Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 16:55   #1981
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dzięki za odpowiedź bardzo spodobał mi się kolor z 2 zdjęcia. (nazwa; freshlook dimension - PACIFIC BLUE). Myślisz, że soczewki z aukcji http://allegro.pl/item613595143_kolo...0_zl_para.html dadzą podobny efekt?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:59   #1982
Anateo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

coff3ina czasami w sklepach internetowych znajdziesz wiekszy wybór i tańsze soczewki niż na allegro, sama to przerabiałam
Anateo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:41   #1983
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez Anateo Pokaż wiadomość
coff3ina czasami w sklepach internetowych znajdziesz wiekszy wybór i tańsze soczewki niż na allegro, sama to przerabiałam
Masz na myśli jakiś konkretny sklep? Możesz wysłać mi link?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:32   #1984
Anateo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

www.szkla.com polecam
Anateo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:59   #1985
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dzięki
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 16:40   #1986
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Ja wam pisalam ostatnio ze kupilam FRESHLOOK COLORS sapphire blue
moc -0,5 i na moich brazowych oczach efekt spoko ale troche przeswituje wiec sprobowalam Acuvue 2 opaque sapphire i deep blue i efekt jest lepszy, duzo lepszy. Teraz przez moja glupote musze sie pozbyc 2 kompletow miesiecznych freshookow bo kupilam od razu 3 (jeden zuzylam) Wiecie moze czy ktos nie potrzebuje i chce sie wymienic?
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:32   #1987
kaska-b1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Beznadzieja... Obiecywalam zdjecia, ale nie mam w ogole co wklejac. Na sztucznym zdjeciu ladne, jasniutkie a w rzeczywistosci tak ciemne, ze wygladam jak potwor i maja strasznie duzy otwor na zrenice Zastanawiam sie na saphire, ale teraz sie boje. Doradzcie cos prosze. Zalaczam moj naturalny kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1009.jpg (11,8 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (17,1 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00817.jpg (15,6 KB, 168 załadowań)
kaska-b1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 13:53   #1988
mags69
Raczkowanie
 
Avatar mags69
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Obok Bielska Białej
Wiadomości: 156
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Heyka. Miał może ktoś soczewki natural ring? Wiecie jak będą wyglądać na brązowych oczach? Może macie jakieś zdjęcia. Z góry dzieky.
mags69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:09   #1989
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez kaska-b1985 Pokaż wiadomość
Beznadzieja... Obiecywalam zdjecia, ale nie mam w ogole co wklejac. Na sztucznym zdjeciu ladne, jasniutkie a w rzeczywistosci tak ciemne, ze wygladam jak potwor i maja strasznie duzy otwor na zrenice Zastanawiam sie na saphire, ale teraz sie boje. Doradzcie cos prosze. Zalaczam moj naturalny kolor.

Kochana fajnie wyglądasz!! Ja tam nawet nie widze które masz swoje więc dont worry
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:23   #1990
kaska-b1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez iwonatom Pokaż wiadomość
Kochana fajnie wyglądasz!! Ja tam nawet nie widze które masz swoje więc dont worry
To wlasnie sa moje chce cos zmienic bo sa takie "nijakie", nie wiadomo czy to szary czy niebieski...

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

iwonatom jak masz na zbyciu FRESHLOOK COLORS sapphire blue to moze bym je od Ciebie odkupila. Moglabys wrzucic jakies naturalne zdjecia? Bo tym sztucznym juz nie wierze...
kaska-b1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 07:26   #1991
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Jakie nijakie? Co Ty mówisz masz piekne oczka wiele dziewczyn Ci zazdrosci. Zamienmy sie ja mam brazowe i to dopiero sa nijakie!!

Pewnie ze Ci wysle foty ale jakie chcesz? na moich brazowych? troche przeswituja, na Twoich 100 razy lepiej beda wygladac
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 10:23   #1992
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

kaska-b1985 - piękne masz naturalne... Ale skoro można zrobić upgrade, to czemu nie ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:26   #1993
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Co prawda juz napisalam w innym watku podobnego posta, ael tamten to bardziej szybka galeria. Chcialam sie z wami podzielic moimi przezyciami po noszeniu focusow Freshlook colors fioletowych. Zaczne od tego ze ogolnie soczewki nosi mi sie ciezko, moze przez to ze biore pigolki(ktore moga wywolywac wrazliwosc oka) a troche tez przez to ze sa poprostu naturalnie wrazliwe.

