Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci! - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-21, 13:01   #2041
Sarenkalesna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 126
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87351992]Jakie słowa padają, które obrażają katolików?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To co było napisane wyżej to już całkiem przegięcie ale wiwerze że to było wypowiedziane tylko za jakieś jednostki nie do końca teges.Kiedyś w moim mieście krzyczano "spalić biblie" no i jeśli bym była katoliczką na pewno czuła bym się urażona.Wydaje mi się że nie wszyscy katolicy na to zasługują a następuje generalizacja.Wierzę że to są tylko incydenty a też rozumiem frustracje tych środowisk wynikającą z postawy kościoła.
Sarenkalesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:04   #2042
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
No tak, bo przeciez mamy malo przypadkow pobicia dwóch mezczyzn trzymajacych sie za rekę czy zorganizowanych obław ze strony nacjopatusów pod klubami gdzie odbywają się tęczowe imprezy.
Wybacz. Dużo częściej słyszę o skopaniu dla 5 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:06   #2043
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wybacz. Dużo częściej słyszę o skopaniu dla 5 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No. I fakt, że pobicia dla 5 zł są częstsze neguje twoim zdaniem istnienie zjawiska pobić na tle mniejszosciowej orientacji, które nawet z samej nazwy wskazuje, że będzie mniej częstym zjawiskiem niz te najbardziej pospolite. Porażająca logika. Nie żałujmy sobie i zanegujmy fakt istotności wypadków na niestrzezonych przejazdach ponieważ jest o wiele wiecej wypadków wynikajacych z używania telefonu w trakcie jazdy.

Już w ogole pomijając, że biały hetero facet mówiący osobom LGBT że nie są bite i zagrożone z powodu swojej orientacji i w ogóle to ubzduranie sobie problemu brzmi co najmniej karykaturalnie.

Edytowane przez Triszuniek
Czas edycji: 2019-11-21 o 13:12
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:19   #2044
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
No. I fakt, że pobicia dla 5 zł są częstsze neguje twoim zdaniem istnienie zjawiska pobić na tle mniejszosciowej orientacji, które nawet z samej nazwy wskazuje, że będzie mniej częstym zjawiskiem niz te najbardziej pospolite. Porażająca logika. Nie żałujmy sobie i zanegujmy fakt istotności wypadków na niestrzezonych przejazdach ponieważ jest o wiele wiecej wypadków wynikajacych z używania telefonu w trakcie jazdy.

Już w ogole pomijając, że biały hetero facet mówiący osobom LGBT że nie są bite i zagrożone z powodu swojej orientacji i w ogóle to ubzduranie sobie problemu brzmi co najmniej karykaturalnie.
Nom, zakazać też sprzedaży noży kuchennych. Ileż to morderstw nimi popełniono.
Zakazać mieszkancom Krakowa przyjazdów do Wawy, bo się nie lubią z Warszawiakami.
Ach ta mentalność lewicowa.

Czy ja mówiłem że nikt nie bije osób homoseksualnych? Nie. Ale to żadne masowe zjawisko, prawdopodobnie też często wynika z innych przyczyn - "pożycz pan 5 zeta" aniżeli z faktu że obcy facet jest gejem.

Pobicie to pobicie i za ten fakt winno się ścigać sprawcę a nie za to że pobił homoseksualistę.
Pobicie dla 5 zł już pobiciem nie jest? Albo jest mniejszym pobiciem? Co ma do tego to co kto robi w łóżku? Albo w co wierzy? Albo jaki ma kolor skóry?
Zaczynasz mieć niebezpieczne poglądy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:25   #2045
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Pobicie to pobicie i za ten fakt winno się ścigać sprawcę a nie za to że pobił homoseksualistę.
Pobicie dla 5 zł już pobiciem nie jest? Albo jest mniejszym pobiciem? Co ma do tego to co kto robi w łóżku? Albo w co wierzy? Albo jaki ma kolor skóry?
Zaczynasz mieć niebezpieczne poglądy
Nie będziesz mówił nikomu jakie ma mieć poglądy. Ograniczanie swobody wypowiedzi innych to widać Twoja domena.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:28   #2046
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość

Czy ja mówiłem że nikt nie bije osób homoseksualnych? Nie. Ale to żadne masowe zjawisko, prawdopodobnie też często wynika z innych przyczyn - "pożycz pan 5 zeta" aniżeli z faktu że obcy facet jest gejem.

