Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:( - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 19:11   #181
kanigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 76
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez lonee Pokaż wiadomość
nie no jak to przeczytalem to musialem już napisac. żenua. wy kobiety lepiej wogole nie tykajcie aut bo to co tu czytam i widze na drogach jak jezdzicie to jestem zdania ze wogole wam nie powinni dawac prawa jazdy.. to męskie zainteresowanie
jak nie zdaliscie za drugim razem to lepiej odpuśćcie sobie, bo potem bedziecie mieli mase problemow... wypadki, stłuczki, mandaty, placze, zale, obwinianie innych i telefony do swoich chlopakow bo nie wiecie co zrobic. TO NIE DLA WAS
jbc. to jestem męzczyzną(młodym)
Taki z Ciebie don juan, pogadamy jak zabiorą ci prawko za punkty nie wątpie, ze ty rowniez masz wiele problemow, ktore nadaja sie dla psychologa, ale jako FACET Twoja zdolnosc do zrozumienia chociażby tego co dzieje sie w Twoim malym smutnym rozumku jest zbyt duzym wysilkiem. Wspolczuje twojej mamie, bo gdyby to przeczytala to byloby jej przykro, ze urodzila chama i szowiniste. A apropos dzwonienia do chlopakow w sprawie samochodu...rozumiem, ze do Ciebie zadna dziewczyna jeszcze nigdy nie zadzwonila i stąd ta frustracja? nie martw sie, nie zadzwoni pozdrawiam Ciebie i twój mały móżdzek (każde z osobna, bo najwyraźniej nie macie ze sobą kontaktu)
__________________
Bruuum bruuuuum


Jeszcze nie wiem czego szukam, ale nie spocznę póki tego nie znajdę...
kanigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:38   #182
lonee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Maladjec Pokaż wiadomość
Dzwonię do chłopaka, jak coś się stanie z samochodem, i jak pralka popsuje. Czyli pranie to też męska zabawka? Bardzo bym chciała. Mój brat, który jeździ "od zawsze" zdał za trzecim razem, to znaczy, że się nie nadaje na kierowce? Nie oszukuj się, że wszyscy faceci zdają za pierwszym razem, a kobiety nigdy, bo tak nie jest. Jedni jeżdżą lepiej, inni gorzej [ludzie, nie mężczyźni czy kobiety] i znaczy to tylko tyle, że trzeba więcej poćwiczyć. Praktyka czyni mistrza, a nie drugorzędne cechy płciowe.
Wg mnie najlepiej znaleźć instruktora, który będzie miał do was dobre podejście, wychwyci wasze słabe punkty i pomoże w pracy nad nimi.
pranie nie, ale naprawa to meskie, i tak samo do tego sie nie nadajecie jak do prawka nie wiem po co się kłucicie, wystarczy spojrzec na ulice jak jeździcie, to gasi wasze marne argumenty ze rownie dobrze potraficie wykonywac to co meżczyzni. polecam obejrzenie filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=d-ri6-80UVU nie jestem szowinistą ani kims tam jeszcze co wymienialiscie ale twierdze ze polowa kobiet kieeeepsko prowadzi, a te ktore tu wypisują na forum że nie zdały po raz enty egzaminu i potrzebują wsparcia napewno nie wróży im kariery dobrego kierowcy! takim ja bym wogole nie dal prawka rowery macie

Edytowane przez lonee
Czas edycji: 2010-04-25 o 20:41
lonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:43   #183
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

hmmm.... Mam nadzieje, ze zadna z was nie wziela tego do siebie, chlopaczek musi sie dowartosciowac.

