścia 63, potem powiedział że kilometr dalej , a teraz że przy ul. Czarny Dwór 6. Mógł tak stopniowo informować żeby zyskać trochę czasu na sprawdzenie jakichś faktów.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-28 o 16:06
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 17:11   #1959
brzoskwisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez binga86 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz, ale ten cały Antyanioł skopiował wizję, które już dawno były na dwóch innych forach zanim on cokolwiek pisał ... Przykro mi to pisać, ale wróżę od dawna, znam wielu wróżbitów... I gdy czytam to co piszę ten chłopak to zastanawiam się czy płakać czy dzwonić do psychiatryka. Z całym szacunkiem do was wszystkich, przestańcie go słuchać... On jedynie kopiuje wizje a to co nie dało się skopiować zmyśla a potem okazuje się niezgodne z prawdą.
a Ty zarejestrowałaś się tutaj, tylko po to by to napisać? Dziwne.
brzoskwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 17:26   #1960
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Nom na głównym forum o Iwonie tylko jedna osoba podważa jego wizje, więc wiadomo kto tu wrócił na Wizaż
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 17:28   #1961
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez brzoskwisia Pokaż wiadomość
a Ty zarejestrowałaś się tutaj, tylko po to by to napisać? Dziwne.
dziewczyna napisała dopiero pierwszego posta i to jeszcze dzisiaj ... co ma wparować na wizaż i sypnąć za jednym zamachem 100 wiadomości? to znów o spam ją posądzą

A Ty brzoskwisia ... malutko postów, w sumie wszystkie w tym wątku ... usilnie napraszające aby podać link do profilu jakiegoś mężczyzny też mam skomentować ... "Dziwne"
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 17:38   #1962
brzoskwisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez delicja_paryska Pokaż wiadomość
dziewczyna napisała dopiero pierwszego posta i to jeszcze dzisiaj ... co ma wparować na wizaż i sypnąć za jednym zamachem 100 wiadomości? to znów o spam ją posądzą

A Ty brzoskwisia ... malutko postów, w sumie wszystkie w tym wątku ... usilnie napraszające aby podać link do profilu jakiegoś mężczyzny też mam skomentować ... "Dziwne"
Ale spojrz od kiedy jestem zarejestrowana.
A ona zarejestrowana zaraz przed napisaniem posta.
Z resztą, nie napisałam tego do Ciebie tylko do niej.
brzoskwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:15   #1963
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Tak czytam i czytam, i jedno nasuwa mi się a myśl.
Ta dziewczyna się nie znajdzie. Byłam mocno zaangażowana w akcję poszukiwawczą Maćka Marczaka, śledziłam poszukiwania Bartka Bogacza- i co? Mnóstwo sygnałów,że ich widziano, że stracili pamięć w skutek pobicia na tle rabunkowym,że błąkają się bez celu, że uciekli celowo. I co? I każdego z nich Wisła "wypluła".
Wiem,że dla rodziny jedyną nadzieją jest żywienie się takimi teoriami, pewnie sama łapałabym się każdego śladu. Ale trzeźwo myśląc, jeżeli po kilku dniach się nie znalazła, to się już nie znajdzie.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam, ale już tyle razy się rozczarowałam takimi akcjami poszukiwawczymi, które niestety od pewnego momentu opierają się tylko na bezpodstawnych spekulacjach, bądź barwnych konfabulacjach jakichś gapiów.
Mimo wszystko życzę powodzenia i dużo sił dla bliskich Iwony.
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:15   #1964
brzoskwisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez binga86 Pokaż wiadomość
TAK. Tylko po to. Wole być bierna czytając wiadomości o Iwonce. Interesuje mnie to czy wróci do domu. Co się z nią dzieje. Mieszkam w wielkopolsce i nie mogę sie czynni właczyć w poszukiwania więc czytam tylko te fora. Czytam je dość często i pamiętam jak parę osób miało wizję na kafeterii czy w paru innych miejscach i Antyanioł pojawił się po nich na innym forze z ich wizjami z dodanymi bzdurnymi teoriami kosmicznymi wróżąc z kart, myląc również ich znaczenia... Wiem, że potrafi facet robić dobre wrażenie, ale niestety kopiuje wizję a gdy stawia karty innnym o których nie ma gotowych wizji w internecie to nic mu nie wychodzi. Chłopak według niego świetnie się bawił i żyję a za parę dni był martwy. Gdy ma robić jakąś wizje dla osoby ze zdjęcia najpierw prosi o jakies szczegóły... Napisałam specjalnie przez niego, bo śmiać mi się chce jak wszyscy go wielbicie. Nic nie zrobił dla Iwonki. Nie wiem za kogo mnie teraz wzieliście i szczerze mówiąc mam gdzieś wasze denne teorie spiskowe na moj temat, bo i tak nic nie wiecie. Jak zwykle zresztą... Wierzcie sobie dalej temu postrzeleńcowi.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------



Hehehe Dokładnie. Jakby mi zależało na udawaniu czegoś to najpierw bym sobie wpisała z 30 postów. Ale nic nie udaje. Wiem, że ludzie mówili identycznie to co on potem opisał a ze nic innego niż to skopiowane mu nie wyszło. Poza tym nie zna znaczeń kart. Przecież możecie go poprosic w wiadomości PRYWATNEJ o wizję na swój temat. Przekonajcie się sami.

