Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 07:51   #2011
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość



ooo, a moje były pyszne. porównamy przepisy?

w sobotę za to zrobiłam jabłkowe z płatkami migdałów na górze. mniam.
Ja bazę daję zawsze tą samą : 250 g mąki, 2 łyżeczki proszku, 1 łyżeczka sody, 150 ml mleka, 125 ml oleju, 2 jajka, szczypta soli.

Podaj proszę na te z jabłkami.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu


Młoda jak zasnęła o 18.45, tak pierwsza pobudka była o 1.30

Odpuszczam sobie dzisiaj spacer, strasznie wieje......brrrrrrr
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 08:11   #2012
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej

ja tylko chciałam pocieszyć te wszystkie mamy, które właśnie mają masakrę trójkowo-czwórkową Kiedyś przyjdzie koniec My już jesteśmy po - mamy 16 zębów w całości na zewnątrz. Nie wiem czy któraś pamięta, ale jakieś dwa miesiace temu strasznie się tu żaliłam, że moje dziecko, które od 9 tygodnia przesypiało całe noce nagle zaczeło się budzić w nocy i odmawiać dalszego spania (Edzia chyba też masz taki egzemplarz ) Do tego zawsze zasypiał sam w łóżeczku, ale podczas wychodzenia trójek i czwórek jedyna metoda to był wózek. Trwało to prawie 3 mieisące cały zestaw (3 i 4) wychodził nam jeden za drugim. W dzień dziecko nie wyglądało na ząbkujące, ale noce były fatalne. Na szczęście wszystko wróciło do normalności Kuba znowu zasypia w łożeczku. Co prawda ktoś musi siedzieć obok (ja lub Mąż), ale dla mnie to i tak sukces. Czasami obudzie się w nocy (strasznie mi podróżuje w łożeczku podczas snu), ale to podejdę dam smoka i jest ok. Dzisiaj spał bez pobudek od 8:30-7:30 Ale się wyspałam. A pochwalę się jeszcze, że wczoraj nas bardzo zaskoczył. Około 6.00 obudził się to wzięłam go do nas do łożka i tam przekimał jeszcze godzinkę. Obudził się i tak patrzy na nas po czym przbliżył się do Męża i sprzedał mu buziaka, potem przytargał się do mnie i to samo Matko płakać mi się ze szczęścia chciało. Od dawna dawał nam buzi ale to na zawołanie Nigdy tak sam z siebie. Cudowna chwila

Silpe - Ty chyba pytałaś o dowód tymczasowy? My ostanio byliśmy na wakacjach i wyrabialiśmy taki Synkowi. Czeka się 2 tyg i jest bezpłatny. Paszportu się nie opłaca, że tak powiem (warunek to wiadomo, ze kraje UE) bo za rok musisz wznawiać, a koszt to 30zł i czeka się około miesiąca. Ja dla Kubusia miałam wyrobioną europejska karte z NWZ. Nie kupowaliśmy dodatkowego ubezpieczenia, choć mocno się nad tym zastanawiałam. Na szczęście nie była nam potrzebna

Veluto - na jakim osiedlu mieszkasz jeśli mogę zapytać? Ja też z Kielc

Kropko - fajnie, że wróciłaś. Choć ja zazwyczaj tylko czytam to i tak przyznam, że brakowało tu Ciebie

Ona - Wasze zdjęcia powalają Piękne

Fajnie tu u Was, ale jakoś ciężko mi się przebić Mam wrażenie, że Wy już tak dobrze się znacie

Miłego dnia
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 08:40   #2013
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Edzia - my zazwyczaj za ogrzewanie mamy zwrot ok 800-900zł. No ale u nas stawki są takie, że bardziej opłaca się grzać elektrycznym piecykiem na prąd niż odkręcić kaloryfer

Migotka - gratuluje puszczania teraz to juz kwestia kilku dni jak Wiktor ruszy na dobre

Margo - najlepsze życzenia

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Tak jemy malinki
boski
Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Veluto - na jakim osiedlu mieszkasz jeśli mogę zapytać? Ja też z Kielc