I wez pod uwage to, ze wiekszosc z nas potrzebuje samochodu by wozic dzieci do przedszkola, do lekarza, przetransportowac ciezkie zakupy do domku, itp. W przyszlosci podejrzewam, ze ty bedziesz to robil, przeciez Twoja kobieta nie nadaje sie do tego by prowadzic samochod.
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016

Edytowane przez mala19881
Czas edycji: 2010-04-25 o 21:00
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 08:27   #184
kanigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 76
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Watpie zeby jakas potencjalna kobieta sie pojawila, biorąc pod uwage nastawienie szanownego pana...a jesli by byla to pewnie kazalby jej biec za samochodem....
__________________
Bruuum bruuuuum


Jeszcze nie wiem czego szukam, ale nie spocznę póki tego nie znajdę...
kanigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 16:45   #185
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez roksianaa Pokaż wiadomość
Ja się poddałam. Każde oblanie to była dla mnie masakra, nie potrafiłam przez to przebrnąc psychicznie, może łez i ogromny dołek.
Nie wiem....może to wszytko dlatego że miałam okropną instruktorkę (krzyk, krzyk i jeszcze raz krzyk!a zero tłumaczenia ), może sie do tego nie nadaje? Nie czuje się pewnie za kierownicą, boję się innych aut i w ogole... Byłam niekiedy blisko zdania, ale stres i strach mnie paraliżowal. Jeden drobny błąd psuł cale moje skupienie i wole walki.
Po 6 niezdanym podejściu poddałam się. Ciągle jednak czuje presje otoczenia... Chciałabym zadać ale czuje że jak nie poradze sobie z lękiem to nic z tego nie będzie.
Odpuściłam sobie....Może jak będę mieć jakąs motywacje silniejszą, może wtedy spróbuje.
Myślałam sobie nawet o wizycie u psychologa.
Żeby zdac musze sobie poradzic najpierw z samą sobą...
Pomóżcie....co o tym sądzicie? Może któraś z Was jest/ była w podobnej sytuacji?
Też oblałam 6 razy i też chciałam się poddać. Każdy raz do była masa nerwów i stresu. Rodzice i przyjaciele przekonali mnie żeby próbować.
7 egzamin przejechałam po delikatnej tabletce uspokajającej, nie wiem na ile rzeczywiście zadziałała a na ile to efekt placebo w każdym razie zdałam bez problemów. Jeźdże teraz autkiem z tatą obok i mówi że jeżdżę bardzo dobrze.
Nie poddawaj się! Na pewno w końcu zdasz!
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:13   #186
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez lonee Pokaż wiadomość
pranie nie, ale naprawa to meskie, i tak samo do tego sie nie nadajecie jak do prawka nie wiem po co się kłucicie, wystarczy spojrzec na ulice jak jeździcie, to gasi wasze marne argumenty ze rownie dobrze potraficie wykonywac to co meżczyzni. polecam obejrzenie filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=d-ri6-80UVU nie jestem szowinistą ani kims tam jeszcze co wymienialiscie ale twierdze ze polowa kobiet kieeeepsko prowadzi, a te ktore tu wypisują na forum że nie zdały po raz enty egzaminu i potrzebują wsparcia napewno nie wróży im kariery dobrego kierowcy! takim ja bym wogole nie dal prawka rowery macie
Boże, mam nadzieje, ze nigdy nie znajdziesz panny, która będzie chciała ci dzieci rodzic, bo życie w kraju pełnym takich ograniczonych ludzi naprawdę uwiera.

A może z tego wyrośniesz? Kto wie? Szkoda, że cię mamusia nie wychowała lepiej, potem będziemy miec wątki "mój misiu mówi mi, że do niczego się nie nadaję".

