Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 20:25   #1951
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

no, koniec serialu. może ruch się zacznie
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:29   #1952
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

alez odcinek byl co/ heh, normalnie mnie rozwalil .... nie pamietam juz jaki Borys byl malutki...achh... ide sie myc, rano trza wstac..
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:30   #1953
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Siedzimy i ogladamy gupie szoł. dzis pierwsza edycja progra,mu w ktorym wybiaraja laski na modelki..szkot siedzi i wyje ze smiechu

Mija jak jestes to na pro7..
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:34   #1954
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Witajcie Dziewzcyny.
Miałam dzisiaj nie wchodzić do netu, ale nie mogłam się opanować i musiałam
Byłyśmy na spacerku, fajnie się spacerowało w lesie znowu było pięknie, ale mam już dosyć zimny, chciałabym wiosnę, mam dosyć ubierania Ali w kobinezoan i te wszytskie inne rzeczy. Oczywiście tego co zapalnowałam nie zrobiłam ale zacezłam prać Ali ciuszki (te co podostawałam) suszarnia jest pełna jej ciuchów.

W prezencie urodzinowym kupiłam sobie kino domowe, ale takie małe, dużo nie kosztowało bo 500 zł, ale odtwarza wszytsko.

Mała dzisiaj była cudowna, dużo nie marudziła, bardzo dużo się uśmechała.
Mój brat z Anglii przyjedzie 4 maca i wiecie co może rózniez przyjedzie brat Ali ojca, rozmawiałam z nim dzisiaj, chce zobaczyć Mała. Normalnie wszyscy chą ją zobaczyć tylko tatusiek się nią wcale nie interesuje

Młoda barzdo ładnie kaszkę dzisiaj zjadła i szybko zasneła.

Wiecie co chyba jednak nie mogę Ali dawać wywaru z kurczaka bo dostała wyspyke na twarzy. Chyba przez 3 kolejne dni znowu nie będę dawał jej mięska aż wysypka zniknie.

Wiecie co stuknęło mi 29 lat, ale mam nawet dobry humor , nie wiem dlaczego, a żaden adorator się do mnie nie dobijał

MaladT głos oddałam. I wszytskiego najlepszego dla WIKI

Chciałam podziekować wszytskim Wam za życzonka, jesteście The Best

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość

Dorbarku wszystkiego najlepszego Jak to nie masz z kim pic? A my? Umówimy się przed komputerem na konkretną godzinę, zaśpiewamy Ci sto lat i każda sobie weźmie jakiegoś alkohola i jedzonko Imprezka jak się patrzy (już widzę miny TŻtow itp)
no w sumie masz racje, ale ja nie mogę w domu pić alkoholu bo moja mama by wpadła w szał. A ma ochote coś sobie golnąć



Cytat:
Napisane przez LeoNa86 Pokaż wiadomość

Kazdy posilek mleczny podajecie z tego smoka trojprzepływowego?

L
ja daje kaszke tym smoczkiem



Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na wszystkie dołki coś specjalnie dla Was:

Dlaczego płaczesz?

młody chłopiec zapytał swą mamę.

Ponieważ jestem kobietą, odpowiedziała mu.

Nie rozumiem, odpowiedział.

Ona go przytuliła i rzekła:

i nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne...

Później chłopiec spytał swojego Ojca,

Dlaczego Mama płacze bez powodu?

Wszystkie kobiety płaczą bez powodu.

było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć.


Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedział dlaczego
kobiety płaczą.

Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał:

Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)?

A Bóg mu odpowiedział...

Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową.

Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego
świata!

Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również
znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci!

Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i
przyjaciółmi.

Niestraszna jej choroba!

Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy
jej własne ją bardzo skrzywdzą!

Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad, Zrobiłem
ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce!

Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej
żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego.

Synu, na sam koniec

Dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość!

Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i
jak wiele robi dla innych.

I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej.

