Scent Bar V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 15:08   #1951
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar V

Lea

Wogóle mieliśmy kolizję dziś w Gdańsku, starszy a nawet zbyt stary pan urwał nam lusterko i zaczął uciekać, pojechaliśmy za nim z hamowaliśmy go, a on ledwo gadając wyzwał nas i uciekł... starszy pan a zachowanie niczym gówniarz!!!
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:33   #1952
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość

Wogóle mieliśmy kolizję dziś w Gdańsku, starszy a nawet zbyt stary pan urwał nam lusterko i zaczął uciekać, pojechaliśmy za nim z hamowaliśmy go, a on ledwo gadając wyzwał nas i uciekł... starszy pan a zachowanie niczym gówniarz!!!
Mój tato miał identyczną sytuację, ktoąs mu urwał lusterko przy wyprzedzaniu, tato zaczał go gonić, zajechał mu drogę i koleś się speniał, bo kto mógłby przypuszczać ze będzie uciekał przed policjantem
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:37   #1953
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar V

Gdybym miała siły latac po komendach... podałam numery przyjaciółce z komendy, a ja po tym stresie jeszcze bardziej cierpie przez ten ból brzucha... nie wiem od czego boli już kompletnie raz jest lepiej a raz tragicznie
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:57   #1954
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Wróciłam od fryzjera - pasemka i cięcie Teraz wyglądam tak



Ivannno - co za palant Nie dołuj się zbyt długo, bo na chamstwo faceta to nic nie da Trzymaj sięchco iaż wiem, że takie rzeczy wytrącają z równowagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0505.jpg (39,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0506.jpg (39,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0507.jpg (39,5 KB, 46 załadowań)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:59   #1955
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar V

Madziczku ale ładnie Ci teraz ładna fryzurka

dziękuje za miłe słowa
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:02   #1956
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Madziczku ale ładnie Ci teraz ładna fryzurka

dziękuje za miłe słowa


Dziękuję


Leo - NA takie bestialstwo mnie po prostu zatyka, brak mi słów
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:04   #1957
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar V

Ivanno - co za kret.


madziczko - sliczna fryzurka
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 16:11   #1958
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Hecate, dziękuję


Nabyłam w Rossamnie herbatkę malinowo-waniliową Kiedyś bodajże Your Angel pisała o wersji truskawkowo-waniliowej, mam nadzieję, że to ta sama tylko inna wersja smakowa. Zaraz będę próbować, co to za cudo
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:47   #1959
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
jak to jest, że kiedy w życiu mi nie wychodzi, gotuję lepiej niż kiedykolwiek...
generalnie dobił mnie wczorajszy dzień. jak można być takim hipokrytą... (...)
Skarbie
Generalnie prawda jest taka, że ludzie są okrutni a całe życie mija im na kalkulowaniu zysków A traktowanie zwierząt hodowlanych to naprawdę sprawa bardzo, bardzo smutna i przerażająca.

Pomyśl, że dzięki Tobie konik miał w życiu wiele szczęśliwych momentów Trzymaj się dzielnie

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nabyłam w Rossamnie herbatkę malinowo-waniliową Kiedyś bodajże Your Angel pisała o wersji truskawkowo-waniliowej, mam nadzieję, że to ta sama tylko inna wersja smakowa. Zaraz będę próbować, co to za cudo
Nie, to nie ja. Nic mi o tym nie wiadomo

Ładna fryzura
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:57   #1960
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Angel - dziękuję za komplement, w takim razie nie wiem kto, ale wiem, że temat wypłynął


A malinowa wersja jest... malinowa, cierpka, kwaśna, wanilii brak w smaku, raczej to aromat tylko
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:07   #1961
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Gryxiu trzymam kciuki żeby się zagoiło
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ych, aż mnie zęby swędzą od czytania Uciekam w te pędy z tego dento-baru, mam po dziurki w zębach () tych stomatologicznych horrorów...
Dento-baru

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
generalnie dobił mnie wczorajszy dzień. jak można być takim hipokrytą...
Lea, to straszne i nieludzkie, o czym piszesz... A to niestety wierzchołek góry lodowej cierpienia zwierząt i ludzkiego skur****ństwa, jakie wydarza się codziennie w naszym chorym kraju. I gdzie tu ochrona praw zwierząt?! Zwyczajne, ludzkie odruchy serca?! Kim są te podłe kreatury, które dopuszczają się opisanych przez Ciebie okropieństw?! Nie pojmuję...