Statystycznie kobiety powodują mniej wypadków niż mężczyźni - jeżdzą ostrożniej.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:56   #187
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Oto jak kobiety za kierownica traktuja takich facetow jak lonee:
http://www.youtube.com/watch?v=iGwSF...eature=related
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 19:19   #188
Catelynn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 91
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Teraz naprawdę trudno jest zdać prawko. Nikt z moich znajomych nie zdał za 1 razem mało kto nawet za drugim. Moja kumpela miała 2 tyg temu już 8 egzamin i ponownie oblała. Trochę mnie to przeraziło bo sama chciałam się zapisać na prawko a za każdy taki egzamin trzeba dopłacać koło 100zł. Już tyle egzaminów za Tobą nie możesz się teraz poddać. Musisz próbować. Na pewno jak nie na tym to na następnym się uda.
Jeszcze z 10 lat temu było całkiem innaczej. Praktycznie wszyscy zdawali za pierwszym czy drugim razem. A teraz przywiązują taką uwagę do szczegółów ;/ Znam osoby które naprawdę wiele godzin przejeździły i czują się za kółkiem pewnie a mimo to kolejny raz oblewają ale się nie poddawają 3mam za Ciebie kciuki
__________________
"Jest czas, żeby milczeć, jest czas aby mówić,
ale nigdy nie ma czasu, żeby wszystko powiedzieć
"
Catelynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:55   #189
queerkate
Raczkowanie
 
Avatar queerkate
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Varsovassa
Wiadomości: 64
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

ja poćwiczylam rekaw i mysle ze juz ok...byłam 7 raz na egzaminie i stalo sie cos w co nie moge uwierzyć-auto dwa razy zgasło mi na górce!!! gorke zawsze robilam bezproblemowo, wiec jestem w szoku:/ raz to jeszcze moze byc blad statystyczny, ale dwa??:/ nie wiem czy to nie troche kwestia sprzegła, ktore notabene na rekawie tez mi zepsłuo podejscie jedno-rekaw na Smutnej jest pod gorke i krzywy.

dalteog mysle czy jednak nie isc an Maratonska, tzn wziac jazde zeby pozwiedzac tamte okolice...ale jednak mam dosc placu an Smutnej, gdzie trzeba miec nie tylko umiejetnosci, ale i szczescie...a instruktor zapytany czemu mnie ustawia na najgorszym, krzywym rekawie stwierdzil, ze rekaw ma wymiary spelniac, a egzamin to nie koncert zyczen...nice
tyle dobrego ze stresu juz nie czuje, nei poddaje sie ale szczerze mowiac na widok ulicy Smutnej robi mi sie

pozdrawiam wytrwałe))i dziękuję za wsparcie!
queerkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 18:32   #190
kardamon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 227
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Wiem, że może łatwo mówić, ale trzeba przede wszystkim zachować spokój. I jechać w miarę wolno, nie nerwowo. Wtedy jest czas, żeby ogarnąć znaki i tym podobne.
kardamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:53   #191
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dla mnie najgorsza była presja - eee córka może ty się nie nadajesz (tata) eeee siostra ja ci dam numer do mojego instruktora (brat - czytaj nie umiesz jeździć) eeee jak będziesz gotowa to dostaniesz to prawo jazdy (mama). Na szczęście TŻ za każdym razem mnie wspierał i nie dokładał presji.

O ostatnim, 5 egzaminie nie powiedziałam w ogóle rodzinie, bo już 3 dni przed zaczęłyby się telefony jak sie czuje, a następne 3 dni jak mogłam tak głupio oblać, i co musze zrobić żeby następnym razem zdać (oboje rodzice zdawali jakieś 40 lat temu - ekstra rady)
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 14:51   #192
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