Fajnie tu u Was, ale jakoś ciężko mi się przebić Mam wrażenie, że Wy już tak dobrze się znacie
witaj
Gratuluję ząbków i usypiania No i buziaków
Zaglądaj na nasz wątek regionalny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540066 i pisze pw
Ja tez jak wejde w krzaki to potem ciężko włączyc mi sie do rozmowy ale jak juz sie zacznie dyskutowac to samo jakoś idzie
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 08:43   #2014
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Veluto - właśnie dzisiaj znalazłm ten wątke Będę pisać
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:23   #2015
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Pisz, i tu i tam
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:37   #2016
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej.
Dziewczyny jak ktoraś się zna na prawie spółdzielni mieszkaniowych to zapraszam do klubu.


U nas codzienne nocne pobudki z płaczem
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:56   #2017
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość

Kropko - fajnie, że wróciłaś. Choć ja zazwyczaj tylko czytam to i tak przyznam, że brakowało tu Ciebie
Witaj.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

U nas codzienne nocne pobudki z płaczem
Współczuję.

U nas dziś to już koszmar był. Godzina ryku. Godziiinnaaaa. Trwało to wieczność. W końcu i ja nie wytrzymałam, poryczałam się, zapaliłam światło i wstałam. Przyszedł na ręce śpiąc i ryczał dalej. Po chwili cisza. Myślałam, że śpi, a on oczy otwarte i patrzy w okno. Przestał dopiero, gdy się obudził. Ale nie kumał co się dzieje wcale, tylko tak patrzył w jeden punkt.

Zasnął po pół godzinie dopiero.

W efekcie 1,5h przerwa w nocy sprawiła, że wstaliśmy 6:57. A ja na 7 do pracy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 10:21   #2018
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Magdi, witaj Pisz, pisz

Darianna, kropka, współczuję Wam takich nocek.

Wiatr trochę ustał,chyba idę na krótki spacer
Młoda już po drzemce, bo wstała dzisiaj o 6. Chyba pośpi jeszcze w ciągu dnia, bo nie wytrzyma do 19
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:36   #2019
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Kropko - ogromnie współczuje bo przeszłam to samo. U nas było tak, że budził się w godzinach 2.00-4.00 i zaczynało się płaczem. Potem się uspokajał. Dwa razy miał takie jazdy, ze od 2.00 do rana (6.00) już nie spał tylko bawił się w najlepsze. Wymiękałam wtedy. Najczęściej to jednak była godzina niespania, albo ciągłe łażenie i utulanie lub bujanie w wózeczku. Na szczęście to minęło i oby u Was też szybko minęło

A jeszcze zapomniałam wcześniej napisać. Moje dziecko na słowo "nie" dostaje histerii. Jenak zauważyłam, że jeśli totalnie oleje, jego zachowanie to nagle wszytko ustępuje Ale jakie grochy z oczu lecą? Aktor z niego niezły. Zauważyłam też, że niektóre zakazy specjalnie łamie sprawdzając moją cierpliwość. Wczoraj z tego tytułu miał karę i siedział na środku dywanu. Słuchajcie nie wiem czy coś zrozumiał, ale za 3 razem jak go zaniosłam na środek to już się nie ruszył dopóki po niego nie przyszłam. Trwało to krótko (1,5 minuty) nie to że funduje mu jakieś katorgi Chciałam, żeby załapał, że ja nie zmienię zdania. Ale nie widzę innego wyjścia jak pokazywanie już teraz ze robi zle. Potem może być za późno.

Edytowane przez Magdi555
Czas edycji: 2011-08-10 o 10:39
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:33   #2020
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Moja zjadła mleko ciężko śpiąca, wstała i tyle było spania.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:43   #2021
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Magdi dzieki za info - wiem juz że nam potrzebny , byłam dziś w gminie i dupa nie wyrobie bez obecnosci meża musi byc przy składaniu wniosku , wiec musimy na niego poczekac .

migotka wielkie gratki dla małego

margo gratulacje

u nas też w tym i zeszłym tyg, zdażały sie pobudki z rykiem , na szczescie trwały chwile tylko , ale był to tak przerazliwy płacz nie do ukojenia ..