Btw - coraz częściej zastanawiam się nad przejściem na wegetarianizm, ponieważ najzwyczajniej nie wierzę w "humanitarne metody uboju", jakkolwiek strasznie to brzmi

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nabyłam w Rossamnie herbatkę malinowo-waniliową Kiedyś bodajże Your Angel pisała o wersji truskawkowo-waniliowej, mam nadzieję, że to ta sama tylko inna wersja smakowa. Zaraz będę próbować, co to za cudo
A próbowałaś już może karmelowo-waniliowego Liptona?

W kwestii fryzury - myślałem, że skusisz się jednak na "natapirowaną bombkę" a 'la lata '60 (to odnośnie linka Angel).
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 17:13   #1962
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar V

Leo - nie ma takich słów...
Brakuje mi słów - takie sytuacje jak ta opisana przez Ciebie przypominają mi jak strasznym miejscem jest ten nasz świat...
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Generalnie prawda jest taka, że ludzie są okrutni a całe życie mija im na kalkulowaniu zysków
To co pisze Dagna jest przerażająco prawdziwe. Niestety
Zawsze powtarzam, że ludzie to najgorszy gatunek zwierząt, bo tylko my jesteśmy zdolni do krzywdzenia słabszych od siebie istot z pełnym rozmysłem.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:18   #1963
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dzięki A próbowałaś już może karmelowo-waniliowego Liptona?


Gryxiu - jak możesz mnie tak kusić

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W kwestii fryzury - myślałem, że skusisz się jednak na "natapirowaną bombkę" a 'la lata '60 (to odnośnie linka Angel).

__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:24   #1964
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Btw - coraz częściej zastanawiam się nad przejściem na wegetarianizm, ponieważ najzwyczajniej nie wierzę w "humanitarne metody uboju", jakkolwiek strasznie to brzmi
Humanitarne traktowanie to według mnie naprawdę margines i ma miejsce tylko w krajach gdzie rząd i w ogóle ludzie są bardzo na tym punkcie przeczuleni. Albo w miejscach, gdzie nie dokonuje się tego rutynowo (taśmowo) tylko tak na przykład na małych gospodarstwach.

Straszne to.

Cytat:
A próbowałaś już może karmelowo-waniliowego Liptona?
Ostatnio zwróciłam na niego uwagę, ale tknęło mnie przeczucie, że może to jest wysokokaloryczne i przerażona tą nagłą myślą natychmiast wyjęłam z koszyka Nie jest ?
Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
To co pisze Dagna jest przerażająco prawdziwe. Niestety
Zawsze powtarzam, że ludzie to najgorszy gatunek zwierząt, bo tylko my jesteśmy zdolni do krzywdzenia słabszych od siebie istot z pełnym rozmysłem.
Też tak uważam

Tak odbiegając trochę od głównego wątku... Na tych naszych studiach była kiedyś gadka na temat postaw altruistycznych - czy coś takiego w ogóle istnieje a jeśli tak to dlaczego. Wnioski odzierają ze złudzeń

Życie to czysta matematyka
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:00   #1965
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Scent Bar V

Dagna wg. mnie tam są tylko aromaty, raczej niskokaloryczne

W temacie herbatek ja polecam karmelowego Dilmaha, cudo w kubku w zimne dni
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:21   #1966
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Jedną z moich ulubionych herbat jest Caribbean Liptona, mmmmm.... a Dilmah czarną, uważam po prostu za najlepszą herbatę, jaką znam. Dla mnie osobiście bezkonkurencyjna
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:44   #1967
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar V