Pobicie to pobicie i za ten fakt winno się ścigać sprawcę a nie za to że pobił homoseksualistę.
Aha, czyli jak jakiś typ obija homoseksualistę wprost za to, że jest "pedałem" to należy wpisać w raporcie że pewnie chodzilo mu o pięc złotych. A potem mozna brylować cudownymi statystykami o tym, że u nas przecież nie ma homofobii bo ilośc zgłoszonych aktów przemocy na tym tle stanowi minimum. A potem jeszcze najlepiej przyjdzie edan i powie, że przecież nie ma problemu bo w statystykach jest więcej pobić o piątaka. Żelazna logika prawicy.

Cytat:
Nom, zakazać też sprzedaży noży kuchennych. Ileż to morderstw nimi popełniono.
Zakazać mieszkancom Krakowa przyjazdów do Wawy, bo się nie lubią z Warszawiakami.
Ach ta mentalność lewicowa.

Pobicie dla 5 zł już pobiciem nie jest? Albo jest mniejszym pobiciem?
A teraz pokaż gdzie napisałam coś o innym karaniu albo mniejszej lub większej wadze czynu, bo widzę że ładne projekcje lecą w twojej główce.

Dyskusja zaczęła sie od twojego dziwienia sie jakim cudem bijący wiedzą kogo biją. No tak się składa, że w przypadku pobicia na tle homofobicznym najczęsciej wiedzą i to jest motywacją, na co są liczne przykłady. Bardzo zgrabnie zrobiles po tym fakcie intelektualny meltdown jakobyś słyszał częściej o pobiciach z innego tytułu, cokolwiek to mialo wspolnego z tematem a co oczywiscie miało stanowić argument o tym, że przecież masz racje i nikt nie bije geja za bycie gejem. Teraz masz już biegunkę o rzekome zakazywanie i uznawanie pobić rabunkowych za mniej ważne. Nie powiem, grubo.

Edytowane przez Triszuniek
Czas edycji: 2019-11-21 o 13:33
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:38   #2047
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie będziesz mówił nikomu jakie ma mieć poglądy. Ograniczanie swobody wypowiedzi innych to widać Twoja domena.
A gdzie ja komuś ograniczyłem swobodę wypowiedzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 13:45   #2048
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A gdzie ja komuś ograniczyłem swobodę wypowiedzi?
A czym są pomysły ograniczania swobody zgromadzeń publicznych spowodowane tylko Twoim bólem dupy?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:50   #2049
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
Aha, czyli jak jakiś typ obija homoseksualistę wprost za to, że jest "pedałem" to należy wpisać w raporcie że pewnie chodzilo mu o pięc złotych. A potem mozna brylować cudownymi statystykami o tym, że u nas przecież nie ma homofobii bo ilośc zgłoszonych aktów przemocy na tym tle stanowi minimum. A potem jeszcze najlepiej przyjdzie edan i powie, że przecież nie ma problemu bo w statystykach jest więcej pobić o piątaka. Żelazna logika prawicy.



A teraz pokaż gdzie napisałam coś o innym karaniu albo mniejszej lub większej wadze czynu, bo widzę że ładne projekcje lecą w twojej główce.

Dyskusja zaczęła sie od twojego dziwienia sie jakim cudem bijący wiedzą kogo biją. No tak się składa, że w przypadku pobicia na tle homofobicznym najczęsciej wiedzą i to jest motywacją, na co są liczne przykłady. Bardzo zgrabnie zrobiles po tym fakcie intelektualny meltdown jakobyś słyszał częściej o pobiciach z innego tytułu, cokolwiek to mialo wspolnego z tematem a co oczywiscie miało stanowić argument o tym, że przecież masz racje i nikt nie bije geja za bycie gejem. Teraz masz już biegunkę o rzekome zakazywanie i uznawanie pobić rabunkowych za mniej ważne. Nie powiem, grubo.
Jak ktoś jest ofiarą pobicia to jest ofiarą pobicia i z tego paragrafu jest ścigany dany delikwent.
Nic nie pomogą płacze że Ziutek w dresie pewnie myślał że jestem homoseksualista a nie że Ziutek miał nadzieję zajumac dychę na wino.
Zresztą sama nagle piszesz o biegunece i tym że jednak nie ma różnicy między pobiciem dla kilku zł a pobiciem homoseksualisty. Zdecyduj się więc na coś.