czesc dziewczyny ja też jestem bardzo załamana 1,5 roku temu skończyłam kurs miałam już 7 egzaminow i nic 3 razy oblałam na placu raz na zatoczce a dalej już nie pamiętam za 2 razem byłam bliska zdać ale facet mnie udupił zajechałam do wordu i powiedział że nie dostosowałam się do jego polecenia byłam w szoku zaczęłam sie na niego drzeć i dupa nie dał robiłam sobie straszną przerwe między egzaminami 3, 4 miesiące bo psychika mi nie wytrzymywała już ostatni egz miałam w listopadzie.... najlepsze jest to że wszyscy mówią że jezdzę bardzo dobrze mój instruktor nie potrafi sam zrozumieć dlaczego nie mogę zdać... chłopak namawia mnie żebym w czerwcu zawzięła się i poszła... na prawko wydałam już 3 tys zł.... rodzice krzyczą na mnie że mam do końca walczyć bvo tyle kasy poszło ale ja się boję a tak bardzo chciałabym mieć prawko zdarza mi się że jezdze bez bo mieszkam w malej miejscowości ... dziewczyny mam sobie odpuścic????
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 15:41   #193
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Tutaj chyba wszystkie dziewczyny sie ze mną zgodzą że nie odpuszczaj!! Zainwestowałaś w to nie tylko pieniądze, ale czas, cierpliwość, serce, umiejętności, nie warto to wszystko zostawić. Są dziewczyny na forum, które zdały nawet za NASTYM razem, więc ty to przy nich pikuś Szczególnie jak czujesz, że umiesz jeździć a potwierdzają to instruktorzy - to znaczy ze żżera cię stres. Ja przynajmniej miałam tak że z każdym egzaminem malała presja i stres - oswajałam się z sytuacją powtarzaną już tyle razy. Do tego rodzina jak to się mówi położyła na mnie lachę pt. "ona nigdy nie zda" i wkońcu się udało. Tobie też się uda, tylko nie możesz rezygnować.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 15:57   #194
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

dziękuję owieczkaa już mi się jak widze word
teraz mysle żeby połknąć jakieś tabl przed egzaminem może nie będę się tak stresować i zdam? czuje się pewnie za kierownica na jazdach nie popełniam błedów nie wiem co ze mną jest... moja przyjaciółka chodzila ze mną na prawko i ona zdała za 2 razem jezdzi tragicznie jak dostała prawko była tylko raz w Bydg więcej tam nie pojechała bo tak się bała że sama nie wyjechała a prawko zdała więc myślę że to kwestia szczęścia niż umiejętności
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 16:25   #195
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Ja też już miałam odruch wymiotny jak widziałam PORD bleeeeeee. Co do uspokajaczy to spróbuj zastosować go wcześniej, żeby zobaczyć czy cie nie zamula, nie dekoncentruje - byłoby kiepsko jakbyś musiała przekonac się o tym na egzaminie :/ Może jedz witaminki i magnez?
Moja najlepsza koleżanka też zdała za 1 razem, nie wiem jakim cudem - ona już teraz 2 lata jeździ sama za kierownicą i mistrzem kierownicy to ona nie jest, wole nie wiedzieć jak było tuż po egzaminie. Też uważam że jest to w połowie, jeśli nie więcej doza szczęścia - pogody, niewychodzących babć na jezdnię, miłego egzaminatora i swojej osobistej formy w dzień egzaminu.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 07:08   #196
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Ja przed ostatnim egzaminem tabletke zjadłam. Labofarm, takie ziołowe i śmierdzące. I jakoś nie odczułam by mi pomogły. Lepiej wstać rano, wypić herbate, zjeść coś pysznego. Żeby w brzuchu nie kręciło.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:34   #197
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

