Michaelowa Nibylandia - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 19:09   #2011
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Teresko, ja wiem, że panuje wolność słowa, ale proszę, zniknij stąd. Z każdym wątkiem tak robisz? Załóżmy: jest wątek o tym, gdzie dziewczyny zachwalają minerały, to Ty wpadasz tam i wmawiasz im, że minerały są beznadziejne, bo Ty ich nie lubisz?; jak rozmawiają o "Zmierzchu", to lecisz do tego wątku i rozwalasz atmosferę upartym wypisywaniem co Ci się w tej książce nie podoba?; kiedy dyskutują o przedłużaniu paznokci, starasz się rozwalić wątek ciągłym pisaniem, że to jest bez sensu, bo Tobie się nie podoba? Nie jesteś tu mile widziana, więc proszę, nie wchodź na ten wątek i pozwól nam rozmawiać na temat MJ w spokoju.

I powiedz mi, które Twoje oblicze jest prawdziwe? Bezdusznego człowieka, który pisze: "Dobrze, że ten ćpun umarł, jednego słabego człowieka na świecie mniej", czy może wszystko-rozumiejącej-i-współczującej osoby, która nagle dostrzega w MJ artystę i którego żałuje? Bo już się pogubiłam. Jak dla mnie chcesz wybrnąć z tej sytuacji, pokazać, że wcale nie jesteś taka, jak się pokazałaś wcześniej, ale niestety - jak dla mnie - Ci się nie udało.

Co do biletów na pogrzeb: po pierwsze, są darmowe, więc organizatorzy nie robią tego, by zarobić. Po drugie: wyobraźcie sobie, co by było, gdyby wejść na pogrzeb mógł każdy. To byłoby nie do ogarnięcia, ludzie by się pozabijali, tratowali wzajemnie, panowałby chaos i w sumie z pożegnania nic by nie wyszło. Jak dla mnie pomysł na ograniczoną liczbę osób jest jak najbardziej udany, podejrzewam że nie udałoby się tego inaczej zorganizować. Na pewno organizatorzy długo się nad tym zastanawiali i podjęli taką, a nie inną decyzję.
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-07-06 o 19:16
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:10   #2012
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Nie o to mi chodziło, ale dziękuję Ci
Bardzo proszęAkurat Stranger in Moscow mignął mi dzisiaj w telewizji i tam też są takie mroczne kolory...brryyy
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:10   #2013
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Michaelowa Nibylandia

TRANSMISJA POGRZEBU:

Jutro (wtorek) od 18.50 na TVN24 (oficjalna informacja, podali ją na pasku zaraz po "Faktach").



Dodatkowo jutro o 12- tej w południe TVN24 wyemituje film "Życie z Michaelem Jacksonem".
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:11   #2014
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
nikt nie zaprzecza, że był "dziwakiem" - w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a gdybyś przeczytała cały wątek to wiedziałabyś, że jego operacje plastycznie nie wynikały tylko z jego dziwactwa...
Czy ja wiem, czy te jego dziwactwa były pozytywne... Trudno powiedzieć jaki był na co dzień i na ile jego wygląd był wynikiem choroby, a na ile jego własnej ingerencji.


Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
My nie odpowiadamy za to co mówią z mediach ani za to jak będzie zorganizowany pogrzeb. Tak naprawdę to ja mam gdzieś cały ten chaos, dla mnie jest to bardzo smutne, że M.J. - cudowny człowiek, odszedł tak nagle, smutne jest to jakie miał życie i smutne, że nigdy na żywo go nie usłyszę.


Z drugiej strony-gdyby jego życie byłoby inne, on sam byłby też inny.
Ktoś tu niedawno napisał, to to był "dobry moment na śmierć"... Nie wiadomo jak wypadłaby jego trasa... Może nie tak dobrze, jak wszyscy się spodziewali. I znów zaczęłoby się wieszanie psów i wypisywanie głupot, że król popu dał plamę.
Albo umarłby w trakcie trasy, na koncercie, na oczach fanów...