Ponadto typek bijący geja, bo ktoś jest gejem i tylko dlatego bije, musiałby być debilem, bo nic na tym nie zyskuje, nawet tych 5 zł. Więc logika bicia geja cierpi na brak logiki. Bo jest bez sensu.
Oczywiście, idiotów w Polsce jest dostatek, ale nie przesadzalbym z tą skalą i co więcej - ryzykowny jest argument, że skoro jest brak dowodów na zauważalny homofobiczne zachowania, to tylko znaczy że jest ich aż tak wiele, że policja i władza zamiatają je pod dywan. Musisz się jednak bardziej postarać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A czym są pomysły ograniczania swobody zgromadzeń publicznych spowodowane tylko Twoim bólem dupy?
Póki co nie jestem w rządzie, więc to taki sam ból dupy, jak Twoj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:54   #2050
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest ofiarą pobicia to jest ofiarą pobicia i z tego paragrafu jest ścigany dany delikwent.
Nic nie pomogą płacze że Ziutek w dresie pewnie myślał że jestem homoseksualista a nie że Ziutek miał nadzieję zajumac dychę na wino.
Zresztą sama nagle piszesz o biegunece i tym że jednak nie ma różnicy między pobiciem dla kilku zł a pobiciem homoseksualisty. Zdecyduj się więc na coś.
Ale do ciebie dociera, że Policja prowadzi coś takiego jak statystyki tego na jakim tle doszło do pobicia? Mam wrażenie, że nie wiec powtarzam po raz kolejny. I prowadzenie trakich statystyk jest istotne bo pokazuje skale danego zjawiska w kraju i jego problematyczności. I moim zdaniem to jest istotne, bo juz wielokrotnie widzialam wyciaganie policyjnych statystyk gdzie twierdzono, że problemu homofobii nie ma bo przecież odnotowuje się mało pobić na tym tle. No dziwne, że jest ich mało skoro policja najczęsciej ignoruje kompletnie te kwestie w raportach. Albo, patrząc po tym temacie, widzę ludzi wyciągających że przecież inne przypadki są częstsze.

Cytat:
Ponadto typek bijący geja, bo ktoś jest gejem i tylko dlatego bije, musiałby być debilem
Patrząc na ilośc kontrmanifestantów w Białymstoku naprawdę masz takie klapki na oczach, że przecież to niemożliwe aby ktos kogoś bił za fakt bycia gejem? No wow, gratuluje ignorancji.

I nawet nie wyskakuj mi z jakimś idiotyzmem, że w Białymstoku to rzucali cegłami za blokowanie im drogi w mieście.

Plus ponawiam prośbę o wskazanie gdzie domagam sie innego karania osób bijących za homofobię albo innego traktowania takiego pobicia. Nie, odnotowanie go w raporcie to nie jest specjalne traktowanie.

Edytowane przez Triszuniek
Czas edycji: 2019-11-21 o 13:57
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 14:13   #2051
Sarenkalesna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 126
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie będziesz mówił nikomu jakie ma mieć poglądy. Ograniczanie swobody wypowiedzi innych to widać Twoja domena.
Akurat z tego co zauważyłam z deka są ograniczone możliwości poglądowe tutaj.Dużo banów idzie z tego względu.
Sarenkalesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 14:16   #2052
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
Ale do ciebie dociera, że Policja prowadzi coś takiego jak statystyki tego na jakim tle doszło do pobicia? Mam wrażenie, że nie wiec powtarzam po raz kolejny. I prowadzenie trakich statystyk jest istotne bo pokazuje skale danego zjawiska w kraju i jego problematyczności. I moim zdaniem to jest istotne, bo juz wielokrotnie widzialam wyciaganie policyjnych statystyk gdzie twierdzono, że problemu homofobii nie ma bo przecież odnotowuje się mało pobić na tym tle. No dziwne, że jest ich mało skoro policja najczęsciej ignoruje kompletnie te kwestie w raportach. Albo, patrząc po tym temacie, widzę ludzi wyciągających że przecież inne przypadki są częstsze.