To raczej nie jest kwestia szczescia.... jesli popelnisz bledy to nie zdasz i zadne szczescie tu nikomu nie pomoze. A, ze kolezanka, ktora jezdzi fatalnie zdala za 1 razem - widocznie przez te 40 minut jezdzila prawidlowo. Pretensje za oblany egzamin mozna miec tylko do sobie, prosze wiec nie zwalac na pogode, egzaminatora czy babcie na pasach oraz na dziadka w matizie, ktory zamula.
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:41   #198
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
To raczej nie jest kwestia szczescia.... jesli popelnisz bledy to nie zdasz i zadne szczescie tu nikomu nie pomoze. A, ze kolezanka, ktora jezdzi fatalnie zdala za 1 razem - widocznie przez te 40 minut jezdzila prawidlowo. Pretensje za oblany egzamin mozna miec tylko do sobie, prosze wiec nie zwalac na pogode, egzaminatora czy babcie na pasach oraz na dziadka w matizie, ktory zamula.
nie wszystko jest takie białe albo czarne jak ci się wydaje w dużej mierze to jest kwestia szczęścia napewno nie zaszkodzi żeby los się uśmiechnął w tym dniu
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:05   #199
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
To raczej nie jest kwestia szczescia.... jesli popelnisz bledy to nie zdasz i zadne szczescie tu nikomu nie pomoze. A, ze kolezanka, ktora jezdzi fatalnie zdala za 1 razem - widocznie przez te 40 minut jezdzila prawidlowo. Pretensje za oblany egzamin mozna miec tylko do sobie, prosze wiec nie zwalac na pogode, egzaminatora czy babcie na pasach oraz na dziadka w matizie, ktory zamula.
Eeeeee chyba nie musze pytać za którym razem zdałaś :| Powodzenia życze na drodze z taka dozą arogancji - jak masz takie zdanie, powiedz to rodzinie, która straciła syna, męża, ojca bo tirowiec zasnął i w ostatniej chwili zjechał na czołówkę - w takiej sytuacji nawet komputerowy refleks nic nie da. Trochę pokory i ograniczonego zaufania do swoich zmysłów i umiejętności.
Koleżanka zdała przed aferą w PORDZie i sama mówi że kilkakrotnie popełniła 2 błędy w jednym zadaniu a egzaminator jakby był nieprzytomny - mówi że kilkakrotnie wskazała złe światła na początku (wtedy pokazywało się wszystkie), skręciła w lewo z prawej części jednokierunkowej czy zapomniała kierunkowskazu. Teraz to się trochę zmieniło, ale nie powiesz mi że podczas intensywnego deszczu, w samochodzi ze zepsutym sprzęgłem i na tragicznych trasach, gdzie musisz mieć oczy dookoła głowy, bo nawet kierowcy nie wiedzą jak tędy jeździć (zapraszam do Gdańska na Orunie dolną (okolice PORDu) gdzie jest bieda taka ze znaki są regularnie niszczone, odwracane, a drogi niepomalowane od chyba miliona lat z miliardem dziur)tak łatwo jest się skupić na często durnych wymogach, których nigdy więcej po zdaniu egzaminu się nie używa. Pech i oblanie gotowe.

Nie mówię, że egzaminatorzy są źli a kursanci świetnie, ale zazdroszczę ci czarno-białego oglądu świata.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 21:28   #200
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

dokładnie owieczkaa
przecież to że oblałam 3 razy na łuku to była tylko i wyłącznie moja wina a nie egzaminatora
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:23   #201
Rena7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Kochane, jestem tutaj nowa. Słyszałam że to forum przynosi szczęście, a ja mam ciągle pecha, nie będę pisała który raz zdaję egzamin, bo to już totalna porażka. W środę mam kolejny egzamin, proszę trzymajcie za mnie kciuki. Jestem już bliska załamania nerwowego. Pozdrowionka dla wszystkich
Rena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:37   #202
Rena7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

No i zdałam, naprawdę to forum przynosi szczęście
Rena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:25   #203
olioko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 129
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej..Lepiej sobie powiedzieć nie mam prawa jazdy bo 7 razy nie zdałam i zrezygnowałam. Czy może mam prawo jazdy a to czy za 8 czy 12 razem. Kogo to obchodzi? . Wiem, że ci ciężko ale łebsko do góry i rób swoje. Buźka
__________________
Zachęcam do oceny mojego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433590 , biorącego udział w konkursie Electrolux "Przygody z suszeniem ubrań". Dzięki
olioko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 18:05   #204
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Rena7 Pokaż wiadomość
No i zdałam, naprawdę to forum przynosi szczęście
super zazdroszcze to teraz się przyznaj za którym razem zdałaś? ja tu pewnie będę rekordzistka
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 22:41   #205
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

To trzymajcie za mnie też kciuki jutro jak przynosicie baby kochane takie szczescie
Również nie jest to moj 1 raz, niestety. Tyle, że jutro zdaje inną kategorię hehe
Ale z "B" też mi lekko nie szło---> Czytaj stres :/