Jakkolwiek też jest mi przykro, uważam, że dobrze się stało...
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:12   #2015
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Nie jesteś tu mile widziana, więc proszę, nie wchodź na ten wątek i pozwól nam rozmawiać na temat MJ w spokoju.
O właśnie!
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:14   #2016
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy te jego dziwactwa były pozytywne... Trudno powiedzieć jaki był na co dzień i na ile jego wygląd był wynikiem choroby, a na ile jego własnej ingerencji.

.
Trochę nie tak się wyraziłam, chodziło mi o to, że był dziwakiem, który nikomu krzywdy nie uczynił.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
TRANSMISJA POGRZEBU:

Jutro (wtorek) od 18.50 na TVN24 (oficjalna informacja, podali ją na pasku zaraz po "Faktach").



Dodatkowo jutro o 12- tej w południe TVN24 wyemituje film "Życie z Michaelem Jacksonem".
super, dzięki za informacje
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:16   #2017
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
TRANSMISJA POGRZEBU:

Jutro (wtorek) od 18.50 na TVN24 (oficjalna informacja, podali ją na pasku zaraz po "Faktach").


Dodatkowo jutro o 12- tej w południe TVN24 wyemituje film "Życie z Michaelem Jacksonem".
Dzięki za cynk
Co do TVN24 to jestem pod pozytywnym wrażeniem. Myślała, że nie będzie transmisji w polskie stacji.

I ciekawe, którą wersję Living with Michael Jackson wyemitują. Jeżeli tę kłamliwą, to ja podziękuję.
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:16   #2018
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez filka Pokaż wiadomość
Bardzo proszęAkurat Stranger in Moscow mignął mi dzisiaj w telewizji i tam też są takie mroczne kolory...brryyy
Prześliczna jest ta piosenka. Dlaczego M. musiał umrzeć, żebym zechciała przypomnieć sobie jego muzykę?
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:19   #2019
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
Trochę nie tak się wyraziłam, chodziło mi o to, że był dziwakiem, który nikomu krzywdy nie uczynił.
Miejmy nadzieję. Tego niestety nie możemy wiedzieć na 100%. Ale teraz to już nieistotne.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:20   #2020
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Prześliczna jest ta piosenka. Dlaczego M. musiał umrzeć, żebym zechciała przypomnieć sobie jego muzykę?
Wielu ludzi musiało umrzeć po to, by świat docenił jego geniusz. Doceniamy dopiero to, co stracimy. MJ wyprzedzał epokę, dlatego ludzie nie potrafili go docenić.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:23   #2021
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
super, dzięki za informacje

Btw. mignęła mi na CNN informacja, że zamierzają poświęcić MJ cały jutrzejszy dzień.

http://www.cnn.com/SPECIALS/2009/mic...on.remembered/

Tak, czy inaczej, jak ktoś ma dostęp do tej stacji, to warto zachować czujność i sprawdzić.
Od początku śledzę wszystkie doniesienia, które pojawiają się po Jego śmierci i z czystym sumieniem mogę przyznać, że CNN jest jedynym medium, które nie publikuje całego tego niepotwierdzonego chłamu, jakiego sporo w innych kanałach informacyjnych/gazetach/portalach.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"


Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-07-06 o 19:47
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:24   #2022
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Wielu ludzi musiało umrzeć po to, by świat docenił jego geniusz. Doceniamy dopiero to, co stracimy. MJ wyprzedzał epokę, dlatego ludzie nie potrafili go docenić.
Szkoda, że tak jest
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:25   #2023
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Prześliczna jest ta piosenka. Dlaczego M. musiał umrzeć, żebym zechciała przypomnieć sobie jego muzykę?
Wiesz, tak to czasami jest, że dopiero jakieś tragiczne wydarzenie powoduje w nas jakieś spontaniczne odruchy. Ale jestem pewna, że nasz Majk cieszy się z tego faktu, że wróciłaś do jego twórczości
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:26   #2024
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Miło jest zobaczyc w subskrypcji 'Michaelowa Nibylandia'

A co do pogrzebu to to ma byc tak, ze w telewizji bedzie emitowany pogrzeb czy juz ta uroczystosc z Staples center? bo czytam wlasnie ze ta uroczystosc bedzie po pogrzebie juz sie pogubilam..