Patrząc na ilośc kontrmanifestantów w Białymstoku naprawdę masz takie klapki na oczach, że przecież to niemożliwe aby ktos kogoś bił za fakt bycia gejem? No wow, gratuluje ignorancji.

I nawet nie wyskakuj mi z jakimś idiotyzmem, że w Białymstoku to rzucali cegłami za blokowanie im drogi w mieście.

Plus ponawiam prośbę o wskazanie gdzie domagam sie innego karania osób bijących za homofobię albo innego traktowania takiego pobicia. Nie, odnotowanie go w raporcie to nie jest specjalne traktowanie.
Pokaż liczne dowody na to, że policja wpisuje w raportach rzeczy niezgodne ze stanem faktycznym. Czyli że jeśli do pobicia doszło na tle homofobii to wpisują że doszło na tle rabunkowym.

Nie byłem na manifestacji w Białym - ciężko mi się odnieść.

Wspominasz o marginalnych incydentach tak jakby był z nimi problem i pomijasz fakt, że prawdopodobnie gros takich pobić osób homoseksualnych jest spowodowany np. tłem rabunkowym, a nie stricte homofobia.
Możemy tak się bawić i zacząć twierdzić że w Polsce jest duży ruch dendrofobiczny, bo jakiś dendrofil został pobity na jakims marszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 14:19   #2053
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Sarenkalesna Pokaż wiadomość
Akurat z tego co zauważyłam z deka są ograniczone możliwości poglądowe tutaj.Dużo banów idzie z tego względu.
Raz, to jest prywatne forum. Dwa, bany idą przede wszystkim za ewidentne trollowanie, obrażanie innych i nie stosowanie się do poleceń moderacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 14:25   #2054
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Pokaż liczne dowody na to, że policja wpisuje w raportach rzeczy niezgodne ze stanem faktycznym. Czyli że jeśli do pobicia doszło na tle homofobii to wpisują że doszło na tle rabunkowym.

Nie byłem na manifestacji w Białym - ciężko mi się odnieść.

Wspominasz o marginalnych incydentach tak jakby był z nimi problem i pomijasz fakt, że prawdopodobnie gros takich pobić osób homoseksualnych jest spowodowany np. tłem rabunkowym, a nie stricte homofobia.
Możemy tak się bawić i zacząć twierdzić że w Polsce jest duży ruch dendrofobiczny, bo jakiś dendrofil został pobity na jakims marszu
Manipulacje, żądania dowodów przy braku własnych, unikanie odpowiedzi na niewygodne pytania, kategoryczne twierdzenia podane bez żadnych dowodów jako pewniki, heheszki polegające na porównywaniu orientacji seksualnej do wymyślnych parafilii. Wszystko to są znaki firmowe Edana i wszystko to już znamy na wizażu od dawna
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 14:26   #2055
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Sarenko, akurat bany na intymnym na ogół lecą ze słusznych powodów. Z paroma bym się nie zgodził, ale przeważnie nie ma się czego czepiać.

Najlpeszym dowodem na to jest moja bytność na forum, a która denerwuje prawie wszystkich
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 14:27   #2056
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość

Wspominasz o marginalnych incydentach tak jakby był z nimi problem i pomijasz fakt, że prawdopodobnie gros takich pobić osób homoseksualnych jest spowodowany np. tłem rabunkowym, a nie stricte homofobia.
Ale zdajesz sobie sprawe, że nikt nie neguje, że jak mamy napad rabunkowy to nie sprawdza się orientacji ofiary? Bo stworzyłeś właśnie cudownego chochoła którego nie powiedział dosłownie nikt.