Od dwóch dni jemy bebilon 2 i nie mamy biegunek
o 14stej jade jeszcze po wyniki badan , a póżniej do fryzjera
Do tego jestem w trakcie robienia sałatki z patisonów - pycha
a wczoraj gotowałam przecier pomidorowy
mam mame na kilka dni to korzystam
trawa po czesci skoszona

u nas też przerazliwie wieje
ale zaraz wezme Gabi na podwórko bo szaleju dostała ..
a pod wieczór może na miasto - buty musze młodej kupic bo mi wyrosła i zostały nam juz tylko sandałki .
kupie takie z myslą juz o jesieni


szaja
czy wy juz mieszkacie na nowym mieszkanku tak mi sie przypomniało że remontowaliscie .
__________________
God is a DJ
---------------------------------------





Edytowane przez Silpe
Czas edycji: 2011-08-10 o 11:45
Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 11:47   #2022
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

No tak zapomniałam, że Mąż musi być przy składaniu wniosku.

A u nas nie wieje, a to tu Kielecki :P Za to już padało. Gdzie jest lato ja się pytam?
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:04   #2023
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Margo z okazji piątej rocznicy
Justin dziękuje. Nowy avatarek
Magdi dziękuję. Zazdroszczę 16 zębów, u nas nadal trzy. Choć dwójka górna prawie już przebita.

U nas też pogoda do bani, zimno, wieje. Wyszliśmy na chwilę na plac zabaw przed blokiem, ale zaraz uciekaliśmy bo deszcz nas złapał...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:48   #2024
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Nie, jeszcze nie, koszmar ;/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:16   #2025
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

szaja zdążycie przed narodzinami potomstwa


Byłam u lekarki po wyniki , są ok, leciutka anemia ale młoda od zawsze miała do niej skłonnośc w tym że wg lekarki , jest ok nie ma co podawac leków , mocz do powtórki za tydzien - niby ok ale lekko podniesione coś tam - stwierdziła że może po prostu nie za dobrze podmyta była
reszta wyników super ,
jak pisałam po zmianie mleka na bebilon 2 jest ok - wiec wychodzi na to ,że Gabi nie toleruje trójki innej opcji nie ma . Na razie mam dawac dwójke , potem spróbowac znów bebilon 3 - jesli biegunki wrócą to zmiana mleka .
Dziwi mnie to bo młoda nigdy nie miała alergii na nic , wszystkie nowosci tolerowała super ,no ale ..

wiec tak gdyby znów , zle zareagowała na bebilon 3 to co polecacie
bebiko odpada - juz próbowaliśmy - kupy miały tylko troche inną konsystencje niż rzadką , wiec też nie .

Byłam u fryzjera - ciekawe jak Gabi zareaguje na króciutką fryzurke mamy na razie śpi .

Jak myslicie jak kupie młodej butki , takie zabudowane na brzydką pogode z zapasem 1,5 cm to pochodzi do jesieni

zastanawiam sie nad kaloszami ale czy bedzie umiała w nich chodzic
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:29   #2026
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jako że jesteśmy zadowolone z naszego ostatniego zakupu butów z Bären-Schuhe - to spodobały mi sie te - ciekawe jak w realu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (18,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t_p_detail.jpg (18,2 KB, 20 załadowań)
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:50   #2027
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Slipie te pierwsze fajne ale te drugie to chłopięce chyba
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:05   #2028
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

darianna może i tak co za różnica , mnie sie podobają , nie lubie tych przesłodzonych róży zarezerwowanych dla dziewczynek
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:35   #2029
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
szaja zdążycie przed narodzinami potomstwa


Byłam u lekarki po wyniki , są ok, leciutka anemia ale młoda od zawsze miała do niej skłonnośc w tym że wg lekarki , jest ok nie ma co podawac leków , mocz do powtórki za tydzien - niby ok ale lekko podniesione coś tam - stwierdziła że może po prostu nie za dobrze podmyta była
reszta wyników super ,
jak pisałam po zmianie mleka na bebilon 2 jest ok - wiec wychodzi na to ,że Gabi nie toleruje trójki innej opcji nie ma . Na razie mam dawac dwójke , potem spróbowac znów bebilon 3 - jesli biegunki wrócą to zmiana mleka .
Dziwi mnie to bo młoda nigdy nie miała alergii na nic , wszystkie nowosci tolerowała super ,no ale ..

wiec tak gdyby znów , zle zareagowała na bebilon 3 to co polecacie
bebiko odpada - juz próbowaliśmy - kupy miały tylko troche inną konsystencje niż rzadką , wiec też nie .