Rozpoczęłam spór na Allegro o tę suknie poplamioną, zobaczymy czy to coś pomoże, dodałam fotki, opisałam sprawę. Brak kontaktu ze sprzedającą od zeszłego piątku, nieodbieranie telefonów, a próbowałam się dogadać. Znalazłam na Allegro informację że w ten sposób zgłasza się problemy i oszustwa na Allegro, rozpoczynając spór, suknia nie odpowiadała opisowi więc mam nadzieję że się łapie, chyba ze to w inny sposób trzeba zgłaszać, bo nie mam pojęcia. Pierwszy raz nieudana transakcja do tego stopnia.
W takiej sytuacji rozpoczyna się spór tak? Może któraś z Was wie jak to przebiega?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:11   #1968
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Gryxiu - jak możesz mnie tak kusić
Nikczemnik ze mnie, łotr i bałamutnik

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ostatnio zwróciłam na niego uwagę, ale tknęło mnie przeczucie, że może to jest wysokokaloryczne i przerażona tą nagłą myślą natychmiast wyjęłam z koszyka Nie jest ?
Lecę oblukać...

O kaloriach nic nie ma, więc spokoloko Są tam jakieś aromaty, poza tym prawdziwy karmel i wanilia Nie używam cukru, więc wyczułbym mordercze kalorie na kilometr A jak pachnie

Cytat:
Życie to czysta matematyka
No to już wiem, dlaczego mi "nie idzie"
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:17   #1969
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Rozpoczęłam spór na Allegro o tę suknie poplamioną, zobaczymy czy to coś pomoże, dodałam fotki, opisałam sprawę. Brak kontaktu ze sprzedającą od zeszłego piątku, nieodbieranie telefonów, a próbowałam się dogadać. Znalazłam na Allegro informację że w ten sposób zgłasza się problemy i oszustwa na Allegro, rozpoczynając spór, suknia nie odpowiadała opisowi więc mam nadzieję że się łapie, chyba ze to w inny sposób trzeba zgłaszać, bo nie mam pojęcia. Pierwszy raz nieudana transakcja do tego stopnia.
W takiej sytuacji rozpoczyna się spór tak? Może któraś z Was wie jak to przebiega?
Ja miałam taką sytuację, ze kupiłam płaszczyk zamszowy, który okazał sie zwykłą poliestrową szmatą. Napisałam do kobietki, a ta mi na to, ze zamsz może być rożny i ja mogłam sie dopytać przez maila. Nie przyszło mi do głowy, ze jak ktoś pisze "zamsz", to ma na myśli cos innego niz ten naturalny. Ok, to napisalam jej, ze uczciwie by bylo, gdyby mi zwróciła kase a ja jej plaszczyk, bo inaczej bede musiala wystawic negatywa. Ta mi na to, ze nie ma pieniędzy i, ze moge jej wystawić negatywa.Nie pozostalo mi nic innego jak własnie napisac poprzez tą zakładkę do allegro a jej wystawic negatywa. Ja dostałam jakiegos bzdurnego maila od allegro, zebym probowała polubownie załatwić sprawę, ale jej tez cuś wysłali, bo po jakims czasie napisala mi, ze owszem zwroci mi pieniadze tylko w przyszlym miesiącu. I tak tez sie stało a ja odsłałam jej tę szmatkę, ktorą ona nazwała zamszowym płaszczykiem. Tak więc probuj przez allegro może Tobie tez sie uda, czego oczywiście życzę.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 19:20   #1970
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
O kaloriach nic nie ma, więc spokoloko Są tam jakieś aromaty, poza tym prawdziwy karmel i wanilia Nie używam cukru, więc wyczułbym mordercze kalorie na kilometr A jak pachnie
Potwierdzam Właśnie mam taką piramidkę w kubku obok i rzeczywiście "niebo w gębie". Koniecznie spróbuj
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:27   #1971
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dagna wg. mnie tam są tylko aromaty, raczej niskokaloryczne
Raczej tak Ale kiedy me bystre oko przeczytało na opakowaniu informację iż znajdują się tam kawałki karmelu to przerażona wrzuciłam herbatkę z powrotem na półkę

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Lecę oblukać...

