Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 14:12   #1981
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
A i jeszcze na jakiś język chcę się zapisać - może włoski
polecam Kontakt na pl.Bernardyńskim. Będziesz mogła z tej cytadeli biegiem na zajęcia


Jestem cała opryszczona znów mnie wysypało milonem drobnicy, pewnie przez to, że sobie jeszcze podusiłam paszczę
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:57   #1982
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Jak się na co dzień w pracy obcuje z ludźmi łatwo dość do takich wniosków...Czasem mam ochotę do nich strzelać Nie lubię w sobie tego uczucia ale tak czasem niestety jest.
mam takie same odczucia niektórzy są tak chamscy i niewychowani że szok wrr
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
jutro popoludniu na malcie moje 2 kolezanki z pracy i ja bedziemy uczyc sie jezdzic na nartach . wszystkie jestesmy zielone w tym temacie . instruktor bedzie .
jak mieszkałam w Poznaniu byłam na Malcie na kilku lekcjach; od tamtej pory odechciało mi się nart

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Na razie mam tak nawalone wszystkiego,że nie mam już gdzie w kalendarz zaliczeń i egzaminów wpisywać ...
trzymaj się jakoś

Dziewczyny, ale Wy jesteście zmotywowane sportowo-ćwiczeniowo podziwiam.

Ufff, dobrze że jutro wolne i dłuższy weekend bo mam wolne
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:44   #1983
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

no i trafila mnie choroba .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:59   #1984
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
no i trafila mnie choroba .
mnie też
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:08   #1985
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witam wieczorową porą.

Ja właśnie piję winko czerwone i zagryzam serem pleśniowym ale zaraz padnę w wyrko bo jakaś taka zmęczona jestem . W sumie dzionek szybko zleciał. Kuba w przyszłym tygodniu karnawałw Pluszarni ma, a 28 stycznia jedziemy do Karpacza pokazać Kubusiowi prawdziwą zimę i sanki , żałosne ale prawdziwe. Odkąd mieszkam w Poznaniu to załamka z zimą bo ja to na Śląsku zawsze w zaspach chodziłam i na brak śniegu nie narzekałam, długo nie mogłam się przyzwyczaić ale przynajmniej jest powód by wyjechać rodzinnie .

Babessa o jakiej ty formie i figurze mówisz jak nigdy nie miałaś z tym problemu .

AniuA kochana oby długo Cię nie trzymało , ale to niekiedy nieuniknione jak dziecko chore w domu to i my .

Dobrej i spokojnej nocki życzę. Pa!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:04   #1986
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iga, przynajmniej odpoczniecie od Poznania a zima w Karpaczu jest fajna. Ja się wybieram miesiąc po Tobie, 27 lutego na weekend pochodzić po górach albo pośmigać na nartach, zobaczymy...

Ja nie wiem... wszyscy chorzy! Aniu kuruj się Daruniu też!

I wiecie co... chyba zrobiłam głupotę: kupiłam sobie w przypływie doła po-pracowego czerwoną marynarkę w drodze do domu i... zastanawiam się, do czego ja głupia będę ją nosić!

Udanego weekendu dla wszystkich
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:14   #1987
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Czesc dziewczyny ponownie wracam do wątku ( napisalam kilka wiadomosci i z braku czasu pojawiam sie dopiero teraz, więc pewnie mnie nie pamiętacie, ale jestem).
Fajnie, ze w zimie macie zapał do dbania o formę. Ja całkowicie się rozleniwiłam, ale po zaliczeniu sesji () zamierzam wziąć się za siebie, bo czuje się taaaka ciężka. I w nowym roku postanowiłam osiągnąć swoja upragnioną wagę i do wiosny zamiast 57kg ważyć 53. Więc trzymajcie za mnie kciuki
I jeszcze chcialam zapytac ile płacicie za aqua-aerobic?
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 21:48   #1988
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Taverney coś tam na pewno znajdziesz co będzie pasowało do czerwonego żakieciku będzie pasowało wszystko co czarne i co białeee


kurczę a mi tą wieczorową porą już odwala

po raz kolejny wyrzuciłam TŻ fakt, że nie ma czasu jechać ze mną na wakacje
w zeszłym roku w ogóle nie miał urlopu, w tym zapewne też nie będzie miał i znowu będę całe wakacje siedzieć w chacie jak taki przychlast! tzn.. on był na 2 tygodniowym "szkoleniu" w EGIPCIE!! a mnie ta zazdrość tu zżerała. siedziałam sama, a on się tam bawił z kolegą z pracy i "pracował" (zapewne tylko czasem) (nie pytajcie- mnie wziąć nie mógł)
Jestem zła na niego, że nie może nic zaplanować. zapewne jakby chciał, to mógłby to zrobić!
zawsze muszę na niego czekać, aż do mnie przyjedzie i w ogóle jakaś lipa Ale mam dziś doła. Szkam zaczepki...