Ona jest wyjątkowa!!!
super



Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość

Dorbar duzo seksu z wiadomo kim z wiadomej okazji zycze
dziękuję Kochana, jak go wreszcie dopadne to mi nie ucieknie


Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość

Wróciliśmy ze szczepienia, Hubert waży 7,170 kg ma 75cm długości i objawy krzywicy mam mu zwiększyc dawkę wit D3, podawac wapno i iśc na kontrolę za 2 tygodnie
bardzo mi przykro, ale trzymam kciuki by było wszytsko dobrze, zobaczysz na pewno będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
ma obwód główki o 1cm większy niż brzuszka, ja siedzi to ma bardzo mocno zarysowane łuki żebrowe i poci się trochę
Ja już mu kilka razy zwiększałam dawki, po jakimś czasie kazali mi wracac do 2 kropli dziennie a teraz znowu muszę zwiększyc.
Dzięki za kciuki, z pewnością się przydadzą.

O matko jak zobaczyłam do czego może prowadzic zaawansowana krzywicajej ku, oby to nie spotkała mego syna
a u mnie nawet nie sprawdzaja jaki obwod maja głowki

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
ja pimkole!

Moje dziecie nie chce spac w ciagu dnia! Drzemal godzinke do 12 i teraz ani mu sie sni spac. To kurna chyba jakis cyborg, bo wstal dzis o 5.30!!!
Załamka, zalamka, przeciez jak nie bedzie tak jak keidzys to ja juz wogole nic nie zrobie dla siebie
moja spi tylko na spacerach, masakra.

Dudi ciesze się, ze z oczkiem Julki już lepiej.

Niby Nic super że sprawa z tz sie wyjasniła.
__________________
Aniołeczek

Edytowane przez dorbar
Czas edycji: 2009-02-12 o 20:39
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:35   #1955
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Wogle to trafił dzisiaj wyjątkowo z Hubertem do mojej dawnej lakarki rodzinnej (teraz to ona w wyjatkowych sytuacjach przyjmuje pacjentó bo została kierownikiem przychodni) i bardzo się z tego cieszę bo to naprawdę kompetentna kobieta. Jak tylko weszłam do gabinetu to ta od razu do Huebrta - witaj przystojaniaku, słyszałam, że bajerujesz wszystkie lekarki a ten do niej z usmiechem i te swoje abamammmbmmma aaaa gragnmmhmm i cos tam jeszcze. Kobieta pierwszy raz widziała Huberta w gabinecoe a wiedziała że urodzil się z zapaleniem płuc że miał wysokie enzymy wątrobowe i że chodził do poradni rehabilitacyjnej i niedawno miał podejżenie zapalenia oskrzeli a wysżło że to na tle alergicznym a jak mi powiedziała o tej krzywicy to myślałam, że się rozpłaczę a ta do mnie "Kasik masz śliczne dziecko, zobacz jak fajnie siedzi, bawi się i śmieje, podamy mu kropleki i sladu nie będzie że chłopakowi witaminy D3 brakuje, on już tyle przeszedł i pkonal to i to pokona" no i wtedy to już nawet nie myślałam, poprostu się rozwyłam.
W sumie jak to pisze to tez wyje.
Idę ja lepiej już spac, iech ten dzień szybko się zakończy - dobranoc
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:39   #1956
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

ale odcinek housa , szok normalnie, nie wiedziałam ze takie cuda mozna robic


ide oglądać drugi

Dudi a co sie stało ze ma mała krwiaka?
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:46   #1957
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
ale odcinek housa , szok normalnie, nie wiedziałam ze takie cuda mozna robic


ide oglądać drugi

Dudi a co sie stało ze ma mała krwiaka?
przywalila sobie paczka chusteczek w oko
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 20:47   #1958
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
ale odcinek housa , szok normalnie, nie wiedziałam ze takie cuda mozna robic