O kaloriach nic nie ma, więc spokoloko Są tam jakieś aromaty, poza tym prawdziwy karmel i wanilia Nie używam cukru, więc wyczułbym mordercze kalorie na kilometr A jak pachnie
Kochany Grysiaku Misiaku, dziękuję za prześwietlenie tej tajemniczej substancji
Hm, myślę że następnym razem mogę się skusić. Chociaż nie wiem czy karmel mimo wszystko nie smakuje lepiej w batonikach

Na diecie jesteś, że nie spożywasz cukru czy tak po prostu ?
Cytat:
No to już wiem, dlaczego mi "nie idzie"
Grysiak... Nie pisz tak, bo Dagunia znowu Ci zrobi musztrę
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:31   #1972
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
annmarie wiesz za co
Nie ma sprawy

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
generalnie dobił mnie wczorajszy dzień. jak można być takim hipokrytą...
Lea... Nie wiem co napisać... Strasznie mi przykro...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Hm, myślę że następnym razem mogę się skusić. Chociaż nie wiem czy karmel mimo wszystko nie smakuje lepiej w batonikach
Cukier jest w Liptonowych Pu-Erchach smakowych m.in. w mojej ukochanej anansowej (dokładnie maltodekstryna, ale to też cukier), w pozostałych nie dopatrzyłam się


Dowiedziałam się dzisiaj, że ktoś dla mnie ważny nie powiedział mi w oczy pewnych spraw, problemów, tylko do innych, poza mną. To nie jest może nic wielkiego, ale jakoś - nawet nie myślałam, że aż tak źle mi z tym będzie...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:06   #1973
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
jak to jest, że kiedy w życiu mi nie wychodzi, gotuję lepiej niż kiedykolwiek...
generalnie dobił mnie wczorajszy dzień. jak można być takim hipokrytą... kobieta, właścicielka stadniny w moim mieście, która zawsze mówiła, że do koni trzeba podchodzić z miłością, otaczać je ciepłem i, że nigdy nie sprzeda konia na rzeź... wczoraj to zrobiła. sprzedała Pegaza... na mięso. Jeszcze wszyscy narzekali, że stracili na nim dużo, bo mięso tylko 5 zł za kilogram. Jak można tak przedmiotowo traktować zwierze, które czuje? Rozumiem, że był chory, że może nie było pieniędzy na leczenie, ale na litość... można go było uśpić, w humanitarny sposób, a nie wysyłać na rzeź. Miał takie słabe nogi ostatnio, wolę nie myśleć jak i czy w ogóle przetrwał tą tragiczną, kilkunastogodzinną podróż w ciężarówce pełnej przerażonych koni... najbardziej rozzłościło mnie to, że nie powiedzieli nam, że chcą go sprzedać na rzeź, bo moja koleżanka ma ojca, który mógłby tego konia kupić... to wszystko nie ma sensu...
Lea Na pewno zrobiłaś dla tego konia wszystko, co mogłaś. Przytulam mocno.
Poryczałam się przed monitorem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie miałam ostatnio czasu się odzywać, nadmiar pracy + zmęczenie. Chciałam się pochwalić, że podjęłam decyzję o wzięciu kredytu na początku września na operację laserową oczu w Eye Laser Center we Wrocławiu (w poniedziałek idę na badania, która metoda jest dla mnie lepsza i na kiedy się umówić) i na prawo jazdy (15.09 zaczynam kurs teoretyczny, potem operacja, a potem umówię się na jazdy). To są moje wielkie plany wrześniowe. Mam nadzieję, że wszystko się uda. Oczka będę spłacać dwa lata, ale najważniejsze, że będą widzieć (mam -6)
Fenris, trzymam kciuki za wynik operacji - i za to, żebyś ją szybko spłaciła

Ech, zaczęłam właśnie urlop (miał być tygodniowy, ale koniec końców będzie dwutygodniowy), ale kompletnie mnie to nie cieszy W dodatku powinnam trochę ogarnąć mieszkanie, żeby moja weekendowa cat-sitterka nie padła na widok tego bajzlu, ale kompletnie nie mam na razie siły i ochoty.
W sumie to na nic nie mam ochoty, włącznie z pachnieniem.
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:03   #1974
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Potwierdzam Właśnie mam taką piramidkę w kubku obok i rzeczywiście "niebo w gębie". Koniecznie spróbuj
Ja uwielbiam białe herbatę lipton w piramidkach, karmel z wanilią w piramidkach i earl grey strong tetley