Przepraszam, nie chciałam Cie urazić. Po prostu myślałam, że jesteś kolejną osobą, która tu się zarejestrowała tylko po to, bo "coś wie".
brzoskwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:18   #1965
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez binga86 Pokaż wiadomość
TAK. Tylko po to. Wole być bierna czytając wiadomości o Iwonce. Interesuje mnie to czy wróci do domu. Co się z nią dzieje. Mieszkam w wielkopolsce i nie mogę sie czynni właczyć w poszukiwania więc czytam tylko te fora. Czytam je dość często i pamiętam jak parę osób miało wizję na kafeterii czy w paru innych miejscach i Antyanioł pojawił się po nich na innym forze z ich wizjami z dodanymi bzdurnymi teoriami kosmicznymi wróżąc z kart, myląc również ich znaczenia... Wiem, że potrafi facet robić dobre wrażenie, ale niestety kopiuje wizję a gdy stawia karty innnym o których nie ma gotowych wizji w internecie to nic mu nie wychodzi. Chłopak według niego świetnie się bawił i żyję a za parę dni był martwy. Gdy ma robić jakąś wizje dla osoby ze zdjęcia najpierw prosi o jakies szczegóły... Napisałam specjalnie przez niego, bo śmiać mi się chce jak wszyscy go wielbicie. Nic nie zrobił dla Iwonki. Nie wiem za kogo mnie teraz wzieliście i szczerze mówiąc mam gdzieś wasze denne teorie spiskowe na moj temat, bo i tak nic nie wiecie. Jak zwykle zresztą... Wierzcie sobie dalej temu postrzeleńcowi.
Szczerze mówiąc nie przypominam sobie,żeby ktoś go tutaj wielbił. Po prostu jedna osoba raz wspomniała,że jego wizja pokrywa się z wizją jakiejś innej osoby i tyle. Troszkę sobie dopowiedziałaś.
Ja też nie mogę czynnie brać udziału w jej poszukiwaniach,to chociaż te filmiki skleiłam.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:27   #1966
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez binga86 Pokaż wiadomość
Wielbią go już na jednym forze i wystraszyłam się, że zaczną i tutaj i że zacznie sie tu jeszcze popisywac swoimi kosmogramami i interpretacja kart "zmyslonych" i wszyscy zamiast szukać Iwony zaczną się nim zachwycac jak tam.

Co do Iwonki to nic nie wiem... Denerwuje mnie juz ta sytuacja. Podejrzewam jedynie, że policja wie więcej niz piszą w mediach.
Inne fora to inne fora,a wizaż to wizaż. Tutaj chyba nawet żadna jego wizja nie była kopiowana.

A policja na pewno wie więcej niż my.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:28   #1967
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ja też go nie wielbię i mam dystans zarówno do tego co on pisze jak i do tego co piszą tam w dziale dla wizjonerów inne osoby. Wiele rzeczy się powiela, ale może to dlatego, że ktoś czyta jakąś "wizję" i potem pisze coś podobnego - nie wiemy jak jest na prawdę
Jakby nie było - te wizje czy mary może i pomogą w odnalezieniu Iwony. Zobaczymy z czasem...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:29   #1968
brzoskwisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez binga86 Pokaż wiadomość

Co do Iwonki to nic nie wiem... Denerwuje mnie juz ta sytuacja. Podejrzewam jedynie, że policja wie więcej niz piszą w mediach.
Też myślę, że wiedzą więcej. Ale ja już powoli tracę nadzieję, że znajdzie się cała i zdrowa. W jakim celu ktoś mógłby ją przetrzymywać tyle czasu...?
brzoskwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:32   #1969
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Na pewno wiedzą więcej

Cytat:
W jakim celu ktoś mógłby ją przetrzymywać tyle czasu...?
a mało to wariatów na tym świecie...?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 18:36   #1970
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez brzoskwisia Pokaż wiadomość
Też myślę, że wiedzą więcej. Ale ja już powoli tracę nadzieję, że znajdzie się cała i zdrowa. W jakim celu ktoś mógłby ją przetrzymywać tyle czasu...?
Hmmm...znasz sprawę Josefa Fritzla??

