Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 21:19   #181
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez Gleniusia Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie co tak sobie myślę o tej żarówce co nam się zbiła w nocy i mama mnie dzisiaj uświadomiła, że w tych energooszczędnych jest rtęć... a my spaliśmy potem w tych oparach jeszcze do rana, tylko chwilę mieliśmy otwarte okno....a ja leżałam w łóżku dłużej... i tak się teraz zastanawiam, czy taka mała ilość rtęci jak w żarówce mogłaby zaszkodzić mi albo małej? zaczęło mnie to gryźć teraz, że przez swoją niewiedzę mogłam coś zaszkodzić
a sprawdzałaś na opakowaniu czy na pewno jest tam rtęć ? Bo jednak jest tendencja żeby wycofywać rtęć i w Europie się jej nie używa, nawet termometry już muszą być na alkohol albo elektroniczne. Rtęć zbiera się siarką - możesz męża poprosić żeby użył zapałek.

Aha i powiem Ci że jak leżałam na wyrostku to zbiłam wieczorem termometr, nikt po mnie nie posprzątał do rana i leżałam z rtęcią na podłodze i nic mi nie jest
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2012-06-01 o 21:22
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 21:29   #182
Gleniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Gleniusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a sprawdzałaś na opakowaniu czy na pewno jest tam rtęć ? Bo jednak jest tendencja żeby wycofywać rtęć i w Europie się jej nie używa, nawet termometry już muszą być na alkohol albo elektroniczne. Rtęć zbiera się siarką - możesz męża poprosić żeby użył zapałek.

Aha i powiem Ci że jak leżałam na wyrostku to zbiłam wieczorem termometr, nikt po mnie nie posprzątał do rana i leżałam z rtęcią na podłodze i nic mi nie jest
nie mam opakowania kurcze i nie wiem... ale czytałam, że wszystkie energooszczędne mają jakieś aniony rtęci... no niby w tych świetlówkach jest maksymalnie 5mg rtęci (dla porównania w termometrach tych starych nawet do 3g), przy zbieraniu resztek żarówki nie widziałam żadnych kuleczek rtęci ale nie wiem, może są takie maleńkie że ich nie widać no nic, teraz dokładnie przetarłam podłogę szmatką wilgotną, no i wietrzę sypialnię już godzinę - just in case mam nadzieję, że rzeczywiście nawet jeśli była rtęć, to taka mała ilość w żaden sposób nie zaszkodzi
__________________
MY
Zaręczeni!
Nasz ślubik
Karinka
Maleństwo




"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień..."
Gleniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 21:34   #183
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Dziewczyny bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję za wszystkie komplementy, rady i opinie Jesteście najlepsze
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 21:40   #184
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Glenia nie przejmuj się. Nawet, jeśli w żarówce jest rtęć (nie wiem, nie słyszałam nigdy o tym), to są to naprawdę śladowe ilości. A żeby coś się stało, to naprawdę trzeba się inhalować oparami przez dłuższy czas i w duuuużej ilości, albo np. zjeść.
Nie martw się na zapas
__________________


stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 21:48   #185
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Super! Gratulacje! A nic nie mówiłaś
a bo byłam niemal pewna, że nic z tego nie będzie na zlocie byłam już dzień po tej rozmowie i słuchając absurdów n/t rozmów kwalif. cieszyłam się, że moja była normalna

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość

chciałam powiedzieć że wasze kciuki są MEGA! kolokwium ładnie rozgromione mimo mojego sporego braku wiedzy i chęci do jej zdobywania.
no to super

Glenia nie martw się, uważam jak dziewczyny że nic się nie stanie
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 21:57   #186
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość

Arrakis, co tam Lilith o sobie ciekawego wyczytała?
aaa nie powtarzam jej wszystkich waszych zachwytow bo juz sie jej calkiem w glowie poprzewraca