kurde nooo od 3 lat zbieram kase na wycieczkę zagraniczną i nie udaje mi się pojechać, bo nie mam z kim!! Koleżanki ciągle nie mają pieniędzy, więc z nimi nie ma szans

już nawet myślałam o tym, żeby zapytać Was na forum-może ktoś też jest w takiej sytuacji jak ja i chciałby sie gdzieś wybrać we wakacje. Bułgaria albo coś...
pojadę bez TŹ a co!
nooo... pytam Was

__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:56   #1989
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Daruniu, ja sobie we wczesne wakacje planuję mont blanc
do wakacji jeszcze daleko, ja jeszcze nie wiem, co wybiorę i z kim pojadę, ale ma być ciepło i ciekawie, pewnie Maroko.
Do Egiptu mnie nie ciągnie w ogóle. To już bardziej wybrałabym Kretę.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:57
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:17   #1990
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Daruniu do wakacji jeszcze troche czasu, więc możecie jeszcze coś sobie zorganizować a Twoj TŻ juz teraz moze zacząć zalatwiac sobie urlop. A i kolezanki jesli zechcialyby z Toba jechac to mogą zacząć zbierac pieniądze na wyjazd juz teraz.
Jezeli z podrozy zagranicznej nic nie wyjdzie, to pomysl nad wyjazdem gdzies do Polski np. na taki babski weekend z dziewczynami- zawsze to lepsze niż siedzenie w domu przez wakacje. Jezeli Twój TŻ będzie w wakacje zajęty to nie odmawiaj sobie wyjazdu ze znajomymi bez niego... w koncu nalezy ci się coś od zycia.
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:16   #1991
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Elizabeth witaj ponownie .

Taverney jak nie wiesz co zalozyc do czerwonej marynarki to zawsze jest pretekst, zeby pojsc na nastepne zakupy . uwielbiam zakupy .

a my nie wiemy jeszcze dokad pojedziemy na wakacje. musimy to dobrze zgrac, poniewaz zawsze w ciagu okresu wakacyjnego synus jest u moich rodzicow.

choroby ciag dalszy .

dzisiaj robie fasole po bretonsku .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 10:47   #1992
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

Ja miałam dzisiaj z M. połazic po biurach podrózy, ale nie ma czasu tak wiec nic z tego nie wyszło Moze jakos w tygodniu znajdzie czas....
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:48   #1993
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Camilla a macie juz bardziej sprecyzowane plany?

ps. moj synek ma niewyobrazalnie duze poklady energii, a ja przy nim to zlomem jestem .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:20   #1994
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Zazdroszcze, że mozecie sobie już coś mysleć o wkacjach. U mnie nie wiem jak to bedzie w tym roku, bo w lipcu bede miala obrone a pewnie jakos w sierpniu egzaminy wstepne na studia i nie wiem jak mi się terminy ułożą. I jeszcze chciałabym w wakacje troche popracoać, ale juz w moim zawodzie. Więc jedyny taki napewno wolny termin na wyjazd to dla mnie wrzesień, ale mój TŻ zawsze ma wtedy poprawki...
A dzisiaj dopadło mnie PMS i jak TŻ zadzwonił rano to już sie na nim wyzyłam przez telefon... teraz mi glupio przed nim, ale swoj powód też miałam... oj niedobra ze mnie kobieta.
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:40   #1995
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

malaDarunia ja na takie wakacje sama z koleżanką wybrałam się w tamtym roku w maju na Kretę było Bosko! żadnego ględzenia (TŻ) i biegania za dzieckiem tylko totalny luz i prawdziwy wypoczynek. W tym roku chciałabym też do Bułgari może Złote Piaski ale już pewnie z rodzinką .