Problem istnieje za to z sytuacjami w przypadkach w których mamy do czynienia z pobiciami na tle homofobicznym i są one odnotowywane jako np. zwykły rozbój. Tak było przy ostatnim głośnym pobiciu dwójki zagranicznych gejów w Gdańsku, tak było przy obławie na członków imprezy w tym samym mieście. I tak było przy każdym znanym mi osobiście przypadku. Wiec gdy potem widzę chwalenie się statystykami, zgodnie z którymi zjawisko jest marginalne (hmm, kto przed chwilą użył tego argumentu?) i nikt żadnych gejów nie bije za bycie gejami to mnie krew zalewa, bo to nie dosc że cynizm to jeszcze typowy cynizm oparty o udawanie idioty.

Po raz trzeci proszę o przytoczenie gdzie rzekomo domagam sie innego karania osób bijących za homofobię albo innego traktowania takiego pobicia. Bo bicie chochoła za chochołem i udawanie głupiego idzie ci nieźle, gorzej z tą właściwą częścią.

Edytowane przez Triszuniek
Czas edycji: 2019-11-21 o 14:30
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 14:30   #2057
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Sarenko, akurat bany na intymnym na ogół lecą ze słusznych powodów. Z paroma bym się nie zgodził, ale przeważnie nie ma się czego czepiać.
Czyli osty które masz teraz przyjąłeś z pokorą i skruchą
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 14:37   #2058
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawe, że nikt nie neguje, że jak mamy napad rabunkowy to nie sprawdza się orientacji ofiary? Bo stworzyłeś właśnie cudownego chochoła którego nie powiedział dosłownie nikt.

Problem istnieje za to z sytuacjami w przypadkach w których mamy do czynienia z pobiciami na tle homofobicznym i są one odnotowywane jako np. zwykły rozbój. Tak było przy ostatnim głośnym pobiciu dwójki zagranicznych gejów w Gdańsku, tak było przy obławie na członków imprezy w tym samym mieście. I tak było przy każdym znanym mi osobiście przypadku. Wiec gdy potem widzę chwalenie się statystykami, zgodnie z którymi zjawisko jest marginalne (hmm, kto przed chwilą użył tego argumentu?) i nikt żadnych gejów nie bije za bycie gejami to mnie krew zalewa, bo to nie dosc że cynizm to jeszcze typowy cynizm oparty o udawanie idioty.

Po raz trzeci proszę o przytoczenie gdzie rzekomo domagam sie innego karania osób bijących za homofobię albo innego traktowania takiego pobicia. Bo bicie chochoła za chochołem i udawanie głupiego idzie ci nieźle, gorzej z tą właściwą częścią.
Juz Ci odpisałem.

Jestem bardzo ciekaw ustalania tła homofobicznych ataków. Sprawcy mówią, że pobili bo "pedały"? Czy ofiary zeznają prawdopodobne powody jakie im przychodzą do głowy?
Jeśli sprawcą pobił, zwyzywał od pedałów i zabrał portfel to ciężko czegoś takiego nie sklasyfikować jako rozboju.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Czyli osty które masz teraz przyjąłeś z pokorą i skruchą
Oczywiście <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:22   #2059
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekaw ustalania tła homofobicznych ataków. Sprawcy mówią, że pobili bo "pedały"? Czy ofiary zeznają prawdopodobne powody jakie im przychodzą do głowy?
Jeśli sprawcą pobił, zwyzywał od pedałów i zabrał portfel to ciężko czegoś takiego nie sklasyfikować jako rozboju.
Taki tam wyrok z Wrocławia sprzed 3 dni. Motywu rabunkowego nawet oskarżony nie podejmował:
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroc...go,986095.html

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

A tak wyglądał poszkodowany po pobiciu (ostrzegam, dość drastyczne):
https://wroclaw.naszemiasto.pl/bruta.../ar/c1-7273219
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 15:28   #2060
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Taki tam wyrok z Wrocławia sprzed 3 dni. Motywu rabunkowego nawet oskarżony nie podejmował:
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroc...go,986095.html