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
a bo byłam niemal pewna, że nic z tego nie będzie na zlocie byłam już dzień po tej rozmowie i słuchając absurdów n/t rozmów kwalif. cieszyłam się, że moja była normalna
ale za to, ze nic nie powiedzialas to masz

uciekam spac, bo wlasnie sobie uswiadomilam, ze za niecale 4 godziny musze wstac....

a olgadalam przed chwila "O polnocy w Paryzu" i bardzo fajny film
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:03   #187
Gleniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Gleniusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

no dobra, trochę mnie uspokoiłyście w sumie żadnych objawów nie mam, więc na razie nie będę się zamartwiać

Choji gratki za koło

Arrakis no właśnie, Lilith świetna


Tż mnie wkurzył dzisiaj, bo z pracy prosto poszedł z kolegą "na 2 piwka", chciał żebyśmy potem poszli do kina ale nic nie grają dobrego więc powiedział, że wróci, potem o 21 dzwonił, że jeszcze doszedł jeden kolega i oczywiście zostanie jeszcze i ok 23 wróci w sumie i tak muszę się uczyć, ale liczyłam, że obejrzymy jakiś filmik w łóżku, a ten woli z kumplami na piwko niż z żoną zła jestem!
__________________
MY
Zaręczeni!
Nasz ślubik
Karinka
Maleństwo




"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień..."
Gleniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 22:07   #188
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez Gleniusia Pokaż wiadomość
Tż mnie wkurzył dzisiaj, bo z pracy prosto poszedł z kolegą "na 2 piwka", chciał żebyśmy potem poszli do kina ale nic nie grają dobrego więc powiedział, że wróci, potem o 21 dzwonił, że jeszcze doszedł jeden kolega i oczywiście zostanie jeszcze i ok 23 wróci w sumie i tak muszę się uczyć, ale liczyłam, że obejrzymy jakiś filmik w łóżku, a ten woli z kumplami na piwko niż z żoną zła jestem!
ojjj tam, już niedługo bedzie spędzał cały wolny czas tylko ze swoimi dziewczynami, niech się chłopak bawi póki co ))
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:09   #189
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

stygma - najlepszego Słońce

rain, claris - gratulacje dziewczyny

ładne zdjęcie trzasnęłam carmelce nie? ja zawsze mówiłam, że ona się musi uśmiechać

jestem u wujka i mam chwile dostęp do neta, ale na razie nie nadrobiłam dokładnie, bo nie mam jak
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:16   #190
Gleniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Gleniusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
ojjj tam, już niedługo bedzie spędzał cały wolny czas tylko ze swoimi dziewczynami, niech się chłopak bawi póki co ))
no oby tak było, bo jak nie to wałek przygotuję
ale ostatnio sam zaproponował, że po porodzie będziemy tak organizować, żebym jeden wieczór w tygodniu mogła sobie wyjść gdzieś z koleżankami się spotkać czy do kina, a on zostanie z małą... także fajnie, że myśli o tym trochę

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

szit, są wyniki tego egzaminu z poniedziałku i zabrakło mi 1 pkt do zdania na szczęście to zerówka, ale lipa, bo jeszcze jeden dodatkowy egzamin mi dojdzie
__________________
MY
Zaręczeni!
Nasz ślubik
Karinka
Maleństwo




"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień..."
Gleniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:22   #191
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość

ładne zdjęcie trzasnęłam carmelce nie? ja zawsze mówiłam, że ona się musi uśmiechać
jak się uśmiecha to ma taki naturalny wdzięk, a poważna wygląda na taką zimną i niedostępną, chociaż z relacji dziewczyn, które ją poznały wiem że jest całkiem odwrotnie