Byłam u fryzjera - ciekawe jak Gabi zareaguje na króciutką fryzurke mamy na razie śpi .

Jak myslicie jak kupie młodej butki , takie zabudowane na brzydką pogode z zapasem 1,5 cm to pochodzi do jesieni

zastanawiam sie nad kaloszami ale czy bedzie umiała w nich chodzic
A bebiko próbowałaś z kleikiem? Bo Blanka po zwykłym też ma rzadka kupę.

A w kaloszach chodzi dobrze

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Jako że jesteśmy zadowolone z naszego ostatniego zakupu butów z Bären-Schuhe - to spodobały mi sie te - ciekawe jak w realu
mi sie podobają i te i te
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 17:30   #2030
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam wietrzną porą
Edzia, jestem zszokowana Waszymi opłatami, może warto pomyśleć o zmianie mieszkania? Współczuję
Bydgosiu, czy Twoje chlebki są na zakwasie?Bo chcę zrobić zakwas i szukam jakiegoś sprawdzonego..
Ona, fotki cudne, wszyscy jesteście bardzo fotogeniczni
Justini, ładny avatarek Na shopping polecam Mediolan lub Rzym( z opowiadań znajomych)i zazdroszczę...
Moje dziecko namiętnie gotujeklocki magnetyczne Lamaze(robaki), owocki z drewnianej układanki, miesza to drewnianą packą, próbuje łyżeczką, oczywiście jest degustacja i tak pół dniamały Ramsay czy jak?
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 18:29   #2031
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

A u nas zaczęły się bunty.W parku bylyśmy i podchodziła do innych wózkow.Jak tam dotknęła to nie ale jak już zaczynala grzebać pod wózkiem w czyiś rzeczach to zabraniałam i ją odstawiałam w przeciwnym kierunku to ta z nerwami siadła na ziemi i zaczela machac rekami.A ja to olewałam.Tak samo zaczeła mi się wyginać jak ją biorę na ręce a nie chce.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:23   #2032
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

kardahsi tak podawałam z kaszką ryzową , bo takowe dodaje i tak jak pisałam .

Buty zakupione , co prawda inne niż na focie - firma ta sama - w sklepie troche inny wybór był niż na necie lub rozmiary nie te . Zrobie foty to pokaże .
Kalosze też kupione - po pierwszych kroczkach Gabi w sklepie - siadłam sobie ze smiechu na podłodze
To było jak takie kroki siedmiomilowe ale po chwili juz w nich biegała .
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:34   #2033
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Slipie a jaki rozm kupowałaś?
Ja tak patrzę i chyba 22 trzeba.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:35   #2034
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
A u nas zaczęły się bunty.W parku bylyśmy i podchodziła do innych wózkow.Jak tam dotknęła to nie ale jak już zaczynala grzebać pod wózkiem w czyiś rzeczach to zabraniałam i ją odstawiałam w przeciwnym kierunku to ta z nerwami siadła na ziemi i zaczela machac rekami.A ja to olewałam.Tak samo zaczeła mi się wyginać jak ją biorę na ręce a nie chce.
U nas też to grają...najgorsze są "flaczki", ale olewam, popłacze i przestaje Najgorzej u teściów-oni są od spełniania prawie wszystkich zachcianek A. i oczywiście reagują tak, że mnie szlag trafia
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:37   #2035
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość

Fajnie tu u Was, ale jakoś ciężko mi się przebić Mam wrażenie, że Wy już tak dobrze się znacie
Nie przejmuj się.Ja do dzisiaj mam z tym problem.
Czasem nie piszę przez dłuższy czas, bo męża mam w domu i rzadko siedzę przed kompem.Potem się cykam coś napisać, tak nagle.
Ale dziewczynki tu bardzo serdeczne i zaj***ste są.
Zawsze przyjmą.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:41   #2036
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Silpe, zostałabym przy 2. Mała ci już tak różne rzeczy je, że na pewno składników odżywczych jej nie braknie.