Edytowane przez jvlka900
Czas edycji: 2009-07-06 o 19:27
jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:28   #2025
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez filka Pokaż wiadomość
Wiesz, tak to czasami jest, że dopiero jakieś tragiczne wydarzenie powoduje w nas jakieś spontaniczne odruchy. Ale jestem pewna, że nasz Majk cieszy się z tego faktu, że wróciłaś do jego twórczości


Chciałabym kupić jego albumy, ale kurrrrde trochę to drogie
Ale obiecałam sobie, że z internetu nie ściągnę
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:28   #2026
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Co do "Życia z MJ"
Znalazłam na YouTube, ale jest to ta kłamliwa wersja.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:28   #2027
glamooroous
Raczkowanie
 
Avatar glamooroous
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 478
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Teresko, ja wiem, że panuje wolność słowa, ale proszę, zniknij stąd. Z każdym wątkiem tak robisz? Załóżmy: jest wątek o tym, gdzie dziewczyny zachwalają minerały, to Ty wpadasz tam i wmawiasz im, że minerały są beznadziejne, bo Ty ich nie lubisz?; jak rozmawiają o "Zmierzchu", to lecisz do tego wątku i rozwalasz atmosferę upartym wypisywaniem co Ci się w tej książce nie podoba?; kiedy dyskutują o przedłużaniu paznokci, starasz się rozwalić wątek ciągłym pisaniem, że to jest bez sensu, bo Tobie się nie podoba? Nie jesteś tu mile widziana, więc proszę, nie wchodź na ten wątek i pozwól nam rozmawiać na temat MJ w spokoju.

I powiedz mi, które Twoje oblicze jest prawdziwe? Bezdusznego człowieka, który pisze: "Dobrze, że ten ćpun umarł, jednego słabego człowieka na świecie mniej", czy może wszystko-rozumiejącej-i-współczującej osoby, która nagle dostrzega w MJ artystę i którego żałuje? Bo już się pogubiłam. Jak dla mnie chcesz wybrnąć z tej sytuacji, pokazać, że wcale nie jesteś taka, jak się pokazałaś wcześniej, ale niestety - jak dla mnie - Ci się nie udało.

Co do biletów na pogrzeb: po pierwsze, są darmowe, więc organizatorzy nie robią tego, by zarobić. Po drugie: wyobraźcie sobie, co by było, gdyby wejść na pogrzeb mógł każdy. To byłoby nie do ogarnięcia, ludzie by się pozabijali, tratowali wzajemnie, panowałby chaos i w sumie z pożegnania nic by nie wyszło. Jak dla mnie pomysł na ograniczoną liczbę osób jest jak najbardziej udany, podejrzewam że nie udałoby się tego inaczej zorganizować. Na pewno organizatorzy długo się nad tym zastanawiali i podjęli taką, a nie inną decyzję.


Tak jak pisałam wcześniej, dziwna jest taka nagła zmiana zdania na temat czyjejś osoby no ale to świadczy tylko i wyłącznie o osobie, która to robi. Prosimy, Teresko, nie wchodź tutaj więcej, bo nie uda Ci się zmienić swojego wizerunku w naszych oczach.
glamooroous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:31   #2028
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Michaelowa Nibylandia

bardzo podobal mi sie gest Madonny , ktora otwierajac swoj koncert 4 lipca złozyla hołd M.J ..krolowa Popu poklonila sie zmarlemu królowi
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:35   #2029
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Ja bym bardzo chciała porozmawiać z Elizabeth Taylor (marzenia). On chyba jedyna znała Majka jak nikt nikt inny...
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:35   #2030
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość

Co do biletów na pogrzeb: po pierwsze, są darmowe, więc organizatorzy nie robią tego, by zarobić. Po drugie: wyobraźcie sobie, co by było, gdyby wejść na pogrzeb mógł każdy. To byłoby nie do ogarnięcia, ludzie by się pozabijali, tratowali wzajemnie, panowałby chaos i w sumie z pożegnania nic by nie wyszło. Jak dla mnie pomysł na ograniczoną liczbę osób jest jak najbardziej udany, podejrzewam że nie udałoby się tego inaczej zorganizować. Na pewno organizatorzy długo się nad tym zastanawiali i podjęli taką, a nie inną decyzję.
Dokładnie



Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

Z drugiej strony-gdyby jego życie byłoby inne, on sam byłby też inny.
Ktoś tu niedawno napisał, to to był "dobry moment na śmierć"... Nie wiadomo jak wypadłaby jego trasa... Może nie tak dobrze, jak wszyscy się spodziewali. I znów zaczęłoby się wieszanie psów i wypisywanie głupot, że król popu dał plamę.
Albo umarłby w trakcie trasy, na koncercie, na oczach fanów...

Jakkolwiek też jest mi przykro, uważam, że dobrze się stało...
Niestety muszę się z Tobą zgodzić Teraz wszyscy piszą jak dobrze wyglądał na ostatniej próbie... po koncertach mogliby pisać coś zupełnie innego

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Prześliczna jest ta piosenka. Dlaczego M. musiał umrzeć, żebym zechciała przypomnieć sobie jego muzykę?
Jedna z moich ulubionych, towarzyszyła mi w wielu ciężkich chwilach, wylałam przy niej morze łez, a jednak teraz też odkrywam ją na nowo...
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:37   #2031
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Dziewczyny to jest fragment programu tego dziennikarza, ktory był taki sympatycnzy dla Jacko w wywiadzie- Geraldo Rivery
http://www.youtube.com/watch?v=4Gz4J...ture=rec-HM-r2

rozmawia z innymi osobami dotknietymi bielactwem w odniesieniu rowniez do Michaela (zal mi tej dziewczyny -spojrzce jakie ma plamy na rekach i twarzy...) Jest fragment wypowiedzi MJ na ten temat ze znanego nam wywiadu z Oprah
Ciesze sie ze powstaja takie filmiki

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-06 o 19:39
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:38   #2032
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
bardzo podobal mi sie gest Madonny , ktora otwierajac swoj koncert 4 lipca złozyla hołd M.J ..krolowa Popu poklonila sie zmarlemu królowi

Nie podobał mi się tylko ten facet, który "zagrał" Mike'a, ale to dlatego, że oryginał jest tylko jeden .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:45   #2033
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest fragment programu tego dziennikarza, ktory był taki sympatycnzy dla Jacko w wywiadzie- Geraldo Rivery
http://www.youtube.com/watch?v=4Gz4J...ture=rec-HM-r2

rozmawia z innymi osobami dotknietymi bielactwem w odniesieniu rowniez do Michaela (zal mi tej dziewczyny -spojrzce jakie ma plamy na rekach i twarzy...) Jest fragment wypowiedzi MJ na ten temat ze znanego nam wywiadu z Oprah
Ciesze sie ze powstaja takie filmiki
Programy z takimi prowadzącymi, którzy nie próbują na siłę wciskać swojego zdania, ogląda się z przyjemnością. Co do choroby, to naprawdę jest straszna. Może nie boli fizycznie, ale na pewno robi ogromne spustoszenie psychiczne. Ja bym się czuła strasznie, gdyby np. na moim ciele pojawiały się czarne plamy.
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:46   #2034
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Niestety muszę się z Tobą zgodzić Teraz wszyscy piszą jak dobrze wyglądał na ostatniej próbie... po koncertach mogliby pisać coś zupełnie innego
Dokładnie. Jednak wszyscy byli przyzwyczajeni do jego koncertów sprzed lat, gdy był młodszy, w formie... A tu powrót po takiej przerwie i wiek już niestety nie ten. I zdrowie gorsze...
Cieszmy się, że tak się skończyło, bo mogło być gorzej.