Cytat:
Napisane przez Gleniusia Pokaż wiadomość
ale ostatnio sam zaproponował, że po porodzie będziemy tak organizować, żebym jeden wieczór w tygodniu mogła sobie wyjść gdzieś z koleżankami się spotkać czy do kina, a on zostanie z małą... także fajnie, że myśli o tym trochę


szit, są wyniki tego egzaminu z poniedziałku i zabrakło mi 1 pkt do zdania na szczęście to zerówka, ale lipa, bo jeszcze jeden dodatkowy egzamin mi dojdzie
o widzisz, to świetnie )))
A egzaminu szkoda troszkę, zawsze to by był jeden z głowy, ale napewno świetnie sobie dasz radę
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 22:23   #192
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

dobranoc.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:49   #193
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Witam w nowym wątku Dziewczyny
Życzę Wam pierścienia mocy, przyklęków i tak dalej

I nie ma mnie na liście oczekujących, ale może jeszcze sobie na to zasłużę

W ogóle polecam Wam film "Intouchables" - rewelacja

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Ja już po przymiarce Było super! Bardzo pozytywnie i wesoło Cały czas się z Frezi chichrałyśmy Mam dla Was fotkę
Jesteś śliczna i w tej stylizacji wyglądasz wręcz olśniewająco
Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Dziewczyny aaaaaa będę nadrabiać, ale najpierw msuzę się pochwalić................ ....


......................... ...........





......................... ..........



......................... ..........


................zmieniam pracę aaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
JESTEM DYPLOMOWANĄ FLORYSTKĄ
Super

U mnie TŻ jest do poniedziałku, więc pewnie będę mniej aktywna na wizażu a bardziej w łóżku w ogóle dziś pierwszy raz robiłam tortillę i nie chwaląc się wyszła pyszna ale dziadostwo jest tak sycące, że pół oddałam TŻ
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 23:13   #194
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
aaa nie powtarzam jej wszystkich waszych zachwytow bo juz sie jej calkiem w glowie poprzewraca
Maskotka wątku

Cytat:
Napisane przez Gleniusia Pokaż wiadomość
Tż mnie wkurzył dzisiaj, bo z pracy prosto poszedł z kolegą "na 2 piwka", chciał żebyśmy potem poszli do kina ale nic nie grają dobrego więc powiedział, że wróci, potem o 21 dzwonił, że jeszcze doszedł jeden kolega i oczywiście zostanie jeszcze i ok 23 wróci w sumie i tak muszę się uczyć, ale liczyłam, że obejrzymy jakiś filmik w łóżku, a ten woli z kumplami na piwko niż z żoną zła jestem!
Ja też czasem się staję małą zołzką jak mój zmienia zdanie w kwestii towarzystwa na wieczór Ale bardzo często wychodzę z nim, więc nie przeszkadza mi to aż tak bardzo

Cytat:
Napisane przez Gleniusia Pokaż wiadomość
no oby tak było, bo jak nie to wałek przygotuję
ale ostatnio sam zaproponował, że po porodzie będziemy tak organizować, żebym jeden wieczór w tygodniu mogła sobie wyjść gdzieś z koleżankami się spotkać czy do kina, a on zostanie z małą... także fajnie, że myśli o tym trochę
Super z jego strony

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku Dziewczyny
Życzę Wam pierścienia mocy, przyklęków i tak dalej

I nie ma mnie na liście oczekujących, ale może jeszcze sobie na to zasłużę

U mnie TŻ jest do poniedziałku, więc pewnie będę mniej aktywna na wizażu a bardziej w łóżku w ogóle dziś pierwszy raz robiłam tortillę i nie chwaląc się wyszła pyszna ale dziadostwo jest tak sycące, że pół oddałam TŻ
Spoko, mnie nie ma na liście tych, co się doczekały, też może byłam niegrzeczna czy coś

Mniaaam


Piję sobie herbatki z imbirem, cytryną i miodem. Mam nadzieję, że mi przejdzie to przeziębienie, bo czuję się okropnie
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 02:45   #195
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

czas wyruszyc do wrocka

WROCLAWIANKI - w niedziele od 18 w klubie Wlodkowica mamy Scene Artystyczna - przyjdzcie jak macie czas, checi
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 06:25   #196
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Dzień dobry

Dzisiaj przyjeżdża moja mama i jedziemy szukać dla niej kiecki, a wieczorem leci do taty do Londynu
No i odbieramy Bartka garnitur po poprawkach.