Mam nadzieję, że do końca ciąży się remontowo wyrobimy

Butki bardzo ładne i też nie lubię tych różowości...

Dzisiaj się dowiedziałam, że moja szwagierka też w ciąży i termin ma na początek kwietnia, jak ja

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2011-08-10 o 20:01
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:50   #2037
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

W efekcie 1,5h przerwa w nocy sprawiła, że wstaliśmy 6:57. A ja na 7 do pracy.
U nas prawie zawsze pobudka o 6.30.Dziś byłam umówiona do ginka na 8.45.No i dobrze, że nastawiłam sobie budzik na 7, bo gnidka pospała do 7.40.
Kurde,jak ja chcę pospać to ten wstaje...A dziś mi psikusa zrobił.

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość

Wczoraj z tego tytułu miał karę i siedział na środku dywanu. Słuchajcie nie wiem czy coś zrozumiał, ale za 3 razem jak go zaniosłam na środek to już się nie ruszył dopóki po niego nie przyszłam. Trwało to krótko (1,5 minuty) nie to że funduje mu jakieś katorgi Chciałam, żeby załapał, że ja nie zmienię zdania. Ale nie widzę innego wyjścia jak pokazywanie już teraz ze robi zle. Potem może być za późno.
za pierwsze postępy.

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Gdzie jest lato ja się pytam?
A ja się pytam, czy jeszcze będzie???

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
U nas też to grają...najgorsze są "flaczki", ale olewam, popłacze i przestaje Najgorzej u teściów-oni są od spełniania prawie wszystkich zachcianek A. i oczywiście reagują tak, że mnie szlag trafia
To tak jak moja teściowa! Jak słyszę tekst "bo on to chce" albo "bo on płacze" to aż mnie skręca.
Na nic moje tłumaczenia, że potem mi wejdzie na głowę i sobie nie dam rady z nim.
Chyba będę musiała awanturę zrobić, żeby dotarło.


Dziewczyny z fasolkami, jak się czujecie? Jaką płeć obstawiacie?

Edytowane przez kaszpirek
Czas edycji: 2011-08-10 o 19:52
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:03   #2038
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ja dziś na krótko wpadłam, szybko się kładę, bo jutro o 6 rano na dworcu powitam małża

Bydgoś - przepisy mam takie - troche się chyba różnią

z jagodami/borówkami:
25dag mąki, 1/2 szklanki cukru, szczypta soli, 2 płaskie łyżeczki proszku, 1 opakowanie cukru waniliowego, 1 jajko, 5 dag stopionego masła, 250ml jogurtu naturalnego, jagody.

z jabłkiem:
2 szklanki mąki, 1 szklanka cukru, 1,5 łyżeczki proszku, 1 łyżeczka cynamonu (ja dałam cukier cynamonowy), 1 jajko, 1 szklanka mleka, 1/2 szklanki oleju, 2 jabłka, płatki migdałowe na górę.

Silpe - zdecydowanie bardziej podobają mi się te niby chłopiece butki pokaż jakie kupiłaś. ile kosztowały?

małż wróci, to też będziemy kupować buty Ewci - z nadzieją, że całą jesień w nich pobiega. kalosze chyba dopiero na wiosnę.

Kropka - my rano, ale tam chyba do 12 mają w sumie grupy.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:03   #2039
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Faceta obstawiam zdroworozsądkowo dziewuchę chcę, bo wspólny pokój będzie dla dzieci, to łatwiej dwie dziewczyny, ale mam wrażenie, że facecik bydzie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:12   #2040
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28681341]Faceta obstawiam zdroworozsądkowo dziewuchę chcę, bo wspólny pokój będzie dla dzieci, to łatwiej dwie dziewczyny, ale mam wrażenie, że facecik bydzie.[/QUOTE]
a co mowi na to słynny chiński kalendarz?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

ps1. dziękuję za wszystkie gratki i życzenia

ps2. u nas dziś znowu tylko jedna drzemka, 1h45min.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.