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Jedna z moich ulubionych, towarzyszyła mi w wielu ciężkich chwilach, wylałam przy niej morze łez, a jednak teraz też odkrywam ją na nowo...
Chyba się od niej nie odkleję
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:49   #2035
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
A co do pogrzebu to to ma byc tak, ze w telewizji bedzie emitowany pogrzeb czy juz ta uroczystosc z Staples center? bo czytam wlasnie ze ta uroczystosc bedzie po pogrzebie juz sie pogubilam..
Nieprecyzyjnie się wyraziłam- w TV będzie oczywiście emitowana uroczystość ku Jego czci ze Staples Center. Pogrzeb pozostanie uroczystością całkowicie prywatną, dla rodziny i najbliższych znajomych.


Cytat:
Napisane przez filka Pokaż wiadomość
I ciekawe, którą wersję Living with Michael Jackson wyemitują. Jeżeli tę kłamliwą, to ja podziękuję.
Myślę, że jako fani mamy ten komfort, że na Jego temat wiemy więcej, niż przeciętny telewidz czy użytkownik Internetu, dlatego różne dziwne opowieści na Jego temat możemy przyjmować krytycznie.

Pamiętam, jak np. w 1985 roku pojawiła się w prasie pogłoska, że Mike zażywa seansów w komorze tlenowej- było nawet zdjęcie, jak w niej leży (to zdjęcie mozna zobaczyć w klipie do "Leave me alone").
Szkoda, że wyjaśnienie tej sytuacji już nie było tak nagłośnione.
W 1984 roku MJ uległ poparzeniu głowy (oparzenia 3 stopnia!)przy kręceniu reklamówki dla Pepsi i wylądował w szpitalu. Pepsico dobrowolnie wypłaciło wtedy Jacksonowi 1,5 mln dolarów odszkodowania a On przeznaczył te pieniądze na Centrum Leczenia Oparzeń imienia Michaela Jacksona, w którym leczono Go po oparzeniu. Komora, w której leżał, była jedną z maszyn pomagających w leczeniu oparzeń, zakupionych dla tego centrum z pieniędzy podarowanych przez MJa- Michael położył się w niej, jak wizytował centrum, ktoś pstryknął fotkę i... wot, cała historia, którą niedoinformowani złośnicy podniecają się od ponad dwudziestu lat z okładem.
Zresztą- potem Mike dołożył temu Centrum kolejną kasę- tą, którą zarobił na honorariach z "Victory Tour" (pożegnalnym tournee, odbytym wspólnie z braćmi).


Toteż szlag mie jasny i nieprzymuszony trafia, jak czytam tu opinie ludzi urwanych chyba z choinki Wielkanocnej, którzy piszą "a cóż On takiego wielkiego zrobił w celach charytatywnych".