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Josefa_Fritzla

Uprowadził swoją własną córkę, kiedy ta miała 18 lat i więził ją przez 24 lata w piwnicy swojego domu!!! Miał z nią 7 kazirodczych dzieci.

Może w Iwonie jakiś psychopata też zobaczył idealną matkę swoich dzieci...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:38   #1971
brzoskwisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na pewno wiedzą więcej



a mało to wariatów na tym świecie...?
Jakoś nie dopuszczam do siebie takiej myśli. Nie wiem, za długo to wszystko się toczy już. Chyba, że ktoś ją przetrzymuje...boi się ją wypuścić a i boi się ją zabić... Matko kochana, o czym ja w ogóle piszę.


Swoją drogą przez tą sprawę z Iwoną zaczynam się bać wszystkiego. Nawet chodzić w biały dzień w mniej uczęszczanych miejscach. A jeszcze biorąc pod uwagę, że w moich okolicach "grasuje" jeden ze schizofrenia...
brzoskwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:40   #1972
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/...y,%28audio%29/

Nowe zdjęcie Iwony, z telefonem komórkowym, ale nie wiadomo, czy to jej ostatni telefon, który miała ze sobą w dniu zaginięcia.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:42   #1973
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez binga86 Pokaż wiadomość
TAK. Tylko po to. Wole być bierna czytając wiadomości o Iwonce. Interesuje mnie to czy wróci do domu. Co się z nią dzieje. Mieszkam w wielkopolsce i nie mogę sie czynni właczyć w poszukiwania więc czytam tylko te fora. Czytam je dość często i pamiętam jak parę osób miało wizję na kafeterii czy w paru innych miejscach i Antyanioł pojawił się po nich na innym forze z ich wizjami z dodanymi bzdurnymi teoriami kosmicznymi wróżąc z kart, myląc również ich znaczenia... Wiem, że potrafi facet robić dobre wrażenie, ale niestety kopiuje wizję a gdy stawia karty innnym o których nie ma gotowych wizji w internecie to nic mu nie wychodzi. Chłopak według niego świetnie się bawił i żyję a za parę dni był martwy. Gdy ma robić jakąś wizje dla osoby ze zdjęcia najpierw prosi o jakies szczegóły... Napisałam specjalnie przez niego, bo śmiać mi się chce jak wszyscy go wielbicie. Nic nie zrobił dla Iwonki. Nie wiem za kogo mnie teraz wzieliście i szczerze mówiąc mam gdzieś wasze denne teorie spiskowe na moj temat, bo i tak nic nie wiecie. Jak zwykle zresztą... Wierzcie sobie dalej temu postrzeleńcowi.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------



Hehehe Dokładnie. Jakby mi zależało na udawaniu czegoś to najpierw bym sobie wpisała z 30 postów. Ale nic nie udaje. Wiem, że ludzie mówili identycznie to co on potem opisał a ze nic innego niż to skopiowane mu nie wyszło. Poza tym nie zna znaczeń kart. Przecież możecie go poprosic w wiadomości PRYWATNEJ o wizję na swój temat. Przekonajcie się sami.
Bez obrazy, ale dla mnie brzmisz całkiem jak ta trollica annamaria z forum Iwony.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:03   #1974
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Napisałam o tym że wcześniejsza wizja Antyanioła pokrywa się z wizją Pana Jackowskiego ponieważ Antyanioł sam na forum o Iwonie pisał o tym i się żalił że pewnie ktoś podsunął Panu Jackowskiemu jego wizję a to on pierwszy na nia wpadł.
Nie wiem jak jest na prawdę bo zupełnie w tym temacie się nie orientuję, ale może jeśli Antyanioł podaje za swoje jakieś wcześniejsze wizje innych to może wklej linka do tej strony z której podobno je wziął.

gramwzielone - dlaczego uważasz że AnnaMaria jest jakimś trollem, bo mi chyba to umknęło. Pamiętam że bardzo się angażowała i pomagała w poszukiwaniach. Chodziła nawet po bunkrach itp.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-28 o 19:07
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:16   #1975
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Hej wszystkim!
Śledzę od jakiegoś czasu sprawę Iwony i powiem Wam, że naprawdę można samemu nabawić się niezłej paranoi. Będąc niemalże na własnym podwórku, we własnej dzielnicy, gdzie każdy każdego zna, zaginąć... Jeszcze trochę i we własnym domu nie będziemy czuć się bezpiecznie.
Wyobrażam sobie, co musi przechodzić teraz jej rodzina.