Najadłam sie full naleśników i brzuch mnie boli..hehe łakomstwo

Jej jutro wesele i w niedziele też...kosmos...na poniedziałek urlop wzięłam bo nie wydolę.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:04   #1975
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
jak to jest, że kiedy w życiu mi nie wychodzi, gotuję lepiej niż kiedykolwiek...
generalnie dobił mnie wczorajszy dzień. jak można być takim hipokrytą... kobieta, właścicielka stadniny w moim mieście, która zawsze mówiła, że do koni trzeba podchodzić z miłością, otaczać je ciepłem i, że nigdy nie sprzeda konia na rzeź... wczoraj to zrobiła. sprzedała Pegaza... na mięso. Jeszcze wszyscy narzekali, że stracili na nim dużo, bo mięso tylko 5 zł za kilogram. Jak można tak przedmiotowo traktować zwierze, które czuje? Rozumiem, że był chory, że może nie było pieniędzy na leczenie, ale na litość... można go było uśpić, w humanitarny sposób, a nie wysyłać na rzeź. Miał takie słabe nogi ostatnio, wolę nie myśleć jak i czy w ogóle przetrwał tą tragiczną, kilkunastogodzinną podróż w ciężarówce pełnej przerażonych koni... najbardziej rozzłościło mnie to, że nie powiedzieli nam, że chcą go sprzedać na rzeź, bo moja koleżanka ma ojca, który mógłby tego konia kupić... to wszystko nie ma sensu...
Kochana Leo... To jest po prostu niewyobrażalnie wstrząsające i... i... ja nie potrafię znaleźć właściwych słów, żeby wyrazić co poczułam czytając Twojego posta... Aż serce boli, a łzy same napływają do oczu...

Przytulam
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:14   #1976
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Niech się Nebraska weźmie w garść i pomyśli co ją czeka po lądowaniu
Jasne, że się weźmie Już się nie może doczekać

Leo - tak, jak napisały dziewczyny - niewyobrażalne i samo czytanie o tym już boli
Trudno nawet to skomentować. Domyślam się, że to co napisałaś na biało jest drastyczne - nawet nie mam siły czytać...
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:16   #1977
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość
Nie przyszło mi do głowy, ze jak ktoś pisze "zamsz", to ma na myśli cos innego niz ten naturalny
Równie dobrze może być poliestrowy jedwab

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kochany Grysiaku Misiaku, dziękuję za prześwietlenie tej tajemniczej substancji
Hm, myślę że następnym razem mogę się skusić. Chociaż nie wiem czy karmel mimo wszystko nie smakuje lepiej w batonikach
Ja Ci to mówię (choć nie znad palmy ) - skuś się, poddaj się szaleństwu

A karmel w batonikach jest, jak każdemu wiadomo, bleee...

Cytat:
Na diecie jesteś, że nie spożywasz cukru czy tak po prostu?
Misio Grysio dietuje się od początku sierpnia Cukru do słodzenia nie używa od 3 lat (no czasami łyżeczka trzcinowego, ale on jest zdrowy i niskokaloryczny ).

Cytat:
Grysiak... Nie pisz tak, bo Dagunia znowu Ci zrobi musztrę
A kto zaczął z matematyką?

_________________________

Piję właśnie System Slim Figura Men O ile herbata"poranna" jest w miarę, to "wieczorna" przechodzi ludzkie pojęcie. Zapach ---> , smak ---> .
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:57   #1978
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że podjęłam decyzję o wzięciu kredytu na początku września na operację laserową oczu w Eye Laser Center we Wrocławiu (w poniedziałek idę na badania, która metoda jest dla mnie lepsza i na kiedy się umówić) i na prawo jazdy (15.09 zaczynam kurs teoretyczny, potem operacja, a potem umówię się na jazdy). To są moje wielkie plany wrześniowe. Mam nadzieję, że wszystko się uda. Oczka będę spłacać dwa lata, ale najważniejsze, że będą widzieć (mam -6)
Fenrisku, trzymam kciuki za realizacje planów Czeka mnie to samo w niedługiej przyszłości

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - pasemka i cięcie Teraz wyglądam tak
Madziczku, świetna fryzura, bardzo stylowe cięcie I cudne kolczyki

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dento-baru




Cytat:
Btw - coraz częściej zastanawiam się nad przejściem na wegetarianizm, ponieważ najzwyczajniej nie wierzę w "humanitarne metody uboju", jakkolwiek strasznie to brzmi

To jest jeden z powodów, przez który od prawie 15 lat nie jem mięsa ssaków (jadam ryby i od czasu do czasu drób ) Jadanie koniny już zupełnie nie mieści mi się w głowie!