ide oglądać drugi

Dudi a co sie stało ze ma mała krwiaka?
jak ją wczoraj przewijałam zaczeła sie bawić opakowaniem husteczek dla dzieci i sie pizgła rogiem w oko...w nocy spuchło to i zaropiało nie mogła otworzyć powieki
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:52   #1959
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Wogle to trafił dzisiaj wyjątkowo z Hubertem do mojej dawnej lakarki rodzinnej (teraz to ona w wyjatkowych sytuacjach przyjmuje pacjentó bo została kierownikiem przychodni) i bardzo się z tego cieszę bo to naprawdę kompetentna kobieta. Jak tylko weszłam do gabinetu to ta od razu do Huebrta - witaj przystojaniaku, słyszałam, że bajerujesz wszystkie lekarki a ten do niej z usmiechem i te swoje abamammmbmmma aaaa gragnmmhmm i cos tam jeszcze. Kobieta pierwszy raz widziała Huberta w gabinecoe a wiedziała że urodzil się z zapaleniem płuc że miał wysokie enzymy wątrobowe i że chodził do poradni rehabilitacyjnej i niedawno miał podejżenie zapalenia oskrzeli a wysżło że to na tle alergicznym a jak mi powiedziała o tej krzywicy to myślałam, że się rozpłaczę a ta do mnie "Kasik masz śliczne dziecko, zobacz jak fajnie siedzi, bawi się i śmieje, podamy mu kropleki i sladu nie będzie że chłopakowi witaminy D3 brakuje, on już tyle przeszedł i pkonal to i to pokona" no i wtedy to już nawet nie myślałam, poprostu się rozwyłam.
W sumie jak to pisze to tez wyje.
Idę ja lepiej już spac, iech ten dzień szybko się zakończy - dobranoc
Kochana zobaczysz wszytsko będzie dobrze, Super lekarka. Hubert silny chłopiec nie da sie niczemu. Buizaczki dla Niego
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:02   #1960
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

NibyNic neisamowite podejscie lekarki i takich wlasnie trzeba wiecej!
Nie bede pisala zebys nei plakala bo bedzie dobrze, bo wiem ze dobrze na pewno bedzieA poplakac sobie mozna by zle emocje wywalicWiem ile to kosztuje emocji...

Sama mam wiele stresu i smutkow mam przez robina ale walcze i mam nadzieje ze keidys nam sie w koncu uda
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:06   #1961
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

acha tż kupił trutkę na myszy..wpierdoczyły już 1 porcje
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 21:07   #1962
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
acha tż kupił trutkę na myszy..wpierdoczyły już 1 porcje
oby zmutowany myszon z tego nei wyrosl, jeszcze kiedys przyjdzie wam do łózka i zwali Ciebie i polozy sie koło małzonka-))))
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:09   #1963
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Anita, napewno bedzie dobrze, nie ma wyjscia po prostu

Ciekawe jak tam Majka od Małej.. mam nadzieje, ze bidulke nie rozlozylo za mocno..

U nas nieciekawa pogoda, pada snieg z malym deszczykiem, do tego zamarza, jak sie jedzie to auto caly czas na poslizgu.. masakra.. jutro naginam piechotą do pracy, bo TZ zostaje z malym, takze czapa, rekawiczki, obowiazkowo... zreszta nie lubie project dinnerow w czwartki, jakby nie mogli w piatki tego robic, chyba sie boja, ze ludziska za bardzo procentowo zaszaleja, a tak to kazdy delikatnie no bo jutro do pracy, ja walnelam czerwonego winiacza i zezarlam masakrycznie duza porcje jedzenia.. chlopcy w szoku, bo oni pozostawiali... ale potem ciepneli haslo "aaa bo ty karmisz, stad masz taki spust" hihihi szczescie, ze nie znaja mojej slodkiej tajemnicy
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:12   #1964
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

anita dziś postawiłam warunek albo ja albo myszony
wczoraj nie chciałam wam pisać ale łazi mi taka macińka mysz po chałupie na moich oczach i dosłownie 5 cm ode mnie
wczoraj jak siedziałam co czuwałam czuje ze cuś mnie drapie w skarpete patrze a to at mała myszona i pizgła pod sofe.............
myślałam ze umre
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:18   #1965
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

moze to myszon po reinkarnacji teraz ma kare i musi byc myszonem...moze chce sie zaprzyjaznic
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:20   #1966
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

łażę po wakacje.pl
policzyłam wyjazd nad bałtyk, wyszło mi 2000 za jakieś 9 dni. to takie minimum bez szaleństw. chyba wolę dopłacić kilka stów i poleżeć na plaży w tunezji np, 7 dni kupować z wyprzedzeniem nie zamierzam. chyba w kwietniu udamy się po prostu do biura i jak będzie jakiś last to polecimy. albo w maju muszę obczaić temperatury żeby za gorąco nie było. tunezja chyba najtańsza, co ?
byłam kiedyś w turcji w sezonie (za jakieś 1200/os). never ever dżisas jak mnie upał wymęczył
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:20   #1967
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

jasneeeeeeee jak se pomśle ze toto lzi mi jak śpie to................
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę

Edytowane przez dudipopka
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:23
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:30   #1968
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Jowisz jesli moge cos doradzic, u nas wakacje zawsze beda drozsze...W Hiszpani np.za 2 tyg wyjdzie Tobie taniej jak nad bałtykiem jhak dobrze poszukasz

Mozesz z niemeickiego biura tez na majorke bardzo tanio..bo wiadomo niemcy generalnie tylki tam leca Jedynie co to samolotem trza sie wybrac, ale to krotka podroz,Turcji tez nie polecam bo upaly straszne a klimatyzacja zawyczaj od 4 gwazdkowego hotelu i to na kilka godzin na dobe..tam maja problem z pradem...

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:31
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:31   #1969
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

małż mi urządził bigbrothera ustawił kamerkę i od 1,5 godz. podglądam jak składa szafę i sączy drinka. stare szafy popsute, wszystko z przedpokoju w pokoju u młodej, burdel na kółkach. jak dobrze, że mnie tam nie ma
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 21:33   #1970
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez anita00079 Pokaż wiadomość
Jowisz jesli moge cos doradzic, u nas wakacje zawsze beda drozsze...W Hiszpani np.za 2 tyg wyjdzie Tobie taniej jak nad bałtykiem jhak dobrze poszukasz

Mozesz z niemeickiego biura tez na majorke bardzo tanio..bo wiadomo niemcy generalnie tylki tam leca Jedynie co to samolotem trza sie wybrac, ale to krotka podroz,Turcji tez nie polecam bo upaly straszne a klimatyzacja zawyczaj od 4 gwazdkowego hotelu i to na kilka godzin na dobe..tam maja problem z pradem...
jak bym się zdecydowała to tylko samolotem
wylot musi być z wawy bo kota u rodziców muszę zostawić. nic to, jeszcze czasu a czasu
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:36   #1971
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
jak bym się zdecydowała to tylko samolotem
wylot musi być z wawy bo kota u rodziców muszę zostawić. nic to, jeszcze czasu a czasu
no to jasne, ale jak mowisz lepiej cos doplacic(choc czesto taniej za granica)i miec pewna pogode i klimat-)
Ale czego brakuje w europie to niepowtarzalnego bałtyckiego piachu..-)
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:36   #1972
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Byłam z Lennym na spacerze, ale piździ
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:39   #1973
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

fajne imie ma Lennyto na czesc krawitza?
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:40   #1974
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

ide w kime , do jutra babole
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:40   #1975
agnieszkaanka
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 623
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Witajcie wieczierom!
Nadrobiłam 5 stron i co pamiętam to się ustosunkuję

Dudi cieszę się, że z Julcinym oczkiem wszystko ok, też bym panikowała. No i wszystko się ułożyło i nawet okulistka sie znalazła . Co do wózka to widziałam dzisiaj taki przed sklepem, specjalnie się przyglądałam. Ładne cacko. Alem już nastawiona na Sprintera, czy Sprinta czy jak on się nazywa

Dorbar serdeczne życzenia urodzinowe! Jesteś chyba wodnik, tak?

NibyNic zazdroszczę lekarki. Żeby mój pediatra choć w połowie taki był. Z Hubercikiem będzie git. Kiedyś moja mama pracowała w statystyce szpitalnej, gdzie wiadomo notuje się wszystkie przypadki np nieprawidłowości przy urodzeniu dzieci i jak powiedziała, że mało które dziecko jest idealne i prawie każde ma coś do nadrobienia, to przestałam się zamartwiać o Gosię. To po prostu tak musi być, że jeden dzidziuś to, drugi tamto... Wszystkie wyjdą z tego