Glenia szkoda 1 pkt to tak malutko
Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
jak się uśmiecha to ma taki naturalny wdzięk, a poważna wygląda na taką zimną i niedostępną, chociaż z relacji dziewczyn, które ją poznały wiem że jest całkiem odwrotnie



o widzisz, to świetnie )))
A egzaminu szkoda troszkę, zawsze to by był jeden z głowy, ale napewno świetnie sobie dasz radę
No bo ja się wstydzę uśmiechać tak szeroko, bo mam lekko krzywego jednego zęba i wydaje mi się, że wszyscy to widzą i na niego patrzą

Jusia gdzie Ty byłaś na tym wybielaniu zębów? Długo trzymał sie efekt?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:03   #197
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Bry

Carmi jak mam tak samo
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:30   #198
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Maskotka wątku



Ja też czasem się staję małą zołzką jak mój zmienia zdanie w kwestii towarzystwa na wieczór Ale bardzo często wychodzę z nim, więc nie przeszkadza mi to aż tak bardzo



Super z jego strony



Spoko, mnie nie ma na liście tych, co się doczekały, też może byłam niegrzeczna czy coś

Mniaaam


Piję sobie herbatki z imbirem, cytryną i miodem. Mam nadzieję, że mi przejdzie to przeziębienie, bo czuję się okropnie
Nie chorujemy
Następnym razem jak będę robiła tortillę (czyli jutro) zapraszam na degustację, mam nadzieję, że do Lublina nie masz daleko
Też popijam herbatkę tylko czerwoną, TŻ jeszcze śpi a ja myślę co by mu to na śniadanie zaserwować
Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
czas wyruszyc do wrocka
Szerokiej drogi
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Jusia gdzie Ty byłaś na tym wybielaniu zębów? Długo trzymał sie efekt?
Ja próbowałam białą perłą wybielać ale jakoś nigdy nie mogę dojść do końca

A w ogóle miałam iść biegać, ale zrobiło się tak paskudnie na dworze że zrobię zestaw ćwiczeń na pośladki, uda i nogi i chyba póki co daruję sobie bieganie. Może popołudniu będzie ładniej

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Wiedziałam, że o czymś wczoraj zapomniałam

Stygmatku, spóźnione życzenia wszystkiego co najlepsze, realizacji planów tych dłuższych i krótszych, zadowolenia z siebie, jeszcze więcej miłości i mniej zmartwień
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...




Edytowane przez _groooszek_
Czas edycji: 2012-06-02 o 07:27
_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:45   #199
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Dobry.

Carmi, byłam w Plazie, tam jest salon kosmetyczny, gdzie wybiela pani Zmuda (Żmuda?). Efekt dalej jest, ale już nie taki - choć to z mojej winy, bo nie przestrzegałam "białej diety". Ale ogólnie polecam
Clarisko, już gratulowałam, ale gratuluję jeszcze raz!!! bardzo, bardzo się cieszę!

Pojechałam dzisiaj moto do pracy i wyrżnęłam u nas na parkingu na nowej wylewce ale ze mnie sirota :/ oczywiście wiedziałam, że wylewka sama w sobie jest mega śliska i na dodatek posypana piachem, ale mój mózg wyparł ten fakt nic się nie stało ani mi ani moto, poza ułamaniem klamki sprzęgła na samym końcu, ale się wkurzyłam. Człowiek na błędach się uczy, cóż
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 07:53   #200
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Groszek też wybielam biała perłą, ale wybielanie u specjalisty chyba da lepszy efekt

Justyna
Ty uważaj na siebie dziewczyno!!!

No to jeszcze jedno zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02498.jpg (62,9 KB, 78 załadowań)
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:55   #201
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

dibtry
józia, nie umiem sobie Ciebie wyobrazić takiej wywracającej się

kciuki gotowe? no ja myślę

papapa
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:57   #202
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

naj kciukam MOCNO!
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:02   #203
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Groszek też wybielam biała perłą, ale wybielanie u specjalisty chyba da lepszy efekt

Justyna
Ty uważaj na siebie dziewczyno!!!