To byl istny koszmar strasznie zaluje ze je kupilam :/ wydalam tyle kasy w bloto.

Ktos tam po drodze pytal czy mozna kupic po jednej sztuce. Mozna.. ja mam dwie bardzo rozne wady na oczach i kupilam przez allegro po 1 sztuce z mocy. Dzieki bogu nie zdecydowalam sie na podwojne czy tez potrojne opakowanie standardowe, bo bym mordowala te soczewki chyba rok.

Niewygodne, nieestetyczny efekt.. tragedia! napewno nie polecam posiadaczkom jasnych oczu :/ W katalogu byly intensywnie fioletowe, po otwarciu ich w domu myslalam ze to jakis zart i sie pomylili. Niestety nie. Sa tak nienaturalne, nie mozna sie wogole przy nich pomalowac. Bardzo sie zrazilam do kolorowych soczewek.
Zawsze chcialam Moonlighty...ale z tego co widze to chyba moje naturalne oko ma lepszy efekt niz po zastosowaniu tej magicznej soczewki.

(ps..dodaje super zdjecie z katalogu.. jak soczewka miala wygladac porownajcie sobie. Wiem ze jest slaba jakosc i efekt czerwonych oczu ale zapewniam ze teczowka wyglada wlasnie tak!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg soczewy.jpg (47,0 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fialova_col.jpg (3,0 KB, 831 załadowań)
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:22   #1994
kaska-b1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez iwonatom Pokaż wiadomość
Jakie nijakie? Co Ty mówisz masz piekne oczka wiele dziewczyn Ci zazdrosci. Zamienmy sie ja mam brazowe i to dopiero sa nijakie!!

Pewnie ze Ci wysle foty ale jakie chcesz? na moich brazowych? troche przeswituja, na Twoich 100 razy lepiej beda wygladac

Jak mozesz to wrzuc wszystkie jakie masz oprocz tych "sztucznych" z internetu bo te juz chyba widziam wszystkie

Wiem, ze to nie ten watek ale nie jestem na swoim komputerze i nie mam czasu szukac... Wiecie moze czy jest mozliwosc namierzenia laptopa po jego IP czy tam ID? Nie znam sie na tym A na swoj juz raczej nie usiade bo dzisiaj wychodzac od kolezanki ( a bylam tam 3 minuty) zastalam auto z robita szyba i brakiem komputera... A zawsze sama wszystkim przypominalam, zeby nic w aucie nie zostawiac. Byl tak schowany, ze sama go nie zauwazylam... Kretynka ze mnie
Pomozcie w miare mozliwosci...
Moja praca dyplomowa... WWWRRRRRRR!!!!!!!!!!
kaska-b1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:02   #1995
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Kasia - tylko po numerze seryjnym, IP nie należy do komputera, a do sieci, do której jest podłączony. Numer seryjny jest na pudełku, może być na karcie gwarancyjnej - Toshiba ich nie wydaje, Siemens i HP wymaga ręcznego wypełnienia, więc wszystko zależy od pracownika, a w Asusach numer jest wklejony na karcie jako kod kreskowy. Czasem na dowodzie zakupu czy fakturze jest odnotowany, ale to się rzadko zdarza. Złodziej i tak może numer naklejony na kompie zamazać bądź odkleić, więc komp raczej przepadł W przyszłości zwróć uwagę na zarejestrowanie komputera w bazie danych producenta, Toshiba często o tym przypomina, a HP przy pierwszym uruchomieniu daje taką możliwość. Rozglądaj się, możliwe że ktoś Cię obserwował i skorzystał z okazji. Sprawdź czy w okolicy nie ma kamery i czy nie zdarzały się tam takie przypadki w ostatnim czasie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-05-06 o 21:10
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 08:18   #1996
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

[quote=kaska-b1985;12187412]Jak mozesz to wrzuc wszystkie jakie masz oprocz tych "sztucznych" z internetu bo te juz chyba widziam wszystkie