Nie podobają mi się nagonki niektórych na Rutkowskiego. Być może przeszłości nie ma krystalicznie czystej, jakieś mafie, nie mafie, ale zauważmy, ilu osobom pomógł! Pamiętam, jak odbijał jakąś kobietę z dziećmi z Iraku bodajże. On ma macki dłuższe, niż może nam się wydawać i uważam, że mimo, że poszukiwania trwają długo, to on doskonale wie, co robi. Niektórzy posądzają go o robienie show - ale czy on nie na tym cały czas bazował? Czym innym był jego "Detektyw", jak nie telewizyjnym show?
Jestem przekonana, że wszystko co robi i mówi ma działać na nas jak i na bandytów, którzy zgotowali Iwonie to piekło...
Niektóre mają pretensję, że sugeruje on śmierć Iwony - są to bardzo mocne słowa i uważam, że człowiek z taką praktyką w tym zawodzie naprawdę nie rzucałby ich na wiatr. A rodzinę i innych przygotować na to musi, niestety. Wiecie, naprawdę bywają okoliczności, w których specjaliści w danej dziedzinie są w stanie określić, co może nastąpić. Takie jest moje zdanie, bardzo bym chciała, żeby Iwona znalazła się cała i zdrowa, ale musimy się też przygotować na najgorsze.
Pozostaje mieć nadzieję, że dziewczyna wróci cała i zdrowa. Oby sprawa się rozwiązała jak najszybciej, ukróci to cierpienie i Iwonie, i jej mamie, a jeśli sytuacja zakończy się tragicznie, to matka będzie mogła zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, pochować godnie swoje dziecko. Chociaż wiem, że potem prowadzenie normalnego życia będzie dla niej bardzo trudne, mam w rodzinie dwie matki, które przeżyły swoje dzieci i ich stan psychiczny jest tragiczny. Niemniej uważam, że dla mamy Iwony życie w ciągłym napięciu, ale też nadziei może być wykańczające. I tak źle i tak źle.
Oby to się szczęśliwie zakończyło, będę trzymała kciuki!
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:40   #1976
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez binga86 Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale brzmisz zupełnie jak tysiące innych ludzi, którzy snują teorie spiskowe a dla mnie to trollizm nad trollizmami. Mam prawo uwazać jak chce i mam prawo napisać cos co jest faktem. Pozdrawiam.
A gdzieś Ty widziała moją teorię spiskową na temat zniknięcia Iwony?

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
gramwzielone - dlaczego uważasz że AnnaMaria jest jakimś trollem, bo mi chyba to umknęło. Pamiętam że bardzo się angażowała i pomagała w poszukiwaniach. Chodziła nawet po bunkrach itp.
Ciężko sprawdzić czy się angażowała. Uważam że jest trollicą na podstawie tego co wypisuje na tamtym forum. Ale to tylko moje zdanie, którego nie musisz podzielać
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:32   #1977
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość

Ciężko sprawdzić czy się angażowała. Uważam że jest trollicą na podstawie tego co wypisuje na tamtym forum. Ale to tylko moje zdanie, którego nie musisz podzielać
W pierwszym temacie dyskusja zaraz na początku organizowała się kilkunastoosobowa grupa poszukiwawcza, która przeszukała wydmy i bunkry. Pamiętam że znaleźli jakieś ubrania itp. Była tam wtedy z nimi Anna Mara nawet jej dziękowali za odwagę i determinację (niestety ten temat jest już skasowany).




Dzisiaj odbył się marsz milczenia po śmierci śmierci Sebastiana Preissa:

http://www.tvp.info/informacje/polsk...stiana/2530482
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:59
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:59   #1978
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
To, co się stało tej dziewczynie przed disco jest straszne... Nawet nie wiem jak to skomentować... Niech morderca zgnije w więzieniu...
kilometr od mojego domu. jestem przerażona.
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:10   #1979
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Dzisiaj odbył się marsz milczenia po śmierci śmierci Sebastiana Preissa:

http://www.tvp.info/informacje/polsk...stiana/2530482
oglądałam dzisiaj repotaż o tym chłopaku... straszna tragedia... zmiażdżyli mu głowę dwoma kopnięciami i nawet niewiadomo za co, bo nic nikomu nie zrobił, po prostu stał się przypadkową ofiarą
Cytat:
Zatrzymanym postawiono zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym; grozi im za to do dziesięciu lat więzienia. Rodzina domaga się jednak, żeby przed sądem odpowiadali za morderstwo.
widzicie? DO 10 lat... masakra, dożywocie powinni dostać i gnić w więzieniu. Prawo na prawdę jest zbyt pobłażliwe ;/
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:22   #1980
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Przerażające jest to że obydwa zdarzenia wydarzyły się bez żadnego konkretnego powodu. Z Iwoną też tak może być że ktos ją porwał po prostu bo akurat przechodziła. My szukamy jakiegoś punktu zaczepienia, czegoś co by wyjaśniało ta sprawę np. kłótnia, konflikt itp. a jak widać po tych przypadkach to powodu może po prostu nie być...

Szkoda że Rutkowski nie zdradził w którą stronę odjechał ten samochód z porywaczami...
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.