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

A tak wyglądał poszkodowany po pobiciu (ostrzegam, dość drastyczne):
https://wroclaw.naszemiasto.pl/bruta.../ar/c1-7273219
Przecież już o tym było na wizażu. Doskonale pamiętam sprawę. Pobicia nie widziała nawet jego partnerka.
A równie dobrze koleś mógł się zatrzymać na rowerze i zwrócić uwagę lumpowi, żeby nie sikał w miejscu publicznym. Też by nasz dzielny dziennikarz dostał w zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:34   #2061
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przecież już o tym było na wizażu. Doskonale pamiętam sprawę. Pobicia nie widziała nawet jego partnerka.
A równie dobrze koleś mógł się zatrzymać na rowerze i zwrócić uwagę lumpowi, żeby nie sikał w miejscu publicznym. Też by nasz dzielny dziennikarz dostał w zęby
No. Nie widziała, więc nie ma świadków. Wszystko wymyślił sobie. A najpewniej sam się pobił, na pewno w kolejnej instancji to stwierdzą, niech tylko sędziowie z PiSu tę sprawę w swoje ręce dostaną.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:42   #2062
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A skąd podpite menele w bramie wiedzą że jakiś random którego kopia w bramie aby zajumac na denaturat jest LGBT czy nie? Wisi im to.
Tak jak wisiało im to 10-15 lat temu którym
Mam przyjaciółkę trans. I widać wyobraź sobie.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarenkalesna Pokaż wiadomość
To co było napisane wyżej to już całkiem przegięcie ale wiwerze że to było wypowiedziane tylko za jakieś jednostki nie do końca teges.Kiedyś w moim mieście krzyczano "spalić biblie" no i jeśli bym była katoliczką na pewno czuła bym się urażona.
A, ok.

No to pisz, że jesteś wyjątkowo wrażliwa.

"Spalić biblię" nie obraża nikogo personalnie, ani boga, ani wierzących, ani w sumie nic.

Jakby ktoś jeszcze tą Biblię spalił.

Dlatego to taki poroniony przepis. Bo obrazić się można o wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:44   #2063
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
No. Nie widziała, więc nie ma świadków. Wszystko wymyślił sobie. A najpewniej sam się pobił, na pewno w kolejnej instancji to stwierdzą, niech tylko sędziowie z PiSu tę sprawę w swoje ręce dostaną.
Na pewno. Tylko co to ma wspólnego z homofobią? Dziennikarz szukał guza i go dostał.

Gdybym pojawił się na stadionie Cracovii w sektorze gospodarzy w szaliku Wisły Kraków to też bym dostał w ryj.
Nie jest wina LGBT, jego partnerki, rzadu, ufoludków, że koleś nie posiada instynktu samozachowawczego. Albo zwyczajnie postanowił zostać dziennikarska gwiazda mediów i szukał zaczepki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:45   #2064
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Sarenko, akurat bany na intymnym na ogół lecą ze słusznych powodów. Z paroma bym się nie zgodził, ale przeważnie nie ma się czego czepiać.

Najlpeszym dowodem na to jest moja bytność na forum, a która denerwuje prawie wszystkich
Prawda.

Na tym forum nie banują za poglądy, ale za sposób ich wyrażania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:48   #2065
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Na pewno. Tylko co to ma wspólnego z homofobią? Dziennikarz szukał guza i go dostał.

Gdybym pojawił się na stadionie Cracovii w sektorze gospodarzy w szaliku Wisły Kraków to też bym dostał w ryj.
Nie jest wina LGBT, jego partnerki, rzadu, ufoludków, że koleś nie posiada instynktu samozachowawczego. Albo zwyczajnie postanowił zostać dziennikarska gwiazda mediów i szukał zaczepki.
A nabrzeże Odry we Wrocławiu to jest sektor homofobów? Jeszcze tak zawziętej obrony homofobicznej agresji plus ordynarnego victim blamingu na wizażu nie widziałam, ale wszystko przed nami. Dalej Edan, jedziesz, pokaż na co Cię stać.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:50   #2066
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przecież już o tym było na wizażu. Doskonale pamiętam sprawę. Pobicia nie widziała nawet jego partnerka.
A równie dobrze koleś mógł się zatrzymać na rowerze i zwrócić uwagę lumpowi, żeby nie sikał w miejscu publicznym. Też by nasz dzielny dziennikarz dostał w zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak.