Mijalea i Anisia pisały o dołach, ja też je miewam. Plus ciągłe zastanawianie się czy jestem dobrą matką
agnieszkaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:42   #1976
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

czy Iga ma długie nogi czy mi się wydaje ? nie mam kontaktu z dziećmi i porównania brak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1088.jpg (56,0 KB, 47 załadowań)
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:45   #1977
agnieszkaanka
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 623
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Kobity a tak w ogóle to jestem lekko zdziwiona po próbach wprowadzenia Gosi pierwszych posiłków - jej nic nie smakuje! Oprócz kaszki Sinlac.
Co prawda zaczęłam od słoiczków - marchewka nie, marchewka z ziemniaczkami też nie, deserek jabłuszka oraz brzoskwinki - nie, soczki marchwiowe, jabłkowe i mieszanka obu - toże nie. Próbowałam ugotować marchew z ziemniakiem, dodałam oliwy (nie cierpię jej zapachu brrrr) i też nie, co prawda sama bym tego z tą oliwką nie zjadła. Ugotowałam więc samego ziemniaczka, dodałam Flory, która ma super maślany smak a nie ma krzty mleka i też nie bałdzo...
Dzisiaj utarłam jabłuskzo i też oczywiście nie smakowało. Żesz kurczę, a Wasze tak wszystko wcinają, ze im się uszy trzęsą. No i co ja mam zrobić?
Na razie jedynym posiłkiem rozszerzającym dietę jest kaszka Sinlac...
agnieszkaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:48   #1978
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez anita00079 Pokaż wiadomość
fajne imie ma Lennyto na czesc krawitza?
tak Kochana, uwielbiam go
Lubie jeszcze Mela Gibsona, ale stwiedzilam, ze nie pasowało by do ojego psa

Cytat:
Napisane przez agnieszkaanka Pokaż wiadomość
Dorbar serdeczne życzenia urodzinowe! Jesteś chyba wodnik, tak?
Dziękuję, tak wodnikiem jestem

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
czy Iga ma długie nogi czy mi się wydaje ? nie mam kontaktu z dziećmi i porównania brak
ma długie nóżki, może modelka z niej będzie

Agnieszkanka moja na poczatku sie trochę krzywiła,a le w sumie to bardzo ladnie je
__________________
Aniołeczek

Edytowane przez dorbar
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:49
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:50   #1979
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez agnieszkaanka Pokaż wiadomość
Kobity a tak w ogóle to jestem lekko zdziwiona po próbach wprowadzenia Gosi pierwszych posiłków - jej nic nie smakuje! Oprócz kaszki Sinlac.
Co prawda zaczęłam od słoiczków - marchewka nie, marchewka z ziemniaczkami też nie, deserek jabłuszka oraz brzoskwinki - nie, soczki marchwiowe, jabłkowe i mieszanka obu - toże nie. Próbowałam ugotować marchew z ziemniakiem, dodałam oliwy (nie cierpię jej zapachu brrrr) i też nie, co prawda sama bym tego z tą oliwką nie zjadła. Ugotowałam więc samego ziemniaczka, dodałam Flory, która ma super maślany smak a nie ma krzty mleka i też nie bałdzo...
Dzisiaj utarłam jabłuskzo i też oczywiście nie smakowało. Żesz kurczę, a Wasze tak wszystko wcinają, ze im się uszy trzęsą. No i co ja mam zrobić?
Na razie jedynym posiłkiem rozszerzającym dietę jest kaszka Sinlac...
powoooooooooooli ona nie zna przecież innych smaków, musi przywyknąć. może jej to zajmie kilka dni, może dłużej, ale w końcu jeść będzie, nie ma wyjścia. na początek jak zje pół słoika to git. u mnie Iga na początku po maks 60ml jadła, i tylko zupy bo musy owocowe były niedobre.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:54   #1980
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 5 :)

konczyny dolne u Igulca potwierdzam dlugie

Aga
wiesz moje pierwszwprowadzanie posilkow skonczylo sie fiskiem..do tego stopnia ze przez 1.5 nic im nie dawalamoprocz flaszki bo za duzo nerwow mnie to kosztowalo....ale po nowym roku znow zaczelam walczyc po woli..i sie udalo zazwyczaj jedza z hippa kurczak marchewaka kukurydza, bo to dosc slodkawe w smaku i sama im to podjadam. Karmienei dwojki naraz zajmuje 15 min


Proboj i sie nei poddawaj w koncu zalapie zobaczysz nawet jak by mialo to tez prawie dwa miechy trwac jak umie

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:56
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.