Teraz sprzątam więc zmykam. Pa!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:57   #1996
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość

dzisiaj robie fasole po bretonsku .
ja też ale będzie wyżerka


Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
malaDarunia ja na takie wakacje sama z koleżanką wybrałam się w tamtym roku w maju na Kretę było Bosko! żadnego ględzenia (TŻ)
o taaak. dobrze by mi zrobiły takie wakacje tylko słońce, woda, odpowiednia temperatura i ja z koleżanką z drineczkiem w ręku, opalająca się na wygodnym leżaczku brzmi pięknie

Cytat:
Napisane przez Elizabeth:) Pokaż wiadomość
Daruniu do wakacji jeszcze troche czasu, więc możecie jeszcze coś sobie zorganizować a Twoj TŻ juz teraz moze zacząć zalatwiac sobie urlop. A i kolezanki jesli zechcialyby z Toba jechac to mogą zacząć zbierac pieniądze na wyjazd juz teraz.
no właśnie o to chodzi, że on "nie może" powiedzieć kiedy chce urlop. tak mi mówi
a co koleżanek, to żadna z nich nie potrafi pójść do pracy i uzbierać sobie pieniążków na wyjazd. wolą brać od rodziców i tracić na chlanie i imprezy! dziecinada!
Cytat:
Napisane przez Elizabeth:) Pokaż wiadomość
Jezeli z podrozy zagranicznej nic nie wyjdzie, to pomysl nad wyjazdem gdzies do Polski np. na taki babski weekend z dziewczynami- zawsze to lepsze niż siedzenie w domu przez wakacje. Jezeli Twój TŻ będzie w wakacje zajęty to nie odmawiaj sobie wyjazdu ze znajomymi bez niego... w końcu należy ci się coś od zycia.
byłam ostatnio nad morzem na niecały tydzień i wydałam 1000zł :| nie wiem na co i gdzie! do tego miałam dwa dni słońca a resztę dni deszcz... wole zainwestować te 1000zł na wycieczkę zagraniczną. chociażby jakąś last minute niz wybrać polskie morze i mieć niepogodę. nad polskie morze mogę jechać wtedy, keidy wiem,że będę miała pogodę. bo jakoś nie uśmiecha mi się siedzenie przez cały dzień w jakiś barach itp
a tak poza tym, to należy mi się wreszcie coś więcej niż wakacje w Polsce. jeszcze nigdzie tak na prawdę nie byłam. wiec zbierając kase przez 3 lata specjalnie na ten cel, po postu mi sie należy
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 14:59   #1997
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry wszystkim! Wróciłam z kolejnego masażu, cudownie było..., miłego spotkania i zakupów. Od jutra mówię zakupom STOP, tylko jeszcze zrobię zamówienie na Biochemii Urody.

Zmykam do babci, bo zrobiła dziś pizzę, a mnie aż skręca z głodu
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:38   #1998
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

laseczki przykro mi ze tak rzadko pisze ale mam ost tyle na glowie za 2 tyg slub zwariowac mozna
my myliscie jak nie przytyc a ja ost mam taki apety ze juz nie wiem jak go hamowacDzisiaj znajdalam 3 drozdzowki, tiramisu i jakies ciasto z trukawkami jestem ciekawa ile mi sie przytylo
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:56   #1999
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
laseczki przykro mi ze tak rzadko pisze ale mam ost tyle na glowie za 2 tyg slub zwariowac mozna
my myliscie jak nie przytyc a ja ost mam taki apety ze juz nie wiem jak go hamowacDzisiaj znajdalam 3 drozdzowki, tiramisu i jakies ciasto z trukawkami jestem ciekawa ile mi sie przytylo
mniami, ale mi ochoty narobiłaś!

może spróbuj zajadać się owocami i jogurtami? albo kup maślankę z kawałkami czekolady. to na banka zdrowsze niż te drożdżówki
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 17:18   #2000
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

blondynkapoznan to widocznie maluch miał ochotę na słodkości. I nic się nie bój, ze przytyjesz - ma się prawo do chwil słabości. Sama bym teraz takie ciacho z truskawkami zjadła
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 20:34   #2001
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
byłam ostatnio nad morzem na niecały tydzień i wydałam 1000zł :| nie wiem na co i gdzie! do tego miałam dwa dni słońca a resztę dni deszcz... wole zainwestować te 1000zł na wycieczkę zagraniczną. chociażby jakąś last minute niz wybrać polskie morze i mieć niepogodę. nad polskie morze mogę jechać wtedy, keidy wiem,że będę miała pogodę. bo jakoś nie uśmiecha mi się siedzenie przez cały dzień w jakiś barach itp
a tak poza tym, to należy mi się wreszcie coś więcej niż wakacje w Polsce. jeszcze nigdzie tak na prawdę nie byłam. wiec zbierając kase przez 3 lata specjalnie na ten cel, po postu mi sie należy
Dlatego dla mnie ci, którzy jeżdzą nad morze to w większości albo ludzie bez pomysłu albo bogacze. 90% kurortów to siedlisko kiczu i tandety a ceny jak na Batorym. Jak nie ma pogody to wiadomo, że człowiek tylko je W wakacje byłam na weekend w Mielnie i gdyby nie znajomi to bym się poszla do lodowatego morza utobić, taka beznadzieja. Wszyscy cierpieliśmy. Nie dziwię się, że Majdan tam rozrabiał