W ten sposób to homofobii nikt nie widział i nie ma twardych dowodów, więc ona w ogóle nie istnieje.

Masz rację, no wytrąciłeś mi wszystkie argumenty z ręki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:56   #2067
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A nabrzeże Odry we Wrocławiu to jest sektor homofobów? Jeszcze tak zawziętej obrony homofobicznej agresji plus ordynarnego victim blamingu na wizażu nie widziałam, ale wszystko przed nami. Dalej Edan, jedziesz, pokaż na co Cię stać.
Gdyby jakiś koleś zatrzymał się obok mnie na rowerze nad Wisłą w Wawie i zaczął się do mnie pluć o jakiś napis za mną na murze to też by pewnie zebrał po ryju.
Napis mógłby być dowolny, choćby "Kocham pić mleko".

Widać typ miał gorszy dzień i też nie lubił być zaczepiany przez randoma który się pluje na ulicy o jakieś napisy na murach.
Nie rozumiem czemu dziennikarz nie postanowił wylac swoich żali w urzędzie miasta, w dziale obsługującym zabytki czy przestrzenie publiczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-11-21 o 15:57
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 16:06   #2068
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Gdyby jakiś koleś zatrzymał się obok mnie na rowerze nad Wisłą w Wawie i zaczął się do mnie pluć o jakiś napis za mną na murze to też by pewnie zebrał po ryju.
Napis mógłby być dowolny, choćby "Kocham pić mleko".

Widać typ miał gorszy dzień i też nie lubił być zaczepiany przez randoma który się pluje na ulicy o jakieś napisy na murach.
Nie rozumiem czemu dziennikarz nie postanowił wylac swoich żali w urzędzie miasta, w dziale obsługującym zabytki czy przestrzenie publiczne
O, to bijesz ludzi w odpowiedzi na komentarze dotyczące napisów na murze? Nie dziwię się, zawsze uznawałam Cię za osobę nie potrafiącą powściągnąć agresji. W życiu nie chciałabym być Twoją partnerką, bo takie zachowania mogą też się przenosić na relacje w domu.

I to ma świadczyć o braku homofobii w Polsce. Na pewno, gdyby napastnik był mleczarzem, a inny przechodzień miał nietolerancję laktozy i głośno krytykowałby napis "kocham pić mleko", to byłby to dla mleczarza powód do spuszczenia mu łomotu. Właśnie odleciałeś poza Układ Słoneczny, Edan.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 16:15   #2069
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
O, to bijesz ludzi w odpowiedzi na komentarze dotyczące napisów na murze? Nie dziwię się, zawsze uznawałam Cię za osobę nie potrafiącą powściągnąć agresji. W życiu nie chciałabym być Twoją partnerką, bo takie zachowania mogą też się przenosić na relacje w domu.

I to ma świadczyć o braku homofobii w Polsce. Na pewno, gdyby napastnik był mleczarzem, a inny przechodzień miał nietolerancję laktozy i głośno krytykowałby napis "kocham pić mleko", to byłby to dla mleczarza powód do spuszczenia mu łomotu. Właśnie odleciałeś poza Układ Słoneczny, Edan.
Nie, nie bije ludzi w odpowiedzi na komentarze dotyczące napisów na murze.
Przeczytaj raz jeszcze mój post i wróć. Powtórz tak długo aż zrozumiesz.

Jakoś przeżyje, że nie chcesz być moja partnerka Acz jakoś dziewczyna z Lewicy nie ma problemów z akceptacją moich poglądów. Tak jak ja nie mam z akceptacją jej.
Nie za dobrze to świadczy zatem tylko o Tobie, że lubisz szafować ocenami ludzi nie znając ich.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 16:20   #2070
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Na pewno, gdyby napastnik był mleczarzem, a inny przechodzień miał nietolerancję laktozy i głośno krytykowałby napis "kocham pić mleko", to byłby to dla mleczarza powód do spuszczenia mu łomotu. Właśnie odleciałeś poza Układ Słoneczny, Edan.
Lol. Poza Drogę (nomen omen) Mleczną.

Jak zobaczysz gdzieś zaginioną Arkę Quarian w drodze do Andromedy to daj znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-12 14:53:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.