Ok tutaj masz na brazowych oczach, na niebieskich oczach dziewczyny tutaj chyba wklejaly wczesniej to sobie przejrzyj

Edytowane przez iwonatom
Czas edycji: 2009-05-08 o 11:13
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:46   #1997
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

przeglądam ten wątek i przeglądam już długoo

I się zachwycam :P

Mam oczy niebieskie, a chcaiłabym mieć ciemniejszy brąz albo czarny tak mi się marzy

Jest mozliwoś kupienia soczewek takich, żeby przez tą dziure na żrenice nie prześwitywał mój naturalny kolor?

Załączam mój naturalny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gały.jpg (7,3 KB, 76 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 08:13   #1998
yyork
Raczkowanie
 
Avatar yyork
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 224
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dziewczyny a czy któraś z was miała soczewki geooptica zielone dajądze efekt mangi? Na stronce wlasnie jest wyprzedaz i zastanawiam się czy warto kupic. http://sklep.geooptica.com/180-wyprz...i-zielone.html Proszę o opinie.
yyork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 08:34   #1999
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Yyork> O ile sie nie myle to są te soczewki:
http://s252.photobucket.com/albums/h...-Tone%20Green/

One są produkowane dla azjatów i mają bardzo dużą dziurę na źrenice, jeśli masz ciemne oczy to pół biedy, ale na jasnych może to wyglądać nieciekawie :P Z tego co słyszałam są dosyć wygodne.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 10:32   #2000
yyork
Raczkowanie
 
Avatar yyork
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 224
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

A czy orientujesz się może czy wszystkie soczewki z tej stronki maja takie duze dziury czy tylko te "mangi"? Mam zielone oczy ale boję się ze mogą być za jasne.
yyork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:03   #2001
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Tutaj z boku po lewej masz całą listę:
http://s252.photobucket.com/albums/h...irclelens/Geo/

Soczewki z tego sklepu oznaczone kodem CH są w galerii jako Nudy, CM-7** i CM-9** jako Magic color 2 i 3 tonowe a CM-8** to właśnie Angel. Poogladaj sobie fotki, ale większośc ma niestety dosyc duże dziury.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:09   #2002
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
A czy orientujesz się może czy wszystkie soczewki z tej stronki maja takie duze dziury czy tylko te "mangi"? Mam zielone oczy ale boję się ze mogą być za jasne.


Nie polecam! Moja znajoma zainwestowala (niestety nie mam zdjec) Wyglada to przeokropnie! Ma dosc duze, jasne oczy. Fakt, dziura na zrenice jest wielka.. na dodatek przy kazdym mrugnieciu socewka sie rusza i wyglada to tak, jakbys byla predatorem :/ Babacie z autobusu wyleca z krzykiem. Na dodatek, nie miej zludszen ze na tobie bedzie taki efekt jak na azjatkach, przeciez one maja zupelnie inny typ urody, juz nie mowie o samych oczach ktore sa skosne.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:43   #2003
sosnowa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Re: Do dziewczyn noszących kolorowe soczewki!

no ja właśnie mam ciemno brązowe oczy, zawsze marzyły mi się zielone i ostatnio zastanawiałam się nad kupnem soczewek ale boję się że może właśnie być tak a nie inaczej i może nie być mi widać koloru mojego wymarzonego.
sosnowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:06   #2004
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Przyszły moje soczewki Freshlook sea green. Od razu założyłam je do pracy, ale jakoś mało komfortowe są dla mnie, tak jakby wysycha mi oko. Może są jakieś specjalne krople które można wpuszczać podczas noszenia szkiełek?
Wklejam fotki
1- naturalny kolor
2,3- sea green
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczka.jpg (18,0 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seagreen.jpg (30,6 KB, 394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 525.jpg (11,2 KB, 343 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 11:53   #2005
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Przyszły moje soczewki Freshlook sea green. Od razu założyłam je do pracy, ale jakoś mało komfortowe są dla mnie, tak jakby wysycha mi oko. Może są jakieś specjalne krople które można wpuszczać podczas noszenia szkiełek?
Wklejam fotki
1- naturalny kolor
2,3- sea green
Naturalne oczy masz piękne
A zielony efekt też bardzo mi się podoba, właściwie to taki szmaragd
Są krople nawilżające do oczu w soczewkach, nie znam żadnych konkretnych, ale na pewno coś znajdziesz
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 11:53   #2006
silkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