W tym roku napewno Egipt będzie bardo tani ze względu na niezbyt bezpieczną sytuacje w Izraelu. Niestety przez to Europa będzie windować ceny, a już mnie koleżanka ciągnie na tour the Europa

malaDarunia mój chłop tez ma zawsze straszne problemy z urlopem a mimo to udało nam sie na prawie tydzień do Kazimierza wyskoczyć. To było tuż po moim powrocie z Tunezji do której pojechałam z bandą koleżanek ( w tym Natii )


Tav ten żakiecik napewno do jeansów pasować będzie
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:21   #2002
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu no ja bym chciała do Turcji w tym roku (wiem wiem byłam juz tam i znowu kraj arabski ), no ale ja nic nie poradze na to, ze mozna tam za niewielkie pieniądze fajne rzeczy pokupowaci i jeszcze sie targowac, pozwiedzac, poza tym zero zakonnic (przynosza mi pecha jak wiadomo ), słonce, ciepło, egzotyka. Europe juz zjeździłam ciagnie mnie poza nią. No ale znajac życie M. bedzie chciał do Europy gdzie jest cywilizacja (w Egipcie mu sie bardzo podbało, ale czuł sie tam mocno niepewnie) i juz tu widze po tym co Evka napisała ze moze byc drozsza niz w zeszłym roku. Jesli Europa to albo Grecja (raczej wyspiarska)i myslimy tutaj o Krecie ewentualnie Rodos, myslałam tez o Cyprze ale o jego greckiej czesci, wiec w sumie znowu Grecja, albo Hiszpania. Zastanawialismy sie tez nad Francją ale z tego co widzielismy w zeszłym roku to urzadzaja tylko wycieczki objazdowe zamki nad Loarą plus Paryz, a ja chciałabym na typowe wczasy pojechac gdzie raczej leze bykiem i wykupuje wycieczke fakultatywną w miejsce które mnie inetersuje
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:22   #2003
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość


Tav ten żakiecik napewno do jeansów pasować będzie
też tak mi się wydaje, jutro będzie miał premierę, do ciemnych jeansów i czerwonych szpilek.

Kamila Rodos jest cuuudowny! I właśnie tak jak mówisz: wybyczyć się można w ciepełku i na wycieczkę też można pojechać, bo wszędzie jest blisko. My w zeszłym roku objechaliśmy wyspę dookoła w cały jeden dzień.
Ja pewnie w tym roku jednak polecę na Kretę.

Padam na ryjek więc dobrej nocy!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-01-17 o 22:25
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 08:17   #2004
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
też tak mi się wydaje, jutro będzie miał premierę, do ciemnych jeansów i czerwonych szpilek.
na pewno świetnie będziesz wyglądać Tav, pokaż to połączenie
Ja też wczoraj zakupiłam marynarkę; co prawda czarną ale z fajnym paskiem i stójką

Wow, Wy już wakacje planujecie ja nawet jeszcze nie myślę ale pewnie dołączę do tej części ludności, która nigdzie nie pojedzie (albo z braku urlopu męża, albo z braku jego czasu, albo z braku kasy ).
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 08:47   #2005
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Daruniu mialam jechac z Tż na jakies fajne wakacje ale on jak zwykle niezdecydowany to poszlam sama do biura podrozy i zarezerwowalam wyjazd postawilam go przed faktem dokonanym a po paru dniach hotel 3 gwazdkowy zmienilam na 5 wtedy sie wkurzyl mocno ale jak juz bylo zapalcone to musial jechac.My jechalismy z Triady wiec stres byl.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:11   #2006
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Blondynkapoznań a dlaczego mieliście stresa, ze jechaliście z Triady? Przeciez to całkiem dobre biuro podrózy. Jechałam z niego do Hiszpanii z koleżanką, koleżanka jeszcze z niego leciała do Turcji i do Egiptu i nie narzekała....
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:19   #2007
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kamcia ja bym nigdy z Triady nie pojechała. Jak pracowałam w Scan Holiday to hotele które my sprzedawaliśmy jako 3* u nich szły jako 5*. Ceny mają zachęcające ale jakość usług niska. Nie mówię, że każdemu musi się coś z Triadą przytrafiś ale 90% programów o skandalach w biurach podróży ktore telewizje uwielbiają pokazywać w wakacje dotyczy właśnie Triady.