Cytat:
A próbowałaś już może karmelowo-waniliowego Liptona?
A ja się pochwalę , że miałam dzisiaj przyjemność pić pysznego Rooibos'a z miodem i wanilią - pachnący podarunek od pewnej przemiłej osoby (Nolu ) Pyszota! Połączenie miodu i wanilii dało cudny, karmelowaty aromat, no bajka po prostu


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nikczemnik ze mnie, łotr i bałamutnik

I jeszcze jaki z tego dumny, phi!


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Piję właśnie System Slim Figura Men O ile herbata"poranna" jest w miarę, to "wieczorna" przechodzi ludzkie pojęcie. Zapach ---> , smak ---> .
Taaa, mój rodziciel tez się na tym "odchudza" Po codziennej paczce chipsów i wieczornym piwie, zapodaje sobie przedsenne spalanko... Chyba żeby spalić, ale wyrzuty sumienia
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 23:14   #1979
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
To jest jeden z powodów, przez który od prawie 15 lat nie jem mięsa ssaków (jadam ryby i od czasu do czasu drób ) Jadanie koniny już zupełnie nie mieści mi się w głowie!
To możemy sobie podać rękę. Ja co prawda trochę krócej, ale drobiu nie jadam, ryb raczej też. Nie umiem, nie mogę tknąć. Nie wyobrażam sobie.



Cytat:
A ja się pochwalę , że miałam dzisiaj przyjemność pić pysznego Rooibos'a z miodem i wanilią - pachnący podarunek od pewnej przemiłej osoby (Nolu ) Pyszota! Połączenie miodu i wanilii dało cudny, karmelowaty aromat, no bajka po prostu
Się cieszę, że dodatek smakował Polecam się na przyszłość
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 23:18   #1980
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja Ci to mówię (choć nie znad palmy ) - skuś się, poddaj się szaleństwu

A karmel w batonikach jest, jak każdemu wiadomo, bleee...
Ok, masz moje słowo, że wezmę pod rozwagę

A karmel jest cudny, niebiański i bezbłędny. W słodyczach, w perfumach i w paście do depilacji
Cytat:
Misio Grysio dietuje się od początku sierpnia Cukru do słodzenia nie używa od 3 lat (no czasami łyżeczka trzcinowego, ale on jest zdrowy i niskokaloryczny ).
No to wytrwałości w dietowaniu Przyznaj się, marudny jesteś na diecie ?
Cytat:
A kto zaczął z matematyką?
W sensie marudzenia na życie?
Wiesz jak byłam młoda i głupia to byłam jednocześnie naiwna. Warto się tak czasem odrzeć ze złudzeń. Życie jest okrutne i niesprawiedliwe a ludzie to najgorsze zwierzęta - taka jest prawda Ale depresji z tego tytułu mieć nie zamierzam.
Cytat:
Piję właśnie System Slim Figura Men O ile herbata"poranna" jest w miarę, to "wieczorna" przechodzi ludzkie pojęcie. Zapach ---> , smak ---> .
Wieeem, tragiczna jest. Ktoś dał mi kiedyś łyka. Fuuuj. Nie maltretuj się - pij wodę i zieloną herbatę

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
To jest jeden z powodów, przez który od prawie 15 lat nie jem mięsa ssaków (jadam ryby i od czasu do czasu drób ) Jadanie koniny już zupełnie nie mieści mi się w głowie!
Siostro w zwyczajach kulinarnych padnij w me ramiona! Zawsze kiedy ktoś usłyszy, że nie jem mięsa ssaków to pyta się jakiego jestem wyznania
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.