Sorry, rozpisałam się, ale leżało mi to na sercu.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:51   #2036
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Jednak wszyscy byli przyzwyczajeni do jego koncertów sprzed lat, gdy był młodszy, w formie... A tu powrót po takiej przerwie i wiek już niestety nie ten. I zdrowie gorsze...
Ja myślę, że gdyby nawet Majk zaśpiewał na siedząco, to i tak dla swoich fanów byłoby to ogromne przeżycie.
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:53   #2037
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez glamooroous Pokaż wiadomość
Cóż za zmiana zdania Chociaż, nie powiem, cieszy mnie fakt, że nie powielasz swojej opinii na temat Jacko sprzed kilkunastu stron..
Nie, nie, to nie tak Moje zdanie się ani w odrobinie nie zmieniło. Dalej uważam, że przez własną głupotę umarł stosunkowo młodo, jak i również uważałam i uważam, że coś tam zrobił dla muzyki, bo przecież połowa świata by tak nie szalała za nim gdyby to co robił było kompletnie bezwartościowe. Ja muzyki JM, jak i jego samego osobiście nie lubię; muzyki dlatego, że po prostu mi się nie podoba, jego jako człowieka dlatego, że robił wiele dziwnych rzeczy, a ja jestem racjonalistką i jeśli coś wydaje mi się bez sensu to po prostu nie popieram tego. Ale chyba mam prawo mieć swoje zdanie bo na tym wątku za zdanie inne niż pochlebne się gani, a chyba nie o to chodzi
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:53   #2038
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez filka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że gdyby nawet Majk zaśpiewał na siedząco, to i tak dla swoich fanów byłoby to ogromne przeżycie.
Jeśli o mnie chodzi, to Król mógłby śpiewać nawet na leżąco i w piżamie. Królewskości by Mu to nie odebrało.
Tymczasem to jutro ja Mu zaśpiewam "wieczne odpoczywanie", ech
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:55   #2039
donay
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 740
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Co do "Życia z MJ"
Znalazłam na YouTube, ale jest to ta kłamliwa wersja.
nie bede w takim razie chyba ogladac??...co tam jest klamliwego?? i macie dostep do prawdziwego filmu?
__________________
"to jest moje niebo, nie chce mieć innego"


Like A Rainbow
Fading In The Twinkling Of An Eye
Gone Too Soon
donay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:55   #2040
filka
Raczkowanie
 
Avatar filka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 219
Dot.: Michaelowa Nibylandia

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Nieprecyzyjnie się wyraziłam- w TV będzie oczywiście emitowana uroczystość ku Jego czci ze Staples Center. Pogrzeb pozostanie uroczystością całkowicie prywatną, dla rodziny i najbliższych znajomych.




Myślę, że jako fani mamy ten komfort, że na Jego temat wiemy więcej, niż przeciętny telewidz czy użytkownik Internetu, dlatego różne dziwne opowieści na Jego temat możemy przyjmować krytycznie.

Pamiętam, jak np. w 1985 roku pojawiła się w prasie pogłoska, że Mike zażywa seansów w komorze tlenowej- było nawet zdjęcie, jak w niej leży (to zdjęcie mozna zobaczyć w klipie do "Leave me alone").
Szkoda, że wyjaśnienie tej sytuacji już nie było tak nagłośnione.
W 1984 roku MJ uległ poparzeniu głowy (oparzenia 3 stopnia!)przy kręceniu reklamówki dla Pepsi i wylądował w szpitalu. Pepsico dobrowolnie wypłaciło wtedy Jacksonowi 1,5 mln dolarów odszkodowania a On przeznaczył te pieniądze na Centrum Leczenia Oparzeń imienia Michaela Jacksona, w którym leczono Go po oparzeniu. Komora, w której leżał, była jedną z maszyn pomagających w leczeniu oparzeń, zakupionych dla tego centrum z pieniędzy podarowanych przez MJa- Michael położył się w niej, jak wizytował centrum, ktoś pstryknął fotkę i... wot, cała historia, którą niedoinformowani złośnicy podniecają się od ponad dwudziestu lat z okładem.
Zresztą- potem Mike dołożył temu Centrum kolejną kasę- tą, którą zarobił na honorariach z "Victory Tour" (pożegnalnym tournee, odbytym wspólnie z braćmi).

Toteż szlag mie jasny i nieprzymuszony trafia, jak czytam tu opinie ludzi urwanych chyba z choinki Wielkanocnej, którzy piszą "a cóż On takiego wielkiego zrobił w celach charytatywnych".

Sorry, rozpisałam się, ale leżało mi to na sercu.
W dodatku ci ludzie mieli (i mają radochę) kiedy mogą powtarzać bezmyślnie takie głupoty.
Zresztą, gdyby on nawet spał w tej komorze-czy to jest jakieś przestępstwo? Niektórzy robią inne, gorsze rzeczy, a tabloidy jakoś się o tym nie rozpisują.
__________________
I'm gonna make a change,
for once im my life
It's gonna feel real good,
gonna make a diference
Gonna make it right...
filka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.