Moniś ja już myslę o wakacjach bo bez odkladania kasy co miesiąc po trochu nigdzie bym nie pojechała. Nawet konto oszczędnościowe z tej okazji założyłam

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-01-18 o 11:20
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:58   #2008
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

witajcie Kochane .

Taverney
daj fotki Twojego zestawu ubrankowego .

oj my tez bedziemy miec ciezki orzech do zgryzienia, jesli chodzi o wybranie miejsca na wakacje . Camilla, my tak jak Twój tz wolimy Europe, ale te ceny to pewnie nas przeraza . takze myslelismy o Francji, ale takiej jak Wy czyli nie o objazdowce i to jeszcze autokarem . to nie na nasze sily. ponadto nam tez chodzi o temperature. nie chcemy meczyc sie w ukropie i tylko uciekac od slonca. oj bedzie ciezko cos wybrac i to jeszcze za rozsadne pieniadze.

Ewa, ja tez uwazam, ze morze polskie jest bardzo, ale to bardzo drogie. pamietacie jak pisalam w tamtym roku, ze w Pobierowie bylo straszliwie drogo . jednak my na sama mysl o Egipcie, Tunezji, Turcji dostajemy gesiej skorki, a wiadomo, ze Europa jest droga. w ogole po wycieczce do Egiptu tz ma mieszane mysli, jesli chodzi o przeloty samolatami tamtych linii. my ponadto chcemy leciec razem z synkiem, wiec od razu zalacza sie nam swiatelko awaryjne.

Egipt to mialy byc wakacje naszego zycia, a same wiecie, ze bylo na odwrot. i tu tez boje sie, ze wydamy kupe kasy i znowu bedzie mega zonk . a nasze biura podrozy to oszusci i tyle.

i mam do Was pytanie - jakie biura podrozy sa w miare przyzwoite, piszcie Kochane .

ide troche ogarne chalupke, bo wczoraj bylam nie do zycia. synio meczy swojego tate. w koncu tz jest z nami w domku .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:27   #2009
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Evka no słyszałam o przebojach z Triadą ja sie nie naciełam kumpela tez, no ale jak widac różnie z tym bywa.

Aniu ja leciałam w zeszłym roku do Egiptu nowym Boeing 737 naprawde samolot był ekstra i zgodnie z nowymi wymogami technologicznymi miał końcówki skrzydeł zakrzywione do góry. No ale nie ważne, latanie to dla mnie trauma! Z moich włajaży zagranicznych najbardziej nienawidze tego momentu potem juz jest ok

Ja mam pytanie i prosbe do Tav! Mogłabys napisac z jakiego biura podrózy leciałas na Rodos i w jakim hotelu byłas? (pamietasz nazwe ) interesuje mnie tez czy miałas pakiet All Inclusive czy HB oraz, jeśli to nie tajemnica, ile ta przyjemnosc kosztowała. No i czas lotu? Ile godzin leci sie na Rodos i co jest warte zobaczenia na tej wyspie. Jesli nie chcesz na forum tak oficjalnie to prosze na PW chociaz mi odpisz

EDIT: Aniu nie wiem jakie biuro Ci polecić...W Turcji byłam z Wezyra, ale oni sie specjalizują w organizowaniu wczasów w Turcji i z tego co sie na miejscu dowiedziałam są nadrożsi w porównaniu z innymi biurami, w Egipcoie byłam z biura Sun&Fun niezbyt jeszcze znane w Polsce, ale organizacja bardzo dobra, nie miałam na co narzekac. Mojej przyjaciółki rodzice niemal co roku latają z biura ITAKA (w zeszłym roku byli na Thasos jednej z grckich wysp) i zawsze wracają zadowoleni. Warte polecenia podobno sa TUI (chyba Iga z tego biura była na Krecie?) Scan Holiday, GTI, Neckerman. Ogólnie słyszałam opinie że podobno najlepiej wykupywac wycieczke za granica np. w Niemczech, bo wychodzi taniej, no ale minusy to takie ze musisz najpierw dojechac do Niemiec na Lotnisko i opieke/rezydenta masz Niemca...jak nie znasz jezyka do zimna...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2009-01-18 o 13:33
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:50   #2010
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kurcze, ja też się rozchorowałam, mam mega katar, nos mnie na maxa boli od smarkania, zmykam do łóżka - mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.

Aniu, jak synuś?
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.