siostra ma wlasnie zielone mangi i ciemnobrazowe oczy, wyglada to nawet fajnie ale na pewno nie tak jak na Azjatkach. jezeli masz jasne oczy to wg mie bedzie to wygladac okropnie bo otwor na zrenice jest duzy. ja mam z ich strony ale inny model i nosi sie je dobrze, sa miekkie i w ogole ich nie czuc, oko mi nie wysycha No i chyba tyle
silkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:41   #2007
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Naturalne oczy masz piękne
A zielony efekt też bardzo mi się podoba, właściwie to taki szmaragd
Są krople nawilżające do oczu w soczewkach, nie znam żadnych konkretnych, ale na pewno coś znajdziesz
dziękuję bardzo!
Przy okazji wklejam efekt jaki dają czarne soczewki na jasnoniebieskich oczach w świetle dziennym. Jak widać otwór na źrenicę jest dość duży i nie ma mowy żebym nosiła je w dzień lub w mocnym oświetleniu. Jednak o zmierzchu efekt jest super, bo źrenica się powiększa i oczy wyglądają jak dwa węgielki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02413.jpg (16,3 KB, 390 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:57   #2008
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Piekne sea green Kusza mnie właśnie albo sea green albo caribbean aqua, ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować dimensions.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 22:41   #2009
littleblack91
Przyczajenie
 
Avatar littleblack91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 23
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam Was wszystkich!

Od bardzo dawna czytam to forum, aż zdecydowałam się poprosić Was o pomoc.
Mam oczy brązowe i zastanawiam się nad kupnem soczewek kolorowych. Od dawna noszę bezbarwne (Johnson&Johnson). Kolorowe chcę nosić codziennie, bo nie stać mnie, żeby kupić i bezbarwne i kolorowe w jednym czasie...

- Czy uważacie, że dobre są Freshlook Colorblends (kolor zielony) na ciemnych oczach?
I najważniejsze - czy ogólnie Freshlooki dobrze się noszą?

Wiem, że Colorblends podkreślają, a nie zmieniają całkowicie kolor, ale widziałam, że u niektórych osób właśnie z ciemnymi oczami było widać różnicę. Biorę też pod uwagę Freshlook Dimensions, ale wydaje mi się, że w nich kolor wygląda bardziej sztucznie...
- Co o tym myślicie?

Dodam jeszcze, że nie chce mieć bardzo jasno zielonych oczu.
Bardziej zależy mi na naturalności, ale tak, by choć trochę było widać różnicę.

Z góry dziękuję za odpowiedź ;*

1. mój naturalny kolor (co prawda w sztucznym świele, ale jest)
2. zdjęcie znalezione w internecie (z takiego efektu byłabym zadowolona, naturalny kolor jej oka jest zbliżony do mojego).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 051309235139.jpg (41,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Freshlook colorblends green.jpg (22,7 KB, 126 załadowań)

Edytowane przez littleblack91
Czas edycji: 2009-05-14 o 00:44
littleblack91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:01   #2010
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Nie polecam! Moja znajoma zainwestowala (niestety nie mam zdjec) Wyglada to przeokropnie! Ma dosc duze, jasne oczy. Fakt, dziura na zrenice jest wielka.. na dodatek przy kazdym mrugnieciu socewka sie rusza i wyglada to tak, jakbys byla predatorem :/ Babacie z autobusu wyleca z krzykiem. Na dodatek, nie miej zludszen ze na tobie bedzie taki efekt jak na azjatkach, przeciez one maja zupelnie inny typ urody, juz nie mowie o samych oczach ktore sa skosne.
Pogrubione wynika z tego, że kupiła soczewki nie dobierając ich u specjalisty. Soczewki mają rozmiary, więc jeśli jest zbyt ruchoma, to kwestia wpływu parametrów i materiału, a nie ogólnej beznadziejności soczewki.

Ewa - naturalny piękny, zazieleniony też piękny...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.