Trzymajcie kciuki proszę!
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:16   #206
agulek79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej kobietki! Ja również jestem tutaj nowa i też nie mogę zdać prawka. Mam wyjątkowego pecha. Wkrótce będę podchodziła po raz 4 i szczerze mówiąc mam już dość, nerwowo i psychicznie czuję się wykończona do tego dochodzi jeszcze presja otoczenia (rodzina, znajomi). Każdy kolejny egzamin przynosi z sobą coraz większy stres, a ja coraz mniej wierze, że w końcu mi się uda.
agulek79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:35   #207
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

4 raz to jeszcze pikuś, nie wiem po co ten stres? Mieścisz się jak najbardziej w normie - bierz pod uwagę że mało kto się chwali ze zdał za 10, czy 15 razem - na forum (szczególnie jest to męska cecha) wypowiadają się tylko ci, którzy zdali za 1 max 2 razem. Wyjątki potwierdzają regułę. Główka do góry i zdawać, zdawać aż się uda! (Ja zdałam za 5 i wcale sie nie czuję gorsza od moich znajomych, którzy zdali za 1 - a na drodze to tej różnicy w ogóle nie widać).
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:38   #208
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

a mi jest tak smutno mam 300 zł teraz za egzaminem czeka się tydzień i nie wiem czy ustalić egz ile on kosztuje jakieś 130? no i reszta na jazdy nie wiem czy mi starczy może poczekam żeby dozbierać?
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 14:40   #209
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

4 razy to fakt pikuś heheh
Najbardziej dobijające jest to, że zdałam B za 4 razem a na serio potrafiłam jeździć.
Tylko siedzi se człek i wie, że ten paskud na Ciebie patrzy to znaki same z ziemi wyrastają
Teraz już raz oblałam kat. A i coś czuję, że horror się powtórzy a o co oblałam?
o to, że ja motorkiem pas zmieniłam a łaskawca jadący za mną już się nie wcisnął i orzekł wyrok, iż wymusiłam pierwszeństwo a on się nie zmieścił i zapytał czy ja sama przeprowadzam egzamin.
Mi reguły są znane takowe, iż martwię się tylko o siebie a on sobie radzi.
Ba, nawet miało być tak, że on mnie autem osłania. A szanowny przy mojej zmianie pasa, jadąc za mną nawet migacza nie miał.

To jest sprawiedliwość dziewczyny... tylko sie powiesić.
Racja- każdy kolejny egzamin jest coraz gorszy! :[ zwłaszcza dla tego, któremu zależy (czytaj mi)
Są tacy co zrezygnowani przy setnej próbie przychodzą z olewusem na twarzy i przekonaniem, że i tak nie zdadzą a tu suprise

Ale szczerze Wam powiem nie, że wypada, ale wiem to z doświadczenia swego i innych moich znajomych. Trzeba się nałazić, namęczyć aż się zda!!!

Bo się zda. Nie ważne kiedy. Zapłaciłyście, wydałyście na to kupe siana wiec nie odpuszczajcie!!
Każdy kiedyś zda, ja osobiście nie znam osoby, która próbując non stop nigdy nie zdała. Jedna z mojej uczelni miała 16 podejście <mdleje> no i udało jej sie hehehe

Traktowała swój plastik jak ze złota i wcale tak super źle nie jeździ.
Jej błędy to np 3 razy łuk, 2 razy wyłączył sie migacz i kolejne oblanie, najechanie na linie 2 razy, później kiedyś tam pomarańczowe światło (szanowna Pani! na pomarańczowym świetle sie nie jedzi!) no a ona nie chciała gwałtownie hamować po prostu.
niedobrze mi na widok wordu już teraz ale musze przejść przez to i zdać A.
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 14:44   #210
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

a ja właśnie ja byłam bardzo pewna siebie do 3 razy i byłam chyba taka cwaniarą bo mój instruktor twierdził że świetnie jezdze i faktycznie nie robiłam błędów no i co chyba zbytnia pewnosc siebie mnie zgubiła
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 12:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.