No to jeszcze jedno zdjęcie.
Wiadomo, że lepszy, ale biała perła też daje radę

Będziesz piękną panną młodą
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
kciuki gotowe? no ja myślę

papapa


Idę robić śniadanie
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:10   #204
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Groszek też wybielam biała perłą, ale wybielanie u specjalisty chyba da lepszy efekt

Justyna Ty uważaj na siebie dziewczyno!!!

No to jeszcze jedno zdjęcie.


Carmi, nie dodawaj więcej zdjęć, bo się w Tobie zakocham i porwę Cię sprzed ołtarza!
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:24   #205
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość

Justyna
Ty uważaj na siebie dziewczyno!!!

No to jeszcze jedno zdjęcie.
Uważam, uważam, ślig był jak już wcześniej mocno wyhamowałam, więc nic wielkiego się nie stało.
Cudowna ta suknia! Ciesze się, że zdecydowałaś się na tę, bo wyglądasz w niej nieziemsko.
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
dibtry
józia, nie umiem sobie Ciebie wyobrazić takiej wywracającej się

kciuki gotowe? no ja myślę

papapa
Spoko, jak będziesz grzeczna to Ci to kiedyś zaprezentuję ja w ogóle nie leżę, zeskakuję w bok nawet się nie potykając, to moto leży
!!!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:39   #206
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość

U mnie TŻ jest do poniedziałku, więc pewnie będę mniej aktywna na wizażu a bardziej w łóżku w ogóle dziś pierwszy raz robiłam tortillę i nie chwaląc się wyszła pyszna ale dziadostwo jest tak sycące, że pół oddałam TŻ
Też czasami robię, podaj swój przepis

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Piję sobie herbatki z imbirem, cytryną i miodem. Mam nadzieję, że mi przejdzie to przeziębienie, bo czuję się okropnie
uwielbiam

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Pojechałam dzisiaj moto do pracy i wyrżnęłam u nas na parkingu na nowej wylewce ale ze mnie sirota :/ oczywiście wiedziałam, że wylewka sama w sobie jest mega śliska i na dodatek posypana piachem, ale mój mózg wyparł ten fakt nic się nie stało ani mi ani moto, poza ułamaniem klamki sprzęgła na samym końcu, ale się wkurzyłam. Człowiek na błędach się uczy, cóż
o matko, nie wiedziałam że na motorze tak się łatwo wywala weź Ty uważaj na siebie (i motor)

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość

kciuki gotowe? no ja myślę
no jacha
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:44   #207
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Britni, nie nie, to ja się tak łatwo wywalam ogólnie jakbym miała trochę oleju w głowie i samoświadomości, to bym przejechała przez wylewkę spokojnie i zahamowała za nią, a nie na samym środku "lodowiska"
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:09   #208
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:19   #209
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Też czasami robię, podaj swój przepis
Ja robię tak, że kroję pierś z kurczaka w drobną kostkę, obtaczam ją w przyprawie kebab-gyros i to na patelnię. Jak kurczak się smaży kroję w kostkę pomidora, paprykę, robię sos czosnkowy, ścieram na tartce ser żółty. No a później to tylko układam na placku sałatę, paprykę, pomidora, kurczaka, polewam sosem, posypuję serem żółtym, zawijam i na chwilkę do piekarnika żeby ser się roztopił - voilà
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:30   #210
Stefannia
Wtajemniczenie
 
Avatar Stefannia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 994
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - cz. 56 :-)

Hej, witam się i wracam do chłopa do łóżka

Claris, gratuluję nowej pracy
Carmel, wyglądasz bosko, a bolerko jest ok
Rain, gratuluję zostania florystką
Simply, fajnie, że wracasz do szkoły
Stefannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.